Porównaj auta

SUV 4,5 m, benzyna 1.5T, automat

Benzyna

Bestune T77.

Bogaty standard, marka do sprawdzenia.

Dane sprawdzone: · Źródła

SUV 4,5 m z benzyną 1.5 turbo 160 KM i automatem 7DCT. Panorama, dwa ekrany 12,3 cala i adaptacyjny tempomat z AEB są w każdej wersji. Bagażnika importer nie podaje, a spalanie w użytku znamy z dwóch zgłoszeń.

Cena od89 900 zł* Wyprzedaż rocznika 2025, do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca ani liczby sztuk
Galeria · 8 zdjęć
Bestune T77Benzyna Business · 89 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 28 salonów

01 · Koszty

Bestune T77 koszty: zakup z wyprzedaży i paliwo.

Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i paliwo. Cennik podaje 8,3 l/100 km, a w użytku znamy tylko dwa zgłoszenia właścicieli, więc traktuj wynik jako dolną granicę.

Wyposażenie
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Zużycie katalogowe (WLTP, normowy pomiar)
Cennik importera podaje 8,3 l/100 km w cyklu mieszanym WLTP i 160 KM z silnika 1.5 turbo. Norma laboratoryjna zwykle zaniża zużycie na drodze. W AutoCentrum są tylko dwa zgłoszenia właścicieli (7,0 i 9,8 l/100 km, odczyt 8.10.2026), a testu z pomiarem nie znaleźliśmy, dlatego nie liczymy osobnej wartości „z testów”.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 133 475 zł

Benzyna

zakup paliwo

zakuppaliwo / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Benzyna kosztuje łącznie 133 475 zł: zakup 89 900 zł i energia 43 575 zł.

02 · Trasa

Ile przejedziesz na jednym baku T77?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba stanąć na stacji; zbiornik ma tylko 45 l.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Zasięg z pełnego baku to nasze obliczenie: 45 l ÷ 8,3 l/100 km ≈ 540 km wg normy (importer nie podaje zasięgu). Stację planujemy po 90% tej wartości, żeby zostawić rezerwę. Przy zużyciu 9,8 l/100 km z jednego ze zgłoszeń byłoby to o ok. 80 km mniej na pełnym baku.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Liczymy z danych katalogowych, bo nie mamy zmierzonych wartości z testów.

03 · Wyposażenie

Bestune T77 wyposażenie: trzy wersje, jeden silnik.

Wersje różnią się wyposażeniem, nie osiągami: Business Plus dokłada kamerę 360°, Elegance martwe pole, parkowanie i fotel pasażera. Pełna lista 32 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieBenzynaBenzynaBusinessBenzynaBenzynaBusiness PlusBenzynaBenzynaElegance
Bezpieczeństwo
KameryBusiness: kamera cofania. Business Plus i Elegance: kamery 360°.kamera cofaniakamery 360°kamery 360°
Czujniki z przoduTylko w Elegance. Z tyłu czujniki są w każdej wersji.——✓
Martwe pole (BSD)Tylko w Elegance.——✓
Automatyczne parkowanieTylko w Elegance.——✓
Nadwozie i światła
Powitalny program świateł——✓
Komfort i wnętrze
Elektryczny fotel pasażeraTylko w Elegance. Fotel kierowcy jest elektryczny w każdej wersji.——✓
Tylny podłokietnikTylko w Elegance, z uchwytami na napoje.——✓
Start/StopTylko w Elegance. Przycisk uruchamiania silnika jest we wszystkich wersjach.——✓
W standardzie w każdej wersji (22)

Bezpieczeństwo

  • Tempomat adaptacyjny i AEB
  • Poduszki: kierowcy, pasażera, boczne przód i kurtyny
  • ABS, EBD, EBA, TCS, ESP, HHC i HDC (zjazd ze wzniesienia)
  • Kontrola ciśnienia w oponach
  • ISOFIX na 2 skrajnych miejscach z tyłu
  • Auto Hold (automatyczny hamulec postojowy)
  • Czujniki parkowania z tyłu

Nadwozie i światła

  • Dach panoramiczny
  • Reflektory LED, światła dzienne i tylne LED, dynamiczne kierunkowskazy
  • Automatyczne światła, inteligentne drogowe i mijania, Coming Home, czujnik deszczu
  • Lusterka elektrycznie regulowane, składane i podgrzewane
  • Felgi aluminiowe, opony 225/45 R19

Komfort i wnętrze

  • Tapicerka ze skóry ekologicznej
  • Fotel kierowcy elektryczny (6 płaszczyzn)
  • Podgrzewane fotele przednie
  • Tylna kanapa składana 60/40
  • Automatyczna klimatyzacja i nawiewy dla tylnych pasażerów
  • Bezkluczykowy dostęp (drzwi kierowcy) i przycisk Start/Stop silnika
  • Oświetlenie ambiente
  • Skórzana kierownica multifunkcyjna

Multimedia

  • Wyświetlacz kierowcy 12,3 cala i ekran centralny 12,3 cala
  • Bluetooth, USB, gniazdo 12 V, 6 głośników
Cennik nie rozstrzyga (1)

Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.

  • CarPlay i Android Auto

Cennik T77 „Wyprzedaż rocznika 2025” (s. 1, 3–5), odczyt 8.10.2026. „?” oznacza, że cennik pozycji nie rozstrzyga: zapytaj w salonie. Opcje poza kolorem (+2 500 zł) cennik nie przewiduje.

04 · Wnętrze

Bestune T77 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia z materiałów importera. Pełnego tyłu auta i bagażnika importer nie pokazuje, dlatego tył to tylko lampa.

Bestune T77: kokpit z dwoma ekranami i skórzanymi fotelami z pomarańczowymi wstawkami.

05 · Opinie z testów

Bestune T77 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Dla T77 nie ma testu z pomiarem spalania ani oceny Euro NCAP. Interia po pierwszej jeździe chwali wyciszenie i komfort w mieście, a krytykuje ospałą skrzynię i kolumnę kierownicy regulowaną tylko pionowo; spalanie znamy z dwóch zgłoszeń właścicieli.

Spalanie zgłoszone7,0–9,8 l/100 kmcennik 8,3; tylko 2 zgłoszenia

3 plusy4 uwagi

Co chwalą

  • Interia (pierwsza jazda): silnik 1.5 turbo ma dobrą kulturę pracy i jest dobrze wyciszony; na drodze ekspresowej da się swobodnie rozmawiać.
    1 źródło

    Źródła: Interia Motoryzacja: Bestune T77 rzuca wyzwanie Toyocie

  • Interia: miękki układ kierowniczy i komfortowe zawieszenie sprawdzają się w mieście, a fotele są wygodne.
    Więcej · 1 źródło

    Wnętrze ma dość miękkie plastiki.

    Źródła: Interia Motoryzacja: Bestune T77 rzuca wyzwanie Toyocie

  • Interia ocenia T77 jako bardzo atrakcyjną propozycję dla kupujących, którzy liczą na wyposażenie,.
    1 źródło

    Źródła: Interia Motoryzacja: Bestune T77 rzuca wyzwanie Toyocie

Na co uważać

  • Interia: skrzynia 7DCT ma tendencję do pewnej ospałości, a kolumna kierownicy reguluje się tylko w pionie, bez przysuwania.
    Więcej · 1 źródło

    Sprawdź pozycję za kierownicą i pracę skrzyni na jeździe próbnej.

    Źródła: Interia Motoryzacja: Bestune T77 rzuca wyzwanie Toyocie

  • Interia: miękkie zawieszenie i układ kierowniczy ograniczają prowadzenie; dynamika jazdy rozczarowuje wobec europejskich oczekiwań.
    Więcej · 1 źródło

    Sprawdź, jak auto zachowuje się na Twojej trasie.

    Źródła: Interia Motoryzacja: Bestune T77 rzuca wyzwanie Toyocie

Pokaż pozostałe (2)
  • AutoCentrum: dwa zgłoszenia właścicieli pokazują 7,0 i 9,8 l/100 km (średnia 8,4) wobec 8,3 w cenniku.
    Więcej · 2 źródła

    Dwa raporty to za mało na wniosek o realnym spalaniu.

    Źródła: AutoCentrum: spalanie Bestune T77 10.2026, Cennik Bestune T77: wyprzedaż rocznika 2025

  • Interia opisywała T77 po cenach 109 900 i 119 900 zł, czyli sprzed wyprzedaży rocznika 2025; artykuł nie ma daty publikacji, a cena 89 900 zł jest dopiero w obecnym cenniku.
    2 źródła

    Źródła: Interia Motoryzacja: Bestune T77 rzuca wyzwanie Toyocie, Cennik Bestune T77: wyprzedaż rocznika 2025

Co to znaczy dla Ciebie

Licz paliwo na 8–10 l/100 km i sprawdź na jeździe próbnej skrzynię, pozycję za kierownicą oraz multimedia z własnym telefonem.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Uwaga

Euro NCAP: wyszukiwanie 8.10.2026 nie zwróciło testu T77 (ani C-NCAP).

Więcej · 1 źródło

To „nie znaleziono”, nie „nie ma”; oceny bezpieczeństwa nie możemy podać.

Źródła: Euro NCAP: wyniki testów

Pokaż pozostałe (3)

Uwaga

Chip.pl (16.08.2025, jazda B70 i T90, nie T77): marka Bestune jest rejestrowana w Polsce na dopuszczeniach jednostkowych, bez europejskiej homologacji, a CarPlay i Android Auto nie działają natywnie (obejścia przez CarbitLink).

Więcej · 1 źródło

Importera o to nie zapytaliśmy, więc to stan z sierpnia 2025.

Źródła: Chip.pl: Bestune w Polsce, ceny, silniki, pierwsza jazda 08.2025

Dobrze

Gwarancja 5 lat lub 150 000 km jest taka sama w całej marce (Chip.pl) i potwierdzona w warunkach importera; lakier i perforacja wymagają corocznej, płatnej kontroli w ASO.

2 źródła

Źródła: Chip.pl: Bestune w Polsce, ceny, silniki, pierwsza jazda 08.2025, Importer: warunki gwarancji Bestune

Uwaga

W AutoCentrum T77 ma 1 opinię właściciela i zero zgłoszonych usterek: to za mało danych, by ocenić niezawodność.

1 źródło

Źródła: AutoCentrum: usterki Bestune T77 10.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Bagażnik: Interia podaje 342 l, autohled.cz 391 l (poniżej średniej SUV-ów 433 l w ich zestawieniu), a importer litrów nie podaje.

Więcej · 2 źródła

Zmierz go sam.

Źródła: Interia Motoryzacja: Bestune T77 rzuca wyzwanie Toyocie, autohled.cz: pojemność bagażnika Bestune T77 10.2026

Pokaż pozostałe (2)

Nie wiemy

Maj 2026: salony w kilku miastach (Częstochowa, Kielce, Lublin, Rzeszów, Wejherowo) reklamowały T77 Comfort z kołami 18″ za 77 700 zł.

Więcej · 2 źródła

Tej wersji nie ma w cenniku z 26.06.2026, więc zapytaj, czy jeszcze istnieje i co ma w standardzie.

Źródła: Spider's Web: Bestune T77 Comfort za 77 700 zł 05.2026, Cennik Bestune T77: wyprzedaż rocznika 2025

Nie wiemy

Masa własna, DMC, prześwit, CarPlay/Android Auto, cena LPG, interwały serwisowe i data końca wyprzedaży nie są w dokumentach importera.

2 źródła

Źródła: Cennik Bestune T77: wyprzedaż rocznika 2025, Importer: warunki gwarancji Bestune

Źródła opinii (9), stan na 08.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Dla kogo, a dla kogo nie

Czy Bestune T77 to dobry wybór? Dla kogo jest T77.

Jeden silnik, trzy wersje wyposażenia. Za cenę z wyprzedaży dostajesz dużo standardu, ale importer milczy o bagażniku i homologacji, a Euro NCAP dla T77 nie znaleźliśmy.

Kupujesz wyposażenie i cenę, zaufanie do marki sprawdzasz sam

Business za 89 900 zł daje 160 KM, automat, panoramę i adaptacyjny tempomat, ale cena jest z wyprzedaży bez daty końca. Pasuje, gdy mieścisz się w ok. 100 tys. zł, jeździsz głównie po mieście i lubisz mieć wszystko w standardzie. Nie pasuje, gdy potrzebujesz znanego bagażnika, hybrydy albo oceny Euro NCAP: wtedy porównaj MG ZS hybryda (5,0 l, 4 gwiazdki) lub Jaecoo 5 (7 lat gwarancji).

Dlaczego tak

  • W mieście wystarczy to, co jest w Business: automat, tempomat adaptacyjny z AEB, Auto Hold, czujniki z tyłu, elektryczny fotel kierowcy i podgrzewane fotele; Interia chwali wyciszenie i komfort
  • Wersje różnią się tylko wyposażeniem: Business Plus dokłada kamerę 360° za 3 000 zł, Elegance dokłada martwe pole, parkowanie i fotel pasażera za 7 000 zł więcej niż Business Plus
  • Gwarancja 5 lat lub 150 000 km oraz assistance przez 3 lata; fabryczne LPG montowane w ASO (cena poza cennikiem)

Na co uważać

  • Bagażnika w litrach importer nie podaje (media: 342 i 391 l), więc zmierz go na jeździe próbnej z własnym wózkiem lub walizkami
  • Lakier i perforacja mają 5 lat tylko z płatną, coroczną kontrolą nadwozia w ASO; poproś o jej cenę przed zakupem
  • Brak Euro NCAP w znalezionych źródłach, brak potwierdzenia CarPlay i Android Auto oraz status homologacji do wyjaśnienia w salonie

07 · Rywale

Do ok. 116 tys. zł kupisz też hybrydę albo dłuższą gwarancję.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Bestune T77 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Bestune T77, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zBestune T77 Elegance · 99 900 złBenzyna

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Bestune T77: 5 lat i co warto wiedzieć.

Pięć lat na auto to atut marki, której nie znasz, ale lakier i perforacja wymagają corocznej, płatnej kontroli w ASO. Sprawdź warunki przed podpisem.

Pojazdpierwszy limit: lat albo km
5 lat lub 150 000 km
Lakierz kontrolą nadwozia w ASO
5 lat / 150 000 km
Perforacja nadwoziaz kontrolą nadwozia w ASO
5 lat / 150 000 km
AssistancePolska, zakres warunkowy
3 lata
Akumulator 12 Vkrótsza ochrona
12 mies. / 20 000 km

Lakier i perforacja

5 lat z kontrolą w ASO

Lakier i perforacja mają 5 lat lub 150 000 km, ale tylko przy corocznej płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie z wpisem.

Szczegóły

Zapytaj w salonie, ile kosztuje taka kontrola i co się dzieje po jej pominięciu.

Warunki gwarancji importera

Serwis poza ASO

Ryzyko utraty uprawnień

Naprawy poza autoryzowanym serwisem i brak wymaganej obsługi mogą według warunków gwarancji ograniczyć uprawnienia z gwarancji; nie oznacza to automatycznie utraty całej gwarancji.

Szczegóły

Zapytaj salon, które czynności wolno zlecić poza ASO.

Warunki gwarancji importera

Akumulator 12 V

12 mies. / 20 000 km

Rozruchowy akumulator ma gwarancję tylko 12 miesięcy lub 20 000 km, czyli znacznie krócej niż auto.

Szczegóły

Wymiana po tym terminie jest na Twój koszt.

Warunki gwarancji importera

Assistance

3 lata

Importer podaje 3 lata pomocy w drodze w Polsce od początku gwarancji, z holowaniem do ASO do 100 km i autem zastępczym do 3 dni.

Szczegóły

Zakres jest warunkowy (OWU), więc poproś o aktualne warunki.

Strona importera, odczyt 13.09.2026

Instalacja LPG

5 lat / 100 000 km

Fabryczną instalację LPG (EuropeGAS, montaż w ASO) importer obejmuje gwarancją 5 lat lub 100 000 km w aucie nowym, a w używanym 2 lata.

Szczegóły

Ceny montażu nie ma w cenniku.

Strona importera /lpg

Przeglądy

Brak danych

W źródłach, które mamy, nie ma interwałów serwisowych ani cen przeglądów.

Szczegóły

Poproś salon o koszt pierwszych trzech przeglądów na piśmie.

Brak w dokumentach importera

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna Bestune T77: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 28 salonów Bestune: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 28 salonów w 24 miastach.

28 salonów Bestune24 miasta

Lista salonów

Salony Bestune: adres, telefon, jazda próbna.

28 salonów w 24 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 3 salony

Kraków 2 salony

Łódź 2 salony

Białystok 1 salon

Bielsko-Biała 1 salon

Częstochowa 1 salon

Elbląg 1 salon

Grudziądz 1 salon

Kielce 1 salon

Konin 1 salon

Leszno - Strzyżewice 1 salon

Lublin 1 salon

Nowy Kawęczyn 1 salon

Nowy Sącz 1 salon

Opole 1 salon

Poznań-Baranowo 1 salon

Ruda Śląska 1 salon

Rzeszów 1 salon

Sosnowiec 1 salon

Stalowa Wola 1 salon

Środa Wlkp. 1 salon

Toruń, Grudziądz 1 salon

Wejherowo 1 salon

Wrocław 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

Bestune T77 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Cena z wyprzedaży, różnice wersji, spalanie, bagażnik i zaufanie do marki: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący T77.

Ile kosztuje Bestune T77 i do kiedy ta cena?

Cennik „Wyprzedaż rocznika 2025” podaje 89 900 zł (Business), 92 900 zł (Business Plus) i 99 900 zł (Elegance), brutto, do wyczerpania puli aut. Daty końca ani liczby sztuk cennik nie podaje, więc zapytaj salon o dostępność przed wizytą.

Czy 89 900 zł to prawdziwa cena, skoro importer pokazuje 109 900?

Tak, 89 900 zł jest w cenniku wyprzedaży rocznika 2025. Strona importera przekreśla 109 900 zł (Business) i 119 900 zł (Elegance) jako dawne ceny, a dla Business Plus takiej ceny nie ma w żadnym źródle, dlatego liczymy od cen z cennika.

Bestune T77 Business czy Elegance?

Business Plus kosztuje 3 000 zł więcej niż Business i dokłada kamery 360°. Elegance jest o 7 000 zł droższy niż Business Plus i dokłada m.in. martwe pole, czujniki z przodu, automatyczne parkowanie i elektryczny fotel pasażera; pełna różnica jest w tabeli wyposażenia.

Ile pali Bestune T77?

Cennik podaje 8,3 l/100 km (WLTP, cykl mieszany), a dwa zgłoszenia właścicieli w AutoCentrum to 7,0 i 9,8 l. Testu z pomiarem nie znaleźliśmy, więc licz ostrożnie na 8–10 l.

Jaki bagażnik ma Bestune T77?

Importer nie podaje litrów. Interia pisze o 342 l, a autohled.cz o 391 l (inna metoda), więc zmierz go na jeździe próbnej własnym wózkiem lub walizkami. Kanapa składa się 60/40.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Benzyna Business: Cena cennikowa 89 900 zł — warunek: Wyprzedaż rocznika 2025, do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca ani liczby sztuk.
  • Benzyna Business Plus: Cena cennikowa 92 900 zł — warunek: Wyprzedaż rocznika 2025, do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca ani liczby sztuk.
  • Benzyna Elegance: Cena cennikowa 99 900 zł — warunek: Wyprzedaż rocznika 2025, do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca ani liczby sztuk.

Ceny 89 900, 92 900 i 99 900 zł to ceny z cennika „Wyprzedaż rocznika 2025” (cennik zmieniony 26.06.2026), ważne do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca. Strona importera pokazuje też przekreślone 109 900 zł (Business) i 119 900 zł (Elegance) jako dawne ceny, ale to nie jest cennik, a dla Business Plus takiej ceny nie ma, dlatego liczymy od cen z cennika.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (1)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Bestune T77. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 28 salonów