Kompaktowy SUV z pełną hybrydą (1.5 + silnik elektryczny, 163 KM), napęd na przód. Nie ładujesz go z gniazdka: 5,3 l/100 km wg WLTP, bagażnik 430 l. Dobrze jeździ po mieście; przy 140 km/h pali 8–8,5 l.
Cena od98 200 zł* Cena z cennika, bez rabatu gotówkowego. OC/AC za 1 zł i finansowanie 0% do 31.10.2026 (strona importera: 31.12)
Skąd liczby: kalkulator kosztów na tej stronie: Pb95 7,0 zł/l, zużycie katalogowe; dane techniczne w tabeli wersji; cennik importera: cenniki Chery nr 3 (MY2026) i nr 4 (MY2025) z 1.10.2026; DMC minus masa własna z tabeli wersji; testy prasowe z tabeli wersji.
01 · Koszty
Chery Tiggo 4 bez ładowania: ile kosztuje zakup i paliwo?
Ustaw przebieg i cenę benzyny. Przeliczymy zakup i paliwo w katalogowym spalaniu i w testowym, bo po mieście wyjdzie mniej, a w trasie więcej.
Wyposażenie
Zużycie paliwa
Porównuję na
Założenia rachunku +
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 126 025 zł
HEV
zakup paliwo
zakuppaliwo / rokna 100 kmzużycie5
Z czego to się składa?
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach HEV kosztuje łącznie 126 025 zł: zakup 98 200 zł i energia 27 825 zł.
02 · Trasa
Tiggo 4 w trasie: ile spali i gdzie zatankujesz?
Wpisz dystans. Pokażemy koszt paliwa i miejsce na tankowanie. Przy 140 km/h testy dają 8–8,5 l/100 km, więc zasięg z baku jest wyraźnie krótszy niż 950 km z folderu.
koszt przejazdu
03 · Wyposażenie
Chery Tiggo 4 wyposażenie: Comfort czy Premium.
Dwie wersje rocznika 2026. Pełna lista 33 pozycji z cennika jest pod przyciskiem „Wszystko”.
Premium+9 700 zł · 6 dodatków
+ Tapicerka ze skóry ekologicznej
+ Elektryczna regulacja fotela kierowcy
+ Podgrzewana przednia szyba
+ Przyciemniane szyby tylne
+ USB-A w drugim rzędzie
+ Ambientowe oświetlenie wnętrza
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
Wyposażenie
HEVHEVComfort
HEVHEVPremium
Komfort
Tapicerka ze skóry ekologicznejW Comfort jest materiał, w Premium skóra ekologiczna.
—
✓
Elektryczna regulacja fotela kierowcyUstawisz fotel przyciskami, bez dźwigni.
—
✓
Podgrzewana przednia szybaSzybciej czysta szyba zimą; tylko w Premium.
—
✓
Ambientowe oświetlenie wnętrzaWieczorem miękkie światło w kabinie.
—
✓
Parkowanie
KameryPremium widzi auto z góry (540°), Comfort ma tylko kamerę cofania.
kamera cofania
kamery 540°
Czujniki parkowaniaPrzód i tył ułatwiają parkowanie w ciasnych miejscach.
tylko tył
przód i tył
Multimedia
System audioPremium: 6 głośników, Comfort: 4.
4 głośniki
6 głośników
USB-A w drugim rzędziePasażerowie z tyłu naładują telefon.
—
✓
Nadwozie
Przyciemniane szyby tylneMniej słońca dla pasażerów z tyłu.
Lakier metalizowany lub perłowy bez dopłaty (6 kolorów)
Tego nie ma
Szyberdach lub dach panoramiczny
Cennik nie rozstrzyga (1)
Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.
Ładowanie indukcyjne telefonu
Źródło: cennik Chery Tiggo 4 nr 3 (rocznik modelowy 2026) z 1.10.2026. „?” oznacza, że cennik pozycji nie wymienia: zapytaj w salonie. „Do wyboru” = bez dopłaty.
04 · Wnętrze
Chery Tiggo 4 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.
Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.
Chery Tiggo 4: dwa ekrany 12,3 cala.
05 · Opinie z testów
Chery Tiggo 4 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
W mieście Tiggo 4 pali w testach 4,3–5,0 l/100 km, na autostradzie przy 140 km/h 8–8,5. Najczęstsza uwaga to hałas silnika i słaba dynamika powyżej 120–130 km/h.
W mieście, z testów4,3–5,0 l/100 kmkatalog 5,3; 8–8,5 przy 140 km/h
6 plusów6 uwag
Co chwalą
Spalanie w mieście: chip.pl 4,8 l/100 km i 4,6 przy 70–90 km/h, autohled.cz 4,3–5,0, AutoCentrum 4,5–5.Więcej · 3 źródła
Czyli blisko katalogowych 5,3.
Źródła: chip.pl: test Chery Tiggo 4 HEV 11.2025, autohled.cz: test Tiggo 4 HEV 12.2025, AutoCentrum: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 01.2026
Najlepiej jeździ po mieście: cicho na prądzie do ok. 30 km/h, bez szarpnięć, lekka obsługa.Więcej · 3 źródła
Testerzy polecają go do jazdy do ok. 120 km/h.
Źródła: Auto Świat: test Tiggo 4 12.2025, imagazine.pl: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 06.2026, autohled.cz: test Tiggo 4 HEV 12.2025
Pokaż pozostałe (4)
Miejsce z tyłu to najwyżej oceniana cecha: 4,94 na 5 w ocenach użytkowników AutoCentrum (16 opinii).Więcej · 3 źródła
Testy chwalą rozstaw osi i płaską podłogę, ale wysocy kierowcy mogą mieć problem z pozycją.
Źródła: AutoCentrum: oceny użytkowników Tiggo 4 Hybrid 163 KM 10.2026, AutoCentrum: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 01.2026, Auto Świat: test Tiggo 4 12.2025
Testy chwalą wyposażenie na tle ceny (chip.pl, AutoCentrum, imagazine, wersja Prestige): kamery 360°, ACC, dwustrefowa klimatyzacja i bezprzewodowe Android Auto i CarPlay.Więcej · 3 źródła
W Comfort jest kamera cofania, a kamery 540° dopiero w Premium.
Źródła: chip.pl: test Chery Tiggo 4 HEV 11.2025, AutoCentrum: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 01.2026, imagazine.pl: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 06.2026
Wnętrze jak na tę cenę (testowano Prestige): dwa ekrany 12,3 cala, ekoskóra i wygodne fotele.Więcej · 3 źródła
W Comfort tapicerka jest materiałowa, ekoskóra jest w Premium. Z tyłu plastiki są słabsze, a siedziska krótkie.
Źródła: chip.pl: test Chery Tiggo 4 HEV 11.2025, Auto Świat: test Tiggo 4 12.2025, imagazine.pl: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 06.2026
Zmierzone 0–100 km/h: 8,4 s w autohled.cz wobec 8,9 s w katalogu.1 źródło
Źródła: autohled.cz: test Tiggo 4 HEV 12.2025
Na co uważać
Autostrada: przy 140 km/h spalanie rośnie do 8–8,5 l/100 km (chip.pl 8,3, AutoCentrum 8, imagazine 8,5), przy 120 km/h wynosi ok. 6,5 (Auto Świat).Więcej · 4 źródła
Katalogowe 5,3 nie dotyczy trasy.
Źródła: chip.pl: test Chery Tiggo 4 HEV 11.2025, AutoCentrum: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 01.2026, imagazine.pl: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 06.2026, Auto Świat: test Tiggo 4 12.2025
Powyżej 120–130 km/h auto traci werwę, a silnik benzynowy głośno pracuje.Więcej · 5 źródeł
To główna wada w prawie każdym teście. Prędkość maksymalna to 150 km/h (limit elektroniczny).
Źródła: AutoCentrum: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 01.2026, Auto Świat: test Tiggo 4 12.2025, imagazine.pl: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 06.2026, autohled.cz: test Tiggo 4 HEV 12.2025, Motonews: test Tiggo 4 HEV 2026 01.2026
Pokaż pozostałe (4)
Układ kierowniczy jest lekki i bez czucia drogi, zawieszenie miękkie, w zakrętach pojawia się podsterowność.Więcej · 4 źródła
Sprawdź to na jeździe próbnej.
Źródła: AutoCentrum: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 01.2026, Motonews: test Tiggo 4 HEV 2026 01.2026, autohled.cz: test Tiggo 4 HEV 12.2025, Parkers: test Tiggo 4
Bagażnik 430 l ma garb w podłodze nad akumulatorem 12 V, a ładowność to ok. 355 kg (DMC 1905 kg minus masa własna 1550 kg).2 źródła
Źródła: Auto Świat: test Tiggo 4 12.2025, imagazine.pl: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 06.2026
Oprogramowanie wymaga dopracowania: agresywny asystent pasa i komputer pokładowy (imagazine), szarpiące wyłączanie silnika po Start/Stop (Motonews), brak trybu pośredniego między Eco i Sport (Spider's Web).Więcej · 3 źródła
Zapytaj w salonie o aktualizacje.
Źródła: imagazine.pl: test Tiggo 4 Hybrid Prestige 06.2026, Motonews: test Tiggo 4 HEV 2026 01.2026, Spider's Web: pierwsza jazda Tiggo 4 HEV i Yaris Cross 05.2026
Auto Świat wskazuje słabe fabryczne opony i małą baterię hybrydy (1,83 kWh) jako ograniczenia.Więcej · 1 źródło
Jego wniosek: nie dla osób często jeżdżących autostradą.
Źródła: Auto Świat: test Tiggo 4 12.2025
Co to znaczy dla Ciebie
Tiggo 4 sprawdza się w mieście i do ok. 120 km/h.
Więcej
Jeśli co tydzień jedziesz autostradą 140 km/h, licz 8–8,5 l/100 km i hałas, albo sprawdź mocniejsze auta z listy rywali.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
Euro NCAP, grudzień 2025
Wynik 4 gwiazdek (dorośli 79%, dzieci 85%, piesi i rowerzyści 78%, systemy wspomagania 80%) uzyskał EBRO s400 HEV, bliźniak Tiggo 4, a nie sam Tiggo 4.
Więcej · 1 źródło
Euro NCAP publikuje go na stronie Tiggo 4. Słabsza jest ochrona klatki piersiowej i szyi kierowcy w testach czołowych.
Źródła: Euro NCAP 2025: wynik na stronie Chery Tiggo 4 12.2025
Pokaż pozostałe (2)
!Uwaga
Właściciele
Właściciele w AutoCentrum (16 opinii, próba mała): 81% kupiłoby auto ponownie.
Więcej · 1 źródło
Słabsze punkty to wyciszenie, drobne usterki (czujniki parkowania, klimatyzacja) i kontakt z serwisem.
Źródła: AutoCentrum: oceny użytkowników Tiggo 4 Hybrid 163 KM 10.2026
!Uwaga
Parkers (UK)
Parkers (UK) nazwał Tiggo 4 niedokończonym SUV-em w cenie małego auta: tanie, przestronne i dobrze wyposażone, ale niepewne przy większej prędkości, z ergonomią do poprawy, i zalecił sprawdzić alternatywy.
Więcej · 1 źródło
To test rynku brytyjskiego.
Źródła: Parkers: test Tiggo 4
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Gwarancja na baterię HEV
Dla baterii hybrydy Tiggo 4 w Polsce nie potwierdzono osobnych warunków. 8 lat i 160 000 km marka podaje w cennikach Tiggo 7, 8 i 9.
Więcej · 1 źródło
Poproś salon o zapis w umowie.
Źródła: Importer: Chery Tiggo 4 HEV 10.2026
?Nie wiemy
Przeglądy
Interwały i ceny przeglądów nie są w żadnym dokumencie marki dla Tiggo 4.
Więcej · 1 źródło
Zapytaj salon o koszt pierwszych trzech przeglądów.
Czy Chery Tiggo 4 to dobry wybór? Miasto tak, autostrada nie.
Pasuje do dojazdów i miasta do ok. 120 km/h bez gniazdka. Nie pasuje, jeśli co tydzień jedziesz 140 km/h albo wozisz ciężki bagaż.
Do miasta i dojazdów, nie na autostradę
Jeździsz głównie po mieście i drogach do 120 km/h, nie masz gdzie ładować i chcesz komplet wyposażenia za 98 200 zł. W mieście testy podają 4,3–5,0 l/100 km. Jeśli co tydzień jedziesz autostradą, zobacz Tiggo 7 HEV albo MG ZS Hybrid+.
Dlaczego tak
Od 98 200 zł: kamera cofania, ACC, dwa ekrany 12,3″ i bezprzewodowe CarPlay w standardzie (kamery 540° dopiero w Premium)
Dużo miejsca z tyłu mimo 4320 mm długości (rozstaw osi 2610 mm), wg testów i właścicieli: rodzina z dzieckiem w foteliku zmieści się bez kompromisów
Nie wymaga ładowania, zasięg do 950 km z baku wg importera (przy 140 km/h testy dają ok. 600)
Na co uważać
Powyżej 120–130 km/h głośno i słabo, limit 150 km/h, na autostradzie 8–8,5 l/100 km. Zrób jazdę próbną na swojej trasie
Euro NCAP 4 gwiazdki: wynik jest na stronie Tiggo 4, ale zderzeniowo testowano bliźniaka EBRO s400 HEV
Ładowność to ok. 355 kg (DMC 1905 kg minus masa własna 1550 kg): czterech dorosłych i wakacyjny bagaż mogą się nie zmieścić w limicie
Bateria 1,83 kWh: samym prądem pojedziesz niewiele, więc nie licz na tryb elektryczny poza ruszaniem i korkami
07 · Rywale
Chery Tiggo 4 na tle konkurencji: kto tańszy, mocniejszy, oszczędniejszy.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Chery Tiggo 4 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Chery Tiggo 4, pomarańczowa — gorzej.
Wybierz go, jeśli jeździsz też autostradą: 197 KM zamiast 163, bagażnik o 13 l większy, spalanie 5,0 l. W promocji 88 900 zł, ale do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli, limit 10 aut na klienta.
Ten sam silnik elektryczny 204 KM, ale spalinowy 143 KM zamiast 95 KM i 175 km/h zamiast 150: lepszy wybór na trasę. Katalogowo drożej o 21 300 zł, po rabacie 6 600 zł (do wyczerpania puli) 112 900 zł, a bagażnik mniejszy o 58 l.
Wybierz go, gdy nie potrzebujesz SUV-a: krótszy o 207 mm, tańszy o 10 250 zł katalogowo, pali 4,4 l. Bagażnik ma 293 l, o 137 l mniej. W promocji 76 950 zł (pula, limit 10 aut).
+
Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Gwarancja Chery Tiggo 4: 7 lat i co warto wiedzieć.
Cennik potwierdza tylko okres 7 lat. Limit kilometrów, gwarancję baterii hybrydy, assistance i przeglądy ustal w salonie przed umową.
Pojazd
7 lat
Importer podaje 7 lat gwarancji na Tiggo 4.
Szczegóły
W cennikach Tiggo 7, 8 i 9 marka rozpisuje to jako 7 lat/150 000 km albo 3 lata bez limitu km. Cennik Tiggo 4 tego nie robi, więc poproś salon o dokument gwarancyjny przed umową.
Potwierdzone: tylko okres
Bateria hybrydy
Niepotwierdzona
Warunków gwarancji na baterię i układ hybrydowy Tiggo 4 w Polsce nie potwierdzono.
Szczegóły
Okres 8 lat i 160 000 km marka podaje dla układów Tiggo 7, 8 i 9, a nie dla Tiggo 4. Poproś o zapis w umowie.
Do potwierdzenia na piśmie
Assistance, lakier, perforacja
Niepotwierdzone
Dane z materiałów ogólnych marki i prasy, nie z cennika Tiggo 4.
Szczegóły
Chery Assistance 3 lata (broszura marki, 34 kraje), lakier 3 lata i perforacja 12 lat pochodzą z materiałów ogólnych marki i cenników Tiggo 7, 8 i 9, nie z cennika Tiggo 4. Traktuj je jako wstępne i zapytaj salon.
Źródło pośrednie
Przeglądy
Brak danych
W żadnym dokumencie marki nie znaleźliśmy interwałów ani cen przeglądów Tiggo 4.
Szczegóły
Zapytaj salon o koszt pierwszych trzech przeglądów i o to, czy ominięcie przeglądu skraca gwarancję.
Zapytaj w salonie
09 · Salony i jazda próbna
Jazda próbna Chery Tiggo 4: salony blisko Ciebie.
Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 50 salonów Chery: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 50 salonów w 41 miastach.
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
Chery Tiggo 4 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Cena, rocznik, spalanie w trasie i gwarancja Tiggo 4: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący.
Ile kosztuje Chery Tiggo 4 i czy jest rabat?+
Comfort kosztuje 98 200 zł, Premium 107 900 zł (rocznik 2026). Cennik z 1.10.2026 nie ma rabatu gotówkowego; OC/AC za 1 zł (pierwszy rok) i GAP za 1 zł (tylko wybrane modele) obowiązują do 31.10.2026. Finansowanie od 0% (wpłata min. 25%, zgoda banku) ma w cenniku ten sam termin, strona importera podaje 31.12.2026: potwierdź w salonie.
Czy Tiggo 4 trzeba ładować? Czy jest wersja benzynowa?+
Nie, to pełna hybryda HEV: bateria 1,83 kWh ładuje się podczas jazdy, nie ma gniazdka. W Polsce Tiggo 4 jest sprzedawane tylko jako HEV, bez wersji benzynowej.
Ile pali Tiggo 4 w mieście i na autostradzie?+
Katalog podaje 5,3 l/100 km (WLTP). W testach w mieście było 4,3–5,0, przy 120 km/h ok. 6,5, a przy 140 km/h 8–8,5 l/100 km.
Czy Tiggo 4 nadaje się na autostradę?+
Do okazjonalnych tras tak, do codziennej jazdy 140 km/h nie. Limit to 150 km/h, a powyżej 120–130 km/h testerzy opisują hałas silnika i brak zapasu mocy (163 KM, 8,9 s do 100 km/h).
Czym różnią się Essential, Prestige, Comfort i Premium?+
Essential i Prestige to rocznik modelowy 2025, Comfort i Premium rocznik 2026, w tych samych cenach 98 200 i 107 900 zł. Rocznik 2026 dokłada podgrzewane fotele i kierownicę w ekoskórze, których nie ma w Essential, a Premium ma kamery 540° (Prestige 360°). Cennik 2025 nie wymienia szyby akustycznej ani podgrzewanej szyby przedniej, więc zapytaj o nie w salonie.
Który rocznik wybrać?+
Pytaj o rocznik 2026 (Comfort, Premium): za tę samą cenę dostajesz więcej wyposażenia. Jeśli salon proponuje mniej niż 98 200 zł, zapytaj o rocznik i warunki, bo cennik z 1.10.2026 nie ma rabatu gotówkowego.
Tiggo 4 czy MG ZS Hybrid+?+
MG ZS Hybrid+ ma 197 KM wobec 163 KM, bagażnik 443 l wobec 430 l i spalanie 5,0 l wobec 5,3 l/100 km. Katalogowo kosztuje 98 900 zł, w promocji 88 900 zł do 31.12.2026 lub do wyczerpania puli, z limitem 10 aut na klienta.
Czym Tiggo 4 różni się od Tiggo 7, 8 i 9?+
Tiggo 4 HEV (4320 mm, 163 KM) kosztuje od 98 200 zł, Tiggo 7 HEV (224 KM) od 124 900 zł. Tiggo 8 PHEV od 169 900 zł i Tiggo 9 PHEV od 209 900 zł to hybrydy plug-in, a Tiggo 7 benzynowe kosztuje od 142 900 zł.
Ile gwiazdek Euro NCAP ma Tiggo 4?+
Euro NCAP opublikował na stronie Tiggo 4 wynik 4 gwiazdek (grudzień 2025, dorośli 79%, dzieci 85%), ale zderzeniowo testowano bliźniaka, EBRO s400 HEV. Słabiej wypadła ochrona klatki piersiowej i szyi kierowcy.
Jaka jest gwarancja na Tiggo 4?+
Potwierdzone jest tylko 7 lat; cennik nie podaje limitu kilometrów ani warunków dla baterii hybrydy. Poproś salon o zapis w umowie: limit km, gwarancja na baterię 1,83 kWh i koszt pierwszych trzech przeglądów.
Ile miejsca jest z tyłu i w bagażniku?+
Rozstaw osi 2610 mm daje dużo miejsca z tyłu (użytkownicy AutoCentrum oceniają je najwyżej), bagażnik ma 430 l (1190 l po złożeniu foteli). Ładowność to tylko ok. 355 kg, a w podłodze bagażnika jest garb nad akumulatorem.
Dlaczego Tiggo 4 słabnie na autostradzie, skoro ma 163 KM?+
Moc 163 KM to suma: silnik spalinowy ma 95 KM, elektryczny 204 KM, a bateria tylko 1,83 kWh. Testerzy opisują hałas i brak zapasu mocy powyżej 120–130 km/h. Importer nie wyjaśnia przyczyny, więc sprawdź auto na swojej trasie.
Ile paliwa zużyje Tiggo 4 rocznie przy 15 000 km?+
Katalogowe 5,3 l/100 km to ok. 795 l, czyli 5 565 zł przy 7 zł/l. W mieście testy podają 4,3–5,0 l, czyli 645–750 l rocznie. Przy 140 km/h 8–8,5 l/100 km daje 1 200–1 275 l na te same 15 000 km.
Czy Tiggo 4 uniesie czterech dorosłych z bagażem?+
Miejsca jest dość: rozstaw osi 2610 mm, bagażnik 430 l. Ładowność to ok. 355 kg (DMC minus masa własna), więc cztery osoby po 75 kg zostawiają ok. 55 kg na bagaż. Cennik nie mówi, czy masa własna liczy kierowcę.
Jak długo trwają promocje?+
OC/AC za 1 zł obowiązuje do 31.10.2026, GAP tylko dla wybranych modeli. Finansowanie 0%: PDF importera podaje 31.10.2026, a jego strona 31.12.2026, więc potwierdź datę w salonie.
Czy w aucie jest koło zapasowe?+
Nie ma. W standardzie jest zestaw naprawczy do opon (bez koła zapasowego).
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
HEV Comfort: Cena cennikowa 98 200 zł — warunek: Cena z cennika, bez rabatu gotówkowego. OC/AC za 1 zł i finansowanie 0% do 31.10.2026 (strona importera: 31.12).
HEV Premium: Cena cennikowa 107 900 zł — warunek: Cena z cennika, bez rabatu gotówkowego. OC/AC za 1 zł i finansowanie 0% do 31.10.2026 (strona importera: 31.12).
Cennik z 1.10.2026 nie ma rabatu gotówkowego. OC/AC za 1 zł (pierwszy rok), GAP za 1 zł (tylko wybrane modele) i finansowanie 0% mają w cenniku termin 31.10.2026, a strona importera podaje dla finansowania 31.12.2026: sprawdź datę w salonie.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
Doradzamy, nie sprzedajemy
Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem