Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV benzynowy · rok modelowy 2026SUV benzynowy · 4553 mm · napęd 4x4

Chery Tiggo 7.SUV z napędem 4x4 od 142 900 zł z 7-letnią gwarancją.

Tiggo 7 to w gamie Chery auto dla kogoś, kto nie chce mieć nic wspólnego z wtyczką ani z baterią trakcyjną. Jeden silnik benzynowy 1.6 turbo, skrzynia dwusprzęgłowa, napęd na cztery koła i jedna, w pełni wyposażona wersja Premium. Nadwozie ma 4553 milimetry, czyli mieści się dokładnie tam, gdzie stoją najpopularniejsze rodzinne SUV-y w Polsce. Zobacz wszystkie modele Chery.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 40 salonach
Chery Tiggo 7 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto czterdzieści trzy tysiące i jedna wersja w komplecie.

Cztery pytaniaCennik z październikaIle lat gwarancji naprawdę
Rozdział 1 z 5
Zanim wejdziesz do salonu

Cztery pytania, które padają najczęściej.

Odpowiadamy z cennika i broszury programu pomocy drogowej — nie z folderu reklamowego.

Siedem lat gwarancji brzmi zbyt dobrze. Gdzie haczyk?

Haczykiem jest limit przebiegu: 150 tysięcy kilometrów, po których ochrona kończy się niezależnie od tego, ile lat minęło. Producent daje jednak drugi wariant — trzy lata zupełnie bez limitu — i pozwala wybrać. Rozliczamy oba w osobnej sekcji, bo przy dużych przebiegach różnica robi się poważna.

Co z serwisem, skoro to marka, o której trzy lata temu nikt nie słyszał?

Czterdzieści punktów w trzydziestu dwóch miastach, od Łomży po Nowy Sącz. To druga co do wielkości sieć wśród chińskich marek obecnych w Polsce. Importerem jest Omoda Auto Poland — ta sama spółka, która prowadzi w Polsce marki Omoda i Jaecoo, więc zaplecze jest wspólne dla trzech marek naraz.

Czy za sto czterdzieści trzy tysiące dostanę auto wyposażone, czy gołe?

Premium AWD ma siedem poduszek powietrznych, pakiet asystentów, dziewiętnastocalowe felgi, dwa ekrany po 12,3 cala, skórę ekologiczną, fotele podgrzewane i wentylowane, kamerę 540° i dach panoramiczny. Cennik nie przewiduje tańszych wersji, więc nie ma tu czego odjąć — pytanie raczej, czy tyle wyposażenia jest ci potrzebne.

Czego cennik nie mówi?

Nie podaje wyniku testu zderzeniowego — ani Euro NCAP, ani chińskiego C-NCAP. Nie ma też harmonogramu przeglądów ani cennika obsługi, więc kosztu serwisowania nie da się z dokumentów wyliczyć. O jedno i drugie trzeba zapytać dealera.

Cena · cennik nr 3 z 1 października 2026

Cena, którą i co dostajesz w komplecie.

Cennik z 1 października 2026 ma dla tego modelu jedną wersję: Premium z napędem na cztery koła za 142 900 zł. Nie ma w nim rabatu gotówkowego ani wersji z napędem na przód, które występowały w cenniku z lipca 2026 (Essential i Comfort). Za to w tej cenie dostajesz od razu skórę ekologiczną, dach panoramiczny, fotele podgrzewane i wentylowane, kamery 540° i audio Sony, a ubezpieczenie OC/AC i GAP kosztują 1 zł do końca października 2026.

142 900 zł

wersja Premium AWD, cennik z 1 października 2026 — bez rabatu gotówkowego

Pakiet OC/AC i ochrona GAP za 1 zł — oferta importera do końca października 2026

Premium AWD to jedyna wersja w cenniku z 1 października 2026, więc nie ma tu dopłat między wariantami. Lakier metalizowany nie kosztuje ani złotówki więcej.

Co importer dokłada do ceny
do 31.10.2026Pakiet OC, AC i NNW za złotówkęUbezpieczenie na pierwszy rok użytkowania. Cennik nie podaje jego wartości w złotych, więc traktuj je jako dodatek do zakupu, a nie jako obniżkę ceny.
3 lataOchrona GAP za złotówkęPokrywa różnicę między odszkodowaniem z autocasco a wartością auta z dnia zakupu, gdyby doszło do szkody całkowitej albo kradzieży. Promocja trwa do 31.10.2026, a u dealera ochronę można przedłużyć do pięciu lat (dostawca: Autoprotect Polska).
w cenieLakier metalizowany bez dopłatyHasło z okładki cennika: za kolor nadwozia nie dopłacasz, także gdy wybierasz lakier z czarnym dachem.
RRSO 0%Finansowanie z zerowym oprocentowaniemChery Flex Pay przy wpłacie własnej co najmniej jednej czwartej ceny i okresie do sześćdziesięciu miesięcy, a także pożyczki 3x33 i 50/50 z RRSO 0%. Przykład z cennika dla ceny 142 900 zł: wpłata 47 728,60 zł i dwie raty balonowe po 47 585,70 zł w modelu 3x33. Propozycje obowiązują do 31.10.2026.
Dwa warianty gwarancji · policzone

Ile lat ochrony dostaniesz naprawdę.

Cennik daje wybór: siedem lat z limitem stu pięćdziesięciu tysięcy kilometrów albo trzy lata zupełnie bez limitu. Brzmi jak formalność, ale przy dużym przebiegu pierwszy wariant kończy się dużo wcześniej, niż sugeruje liczba siedem. Poniżej ile ochrony zostaje przy różnych rocznych przebiegach.

10 000 km rocznie7 lat realnej ochrony
20 000 km rocznie7 lat realnej ochrony
30 000 km rocznie5 lat realnej ochrony
40 000 km rocznie3,8 lat realnej ochrony
50 000 km rocznie3 lat realnej ochrony
70 000 km rocznie3 lat realnej ochrony

Wyliczenie własne z warunków podanych w cenniku: limit stu pięćdziesięciu tysięcy kilometrów podzielony przez roczny przebieg, przycięty do siedmiu lat. Punkt zwrotny wypada przy pięćdziesięciu tysiącach kilometrów rocznie — dokładnie tam oba warianty dają po trzy lata. Powyżej tej granicy korzystniejszy jest wariant bez limitu i dlatego dwie ostatnie pozycje pokazują trzy lata, a nie mniej. Cennik nie precyzuje, kiedy dokonuje się wyboru wariantu — o to zapytaj przed podpisaniem umowy.

Jedna wersja — z czterema kołami.

Premium AWDCo daje napęd 4x4Wyposażenie
Rozdział 2 z 5
Napęd · jedyna konfiguracja w cenniku

Co daje napęd na obie osie.

W cenniku z 1 października 2026 Tiggo 7 występuje wyłącznie z napędem AWD. Zestawiamy, co ta konstrukcja daje, a co kosztuje — według tabel danych technicznych cennika.

  • Cztery tryby terenoweDo trybów Eco, Normal i Sport dochodzą jazda po śniegu, błocie, piasku i w terenie — wybierane z poziomu systemu jazdy, bez dopłat.
  • Przyczepa do 1300 kg z hamulcemDopuszczalna masa przyczepy wynosi 1300 kg z własnym hamulcem i 750 kg bez hamulca. Maksymalna masa całkowita auta to 2116 kg.
  • Prześwit 176 mmKąt natarcia wynosi 20,9°, a kąt zejścia 26,7° — parametry SUV-a na szutr, zaśnieżony podjazd i krawężniki.
  • Spalanie 7,9 litra na sto kilometrówWartość WLTP w cyklu mieszanym, przy emisji 179 g CO2 na kilometr. Rzeczywiste zużycie zależy od stylu jazdy i warunków.
  • Jedenaście i siedem dziesiątych sekundy do setkiPrzy mocy 147 KM i masie własnej 1678 kg przyspieszenie do 100 km/h trwa 11,7 s, a prędkość maksymalna to 180 km/h.

Tryby jazdy, masy, prześwit, kąty i spalanie z tabeli danych technicznych cennika nr 3 z 1 października 2026. Napęd na cztery koła nie jest w tym modelu opcją do dokupienia — jest wpisany na stałe w jedyną wersję.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4553 mm i rozstawie osi 2670 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z podwójnym ekranem 12,3 cala.

Chery Tiggo 7 bok
Lewy bok
Chery Tiggo 7 przód
Przód
Chery Tiggo 7 prawy profil
Prawy profil
Chery Tiggo 7 tył
Tył
Chery Tiggo 7 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie wersji Premium AWD

Co jest w cenie jedynej wersji.

Wyłącznie pozycje wymienione w cenniku z 1 października 2026 przy wersji Premium AWD — jedynej, jaka w nim występuje.

Napęd1.6 turbo, 7DCT i napęd 4x4147 KM i 275 Nm, skrzynia dwusprzęgłowa o siedmiu przełożeniach i napęd na obie osie z trybami jazdy na śnieg, błoto, piasek i teren. Prędkość maksymalna 180 km/h.
BezpieczeństwoSiedem poduszek powietrznychPoduszki czołowe i boczne z przodu, centralna między fotelami oraz kurtyny z przodu i z tyłu — razem siedem, w standardzie jedynej wersji.
EkranyDwa razy 12,3 calaWyświetlacz centralny i cyfrowe zegary tej samej wielkości, ustawione w jednej linii. Android Auto i Apple CarPlay bez kabla.
FotelePodgrzewane i wentylowanePrzednie fotele regulowane elektrycznie, z pamięcią ustawień kierowcy, w tapicerce ze skóry ekologicznej.
KlimatyzacjaAutomatyczna, dwustrefowaOsobne ustawienia dla kierowcy i pasażera, z nawiewami do drugiego rzędu.
LakierKolor bez dopłatyCennik nie przewiduje żadnej dopłaty do koloru nadwozia — w tej klasie cenowej za perłę albo metalik zwykle płaci się od dwóch do czterech tysięcy.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne wersji Premium AWD.

Pozycje przepisane z cennika nr 3 Chery Polska z 1 października 2026, pogrupowane tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci5 poz.
  • pakiet 24 systemów ADAS
  • 7 poduszek powietrznych
  • przednie i tylne czujniki parkowania
  • system kamer 540°
  • bezkluczykowy dostęp
Światła i widoczność5 poz.
  • reflektory LED
  • felgi aluminiowe 19 cali
  • dach panoramiczny z elektryczną roletą
  • przyciemniane tylne szyby
  • podgrzewana przednia szyba
Komfort6 poz.
  • klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
  • przednie fotele regulowane elektrycznie, podgrzewane i wentylowane
  • pamięć ustawień fotela kierowcy i lusterek
  • tapicerka ze skóry ekologicznej
  • elektrycznie otwierana klapa bagażnika
  • lakier metalizowany bez dopłaty
Multimedia4 poz.
  • ekran centralny 12,3 cala
  • cyfrowy zestaw wskaźników 12,3 cala
  • audio Sony z 8 głośnikami
  • bezprzewodowa ładowarka do telefonu 50 W
Napęd5 poz.
  • silnik 1.6 T-GDi, 147 KM (108 kW), 275 Nm
  • skrzynia dwusprzęgłowa 7DCT
  • napęd na cztery koła (AWD)
  • tryby jazdy: śnieg, błoto, piasek, teren
  • zbiornik paliwa 57 l

Sto czterdzieści siedem koni i prawie osiem litrów.

Dane techniczneSpalanie i zasięg
Rozdział 3 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik1.6 T-GDi · benzyna · turbodoładowanie
Moc / moment147 KM (108 kW) / 275 Nm
Skrzyniadwusprzęgłowa 7DCT
Napędna cztery koła (AWD)
0–100 km/h11,7 s
Prędkość maksymalna180 km/h
Wymiary i praktyczność
Długość / rozstaw osi4553 mm / 2670 mm
Bagażnik602 l · 1350 l po złożeniu kanapy
Masa własna1678 kg
Przyczepa z hamulcem1300 kg
Przyczepa bez hamulca750 kg
Spalanie i zasięg na baku · wartości z cennika

Prawie osiem litrów na sto kilometrów.

Spalanie WLTP (mieszane)

7,9 l/100 km

Tyle deklaruje cennik z 1 października 2026 dla wersji z napędem na cztery koła, w cyklu mieszanym WLTP, przy emisji 179 gramów dwutlenku węgla na kilometr. Przy piętnastu tysiącach kilometrów rocznie to około 1185 litrów benzyny.

Zasięg na baku · zbiornik 57 l

~720 km

Wyliczenie z katalogowego spalania i pełnego zbiornika: pięćdziesiąt siedem litrów podzielone przez 7,9 litra na sto kilometrów daje około siedmiuset dwudziestu kilometrów. Rywal z tej samej półki, MG HS, ma zbiornik o pojemności 55 litrów.

Czy warto — i wobec kogo.

WerdyktTrzej rywaleGwarancja
Rozdział 4 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Duży bagażnik jak na segment
602 l (1350 l po złożeniu foteli) to więcej niż u Jaecoo 5 (480/1284 l) i znacząco więcej niż u Omoda 5 (442/1079 l) — dwóch modeli z tej samej grupy kapitałowej, w niższej cenie i z tym samym silnikiem 1.6 T-GDi 147 KM.
Gwarancja mechaniczna 7 lat bez dopłat
7 lat / 150 tys. km (albo 3 lata bez limitu przebiegu) plus 12 lat na perforację nadwozia i 2 lata na części zamienne — wprost w cenniku, bez gwiazdek. To ten sam poziom co u Jaecoo i Omoda, ale zdecydowanie dłużej niż standardowe 2-3 lata w markach europejskich.
Pełne wyposażenie w jednej wersji
Premium AWD ma ADAS, 7 poduszek powietrznych, felgi 19", podwójny ekran 12,3 cala, skórę ekologiczną, fotele podgrzewane i wentylowane, kamery 540°, audio Sony, dach panoramiczny i elektryczną klapę bagażnika — bez dopłat i bez wyboru pakietów.
Ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł
Cennik z 1 października 2026 dodaje do zakupu roczny pakiet OC/AC/NNW i trzyletnią ochronę GAP po 1 zł każdy — oferta do 31.10.2026. To dodatek do ceny 142 900 zł, nie obniżka: rabatu gotówkowego w tym cenniku nie ma, a pożyczki 3x33 i 50/50 mają RRSO 0%.

Do sprawdzenia 4

Brak wyniku Euro NCAP
Ani cennik, ani dostępne materiały Chery Polska nie podają wyniku zderzeniowego dla Tiggo 7. W segmencie, gdzie rywale (np. BAIC 5) mogą pochwalić się 5 gwiazdkami, brak tej informacji to argument do sprawdzenia przed zakupem, nie do pominięcia.
Napęd 4x4 nie przekłada się na dynamikę
Premium AWD przyspiesza do setki w 11,7 s i pali 7,9 l/100 km — to wolniej niż MG HS (9,4 s) i Jaecoo 7 (10,3 s), a przy mocy 147 KM auto waży 1678 kg. Napęd na cztery koła daje przede wszystkim przyczepność i tryby terenowe, nie osiągi.
Zmiana wersji między cennikami
Cennik nr 3 z 1 października 2026 zostawił jedną wersję, Premium AWD (142 900 zł), bez wersji z napędem na przód z cennika lipcowego i bez rabatu gotówkowego. Zmieniły się też dane techniczne (m.in. 11,7 s do setki, bagażnik 602 l, zbiornik 57 l), więc zestawiając oferty, sprawdzaj, z którego cennika pochodzą liczby.
Brak danych o pakietach serwisowych
Źródła nie precyzują kosztów przeglądów ani pakietów serwisowych (dane nieczytelne w dostępnych materiałach) — element, o który trzeba dopytać w salonie, bo wpływa na koszt posiadania w długim horyzoncie 7-letniej gwarancji.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca, który potrzebuje przestronnego SUV-a segmentu C z napędem na cztery koła w budżecie do około 145 tys. zł, jeździ głównie w mieście i trasach bez dostępu do ładowania, a przy tym ceni długą gwarancję mechaniczną (7 lat) zamiast krótszej gwarancji typowej dla marek europejskich. Także rodzina, dla której liczy się pojemny bagażnik (602/1350 l) i pełne wyposażenie bez wyboru pakietów.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kupujący, dla których wynik Euro NCAP jest warunkiem koniecznym — Chery Tiggo 7 go nie publikuje. Również ci, którzy szukają napędu hybrydowego lub PHEV w rodzinie Tiggo 7 (dostępne osobno jako Tiggo 7 HEV od 124 900 zł i Tiggo 7 CSH/PHEV od 142 900 zł) albo potrzebują niższego spalania niż 7,9 l/100 km deklarowane dla wersji benzynowej.

Na tle rywali · benzynowe SUV-y do 150 tysięcy

Jak wypada wśród chińskich SUV-ów bez wtyczki.

ModelCena odMoc0–100 km/hBagażnik
Chery Tiggo 7
ten model · punkt odniesienia
142 900 zł147 KM11,7 s602 l
duży SUV · w sprzedaży w PL
Dwadzieścia pięć tysięcy taniej, o dwadzieścia trzy konie mocniejszy i szybszy do setki o dwie i trzy dziesiąte sekundy. Ma za to napęd tylko na przód i bagażnik mniejszy o dziewięćdziesiąt pięć litrów.
117 900 zł170 KM9,4 s507 l
SUV średniej klasy · ta sama grupa kapitałowa
Dwanaście tysięcy taniej przy tym samym silniku i tej samej skrzyni, bo za obiema markami stoi ten sam importer. Jaecoo 7 w tej cenie ma napęd na przód i bagażnik mniejszy o trzydzieści osiem litrów; wersja Offroad z napędem na cztery koła kosztuje 148 900 zł.
130 900 zł147 KM10,3 s564 l
kompaktowy SUV · ta sama grupa kapitałowa
Ten sam silnik i ta sama moc w nadwoziu krótszym o sto sześć milimetrów, tańszy o trzydzieści pięć tysięcy. Napęd tylko na przód, a bagażnik mniejszy o sto sześćdziesiąt litrów.
107 900 zł147 KM10,1 s442 l
Wszystkie kwoty to ceny wejścia w dniu przeglądu cenników. Nasza pozycja to Premium AWD, jedyna wersja z cennika z 1 października 2026; pozostałe auta w tabeli pokazujemy w wersjach wejściowych z napędem na przód, więc różnica w cenie wynika też z napędu i wyposażenia. MG HS ma cenę katalogową wersji z manualną skrzynią.Porównaj szczegółowo
Gwarancja · tabela z cennika

Cztery różne okresy dla czterech rzeczy.

Chery rozpisuje ochronę w cenniku każdego modelu — to rzadkość, bo większość marek odsyła po prostu do książki gwarancyjnej. Poniżej wszystko, co ten dokument deklaruje.

Pojazd7 lat / 150 tys. kmalbo 3 lata bez limituDwa warianty do wyboru. Który jest korzystniejszy, zależy wyłącznie od rocznego przebiegu — rozkładamy to niżej.
Perforacja nadwozia12 latbez limitu kmChodzi o rdzę przechodzącą przez blachę na wylot, nie o powierzchniowe ogniska. Dwanaście lat to jeden z dłuższych okresów, jakie w ogóle spotykamy w cennikach.
Lakier3 lataOsobno od nadwozia — dotyczy powłoki, nie samej blachy.
Części zamienne2 latabez limitu kmElement wymieniony w autoryzowanym serwisie ma własną, dwuletnią ochronę, liczoną od dnia montażu.
Pomoc drogowa3 lata34 krajeProgram Chery Assistance obsługiwany przez AWP Polska. Zasięg obejmuje całą Unię, Wielką Brytanię, Szwajcarię, Norwegię, Bałkany i europejską część Turcji.
Druga strona · czego pomoc drogowa nie pokrywa

Kiedy zostajesz z problemem sam.

Warunków samej gwarancji mechanicznej cennik nie rozpisuje — odsyła do dokumentu wydawanego przy sprzedaży, którego nie mamy. Mamy za to pełną broszurę programu pomocy drogowej i to z niej pochodzą poniższe wyłączenia.

  • Auto zastępcze tylko przy awariiSamochód na czas naprawy, hotel i kontynuacja podróży przysługują wyłącznie, gdy przyczyną unieruchomienia jest awaria. Po stłuczce albo po zatrzaśnięciu kluczyków w środku zostają holowanie i naprawa na miejscu, bez auta zastępczego.
  • Świadczenia dodatkowe wykluczają się wzajemnieNie da się skorzystać jednocześnie z auta zastępczego i z powrotu do domu na koszt programu. Dopuszczalne są tylko dwa połączenia: hotel z autem zastępczym albo hotel z kontynuacją podróży.
  • Zignorowana zalecona naprawaJeśli wcześniej wskazano usterkę do usunięcia, a właściciel jej nie usunął, kolejne zdarzenie z tej samej przyczyny nie jest objęte pomocą.
  • Przyczepa nie jest objętaProgram dotyczy samochodu. Awaria ciągniętej przyczepy — nawet jeśli unieruchamia cały zestaw — nie uruchamia świadczeń.
  • Limit dziewięciu osóbPowyżej dziewięciu podróżnych świadczenia nie przysługują nikomu. W siedmioosobowym SUV-ie z tej samej gamy to granica realna, w Tiggo 7 raczej teoretyczna.

Numer alarmowy działa całą dobę: +48 22 123 66 88. Limity kwotowe: hotel do 80 euro za dobę i osobę przez trzy doby, powrót lub kontynuacja podróży do 400 euro w kraju i 1000 euro za granicą, sprowadzenie nienaprawionego auta z zagranicy do 1500 euro.

Gdzie go obejrzeć przed decyzją.

40 salonówKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą gdzie usiąść za kierownicą.

Czterdzieści punktów w trzydziestu dwóch miastach — od Łomży i Białegostoku po Nowy Sącz i Bielsko-Białą. Poniżej po jednym adresie z sześciu największych aglomeracji.

48 salonów Chery · 39 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Chery3Poznań3Warszawa2Gdańsk2Kraków2Łódź2Szczecin2WrocławBiałystokBielsko-BiałaBydgoszcz3Katowice i okoliceCzęstochowaGliwiceGorzów WielkopolskiKielceKrosnoLubinLublinŁomżaŁukanowiceNowy SączOlsztynOpatówek k/KaliszaOpolePłockRadomRybnikRzeszówSiedlceSłupskStare BieliceŚwidnicaToruńWłocławekWólka KosowskaZduńska WolaZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 48 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Łódź, Szczecin, Lublin, Białystok, Bydgoszcz, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Toruń, Opole).Pełna mapa i wszystkie salony →
2
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Chery Tiggo 7 w 2026 roku?
Według cennika nr 3 z 1 października 2026 r. Tiggo 7 ma jedną wersję: Premium z napędem AWD za 142 900 zł, bez rabatu gotówkowego. Ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł importer podaje do 31.10.2026. Wersje z napędem na przód (Essential i Comfort), które występowały w cenniku z lipca 2026, nie mają już miejsca w cenniku październikowym.
Jakie wersje ma Chery Tiggo 7?
Aktualny cennik zawiera jedną wersję, Premium AWD (142 900 zł): napęd na cztery koła z trybami jazdy po śniegu, błocie, piasku i w terenie, felgi 19 cali, skórę ekologiczną, fotele podgrzewane i wentylowane z pamięcią kierowcy, dach panoramiczny, elektryczną klapę bagażnika, kamery 540°, audio Sony i ładowarkę indukcyjną 50 W. Wersje Essential i Comfort z napędem na przód znajdziesz w cenniku z lipca 2026, nie w październikowym.
Jaki silnik ma Chery Tiggo 7 i ile pali?
1.6 T-GDi o mocy 147 KM (108 kW) i 275 Nm momentu obrotowego, ze skrzynią 7DCT i napędem AWD. Według cennika z 1 października 2026 auto przyspiesza do 100 km/h w 11,7 s i pali 7,9 l/100 km (WLTP), a jego prędkość maksymalna to 180 km/h.
Jaką gwarancję ma Chery Tiggo 7?
Gwarancja mechaniczna: 7 lat / 150 tys. km (co nastąpi wcześniej) albo 3 lata bez limitu przebiegu — do wyboru zgodnie z zapisem w cenniku. Lakier: 3 lata. Perforacja nadwozia: 12 lat. Części zamienne: 2 lata bez limitu kilometrów. To model czysto spalinowy, więc nie ma tu osobnej gwarancji na akumulator, jaką oferuje wariant Super Hybrid.
Czy Chery Tiggo 7 ma wynik Euro NCAP?
Dostępne materiały Chery Polska nie podają wyniku testu zderzeniowego Euro NCAP dla tego modelu. Jeśli ocena bezpieczeństwa jest dla kogoś warunkiem zakupu, warto dopytać dealera o aktualny status testu przed podpisaniem umowy.
Ile miejsca ma bagażnik Tiggo 7?
602 litry przy ustawionych siedzeniach tylnych, do 1350 litrów po ich złożeniu. To wynik lepszy niż u najbliższych cenowo rywali z tej samej grupy kapitałowej — Jaecoo 5 (480/1284 l) i Omoda 5 (442/1079 l).
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Tiggo 7? Zapytaj o konkretny egzemplarz.

Najszybciej wyjaśnisz dwie rzeczy: czy ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł obejmują auto, które oglądasz, i który wariant gwarancji zostanie wpisany do książki.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Chery Tiggo 7

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
142 900 złPremium AWD 142 900 zł · OC/AC i GAP za 1 zł do 31.10.2026