Foton Cavan.Dobierz przestrzeń do dostaw.
Cavan to elektryczny furgon z trzema miejscami w kabinie i przestrzenią ładunkową od 6,8 do 8,5 m³ w opisie gamy. Polska strona wymienia baterie 50,23 i 66,67 kWh. Aktualne ogłoszenie Power Truck Poland zawiera konkretną ofertę 66,67 kWh, ale z inną mocą niż karta ogólna — poniżej pokazujemy tę różnicę. Sprawdź pozostałe Fotony.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Przed zamówieniem Cavan.
Foton Polska wskazuje różnice długości, baterii i przestrzeni ładunkowej, lecz nie przypisuje kompletu liczb każdej nazwie. Poproś o trzy karty wersji zamiast zakładać, że największa bateria zawsze oznacza najdłuższe nadwozie.
Ogólna karta podaje 105 kW, około 143 KM. Ogłoszenie Power Truck Poland opisuje 125 kW, około 170 KM. To rozbieżność wymagająca wskazania dokładnej wersji i dokumentu homologacyjnego; nie uśredniamy tych wartości.
333 km na stronie Cavan oznaczono jako WLTC. Konkretna oferta 66,67 kWh deklaruje 326 km WLTP w cyklu mieszanym. Do porównania potrzebujesz tej samej procedury i wersji, a do planu dostaw także zużycia z własnym ładunkiem.
Jak wycenić Cavan?
Power Truck Poland wystawia Cavan 2026 za 147 900 zł netto, czyli 181 917 zł po doliczeniu 23% VAT. To kwota jednego ogłoszenia, nie cena wszystkich odmian C1. Publikacja z 8.09.2026 wymienia baterię 66,67 kWh i przestrzeń 7,5 m³.
Ogłoszenie Power Truck Poland · 181 917 zł z VAT
Odczyt 10.09.2026. Ogłoszenie zawiera również niespójne oznaczenie „VAT marża”; przed zakupem potwierdź kwotę końcową i rodzaj faktury u sprzedawcy.
Oferta i warianty Cavan
Przestrzeń i użytkowanie
Obejrzyj nadwozie Cavan.
Poglądowe ilustracje Cavan. Wygląd zamawianego nadwozia potwierdź podczas oględzin.



Dopasuj Cavan do trasy.
Przy Cavan sprawdź razem objętość paczek, ich masę i czas postoju przy ładowarce. Każdy z tych warunków może ograniczać liczbę dostaw.
Co opisano dla Cavan?
Cavan: wyposażenie gamy i ogłoszenia Power Truck pokazujemy oddzielnie, ponieważ materiały nie opisują jednej identycznej konfiguracji.
Karta gamy Cavan5 poz.
- Trzy miejsca w kabinie
- Boczne drzwi przesuwne i przegroda
- Aluminiowa podłoga oraz mocowania ładunku
- Regulacja i ogrzewanie fotela kierowcy
- AEB, ostrzeganie przed kolizją i monitoring martwego pola
Oferta Power Truck 66,67 kWh5 poz.
- Kamery 360° i czujniki parkowania
- Klimatyzacja automatyczna
- Wentylacja fotela kierowcy
- Podgrzewana kierownica
- V2L: 2,2 kW w kabinie / 3,3 kW na zewnątrz — według ogłoszenia
Parametry i alternatywa
Jedno ogłoszenie Cavan. Konkretne dane do sprawdzenia.
Przestrzeń
7,5 m³Tyle podaje Power Truck dla oferowanego auta. Nie jest to pojemność całej rodziny C1.
Masy w ogłoszeniu
3235 kg / 1425 kgPierwsza liczba to DMC, druga — deklarowana ładowność. Potwierdź je w dokumentach i po uwzględnieniu swojej zabudowy.
Ładowanie z opisanym zakresem
DC 10–80%: 55 minDla wersji 66,67 kWh sprzedawca podaje też AC 10–100% w 6 godzin. Nie porównuj tego czasu wprost z DC 20–80% eToano.
Power Truck Poland, ogłoszenie OTOMOTO ID 6147748382, datowane 8.09.2026; zapis i odczyt 10.09.2026.
Parametry, które warto znać.
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 3
Do sprawdzenia 3
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
Dla firmy z powtarzalnymi trasami dostaw, która może ładować furgon w bazie i dopasuje jednocześnie wymiary oraz masę swojego ładunku.
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Jeżeli potrzebujesz już teraz jednolitej specyfikacji wszystkich trzech wersji albo gwarantowanego dziennego przebiegu, najpierw uzyskaj ofertę z kartą konkretnego Cavan.
Jak wypada Cavan na tle eToano Pro?
| Model | Bateria według karty | Miejsca furgonu | Zakres nadwozi |
|---|---|---|---|
Foton Cavan ten model · punkt odniesienia | 50,23 / 66,67 kWh | 3 | C1 / C1 Plus / C1 Max |
Elektryczny furgon | 100 kWh | 3 | 5495 / 5990 mm długości |
Jakie warunki ochrony Cavan?
Usiądź za kierownicą Cavan z planem dostaw.
Zabierz wymiary paczek i harmonogram trasy. Zapytaj o prezentację Cavan z baterią oraz wyposażeniem z wybranego ogłoszenia.
Pytania, które warto zadać przed zakupem.
Czym różnią się C1, C1 Plus i C1 Max?
Czy Cavan ma 143 czy 170 KM?
Czy 333 km można porównać z zasięgiem eToano?
Masz pytanie o Cavan? Sprawdźmy szczegóły Cavan.
Masz kartę C1, C1 Plus albo C1 Max? Prześlij ją z nazwą sprzedawcy, aby wyjaśnić różnice mocy, baterii i przestrzeni.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.