Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
L3 · dwa roczniki · FWD albo RWDDuży van dostawczy · diesel 2.0 · przedni albo tylny napęd

Maxus Deliver 9.Cztery ceny, dwa napędy i dwie wysokości.

Największa przestrzeń ładunkowa w całej gamie Maxusa — do trzynastu metrów sześciennych — i najwyższy limit holowania: 2800 kilogramów przyczepy z hamulcem. To jedyny van w tej ofercie, który można mieć z napędem na tylne koła, a nie tylko na przednie. Zobacz wszystkie modele marki Maxus.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 25 punktach Maxusa w Polsce
Maxus Deliver 9 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Przód czy tył — rzadki wybór.

Cztery obawyCennik 2026Dwa układy napędowe
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz chińskiego dostawczaka · bez ściemy

Cztery pytania o największego vana w gamie.

Przy trzynastu metrach sześciennych pytania przenoszą się z ładunku na to, gdzie takim autem w ogóle wjedziesz.

Czy zmieści się w mojej bazie?

Wyższa bryła ma 2755 milimetrów wysokości całkowitej, niższa 2535. Standardowy szlaban albo wjazd do hali mają często dwa metry osiemdziesiąt albo mniej, a parkingi podziemne zwykle dwa metry. Zmierz bramę i wjazd do miejsc rozładunku, zanim wybierzesz wariant — to ograniczenie, którego nie da się obejść po zakupie.

Ile realnie uniosę?

Od 1110 do 1215 kilogramów, zależnie od bryły i napędu. Tabela techniczna podaje dodatkowo wartości z kierowcą, niższe o około trzydziestu kilogramów. Przy ładunku blisko granicy warto pamiętać, że masa kierowcy i pasażerów też wlicza się do dopuszczalnej masy całkowitej.

Czy jest wersja pod zabudowę?

Instrukcja obsługi opisuje wariant podwoziowy z napędem tylnym i ładownością od 1345 do 1445 kilogramów, ale cennik go nie wymienia. To albo luka w dokumencie handlowym, albo wariant obecnie niesprzedawany w Polsce. Jeśli szukasz podstawy pod zabudowę, zapytaj wprost — alternatywą jest podwozie Deliver 9 sprzedawane jako osobny model.

Ile spali takie auto?

Cennik nie podaje zużycia paliwa dla tego modelu i nie będziemy go szacować z pojemności silnika. Wiadomo, że zbiornik mieści osiemdziesiąt litrów, a jednostka to ten sam dwulitrowy diesel co w mniejszym Deliverze 7, gdzie katalogowe spalanie wynosi 7,9 litra. Przy większym i cięższym nadwoziu realna wartość będzie wyższa — poproś dealera o dane homologacyjne konkretnej wersji.

Cena · cennik 2026

Cena, którą cztery warianty, dwanaście tysięcy rozpiętości.

Od 95 900 do 107 900 zł netto, zależnie od bryły nadwozia i układu napędowego. Katalogowo od 134 900 do 152 000 zł netto, więc rabaty sięgają czterdziestu czterech tysięcy. Napęd na tylne koła kosztuje w obu bryłach dokładnie dwa tysiące złotych netto dopłaty.

od 95 900 zł netto

L3H2 z przednim napędem · najdroższy wariant 107 900 zł netto · brutto od 117 957 zł

Bryła L3H3 to rocznik 2026, L3H2 — 2025

Cennik nie wymienia wersji podwoziowej tego modelu, choć instrukcja obsługi ją opisuje — z ładownością sięgającą 1445 kilogramów. Jeśli szukasz podstawy pod zabudowę, zapytaj dealera, czy ten wariant jest dostępny na zamówienie.

Co wybierasz
11 albo 13 m³Dwie bryły nadwoziaWyższy wariant ma 2755 milimetrów wysokości całkowitej wobec 2535 — różnica przesądzająca o wjeździe pod szlaban czy do hali.
2 000 zł nettoNapęd tylnyDopłata identyczna w obu bryłach. Co daje w praktyce, tłumaczymy w sekcji poniżej.
w standardzieHak na 2800 kgNajwyższy limit holowania w całej gamie dostawczej marki. Dopuszczalna masa zestawu wynosi sześć ton.
w jednym cennikuRoczniki 2025 i 2026Niższa bryła pochodzi z rocznika 2025, wyższa z 2026. Przy odbiorze warto potwierdzić rok wpisany do dokumentów.
Przedni czy tylny · wybór rzadki w dostawczaku

Dwa tysiące złotych za drugą oś napędową.

Większość vanów dostawczych ma dziś napęd na przednie koła i koniec dyskusji. Tutaj dostajesz wybór, a różnica w cenie jest na tyle mała, że warto wiedzieć, co za nią stoi — bo nie chodzi o osiągi.

  • Tylny napęd lepiej znosi ciężki ładunekTowar leży nad tylną osią i dociska koła napędowe. W wersji przedniej działa to odwrotnie: im więcej wieziesz, tym bardziej odciążasz oś, która ma ruszać.
  • Przewaga rośnie przy podjazdach i śliskiej nawierzchniRampa magazynowa, mokra kostka albo plac budowy zimą to sytuacje, w których przednionapędowy van z pełnym ładunkiem potrafi buksować w miejscu.
  • Tylny napęd zabiera od 75 do 90 kg ładownościW bryle L3H2 to 1140 kilogramów zamiast 1215, w L3H3 — 1110 zamiast 1200. Wał napędowy i tylny most po prostu ważą.
  • Podłoga bywa wyżejKonstrukcja z wałem napędowym biegnącym pod przestrzenią ładunkową wpływa na wysokość progu załadunku. Cennik nie podaje tej wartości osobno dla obu wersji — zmierz w salonie, jeśli ładujesz ręcznie.
  • Przy holowaniu obie wersje ciągną tyle samo2800 kilogramów przyczepy z hamulcem i sześć ton dopuszczalnej masy zestawu, niezależnie od układu napędowego.
  • Jak zdecydowaćJeśli auto wozi ciężko, rusza z rampy albo pracuje poza asfaltem, dwa tysiące złotych netto za tylny napęd zwracają się szybciej niż jakikolwiek dodatek z listy wyposażenia. Przy lekkich przesyłkach po mieście różnicy nie zauważysz.

Ładowności i ceny z tabeli cen w cenniku Maxus Deliver 9 na rok 2026. Wyjaśnienie zachowania obu układów napędowych przy obciążeniu jest NASZE — cennik podaje wyłącznie liczby.

Cztery warianty — dwie bryły, dwa napędy.

KonfiguracjeWyposażenie
Rozdział 2 z 5
Cztery warianty · dwie bryły, dwa napędy

Jedenaście czy trzynaście metrów?

Silnik i skrzynia są we wszystkich wersjach takie same. Wybierasz wielkość nadwozia i układ napędowy.

Niższa bryłaL3H295 900 zł nettoz przednim napędem · brutto 117 957 zł
  • Przestrzeń11 m³
  • Wysokość2535 mm
  • Ładowność1215 kg (przód) · 1140 kg (tył)
  • Rocznik2025
  • Wersja z tylnym napędem97 900 zł netto

Tańsza o dziesięć tysięcy netto i niższa o dwadzieścia dwa centymetry, co przy wjazdach do hal i pod szlabany bywa rozstrzygające. Ma też najwyższą ładowność spośród czterech wariantów.

Wyższa bryłaL3H3105 900 zł nettoz przednim napędem · brutto 130 257 zł
  • Przestrzeń13 m³
  • Wysokość2755 mm
  • Ładowność1200 kg (przód) · 1110 kg (tył)
  • Rocznik2026
  • Wersja z tylnym napędem107 900 zł netto

Dwa metry sześcienne więcej za dziesięć tysięcy netto. Nowszy rocznik produkcji, ale wysokość blisko dwóch metrów osiemdziesięciu wyklucza część miejsc rozładunku.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Nie ma zakwalifikowanego zdjęcia do ponownej publikacji. Neutralna ilustracja nie miesza L3H2 z L3H3 ani FWD z RWD i nie obiecuje elementów wyposażenia, których nie potwierdził cennik.

Maxus Deliver 9 bok
Lewy bok
Maxus Deliver 9 przód
Przód
Maxus Deliver 9 prawy profil
Prawy profil
Maxus Deliver 9 tył
Tył
Maxus Deliver 9 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wspólne dla wariantów

Co dostajesz w każdej konfiguracji.

Elementy identyczne niezależnie od bryły i układu napędowego.

SilnikDiesel 2.0 o mocy 150 KMMoment obrotowy 375 Nm, skrzynia manualna sześciobiegowa. Ta sama jednostka pracuje w podwoziowej odmianie tego modelu.
HolowaniePrzyczepa do 2800 kgZ hamulcem najazdowym, przy dopuszczalnej masie zestawu sześciu ton. Bez hamulca limit spada do 750 kilogramów.
Zbiornik80 litrów oleju napędowegoTyle samo co w mniejszym Deliverze 7, przy większym i cięższym nadwoziu.
Prędkość160 km/h maksymalnieO sześćdziesiąt więcej niż elektryczny eDeliver 9 o podobnej wielkości, co przy trasach międzymiastowych skraca dzień pracy.
Masa własnaOd 2285 do 2330 kgWersje z tylnym napędem ważą o trzydzieści kilogramów więcej od przednionapędowych.
Dopuszczalna masa3500 kg we wszystkich wersjachKategoria N1, więc do prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii B.
Pełne wyposażenie standardowe

Kompletna lista z cennika.

Wyposażenie seryjne, pogrupowane tematycznie, z polskiego cennika Maxus Deliver 9.

Rocznik 2025 — L3H23 poz.
  • FWD: 95 900 zł netto / 117 957 zł brutto.
  • RWD: 97 900 zł netto / 120 417 zł brutto.
  • Ładowność należy sprawdzić oddzielnie dla obu napędów.
Rocznik 2026 — L3H33 poz.
  • FWD: 105 900 zł netto / 130 257 zł brutto.
  • RWD: 107 900 zł netto / 132 717 zł brutto.
  • Wyższa bryła nie jest bezpośrednim odpowiednikiem H2 z 2025 r.
Wspólna baza techniczna3 poz.
  • Silnik 2.0 diesel.
  • Moc 150 KM i moment 375 Nm.
  • Gwarancja pojazdu w danych: 5 lat / 160 000 km.

Trzynaście metrów sześciennych.

Dane techniczneSpalanie i zasięg
Rozdział 3 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Przestrzeń13m³+2 m³ wobec niższej bryły
Wysokość całkowita2755mm+220 mm wobec niższej bryły
ParametrNiższa bryła (L3H2)od 95 900 zł nettoWyższa bryła (L3H3)od 105 900 zł netto
Napęd i osiągi
Silnikdiesel 2.0 · 1996 cm³
Moc150 KM (110 kW)
Moment obrotowy375 Nm
Skrzyniamanualna sześciobiegowa
Napędprzedni albo tylny — do wyboru
Prędkość maksymalna160 km/h
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa80 l
Wymiary i praktyczność
Przestrzeń11 m³13 m³
Ładowność1110–1215 kg zależnie od wariantu
Wysokość całkowita2535 mm2755 mm
Holowanie2800 kg z hamulcem · zestaw do 6000 kg
Paliwo i zasięg · czego cennik nie podaje

Osiemdziesiąt litrów i brak deklarowanego spalania.

Spalanie WLTP (mieszane)

brak danych cennik nie podaje

To luka w dokumencie, nie nasze przeoczenie. Cennik Deliver 9 wymienia pojemność zbiornika, prędkość maksymalną i masy, ale pomija zużycie paliwa oraz emisję dwutlenku węgla. Nie oszacujemy tych wartości, bo przy różnicy dwóch metrów sześciennych między bryłami i dwóch układach napędowych każda liczba byłaby zgadywaniem. Dla porównania: mniejszy Deliver 7 z tym samym silnikiem ma katalogowe 7,9 litra.

Zasięg na baku · zbiornik 80 l

?

Bez deklarowanego spalania nie policzymy zasięgu na baku. Przy zamawianiu poproś dealera o świadectwo homologacji konkretnej wersji — znajdziesz tam wartości, których w cenniku zabrakło.

Czy mnie zawiedzie? Bilans, rywale, gwarancja.

WerdyktNa tle rywaliWarunki ochrony
Rozdział 4 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Możliwość wyboru osi napędzanej
Cennik obejmuje FWD i RWD, więc firma może dopasować układ do charakteru przewozów. Obie opcje mają jawne ceny w każdej pokazanej wysokości.
Wspólne 150 KM i 375 Nm
Silnik 2.0 diesel zachowuje potwierdzone parametry w gamie. Porównanie może skupić się na bryle, napędzie i ładowności, a nie na domniemanej zmianie mocy.
Ceny netto i brutto dają się odtworzyć
Każda kwota brutto wynika z jawnego dodania 23% VAT. Czytelnik może sprawdzić rachunek i odróżnić publikację importera od obliczenia serwisu.

Do sprawdzenia 3

Roczniki są wymieszane w jednej tabeli
Najniższa cena dotyczy 2025 r., a warianty H3 — 2026 r. Oferta musi wskazywać datę produkcji, początek gwarancji i zgodność wyposażenia z właściwą rewizją.
Ładowność zależy od napędu
Nie wolno wybrać FWD lub RWD tylko według dopłaty. Wartość użytkowa wymaga DMC i masy własnej konkretnego wiersza, których karta nie uśrednia.
Brak pełnego kosztu eksploatacji
Cennik nie zamyka zużycia paliwa, kosztu zabudowy i wyposażenia flotowego. Cena bazowa jest tylko jednym elementem rachunku dla dużego vana.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Deliver 9 jest przeznaczony dla firmy potrzebującej dużego L3 i świadomie dobierającej FWD albo RWD. Ma sens, gdy proces zakupowy zawiera pomiar trasy, masy ładunku, ograniczeń wysokości oraz oddzielne porównanie roczników 2025 i 2026.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Nie jest to wybór do wykonania na podstawie jednej wartości „od 95 900 zł netto”. Ta liczba opisuje L3H2 FWD z rocznika 2025. Kto potrzebuje L3H3, RWD lub określonej ładowności, musi użyć innego wiersza i dokumentacji homologacyjnej.

Na tle rywali · duże vany dostawcze

Jak wypada wśród dostawczaków w naszej bazie.

ModelCena odPrzestrzeńŁadownośćNapęd
Maxus Deliver 9
ten model · punkt odniesienia
117 957 zł11 m³1215 kgdiesel
Maxus eDeliver 9
elektryczna wersja tej klasy
Droższy o siedemdziesiąt dziewięć tysięcy brutto, z niższą ładownością i zasięgiem ograniczonym do 287 kilometrów. Za to wjeżdża do stref czystego transportu i nie potrzebuje oleju napędowego.
196 677 zł11 m³980 kgelektryczny
mniejszy diesel tej samej marki
Tańszy o tysiąc dwieście brutto, ale z przestrzenią mniejszą o niemal dwa metry sześcienne. Ma za to mocniejszy silnik w podstawowej bryle i wyższą ładowność.
116 727 zł9,2 m³1300 kgdiesel
Maxus Deliver 9 podwozie
wersja pod zabudowę
Tańsze o siedem tysięcy brutto, ale bez przestrzeni ładunkowej — to podstawa, na której dopiero coś budujesz. Napęd wyłącznie na tylne koła.
110 577 złpod zabudowębrak danychdiesel
Kwoty przeliczone na brutto z cen netto podawanych w dokumentach handlowych tej klasy. Wiersz tego modelu opisuje wariant L3H2 z napędem przednim.Porównaj szczegółowo
Gwarancja · warunki producenta

Pięć lat na pojazd, dziesięć na przerdzewienie.

Warunki są wspólne dla całej gamy dostawczej. Przy aucie o tej wielkości warto zwrócić uwagę na jeden szczegół dotyczący holowania.

Pojazd5 lat / 100 000 kmCo nastąpi wcześniejPrzy dużym vanie obsługującym trasy międzymiastowe granica kilometrów bywa osiągana w drugim albo trzecim roku.
Perforacja10 latBez limitu przebieguDotyczy korozji drążącej blachę od strony wewnętrznej. W odróżnieniu od części marek konkurencyjnych producent nie uzależnia tej ochrony od corocznych kontroli nadwozia opłacanych przez właściciela.
Korozja powierzchniowa3 lataWybrane strefyWyłącznie obszary wskazane na schemacie w dokumencie gwarancyjnym. Przy nadwoziu o tej powierzchni burt warto sprawdzić, które to strefy.
Częste holowaniedodatkowe przeglądyZalecenie z instrukcjiInstrukcja zaleca częstszą obsługę przy regularnym ciągnięciu przyczepy. Zaniedbanie harmonogramu wyłącza gwarancję, więc to zalecenie ma ciężar warunku.
Druga strona medaluCo tę ochronę przerywa
Druga strona gwarancji · przy dużym vanie

Co ochronę przerywa.

Zapisy z warunków gwarancji fabrycznej Maxusa, wybrane pod kątem auta o dużej masie i wysokim limicie holowania.

  • Przekroczenie masy zestawuDopuszczalna masa całkowita pojazdu wraz z ładunkiem i przyczepą nie może przekroczyć sześciu ton. Cennik powtarza to zastrzeżenie za instrukcją, a przeciążenie wyłącza gwarancję.
  • Brak dodatkowych przeglądów przy holowaniuProducent zaleca częstszą obsługę przy regularnym ciągnięciu przyczepy. Serwis poza harmonogramem jest podstawą wyłączenia ochrony.
  • Zabudowa wnętrza bez zgodyRegały, podłogi i przeróbki instalacji wymagają akceptacji producenta pojazdu — inaczej gwarancja na powiązane elementy przepada.
  • Paliwo i płyny niezgodne z wymaganiamiUszkodzenia wynikłe z użycia smarów i płynów niespełniających specyfikacji z instrukcji nie podlegają naprawie gwarancyjnej.
  • Koszty unieruchomieniaStraty z przestoju, wynajem zastępczego pojazdu i utracone zlecenia nie są objęte. Przy aucie o tej wielkości znalezienie zamiennika bywa trudne.
  • Samodzielne regulacjeUstawienie zbieżności, wyważenie kół i regulacja drzwi wykonane poza siecią figurują wśród przyczyn wyłączenia odpowiedzialności.

Normalne zużycie opon, elementów układu hamulcowego, wycieraczek oraz płynów i olejów pozostaje poza gwarancją niezależnie od przebiegu.

Gdzie go zobaczyć na żywo.

25 punktówKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · przed decyzją flotową

Usiądź za kierownicą z miarką w ręku.

Wybierz województwo albo kliknij miasto na mapie. Pokażemy salony Maxus, w których zapytasz o auto demonstracyjne i wolny termin jazdy.

27 salonów Maxus · 27 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami MaxusBiała PodlaskaBilczaBoguchwałaBorek WielkopolskiBydgoszczGliwiceKaliszKatowiceKrakówKurzętnikLesznoLublinŁódźOpolePoczesnaPoznańPszczynaRedaStalowa WolaSzczecinTomaszów MazowieckiWarszawaWielogłowyWielogóraWłocławekWojniczWrocławkółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 27 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Kraków, Poznań, Katowice, Lublin, Rzeszów, Kielce, Opole, Gliwice, Częstochowa, Kalisz, Leszno, Radom, Nowy Sącz, Stalowa Wola, Reda, Kurzętnik).Pełna mapa i wszystkie salony →
3
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Od jakiej wersji zaczyna się cena Deliver 9?
Od L3H2 FWD z rocznika 2025 za 95 900 zł netto, czyli 117 957 zł brutto po VAT 23%. Nie jest to cena wariantu H3 z rocznika 2026.
Ile kosztuje Deliver 9 z napędem RWD?
L3H2 RWD 2025 kosztuje 97 900 zł netto / 120 417 zł brutto. L3H3 RWD 2026 kosztuje 107 900 zł netto / 132 717 zł brutto.
Jaki silnik ma diesel Deliver 9?
Dossier potwierdza 2.0 diesel o mocy 150 KM i momencie 375 Nm. Skrzynia i zużycie paliwa nie zostały uzupełnione bez dostatecznego dowodu w tej karcie.
Czy FWD i RWD mają tę samą ładowność?
Nie należy tak zakładać. Dossier wprost wskazuje, że warianty różnią się ładownością. Wartość trzeba odczytać dla dokładnego rocznika, wysokości i napędu.
Co sprawdzić przy roczniku 2025?
Datę produkcji, przebieg, początek gwarancji, stan magazynowy, listę wyposażenia oraz to, czy cena promocyjna nadal obowiązuje. Wymagany jest również dokument z DMC i masą własną.
Jak czytać ceny brutto na stronie?
Źródło podaje wartości netto. Serwis mnoży je przez 1,23 i pokazuje wynik brutto. Nie jest to osobny polski cennik konsumencki ani dowód włączenia akcesoriów.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Deliver 9? Napisz — odpowiemy konkretem.

Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Maxus Deliver 9

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
117 957 złDuży van z dieslem · do 13 m³ · hak na 2800 kg