BAIC 3 czy Bestune T77? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: BAIC 3 (Benzyna, LUXURY), od 74 900 zł oraz Bestune T77 (Benzyna, Business), od 89 900 zł.
- BAIC 3 jest tańszy o 15 000 zł.
- Bestune T77 zużywa energię za 368 zł mniej rocznie.
- Bestune T77 ma większą moc o 24 KM.
- Bestune T77 ma większy zasięg o 10 km.
BAIC 3 czy Bestune T77
Cena od najtańszego
BAIC 3 Benzyna74 900 zł (najlepsza wartość)
Bestune T77 Benzyna89 900 zł
Moc od najmocniejszego
Bestune T77 Benzyna160 KM (najlepsza wartość)
BAIC 3 Benzyna136 KM
Zasięg od najdalszego
Bestune T77 Benzyna542 km (najlepsza wartość)
BAIC 3 Benzyna532 km
BAIC 3 czy Bestune T77: pełne porównanie
- NajtańszyBAIC 3 Benzyna74 900 złprzewaga nad drugim: 15 000 zł
- Najniższy koszt energiiBestune T77 Benzyna8 715 złprzewaga nad drugim: 368 zł rocznie
- NajmocniejszyBestune T77 Benzyna160 KMprzewaga nad drugim: 24 KM
- Najszybszy do 100 km/hBestune T77 Benzyna11,0 sprzewaga nad drugim: 0,2 s
- Najdalszy zasięgBestune T77 Benzyna542 kmprzewaga nad drugim: 10 km
| Parametr | BenzynaBAIC 3Benzyna · LUXURY74 900 zł | BenzynaBestune T77Benzyna · Business89 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 74 900 zł (najlepsza wartość)Rabat 10 000 zł zamiast kredytu 50/50, pula aut bez daty końca; 84 900 zł to najniższa cena z 30 dni | 89 900 zł+15 000 złWyprzedaż rocznika 2025, do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca ani liczby sztuk |
| Cena katalogowa | 84 900 zł (najlepsza wartość) | 89 900 zł |
| Energia: koszt rocznie | 9 083 zł | 8 715 zł (najlepsza wartość)−368 zł |
| Energia: koszt 100 km | 61 zł | 58 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 136 KM | 160 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 210 Nm | 258 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 11,2 s | 11,0 s (najlepsza wartość)wg katalogu |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h | 190 km/h (najlepsza wartość) |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 325 kg | brak danych |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 532 kmz baku i spalania | 542 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 8,65 l/100 km | 8,3 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 390 l390 l po złożeniu kanapy | brak danych |
| Miejsca | brak danych | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 100 000 km | 5 lat / 150 000 km |
| Assistance | 3 lata (zakres warunkowy) | 3 lata |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
BAIC 3 BenzynaLUXURY · od 74 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Bestune T77 BenzynaBusiness · od 89 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: BAIC 3 czy Bestune T77?
BAIC 3 jest tańszy o 15 000 zł. Dane: BAIC 3: 74 900 zł, Bestune T77: 89 900 zł.
Który zużywa mniej energii: BAIC 3 czy Bestune T77?
Bestune T77 zużywa energię za 368 zł mniej rocznie. Dane: BAIC 3: 9 083 zł, Bestune T77: 8 715 zł.
Który ma większą moc: BAIC 3 czy Bestune T77?
Bestune T77 ma większą moc o 24 KM. Dane: BAIC 3: 136 KM, Bestune T77: 160 KM.
Który ma większy zasięg: BAIC 3 czy Bestune T77?
Bestune T77 ma większy zasięg o 10 km. Dane: BAIC 3: 532 km, Bestune T77: 542 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę