Jaecoo 7.Siedem lat spokoju.
SUV o długości blisko czterech i pół metra z bagażnikiem 564 litrów w wersji Urban. Ten sam turbodoładowany 1.6 w obu wariantach, ale Offroad dokłada napęd na cztery koła, cztery tryby terenowe i ekran 14,8 cala — kosztem litra spalania i miejsca w bagażniku. Zobacz wszystkie modele marki Jaecoo.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Zanim kupisz — Urban czy Offroad.
Cztery pytania o SUV-a średniej klasy.
Przy tej cenie i tym rozmiarze pytania dotyczą już nie tego, czy auto jest kompletne, tylko czy dopłaty mają sens. Odpowiadamy z cennika.
To napęd na cztery koła z czterema trybami dostrojenia do podłoża — więcej niż w większości SUV-ów w tej cenie, ale bez reduktora i blokad mechanicznych. Nadaje się na leśne drogi, śnieg i błoto, nie na wyprawę. Jeśli AWD ma być ubezpieczeniem na zimę, spełni rolę; jeśli marzy Ci się terenówka, to nie ta półka.
Zależy, po co. Sam napęd kosztuje litr spalania, 84 litry bagażnika i sekundę do setki. Ale w cenie jest też ekran 14,8 cala, wyświetlacz przezierny, audio Sony i wentylowane fotele — czyli wyposażenie, które z terenem nie ma nic wspólnego. Rozbiliśmy to na czynniki w sekcji wyżej.
Nic ponad wybrany kolor, a kolory są bezpłatne — wszystkie sześć, a cztery także w wariancie z czarnym dachem. Cennik Jaecoo 7 nie zawiera żadnych pakietów opcji ani osobno wycenionych dodatków, podobnie jak pozostałe modele tego dystrybutora.
Siedem lat lub 150 000 kilometrów na pojazd oraz assistance warunkowane terminowymi przeglądami. Sieć liczy pięćdziesiąt pięć punktów w czterdziestu pięciu miastach i jest wspólna z Omodą. Uwaga: polskiej książki gwarancyjnej w formie dokumentu nie odnaleziono — warunki są publikowane wyłącznie na stronie marki.
Cena, którą z jednakowym rabatem na obie wersje.
Urban z napędem na przód kosztuje promocyjnie 130 900 zł, Offroad z napędem na cztery koła 148 900 zł. Rabat gotówkowy wynosi dziewięć tysięcy niezależnie od wersji, więc wybór między nimi to czysta różnica osiemnastu tysięcy za napęd i wyposażenie.
Urban FWD po promocji · katalogowo 139 900 zł · Offroad AWD 148 900 / 157 900 zł
Najniższa cena z trzydziestu dni poprzedzających obniżkę równa się cenie promocyjnej dla obu wersji — 130 900 i 148 900 zł. Osobny cennik nr 4 z 15 maja 2026 obejmował wyłącznie wersję Offroad, w tych samych kwotach.
Dwie wersje — dwa różne auta.
Urban czy Offroad?
Silnik jest ten sam — 1.6 turbo o mocy 147 KM z dwusprzęgłowym automatem. Różni je układ napędowy, a razem z nim spalanie, dynamika i pojemność bagażnika.
- Napędna przednie koła
- Spalanie7,0 l/100 km
- 0–100 km/h10,3 s
- Bagażnik564 l · 1349 złożony
- Ekran13,2″
Lżejszy, oszczędniejszy i z bagażnikiem większym o 84 litry. Dla kogoś, kto jeździ po asfalcie, to po prostu lepszy wybór — a różnicę osiemnastu tysięcy można wydać sensowniej.
- Napędna wszystkie koła
- Spalanie8,0 l/100 km
- 0–100 km/h11,4 s
- Bagażnik480 l · 1265 złożony
- Ekran14,8″ + wyświetlacz przezierny
Cztery tryby terenowe — piasek, błoto, śnieg i offroad — plus podgrzewana przednia szyba z dyszami spryskiwaczy, wentylowane fotele i podgrzewana tylna kanapa.
Ile naprawdę kosztuje Offroad.
Osiemnaście tysięcy złotych to tylko pierwsza pozycja. Napęd na cztery koła zabiera też z bagażnika, z dynamiki i z portfela przy każdym tankowaniu — poniżej pełen rachunek z cennika.
- Litr paliwa na każde sto kilometrów8,0 wobec 7,0 litra w cyklu mieszanym. Przy piętnastu tysiącach kilometrów rocznie to sto pięćdziesiąt litrów benzyny więcej.
- 84 litry bagażnika480 zamiast 564 litrów — miejsce zajmuje tylny mechanizm napędu. Po złożeniu kanapy różnica maleje do 84 litrów: 1265 wobec 1349.
- 1,1 sekundy do setki11,4 zamiast 10,3 sekundy, mimo identycznego silnika. Wersja z napędem na cztery koła jest po prostu cięższa.
- 23 gramy CO2 na kilometr182 zamiast 159 g/km. Przy rozliczeniach firmowych emisja bywa istotna podatkowo.
- Cztery tryby terenowePiasek, błoto, śnieg i offroad — dostrajają pracę napędu do podłoża. W wersji Urban tych trybów nie ma w ogóle.
- Wyraźnie bogatsze wyposażenieEkran 14,8 cala zamiast 13,2, wyświetlacz przezierny, audio Sony, podgrzewana przednia szyba, wentylowane fotele przednie i podgrzewana tylna kanapa. Część tych dodatków to nie kwestia terenu, tylko komfortu.
Wszystkie wartości z cennika Jaecoo 7 nr 5 z 1 czerwca 2026. Silnik, skrzynia i wymiary nadwozia są w obu wersjach identyczne — różnica dotyczy wyłącznie układu napędowego i wyposażenia.
Obejrzyj z każdej strony.
Cztery ujęcia nadwozia o długości 4500 mm i rozstawie osi 2672 mm.





Co masz w każdym wariancie.
Wyposażenie niezależne od wyboru napędu — pakiet bezpieczeństwa jest w obu identyczny.
Kompletna lista z cennika.
Wyposażenie seryjne pogrupowane tematycznie, z polskiego cennika Jaecoo 7.
Bezpieczeństwo6 poz.
- 8 poduszek powietrznych
- ABS z EBD i ESP
- inteligentny system unikania kolizji (IES)
- monitorowanie zmęczenia kierowcy (DMS)
- ostrzeganie przy otwieraniu drzwi (DOW)
- ostrzeganie o kolizji z przodu i z tyłu (FCW / RCW)
Asystenci jazdy (ADAS)7 poz.
- adaptacyjny tempomat (ACC)
- autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
- monitoring martwego pola (BSD)
- ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu z hamowaniem (RCTA + RCTB)
- asystent utrzymania pasa ruchu (LDW / LDP) z awaryjną korektą toru (ELK)
- asystent ograniczeń prędkości (SLA)
- asystent kierownicy (SAS)
Nadwozie i oświetlenie6 poz.
- felgi 19 cali (235/50) w kolorze czarnym
- reflektory LED
- panoramiczny dach otwierany elektrycznie
- elektrycznie otwierana klapa bagażnika
- czujniki parkowania z przodu i z tyłu
- 6 kolorów lakieru bez dopłaty (4 z opcją czarnego dachu)
Komfort5 poz.
- tapicerka ze skóry ekologicznej
- fotele przednie regulowane elektrycznie w 6 kierunkach
- podgrzewanie foteli przednich
- dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
- dostęp i uruchamianie bezkluczykowe
Multimedia5 poz.
- ekran centralny 13,2 cala
- cyfrowe zegary 10,25 cala
- nawigacja satelitarna
- audio z 6 głośnikami
- kamera 540° z widokiem dookoła auta
Siedem litrów albo osiem.
Parametry, które warto znać.
▲ lepszy wynik w wierszu
Siedem litrów albo osiem — zależnie od napędu.
Spalanie WLTP (mieszane)
Niższa wartość dotyczy wersji Urban z napędem na przednie koła, wyższa wersji Offroad z napędem na cztery koła. Emisja to odpowiednio 159 i 182 gramy CO2 na kilometr, przy identycznym silniku — całą różnicę robi masa i opory układu napędowego.
Zasięg na baku · zbiornik 51 l
Wyliczenie dla wersji Urban przy katalogowym spalaniu siedmiu litrów i zbiorniku pięćdziesięciu jeden litrów. Wersja Offroad przy ośmiu litrach schodzi do około 640 kilometrów na jednym tankowaniu.
Czy mnie zawiedzie? Bilans, rywale, gwarancja.
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 5
Do sprawdzenia 4
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
Rodzinie 2+2, która wozi wózek lub bagaże na weekendowe wyjazdy (564 l pojemności), jeździ głównie po mieście i drogach krajowych i chce zamknąć zakup w jednej racie od 4343 zł — bez studiowania cennika opcji, bo wszystko jest w standardzie. Wersja Offroad ma sens dla domu poza miastem: gruntowa droga dojazdowa, śnieżna zima, napęd na cztery koła z trybami terenowymi.
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Kierowcom oczekującym dynamiki — 10,3 s do setki (11,4 s w Offroad) i 180 km/h to wartości spokojne. Ani oszczędzającym na paliwie: za 139 900 zł hybrydowy Jaecoo 7 Hybrid pali 5,5 l/100 km wobec 7,0 l wersji benzynowej. Osoby, dla których warunkiem zakupu jest potwierdzony wynik Euro NCAP, na razie go tu nie znajdą.
Jak wypada wśród chińskich SUV-ów tej wielkości.
| Model | Cena od | Moc | Spalanie | Gwarancja |
|---|---|---|---|---|
Jaecoo 7 ten model · punkt odniesienia | 139 900 zł | 147 KM | 7,0 l | 7 lat / 150 tys. |
duży SUV · oferta w PL Tańszy katalogowo o dwadzieścia dwa tysiące i mocniejszy o dwadzieścia trzy konie, ale z bagażnikiem mniejszym o 57 litrów i bez wersji z napędem na cztery koła. | 117 900 zł | 170 KM | 7,4 l | 7 lat / 150 tys. |
SUV coupé · oferta w PL Najtańszy z trójki, ale spala 10,3 litra — o ponad trzy litry więcej — i ma gwarancję krótszą o dwa lata. | 112 900 zł | 156 KM | 10,3 l | 5 lat / 150 tys. |
SUV · oferta w PL Zdecydowanie najmocniejszy — 245 KM — i tańszy o trzydzieści tysięcy. Płaci spalaniem 8,2 litra i pięcioletnią gwarancją. | 109 900 zł | 245 KM | 8,2 l | 5 lat / 150 tys. |
- Jaecoo 7 czy Omoda 5 — porównanie · SUV-y benzynowe
- Jaecoo 7 czy MG HS — porównanie · SUV-y benzynowe
Siedem lat i assistance pod warunkiem.
Warunki są identyczne dla obu marek tego dystrybutora. Najistotniejszy szczegół nie dotyczy długości, tylko tego, co trzeba robić, żeby zachować bezpłatną pomoc drogową.
Co przerywa tę ochronę.
Zastrzeżenie, które powtarzamy przy każdym modelu tej marki: pełna książka gwarancyjna, jaką mamy, dotyczy rynku holendersko-belgijskiego i odsyła do tamtejszych przepisów. Polskie warunki publikowane są wyłącznie na stronie marki. Poniższe to punkt odniesienia.
- Przeglądy niezgodne z harmonogramemOdbierają prawo do bezpłatnej pomocy drogowej — to warunek zapisany wprost w cennikach tego dystrybutora.
- Naprawa poza siecią bez zachowania procedurPowoduje utratę gwarancji na naprawiany podzespół i wszystko, co z nim współpracuje.
- Nieoryginalne częściZamontowanie zamiennika spoza katalogu producenta wyłącza z gwarancji powiązane elementy.
- Elementy zużywające sięOleje, filtry, klocki hamulcowe, wycieraczki, świece i sprzęgło pozostają poza zakresem gwarancji.
- Użytkowanie niezgodne z przeznaczeniemWypadek, kradzież, pożar, niewłaściwe paliwo albo płyn eksploatacyjny — wszystkie figurują wśród wykluczeń dokumentu referencyjnego.
- Jazda terenowa poza możliwościami konstrukcjiWersja Offroad ma tryby dostrajające napęd, ale nie ma reduktora ani blokad. Uszkodzenia z jazdy przekraczającej przeznaczenie auta nie podlegają gwarancji.
Polskiej książki gwarancyjnej w formacie dokumentu nie odnaleziono — to udokumentowana luka. Przed zakupem poproś dealera o wydanie warunków obowiązujących w Polsce na piśmie.
Gdzie go zobaczyć na żywo.
Usiądź za kierownicą obie wersje, bo różnią się mocno.
Urban i Offroad to przy tym modelu naprawdę dwa różne auta — inny napęd, inny ekran, inny bagażnik. Warto przejechać oba w jednej wizycie i ocenić, czy dopłata odpowiada Twojej jeździe.
6 rzeczy, które warto wiedzieć.
Ile kosztuje Jaecoo 7 w 2026 roku?
Jaką gwarancję ma Jaecoo 7 i jakie są jej warunki?
Ile pali Jaecoo 7?
Czym różni się wersja Urban od Offroad?
Czy pokazujemy ratę finansowania Jaecoo 7?
Czy Jaecoo 7 ma wynik testów Euro NCAP?
Masz pytanie o Jaecoo 7? Napisz albo umów jazdę.
Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.