GAC Hyptec HT czy XPeng G9? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: GAC Hyptec HT (Elektryczny, Elite), od 222 900 zł oraz XPeng G9 (Elektryczny, RWD Long Range), od 269 900 zł.

  • GAC Hyptec HT jest tańszy o 47 000 zł.
  • XPeng G9 zużywa energię za 36 zł mniej rocznie.
  • XPeng G9 ma większą moc o 107 KM.
  • XPeng G9 ma większy zasięg o 140 km.
  • GAC Hyptec HT ma większy bagażnik o 10 l.

GAC Hyptec HT czy XPeng G9

Cena od najtańszego

  1. GAC Hyptec HT Elektryczny222 900 zł (najlepsza wartość)
  2. XPeng G9 Elektryczny269 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. XPeng G9 Elektryczny351 KM (najlepsza wartość)
  2. GAC Hyptec HT Elektryczny244 KM

Zasięg od najdalszego

  1. XPeng G9 Elektryczny585 km (najlepsza wartość)
  2. GAC Hyptec HT Elektryczny445 km

GAC Hyptec HT czy XPeng G9: pełne porównanie

  • NajtańszyGAC Hyptec HT Elektryczny222 900 złprzewaga nad drugim: 47 000 zł
  • Najniższy koszt energiiXPeng G9 Elektryczny3 348 złprzewaga nad drugim: 36 zł rocznie
  • NajmocniejszyXPeng G9 Elektryczny351 KMprzewaga nad drugim: 107 KM
  • Najszybszy do 100 km/hXPeng G9 Elektryczny6,4 sprzewaga nad drugim: 0,6 s
  • Najdalszy zasięgXPeng G9 Elektryczny585 kmprzewaga nad drugim: 140 km
  • Największy bagażnikGAC Hyptec HT Elektryczny670 lprzewaga nad drugim: 10 l
ParametrEVGAC Hyptec HTElektryczny · Elite222 900 złEVXPeng G9Elektryczny · RWD Long Range269 900 zł
Cena i koszty
Cena od222 900 zł (najlepsza wartość)Cennik z 08.2025, rocznik 2025, do wyczerpania zapasów; nowszego cennika importera nie znaleziono, zapytaj salon269 900 zł+47 000 zł
Cena katalogowa222 900 zł (najlepsza wartość)269 900 zł
Energia: koszt rocznie3 384 zł3 348 zł (najlepsza wartość)−36 zł
Energia: koszt 100 km23 zł22 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc244 KM351 KM (najlepsza wartość)
Moment obrotowy309 Nm465 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/h7,0 s6,4 s (najlepsza wartość)
Prędkość maksymalna183 km/h200 km/h (najlepsza wartość)
Układ napędowyRWDRWD
Masa własna2 080 kg2 290 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny445 km585 km (najlepsza wartość)
Zasięg na samym prądzie445 km585 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)18,8 kWh/100 km18,6 kWh/100 km
Bateria72,7 kWh94,6 kWh
Ładowanie AC11 kW (30–80% w 4,2 h)11 kW (5–100% w min. 10,5 h)
Ładowanie DC163 kW (30–80% w 28 min)525 kW (10–80% w 12 min wg importera)
Miejsce i ładowność
Bagażnik670 l (najlepsza wartość)1802 l po złożeniu kanapy660 l1576 l po złożeniu kanapy
Miejsca55
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja8 lat7 lat / 160 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 200 000 km8 lat / 160 000 km
Euro NCAPbrak danych5 gwiazdek (Euro NCAP 2023, wersja sprzed odświeżenia 2025)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: GAC Hyptec HT czy XPeng G9?

GAC Hyptec HT jest tańszy o 47 000 zł. Dane: GAC Hyptec HT: 222 900 zł, XPeng G9: 269 900 zł.

Który zużywa mniej energii: GAC Hyptec HT czy XPeng G9?

XPeng G9 zużywa energię za 36 zł mniej rocznie. Dane: GAC Hyptec HT: 3 384 zł, XPeng G9: 3 348 zł.

Który ma większą moc: GAC Hyptec HT czy XPeng G9?

XPeng G9 ma większą moc o 107 KM. Dane: GAC Hyptec HT: 244 KM, XPeng G9: 351 KM.

Który ma większy zasięg: GAC Hyptec HT czy XPeng G9?

XPeng G9 ma większy zasięg o 140 km. Dane: GAC Hyptec HT: 445 km, XPeng G9: 585 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę