Voyah Free czy XPeng G9? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Voyah Free (Elektryczny, Free), od 359 000 zł oraz XPeng G9 (Elektryczny, RWD Long Range), od 269 900 zł.

  • XPeng G9 jest tańszy o 89 100 zł.
  • XPeng G9 zużywa energię za 288 zł mniej rocznie.
  • Voyah Free ma większą moc o 138 KM.
  • XPeng G9 ma większy zasięg o 85 km.
  • XPeng G9 ma większy bagażnik o 100 l.

Voyah Free czy XPeng G9

Cena od najtańszego

  1. XPeng G9 Elektryczny269 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Voyah Free Elektryczny359 000 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Voyah Free Elektryczny489 KM (najlepsza wartość)
  2. XPeng G9 Elektryczny351 KM

Zasięg od najdalszego

  1. XPeng G9 Elektryczny585 km (najlepsza wartość)
  2. Voyah Free Elektryczny500 km

Voyah Free czy XPeng G9: pełne porównanie

  • NajtańszyXPeng G9 Elektryczny269 900 złprzewaga nad drugim: 89 100 zł
  • Najniższy koszt energiiXPeng G9 Elektryczny3 348 złprzewaga nad drugim: 288 zł rocznie
  • NajmocniejszyVoyah Free Elektryczny489 KMprzewaga nad drugim: 138 KM
  • Najszybszy do 100 km/hVoyah Free Elektryczny4,4 sprzewaga nad drugim: 2,0 s
  • Najdalszy zasięgXPeng G9 Elektryczny585 kmprzewaga nad drugim: 85 km
  • Największy bagażnikXPeng G9 Elektryczny660 lprzewaga nad drugim: 100 l
ParametrEVVoyah FreeElektryczny · Free359 000 złEVXPeng G9Elektryczny · RWD Long Range269 900 zł
Cena i koszty
Cena od359 000 złStrona importera podaje cenę „od”, bez cennika PDF i listy opcji: potwierdź kwotę i specyfikację na piśmie269 900 zł (najlepsza wartość)−89 100 zł
Cena katalogowa359 000 zł269 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie3 636 zł3 348 zł (najlepsza wartość)−288 zł
Energia: koszt 100 km24 zł22 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc489 KM (najlepsza wartość)351 KM
Moment obrotowy720 Nm (najlepsza wartość)wg katalogu465 Nm
0–100 km/h4,4 s (najlepsza wartość)6,4 s
Prędkość maksymalna200 km/h200 km/h
Układ napędowyAWDRWD
Masa własna2 340 kg2 290 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny500 kmwg katalogu585 km (najlepsza wartość)
Zasięg na samym prądzie500 kmwg katalogu585 km (najlepsza wartość)
Zużycie (katalog)20,2 kWh/100 kmwg katalogu18,6 kWh/100 km
Bateriaok. 100 kWh94,6 kWh
Ładowanie AC11 kW (20–100% w 8,5 h wg Norwegii)11 kW (5–100% w min. 10,5 h)
Ładowanie DC100 kW (10–80% w 40 min wg Norwegii)525 kW (10–80% w 12 min wg importera)
Miejsce i ładowność
Bagażnik560 l1320 l po złożeniu kanapy660 l (najlepsza wartość)1576 l po złożeniu kanapy
Miejsca55
Holowanie (bez hamulca / z hamulcem)750 / 2000 kgwg katalogubrak danych
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja5 lat / 150 000 km7 lat / 160 000 km
Gwarancja na baterię8 lat / 160 000 km8 lat / 160 000 km
Euro NCAPbrak danych5 gwiazdek (Euro NCAP 2023, wersja sprzed odświeżenia 2025)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Voyah Free czy XPeng G9?

XPeng G9 jest tańszy o 89 100 zł. Dane: Voyah Free: 359 000 zł, XPeng G9: 269 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Voyah Free czy XPeng G9?

XPeng G9 zużywa energię za 288 zł mniej rocznie. Dane: Voyah Free: 3 636 zł, XPeng G9: 3 348 zł.

Który ma większą moc: Voyah Free czy XPeng G9?

Voyah Free ma większą moc o 138 KM. Dane: Voyah Free: 489 KM, XPeng G9: 351 KM.

Który ma większy zasięg: Voyah Free czy XPeng G9?

XPeng G9 ma większy zasięg o 85 km. Dane: Voyah Free: 500 km, XPeng G9: 585 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę