Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV benzynowy · rok modelowy 2026Kompaktowy SUV benzynowy

GAC Emzoom.Najtańszy SUV w portfolio GAC.

Jedyny czysto benzynowy model w gamie GAC i najlżejszy SUV o mocy powyżej stu pięćdziesięciu koni, jaki opisujemy — tysiąc trzysta siedemdziesiąt kilogramów. Ta liczba tłumaczy pozostałe: osiem sekund do setki przy silniku 1.5 turbo i 5,9 litra spalania to wyniki, których auta o dwieście kilogramów cięższe nie osiągają. Zobacz wszystkie modele GAC.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 12 salonach
GAC Emzoom — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto dwadzieścia pięć tysięcy za wejście w markę.

Cztery pytaniaCenaWyposażenie
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · najlżejszy SUV w tej klasie mocy

Cztery pytania o auto za niecałe sto tysięcy.

Ten model wygrywa masą i przegrywa bagażnikiem. Obie liczby wynikają z tej samej decyzji konstrukcyjnej, więc trzeba je czytać razem.

Czy 1370 kilogramów to naprawdę mało?

Wśród SUV-ów o mocy powyżej stu pięćdziesięciu koni w naszej bazie to najniższa masa. Lżejsze są tylko auta wyraźnie słabsze — MG ZS przy 1255 kilogramach ma o wiele skromniejszy silnik. Masa przekłada się wprost na przyspieszenie, spalanie, zużycie opon i drogę hamowania.

Czy bagażnik na 341 litrów wystarczy?

Do dwóch osób i codziennych zakupów tak, do rodzinnego wyjazdu z bagażem będzie ciasno. To najmniejsza przestrzeń w całej gamie marki i wyraźnie poniżej średniej w segmencie, gdzie typowe wartości zaczynają się od czterystu litrów. Jeśli bagażnik jest dla Ciebie ważny, hybrydowy Emkoo oferuje 638 litrów.

Jaka jest gwarancja?

Broszura zawiera zdanie o pięcioletniej gwarancji — bez limitu przebiegu, bez zakresu i bez wyłączeń. W obrębie tej samej gamy deklaracje się rozjeżdżają: jeden model mówi o ośmiu latach, dwa inne w ogóle nie poruszają tematu. Całą tę rozbieżność rozliczamy przy modelu Aion UT.

Czy dostanę ofertę finansowania?

Broszura tego modelu jej nie zawiera. Marka opisuje konkretne warunki — rabat trzydziestu tysięcy przy zerowym oprocentowaniu oraz najem — wyłącznie przy elektrycznym Aionie V. Nie znaczy to, że przy tym aucie finansowania nie ma; znaczy, że trzeba o nie zapytać.

Cena · najtańsze wejście w markę

Cena, którą obniżyła wyprzedaż rocznika.

Dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy dziewięćset złotych — tyle kosztuje dziś Emzoom w wyprzedaży rocznika 2026. Przed 1 sierpnia 2026 to samo auto kosztowało 124 900 zł. Promocja trwa do 31 grudnia 2026 albo do wyczerpania aut i nie wymaga leasingu. W gamie GAC to teraz najniższa cena w ogóle: elektryczny Aion UT jest o trzydzieści tysięcy droższy. Dokument nie dzieli modelu na wersje wyposażenia.

99 900 zł

wersja Luxury, rocznik 2026 · promocja do 31.12.2026 lub do wyczerpania zapasów

Przed 1 sierpnia 2026 ten sam model kosztował 124 900 zł

Dla porównania w gamie: elektryczny Aion UT kosztuje od 129 900 zł, hybrydowy Emkoo 144 900 zł, a elektryczny Aion V od 178 900 zł. Dla firm importer podaje ratę leasingu 990 zł netto miesięcznie: 48 miesięcy, opłata wstępna 24 203 zł netto, wykup 25%.

Co wynika z masy 1370 kilogramów
przy 170 KMOsiem sekund do setkiTen sam wynik, jaki hybrydowy Emkoo osiąga mocą 232 koni. Różnicę robi trzysta kilogramów mniej do rozpędzenia.
benzynaSpalanie 5,9 litraJak na silnik turbo o mocy 170 koni to wynik dobry — porównywalne SUV-y konkurencji z tej półki mieszczą się między siedmioma a ośmioma litrami.
efekt ubocznyTańsze ogumienie i hamulceLżejsze auto mniej obciąża opony i klocki. To pozycja, której nie widać w cenniku, a która wraca przy każdym przeglądzie.
bagażnikCzego brakujeTrzysta czterdzieści jeden litrów to najmniej w całej gamie marki — o 297 litrów mniej niż w hybrydowym Emkoo i o 99 mniej niż w elektrycznym Aionie UT.
Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia kompaktowego SUV-a o długości 4410 mm i rozstawie osi 2650 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z ekranem multimedialnym 14,6 cala.

GAC Emzoom bok
Lewy bok
GAC Emzoom przód
Przód
GAC Emzoom prawy profil
Prawy profil
GAC Emzoom tył
Tył
GAC Emzoom lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie

Co jest w cenie wejściowego SUV-a.

Pozycje z broszury modelu. Dokument nie dzieli wyposażenia na warianty.

Napęd1.5 turbo, 170 KM i 270 NmPrzy masie 1370 kilogramów daje osiem sekund do setki — tyle samo, ile hybrydowy Emkoo osiąga mocą wyższą o sześćdziesiąt dwa konie.
Masa1370 kilogramówNajlżejszy SUV o mocy powyżej stu pięćdziesięciu koni w naszej bazie. Wpływa na wszystko: osiągi, spalanie, zużycie opon i hamulców.
EkranWyświetlacz 14,6 calaTen sam format co w elektrykach marki — większy niż w droższym o dwadzieścia tysięcy hybrydowym Emkoo, który ma 10,1 cala.
Nadwozie4410 mm, rozstaw osi 2650Kompaktowe wymiary ułatwiające parkowanie. Krótszy o 270 milimetrów od hybrydowego Emkoo.
UwagaBagażnik 341 litrówNajmniejszy w gamie marki i poniżej średniej segmentu. To główny kompromis tego modelu.
Napęd na ośPrzedniaJak we wszystkich modelach marki poza flagowym Hyptekiem.
Pełna lista z broszury

Wyposażenie według dokumentu.

Wykaz z broszury GAC Emzoom, ułożony tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci8 poz.
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • adaptacyjny tempomat (ACC)
  • system ostrzegania o kolizji (FCW)
  • ostrzeganie o zjeździe z pasa (LDW) i asystent utrzymania pasa (LKA)
  • asystent świateł drogowych (HMA)
  • monitorowanie martwego pola (BSD)
  • kontrola zjazdu ze wzniesienia (HHC), Autohold, system kontroli ciśnienia w oponach (TPMS)
  • mocowania fotelików ISOFIX
Światła i widoczność2 poz.
  • reflektory LED z automatycznym włączaniem
  • koło dojazdowe
Komfort7 poz.
  • dach panoramiczny z elektryczną roletą
  • klimatyzacja automatyczna
  • tapicerka ze skóry ekologicznej
  • fotel kierowcy wentylowany
  • elektryczna klapa bagażnika
  • kierownica spłaszczona u dołu (sportowy design)
  • koła aluminiowe 18 cali
Multimedia5 poz.
  • ekran dotykowy 14,6 cala
  • komputer pokładowy z ekranem 7 cali
  • Apple CarPlay i Android Auto
  • ładowarka indukcyjna do telefonu
  • nagłośnienie 6 głośników
Napęd i jazda4 poz.
  • silnik 1.5 TG turbo, 170 KM, 270 Nm
  • 7-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia automatyczna (7WDCT)
  • napęd na przednią oś (FWD)
  • 3 tryby jazdy: ECO / COMFORT / SPORT

Tysiąc trzysta siedemdziesiąt kilogramów.

Dane techniczneCo daje niska masaSpalanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik1.5 TG turbo · 170 KM / 270 Nm · benzyna
Napędna przednią oś
0–100 km/h8,0 s
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV · 4410 mm
Rozstaw osi2650 mm
Masa własna1370 kg
Bagażnik341 l
Wyposażenie i ekrany
Ekran14,6 cala
Masa · parametr, którego nikt nie reklamuje

Tysiąc trzysta siedemdziesiąt kilogramów.

Masa nie trafia na okładki folderów, a tłumaczy więcej niż większość parametrów, które tam trafiają. Przy tym aucie jest najniższa wśród SUV-ów o mocy powyżej stu pięćdziesięciu koni w naszej bazie — i widać ją w czterech miejscach naraz.

  • Osiem sekund do setki przy 170 koniachHybrydowy Emkoo tej samej marki osiąga identyczny wynik, ale mocą 232 koni. Trzysta kilogramów różnicy odpowiada za sześćdziesiąt dwa konie, których ten model nie potrzebuje.
  • Spalanie 5,9 litraBenzynowe SUV-y konkurencji o podobnej mocy deklarują od siedmiu do ośmiu litrów. Każde sto kilogramów mniej to w przybliżeniu kilka procent zużycia paliwa — przy różnicy dwustu kilogramów daje to wynik, który tu widać.
  • Mniejsze zużycie opon i hamulcówLżejsze auto słabiej obciąża ogumienie i układ hamulcowy. To pozycja, która nie pojawia się w cenniku, a wraca przy każdym przeglądzie i przy każdej wymianie kompletu opon.
  • Ceną jest przestrzeńNiska masa bierze się częściowo z rozmiaru: nadwozie ma 4410 milimetrów, rozstaw osi 2650, a bagażnik 341 litrów — najmniej w całej gamie marki. To nie jest auto, które wozi dużo; to auto, które wozi lekko.
  • Czego producent nie podajeBroszura nie zawiera dopuszczalnej masy całkowitej, więc ładowności nie da się policzyć. Przy aucie tak lekkim byłaby to interesująca liczba.

Masy własne z broszur i cenników producentów. Porównanie obejmuje SUV-y o mocy powyżej stu pięćdziesięciu koni w naszej bazie: lżejsze auta w tej kategorii to MG ZS (1255 kg) i BAIC 3 (1325 kg), oba jednak z wyraźnie słabszymi silnikami. Zależność między masą a zużyciem paliwa opisujemy jako regułę ogólną, nie jako pomiar tego konkretnego auta — producent nie publikuje takiego zestawienia. Praktyczna wskazówka: jeśli szukasz auta do miasta i na krótkie trasy, niska masa jest tu realną zaletą; jeśli potrzebujesz przestrzeni, hybrydowy Emkoo z bagażnikiem 638 litrów kosztuje dwadzieścia tysięcy więcej i waży o trzysta kilogramów więcej — to dwie różne propozycje, nie dwie wersje tego samego pomysłu.

Spalanie · efekt niskiej masy

Pięć i dziewięć dziesiątych litra.

Spalanie WLTP (mieszane)

5,9 l/100 km

Jak na benzynowego SUV-a o mocy stu siedemdziesięciu koni to wynik bardzo dobry — porównywalne auta konkurencji deklarują od siedmiu do ośmiu litrów. Zasługa masy: tysiąc trzysta siedemdziesiąt kilogramów to o dwieście do trzystu mniej niż u większości rywali w tej klasie. Broszura nie precyzuje cyklu pomiarowego.

Zasięg na baku · zbiornik nie podano

brak danych

Broszura nie podaje pojemności zbiornika paliwa, więc zasięgu nie da się wyliczyć. Przy spalaniu 5,9 litra i typowej dla tej klasy pojemności około pięćdziesięciu litrów wychodziłoby ponad osiemset pięćdziesiąt kilometrów — ale to szacunek oparty na klasie pojazdu, nie dana producenta.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Bogaty ADAS bez dopłat w segmencie budżetowym
Pakiet obejmuje AEB, ACC, FCW, LDW, LKA, HMA, BSD i Autohold w cenie 99 900 zł — Jetour X70 Plus za 124 900 zł ma słabszy silnik (156 KM) i mniejszy ekran (10,25 cala zamiast 14,6 cala).
Jedna decyzja, żadnych pakietów
Cennik ma tylko jedną wersję i jedną dopłatę — 2900 zł za kolor inny niż Ivory White. Prostsza konfiguracja niż u Chery Tiggo 7, gdzie trzeba wybierać między trzema wariantami wyposażenia i napędem FWD lub AWD.
Mocniejszy silnik niż u tańszych rywali
170 KM i 270 Nm dają przyspieszenie 0-100 km/h w 8,0 s — szybciej niż Chery Tiggo 7 (147 KM, 10,3 s za 106 900 zł) i Jetour X70 Plus (156 KM, brak danych o przyspieszeniu) w zbliżonej cenie.
Duży ekran i wygodne detale
Ekran multimedialny 14,6 cala z Apple CarPlay i Android Auto, ładowarka indukcyjna, wentylowany fotel kierowcy i elektryczna klapa bagażnika — funkcje, które u części konkurentów w tej cenie są opcją lub w ogóle niedostępne.

Do sprawdzenia 4

Gwarancja bez podanych warunków
Broszura wspomina jedynie hasłowo o "5-letniej gwarancji", bez limitu przebiegu, zakresu komponentów ani wyłączeń. Dla porównania Changan CS55 Plus podaje konkretnie 7 lat / 160 tys. km, a Chery Tiggo 7 — 7 lat / 150 tys. km. Przed zakupem warto wymusić od dealera pisemne potwierdzenie warunków.
Najmniejszy bagażnik w zestawieniu
341 l przy złożonej kanapie to mniej niż u Changana CS55 Plus (475 l) i Chery Tiggo 7 (500 l) w podobnej cenie. Po złożeniu tylnych siedzeń Emzoom rośnie do 1271 l, ale punkt wyjścia jest skromny.
Brak danych o NCAP i finansowaniu
Broszura nie podaje wyniku testów zderzeniowych Euro NCAP ani żadnej oferty kredytowej czy leasingowej — konkurenci w tym segmencie (Chery, Changan) komunikują promocyjne RRSO i pakiety ubezpieczeniowe za 1 zł, GAC w tym modelu milczy.
Napęd tylko na przednią oś
Jedyna konfiguracja to FWD — bez opcji AWD, którą oferuje np. Chery Tiggo 7 w wersji Prestige za 136 900 zł. Dla kupujących szukających napędu na cztery koła w tym budżecie Emzoom odpada.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kupujący pierwszy SUV, dla którego liczy się prosta, jednowariantowa oferta bez konieczności porównywania pakietów — i który akceptuje kompaktowy bagażnik 341 l na co dzień. Także kierowca ceniący duży ekran multimedialny i pełny pakiet ADAS bez dopłat, jeżdżący głównie po mieście i trasach krajowych z FWD.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Rodziny z dużym bagażem lub przyczepą, które potrzebują pojemniejszego bagażnika (Chery Tiggo 7 — 500 l) albo napędu AWD. Również ci, dla których pisemne warunki gwarancji (limit km, zakres komponentów) są warunkiem zakupu — dokumentacja Emzoom na dziś tego nie precyzuje, w przeciwieństwie do Changana CS55 Plus (7 lat / 160 tys. km) czy Chery Tiggo 7 (7 lat / 150 tys. km).

Na tle rywali · kompaktowe SUV-y benzynowe

Jak wypada wśród aut o zbliżonej mocy.

ModelCena odMocMasaSpalanie
GAC Emzoom
ten model · punkt odniesienia
99 900 zł170 KM1370 kg5,9 l
duży SUV · oferta w PL
W tej samej cenie i tej samej mocy, ale wyraźnie większy — dłuższy o 245 milimetrów i z bagażnikiem na 507 litrów. Spala jednak o 1,5 litra więcej i ma siedmioletnią gwarancję rozpisaną w cenniku.
99 900 zł170 KMbrak danych7,4 l
duży SUV · oferta w PL
W tej samej cenie i o siedem koni mocniejszy, przy nadwoziu dłuższym o 210 milimetrów. Szybszy do setki o 0,2 sekundy.
99 900 zł177 KMbrak danych8,0 l
kompaktowy SUV · oferta w PL
Dziesięć tysięcy taniej, o dziesięć koni słabszy i o 145 kilogramów cięższy. Spala o 2,4 litra więcej, ale ma opublikowane po polsku Ogólne Warunki Gwarancji — czego przy tej marce brakuje.
89 900 zł160 KM1515 kg8,3 l
Nasza kwota to cena wyprzedaży rocznika 2026, ważna do 31 grudnia 2026 lub wyczerpania zapasów. Ceny wejścia z cenników i broszur w dniu przeglądu. Kolumnę z masą dodajemy, bo to główny wyróżnik tego modelu — przy dwóch rywalach producenci jej jednak nie podają.Porównaj szczegółowo

Pięć lat bez szczegółów.

GwarancjaTrzy kompromisy
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · hasło z broszury

Pięć lat i ani jednej liczby więcej.

Ten model komunikuje pięcioletnią gwarancję identycznym zdaniem co hybrydowy Emkoo. Poza tą liczbą dokumenty marki nie zawierają nic.

Deklaracja z broszury5 lathasło marketingoweZdanie o pięcioletniej gwarancji występuje identycznie w broszurach tego modelu i hybrydowego Emkoo. Nie towarzyszy mu żaden limit ani zakres.
Limit przebiegubrak danychlukaPrzy aucie benzynowym, które łatwiej zbiera duże przebiegi niż elektryk, brak tej liczby jest szczególnie odczuwalny. Konkurencja podaje zwykle sto pięćdziesiąt tysięcy kilometrów.
Zakres i wyłączeniabrak danychlukaNie ma dokumentu opisującego objęte komponenty, wyłączenia ani wymóg serwisowania w autoryzowanej sieci.
Niespójność w gamie5, 8 albo brakdo wyjaśnieniaAion UT deklaruje osiem lat, ten model i Emkoo pięć, a Hyptec HT i Aion V nie wspominają o gwarancji wcale. Rozbieżność opisujemy szerzej przy modelu Aion UT.
Pomoc drogowabrak danychlukaMateriały marki nie opisują żadnego programu assistance.
Druga strona · trzy kompromisy

Za co płacisz niską masą.

Lekkie auto ma zalety wymienione wyżej, ale ma też swoją cenę — i uczciwie ją tu wypisujemy.

  • Najmniejszy bagażnik w gamieTrzysta czterdzieści jeden litrów. Hybrydowy Emkoo mieści 638, elektryczny Aion UT 440. Przy zakupach rodzinnych albo wyjeździe z bagażem to różnica odczuwalna od pierwszego dnia.
  • Krótki rozstaw osiDwa metry sześćdziesiąt pięć to najmniej w gamie marki. Przekłada się na miejsce w drugim rzędzie i na komfort na nierównościach — krótszy rozstaw zwykle oznacza bardziej wyczuwalne kołysanie.
  • Brak danych o pojemności zbiornikaBroszura jej nie podaje, więc zasięgu — mocnej strony auta przy tak niskim spalaniu — nie da się z dokumentu wyliczyć.
  • Brak oferty finansowania w dokumencieMarka opisuje warunki wyłącznie przy modelu Aion V. Przy pozostałych, w tym tym, trzeba pytać dealera.

Deklaracja gwarancyjna pochodzi z broszury GAC Emzoom i ma formę hasła, nie warunków. Pojemności bagażników pozostałych modeli marki zaczerpnięte z ich broszur. Importerem marki w Polsce jest Jameel Motors Poland GAAC.

Dwanaście salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i zmierz bagażnik.

Trzysta czterdzieści jeden litrów to wartość, którą najlepiej ocenić własnym bagażem — warto przyjechać z walizką albo wózkiem, które zwykle się wozi. Marka ma dwanaście punktów w dwunastu miastach.

16 salonów GAC · 16 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami GACBilczaGdańskKaliszKatowiceKrakówLublinŁódźOsielskoPoznańRumiaRzeszówSzczecinToruńWarszawaWrocławWrzosowakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 16 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 12 punktów w Polsce (Lublin, Warszawa, Gdańsk, Kalisz, Szczecin, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Bydgoszcz, Rumia).Pełna mapa i wszystkie salony →
2
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje GAC Emzoom w 2026 roku?
W wyprzedaży rocznika 2026 jedyna dostępna wersja Luxury kosztuje 99 900 zł. Promocja obowiązuje od 1 sierpnia do 31 grudnia 2026 r. albo do wyczerpania zapasów; wcześniej cena wynosiła 124 900 zł. Do tego dopłata 2900 zł za każdy kolor nadwozia poza podstawowym Ivory White. To najtańszy model w całym portfolio GAC dostępnym w Polsce, o 30 000 zł tańszy od elektrycznego Aion UT (od 129 900 zł).
Jaki silnik ma GAC Emzoom i ile spala?
Silnik 1.5 turbo (1.5 TG), 4-cylindrowy, o mocy 170 KM (125 kW) i 270 Nm momentu obrotowego, współpracujący z 7-biegową dwusprzęgłową automatyczną skrzynią (7WDCT) i napędem na przednią oś. Spalanie mieszane wynosi 5,9 l/100 km, przyspieszenie 0-100 km/h zajmuje 8,0 sekundy, a prędkość maksymalna to 190 km/h. Zbiornik paliwa ma 47 litrów.
Jaką gwarancję ma GAC Emzoom?
Broszura producenta wspomina jedynie hasłowo o "5-letniej gwarancji", bez podania limitu przebiegu, zakresu objętych komponentów czy warunków serwisowych. Żaden dostępny dokument GAC nie precyzuje tych szczegółów dla tego modelu — dla porównania konkurenci w segmencie (Changan, Chery) podają konkretnie 7 lat / 150-160 tys. km. Przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne potwierdzenie pełnych warunków.
Jakie wyposażenie ma GAC Emzoom w standardzie?
Jedyna wersja Luxury ma w standardzie pełny pakiet ADAS (ESP, Autohold, TPMS, ACC, AEB, FCW, LDW, LKA, HMA, BSD, ISOFIX), koła 18 cali, reflektory LED automatyczne, dach panoramiczny z elektryczną roletą, ekran multimedialny 14,6 cala z Apple CarPlay i Android Auto, ładowarkę indukcyjną, 6 głośników, tapicerkę ze skóry ekologicznej, wentylowany fotel kierowcy i elektryczną klapę bagażnika. Brak osobnych pakietów opcji — cała lista jest bezpłatna.
Jaki bagażnik ma GAC Emzoom?
341 litrów przy złożonej tylnej kanapie, do 1271 litrów po jej złożeniu. To mniej niż u konkurentów w podobnej cenie — Changan CS55 Plus oferuje 475 l, a Chery Tiggo 7 aż 500 l. Kupujący z większymi potrzebami transportowymi powinni rozważyć te alternatywy.
Czy GAC Emzoom ma napęd na cztery koła i jaki wynik Euro NCAP?
Nie — jedyna dostępna konfiguracja to napęd na przednią oś (FWD), bez opcji AWD. Broszura producenta nie podaje też wyniku testów zderzeniowych Euro NCAP ani żadnej informacji o liczbie poduszek powietrznych — ta informacja pozostaje do potwierdzenia bezpośrednio u dealera przed zakupem.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Emzoom? Zapytaj o bagażnik i zbiornik.

Dwie liczby, których broszura nie podaje, a które decydują o codziennej użyteczności tego auta.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: GAC Emzoom

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
99 900 zł99 900 zł do 31.12.2026 · 1370 kg, 5,9 l/100 km