Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Trzy objętości · diesel 167 KM · ceny nettoVan dostawczy · diesel 2.0 · skrzynia manualna

Maxus Deliver 7.Wybór zaczyna się od 6,3, 7,2 albo 9,2 m³.

Najtańsze wejście w gamę dostawczą Maxusa i jednocześnie najbardziej konwencjonalne: dwulitrowy diesel o mocy 167 KM, sześciobiegowy manual i osiemdziesięciolitrowy bak dający tysiąc kilometrów zasięgu. Ładowność sięga 1300 kilogramów, czyli więcej niż w którejkolwiek wersji elektrycznej. Zobacz wszystkie modele marki Maxus.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 25 punktach Maxusa w Polsce
Maxus Deliver 7 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Diesel kontra prąd.

Cztery obawyCennik 2026Który napęd się opłaca
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz chińskiego dostawczaka · bez ściemy

Cztery pytania o diesla za sto tysięcy.

Przy najtańszym aucie w gamie pytania dotyczą głównie tego, czy oszczędność na starcie nie wróci później.

Czy diesel ma jeszcze sens?

Zależy od tego, gdzie jeździsz. Do stref czystego transportu, które wprowadzają kolejne polskie miasta, auto z silnikiem wysokoprężnym w normie Euro VI-E na razie wjeżdża, ale przepisy się zaostrzają i nikt nie zagwarantuje, jak będzie za pięć lat. Poza miastem, przy dużych przebiegach i holowaniu, diesel wciąż wygrywa zasięgiem i czasem tankowania.

Dlaczego największa wersja ma słabszy silnik?

Bryła L2H2 dostaje jednostkę o mocy 150 KM zamiast 167, a moment spada z 390 do 375 Nm. Cennik nie wyjaśnia dlaczego — prawdopodobnie chodzi o homologację, bo ta wersja ma też wyższą dopuszczalną masę całkowitą, 3500 zamiast 3370 kilogramów. Skutek jest odczuwalny: przyspieszenie do setki wydłuża się z 18,2 do 21,7 sekundy.

Ile realnie zabiorę?

Od 1220 do 1300 kilogramów według cennika. Instrukcja obsługi podaje jednak inne wartości, od 1180 do 1215 kilogramów, prawdopodobnie dla starszego zestawu wariantów. Rozbieżność wynosi do 85 kilogramów, więc przy ładunku blisko granicy poproś o potwierdzenie dla konkretnego egzemplarza.

Manualna skrzynia w aucie flotowym?

Cennik nie przewiduje automatu w żadnej wersji. Przy pracy kurierskiej z setkami zatrzymań dziennie to realne obciążenie dla kierowcy, a przy rotacji pracowników bywa problemem rekrutacyjnym. W wersji elektrycznej problem znika, bo tam skrzyni nie ma w ogóle.

Cena · cennik 2026

Cena, którą o sześćdziesiąt tysięcy niżej niż elektryk.

94 900 zł netto za wersję podstawową, 98 900 zł za największą bryłę. Katalogowo od 122 000 do 127 000 zł netto. To najtańszy dostawczak w całej gamie i różnica wobec elektrycznego eDeliver 7 wynosi ponad sześćdziesiąt tysięcy netto — tę kwotę rozbieramy w osobnej sekcji.

od 94 900 zł netto

L1H1 po promocji · L2H1 96 900 zł · L2H2 98 900 zł netto · brutto od 116 727 zł

Rozpiętość cen między bryłami to zaledwie cztery tysiące

Wszystkie trzy warianty mają ten sam napęd i tę samą skrzynię — różnią się wyłącznie nadwoziem, a przy największej bryle także mocą silnika, która spada ze 167 do 150 KM.

Co wybierasz
6,3 do 9,2 m³Trzy bryły nadwoziaWarianty L1H1, L2H1 i L2H2. Różnica w cenie między najmniejszym a największym to cztery tysiące złotych netto — nieproporcjonalnie mało wobec trzech metrów sześciennych.
w standardzieZbiornik 80 litrówPrzy spalaniu 7,9 litra daje ponad tysiąc kilometrów zasięgu. Elektryki z tej gamy przejadą od 172 do 370.
z hamulcemHak do 2000 kgWięcej niż jakikolwiek elektryk Maxusa, gdzie limit wynosi od 1030 do 1500 kilogramów.
sześć biegówSkrzynia manualnaCennik nie przewiduje wersji z automatem. Dla części kierowców flotowych to zaleta, dla innych argument przeciw.
Ten sam van, dwa napędy · realny wybór firmy

Diesel czy elektryk?

Maxus sprzedaje ten model w obu wersjach, w podobnych bryłach nadwozia. To rzadka okazja, żeby porównać nie dwie marki, tylko dwa sposoby napędzania tego samego auta. Różnica w cenie wyjściowej wynosi 61 000 zł netto i od niej trzeba zacząć rachunek.

Ten model

Deliver 7 · diesel

94 900 zł netto

Tysiąc kilometrów na baku, tankowanie w pięć minut, ładowność do 1300 kilogramów i hak na dwie tony. Płacisz za to spalaniem 7,9 litra, emisją ponad dwustu gramów CO2 na kilometr i brakiem wjazdu do stref czystego transportu, których w polskich miastach przybywa.

Wersja elektryczna

eDeliver 7 · prąd

155 900 zł netto

Od 328 do 370 kilometrów zasięgu, ładowanie do osiemdziesięciu procent w 43 minuty, dostępny napęd na cztery koła i wjazd do stref niskoemisyjnych. Kosztuje 61 000 zł netto więcej, wozi o sto kilogramów mniej i ciągnie przyczepę o połowę lżejszą.

Ceny promocyjne netto z cenników obu modeli na rok 2026. Nie podajemy wyliczonego progu opłacalności, bo zależy on od Twojej ceny prądu, ceny oleju napędowego, rocznego przebiegu i tego, czy korzystasz z ładowania w bazie czy publicznego — a żadnej z tych wartości producent nie deklaruje. Punkt wyjścia do własnego rachunku: przy 7,9 litra na sto kilometrów i 30 tysiącach kilometrów rocznie zużyjesz około 2370 litrów oleju napędowego.

Trzy bryły — cztery tysiące różnicy.

KonfiguracjeWyposażenie
Rozdział 2 z 5
Trzy bryły · cztery tysiące różnicy

Która wielkość do Twojej pracy?

Cena między najmniejszym a największym wariantem różni się nieznacznie, więc wybór zależy od tego, co wozisz, a nie od budżetu.

NajmniejszaL1H194 900 zł nettobrutto 116 727 zł
  • Przestrzeń6,3 m³
  • Ładowność1300 kg
  • Moc167 KM / 390 Nm
  • 0–100 km/h18,2 s
  • Dopuszczalna masa3370 kg

Najwyższa ładowność w całej gamie dostawczej Maxusa, elektryki włącznie. Dla firm wożących ciężko, a nie objętościowo, to najlepszy stosunek ceny do możliwości.

ŚredniaL2H196 900 zł nettobrutto 119 187 zł
  • Przestrzeń7,2 m³
  • Ładowność1250 kg
  • Moc167 KM / 390 Nm
  • 0–100 km/h18,2 s
  • WyposażenieAdvance

Prawie metr sześcienny więcej za dwa tysiące złotych, przy zachowaniu mocniejszego silnika. Dla większości zastosowań rozsądny środek.

NajwiększaL2H298 900 zł nettobrutto 121 647 zł
  • Przestrzeń9,2 m³
  • Ładowność1220 kg
  • Moc150 KM / 375 Nm
  • 0–100 km/h21,7 s
  • Dopuszczalna masa3500 kg

Trzy metry sześcienne więcej niż wersja podstawowa, ale ze słabszym silnikiem i wyraźnie gorszą dynamiką. Wyższe nadwozie nie wjedzie też pod standardowy szlaban.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Boczne zdjęcie pochodzi z materiału prasowego producenta i ma zachowany podpis. Fotografia pomaga zobaczyć proporcje, ale nie dowodzi długości, wysokości, wyposażenia ani oznaczenia wariantu oferowanego na konkretnej fakturze.

Maxus Deliver 7 bok
Lewy bok
Maxus Deliver 7 przód
Przód
Maxus Deliver 7 prawy profil
Prawy profil
Maxus Deliver 7 tył
Tył
Maxus Deliver 7 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wspólne dla wersji

Co dostajesz w każdej bryle.

Elementy niezależne od wyboru nadwozia.

SilnikDiesel 2.0 w normie Euro VI-ECztery cylindry, szesnaście zaworów, wtrysk bezpośredni z turbodoładowaniem i chłodnicą powietrza doładowującego.
SkrzyniaManualna, sześć biegówAutomat nie występuje w cenniku w żadnej wersji tego modelu.
ZasięgPonad tysiąc kilometrówZbiornik osiemdziesięciolitrowy przy spalaniu 7,9 litra w cyklu mieszanym.
Prędkość160 km/h maksymalnieO czterdzieści więcej niż elektryczny odpowiednik i o sześćdziesiąt więcej niż największy eDeliver 9.
HolowaniePrzyczepa do 2000 kgZ hamulcem najazdowym. Najwyższy limit w całej gamie dostawczej tej marki.
EmisjaOd 205 do 210 g CO2/kmWartości z cennika dla poszczególnych bryły. Przy rozliczeniach firmowych emisja bywa istotna podatkowo.
Pełne wyposażenie standardowe

Kompletna lista z cennika.

Wyposażenie seryjne, pogrupowane tematycznie, z polskiego cennika Maxus Deliver 7.

Bryły i ceny netto3 poz.
  • L1H1 6,3 m³ — 94 900 zł netto.
  • L2H1 Advance 7,2 m³ — 96 900 zł netto.
  • L2H2 Advance 9,2 m³ — 98 900 zł netto.
Kwoty brutto i napęd3 poz.
  • Zakres po VAT 23%: 116 727–121 647 zł.
  • Silnik 2.0 diesel: 167 KM i 390 Nm.
  • Napęd na przednią oś.
Kontrola przed zamówieniem3 poz.
  • Rewizja cennika z 31 lipca 2026 r. lub nowsza.
  • Ładowność i DMC konkretnej bryły.
  • Wyposażenie Advance, gwarancja i koszt dodatków według VIN.

Tysiąc kilometrów na jednym baku.

Dane techniczneSpalanie i zasięg
Rozdział 3 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

ParametrNajmniejszaod 94 900 zł nettoŚredniaod 96 900 zł nettoNajwiększaod 98 900 zł netto
Napęd i osiągi
Silnikdiesel 2.0 · 1996 cm³ · Euro VI-E
Moc167 KM ▲167 KM ▲150 KM
Moment obrotowy390 Nm ▲390 Nm ▲375 Nm
Skrzyniamanualna sześciobiegowa · napęd przedni
0–100 km/h18,2 s ▲18,2 s ▲21,7 s
Prędkość maksymalna160 km/h
Paliwo i emisja
Spalanie WLTP7,9 l/100 km
Emisja CO2 WLTP205–210 g CO2/km
Zbiornik80 l
Wymiary i praktyczność
Przestrzeń6,3 m³7,2 m³9,2 m³
Ładowność1220–1300 kg wg cennika
Dopuszczalna masa3370 kg3370 kg3500 kg

▲ lepszy wynik w wierszu

Spalanie i zasięg na baku

Siedem i dziewięć dziesiątych litra oleju napędowego.

Spalanie WLTP (mieszane)

7,9 l/100 km

Wartość identyczna dla wszystkich trzech bryły nadwozia, przy emisji od 205 do 210 gramów dwutlenku węgla na kilometr. Jak na auto o dopuszczalnej masie przekraczającej trzy tony to wynik przyzwoity — nowoczesny diesel wciąż trudno pobić na dłuższych trasach z ładunkiem.

Zasięg na baku · zbiornik 80 l

~1010 km

Wyliczenie przy katalogowym spalaniu i pełnym zbiorniku. To ponad trzykrotnie więcej niż najlepszy elektryk w tej gamie i różnica, której nie da się zniwelować żadną siecią ładowarek — tankowanie zajmuje pięć minut, a nie czterdzieści trzy.

Czy mnie zawiedzie? Bilans, rywale, gwarancja.

WerdyktNa tle rywaliPięć lat i warunki
Rozdział 4 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Czytelne trzy zastosowania
Pojemności 6,3, 7,2 i 9,2 m³ pozwalają zacząć selekcję od wymaganego ładunku, zamiast od niejasnych nazw handlowych.
Jednolity mocny diesel
2.0 diesel ma 167 KM i 390 Nm we wszystkich bryłach opisanych aktualną rewizją. Nie trzeba zakładać słabszego silnika w podstawowym L1H1.
Mały rozstęp cen bazowych
Między 6,3 a 9,2 m³ jest 4 000 zł netto różnicy. Pozwala to oceniać większą bryłę przez potrzeby operacyjne, choć końcowy rachunek zależy również od wyposażenia.

Do sprawdzenia 3

Kwoty źródłowe nie zawierają VAT
Oferta zaczynająca się od 94 900 zł może zostać błędnie porównana z ceną brutto auta osobowego. Karta dlatego pokazuje oba ujęcia i nie sugeruje identycznego kosztu dla każdego nabywcy.
Brak zamkniętej ładowności
Objętość nie mówi, ile kilogramów wolno przewieźć. Masa własna, homologacja i wyposażenie konkretnej bryły powinny znaleźć się w dokumencie od dealera.
Dane L2H2 były korygowane
Wcześniejszy materiał zawierał inny zapis. Wycena i specyfikacja muszą odnosić się do rewizji z 31 lipca 2026 r. albo nowszej, nie do zapisanej lokalnie starszej tabeli.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Deliver 7 jest kandydatem dla firmy, która zna wymagany gabaryt ładunku i potrzebuje diesla z przednim napędem. Szczególnie sensowny będzie tam, gdzie różnica wysokości lub długości przesądza o liczbie kursów, a kupujący potrafi zweryfikować ładowność i cenę brutto.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Nie należy wybierać wariantu wyłącznie dlatego, że ma największą objętość przy niewielkiej dopłacie. Jeżeli ograniczeniem jest wysokość garażu, masa przewożonego towaru albo dostęp do stref miejskich, same metry sześcienne i cena bazowa nie zamykają decyzji.

Na tle rywali · vany dostawcze

Jak wypada wśród dostawczaków w naszej bazie.

ModelCena odŁadownośćZasięgNapęd
Maxus Deliver 7
ten model · punkt odniesienia
116 727 zł1300 kg~1010 kmdiesel
Maxus eDeliver 7
elektryczna wersja tego modelu
Droższy o siedemdziesiąt pięć tysięcy brutto, z zasięgiem krótszym trzykrotnie, ale z dostępem do stref czystego transportu, opcją napędu na cztery koła i bez kosztu oleju napędowego.
191 757 zł1200 kg328 kmelektryczny
większy diesel tej samej marki
Droższy o zaledwie tysiąc dwieście brutto, ale z przestrzenią większą o niemal dwa metry sześcienne i dostępny również z napędem na tylne koła.
117 957 zł1215 kgspalinowydiesel
Maxus eDeliver 3
mały elektryk tej samej marki
Droższy o osiemnaście tysięcy brutto mimo znacznie mniejszej przestrzeni i ładowności. Sens ma wyłącznie przy pracy ściśle miejskiej z ładowaniem w bazie.
135 177 zł910 kg238 kmelektryczny
Kwoty przeliczone na brutto — dokumenty handlowe tej klasy podają netto. Zasięg diesla to nasze wyliczenie z pojemności zbiornika i katalogowego spalania, nie deklaracja producenta.Porównaj szczegółowo
Gwarancja · warunki producenta

Pięć lat na pojazd, dziesięć na perforację.

Przy aucie spalinowym odpada wątek gwarancji na baterię, więc lista jest krótsza — ale reszta warunków pozostaje taka sama jak w elektrycznych modelach marki.

Pojazd5 lat / 100 000 kmCo nastąpi wcześniejPrzy dostawczaku pokonującym czterdzieści tysięcy kilometrów rocznie limit przebiegu skończy się w połowie trzeciego roku.
Perforacja10 latBez limitu przebieguOchrona blachy przed przerdzewieniem od wewnątrz. Dokument nie wymaga tu corocznych przeglądów nadwozia na koszt właściciela.
Korozja powierzchniowa3 lataWybrane strefyObejmuje wyłącznie obszary wskazane na schemacie w dokumencie gwarancyjnym, a nie całe nadwozie.
Akumulator2 lataKrótsza ochronaOsobny, skrócony okres. Ten sam dotyczy czynnika chłodniczego klimatyzacji, o ile jego uzupełnienie nie wynika z naprawy gwarancyjnej.
Druga strona gwarancji · przy aucie zarobkowym

Co ochronę wyłącza.

Warunki gwarancji fabrycznej Maxusa obowiązują niezależnie od rodzaju napędu. Poniżej zapisy, które przy dieslu dostawczym mają największe znaczenie.

  • Ładunek ponad dopuszczalną masęPrzeciążenie wymienione jest wprost jako podstawa wyłączenia. Przy dopuszczalnej masie 3370 kilogramów w dwóch wariantach margines jest węższy niż w autach o pełnych trzech i pół tony.
  • Paliwo i płyny niezgodne z instrukcjąDokument wyklucza uszkodzenia wynikłe z użycia smarów i płynów niespełniających wymagań producenta. Przy nowoczesnym dieslu z filtrem cząstek stałych to realne ryzyko przy tankowaniu z niepewnych źródeł.
  • Zabudowa bez zgody producentaRegały, podłogi i przeróbki instalacji elektrycznej wymagają akceptacji, inaczej gwarancja na powiązane elementy przepada.
  • Przestój po stronie właścicielaStraty z nieużywania auta, wynajem zastępczego i utracone wynagrodzenie nie są objęte ochroną.
  • Brak przeglądów w terminachObsługa poza harmonogramem producenta wyłącza gwarancję. Przy dużych przebiegach terminy przychodzą szybciej, niż wynika z kalendarza.
  • Zamienniki zamiast części oryginalnychUszkodzenia wynikłe z użycia nieoryginalnych części albo akcesoriów nie podlegają naprawie gwarancyjnej.

Normalne zużycie opon, wycieraczek, elementów układu hamulcowego oraz płynów i olejów pozostaje poza gwarancją niezależnie od przebiegu.

Gdzie go zobaczyć na żywo.

25 punktówKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · przed decyzją flotową

Usiądź za kierownicą i przejedź się manualem.

Jeśli Twoi kierowcy jeżdżą dziś autami z automatem, sześciobiegowy manual przy pracy kurierskiej będzie zmianą odczuwalną każdego dnia. Warto, żeby przejechał się nim ktoś, kto faktycznie będzie tym autem pracował, a nie tylko osoba podejmująca decyzję zakupową.

27 salonów Maxus · 27 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami MaxusBiała PodlaskaBilczaBoguchwałaBorek WielkopolskiBydgoszczGliwiceKaliszKatowiceKrakówKurzętnikLesznoLublinŁódźOpolePoczesnaPoznańPszczynaRedaStalowa WolaSzczecinTomaszów MazowieckiWarszawaWielogłowyWielogóraWłocławekWojniczWrocławkółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 27 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Kraków, Poznań, Katowice, Lublin, Rzeszów, Kielce, Opole, Gliwice, Częstochowa, Kalisz, Leszno, Radom, Nowy Sącz, Stalowa Wola, Reda, Kurzętnik).Pełna mapa i wszystkie salony →
3
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Jakie wersje Maxus Deliver 7 obejmuje polski cennik?
Są trzy pozycje: L1H1 o objętości 6,3 m³, L2H1 Advance 7,2 m³ i L2H2 Advance 9,2 m³. Każda ma osobną cenę netto oraz przeliczenie brutto.
Ile kosztuje Deliver 7 brutto?
Po doliczeniu 23% VAT ceny wynoszą 116 727 zł dla L1H1, 119 187 zł dla L2H1 Advance i 121 647 zł dla L2H2 Advance. Źródłowy PDF komunikuje odpowiednio 94 900, 96 900 i 98 900 zł netto.
Czy silnik różni się między bryłami?
Aktualna rewizja podaje 167 KM i 390 Nm dla wszystkich trzech brył. Dane wskazują jednostkę 2.0 diesel i napęd FWD. Nie publikujemy niepotwierdzonej skrzyni ani spalania.
Dlaczego objętość nie wystarcza do wyboru?
Przestrzeń ładunkowa opisuje gabaryt, lecz nie legalną masę ładunku. Trzeba znać DMC, masę własną wybranego wariantu, liczbę miejsc i wpływ dodatkowego wyposażenia.
Jaką gwarancję podają dane modelu?
W danych zapisano 5 lat lub 160 000 km dla pojazdu. Warunki użytkowania komercyjnego, wyłączenia i ochronę dodatkowej zabudowy należy sprawdzić w dokumencie gwarancyjnym.
Skąd pochodzi zdjęcie Deliver 7?
To zdjęcie prasowe producenta. Podpis: MAXUS DELIVER 7 — zdjęcie prasowe producenta. Fot. MAX by Kruszewski / MAXUS Motors Austria. Obraz ma charakter ilustracyjny.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Deliver 7? Napisz — odpowiemy konkretem.

Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Maxus Deliver 7

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
116 727 złVan z dieslem · do 1300 kg · tysiąc km na baku