Exlantix ET czy XPeng G9? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Exlantix ET (Elektryczny 100 kWh AWD, ET), od 349 900 zł oraz XPeng G9 (Elektryczny, RWD Long Range), od 269 900 zł.

  • XPeng G9 jest tańszy o 80 000 zł.
  • XPeng G9 zużywa energię za 54 zł mniej rocznie.
  • Exlantix ET ma większą moc o 129 KM.
  • XPeng G9 ma większy zasięg o 60 km.
  • XPeng G9 ma większy bagażnik o 114 l.

Exlantix ET czy XPeng G9

Cena od najtańszego

  1. XPeng G9 Elektryczny269 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Exlantix ET Elektryczny 100 kWh AWD349 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Exlantix ET Elektryczny 100 kWh AWD480 KM (najlepsza wartość)
  2. XPeng G9 Elektryczny351 KM

Zasięg od najdalszego

  1. XPeng G9 Elektryczny585 km (najlepsza wartość)
  2. Exlantix ET Elektryczny 100 kWh AWD525 km

Exlantix ET czy XPeng G9: pełne porównanie

  • NajtańszyXPeng G9 Elektryczny269 900 złprzewaga nad drugim: 80 000 zł
  • Najniższy koszt energiiXPeng G9 Elektryczny3 348 złprzewaga nad drugim: 54 zł rocznie
  • NajmocniejszyExlantix ET Elektryczny 100 kWh AWD480 KMprzewaga nad drugim: 129 KM
  • Najszybszy do 100 km/hExlantix ET Elektryczny 100 kWh AWD4,8 sprzewaga nad drugim: 1,6 s
  • Najdalszy zasięgXPeng G9 Elektryczny585 kmprzewaga nad drugim: 60 km
  • Największy bagażnikXPeng G9 Elektryczny660 lprzewaga nad drugim: 114 l
ParametrEVExlantix ETElektryczny 100 kWh AWD · ET349 900 złEVXPeng G9Elektryczny · RWD Long Range269 900 zł
Cena i koszty
Cena od349 900 zł269 900 zł (najlepsza wartość)−80 000 zł
Cena katalogowa349 900 zł269 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie3 402 zł3 348 zł (najlepsza wartość)−54 zł
Energia: koszt 100 km23 zł22 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc480 KM (najlepsza wartość)351 KM
Moment obrotowy663 Nm (najlepsza wartość)465 Nm
0–100 km/h4,8 s (najlepsza wartość)6,4 s
Prędkość maksymalna200 km/h200 km/h
Układ napędowyAWDRWD
Masa własna2 450 kg2 290 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny525 km585 km (najlepsza wartość)
Zasięg na samym prądzie525 km585 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)18,9 kWh/100 km18,6 kWh/100 km
Bateria100 kWh NMC (pojemność katalogowa, brutto/netto niepodane)94,6 kWh
Ładowanie AC11 kW (30–80% w 4,5 h)11 kW (5–100% w min. 10,5 h)
Ładowanie DC290 kW (30–80% w 15 min wg importera)525 kW (10–80% w 12 min wg importera)
Miejsce i ładowność
Bagażnik546 l1835 l po złożeniu kanapy660 l (najlepsza wartość)1576 l po złożeniu kanapy
Miejsca55
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)750 / 2000 kgbrak danych
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja7 lat / 150 000 km7 lat / 160 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 160 000 km8 lat / 160 000 km
Assistancedo 7 lat pomocy drogowej (strona importera, bez rozpisanych warunków)brak danych
Euro NCAP5 gwiazdek Euro NCAP 2025 (testowany wariant 4x2 Comfort, 2 276 kg)5 gwiazdek (Euro NCAP 2023, wersja sprzed odświeżenia 2025)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Exlantix ET czy XPeng G9?

XPeng G9 jest tańszy o 80 000 zł. Dane: Exlantix ET: 349 900 zł, XPeng G9: 269 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Exlantix ET czy XPeng G9?

XPeng G9 zużywa energię za 54 zł mniej rocznie. Dane: Exlantix ET: 3 402 zł, XPeng G9: 3 348 zł.

Który ma większą moc: Exlantix ET czy XPeng G9?

Exlantix ET ma większą moc o 129 KM. Dane: Exlantix ET: 480 KM, XPeng G9: 351 KM.

Który ma większy zasięg: Exlantix ET czy XPeng G9?

XPeng G9 ma większy zasięg o 60 km. Dane: Exlantix ET: 525 km, XPeng G9: 585 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę