koszt przejazdu
01 · Koszty
Jetour T2 cena i paliwo: ile kosztuje rok jazdy.
Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i paliwo. T2 spala dużo: cennik podaje 11,5 l/100 km, a polskie testy 8–13 l, z górną granicą w mieście. Rachunek liczymy na wartości z cennika.
Założenia rachunku
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 235 275 zł
zakup paliwo
zakuppaliwo / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Benzyna kosztuje łącznie 235 275 zł: zakup 174 900 zł i energia 60 375 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz bez tankowania?
Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba stanąć na stacji.
03 · Wyposażenie
Jetour T2 wyposażenie: co dostajesz w cenie.
Jedna wersja, więc to nie tabela różnic, tylko lista tego, co jest w cenie. Pełna lista 52 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”. Płatny jest lakier inny niż biały.
W standardzie
Teren i jazda
- Centralny mechanizm o ograniczonym poślizgu
- Tylny mechanizm o ograniczonym poślizgu
- Tryb pełzania
- Czujniki brodzenia
- Tryby jazdy (w tym Snow, Sediment, Rock)
- Hamulec postojowy EPB z Auto-Hold
- Asystent ruszania/zjazdu (HHC, HDC)
- Wyświetlacz informacji off-road
Bezpieczeństwo
- Asystenci jazdy
- Kamera panoramiczna
- Przednie poduszki powietrzne
- Przednie boczne poduszki powietrzne
- Monitorowanie ciśnienia w oponach (TPMS)
- Isofix na tylnej kanapie
- ABS z EBD, EBA, TCS, ESC
- Ochrona przed dachowaniem (RMI)
- Kontrola hamowania w zakrętach (CBC)
- E-call
- Przystosowanie do montażu alkomatu
- Tempomat adaptacyjny
- Szyby wielowarstwowe (przód i drzwi przednie)
Komfort
- Fotele przednie
- Kurtyny powietrzne (też tylna kanapa)
- Klimatyzacja dwustrefowa z filtrem, nawiewy z tyłu
- Szyba przednia i dysze wycieraczek podgrzewane
- Podgrzewana tylna kanapa
- Podgrzewana kierownica, łopatki zmiany biegów
- Podłokietnik z podgrzewanym/chłodzonym schowkiem
- Dostęp bezkluczykowy i start silnika przyciskiem
- Tapicerka: skóra ekologiczna czarna lub nubuk ze skórą ekologiczną (bez dopłaty)
Nadwozie i światła
- Dach panoramiczny
- Reflektory przednie LED
- Światła dzienne, przeciwmgłowe i tylne LED
- Czujnik zmierzchu i deszczu, automatyczne drogowe/mijania
- Lusterka elektryczne, podgrzewane, składane
- Elektrycznie domykana klapa bagażnika
- Relingi dachowe i progi boczne
- Osiem punktów mocowania w bagażniku
- Przyciemniane tylne szyby
Multimedia
- Audio Sony
- Ekran multimediów 15,6″
- Cyfrowe zegary 10,25″
- Apple CarPlay i Android Auto
- DAB+
- Bluetooth z redukcją szumów
- Cztery porty USB
- Ładowarka indukcyjna
- Oświetlenie ambientowe
- Procesor multimediów Snapdragon 8155
Tego nie ma
Wentylowane fotele tylne
Cennik nie rozstrzyga
Reduktor lub blokada mechaniczna · Hak holowniczy
Źródło: cennik importera 2025/2026 z 2.07.2026 (pobrany 2.10.2026). „?” oznacza, że cennik pozycji nie rozstrzyga: zapytaj w salonie. Lakier metalizowany kosztuje 3 400 zł.
04 · Wnętrze
Jetour T2 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda w środku.
Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.
Jetour T2 — deska rozdzielcza z dużym ekranem multimediów i cyfrowymi wskaźnikami.
05 · Opinie z testów
Jetour T2 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Testy opisują T2 jako komfortowe, dobrze wyposażone auto, które pali 8–13 l/100 km (cennik 11,5). Zastrzeżenia dotyczą skrzyni dwusprzęgłowej przy ruszaniu, angielskiego menu i możliwości w terenie; oceny Euro NCAP nie znaleziono.
4 plusy6 uwag
Co chwalą
- Miękkie, sprężyste zawieszenie wygłusza nierówności, a wyciszenie jest przyzwoite.
1 źródło
Źródła: Superauto.pl: Jetour T2 2026, test 04.2026
- Wnętrze: plastiki w zasięgu rąk wyglądają solidnie, a ergonomia jest dobra.
2 źródła
Źródła: Interia Motoryzacja: test Jetour T2, Auto Świat: test Jetour T2 03.2026
Pokaż pozostałe (2)
- Fotele z regulacją w obu płaszczyznach, w standardzie podgrzewane i wentylowane.
2 źródła
Źródła: Auto Świat: test Jetour T2 03.2026, Superauto.pl: Jetour T2 2026, test 04.2026
- Napęd 4x4 z mechanizmami o ograniczonym poślizgu i siedem trybów jazdy (Snow, Sediment, Rock) to sprzęt pod śliską drogę i lekki teren.
Więcej · 1 źródło
Testów w terenie polskie redakcje nie opisały.
Źródła: Cennik Jetour T2 2025/2026 07.2026
Na co uważać
- Spalanie: Auto Świat 8–12,5 l/100 km, Interia 8–10 w trasie i 12–13 w mieście.
Więcej · 2 źródła
Cennik podaje 11,5, więc przy cenie paliwa z kalkulatora licz raczej ok. 11 niż 8.
Źródła: Auto Świat: test Jetour T2 03.2026, Interia Motoryzacja: test Jetour T2
- Skrzynia dwusprzęgłowa puszcza sprzęgło powoli: opóźnienie przy ruszaniu i redukcji (Superauto 04.2026), a Auto Świat (03.2026) opisuje „dziwną pracę sprzęgła” przy ruszaniu.
Więcej · 2 źródła
Sprawdź to na jeździe próbnej.
Źródła: Superauto.pl: Jetour T2 2026, test 04.2026, Auto Świat: test Jetour T2 03.2026
Pokaż pozostałe (4)
- Multimedia: menu tylko po angielsku i bez polskiej nawigacji w testach z wiosny 2026 (możliwa aktualizacja przez internet).
Więcej · 2 źródła
Pytaj w salonie, czy to już poprawiono.
Źródła: Interia Motoryzacja: test Jetour T2, Superauto.pl: Jetour T2 2026, test 04.2026
- Fotele mają krótkie siedziska i słabe trzymanie boczne (Superauto, Interia).
Więcej · 2 źródła
Przy wysokim wzroście sprawdź fotel na jeździe próbnej.
Źródła: Superauto.pl: Jetour T2 2026, test 04.2026, Interia Motoryzacja: test Jetour T2
- Bagażnik: katalogi podają 580 l, ale cennik importera pojemności nie podaje, a Auto Świat pisze, że jest mniejszy niż deklarowane.
Więcej · 1 źródło
Czujniki parkowania reagują w tym teście zbyt czule.
Źródła: Auto Świat: test Jetour T2 03.2026
- Teren: cennik importera nie wymienia reduktora ani blokady mechanicznej, a importer ich nie deklaruje.
Więcej · 1 źródło
Do ciężkiego terenu to za mało; sprawdź w salonie, co dokładnie robi napęd w trybach Rock i Sediment.
Źródła: Cennik Jetour T2 2025/2026 07.2026
Co to znaczy dla Ciebie
Licz paliwo na ok. 11 l/100 km, a skrzynię i multimedia sprawdź na jeździe próbnej, zanim podpiszesz umowę.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
Importer to AADC (Asian Automotive Distribution Center), sprzedaż oficjalna od listopada 2025, więc sieć serwisowa jest młoda: zapytaj salon o dostępność części i terminy napraw.
1 źródło
Źródła: Jetour Polska: strona T2 i informacje o sprzedaży
!Uwaga
Superauto: auto nie ma systemu start-stop, więc w korkach silnik pracuje na postoju.
1 źródło
Źródła: Superauto.pl: Jetour T2 2026, test 04.2026
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Euro NCAP (niezależne testy zderzeniowe): nie znaleźliśmy oceny T2.
Więcej · 1 źródło
Wynik 5 gwiazdek ASEAN NCAP z 01.2026 dotyczy wersji na rynek Azji Płd.-Wsch. z innym pakietem systemów, więc nie przenosimy go na polskie auto.
Źródła: Euro NCAP: wyniki testów 10.2026
Pokaż pozostałe (2)
?Nie wiemy
Asystentów jazdy (martwe pole, pas ruchu, hamowanie awaryjne i inne) wymieniamy za cennikiem importera.
Więcej · 1 źródło
Przy zamówieniu poproś salon o potwierdzenie, że auto ma je wszystkie w polskiej specyfikacji.
Źródła: Cennik Jetour T2 2025/2026 07.2026
?Nie wiemy
Prześwit: cennik podaje minimum 183 mm, media 220 mm.
Więcej · 3 źródła
Kąty (natarcia 28°, zejścia 30°) i brodzenie 700 mm pochodzą z mediów i katalogów, nie od importera.
Źródła: Interia Motoryzacja: test Jetour T2, Superauto.pl: Jetour T2 2026, test 04.2026, Cennik Jetour T2 2025/2026 07.2026
Źródła opinii (6), stan na 08.10.2026
Testy i artykuły prasowe
Importer: cenniki i komunikaty
06 · Dla kogo
Czy Jetour T2 to dobry wybór? Komu T2 się opłaci, a komu lepiej poszukać innego auta.
T2 ma jedną wersję i jeden napęd, więc pytanie nie brzmi „którą wybrać”, tylko „czy taka jazda to Twoja jazda”. Zimą, na wsi i na długiej trasie z kompletnym wyposażeniem tak. W ciężkim terenie i przy małym budżecie na paliwo nie.
Zimą i na wsi tak, w ciężkim terenie nie
T2 kosztuje 174 900 zł i jest jedną wersją: wszystko w standardzie, lakier inny niż biały +3 400 zł. Napęd 4x4 z trybem Snow poradzi sobie ze śniegiem i polną drogą. Na wyprawę z podjazdami i brodzeniem zapytaj importera o reduktor, bo cennik go nie wymienia.
Dlaczego tak
- Pełne wyposażenie w cenie: fotele wentylowane, dach panoramiczny, ekran 15,6″, kamera 540° i asystenci jazdy
- Gwarancja 7 lat na pojazd, w tym perforacja nadwozia przy płatnym corocznym przeglądzie
- Moc 245 KM i napęd na cztery koła z siedmioma trybami jazdy
- W cenie masz m.in. wentylowane fotele z pamięcią, podgrzewaną kierownicę i szybę przednią oraz audio Sony z subwooferem
Na co uważać
- Spala wg cennika 11,5 l/100 km, w testach 8–13: licz około 11 l, czyli ok. 11 500 zł paliwa rocznie przy 15 tys. km
- Assistance tylko w Polsce, a gwarancja wyłącza jazdę terenową ponad możliwości auta: nie planuj nim ciężkiego terenu, a za granicą nie liczysz na pomoc w drodze
- Skrzynia dwusprzęgłowa puszcza sprzęgło powoli, a menu multimediów było w testach tylko po angielsku: sprawdź na jeździe próbnej
- Chcesz 4x4 i niższe rachunki za paliwo: sprawdź Jaecoo 7 (4x4, mniejszy i tańszy) albo Jaecoo 8 Super Hybrid (4x4 z wtyczką, wyższy budżet)
07 · Rywale
Jetour T2 na tle konkurencji: kto tańszy, mocniejszy, oszczędniejszy.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Jetour T2 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Jetour T2, pomarańczowa — gorzej.
Różnice liczymy od Jetour T2 2.0 7DCT 4WD · 174 900 zł (katalogowa)

Hongqi NEW HS5
- Cena od
- 167 900 zł−7 000 zł
- Moc
- 245 KMtak samo
- Gwarancja
- 5 lat / 150 tys.−2 lata
Więcej
Tańszy o 7 000 zł, ta sama długość i moc, spala 8,0 l (T2: 11,5). Cennik Hongqi podaje 8,0 l wg WLTC, a cennik T2 nie nazywa cyklu, więc różnicę traktuj orientacyjnie. AWD ze sprzęgłem wielotarczowym i pięć trybów jazdy z Off-Road (T2 ma siedem); gwarancja 5 lat zamiast 7.

BAW 212 First Edition
- Cena od
- 174 500 zł−400 zł
- Moc
- 170 KM−75 KM
- Gwarancja
- 3 lata / 100 tys.−4 lata
Więcej
O 400 zł tańszy, ale to diesel 170 KM z reduktorem i ramą: bardziej terenowy niż T2, z prześwitem 235 mm. Gwarancja 3 lata zamiast 7.

Jaecoo 7 Super Hybrid
- Cena od
- 159 900 zł−15 000 zł
- Moc
- 279 KM+34 KM
- Gwarancja
- 7 lat / 150 tys.tak samo
Więcej
Tańszy i mocniejszy, ale to plug-in z napędem na przód, krótszy od T2 (4 500 mm wobec 4 785 mm), bez 4x4 i trybów terenowych. Cennik podaje zużycie ważone 2,4 l (z naładowaną baterią), więc przy codziennym ładowaniu paliwo kosztuje wielokrotnie mniej niż w T2, a w trasie bez prądu spalanie rośnie. Gwarancja 7 lat lub 3 lata bez limitu km.

BYD Seal U DM-i
- Cena od
- 169 900 zł−5 000 zł
- Moc
- 218 KM−27 KM
- Gwarancja
- 6 lat / 150 tys.−1 rok
Więcej
Tańszy i słabszy, podobnej długości co T2 (4 775 mm wobec 4 785 mm), ale to rodzinny SUV na asfalt, bez 4x4. Cena to katalog wersji Boost; od 1.10.2026 BYD sprzedaje ją za gotówkę za 141 000 zł do wyczerpania zapasów (rabat nie łączy się z finansowaniem). Gwarancja na pojazd 6 lat.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja Jetour T2: 7 lat i co warto wiedzieć.
7 lat na pojazd to nie wszystko: skrzynia ma 4 lata, lakier i osprzęt po 3, perforacja wymaga płatnej kontroli co roku, a assistance działa tylko w Polsce.
Teren
Wyłączenie
Gwarancja nie obejmuje szkód z jazdy, także terenowej, w warunkach przekraczających konstrukcyjne możliwości auta.
Szczegóły
Importer nie podaje, gdzie ta granica leży (kąty, brodzenie), więc zapytaj o to na piśmie.
Assistance
Tylko Polska
Pomoc w drodze działa na terytorium Polski, holowanie do 100 km łącznie, a zdarzenie trzeba zgłosić w ciągu 48 godzin.
Szczegóły
Za granicą assistance nie działa.
Naprawa za granicą
Zwrot z faktury
Naprawy gwarancyjnej szukasz w najbliższym autoryzowanym serwisie Jetour.
Szczegóły
Jeśli nie ma rozliczenia bezgotówkowego, płacisz sam i występujesz o zwrot z fakturą.
Perforacja i lakier
Płatny przegląd
Gwarancję na perforację (7 lat) i lakier (3 lata) zachowasz tylko przy corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie z wpisem do książki.
OWG pkt 3.3 d, eOsprzęt
3 lata / 60 000 km
Krótszą gwarancję mają m.in. turbosprężarka, wtryski, multimedia i klimatyzacja.
Szczegóły
Krótszą gwarancję mają m.in. wtryski, turbosprężarka, katalizator, klimatyzacja, alternator, rozrusznik, sterownik silnika, multimedia i głośniki. To ważne przy turbo benzynie 2.0. Geometria, tarcze, klocki, szyby i akumulator 12 V mają 3 miesiące / 5000 km.
Zgłoszenie wady
14 dni
Wadę trzeba zgłosić w ciągu 14 dni od ujawnienia.
Szczegóły
Naprawę gwarancyjną importer ma wykonać w 21 dni.
09 · Salony i jazda próbna
Jazda próbna Jetour T2: salony blisko Ciebie.
Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 26 salonów Jetour: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 26 salonów w 23 miastach.
26 salonów Jetour23 miasta
Lista salonów
Salony Jetour: adres, telefon, jazda próbna.
26 salonów w 23 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Warszawa 3 salony
Jetour Plaza
Malownicza 29, 02-272, Warszawa4,886 opinii w GoogleJetour Plaza Morelowa
Morelowa 3, 03-192, WarszawaPlaza Królewska
Królewska 14, 00-065, Warszawa3,614 opinii w Google
Kraków 2 salony
AACAR Jasnogórska
Jasnogórska 135A, 31-358, Kraków5,016 opinii w GoogleMatsuoka Kraków
Płk Stanisława Dąbka 28, 30-732, Kraków4,621 opinii w Google
Białystok 1 salon
Jetour Plaza Białystok
Czesława Miłosza 2, 15-265, Białystok5,040 opinii w Google
Bydgoszcz 1 salon
Mikołajczak
Fordońska 59, 85-719, Bydgoszcz
Chorzów 1 salon
AUTOMOBILE TORINO
Al. Wojska Polskiego 20, 41-500, Chorzów4,834 opinie w Google
Częstochowa-Poczesna 1 salon
Stawowy
Krakowska 8, 42-262, Częstochowa-Poczesna5,06 opinii w Google
Gdańsk 1 salon
PLAZA GDAŃSK
Odyseusza 20, 80-299, Gdańsk5,04 opinie w Google
Gdynia-Rumia 1 salon
Centrum Rumia
Grunwaldzka 18, 84-230, Gdynia-Rumia5,022 opinie w Google
Jawornik 1 salon
AACAR Myślenice
Kasztanowa 5, 32-400, Jawornik4,941 opinii w Google
Kalisz 1 salon
Reco Kaźmierczak
Rogatka 3c, 62-860, Kalisz5,01 opinia w Google
Kielce 1 salon
FIX FORUM LIDER - KIELCE
Ul. Kongresowa 17, 25-655, Kielce5,013 opinii w Google
Lublin 1 salon
FIX FORUM LIDER - LUBLIN
Ul. Kalinowszczyzna 43, 20-201, Lublin4,622 opinie w Google
Luboń 1 salon
Matsuoka Poznań
Armii Poznań 37, 62-030, Luboń4,922 opinie w Google
Łódź 1 salon
Matsuoka Łódź
Strykowska 131, 91-527, Łódź4,639 opinii w Google
Marki 1 salon
Jetour Plaza M1 Marki
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 05-270, Marki4,25 opinii w Google
Mikołów 1 salon
Auto JTP
Katowicka 59, 43-190, Mikołów5,06 opinii w Google
Olsztyn 1 salon
DASZUTA
Tuwima 23, 10-747, Olsztyn4,85 opinii w Google
Opole 1 salon
Chwaliński
Wrocławska 137, 45-836, Opole5,08 opinii w Google
Radom 1 salon
Matsuoka Radom
Kielecka 67, 26-600, Radom5,019 opinii w Google
Rzeszów - Krasne 1 salon
FIX FORUM LIDER - KRASNE
Krasne 7a, 36-007, Rzeszów - Krasne4,714 opinii w Google
Siedlce 1 salon
AMS Chróścicki
3 Maja 60, 08-110, Siedlce5,031 opinii w Google
Sosnowiec 1 salon
ŚRODULA
Zuzanny 24, 41-219, Sosnowiec4,937 opinii w Google
Wrocław 1 salon
Germaz
Strzegomska 141, 54-428, Wrocław4,712 opinii w Google
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
Jetour T2 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Cena, teren, spalanie i gwarancja Jetour T2: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący.
Ile kosztuje Jetour T2?
174 900 zł: to zalecana cena detaliczna z cennika importera z 2.07.2026, u dealerów może być inna. Lakier biały jest w cenie, srebrny i czarny kosztują 3 400 zł. Rabatów importera na T2 nie znaleźliśmy.
Czy Jetour T2 ma kilka wersji?
Nie. Jest jedna wersja z silnikiem 2.0 turbo 245 KM i napędem 4x4, więc wybierasz tylko kolor i salon. Wyposażenie jest w cenie w całości.
Ile pali Jetour T2?
Cennik podaje 11,5 l/100 km (bez nazwanego cyklu pomiaru). W testach: Auto Świat 8–12,5, Interia 8–10 w trasie i 12–13 w mieście. Licz ok. 11 l, czyli ok. 11 500 zł paliwa rocznie przy 15 tys. km i benzynie po 7 zł.
Czy Jetour T2 to prawdziwa terenówka?
To SUV z napędem 4x4 i trybami terenowymi, który dobrze radzi sobie na lekkim terenie. Cennik nie wymienia reduktora, a w ciężkim terenie ważny jest reduktor, więc do ciężkiego terenu wybierz auto z ramą i reduktorem.
Czy Jetour T2 jest hybrydą lub plug-in?
W Polsce nie. Cennik i strona importera mają tylko benzynę 2.0 turbo. Hybrydowa wersja T2 i-DM istnieje za granicą, ale nie jest tu w ofercie.
Jakie są opinie właścicieli Jetour T2?
Za wcześnie na rzetelną próbę: sprzedaż oficjalna ruszyła w listopadzie 2025. Opieramy się na testach prasowych (Auto Świat, Superauto, Interia) i dane importera, a wnioski z nich zebraliśmy w sekcji opinii.
Czy Jetour T2 poradzi sobie zimą i na śliskim?
Ma na to sprzęt: napęd 4x4 przełączany automatycznie, tryb Snow, mechanizmy różnicowe o ograniczonym poślizgu, podgrzewaną szybę przednią i kierownicę oraz fotele podgrzewane. Prześwit to wg cennika 183 mm (minimum). Opony zimowe kupujesz osobno, a głębokiego śniegu bez reduktora nie traktuj jak terenu.
Czy Jetour T2 nadaje się na długą trasę?
Tak pod względem wyposażenia: tempomat adaptacyjny, asystent jazdy w korku, wentylowane fotele i bak 70 l, co daje ok. 610 km do pustego baku (nasze obliczenie z cennikowych 11,5 l/100 km). Testerzy krytykują krótkie siedziska i słabe trzymanie boczne foteli, więc przejedź się dłuższą trasą na jeździe próbnej.
Czy Jetour T2 ma polskie menu i nawigację?
W testach z wiosny 2026 menu multimediów było tylko po angielsku i bez polskiej nawigacji. Apple CarPlay i Android Auto są w standardzie, więc nawigację masz z telefonu. Zapytaj salon, czy aktualne egzemplarze mają już polskie menu.
Jaki prześwit i kąty ma Jetour T2?
Cennik podaje prześwit 183 mm (minimalny), media 220 mm. Z mediów: kąt natarcia 28°, zejścia 30°, brodzenie 700 mm. To dane niepotwierdzone przez importera, zapytaj o nie w salonie.
Ile lat gwarancji ma Jetour T2 i kto jest importerem?
7 lat lub 150 000 km na pojazd (perforacja przy płatnym corocznym przeglądzie); skrzynia 4 lata / 100 000 km, lakier 3 lata / 60 000 km. Importerem jest AADC (Asian Automotive Distribution Center), sprzedaż oficjalna od listopada 2025.
Czy gwarancja obejmuje jazdę w terenie?
Tylko w granicach możliwości auta: jazda terenowa ponad konstrukcyjne możliwości jest wyłączona z gwarancji. Importer nie definiuje tej granicy, więc poproś o jej opis na piśmie.
Ile miejsc ma Jetour T2, a ile X70 Plus?
T2 ma pięć miejsc. Siedem miejsc ma Jetour X70 Plus (od 124 900 zł, tylko napęd na przód), a T2 jest od niego droższy o 50 000 zł.
Jaki bagażnik i hol ma Jetour T2?
Katalogi podają bagażnik 580 l (1494 l po złożeniu foteli), ale cennik importera pojemności nie podaje, a Auto Świat pisze, że jest mniejszy niż deklarowane. Hol 1600 kg z hamulcem to dane z katalogów, cennik go nie podaje; haka cennik nie wymienia.
Czy Jetour T2 ma ocenę Euro NCAP?
Nie znaleźliśmy jej (sprawdzone 8.10.2026). Wynik 5 gwiazdek ASEAN NCAP dotyczy wersji na rynek Azji Płd.-Wsch. z innym pakietem systemów.
Gdzie obejrzę Jetour T2 i umówię jazdę próbną?
W salonach Jetour: zapytaj o najbliższe jednym kliknięciem w formularzu. Na jeździe sprawdź skrzynię przy ruszaniu, menu multimediów i miejsce na fotelu.
Czym T2 różni się od Jetour Dashing?
T2 ma napęd 4x4 i jest większy (4785 mm), Dashing kosztuje 112 900 zł i jedzie na przód. Różnica w cenie to 62 000 zł, a T2 spala wg cennika 11,5 l/100 km.
Z tej marki: inne modele Jetour
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Benzyna 2.0 7DCT 4WD: Cena cennikowa 174 900 zł — warunek: zalecana cena importera; lakier inny niż biały +3 400 zł.
Cena 174 900 zł to zalecana cena detaliczna z cennika importera i może różnić się u dealerów. Lakier inny niż biały kosztuje 3 400 zł. Rabatów importera na T2 nie znaleźliśmy: zapytaj salon.
Dokumenty
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o Jetour T2. Napisz albo umów jazdę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, kiedy chcesz przyjechać — umówimy jazdę próbną.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…