Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV kompaktowy · benzyna · rok modelowy 2025Kompaktowy SUV benzynowy

Jetour Dashing.SUV od 112 900 zł z 20-calowymi felgami w standardzie.

SUV o długości 4590 milimetrów, z dwudziestocalowymi felgami w standardzie i wyborem między dwoma silnikami benzynowymi: 1.5 turbo o mocy 156 koni oraz 1.6 turbo o mocy 197. Ma jedną cechę, o której trzeba powiedzieć na wstępie, bo zmienia rachunek utrzymania: deklarowane spalanie przekracza tu dziesięć litrów na sto kilometrów. Zobacz wszystkie modele Jetour.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 23 punktach
Jetour Dashing — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto trzynaście tysięcy i dwudziestocalowe felgi.

Cztery pytaniaDwa silnikiWyposażenie
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · SUV, który pije

Cztery pytania o koszty i o gwarancję.

Dwie rzeczy przy tym aucie wyróżniają się na tle konkurencji — jedna na plus, druga zdecydowanie nie.

Dziesięć litrów na sto kilometrów — to nie pomyłka?

Nie. Tyle podaje dokumentacja producenta dla wersji 1.5 turbo, a dla mocniejszej 1.6 — 11,2 litra. To najwyższe deklarowane spalanie wśród wszystkich benzynowych aut, które opisujemy. Rozkładamy tę liczbę w osobnej sekcji, bo przy dłuższym użytkowaniu waży więcej niż różnica w cenie zakupu.

Co dostaję w zamian?

Najdłuższą ochronę przed perforacją nadwozia w całym naszym zestawieniu: dwanaście lat lub czterysta tysięcy kilometrów. Do tego pięć lat gwarancji na pojazd i na lakier oraz dwudziestocalowe felgi w standardzie, co w tej cenie jest rzadkością.

Czy pomoc drogowa zadziała za granicą?

Nie. Program Jetour Assistance obejmuje wyłącznie terytorium Polski. To istotne ograniczenie w porównaniu z markami, które oferują pomoc w całej Europie — i warto o nim wiedzieć, planując wakacyjny wyjazd.

Kto stoi za marką w Polsce?

Asian Automotive Distribution Center — ta sama spółka, która prowadzi w Polsce marki Bestune i Hongqi. Jetour jest z tej trójki jedyną marką z pełną, publicznie dostępną dokumentacją zarówno gwarancji, jak i pomocy drogowej.

Cena · dwa silniki do wyboru

Cena, którą różniące się mocą o czterdzieści jeden koni.

Sto dwanaście tysięcy dziewięćset złotych za wariant z silnikiem 1.5 turbo. Mocniejsza jednostka 1.6 turbo o mocy 197 koni i momencie 290 Nm jest droższa, ale też jeszcze bardziej paliwożerna — deklaruje 11,2 litra na sto kilometrów.

od 112 900 zł

wersja z silnikiem 1.5 turbo i skrzynią dwusprzęgłową sześciobiegową

Lakier metalizowany kosztuje dodatkowe 2 600 zł

Wariant 1.6 turbo ma 197 koni, 290 Nm, skrzynię siedmiobiegową i masę wyższą o dwadzieścia siedem kilogramów. Jego deklarowane spalanie to 11,2 litra na sto kilometrów.

Co odróżnia oba silniki
156 KM1.5 turboMoment 230 Nm, skrzynia dwusprzęgłowa sześciobiegowa, masa 1553 kg, spalanie 10,3 l/100 km.
197 KM1.6 turboMoment 290 Nm, skrzynia siedmiobiegowa, masa 1580 kg, spalanie 11,2 l/100 km — o 0,9 litra więcej.
20 caliWspólne dla obuDwudziestocalowe felgi, ekran 12,8 cala i zbiornik paliwa o pojemności pięćdziesięciu siedmiu litrów niezależnie od wybranego silnika.
paliwoCo warto policzyćPrzy piętnastu tysiącach kilometrów rocznie różnica 0,9 litra między silnikami to około 135 litrów benzyny w skali roku. Sam wybór mocniejszej jednostki kosztuje więc nie tylko przy zakupie.
Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4590 mm i rozstawie osi 2720 mm — sylwetka na 20-calowych felgach, przód z reflektorami LED, tył i wnętrze z ekranem centralnym.

Jetour Dashing bok
Lewy bok
Jetour Dashing przód
Przód
Jetour Dashing prawy profil
Prawy profil
Jetour Dashing tył
Tył
Jetour Dashing lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie

Co jest w cenie wersji podstawowej.

Pozycje z dokumentacji polskiej dla wariantu 1.5 turbo.

KołaFelgi 20 caliW standardzie — w tej klasie cenowej montuje się zwykle osiemnastki. Warto pamiętać, że opony w tym rozmiarze są odpowiednio droższe przy wymianie.
EkranWyświetlacz 12,8 calaNajwiększy ekran w tej półce cenowej wśród modeli marki — siedmiomiejscowy X70 Plus ma 10,25 cala.
Napęd1.5 turbo i skrzynia 6DCTSto pięćdziesiąt sześć koni i 230 Nm przez skrzynię dwusprzęgłową, napęd na przednią oś.
Zbiornik57 litrówPrzy deklarowanym spalaniu daje to około pięciuset pięćdziesięciu kilometrów zasięgu — mniej, niż sugerowałaby wielkość baku.
Nadwozie4590 mm, rozstaw osi 2720Wymiary typowe dla kompaktowego SUV-a, z rozstawem osi wyraźnie powyżej średniej w tej klasie.
Gwarancja12 lat na perforacjęNajdłuższa ochrona przed przerdzewieniem nadwozia w całym naszym zestawieniu, z limitem czterystu tysięcy kilometrów.
Pełna lista

Wyposażenie seryjne według dokumentacji.

Wykaz z polskich materiałów Jetour dla tego modelu, ułożony tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci8 poz.
  • przednie i boczne poduszki powietrzne, kurtyny powietrzne tylne
  • ABS / EBD / BAS / TCS / ESC
  • system wspomagania na wzniesieniach i zjazdach (HHC / HDC)
  • ochrona przed dachowaniem (RMI)
  • system dynamicznego parkowania (DBF)
  • monitorowanie martwego pola (BSD) i ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA)
  • mocowania fotelików ISOFIX
  • immobilizer i e-call
Widoczność i parkowanie4 poz.
  • reflektory LED
  • czujniki parkowania: 2 przód / 4 tył
  • kamera cofania z liniami naprowadzającymi
  • kamera 360°
Komfort6 poz.
  • szyberdach panoramiczny
  • fotel kierowcy elektryczny (6-kierunkowy), fotel pasażera elektryczny (4-kierunkowy)
  • fotele przednie podgrzewane i wentylowane
  • dostęp bezkluczykowy
  • felgi aluminiowe 20 cali
  • tapicerka ekologiczna
Multimedia i dane techniczne5 poz.
  • ekran centralny 12,8 cala (1.6T: 15,6 cala)
  • przystosowanie do alkomatu
  • silnik 1.5T: 156 KM (115 kW), 230 Nm, spalanie 10,3 l/100 km
  • napęd na przednią oś (FWD), skrzynia 6DCT
  • zbiornik paliwa 57 l, opony 255/45 R20

Dziesięć litrów na sto kilometrów.

Dane techniczneSpalaniePorównanie w klasie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Moc197KM+41 KM wobec 1.5 turbo
Moment obrotowy290Nm+60 Nm wobec 1.5 turbo
Masa własna1580kg+27 kg wobec 1.5 turbo
Parametr1.5 turbood 112 900 zł1.6 turbo
Napęd i osiągi
Silnik1.5 turbo1.6 turbo
Moc156 KM197 KM ▲
Moment obrotowy230 Nm290 Nm ▲
Skrzyniadwusprzęgłowa 6DCT · napęd przedni
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa57 l
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV · 4590 mm
Rozstaw osi2720 mm
Masa własna1553 kg ▲1580 kg
Podwozie i koła
Felgi20″

▲ lepszy wynik w wierszu

Spalanie · najwyższe w naszym zestawieniu

Dziesięć i trzy dziesiąte litra.

Spalanie WLTP (mieszane)

10,3 l/100 km · wersja 1.5T

To wartość deklarowana przez producenta dla słabszego z dwóch silników. Mocniejsza jednostka 1.6 turbo podaje 11,2 litra. Dla porównania: kompaktowe SUV-y konkurencji z podobną mocą mieszczą się zwykle między siedmioma a ośmioma litrami. Nie znamy cyklu pomiarowego, w jakim wartość została ustalona, co przy tak wysokiej liczbie warto zaznaczyć.

Zasięg na baku · zbiornik 57 l

~550 km

Wyliczenie z deklarowanego spalania i pełnego zbiornika. Pięćset pięćdziesiąt kilometrów to dystans krótki jak na auto z bakiem pięćdziesięciu siedmiu litrów — dla porównania Chery Tiggo 7 z mniejszym, pięćdziesięciojednolitrowym zbiornikiem przejeżdża około siedmiuset trzydziestu kilometrów. Przy dalekich trasach oznacza to jedno tankowanie więcej.

Spalanie · porównanie w tej samej klasie

Dziesięć litrów to dużo. Ile dokładnie?

Deklarowane spalanie tego auta jest najwyższe wśród wszystkich benzynowych samochodów, które opisujemy. Poniżej zestawienie z kompaktowymi SUV-ami o podobnej mocy i cenie — po to, żeby zobaczyć skalę różnicy.

Jetour Dashing 1.6T — 197 KM11,2 l/100 km
Jetour Dashing 1.5T — 156 KM10,3 l/100 km
Bestune T77 — 160 KM8,3 l/100 km
MG HS — 170 KM7,4 l/100 km
Chery Tiggo 7 — 147 KM7,0 l/100 km

Wartości deklarowane przez producentów w ich dokumentacji. Praktyczna skala różnicy: przy piętnastu tysiącach kilometrów rocznie i benzynie po sześć złotych dwadzieścia za litr, różnica 3,3 litra na sto kilometrów wobec Chery Tiggo 7 to około trzech tysięcy stu złotych rocznie. Przez pięć lat użytkowania daje to piętnaście i pół tysiąca — czyli więcej niż różnica w cenie zakupu obu aut. Zastrzeżenie: dokumentacja Jetour nie precyzuje, w jakim cyklu pomiarowym ustalono te wartości, a różne procedury dają różne wyniki. Jeśli spalanie jest dla Ciebie kryterium rozstrzygającym, poproś dealera o wartość ze świadectwa homologacji, bo tylko ona jest porównywalna między markami.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Niska cena wejścia w segment SUV
112 900 zł za 1.5T 6DCT z 156 KM to mniej niż Chery Tiggo 7 (106 900 zł, ale tylko 147 KM i krótszy o 37 mm) i porównywalnie do MG ZS (85 500 zł, lecz 115 KM i mniejsze nadwozie 4430 mm).
Bogaty standard bez dopłat
Już 1.5T ma szyberdach panoramiczny, fotele elektryczne z podgrzewaniem i wentylacją, kamerę 360°, czujniki parkowania przód i tył, dostęp bezkluczykowy oraz felgi 20 cali — pozycje, za które w części konkurencji trzeba dopłacać do wyższej wersji.
Najdłuższa gwarancja na przerdzewienie w segmencie
12 lat / 400 tys. km na perforację nadwozia — dłużej niż u większości chińskich marek w Polsce, i to z limitem przebiegu, nie tylko czasu. Dodatkowo gwarancja na lakier pokrywa cały okres 5 lat / 150 tys. km.
Mocniejsza wersja z realnym skokiem osiągów
1.6T 7DCT za 129 900 zł dodaje 41 KM i 60 Nm względem bazy (197 KM, 290 Nm) oraz pakiet asystentów (AEBS, LDWS, tempomat adaptacyjny) niedostępny w 1.5T — to nie tylko silniejszy silnik, ale i wyższy poziom bezpieczeństwa czynnego.

Do sprawdzenia 4

Gwarancja na pojazd krótsza niż u bezpośrednich rywali
5 lat / 150 tys. km wobec 7 lat / 150 tys. km u Chery Tiggo 7, Jaecoo 5 i MG ZS. Różnica dwóch lat ochrony może dla części kupujących przeważyć nad niższą ceną zakupu.
Brak wyniku Euro NCAP i ograniczona dokumentacja
Oficjalny cennik i warunki gwarancji Jetour nie podają wyniku testów zderzeniowych ani szczegółowego wykazu ADAS poza wymienionymi funkcjami. Brakuje też jednostronnego cennika pakietów serwisowych i oferty finansowania — dokumentacja modelu jest skromniejsza niż u konkurencji z dłuższą obecnością na rynku.
Wyższe spalanie niż u rywali z tej samej półki cenowej
Katalogowe 10,3 l/100 km (1.5T) i 11,2 l/100 km (1.6T) to więcej niż Chery Tiggo 7 czy Jaecoo 5 (po 7 l/100 km w katalogu). Różnica wynika częściowo z większej masy własnej (1553-1580 kg) i mocniejszych silników 1.5T/1.6T.
Assistance ograniczone wyłącznie do Polski
Trzyletni pakiet JETOUR Assistance (AWP P&C / Allianz) nie obejmuje awarii za granicą — istotne ograniczenie dla kierowców planujących wyjazdy zagraniczne, mimo że gwarancja producenta przewiduje procedurę napraw w zagranicznych ASO Jetour, o ile taki istnieje.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kupujący pierwszy SUV do jazdy głównie miejskiej i podmiejskiej, dla którego cena zakupu poniżej 115 000 zł i bogaty standard (szyberdach, fotele elektryczne, kamera 360°) liczą się bardziej niż wynik testów zderzeniowych czy najdłuższa gwarancja na pojazd. Także kierowca ceniący dłuższą ochronę przed korozją (12 lat) i gotowy zaakceptować krótszy, 5-letni okres gwarancji na resztę auta.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Osoby porównujące oferty głównie po długości gwarancji na pojazd — Chery Tiggo 7, Jaecoo 5 i MG ZS dają 7 lat przy zbliżonej lub niższej cenie. Również kierowcy często wyjeżdżający za granicę, dla których 3-letnie Assistance ograniczone do Polski to realne ryzyko, oraz ci, którzy przed zakupem chcą znać wynik Euro NCAP — Jetour go nie publikuje.

Na tle rywali · kompaktowe SUV-y benzynowe

Jak wypada wśród aut tej wielkości.

ModelCena odMocSpalaniePerforacja
Jetour Dashing
ten model · punkt odniesienia
112 900 zł156 KM10,3 l12 lat / 400 tys.
SUV średniej klasy · oferta w PL
Sześć tysięcy taniej i o 3,3 litra oszczędniejszy, przy mocy niższej o dziewięć koni. Perforacja również dwanaście lat, ale bez limitu kilometrów. Sieć czterdziestu salonów wobec dwudziestu trzech.
106 900 zł147 KM7,0 l12 lat
duży SUV · oferta w PL
Trzynaście tysięcy taniej, mocniejszy o czternaście koni i oszczędniejszy o 2,9 litra. Ma za to dłuższą gwarancję na pojazd — siedem lat zamiast pięciu — choć osobnej ochrony przed perforacją jego cennik w naszych źródłach nie wymienia.
99 900 zł170 KM7,4 lbrak w źródłach
kompaktowy SUV · ten sam importer
Dwadzieścia trzy tysiące taniej i o dwa litry oszczędniejszy, choć słabszy o cztery konie. Ochrona przed perforacją krótsza o siedem lat i obwarowana warunkiem corocznej kontroli nadwozia, którego Jetour nie stawia.
89 900 zł160 KM8,3 l5 lat / 150 tys.
Ceny wejścia z cenników w dniu przeglądu. Kolumnę z ochroną przed perforacją dodajemy, bo to główny atut tej marki — i jedyny parametr, w którym wygrywa z całą trójką.Porównaj szczegółowo

Dwanaście lat na blachę.

GwarancjaLimity pomocy
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · z Ogólnych Warunków Gwarancji

Dwanaście lat na przerdzewienie blachy.

Marka publikuje po polsku zarówno warunki gwarancji, jak i osobny dokument pomocy drogowej — w tym zestawieniu to rzadkość. Najmocniejszym punktem jest ochrona nadwozia.

Perforacja nadwozia12 lat / 400 tys. kmrekord zestawieniaNajdłuższa ochrona przed przerdzewieniem blachy na wylot spośród wszystkich marek, które opisujemy. Limit czterystu tysięcy kilometrów jest przy tym na tyle wysoki, że w praktyce ograniczeniem pozostaje wyłącznie czas.
Pojazd5 lat / 150 tys. kmz warunków gwarancjiStandardowy okres dla marek prowadzonych przez tego importera.
Lakier5 lat / 150 tys. kmtyle samo co pojazdDotyczy usterek oryginalnej powłoki lakierniczej. W odróżnieniu od siostrzanej marki Bestune warunki Jetour nie uzależniają tej ochrony od corocznej kontroli nadwozia.
Wyciszenie kabiny3 lata / 100 tys. kmOsobny, krótszy okres dla elementów tłumiących dźwięk — pozycja rzadko wymieniana w warunkach gwarancji.
Pomoc drogowa3 latatylko PolskaOsobny produkt ubezpieczeniowy obsługiwany przez AWP P&C z grupy Allianz, obejmujący pierwsze trzy z pięciu lat gwarancji. Nie działa poza granicami kraju.
Druga strona · limity pomocy drogowej

Gdzie kończy się opieka po awarii.

Pomoc drogowa jest tu osobnym produktem ubezpieczeniowym z własnymi limitami. Te, które najłatwiej przeoczyć, wypisujemy wprost.

  • Sto kilometrów holowania łącznieLimit obejmuje oba holowania razem: na miejsce naprawy i z powrotem. Przy awarii w połowie drogi między dużymi miastami może się okazać, że najbliższy autoryzowany serwis leży poza tym zasięgiem.
  • Wyłącznie terytorium PolskiProgram nie obejmuje awarii za granicą. Gwarancja producenta przewiduje wprawdzie naprawę w zagranicznym serwisie marki, o ile taki istnieje, ale samego holowania ani auta zastępczego już nie.
  • Czterdzieści osiem godzin na zgłoszeniePo tym czasie świadczenie nie przysługuje. Numer całodobowy to +48 22 558 60 48.
  • Auto zastępcze na trzy dniAlbo hotel na trzy doby w standardzie do trzech gwiazdek, albo powrót do domu — do wyboru jedno z trzech, nie łącznie. Koszt paliwa do auta zastępczego pokrywa użytkownik.
  • Awaria powtórzona w ciągu 28 dniJeśli do tej samej usterki wzywano pomoc w ostatnich dwudziestu ośmiu dniach i nie została ona trwale usunięta, kolejne zgłoszenie może nie być pokryte.
  • Brak ważnych badań technicznychJeżeli stan techniczny auta miał związek ze zdarzeniem, a badanie było nieważne, świadczenie nie przysługuje. Podobnie przy kierowaniu po alkoholu od 0,2 promila.

Warunki pochodzą z dokumentu Jetour Assistance, produktu ubezpieczeniowego AWP P&C S.A. z grupy Allianz, obowiązującego od 15 października 2025 roku. Ochrona liczy się od daty początku gwarancji pojazdu wpisanej w karcie gwarancyjnej, nie od dnia zakupu. Reklamacje rozpatrywane są do trzydziestu dni, w sprawach skomplikowanych do sześćdziesięciu.

Dwadzieścia trzy punkty w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i sprawdź komfort na dwudziestkach.

Dwudziestocalowe felgi z niskoprofilowymi oponami wyglądają dobrze, ale wpływają na komfort na nierównościach — to rzecz do sprawdzenia na jeździe testowej, najlepiej na typowej polskiej drodze osiedlowej. Marka ma dwadzieścia trzy punkty w dwudziestu jeden miastach.

26 salonów Jetour · 22 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Jetour2Kielce2Kraków2Siedlce3Warszawa i okoliceBiałystok2Sosnowiec i okoliceCzęstochowa-PoczesnaGdańskGdynia-RumiaJawornikKaliszLublinLubońŁódźMikołówOlsztynOpoleRadomRzeszów - KrasneWrocławkółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 26 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Kraków, Gdańsk, Chorzów, Białystok, Kielce, Częstochowa, Kalisz, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Jetour Dashing w 2026 roku?
Według cennika 2025 wersja 1.5T 6DCT kosztuje 112 900 zł, a mocniejsza 1.6T 7DCT — 129 900 zł. Do tego dopłata 2600 zł za lakier metalizowany (biały lakier jest bezpłatny). Cennik nie zawiera oferty finansowania — kredyt czy leasing trzeba negocjować bezpośrednio z dealerem.
Czym różni się wersja 1.5T od 1.6T?
1.6T 7DCT ma mocniejszy silnik (197 KM i 290 Nm wobec 156 KM i 230 Nm) oraz dodatkowe wyposażenie: automatyczne przełączanie świateł drogowych, samoczynne hamowanie awaryjne (AEBS), ostrzeganie o zmianie pasa (LDWS), większy ekran 15,6 cala (zamiast 12,8), 8 głośników zamiast 6, klimatyzację dwustrefową automatyczną z filtrem PM2.5 i tempomat adaptacyjny zamiast zwykłego.
Jaka jest gwarancja na Jetour Dashing?
Pojazd i lakier: 5 lat / 150 tys. km, co nastąpi pierwsze. Perforacja nadwozia: 12 lat / 400 tys. km — najdłuższa w tym segmencie, z limitem przebiegu, nie tylko czasu. Wyciszenie akustyczne (performance audio): 3 lata / 100 tys. km. Serwis poza ASO formalnie nie unieważnia gwarancji, ale przy usterce ciężar dowodu prawidłowej obsługi spoczywa na właścicielu.
Czy Jetour Dashing ma wynik Euro NCAP?
Oficjalny cennik i dokumentacja gwarancyjna Jetour nie podają wyniku testów zderzeniowych Euro NCAP dla tego modelu. Podstawowe wyposażenie bezpieczeństwa obejmuje poduszki powietrzne przednie, boczne i kurtyny tylne, ESC, system ochrony przed dachowaniem (RMI) oraz kamerę 360° — ale niezależnego wyniku zderzeniowego nie potwierdzono, warto dopytać dealera przed zakupem.
Jakie jest spalanie Jetour Dashing?
Według danych katalogowych 1.5T 6DCT zużywa 10,3 l/100 km, a mocniejsza wersja 1.6T 7DCT — 11,2 l/100 km. To więcej niż u części konkurencji w podobnej cenie (np. Chery Tiggo 7 czy Jaecoo 5 deklarują 7 l/100 km w katalogu) — różnicę tłumaczy częściowo większa masa własna (1553-1580 kg).
Co obejmuje JETOUR Assistance i gdzie działa?
To trzyletni pakiet ubezpieczeniowy (AWP P&C S.A., grupa Allianz) obejmujący naprawę na miejscu awarii, holowanie do najbliższego ASO (limit 100 km łącznie) oraz pojazd zastępczy lub transport zastępczy przy dłuższej naprawie. Działa wyłącznie na terenie Polski — nie obejmuje awarii za granicą, w odróżnieniu od gwarancji producenta, która przewiduje procedurę napraw w zagranicznych ASO Jetour, jeśli taki istnieje w danym kraju.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Dashing? Zapytaj o homologacyjne spalanie.

Dokumentacja nie precyzuje cyklu pomiarowego, a przy tak wysokiej wartości to różnica warta sprawdzenia przed decyzją.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Jetour Dashing

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
112 900 zł112 900 zł · 12 lat na perforację, 10,3 l/100 km