Maxus e-Deliver 7.Najniższa cena nie należy do najnowszego rocznika.
Jedyny dostawczak w tej gamie, który można mieć z napędem na cztery koła — i jedyny, który w tej wersji przyspiesza do setki w 7,5 sekundy. Ma też najwyższą moc ładowania spośród elektryków Maxusa: 90 kilowatów. W wersji z przednim napędem zasięg dochodzi do 370 kilometrów. Zobacz wszystkie modele marki Maxus.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Cztery koła w dostawczaku.
Cztery pytania o elektryka z czterema kołami.
Ten model rozwiązuje problem, którego inne elektryki dostawcze nie ruszają — ale wprowadza własne. Odpowiadamy na to, co pada najczęściej.
Zjada od trzydziestu do trzydziestu pięciu kilometrów, czyli około dziesięciu procent. To mniej, niż wielu zakłada, bo drugi silnik przy spokojnej jeździe pracuje minimalnie i włącza się dopiero, gdy przednia oś traci przyczepność. Realna strata jest odczuwalna głównie zimą, kiedy układ pracuje częściej.
Cennik miesza roczniki 2024 i 2026 w jednym dokumencie, a różnica w cenie promocyjnej sięga kilkunastu tysięcy. Auto z 2024 roku jest fabrycznie nowe i nieużywane, ale w dowodzie rejestracyjnym będzie miało starszy rok produkcji, co przy odsprzedaży po trzech latach realnie obniża wartość. Jeśli planujesz trzymać auto do końca eksploatacji, to bez znaczenia.
Zależy od wariantu i wynosi od 910 do 1200 kilogramów. Zwracamy przy tym uwagę na rozbieżność w samym cenniku: dla jednej z konfiguracji tabela cen i tabela techniczna podają różne wartości, różniące się o 75 kilogramów. Przed zakupem poproś o potwierdzenie ładowności dla konkretnego egzemplarza.
Najszybciej w całej gamie: dziewięćdziesiąt kilowatów mocy ładowania daje przejście z dwudziestu do osiemdziesięciu procent w 43 minuty. W bazie, prądem przemiennym o mocy jedenastu kilowatów, pełne ładowanie trwa od ośmiu do dziewięciu godzin — mieści się w nocnym postoju.
Cena, którą osiem konfiguracji w jednym dokumencie.
Najtańszy wariant kosztuje 155 900 zł netto, najdroższy 182 900 zł. Cennik miesza przy tym roczniki 2024 i 2026, więc przy zamawianiu warto potwierdzić, który rok produkcji dostaniesz — przy odsprzedaży za kilka lat ta różnica zaczyna mieć znaczenie.
L2H1 z baterią 88 kWh, rocznik 2024 · brutto od 191 757 zł · najdroższy wariant 182 900 zł netto
Rozpiętość rabatów sięga pięćdziesięciu sześciu tysięcy złotych netto. Największe upusty dotyczą roczników 2024, które czekają na odbiór — jeśli nie zależy Ci na najnowszym roku produkcji, to tam leży najlepsza cena.
Co daje napęd na obie osie.
Żaden inny dostawczak w naszej bazie nie ma tej opcji. Drugi silnik na tylnej osi zmienia to auto bardziej, niż sugeruje sama nazwa napędu — ale za wszystko trzeba zapłacić, i to nie tylko przy zakupie.
- Do setki w 7,5 sekundy zamiast 11,5Różnica czterech sekund w aucie dostawczym brzmi abstrakcyjnie, dopóki nie trzeba włączyć się do ruchu z pełnym ładunkiem albo wyprzedzić ciągnika na drodze jednojezdniowej.
- Trakcja przy ruszaniu z ładunkiemPrzednionapędowy van z ciężkim towarem z tyłu odciąża oś napędową. Przy podjeździe, na mokrej kostce albo na placu budowy dwie osie napędzane rozwiązują ten problem.
- Ładowność mniejsza o 115 do 135 kgDrugi silnik waży. Przy bryle L1H1 z baterią 88 kWh to 990 kilogramów zamiast 1125, przy L2H2 — 910 zamiast 1025.
- Zasięg krótszy o 30 do 35 kmWersje z przednim napędem osiągają od 328 do 370 kilometrów, z napędem na obie osie od 305 do 335. Więcej masy i więcej oporów.
- Dopłata od 12 do 24 tysięcy nettoZależnie od wariantu bryły. To kwota rzędu jednej ósmej wartości auta, więc decyzja powinna wynikać z warunków pracy, nie z chęci posiadania.
- Kiedy to się opłacaPrzy dostawach na place budowy, do gospodarstw, w terenie górskim albo zimą poza głównymi drogami. Przy kurierce miejskiej po asfalcie — praktycznie nigdy.
Wszystkie wartości z tabeli danych technicznych i tabeli cen w cenniku Maxus eDeliver 7 na rok 2026. Moc układu wynosi 150 kW (204 KM) niezależnie od napędu — napęd na cztery koła nie zwiększa mocy, tylko rozdziela ją na obie osie.
Obejrzyj z każdej strony.
Zdjęcie prasowe z zachowanym kredytem ilustruje linię e-Deliver 7. Nie służy do identyfikacji baterii, napędu, długości, wysokości ani rocznika — te informacje muszą znaleźć się w oznaczeniu wersji.





Osiem wariantów — trzy bryły, dwa napędy.
Co dostajesz niezależnie od konfiguracji.
Elementy identyczne we wszystkich ośmiu pozycjach cennika.
Kompletna lista z cennika.
Wyposażenie seryjne, pogrupowane tematycznie, z polskiego cennika Maxus eDeliver 7.
Rocznik 2026 — ceny netto3 poz.
- L1H1: 157 900–177 900 zł zależnie od 77/88 kWh i FWD/AWD.
- L2H1 77 kWh FWD: 158 900 zł.
- L2H2 88 kWh AWD: 182 900 zł.
Wpisy rocznika 20243 poz.
- L2H1 88 kWh FWD: 155 900 zł netto.
- L2H1 88 kWh AWD: 179 900 zł netto.
- L2H2 88 kWh FWD: 170 900 zł netto.
Stałe i punkty kontrolne3 poz.
- 204 KM, 330 Nm; ładowanie 11 kW AC / 90 kW DC.
- Baterie 77 lub 88 kWh, napęd FWD albo AWD.
- Rocznik i konflikt ładowności L1H1 77 kWh muszą być jawne w ofercie.
Do 370 km — rekord tej gamy.
Trzy pytania, które zawężają wybór.
Cennik wymienia osiem pozycji różniących się bryłą, baterią, napędem i rocznikiem. Zamiast czytać je po kolei, warto odpowiedzieć sobie na trzy pytania — wtedy zostają zwykle dwie opcje.
- Ile miejsca potrzebujesz?Bryła L1H1 daje 5,9 metra sześciennego, L2H1 — 6,7, a L2H2 — 8,7. Cennik nie podaje wymiarów wnętrza, więc przy nietypowym ładunku zmierz je w salonie.
- Jeździsz po asfalcie czy poza nim?Odpowiedź na to pytanie rozstrzyga między napędem przednim a na cztery koła — i to ona kosztuje najwięcej, bo rozpiętość dopłaty sięga dwudziestu czterech tysięcy netto.
- Ważniejszy zasięg czy ładunek?Bateria 88 kWh dokłada kilometrów i odbiera kilogramy. Przy 77 kWh w bryle L1H1 ładowność sięga 1200 kg — najwięcej w całej ofercie tego modelu.
- Uwaga na rocznik produkcjiCztery z ośmiu pozycji to rocznik 2024, cztery — 2026. Starsze mają niższe ceny promocyjne, ale wpisany rok produkcji wpłynie na wartość auta przy odsprzedaży.
- Rozbieżność ładowności w cennikuDla bryły L1H1 z przednim napędem tabela cen mówi o 1200 kilogramach, a tabela techniczna w tym samym dokumencie o 1125. Różnica 75 kilogramów jest istotna przy planowaniu ładunku — poproś o potwierdzenie dla konkretnego egzemplarza.
- Co jest wspólne dla wszystkichMoc 204 KM, moment 330 Nm, prędkość maksymalna 120 km/h, ładowanie prądem stałym w 43 minuty i dopuszczalna masa całkowita 3500 kilogramów.
Zestawienie na podstawie tabeli cen i tabeli danych technicznych z cennika Maxus eDeliver 7 na rok 2026. Rozbieżność ładowności występuje w obrębie tego samego dokumentu.
Parametry, które warto znać.
Ile realnie przejedziesz przy dwóch napędach.
Zasięg WLTP
Cennik podaje widełki zależne od bryły nadwozia: od 328 do 370 kilometrów przy napędzie przednim i od 305 do 335 przy napędzie na cztery koła. Wartości cyklu miejskiego dokument pomija, więc nie rysujemy drugiego słupka — w mieście elektryk zwykle wypada lepiej, ale nie będziemy podawać liczby, której producent nie opublikował.
Ładowanie DC — 20 → 80%
Auto przyjmuje do 90 kilowatów, najwięcej w elektrycznej gamie tej marki. Czas jest identyczny dla obu pojemności baterii, bo większa przyjmuje odpowiednio wyższą moc. W bazie ładowarka o mocy 11 kW napełnia ją przez noc.
328 km w tabelce. A ile pokonujesz dziennie?
Liczby katalogowe powstają bez ładunku i przy dodatnich temperaturach. Podstaw swój dzienny dystans i zobacz, ile zostaje marginesu w realnych warunkach.
Zmiana wykonalna na jednym ładowaniu — zostaje ok. 228 km zapasu. Nocne ładowanie w bazie trwa od ośmiu do dziewięciu godzin, więc jedna zmiana przerwy wystarcza na pełną baterię.
Podstawą jest 328 km, czyli dolna wartość zasięgu WLTP dla wersji z napędem przednim. Korekta o dziesięć procent dla napędu na cztery koła wynika z widełek podanych przez producenta. Odjęcie trzydziestu procent zimą przy pełnym ładunku to NASZE założenie, nie deklaracja z cennika.
Czy mnie zawiedzie? Bilans, rywale, gwarancja.
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 3
Do sprawdzenia 3
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
e-Deliver 7 pasuje do floty, która potrzebuje wyboru między FWD i AWD oraz potrafi zamknąć konfigurację tabelą wariantu. Będzie szczególnie interesujący, gdy wymagana jest bateria 88 kWh albo wysoki limit gwarancji kilometrowej.
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Nie jest to katalog do szybkiego wyboru najtańszej pozycji. Jeżeli firma nie może potwierdzić rocznika, ładowności i kodu konfiguracji, szeroka matryca zwiększa ryzyko pomyłki zamiast dawać elastyczność.
Jak wypada wśród dostawczaków w naszej bazie.
| Model | Cena od | Ładowność | Zasięg WLTP | Napęd |
|---|---|---|---|---|
Maxus e-Deliver 7 ten model · punkt odniesienia | 191 757 zł | 1200 kg | 328 km | przedni albo 4×4 |
Maxus eDeliver 5 mniejszy van tej samej marki Tańszy o czterdzieści dwa tysiące brutto i z podobną ładownością, ale wyłącznie z napędem przednim i z mniejszą przestrzenią. Ma za to nieco dłuższy zasięg w wersji z niższym dachem. | 149 937 zł | 1200 kg | 335 km | przedni |
Maxus eDeliver 9 większy van tej samej marki Droższy o pięć tysięcy brutto, z przestrzenią większą o ponad dwa metry sześcienne, ale wolniejszy, z niższą ładownością i krótszym zasięgiem. | 196 677 zł | 980 kg | 287 km | przedni |
Farizon SV (V6E) van elektryczny · oferta w PL Wyraźnie tańsze wejście w elektryka dostawczego, ale z zasięgiem krótszym o ponad sto trzydzieści kilometrów i bez potwierdzonych w dokumentach danych o ładowności. | 105 775 zł | brak danych | 195 km | przedni |
Osiem lat na baterię przy progu siedemdziesięciu procent.
Warunki są wspólne dla dostawczej części gamy. Przy tym modelu warto zwrócić uwagę na proporcję między limitem czasu a limitem kilometrów.
Co ochronę unieważnia.
Zapisy z warunków gwarancji fabrycznej Maxusa, wybrane pod kątem auta pracującego codziennie i w pełnym obciążeniu.
- Ładunek ponad dopuszczalną masęPrzy ładowności schodzącej w niektórych wariantach do 910 kilogramów granica jest bliżej, niż się wydaje. Przeciążenie figuruje wprost wśród przyczyn wyłączenia odpowiedzialności.
- Wyścigi i jazda wyczynowaWersja z napędem na cztery koła przyspiesza do setki w 7,5 sekundy, co przy dostawczaku bywa kuszące. Dokument wyklucza jednak szkody powstałe przy takim użyciu.
- Zabudowa wnętrza bez zgodyRegały, podłogi i przeróbki instalacji elektrycznej wymagają akceptacji producenta pojazdu, inaczej gwarancja na powiązane elementy przepada.
- Koszty przestojuStraty z nieużywania auta, wynajem zastępczego i utracone wynagrodzenie nie są objęte. Przy jednym pojeździe w firmie to najdroższa pozycja tej listy.
- Zaniedbanie przy dłuższym postojuProducent wymaga comiesięcznego sprawdzania akumulatora dwunastowoltowego i utrzymywania baterii wysokonapięciowej w okolicach połowy naładowania.
- Serwis poza siecią bez zgodyPrzeglądy u nieautoryzowanego warsztatu mogą pozbawić ochrony, a ich brak w terminach producenta wyłącza ją wprost.
Przy wariantach z rocznika 2024 sprawdź przy odbiorze datę uruchomienia gwarancji — biegnie ona od wydania pojazdu pierwszemu właścicielowi, a nie od daty produkcji.
Gdzie go zobaczyć na żywo.
Usiądź za kierownicą koniecznie w tej wersji napędu.
Wybierz województwo albo kliknij miasto na mapie. Pokażemy salony Maxus, w których zapytasz o auto demonstracyjne i wolny termin jazdy.
6 rzeczy, które warto wiedzieć.
Dlaczego karta pokazuje 191 757 zł brutto jako minimum?
Jaki jest zakres cen rocznika 2026?
Czy każdy e-Deliver 7 ma AWD?
Jakie ładowanie jest potwierdzone?
Jaka jest ładowność L1H1 77 kWh?
Jak podpisane jest zdjęcie?
Masz pytanie o e-Deliver 7? Napisz — odpowiemy konkretem.
Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.