Voyah Courage czy XPeng G9? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Voyah Courage (Elektryczny, N1 (RWD)), od 225 000 zł oraz XPeng G9 (Elektryczny, RWD Long Range), od 269 900 zł.
- Voyah Courage jest tańszy o 44 900 zł.
- XPeng G9 zużywa energię za 54 zł mniej rocznie.
- XPeng G9 ma większą moc o 59 KM.
- XPeng G9 ma większy zasięg o 115 km.
- XPeng G9 ma większy bagażnik o 133 l.
Voyah Courage czy XPeng G9
Cena od najtańszego
Voyah Courage Elektryczny225 000 zł (najlepsza wartość)
XPeng G9 Elektryczny269 900 zł
Moc od najmocniejszego
XPeng G9 Elektryczny351 KM (najlepsza wartość)
Voyah Courage Elektryczny292 KM
Zasięg od najdalszego
XPeng G9 Elektryczny585 km (najlepsza wartość)
Voyah Courage Elektryczny470 km
Voyah Courage czy XPeng G9: pełne porównanie
- NajtańszyVoyah Courage Elektryczny225 000 złprzewaga nad drugim: 44 900 zł
- Najniższy koszt energiiXPeng G9 Elektryczny3 348 złprzewaga nad drugim: 54 zł rocznie
- NajmocniejszyXPeng G9 Elektryczny351 KMprzewaga nad drugim: 59 KM
- Najszybszy do 100 km/hXPeng G9 Elektryczny6,4 sprzewaga nad drugim: 0,4 s
- Najdalszy zasięgXPeng G9 Elektryczny585 kmprzewaga nad drugim: 115 km
- Największy bagażnikXPeng G9 Elektryczny660 lprzewaga nad drugim: 133 l
| Parametr | EVVoyah CourageElektryczny · N1 (RWD)225 000 zł | EVXPeng G9Elektryczny · RWD Long Range269 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 225 000 zł (najlepsza wartość)Cena „od” dla modelu; do N1 przypisujemy ją my. Wersja N2 (4WD, 435 KM): cena po zapytaniu. | 269 900 zł+44 900 zł |
| Cena katalogowa | 225 000 zł (najlepsza wartość) | 269 900 zł |
| Energia: koszt rocznie | 3 402 zł | 3 348 zł (najlepsza wartość)−54 zł |
| Energia: koszt 100 km | 23 zł | 22 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 292 KM | 351 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 420 Nmwg katalogu | 465 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | 6,8 s | 6,4 s (najlepsza wartość) |
| Prędkość maksymalna | 200 km/hwg katalogu | 200 km/h |
| Układ napędowy | RWD | RWD |
| Masa własna | brak danych | 2 290 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 470 km | 585 km (najlepsza wartość) |
| Zasięg na samym prądzie | 470 km | 585 km (najlepsza wartość) |
| Zużycie (katalog) | 18,9 kWh/100 kmwg katalogu | 18,6 kWh/100 km |
| Bateria | LFP, 77–80 kWh (pojemność niepotwierdzona w PL) | 94,6 kWh |
| Ładowanie AC | 11 kW (wg broszury NL) | 11 kW (5–100% w min. 10,5 h) |
| Ładowanie DC | 200 kW wg broszury NL (motor.no: 145 kW); 10–80% poniżej 32 min wg NL | 525 kW (10–80% w 12 min wg importera) |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 527 l1400 l po złożeniu kanapy | 660 l (najlepsza wartość)1576 l po złożeniu kanapy |
| Miejsca | 5 | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 150 000 km | 7 lat / 160 000 km |
| Gwarancja na baterię | 8 lat / 160 000 km | 8 lat / 160 000 km |
| Euro NCAP | 5 gwiazdek (Euro NCAP, 05.2025, badany Flagship 4x4) | 5 gwiazdek (Euro NCAP 2023, wersja sprzed odświeżenia 2025) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Voyah Courage ElektrycznyN1 (RWD) · od 225 000 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
XPeng G9 ElektrycznyRWD Long Range · od 269 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Voyah Courage czy XPeng G9?
Voyah Courage jest tańszy o 44 900 zł. Dane: Voyah Courage: 225 000 zł, XPeng G9: 269 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Voyah Courage czy XPeng G9?
XPeng G9 zużywa energię za 54 zł mniej rocznie. Dane: Voyah Courage: 3 402 zł, XPeng G9: 3 348 zł.
Który ma większą moc: Voyah Courage czy XPeng G9?
XPeng G9 ma większą moc o 59 KM. Dane: Voyah Courage: 292 KM, XPeng G9: 351 KM.
Który ma większy zasięg: Voyah Courage czy XPeng G9?
XPeng G9 ma większy zasięg o 115 km. Dane: Voyah Courage: 470 km, XPeng G9: 585 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę