Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV benzynowy AWD · facelift 2026SUV 4x4 · rocznik po facelifcie

Hongqi NEW HS5.245 koni pod chińskim Bentleyem.

Odnowiona wersja SUV-a marki, w sprzedaży od maja 2026. Facelift przyniósł więcej niż zmiany w wyglądzie: moc wzrosła o dwadzieścia siedem koni, a sześciobiegowy automat ustąpił miejsca ośmiobiegowemu. Poprzednia generacja może wciąż stać u dealerów — jest o osiem tysięcy tańsza i opisujemy ją osobno. Zobacz wszystkie modele Hongqi.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 15 salonach
Hongqi NEW HS5 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto sześćdziesiąt osiem tysięcy po facelifcie.

Cztery pytaniaCenaCo zmienił facelift
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · dwie generacje w salonie

Cztery pytania przy równoległej ofercie.

Kiedy u dealera stoją obok siebie dwie generacje tego samego auta, pierwsze pytanie dotyczy tego, którą właściwie oglądasz.

Jak rozpoznać, którą generację mam przed sobą?

Najprościej po mocy w dokumentach: 245 koni oznacza rocznik po facelifcie, 218 — poprzedni. Różnią się też skrzynią: ośmiobiegowa w nowym, sześciobiegowa w starym. Długość nadwozia różni się o dwadzieścia pięć milimetrów, co gołym okiem jest niezauważalne.

Czy osiem tysięcy różnicy się opłaca?

Zależy, co jest dla Ciebie ważne. Kupujesz dwadzieścia siedem koni, dwa dodatkowe przełożenia w skrzyni i nowszy rocznik, który przy odsprzedaży będzie wart więcej. Jeśli auto ma służyć długo i głównie w mieście, poprzednia generacja pozostaje sensownym wyborem — opisujemy ją osobno.

Ile realnie spala?

Cennik po facelifcie podaje osiem litrów na sto kilometrów. Poprzednia generacja deklarowała 7,9 litra, ale bez jednoznacznego oznaczenia cyklu pomiarowego — więc bezpośrednie porównanie tych liczb jest obarczone niepewnością.

Jaka jest gwarancja?

Pięć lat i 150 tysięcy kilometrów na pojazd, według Ogólnych Warunków Gwarancji importera. Przy aucie z napędem na cztery koła, jeżdżącym zimą, ważne jest, że perforacja ma ten sam okres — pod warunkiem corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie.

Cena · rocznik po facelifcie 2026

Cena, którą osiem tysięcy ponad poprzednią generację.

Sto sześćdziesiąt siedem tysięcy dziewięćset złotych za odnowioną wersję. Przedliftowy model, z silnikiem o mocy 218 koni i sześciobiegowym automatem, może być jeszcze dostępny w cenie 159 900 zł do wyczerpania zapasów. Osiem tysięcy różnicy kupuje konkretne zmiany techniczne, nie tylko nowszy rocznik.

od 167 900 zł

wersja Executive z silnikiem 2.0 turbo o mocy 245 koni i napędem na cztery koła

Poprzednia generacja bywa dostępna równolegle — warto potwierdzić, którą wersję ogląda się w salonie

Wyższa wersja Flagship dokłada elementy wyposażenia wnętrza. Lakier inny niż biały kosztuje 3 400 zł, kolor tapicerki 1 900 zł — obie kwoty identyczne jak przed faceliftem.

Co zmienił facelift
+27 KMMoc silnikaDwieście czterdzieści pięć koni i 380 Nm zamiast wcześniejszych 218 koni i 340 Nm. Ta sama pojemność, inne oznaczenie jednostki.
8 zamiast 6Skrzynia biegówAutomat ośmiobiegowy Aisin w miejsce sześciobiegowego. Więcej przełożeń zwykle oznacza spokojniejszą pracę silnika na autostradzie.
+25 mmWymiaryNadwozie wydłużyło się z 4760 do 4785 milimetrów przy niezmienionym rozstawie osi 2870 mm — zmiana dotyczy więc zderzaków, nie przestrzeni w kabinie.
+55 kgMasaTysiąc osiemset pięćdziesiąt kilogramów wobec 1795 przed faceliftem.
Facelift 2026 · zmiany liczbowe

Co dokładnie zmieniło się w tym roczniku.

Odświeżenie modelu bywa kosmetyczne. Tutaj dotknęło napędu, więc zestawiamy obie generacje liczbowo — po to, żeby dało się ocenić, czy osiem tysięcy dopłaty ma pokrycie.

Moc — było 218 KM245 wartość dla rocznika po facelifcie
Moment obrotowy — było 340 Nm380 wartość dla rocznika po facelifcie
Biegi — było 68 wartość dla rocznika po facelifcie
Długość w mm — było 47604785 wartość dla rocznika po facelifcie
Masa w kg — było 17951850 wartość dla rocznika po facelifcie

Wartości z cenników obu roczników modelu HS5. Rozstaw osi pozostał niezmieniony i wynosi 2870 milimetrów, więc dodatkowe dwadzieścia pięć milimetrów długości przypadło na zderzaki, nie na przestrzeń w kabinie. Zbiornik paliwa również się nie zmienił — w obu rocznikach ma sześćdziesiąt cztery litry. Praktyczna ocena dopłaty: dwadzieścia siedem koni i dwa dodatkowe przełożenia to zmiana odczuwalna głównie przy wyprzedzaniu i na autostradzie; w mieście różnica będzie niewielka. Do tego dochodzi wartość nowszego rocznika przy odsprzedaży, której jednak przy tak młodej marce nie da się oszacować. Czego nie wiemy: producent nie podaje przyspieszenia do setki dla rocznika po facelifcie, więc bezpośredniego porównania osiągów z poprzednią generacją, która deklarowała 8,7 sekundy, nie da się przeprowadzić.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4785 mm i rozstawie osi 2870 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z podwójnym ekranem 12,3 cala.

Hongqi NEW HS5 bok
Lewy bok
Hongqi NEW HS5 przód
Przód
Hongqi NEW HS5 prawy profil
Prawy profil
Hongqi NEW HS5 tył
Tył
Hongqi NEW HS5 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wersja Executive

Co jest w cenie tańszej z dwóch wersji.

Wyposażenie wersji Executive po facelifcie. Wyższy Flagship dokłada elementy wykończenia wnętrza.

Napęd245 KM na cztery kołaSilnik 2.0 turbo o momencie 380 Nm ze skrzynią automatyczną ośmiobiegową japońskiej konstrukcji.
WnętrzeNappa, alcantara i PVCTrzy materiały w jednej kabinie. Fotel kierowcy elektryczny w ośmiu kierunkach z pamięcią i funkcją ułatwiającą wsiadanie.
FotelePodgrzewane i wentylowane z przoduTylne skrajne miejsca również podgrzewane. Kanapa składana proporcjonalnie, z podłokietnikiem.
KołaFelgi 20 caliW standardzie, tak jak przed faceliftem. Przy aucie ważącym 1850 kilogramów warto uwzględnić koszt ogumienia w tym rozmiarze.
Zbiornik64 litryPrzy deklarowanym spalaniu daje to około ośmiuset kilometrów zasięgu.
EkranWyświetlacz 12,3 calaTen sam format co w pozostałych modelach marki poza flagowym H9.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne wersji Executive.

Wykaz z cennika rocznika po facelifcie, obowiązującego od maja 2026.

Bezpieczeństwo i asystenci7 poz.
  • system monitorowania martwego pola (BSD)
  • ostrzeganie przed kolizją z przodu (FCW)
  • ostrzeganie o niezamierzonej zmianie pasa (LDW) i asystent utrzymania pasa (LKA)
  • adaptacyjny tempomat (ACC) ze Stop&Go i podążaniem w korku
  • system stabilizacji toru jazdy (ESP), ABS+EBD/EBV, wspomaganie hamowania
  • kontrola zjazdu (HDC) i wspomaganie ruszania pod górę (HAC)
  • elektryczny hamulec postojowy z funkcją Autohold
Parkowanie i widoczność6 poz.
  • czujniki parkowania przód i tył
  • kamera cofania 360°
  • w pełni automatyczne parkowanie
  • reflektory LED z automatycznym przełączaniem świateł drogowych/mijania
  • doświetlanie zakrętów
  • ambientowe oświetlenie wielokolorowe
Komfort7 poz.
  • panoramiczny szklany dach uchylny/otwierany z elektryczną roletą
  • tapicerka Nappa + Alcantara + PVC
  • fotel kierowcy elektryczny 8-kierunkowy z pamięcią ustawień i funkcją Easy Entry
  • fotel pasażera elektryczny 4-kierunkowy
  • przednie fotele podgrzewane i wentylowane, tylne skrajne fotele podgrzewane
  • podgrzewana, elektrycznie regulowana kierownica
  • dwustrefowa automatyczna klimatyzacja z kontrolą jakości powietrza (AQS) i jonizatorem
Multimedia6 poz.
  • podwójny ekran 12,3 cala (zestaw wskaźników + multimedia)
  • wyświetlacz przezierny HUD
  • system audio BOSE Premium z 12 głośnikami
  • ładowanie bezprzewodowe telefonu 40 W
  • 2 porty USB-C (przód i tył) + port USB w podsufitce do rejestratora jazdy
  • system bezkluczykowy
Napęd i tryby jazdy5 poz.
  • silnik 2.0T (CA4GC20TD-35), 245 KM, 380 Nm
  • 8-biegowa automatyczna skrzynia AISIN
  • stały napęd na cztery koła (AWD) ze sprzęgłem wielotarczowym
  • 5 trybów jazdy: Eco, Komfort, Sport, Off-Road, Śnieg
  • opony 255/45 R20

Dwieście czterdzieści pięć koni na cztery koła.

WyposażenieDane techniczneSpalanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik2.0 turbo · 245 KM / 380 Nm · benzyna
Skrzyniaautomatyczna 8-biegowa Aisin
Napędna cztery koła
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa64 l
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV · 4785 mm
Rozstaw osi2870 mm
Masa własna1850 kg
Podwozie i koła
Felgi20″
Spalanie i zasięg · z cennika po facelifcie

Osiem litrów na sto kilometrów.

Spalanie WLTP (mieszane)

8,0 l/100 km

Wartość dla odnowionego rocznika z silnikiem o mocy 245 koni i napędem na cztery koła. Poprzednia generacja deklarowała 7,9 litra przy mocy niższej o dwadzieścia siedem koni, ale jej cennik nie precyzował cyklu pomiarowego — dlatego nie traktujemy tej różnicy jako pogorszenia.

Zasięg na baku · zbiornik 64 l

~800 km

Wyliczenie z katalogowego spalania i pełnego zbiornika. Osiemset kilometrów to dobry wynik jak na SUV-a z napędem na cztery koła — zbiornik sześćdziesięciu czterech litrów należy do większych w tej klasie.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Więcej mocy niż konkurenci w podobnej cenie
245 KM i 380 Nm to więcej niż Jaecoo 7 Offroad AWD (147 KM, 148 900 zł) czy Chery Tiggo 8 (147 KM, 130 900 zł). Zbliżoną moc oferuje Jetour T2 (254 KM, 174 900 zł), ale z wyższym spalaniem (11,5 wobec 8,0 l/100 km).
Bogaty standard bez dopłat za pakiety
Panoramiczny dach z elektryczną roletą, HUD, podwójny ekran 12,3 cala, BOSE Premium z 12 głośnikami, kamera 360° z automatycznym parkowaniem, fotele podgrzewane i wentylowane z pamięcią — wszystko w cenie Executive. Jedyne dopłaty to lakier (3400 zł) i kolor tapicerki (1900 zł).
Realny postęp względem poprzednika
Facelift dokłada 27 KM (+12,4%), dwa dodatkowe biegi w skrzyni (8AT AISIN zamiast 6AT) i dłuższe, sztywniejsze nadwozie (4785 mm wobec 4760 mm). To nie kosmetyczna zmiana nazwy, tylko inny układ napędowy.
Pięć trybów jazdy i pełny pakiet ADAS w cenie
Eco, Komfort, Sport, Off-Road i Śnieg są dostępne od bazowej wersji, podobnie jak adaptacyjny tempomat ze Stop&Go, system monitorowania pasa ruchu i czujniki parkowania przód i tył — bez dopłat, w obu wersjach.

Do sprawdzenia 4

Lakier i perforacja tylko z kontrolą co rok
Dokument importera daje na pojazd, lakier i perforację 5 lat / 150 000 km, ale dwie ostatnie pozycje wymagają corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie. Przy napędzie na cztery koła i zimowej eksploatacji ten wymóg warto wpisać w kalendarz od pierwszego roku.
Różnica Executive-Flagship nieopisana w cenniku
17 000 zł dzieli obie wersje, ale dokument źródłowy oznacza identyczne wyposażenie jako standard w obu kolumnach. Przed podpisaniem umowy warto wymusić od dealera pisemną listę różnic — inaczej trudno ocenić, czy dopłata ma uzasadnienie.
Brak danych o przyspieszeniu i osiągach
Cennik NEW HS5 nie podaje czasu 0-100 km/h ani prędkości maksymalnej — inaczej niż w przypadku przedliftowego modelu (8,7 s). Nie wiadomo też, czy starszy HS5 z silnikiem 218 KM wciąż jest sprzedawany równolegle do wyczerpania zapasów.
Zero danych o bezpieczeństwie i cena wyższa niż poprzednik
Brak wyniku Euro NCAP, liczby poduszek powietrznych i szczegółów systemów ADAS poza nazwami skrótów. Do tego cena bazowa wzrosła z 159 900 do 167 900 zł (+8000 zł) względem przedliftowego HS5, mimo braku informacji o dodatkowym wyposażeniu bezpieczeństwa.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca, który chce dużo mocy i pełnego wyposażenia w cenie SUV-a ze średniej półki, a markę traktuje jako świadome ryzyko — bez oczekiwania na sieć serwisową wielkości Toyoty czy Hyundaia. Także osoba jeżdżąca w teren lub w trudnych warunkach zimowych, dla której liczy się stały napęd na cztery koła i tryb Off-Road w cenie podstawowej.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kupujący, dla którego wynik Euro NCAP jest warunkiem koniecznym przed podpisaniem umowy — Hongqi go nie podaje. Również ten, kto chce precyzyjnie wiedzieć, za co płaci przy wyborze droższej wersji: cennik Executive-Flagship nie różnicuje wyposażenia na piśmie.

Na tle rywali · SUV-y 4x4 do 200 tysięcy

Jak wypada wśród aut z napędem na obie osie.

ModelCena odMocNapędDługość
Hongqi NEW HS5
ten model · punkt odniesienia
167 900 zł245 KM4x44785 mm
SUV terenowy · oferta w PL
Siedem tysięcy drożej i o dziewięć koni mocniejszy, z wyraźnie terenowym charakterem i prześwitem 183 milimetrów. Spala jednak 11,5 litra wobec ośmiu — to najwyższe deklarowane spalanie w naszym zestawieniu.
174 900 zł254 KM4x44612 mm
SUV średniej klasy · oferta w PL
Trzydzieści jeden tysięcy taniej w wersji z napędem na cztery koła, ale o dziewięćdziesiąt osiem koni słabszy. Nadrabia siedmioletnią gwarancją i spalaniem niższym o 0,2 litra.
136 900 zł147 KM4x44553 mm
poprzednia generacja · ta sama marka
Osiem tysięcy taniej za wersję sprzed faceliftu: dwadzieścia siedem koni mniej, skrzynia sześciobiegowa zamiast ośmiobiegowej i nadwozie krótsze o dwadzieścia pięć milimetrów.
159 900 zł218 KM4x44760 mm
Ceny wejścia z cenników w dniu przeglądu; przy Chery podajemy cenę wersji Prestige, jedynej z napędem na cztery koła. Poprzednia generacja tego modelu bywa dostępna równolegle do wyczerpania zapasów.Porównaj szczegółowo

Pięć lat — i ten sam dokument.

GwarancjaCo ustalić
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · warunki z dokumentu importera

Nowy rocznik, ten sam dokument.

Facelift zmienił silnik i skrzynię, ale importer publikuje jeden dokument gwarancji dla modeli Hongqi i nie rozróżnia w nim roczników. O tym, od kiedy biegnie ochrona, rozstrzyga książka konkretnego auta.

Co zmienił facelift w gwarancjinic w dokumenciejeden dokument dla markiOgólne Warunki Gwarancji mówią o „modelach HONGQI” i nie wymieniają ani modeli, ani roczników. Różnicę między egzemplarzami robi data początku wpisana w książce, nie wersja nadwozia.
Pojazd5 lat / 150 000 kmdokument importeraPkt 3.2 Ogólnych Warunków Gwarancji. Okres biegnie od dnia wpisanego w książce gwarancyjnej, nie później niż od wydania auta pierwszemu właścicielowi — sprawdź tę datę na konkretnym egzemplarzu. Gwarancja przechodzi na kolejnych właścicieli w zakresie, jaki miał poprzedni (pkt 6.1).
Lakier i perforacja5 lat / 150 000 kmpłatna kontrola co 12 miesięcyPrzy aucie z napędem na cztery koła, jeżdżącym zimą po solonych drogach, ważny jest zapis o perforacji: chroni przed rdzą od wewnątrz na zewnątrz poszycia, ale tylko przy corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie z wpisem do książki. Uszkodzeń lakieru od kamieni i zarysowań dokument nie obejmuje.
Nieoryginalne części i modyfikacjewyłączają ochronępkt 4.6 i 4.7Dokument importera i instrukcja obsługi mówią to samo: nieoryginalne części, akcesoria spoza oferty i modyfikacje pojazdu zwalniają markę z odpowiedzialności za wynikłe z nich usterki.
Pomoc drogowaopis na stronie, bez OWUbez dokumentuImporter opisuje HONGQI Assistance tylko na stronie serwisowej: 3 lata od początku gwarancji, awarie w Unii Europejskiej, holowanie do dealera. Dokumentu z limitami i wyłączeniami nie znaleźliśmy, w odróżnieniu od siostrzanego Jetoura.
Druga strona · przy dwóch generacjach naraz

Trzy rzeczy do ustalenia w salonie.

Równoległa sprzedaż dwóch roczników rodzi pytania, których przy jednej generacji by nie było.

  • Od kiedy biegnie okres gwarancjiPrzy aucie wyprodukowanym w poprzednim roczniku data w książce gwarancyjnej może być wcześniejsza niż dzień zakupu. Przy pięcioletnim okresie różnica kilku miesięcy ma wymierną wartość.
  • Który rocznik stoi na placuMoc 245 koni i skrzynia ośmiobiegowa oznaczają wersję po facelifcie; 218 koni i sześć biegów — poprzednią. Warto sprawdzić w dokumentach konkretnego egzemplarza, nie w ogłoszeniu.
  • Czy dostępność koloru nie wymusza wyboru rocznikaPrzy zamkniętej specyfikacji i wyprzedaży starszej generacji zdarza się, że konkretny kolor jest dostępny tylko w jednym z roczników. To pytanie praktyczne, bo dopłata za lakier wynosi 3 400 zł.
  • Dokument dotyczy wszystkich modeli HongqiOgólne Warunki Gwarancji nie wymieniają modeli ani roczników. Czy konkretny egzemplarz ma pełne pięć lat, rozstrzyga data wpisana w książce gwarancyjnej — poproś o jej wgląd przed umową.

Dane obu roczników pochodzą z cenników Hongqi HS5: przedliftowego oraz obowiązującego od maja 2026. Okres i warunki gwarancji pochodzą z Ogólnych Warunków Gwarancji, które importer publikuje na hongqi-auto.pl (odczyt 5.10.2026).

Piętnaście salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i sprawdź, który rocznik oglądasz.

Obie generacje mogą stać obok siebie na tym samym placu, a różnią się mocą i skrzynią biegów. Warto poprosić o dokumenty konkretnego egzemplarza. Marka prowadzi piętnaście salonów w trzynastu miastach.

16 salonów Hongqi · 14 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Hongqi3WarszawaBiałystokCzęstochowaGdyniaKielceKrakówLublinŁódźOpolePoznańRzeszów2Wrocław i okoliceZabrzekółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 16 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 13 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Gdynia, Rzeszów, Łódź, Wrocław, Białystok, Częstochowa, Kielce, Lublin, Opole, Zabrze).Pełna mapa i wszystkie salony →
2
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Hongqi NEW HS5 w 2026 roku?
Według cennika z maja 2026 r. wersja Executive 2.0T AWD kosztuje 167 900 zł, a Flagship 2.0T AWD — 184 900 zł. Do tego dopłata 3400 zł za lakier inny niż biały i 1900 zł za kolor tapicerki inny niż czarny. Cennik nie zawiera ofert finansowania — ani kredytu, ani leasingu.
Czym różni się NEW HS5 od poprzedniej generacji?
NEW HS5 (facelift 2026) ma mocniejszy silnik (245 KM wobec 218 KM, +12,4%), 8-biegową skrzynię AISIN zamiast 6-biegowej hydrokinetycznej, dłuższe nadwozie (4785 mm wobec 4760 mm) i większą masę własną (1850 kg wobec 1795 kg). Zamiast jednej wersji wyposażenia są teraz dwie: Executive i Flagship. Nie ma potwierdzenia, czy przedliftowy HS5 nadal jest sprzedawany równolegle do wyczerpania zapasów.
Czym różnią się wersje Executive i Flagship?
Cennik nie podaje jednoznacznej odpowiedzi — obie kolumny oznaczają całe wyposażenie (BOSE, panoramiczny dach, HUD, podwójny ekran 12,3 cala, fotele elektryczne) jako standard. Różnica cenowa wynosi 17 000 zł, ale bez opisanych dodatkowych funkcji dla wersji Flagship. Przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne zestawienie różnic.
Jakie osiągi ma Hongqi NEW HS5?
Silnik 2.0T (CA4GC20TD-35) ma 245 KM i 380 Nm, napęd na cztery koła ze sprzęgłem wielotarczowym, skrzynia 8-biegowa automatyczna AISIN. Spalanie w cyklu WLTC wynosi 8,0 l/100 km, emisja CO2 to 216 g/km, a zbiornik paliwa mieści 64 litry. Cennik nie podaje czasu przyspieszenia 0-100 km/h ani prędkości maksymalnej.
Jaką gwarancję ma Hongqi NEW HS5?
Na pojazd, lakier i perforację 5 lat lub 150 000 km, według Ogólnych Warunków Gwarancji, które importer (Asian Automotive Distribution Center) publikuje dla modeli Hongqi — dokument nie rozróżnia roczników. Lakier i perforacja wymagają corocznej, płatnej kontroli nadwozia w autoryzowanym serwisie; akumulator, felgi i szyby mają rok lub 20 000 km. Warto poprosić dealera o książkę gwarancyjną auta i sprawdzić w niej datę początku ochrony.
Czy Hongqi NEW HS5 ma wynik Euro NCAP?
Nie. Oficjalny cennik nie podaje wyniku testów zderzeniowych Euro NCAP ani liczby poduszek powietrznych. Wyposażenie bezpieczeństwa obejmuje m.in. system BSD, monitorowanie pasa ruchu (LDW/LKA), adaptacyjny tempomat ze Stop&Go, kamerę 360° i automatyczne parkowanie — ale bez niezależnej weryfikacji skuteczności tych systemów w testach zderzeniowych.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o NEW HS5? Ustal rocznik i datę gwarancji.

Przy dwóch generacjach w sprzedaży obie rzeczy powinny znaleźć się w umowie.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Hongqi NEW HS5

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt