Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Elektryczny SUV · Design RWD i Excellence AWDElektryczny SUV · Design RWD i Excellence AWD

BYD Atto 3 EVO.Co dostajesz za 157 995 zł?

Atto 3 EVO ma baterię 74,8 kWh w obu wersjach. Wybierz Design za 157 995 zł albo zapłać 9 625 zł więcej za Excellence AWD i zyskaj napęd na 4 koła, HUD, panoramiczny dach oraz ogrzewane tylne siedzenia. Porównaj wyposażenie, zasięg i własny koszt ładowania. Poznaj markę BYD.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Ceny i dane sprawdzone 13.09.2026 · promocja gotówkowa rocznika 2026
BYD ATTO 3 EVO — ujęcie okładkoweWizualizacja poglądowa

Wybierz wersję. Zacznij od swoich potrzeb.

CenaDesign czy ExcellenceCo zyskujesz
Rozdział 1 z 4
Przed pierwszym elektrykiem

Od czego zacząć wybór Atto 3 EVO?

Zasięg, ładowanie i wygoda rodziny mają większe znaczenie w codziennej jeździe niż sam wynik przyspieszenia.

Czy mam gdzie regularnie ładować?

Auto przyjmuje AC do 11 kW. Producent podaje 8 h od 0 do 100% przy zasilaniu 3-fazowym o tej mocy. Jeśli parkujesz przy bloku, sprawdź dostępność, taryfę i zasady postoju na pobliskiej stacji przed zakupem.

Co dostanę w tańszym Design?

Już Design ma kamerę 360°, przednie i tylne czujniki, pompę ciepła, wentylowane przednie fotele i elektryczną klapę. Excellence wybierasz dla AWD, HUD, panoramicznego dachu i ogrzewania z tyłu.

Czy 510 km wystarczy na moją trasę?

510 km Design i 470 km Excellence to mieszane wyniki WLTP. Prędkość, temperatura, obciążenie i ogrzewanie wpływają na rezultat. Sprawdź zużycie podczas jazdy próbnej i zaplanuj rezerwę na dojazd do innej stacji.

Czy wózek i przewody zmieszczą się osobno?

Z tyłu masz 490 l, a pod przednią klapą dodatkowe 101 l. Przedni bagażnik może pomieścić przewody bez zajmowania miejsca na walizki. Zabierz własny wózek i sprawdź kształt oraz dostęp do obu schowków.

Cena · rocznik 2026

Ile zapłacisz za wybraną wersję?

Design kosztuje 157 995 zł, Excellence AWD 167 620 zł. To ceny brutto przy zakupie za gotówkę, od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów. Ceny katalogowe wynoszą odpowiednio 181 600 i 194 900 zł. Promocja gotówkowa nie łączy się z innymi ofertami finansowania.

od 157 995 zł

Design RWD · Excellence AWD 167 620 zł

Gotówka · rocznik 2026 · od 1.10.2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów

W obu wersjach bateria ma 74,8 kWh, a deklarowane czasy ładowania są takie same. Excellence dokłada także wyposażenie kabiny, nie tylko napęd AWD.

Przygotuj pełną wycenę
9 625 zł więcejSprawdź dodatki ExcellenceZa 167 620 zł otrzymasz AWD, 449 KM, HUD, dach panoramiczny z roletą i ogrzewane tylne siedzenia. Design ma dłuższy mieszany zasięg WLTP: 510 zamiast 470 km.
3400 złWybierz kolorIris Blue jest w cenie. Za pozostałe kolory z cennika zapłacisz 3400 zł więcej. Dostępność koloru i auta potwierdź w ofercie salonu.
Osobne warunkiPorównaj gotówkę i finansowaniePoproś o cenę auta, opłatę początkową, wszystkie raty, wykup i wymagane ubezpieczenia. Nie odejmuj rabatu gotówkowego ponownie od oferty finansowanej.
Przed odbioremDolicz instalację i akcesoriaUstal koszt wallboxa z montażem, przewodów, adaptera V2L i ewentualnego haka. Obecność funkcji w samochodzie nie oznacza akcesorium w cenie.
Decyzja · 9 625 zł różnicy

Co zyskasz, wybierając Excellence?

Porównuj całe wersje. Różnica 40 km WLTP nie wynika z samej liczby silników; warianty różnią się także masą i wyposażeniem.

  • AWD i 449 KMExcellence ma napęd na obie osie, 560 Nm i 3,9 s od 0 do 100 km/h. Design napędza tylne koła: 313 KM, 380 Nm i 5,5 s. Sprawdź płynność ruszania oraz dawkowanie przyspieszenia w zwykłym ruchu.
  • HUD, dach i ogrzewanie z tyłuExcellence dodaje wyświetlacz informacji na szybie, dach panoramiczny z elektryczną roletą i ogrzewane tylne siedzenia. Usiądź z tyłu i sprawdź miejsce nad głową oraz wygodę korzystania z rolety.
  • 470 zamiast 510 km WLTPExcellence waży 1990 kg, Design 1880 kg. Zużycie mieszane wynosi odpowiednio 17,8 i 16,4 kWh/100 km. To porównanie homologacyjne, nie stała różnica na każdej trasie.
  • Ta sama bateria i czas ładowaniaNie musisz wybierać AWD dla baterii 74,8 kWh ani DC 10–80% w 25 min. Te parametry, tak samo jak bagażniki 490 i 101 l, są wspólne.

Aktualny polski cennik BYD i oferta gotówkowa sprawdzone 13.09.2026.

Wersje · porównaj ten sam zakres

Design RWD czy Excellence AWD?

Promocja gotówkowa rocznika 2026, od 1.10.2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów. Dach panoramiczny przypisujemy Excellence zgodnie z tabelą cennika.

Napęd na tylne kołaDesign157 995 złKatalog: 181 600 zł
  • Bateria / mieszany WLTP74,8 kWh / 510 km
  • Moc / moment313 KM / 380 Nm
  • 0–100 km/h5,5 s
  • DC 10–80% / AC 0–100%25 min / 8 h
  • DachBrak według cennika
  • HUDBrak
  • Ogrzewanie siedzeńPrzednie fotele
  • Bagażniki tył / przód490 / 101 l

Wybierz, jeśli wystarcza Ci RWD. Zachowujesz pompę ciepła, wentylację przednich foteli, kamerę 360° i dłuższy mieszany zasięg WLTP.

Napęd na 4 kołaExcellence AWD167 620 złKatalog: 194 900 zł
  • Bateria / mieszany WLTP74,8 kWh / 470 km
  • Moc / moment449 KM / 560 Nm
  • 0–100 km/h3,9 s
  • DC 10–80% / AC 0–100%25 min / 8 h
  • DachPanoramiczny z roletą
  • HUDW standardzie
  • Ogrzewanie siedzeńPrzednie i tylne siedzenia
  • Bagażniki tył / przód490 / 101 l

Zapłać 9 625 zł więcej, jeśli wykorzystasz AWD i dodatki kabiny. Przymierz miejsce z tyłu pod panoramicznym dachem i sprawdź widoczność wskazań HUD.

Sprawdź przestrzeń. Zabierz rodzinę i bagaż.

2 bagażnikiWyposażenieTelefon i aplikacja
Rozdział 2 z 4
Codzienność · 4,46 m długości

Jak wykorzystasz 2 bagażniki?

490 l z tyłu i 101 l z przodu to oddzielne przestrzenie. Nie zastępują jednego bagażnika o pojemności 591 l przy przewożeniu dużego przedmiotu.

490 / 1360 lWózek, torby i dłuższy bagażPrzymierz wózek przy rozłożonej kanapie. Po jej złożeniu masz 1360 l; podział oparcia 40:60 pozwala sprawdzić, czy dłuższy bagaż zmieści się obok fotelika.
101 l z przoduPrzewody pod rękąUmieść kabel w przednim bagażniku i sprawdź dostęp po zaparkowaniu przy ścianie. Na trasie nie trzeba wtedy wyjmować walizek z tyłu, żeby sięgnąć po przewód AC.
2060 mm z lusterkamiGaraż i miejsce dla rodzinyZmierz światło bramy oraz miejsce na otwarcie drzwi. Zamontuj własny fotelik i ustaw przedni fotel tak, jak podczas jazdy. Sprawdź też widoczność przy cofaniu.
Do 1500 kgPrzyczepa w obu wersjachCennik podaje do 1500 kg z hamulcem i do 750 kg bez hamulca. AWD nie zwiększa tego limitu. Przed zamówieniem haka potwierdź parametry konkretnego auta i dopuszczalny zestaw.

BYD Atto 3 EVO · tabela wymiarów, wyposażenie i dane techniczne.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj nadwozie i kabinę przed wizytą.

Wizualizacje poglądowe · wygląd i wyposażenie konkretnego auta sprawdź w salonie.

BYD ATTO 3 EVO bok
Wizualizacja poglądowa
BYD ATTO 3 EVO przód
Wizualizacja poglądowa · wyposażenie i kolor konkretnego auta sprawdź w salonie.
BYD ATTO 3 EVO prawy profil
Prawy profil
BYD ATTO 3 EVO tył
Wizualizacja poglądowa · 490 l z tyłu i osobne 101 l z przodu.
BYD ATTO 3 EVO lewy profil
Lewy profil
Wyposażenie · wspólne dla obu wersji

Co dostajesz już w Design?

Te elementy są standardem według polskiej tabeli wyposażenia. Różnice Excellence opisujemy osobno.

OgrzewaniePompa ciepłaJest w obu wersjach. Pomaga ograniczać energię zużywaną na ogrzewanie, ale nie gwarantuje konkretnego zasięgu w mrozie.
ParkowanieKamera 360° i czujnikiSprawdź obraz przy ciasnym parkowaniu i widoczność krawężnika. Przednie i tylne czujniki uzupełniają obraz kamer.
KomfortWentylowane przednie foteleOba przednie fotele mają elektryczną regulację, ogrzewanie i wentylację. Wypróbuj zakres ustawień oraz głośność nawiewu.
BagażElektryczna klapaSprawdź wysokość otwierania pod stropem garażu i dostęp do przycisku. Pojemność z tyłu wynosi 490 l w obu wersjach.
Wyposażenie · rozwiń szczegóły

Co jest wspólne, a co dodaje Excellence?

Materiały BYD różnią się w sprawie dachu w Design; potwierdź ten element w specyfikacji zamawianego auta. Panoramiczny dach z roletą jest wymieniony przy Excellence.

Komfort · obie wersje6 poz.
  • pompa ciepła i dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
  • przednie fotele: elektryczna regulacja, ogrzewanie i wentylacja
  • podparcie lędźwiowe kierowcy regulowane elektrycznie
  • podgrzewana kierownica; tapicerka ze skóry wegańskiej
  • elektryczna klapa bagażnika i kanapa dzielona 40:60
  • felgi 18 cali oraz elektrycznie składane i ogrzewane lusterka
Parkowanie i bezpieczeństwo · obie wersje6 poz.
  • kamera 360° oraz przednie i tylne czujniki parkowania
  • ACC/ICC, AEB i monitorowanie uwagi kierowcy
  • monitorowanie martwego pola i ostrzeganie przy otwieraniu drzwi
  • ostrzeżenia o ruchu poprzecznym z przodu i z tyłu z funkcją hamowania
  • 7 poduszek, w tym centralna z przodu
  • ISOFIX/i-Size z tyłu i na przednim fotelu pasażera — montaż zgodnie z instrukcją
Multimedia i energia · obie wersje7 poz.
  • ekran centralny 15,6 cala i ekran kierowcy 8,8 cala
  • Google Maps, usługi Google, Apple CarPlay i Android Auto
  • 8 głośników i sterowanie głosowe Hi, BYD
  • z przodu 1 port USB-C 18 W i 1 port 60 W; taki sam zestaw z tyłu
  • ładowarka telefonu 50 W z chłodzeniem — moc zależna od telefonu
  • V2L, AC do 11 kW i DC do 220 kW
  • aplikacja i klucz cyfrowy BYD — zgodność urządzenia do sprawdzenia
Dodatki Excellence AWD4 poz.
  • napęd na obie osie i moc 449 KM
  • dach panoramiczny z elektryczną roletą
  • ogrzewane tylne siedzenia
  • wyświetlacz przezierny W-HUD
Technologia · pokaż to w salonie

Z czego skorzystasz po podłączeniu telefonu?

Nawigacja, aplikacja, klucz cyfrowy i ładowarka telefonu to osobne funkcje. Sprawdź każdą na własnym urządzeniu.

  • Google Maps, CarPlay i Android AutoObie wersje mają usługi Google i ekran 15,6 cala. Połącz swój telefon, wyznacz trasę i sprawdź rozmowę oraz sterowanie muzyką. Potwierdź obsługę języka polskiego w funkcjach głosowych.
  • Pakiet danych ma własny terminCennik podaje 10 lat usługi w chmurze i 10 GB danych miesięcznie przez pierwsze 2 lata od aktywacji. To różne okresy. Ustal późniejszą cenę internetu i zasady przeniesienia konta przy sprzedaży auta.
  • Ładowarka 50 W i klucz cyfrowyMoc ładowania zależy także od modelu telefonu. Sprawdź pracę w etui, chłodzenie i zgodność klucza cyfrowego. Nie każdy telefon obsłuży wszystkie funkcje.
  • V2L w obu wersjachMożesz zasilać zgodne urządzenia z baterii samochodu. Przed użyciem sprawdź w instrukcji limit mocy, wymagany adapter i minimalny poziom naładowania. Potwierdź, czy adapter jest w Twojej ofercie.

BYD · cennik, wyposażenie i przypisy do usług cyfrowych.

Zaplanuj ładowanie. Policz własne kilometry.

Dane obu wersjiDom i trasaKoszt energii
Rozdział 3 z 4
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Moc449KM+136 KM wobec Design
0–100 km/h3,9s−1,6 s wobec Design
Mieszany zasięg WLTP470km−40 km wobec Design
Mieszane zużycie WLTP17,8kWh/100 km+1,4 kWh/100 km wobec Design
ParametrDesign157 995 złExcellence AWD167 620 zł
Napęd i osiągi
NapędRWDAWD
Moc313 KM (230 kW)449 KM (330 kW) ▲
Moment obrotowy380 Nm560 Nm ▲
0–100 km/h5,5 s3,9 s ▲
Prędkość maksymalna180 km/h200 km/h
Bateria, zasięg i ładowanie
BateriaBlade LFP 74,8 kWh · obie wersje
Mieszany zasięg WLTP510 km ▲470 km
Mieszane zużycie WLTP16,4 kWh/100 km ▲17,8 kWh/100 km
Ładowanie DC / ACDC do 220 kW, 10–80%: 25 min · AC do 11 kW, 0–100%: 8 h
Wymiary i praktyczność
Wymiary / rozstaw osi4455 × 1875 × 1615 mm / 2720 mm · z lusterkami 2060 mm
Bagażnik tył / po złożeniu / przód490 / 1360 / 101 l · obie wersje
Masa własna1880 kg ▲1990 kg
DMC2410 kg2520 kg
Przyczepa z hamulcem / bez1500 / 750 kg · obie wersje

▲ lepszy wynik w wierszu

Zasięg · dwa cykle, ta sama wersja

Jak czytać zasięg podawany przez BYD?

Zasięg WLTP

Mieszany · Design RWD510 km
Miejski · Design RWD710 km

Excellence AWD: 470 km w cyklu mieszanym i 630 km w miejskim. Miejski WLTP nie jest prognozą jazdy autostradowej. Różnicy między cyklami nie można przypisać wyłącznie rekuperacji. Planuj trasę według prędkości, pogody, obciążenia i własnego zużycia.

Obie wersje · DC 10 → 80%

25 min

Do 220 kW DC. Deklaracja przy 25°C i stacji co najmniej 350 kW. Nie obejmuje dojazdu, oczekiwania, podłączenia ani ładowania powyżej 80%. Nie przeliczamy jej na gwarantowaną liczbę kilometrów trasy.

Ładowanie · dom i podróż

Jak zaplanować postój przy ładowarce?

Sprawdzaj czas uzupełnienia energii i warunki stacji. Maksymalna moc 220 kW nie jest utrzymywana przez cały postój.

25 min · 10–80%DC na trasieProducent uzyskał ten czas przy 25°C, korzystając ze stacji o mocy co najmniej 350 kW. Wynik zależy też od temperatury baterii, jej początkowego naładowania i dostępnej mocy stanowiska.
8 h · 0–100%AC w domuObie wersje mają ładowarkę pokładową 11 kW. Deklarowane 8 h wymaga odpowiedniej instalacji 3-fazowej. Zleć ocenę przyłącza i miejsca montażu; sam zakup wallboxa 11 kW nie zapewnia takiej mocy.
Przygotowanie bateriiZapytaj o obsługę przed ładowaniemPrzypis cennika zaleca wcześniejsze ogrzanie baterii w niskiej temperaturze. Poproś o pokazanie funkcji w konkretnym aucie i sprawdź w instrukcji, kiedy z niej korzystać.
Stacja zapasowaZostaw energię na zmianę planuPrzed wyjazdem sprawdź dostępność złącza CCS2, cenę kWh i opłaty za postój. Uwzględnij dojazd do innego punktu, gdy wybrana stacja będzie zajęta lub niesprawna.

BYD · tabela ładowania i przypis do pomiaru. Wskazówki planowania nie są wynikiem testu drogowego.

Kalkulator / Twoje założenia

Ile kosztuje Twoje 100 kilometrów?

Zacznij od 16,4 kWh/100 km dla Design lub wpisz 17,8 dla Excellence AWD. Ustaw własną cenę prądu, roczny przebieg i zużycie auta benzynowego, z którym chcesz porównać wydatki.

1. Ustaw swoje założenia

2. Porównaj koszt jazdy

Symulacja dla 15 000 km rocznie

Twoje auto benzynowe53,27 zł/ 100 km
7 990,50 zł/ rok
Atto 3 EVO · energia19,68 zł/ 100 km
2 952,00 zł/ rok
Różnica w tych założeniach5 038,50 zł / rok

Energia elektryczna kosztuje mniej w tej symulacji.

Przykład startuje od 1,20 zł/kWh, benzyny po 7,61 zł/l (średnia krajowa Pb95), spalania 7 l/100 km i przebiegu 15 000 km rocznie. To Twoje założenia do zmiany, a nie pomiar Atto 3 EVO ani test porównawczy. W rachunku uwzględnij energię pobraną i rozliczoną podczas ładowania, także straty. Jeśli ładujesz w domu i publicznie, wpisz cenę ważoną udziałem energii. Wynik nie obejmuje opłat za postój, serwisu, ubezpieczenia ani zakupu auta.

Przygotuj się do zakupu. Sprawdź warunki i auto.

DopasowanieBezpieczeństwoGwarancja i kontakt
Rozdział 4 z 4
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Bogato wyposażony Design
Pompa ciepła, kamera 360°, wentylacja przednich foteli i elektryczna klapa są dostępne także bez wyboru AWD.
Dwa bagażniki
490 l z tyłu i 101 l z przodu ułatwiają rozdzielenie bagażu i przewodów. Po złożeniu kanapy przestrzeń z tyłu rośnie do 1360 l.
Taki sam czas DC w obu wersjach
Nie musisz kupować Excellence, żeby otrzymać deklarowane 25 min od 10 do 80%. Warunki pomiaru i dostępna stacja mają znaczenie.

Do sprawdzenia 3

AWD ma krótszy wynik WLTP
Excellence deklaruje 470 zamiast 510 km w cyklu mieszanym i zużycie 17,8 zamiast 16,4 kWh/100 km. Oceń, czy wykorzystasz wyposażenie za dodatkowe 9 625 zł.
Koszt zależy od miejsca ładowania
Wpisz taryfę stacji, z której rzeczywiście skorzystasz. Domowa cena energii nie opisuje wydatków osoby ładującej wyłącznie publicznie.
Potwierdź zakres dokumentów EVO
Przed zakupem poproś o aktualną specyfikację wyposażenia oraz gwarancję konkretnego EVO. Sprawdź warunki obsługi, koszt przeglądów i procedurę zgłoszenia usterki.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Dla osoby szukającej elektrycznego SUV-a z osobnym miejscem na przewody, bogatym wyposażeniem podstawowym i możliwością regularnego ładowania. Wybór wersji warto oprzeć na potrzebie AWD, wygodzie pasażerów i własnym koszcie energii.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Jeśli nie masz wygodnego punktu ładowania albo często pokonujesz długie trasy bez planowanego postoju, najpierw sprawdź trasę i taryfy stacji. 510 km WLTP nie jest obietnicą takiego dystansu zimą na autostradzie.

Bezpieczeństwo · zakres potwierdzenia

Co wiadomo o ochronie pasażerów EVO?

Lista wyposażenia i ocena zderzeniowa odpowiadają na różne pytania. Nie przypisujemy automatycznie nowej wersji wyniku starszego auta.

  • 7 poduszek i asystenci w standardzieBYD wymienia 7 poduszek, AEB, ACC, monitorowanie martwego pola i kierowcy oraz ostrzeganie przy otwieraniu drzwi. Poznaj sposób ich działania podczas jazdy próbnej; nadal odpowiadasz za prowadzenie.
  • Przymierz fotelikCennik wymienia ISOFIX/i-Size z tyłu i na przednim fotelu pasażera. Sprawdź dokładne miejsca oraz zgodność montażu z instrukcją samochodu i fotelika.
  • 5 gwiazdek na stronie BYD wymaga rozróżnieniaBYD pokazuje 5 gwiazdek przy EVO. Odczytana karta Euro NCAP dotyczy ATTO 3 badanego w 2022 r. Nie potwierdziliśmy w niej objęcia wersji EVO, dlatego nie prezentujemy tej oceny jako własnego wyniku EVO.

BYD PL: strona modelu i cennik. Euro NCAP: karta ATTO 3, rok oceny 2022, odczyt 13.09.2026.

Gwarancja · oferta a dokument dla auta

Jaką ochronę otrzymasz przy zakupie?

Polska oferta EVO i cennik deklarują poniższe okresy dla auta oraz baterii. Szczegółowe warunki muszą dotyczyć Twojego EVO; dokument starszego ATTO 3 nie wystarcza.

Pojazd6 lat / 150 000 kmDeklaracja BYDObowiązuje wcześniej osiągnięty limit. Poproś o listę części z krótszym okresem ochrony i termin rozpoczęcia gwarancji.
Bateria trakcyjna8 lat / 250 000 kmDeklaracja BYDPotwierdź próg pojemności, sposób pomiaru i procedurę reklamacji w aktualnych warunkach EVO. Sama ikona nie opisuje wszystkich zasad.
Warunki i serwisSprawdź przed zakupemDokument dla EVONie potwierdziliśmy osobnego dokumentu EVO z pełnymi warunkami ochrony. Poproś o niego oraz harmonogram i wycenę przeglądów. Ustal też zasady assistance; gwarancja nie oznacza bezpłatnego serwisu.
Przed zakupem · przygotuj dokumenty

Co ustalić, zanim odbierzesz samochód?

Poproś o warunki na piśmie. Poniższa lista pomaga przygotować pytania, nie zastępuje dokumentu gwarancyjnego.

  • Przebieg i wcześniejsza rejestracjaSprawdź VIN, rok produkcji, stan licznika i datę startu gwarancji. Ma to znaczenie także przy aucie demonstracyjnym.
  • Bateria i dłuższy postójPoproś o instrukcję ładowania i przechowywania EVO. Nie przyjmuj uniwersalnej zasady utrzymywania konkretnego procentu baterii dla każdego modelu.
  • Serwis i dokumentacjaUstal harmonogram oraz dokumenty wymagane do potwierdzenia obsługi. Zapytaj o procedurę zgłoszenia usterki i warunki auta zastępczego.
  • Sposób użytkowaniaJeśli kupujesz do taxi, wynajmu lub firmy, sprawdź zakres ochrony dla takiego zastosowania. Nie zakładaj identycznych warunków dla wszystkich umów.

Potwierdź również zasady przeniesienia gwarancji przy odsprzedaży oraz korzystania z serwisu za granicą.

Salon i jazda próbna

Usiądź za kierownicą z własną listą pytań.

Zabierz fotelik, wózek i telefon. Sprawdź manewrowanie, wygodę foteli, widoczność HUD oraz obsługę ładowania. Poproś o ofertę z konkretnym wyposażeniem, ceną i warunkami ochrony.

47 salonów BYD · 38 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami BYD5Warszawa2Gdańsk4Katowice i okolice2Kraków2Łódź3Poznań i okoliceBiałystok2Wrocław i okoliceBielsko-BiałaBydgoszczCzęstochowaGdyniaGliwiceGorzów WielkopolskiKielceKoszalinLublinMyśleniceNowe GulczewoNowe SkalmierzyceOlsztynOpolePiasecznoPiłaPiotrków TrybunalskiRadomRybnikRzeszotaryRzeszówSiedlceSzczecinToruńTychyZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 47 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu.Pełna mapa i wszystkie salony →
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

Pytania, które warto zadać przed zakupem.

Ile kosztuje BYD Atto 3 EVO?
Dla rocznika 2026 oferta gotówkowa wynosi 157 995 zł za Design i 167 620 zł za Excellence AWD. Obowiązuje od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów (stan na 7 października 2026) i nie dotyczy ofert finansowania. Ceny katalogowe: 181 600 i 194 900 zł. Pozostałe kolory poza Iris Blue kosztują 3400 zł więcej.
Co dostanę, jeśli zapłacę 9 625 zł więcej za Excellence?
AWD, 449 zamiast 313 KM, HUD, dach panoramiczny z roletą i ogrzewane tylne siedzenia. Mieszany zasięg WLTP spada z 510 do 470 km. Bateria 74,8 kWh, czasy ładowania i bagażniki są wspólne.
Czy Design ma panoramiczny dach?
Tabela polskiego cennika oznacza panoramiczny dach i elektryczną roletę wyłącznie przy Excellence AWD. Karta oferty online wspomina szklany dach także przy Design. Z powodu tej rozbieżności potwierdź dach w specyfikacji zamawianego auta.
Ile przejadę zimą lub na autostradzie?
Nie potwierdziliśmy pomiaru dla Twoich warunków. Design ma 510 km mieszanego WLTP, Excellence 470 km. Temperatura, prędkość i obciążenie zmieniają wynik. Pompa ciepła jest w standardzie, ale nie uzasadnia stałej procentowej prognozy zimowego zasięgu.
Jak długo trwa szybkie ładowanie?
Producent podaje 25 min od 10 do 80% w obu wersjach, przy mocy DC do 220 kW. Test wykonano przy 25°C i stacji co najmniej 350 kW. Niższa dostępna moc lub zimna bateria mogą wydłużyć postój.
Czy wykorzystam AC 11 kW w domu?
Deklarowane 8 h od 0 do 100% dotyczy zasilania 3-fazowego 11 kW. Przed montażem zleć sprawdzenie przyłącza, instalacji i miejsca parkingowego. Przy niższej dostępnej mocy ładowanie potrwa dłużej.
Ile kosztuje 100 km jazdy?
Przy przykładowej cenie 1,20 zł/kWh i zużyciu 16,4 kWh/100 km wychodzi 19,68 zł dla Design. Dla 17,8 kWh/100 km Excellence to 21,36 zł. W kalkulatorze wpisz własne zużycie i taryfę, uwzględnij straty ładowania oraz oddzielnie opłaty za postój.
Czy oba warianty mają przedni bagażnik?
Tak. W obu wersjach przedni bagażnik ma 101 l, tylny 490 l, a po złożeniu kanapy tylny rośnie do 1360 l. Przedni schowek jest osobny, więc sumy litrów nie należy traktować jak jednego otworu załadunkowego.
Czy mogę ciągnąć przyczepę?
Cennik podaje dla obu wersji do 1500 kg przyczepy z hamulcem i 750 kg bez hamulca. Przed zakupem haka potwierdź parametry konkretnego auta i wymagania dla zestawu. Nie wybieraj AWD wyłącznie z założeniem większego limitu.
Czy EVO ma potwierdzone 5 gwiazdek Euro NCAP?
Strona BYD prezentuje 5 gwiazdek przy EVO, ale odczytana karta Euro NCAP opisuje ATTO 3 z oceną z 2022 r. Nie potwierdziliśmy na tej karcie objęcia EVO. Dlatego nie przedstawiamy wyniku starszego modelu jako potwierdzonej oceny EVO.
Jaką gwarancję deklaruje BYD?
Oferta i cennik EVO deklarują 6 lat / 150 000 km na pojazd oraz 8 lat / 250 000 km na baterię. Poproś o aktualne warunki dla EVO, w tym próg pojemności baterii, wyłączenia i krótsze okresy na wybrane części. Nie potwierdziliśmy osobnego dokumentu EVO pozwalającego uzupełnić te szczegóły.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o ATTO 3 EVO? Zapytaj o auto i jazdę próbną.

Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: BYD ATTO 3 EVO

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
157 995 złDesign lub Excellence AWD · sprawdź dostępne auta