Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Sedan elektryczny · Design RWD i Excellence AWDSedan elektryczny · Design RWD i Excellence AWD

BYD Seal.Który pasuje do Twoich tras?

Wybierz Design z 570 km zasięgu WLTP albo Excellence AWD z napędem na obie osie i mocą 530 KM. Promocyjny Design z produkcji 2026 kosztuje 191 350 zł przy zakupie za gotówkę od 1 października 2026; z produkcji 2025 widać go na karcie oferty za 177 100 zł. Przed porównaniem ofert sprawdź też rok modelowy: od niego zależy m.in. przestrzeń na bagaże. Poznaj markę BYD.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Ceny i dane sprawdzone 7.10.2026 · rocznik 2026 od 1.10.2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów
BYD Seal — ujęcie okładkoweKlasyczna sylwetka sedana — 4800 mm długości, felgi 19″

Wybierz świadomie. Ustal cenę, rocznik i napęd.

Twoje potrzebyCena i rocznikDesign czy AWD
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · Twoje potrzeby

Czy Seal pasuje do Twojej codzienności?

Zacznij od miejsca ładowania, pakowania i wyboru napędu. Dopiero potem porównaj cenę konkretnych egzemplarzy.

Gdzie będę ładować?

W domu lub pracy wykorzystasz ładowarkę pokładową AC do 11 kW. Jeśli korzystasz wyłącznie ze stacji publicznych, sprawdź ich ceny, dostępność i wygodę postoju — niższa cena auta nie przesądza o koszcie jazdy.

Czy zmieszczę rodzinne bagaże?

Seal jest sedanem: zwróć uwagę na otwór bagażnika, a nie tylko litry. MY2026 ma 485 l z tyłu i 72 l z przodu; starsza specyfikacja podawała 400 i 53 l. Przymierz wózek i sprawdź specyfikację wybranego auta.

Czy potrzebuję AWD?

Design ma 313 KM i 570 km WLTP mieszanego. Excellence AWD daje 530 KM, napęd na obie osie, HUD i amortyzatory FSD, ale deklarowany zasięg spada do 520 km. Porównaj oba auta na tej samej trasie.

Czy niższa cena dotyczy mojego zamówienia?

Promocje gotówkowe mają termin i ograniczoną pulę aut. Poproś o cenę końcową z lakierem, rok modelowy, datę produkcji, wyposażenie i termin odbioru. Oferty kredytu i leasingu porównuj osobno.

Cena · osobno produkcja 2025 i 2026

Ile kosztuje Seal? Porównaj ten sam rocznik i sposób zakupu.

Cennik z 1 października 2026 dla produkcji 2026 podaje Design za 191 350 zł i Excellence AWD za 196 710 zł, a katalogowo 217 400 i 239 900 zł. Karta oferty BYD pokazuje też produkcję 2025: Design za 177 100 zł i Excellence AWD za 181 700 zł, bez daty końca; sprawdź, czy wybrana wersja jest jeszcze dostępna. Ceny zawierają VAT.

od 191 350 zł

Design · produkcja 2026 · cena promocyjna przy zakupie za gotówkę

Sprawdź rok modelowy i warunki konkretnej oferty

Materiały BYD podają różne kwoty promocji. Powyżej rozdzielamy ceny z karty oferty RP2025 i z cennika RP2026 z 1.10.2026. Poproś o pisemną wycenę z VIN, rokiem modelowym i produkcji. Opcjonalny lakier w cenniku kosztuje 5000 zł; kolor bazowy zależy od specyfikacji. Rabatów gotówkowych nie łącz z ofertą finansowania.

Dwa roczniki produkcji — cztery ceny do porównania
191 350 złDesign · produkcja 2026Promocja z cennika RP2026 z 1.10.2026. Cena katalogowa MY2026: 217 400 zł. Zakup gotówkowy od 1.10.2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów.
196 710 złExcellence AWD · produkcja 2026Promocja z cennika RP2026 z 1.10.2026. Cena katalogowa MY2026: 239 900 zł. Ten sam termin i warunek zakupu za gotówkę.
177 100 złDesign · produkcja 2025Cena z karty oferty BYD. Jej katalog dla tego rocznika wynosi 215 900 zł, więc rabat to 38 800 zł.
181 700 złExcellence AWD · produkcja 2025Cena po wybraniu AWD w karcie oferty. Katalog tej samej karty: 235 900 zł; rabat 54 200 zł. Potwierdź kwotę dla wybranego auta.
Wybór napędu · ta sama bateria 82,5 kWh

Design czy AWD? Wybierz to, z czego skorzystasz.

Design ma wyższy zasięg i niższe zużycie w procedurze WLTP. Excellence AWD ma drugi silnik, HUD wyświetlający informacje przed kierowcą i amortyzatory FSD. Poniżej ceny katalogowe MY2026; promocje obu roczników znajdziesz wyżej.

Napęd na tył · RWDDesign217 400 złkatalog MY2026 · promocja RP2026: 191 350 zł
  • Moc / moment313 KM / 360 Nm
  • 0–100 km/h5,9 s
  • Zasięg WLTP570 km
  • Napędna tył (RWD)
  • Zużycie16,6 kWh/100 km

Wybierz, jeśli ważniejszy jest dla Ciebie zasięg i koszt energii. Pompa ciepła, Dynaudio oraz podgrzewane i wentylowane przednie fotele są już w Design.

Napęd na obie osie · AWDExcellence AWD239 900 złkatalog MY2026 · promocja RP2026: 196 710 zł
  • Moc / moment530 KM / 670 Nm
  • 0–100 km/h3,8 s
  • Zasięg WLTP520 km
  • Napędna obie osie (AWD)
  • Zużycie18,2 kWh/100 km

Wybierz, jeśli wykorzystasz AWD i zależy Ci na HUD. Sprawdź reakcję na gaz oraz pracę amortyzatorów na nierównej drodze. AWD nie zastępuje właściwych opon.

Przymierz Seala. Sprawdź bagaże, kabinę i wyposażenie.

BagażnikiCodzienna obsługaBezpieczeństwo
Rozdział 2 z 5
Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Obejrzyj niską sylwetkę sedana, a w salonie sprawdź wsiadanie, widoczność i otwór bagażnika. Ilustracje są poglądowe i nie potwierdzają wyposażenia konkretnego VIN.

BYD Seal bok
Klasyczna sylwetka sedana — 4800 mm długości, felgi 19″
BYD Seal przód
Reflektory LED z automatycznymi światłami drogowymi — standard
BYD Seal prawy profil
Prawy profil
BYD Seal tył
Sylwetka sedana; pojemność bagażników sprawdź dla roku modelowego wybranego auta.
BYD Seal lewy profil
Niska, opływowa bryła — rozstaw osi 2920 mm
Seal · przed zakupem

Rocznik w ogłoszeniu nie opisuje całego auta.

Sprawdź osobno datę produkcji i rok modelowy (MY). Najnowsze broszury MY2026 dotyczą zarówno produkcji 2025, jak i 2026.

MY2026 · większe bagażniki

Tył + schowek pod maską485 l + 72 l

Takie wartości podają oba nowe PDF-y RP2025 i RP2026. Z przodu możesz schować przewody, aby nie wyjmować bagaży podczas ładowania.

Starsza specyfikacja · sprawdź VIN

Tył + schowek pod maską400 l + 53 l

Tak opisuje auto broszura z 2025 r. Sama informacja „produkcja 2025” nie wystarcza do rozstrzygnięcia. Poproś o specyfikację i włóż własny wózek przez otwór bagażnika.

Broszury BYD: MY2026 RP2025/RP2026, s. 7; starsza broszura 2025, s. 4.

Kabina · wyposażenie MY2026

Co ułatwia codzienną jazdę?

W Design i Excellence wiele elementów jest wspólnych. Podczas jazdy testowej sprawdź ich obsługę; przy aucie z wcześniejszej specyfikacji potwierdź wyposażenie po VIN.

FotelePodgrzewanie i wentylacjaOba przednie fotele mają te funkcje. Ustaw fotel kierowcy, zapisz pozycję w pamięci i sprawdź miejsce na kanapie za sobą.
ObsługaEkran 15,6 calaPołącz własny telefon przez Android Auto lub Apple CarPlay. Sprawdź zmianę temperatury i wybór trasy; obsługa powinna być dla Ciebie wygodna.
DźwiękDynaudio · 12 głośnikówPosłuchaj znanego utworu i rozmowy telefonicznej przy prędkości, z jaką zwykle jeździsz. Lista głośników nie określa jakości wyciszenia.
ParkowanieKamery 360° i czujnikiCennik MY2026 wymienia je w obu wersjach. Sprawdź obraz przy krawężniku i widoczność własnego miejsca parkingowego.
EnergiaPompa ciepła i V2LPompa ciepła jest standardem. V2L pozwala zasilać urządzenia zewnętrzne; do działania potrzebujesz właściwego adaptera. Ustal, czy otrzymasz go z autem.
ŚwiatłoPanoramiczny dachUsiądź także z tyłu i sprawdź miejsce nad głową oraz nasłonecznienie kabiny. Długość rozstawu osi nie odpowie na pytanie, czy będzie Ci wygodnie.
Wyposażenie · wybrane elementy z cennika MY2026

Sprawdź wyposażenie konkretnego samochodu.

Lista dotyczy Design i Excellence z dokumentów MY2026. HUD oraz amortyzatory FSD wyróżniają AWD. Przy ofercie auta z produkcji 2025 potwierdź rok modelowy i zakres funkcji.

Bezpieczeństwo i parkowanie5 poz.
  • kamery 360° oraz czujniki z przodu i z tyłu
  • adaptacyjny tempomat ACC i inteligentny tempomat ICC
  • automatyczne hamowanie awaryjne AEB
  • monitorowanie martwego pola BSD
  • mocowania ISOFIX / i-Size zgodnie z instrukcją auta
Kabina i komfort · MY20267 poz.
  • podgrzewane i wentylowane przednie fotele
  • elektryczna regulacja i pamięć fotela kierowcy
  • tapicerka skórzana
  • dach panoramiczny
  • dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
  • elektryczna klapa bagażnika
  • podgrzewana kierownica
Multimedia · MY20266 poz.
  • ekran centralny 15,6 cala i zegary TFT 10,25 cala
  • Dynaudio z 12 głośnikami
  • Android Auto i Apple CarPlay
  • nawigacja z 3-letnim okresem próbnym według cennika
  • aplikacja BYD i 4G na warunkach usług
  • HUD wyłącznie w Excellence AWD
Energia i napęd6 poz.
  • bateria Blade LFP 82,5 kWh i pompa ciepła
  • AC do 11 kW i DC do 150 kW
  • V2L — dedykowany kabel, zakres dostawy do ustalenia
  • Design: napęd na tył; Excellence: napęd na obie osie
  • amortyzatory FSD w Excellence AWD
  • felgi 19 cali w obu wersjach MY2026
Seal · przed zakupem

5 gwiazdek Euro NCAP. Sprawdź wynik i jego zakres.

Seal uzyskał ocenę w 2023 r. Badano Design z kierownicą po lewej stronie; karta obejmuje także Excellence AWD. To ocena według protokołu z tego roku, nie nowy test MY2026.

89%Ochrona dorosłychKabina pozostała stabilna w badaniu zderzenia czołowego z częściowym pokryciem. Wynik odnosi się do scenariuszy testowych.
87%Ochrona dzieciZamontuj własny fotelik i sprawdź dostęp do mocowań oraz miejsce przed nim. Gwiazdki nie zastępują prawidłowego montażu.
82%Piesi i rowerzyściOcena obejmuje ochronę niechronionych uczestników ruchu oraz działanie systemów ograniczających skutki kolizji.
76%Systemy wspomagająceSprawdź tempomat, ostrzeżenia i korekty toru jazdy. Są wsparciem kierowcy; wynik testu nie oznacza jazdy autonomicznej.

Euro NCAP · BYD Seal · ocena opublikowana 25.10.2023.

Zaplanuj jazdę. Zasięg, ładowanie i koszt energii.

ParametryPostojeTwój koszt 100 km
Rozdział 3 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Moc530KM+217 KM wobec Design
0–100 km/h3,8s−2,1 s wobec Design
Zasięg WLTP mieszany520km−50 km wobec Design
Masa własna2185kg+130 kg wobec Design
ParametrDesign217 400 złExcellence AWD239 900 zł
Napęd i osiągi
Moc313 KM530 KM ▲
Moment obrotowy360 Nm670 Nm ▲
0–100 km/h5,9 s3,8 s ▲
Prędkość maks.180 km/h (obie wersje)
NapędRWDAWD
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria82,5 kWh · BYD Blade (LFP)
Zasięg WLTP mieszany570 km ▲520 km
Zużycie energii16,6 kWh/100 km ▲18,2 kWh/100 km
Ładowanie AC / DC11 kW (0–100% 8,6 h) / 150 kW (10–80% 37 min)
Wymiary i praktyczność
Długość / szer. / wys.4800 / 1875 / 1460 mm
Rozstaw osi2920 mm
Masa własna2055 kg ▲2185 kg
Bagażniki485 l z tyłu / 72 l z przodu (rocznik 2026)
Przyczepa z hamulcem750 kg1500 kg ▲
Szerokość z lusterkami2150 mm

▲ lepszy wynik w wierszu

Zasięg i ładowanie · deklaracje BYD

570 km w Design. Co to oznacza dla Twoich tras?

WLTP · Design RWD

Cykl mieszany570 km
Cykl miejski690 km

Excellence AWD: 520 km w cyklu mieszanym i 600 km w miejskim. To wyniki procedury WLTP, a nie prognoza trasy. Prędkość, temperatura, obciążenie i ogrzewanie zmieniają zużycie; zaplanuj rezerwę i alternatywną stację.

DC · deklarowane 10–80%

37 min

Obie wersje: CCS2, do 150 kW; 30–80% w 26 min. Czas zależy od temperatury baterii, stacji i początkowego naładowania. 37 min nie obejmuje dojazdu, kolejki i uruchamiania sesji.

Seal · przed zakupem

Jak zaplanować ładowanie? Zacznij od miejsca postoju.

Obie wersje mają AC 11 kW i DC do 150 kW. Dopasuj sposób uzupełniania energii do dnia, zanim ocenisz wygodę auta.

AC · do 11 kWSprawdź moc dostępną przy aucieBYD deklaruje 0–100% w 8,6 h przy trójfazowym AC 11 kW. Sama obecność wallboxa nie zapewnia takiej mocy — znaczenie ma instalacja i współdzielenie jej z innymi odbiornikami.
DC · 10–80%Planuj postój z zapasem czasu37 min to deklaracja dla określonych warunków. Sprawdź dostępność i cennik stacji, dojazd oraz drugą lokalizację na wypadek awarii lub kolejki.
Twoja trasaPorównuj zużycie przy podobnej prędkościPodczas jazdy testowej zapisz dystans, temperaturę i zużycie. Wyniku z miasta nie traktuj jako obietnicy na autostradzie; krótkiego odcinka nie przeliczaj na pewny zasięg zimowy.
V2LUstal, czy dostaniesz adapterFunkcja pozwala zasilać urządzenia poza samochodem. Cennik wskazuje konieczność dedykowanego kabla; jego obecność w zestawie zależy od konfiguracji. Poproś o wpisanie go do oferty.

BYD MY2026, s. 5 i 7 · parametry ładowania oraz przypisy V2L.

Kalkulator / Twoje założenia

Ile kosztuje Twoje 100 kilometrów?

Punktem wyjścia jest 16,6 kWh/100 km WLTP dla Design. Dla Excellence AWD wpisz 18,2 albo własny wynik. Ustaw cenę prądu z domu lub stacji i zobacz koszt energii.

1. Ustaw swoje założenia

2. Sprawdź koszt energii

Symulacja dla 15 000 km rocznie

Seal · energia19,92 zł/ 100 km
2 988,00 zł/ rok
1,20 zł/kWh i 15 000 km rocznie to przykładowe założenia. WLTP nie jest pomiarem Twojej trasy. Przy własnych danych użyj energii rozliczonej podczas ładowania, aby uwzględnić straty; nie dodawaj ich drugi raz do wartości, która już je obejmuje. Kalkulator nie obejmuje zakupu auta, opłat za postój, ubezpieczenia i serwisu.

Przygotuj zakup. Dopasowanie i warunki ochrony.

BilansGwarancjaPytania do salonu
Rozdział 4 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Design daje większy zasięg katalogowy
570 km WLTP mieszanego i 16,6 kWh/100 km wobec 520 km oraz 18,2 kWh/100 km w AWD. Porównanie dotyczy tej samej procedury, nie rzeczywistej trasy.
Wyposażenie dostępne już w Design
Pompa ciepła, kamery 360°, Dynaudio, panoramiczny dach oraz podgrzewane i wentylowane przednie fotele są w specyfikacji MY2026.
Bagaże w 2 miejscach
MY2026 oferuje 485 l z tyłu i 72 l z przodu. Sprawdź, czy możesz wyjąć przewody bez przekładania walizek i czy wózek przechodzi przez otwór.
Możesz wybrać AWD
Excellence daje napęd na obie osie, HUD i amortyzatory FSD. Wybieraj na podstawie próbnej jazdy, nie tylko przyspieszenia 3,8 s.

Do sprawdzenia 4

Rocznik i cena wymagają rozdzielenia
Produkcja 2025 nie oznacza automatycznie starszego roku modelowego. Równoległe materiały podają różne promocje; poproś o pisemną ofertę konkretnego auta.
Postój DC zależy od warunków
150 kW jest wartością maksymalną, a 37 min dotyczy 10–80%. Temperatura baterii, stacja i zajętość punktu wpływają na czas podróży.
Sedan wymaga próby pakowania
Długość 4,80 m i 485 l nie gwarantują wygodnego załadunku dużego przedmiotu. Sprawdź otwór, próg i miejsce nad głową na kanapie.
Cena prądu zmienia koszt jazdy
Przy publicznym ładowaniu sprawdź taryfę i dodatkowe opłaty. Tani zakup nie przesądza o oszczędności podczas eksploatacji.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Dla kierowcy szukającego elektrycznego sedana, który ma wygodne miejsce ładowania i może dopasować postoje do swoich tras. Design warto sprawdzić pod kątem zasięgu, AWD pod kątem napędu i wyposażenia.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Jeśli regularnie przewozisz duże, wysokie przedmioty lub potrzebujesz łatwego wsiadania, najpierw przymierz bagaże i sprawdź kabinę. Przy częstych trasach bez pewnego dostępu do ładowarek oceń lokalizacje i czas postojów przed zakupem.

Gwarancja · okres i przebieg

8 lat na baterię. Sprawdź także zakres ochrony.

BYD potwierdził w styczniu 2026 wydłużenie ochrony Blade do 250 000 km także dla już sprzedanych aut objętych programem. Starszy polski PDF podaje jeszcze 200 000 km. Poproś o aktualne warunki przypisane do Twojego auta.

Bateria trakcyjna8 lat / 250 000 kmPróg 70% SOHCo nastąpi pierwsze. SOH oznacza stan pojemności baterii względem wartości początkowej. Warunki określają sposób oceny i naprawy.
Gwarancja podstawowa6 lat / 150 000 kmCo nastąpi pierwszeNie wszystkie części mają tak długi okres ochrony. Elementy zużywające się i wybrane podzespoły mają odrębne zasady.
Jednostka napędowa8 lat / 150 000 kmZakres z dokumentuOchrona wskazanych elementów napędu. Sprawdź listę podzespołów i wymagania dotyczące obsługi.
Perforacja nadwozia12 latBez limitu kmDotyczy perforacji na warunkach gwarancji. Nie oznacza 12 lat ochrony każdego odprysku, rysy lub uszkodzenia lakieru.
Seal · przed zakupem

Co ustalić przed odbiorem? Dokumenty, serwis i bateria.

Zamiast zakładać automatyczną utratę całej gwarancji, sprawdź warunki dotyczące konkretnej usterki i części.

DokumentPoproś o potwierdzenie limitu 250 000 kmStarsze wydanie PL 09.2024 podaje 200 000 km. Aktualna oferta i komunikat BYD wskazują wydłużenie; ustal obowiązujące zasady dla Twojego egzemplarza.
SerwisUstal harmonogram i koszt przeglądówPoproś o interwały dla wersji napędowej, wycenę pierwszych przeglądów i punkt obsługujący baterię. Zachowuj dokumentację wykonanych prac.
UżytkowaniePrzeczytaj zasady ładowania i postojuDokument wyłącza m.in. określone szkody od niezgodnego sprzętu i nieprawidłowej obsługi. Nie ingeruj samodzielnie w baterię; sprawdź zalecenia dłuższego postoju.
SOHZapytaj o pomiar i sposób naprawyPróg 70% nie obiecuje utrzymania 100% pojemności. Ustal, gdzie wykonuje się diagnostykę, jak zgłasza się problem i co przewidują warunki po potwierdzeniu usterki.

BYD · komunikat 15.01.2026 i polskie warunki ograniczonej gwarancji.

Sprawdź na żywo. Porównaj konkretne samochody.

Oferta salonówJazda testowaKontakt
Rozdział 5 z 5
Oferta salonów · konkretny samochód

Usiądź za kierownicą Seala na Twojej trasie.

Poproś o wycenę z VIN, rokiem modelowym i produkcji, lakierem oraz wyposażeniem. Na jazdę zabierz telefon, fotelik lub wózek. Sprawdź komfort na nierównościach, obsługę ekranu i ładowanie. Dostępność auta demonstracyjnego ustal z salonem.

47 salonów BYD · 38 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami BYD5Warszawa2Gdańsk4Katowice i okolice2Kraków2Łódź3Poznań i okoliceBiałystok2Wrocław i okoliceBielsko-BiałaBydgoszczCzęstochowaGdyniaGliwiceGorzów WielkopolskiKielceKoszalinLublinMyśleniceNowe GulczewoNowe SkalmierzyceOlsztynOpolePiasecznoPiłaPiotrków TrybunalskiRadomRybnikRzeszotaryRzeszówSiedlceSzczecinToruńTychyZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 47 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu.Pełna mapa i wszystkie salony →
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

Pytania, które warto zadać przed zakupem.

Ile kosztuje BYD Seal w promocji?
Dla produkcji 2026 cennik BYD z 1 października 2026 podaje 191 350 zł za Design (katalog 217 400 zł) i 196 710 zł za Excellence AWD (katalog 239 900 zł). Karta oferty pokazuje też produkcję 2025: Design 177 100 zł i Excellence AWD 181 700 zł, bez daty końca. Ceny są brutto i dotyczą zakupu za gotówkę, od 1 października 2026 do odwołania lub wyczerpania zapasów (stan na 7 października 2026). Potwierdź cenę, rok modelowy i wyposażenie w pisemnej ofercie.
Co zyskam, wybierając Excellence AWD?
Drugi silnik, napęd na obie osie, 530 zamiast 313 KM, HUD i amortyzatory FSD. W zamian deklarowany zasięg mieszany spada z 570 do 520 km, a zużycie rośnie z 16,6 do 18,2 kWh/100 km. W promocji produkcji 2026 zapłacisz 5360 zł więcej; w karcie oferty dla produkcji 2025 — 4600 zł.
Czy produkcja 2025 oznacza starszą wersję Seala?
Nie musi. BYD publikuje osobne dokumenty MY2026 dla produkcji 2025 i 2026. Sprawdź VIN, rok modelowy i listę wyposażenia. Starsza broszura z 2025 r. podaje bagażniki 400 + 53 l, a oba nowe dokumenty MY2026 — 485 + 72 l.
Czy w Sealu zmieści się wózek?
MY2026 ma 485 l bagażnika tylnego i 72 l schowka z przodu, ale litry nie opisują otworu załadunkowego. Zabierz złożony wózek do salonu i sprawdź go razem z walizkami. Seal ma nadwozie sedan.
Ile przejadę na jednym ładowaniu?
Design ma 570 km WLTP mieszanego i 690 km miejskiego, a Excellence AWD 520 i 600 km. Rzeczywisty wynik zależy m.in. od prędkości, temperatury i obciążenia. Zaplanuj rezerwę; wynik miejski nie jest prognozą na autostradę.
Ile trwa ładowanie AC i DC?
Dla obu wersji BYD podaje AC 11 kW: 0–100% w 8,6 h oraz DC do 150 kW: 10–80% w 37 min i 30–80% w 26 min. To czasy deklarowane, zależne od instalacji, stacji, temperatury i naładowania baterii.
Czy Seal ma Apple CarPlay, Android Auto i V2L?
Dokumenty MY2026 wymieniają Apple CarPlay, Android Auto i V2L. Połącz własny telefon podczas jazdy testowej. Do V2L potrzebujesz dedykowanego adaptera; ustal, czy jest w cenie konkretnego auta.
Jaki wynik Euro NCAP ma Seal?
5 gwiazdek w ocenie z 2023 r.: 89% ochrony dorosłych, 87% dzieci, 82% niechronionych uczestników ruchu i 76% systemów wspomagających. Badano Design RWD, a karta ratingu obejmuje także Excellence AWD. Nie przedstawiamy tego jako nowego testu MY2026.
Czy gwarancja baterii wynosi 200 000 czy 250 000 km?
Aktualna oferta i komunikat BYD ze stycznia 2026 wskazują 8 lat lub 250 000 km, z progiem 70% SOH. Starszy polski PDF podaje 200 000 km. Poproś salon o aktualne warunki i potwierdzenie zakresu ochrony dla swojego auta; obowiązuje wcześniejszy z limitów czasu i przebiegu.
Czy Seal może ciągnąć przyczepę?
Najnowsze PDF-y RP2025/RP2026 podają dla Design 750 kg z hamulcem i bez hamulca, a dla Excellence AWD 1500 kg z hamulcem i 750 kg bez. Starszy cennik MY2026 podawał dla Design 1000 kg z hamulcem. Ustal wartość z dokumentów konkretnego auta i dobór zatwierdzonego haka; nie wybieraj limitu z korzystniejszej tabeli.
Czy wersja Comfort jest dostępna?
Comfort występował we wcześniejszych cennikach MY2026. Sprawdzone najnowsze PDF-y RP2025/RP2026 pokazują Design i Excellence AWD. Dostępność ewentualnego auta Comfort ze starszych zapasów potwierdź oddzielnie; nie traktujemy go jako bieżącej wersji cennikowej.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Seal? Napisz do redakcji.

Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: BYD Seal

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt