Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
4,8 m³ · 238 km WLTP · zamówienie 120+ dniVan dostawczy · elektryk · 2 miejsca

Maxus e-Deliver 3.Mały elektryczny furgon z konfliktem pojemności baterii.

Najmniejszy elektryczny dostawczak w gamie Maxusa: 4,8 metra sześciennego przestrzeni, 910 kilogramów ładowności i 238 kilometrów zasięgu. Auto sprowadzane jest na zamówienie, więc od podpisu do odbioru mija co najmniej sto dwadzieścia dni — to trzeba wpisać w plany flotowe. Zobacz wszystkie modele marki Maxus.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 25 punktach Maxusa w Polsce
Maxus e-Deliver 3 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Auto do pracy — liczy się netto.

Cztery obawyCennik 2026Netto czy brutto
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz chińskiego dostawczaka · bez ściemy

Cztery pytania przed decyzją flotową.

Auto zarobkowe ocenia się inaczej niż osobowe — liczy się dostępność, przestój i koszt kilometra. Odpowiadamy z dokumentów.

Kiedy dostanę auto?

Cennik oznacza tę wersję jako zamawianą do produkcji, z czasem dostawy powyżej stu dwudziestu dni. To cztery miesiące od zamówienia i przy planowaniu floty trzeba to wliczyć. Jeśli auto jest potrzebne od zaraz, zapytaj dealera o egzemplarze dostępne z zapasu — cennik ich nie wymienia, ale bywają.

Czy 238 kilometrów wystarczy na zmianę?

Dla kuriera miejskiego zwykle tak, dla dostaw podmiejskich bywa napięte, a zimą trzeba odjąć swoje. Poniżej znajdziesz kalkulator, w którym wpiszesz własny dzienny przebieg i sprawdzisz to na swoich liczbach zamiast na katalogowych. Ładowanie z dwudziestu do osiemdziesięciu procent zajmuje 45 minut na szybkiej ładowarce.

Co jeśli auto stanie na tydzień?

Gwarancja tego nie pokryje. Warunki Maxusa wykluczają wprost straty ekonomiczne z nieużywania pojazdu, koszty najmu auta zastępczego i utracone wynagrodzenie. Przy jednym aucie w firmie to argument za wykupieniem osobnego ubezpieczenia od przestoju albo za utrzymaniem rezerwy.

Czy sieć serwisowa wystarczy?

Dwadzieścia pięć punktów w Polsce to najmniej ze wszystkich marek, które opisujemy — MG i Omoda mają po pięćdziesiąt pięć, BAIC czterdzieści. Przy aucie zarobkowym odległość do serwisu przekłada się wprost na czas przestoju, więc sprawdź, gdzie jest najbliższy punkt względem Twojej bazy, zanim podpiszesz umowę.

Cena · cennik 2026

Cena, którą podana netto, jak w całej branży dostawczej.

Cennik podaje 109 900 zł netto w promocji wobec 145 900 zł netto katalogowo. W przeliczeniu na brutto to odpowiednio 135 177 i 179 457 zł. Której liczby użyć, zależy od tego, czy odliczasz VAT — rozbieramy to zaraz poniżej, bo przy aucie dostawczym to nie jest szczegół księgowy.

109 900 zł netto

Promocja · katalogowo 145 900 zł netto · brutto odpowiednio 135 177 i 179 457 zł

Auto na zamówienie — dostawa od 120 dni

Cennik zawiera tylko jedną wersję: furgon SWB z nadwoziem krótkim i wyposażeniem Tech+. Nie ma wariantu z dłuższym rozstawem ani innej pojemności baterii, mimo że instrukcja obsługi opisuje takie konfiguracje dla innych rynków.

Co jest w cenie
promocjaRabat 36 000 zł nettoRóżnica między ceną katalogową a promocyjną. To jeden z największych upustów procentowych w naszej bazie — blisko jedna czwarta ceny wyjściowej.
w cenieKabel do ładowania 32 ADo stacji publicznej albo do ściennej ładowarki. W wielu autach dostawczych to osobny wydatek rzędu kilkuset złotych.
w ceniePrzyłącze pod hakInstalacja elektryczna do haka holowniczego jest przygotowana fabrycznie. Auto ciągnie 1030 kg przyczepy z hamulcem.
2 000 zł nettoLakier metalizowanyJedyna wymieniona w cenniku dopłata. Poza nią dokument nie zawiera listy opcji ani pakietów.
Netto czy brutto · pierwsza rzecz do ustalenia

Dlaczego cennik pokazuje inną cenę niż my.

Cenniki aut dostawczych podaje się netto, bo kupują je głównie firmy odliczające VAT. My w nagłówku pokazujemy brutto, żeby dało się porównać z resztą serwisu. Obie liczby są prawdziwe — pytanie brzmi, która dotyczy Ciebie.

  • Firma z pełnym odliczeniem: 109 900 złVan dostawczy z przegrodą i dwoma miejscami zwykle kwalifikuje się do pełnego odliczenia VAT, o ile jest zgłoszony do urzędu i używany wyłącznie w działalności. Wtedy realny koszt to cena netto.
  • Odliczenie połowiczne: około 122 500 złPrzy autach używanych też prywatnie odlicza się połowę podatku. Kwota jest orientacyjna — konkretną sytuację przelicz z księgowym, bo zależy od sposobu użytkowania i zgłoszenia.
  • Osoba prywatna: 135 177 złBez działalności gospodarczej płacisz pełne brutto i nic nie odliczasz. To ta liczba widnieje w naszym nagłówku i w porównaniach z innymi modelami.
  • Rabat też jest nettoPromocyjne 36 000 zł różnicy to kwota netto. Brutto oszczędność wynosi 44 280 zł — czyli więcej, niż wygląda na pierwszy rzut oka.
  • Nie mylimy tego z leasingiemCennik nie zawiera oferty finansowania ani przykładowych rat. Jeśli planujesz leasing, kalkulację przygotuje dealer — my podajemy wyłącznie ceny z dokumentu.
  • Ta sama zasada w całej gamie dostawczejWszystkie modele Maxusa z tej rodziny mają w cennikach ceny netto. Porównując je z osobówkami z naszego serwisu, zawsze sprawdź, którą wartość zestawiasz.

Ceny netto z cennika Maxus eDeliver 3 na rok 2026. Przeliczenia na brutto wykonaliśmy przy stawce 23 procent — to NASZE wyliczenie, a nie kwoty podane przez producenta. Kwalifikacja do odliczenia VAT zależy od Twojej sytuacji podatkowej i wymaga potwierdzenia u księgowego.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Zdjęcie boczne pochodzi z materiału prasowego producenta i zachowuje wymagany credit. Nie stanowi dowodu wyposażenia Tech+, rocznika ani szczegółów ładowania oferowanej sztuki.

Maxus e-Deliver 3 bok
Lewy bok
Maxus e-Deliver 3 przód
Przód
Maxus e-Deliver 3 prawy profil
Prawy profil
Maxus e-Deliver 3 tył
Tył
Maxus e-Deliver 3 lewy profil
Lewy profil

910 kilogramów i ani grama więcej.

ŁadownośćWyposażenie
Rozdział 2 z 5
Na pokładzie · wersja Tech+

Co dostajesz w jedynej oferowanej wersji.

Cennik wymienia jedną konfigurację, więc konfigurowanie sprowadza się do wyboru lakieru.

ŁadunekPrzegroda i drzwi na 180°Przegroda ładunkowa oddziela kabinę od przestrzeni ładunkowej seryjnie. Tylne drzwi otwierają się na pełny kąt, drzwi boczne są przesuwne.
ŁadowanieDC do 57 kWZ dwudziestu do osiemdziesięciu procent w 45 minut. Pełne ładowanie prądem przemiennym trwa 5,6 godziny, czyli mieści się w nocnym postoju.
KabinaPodgrzewane fotele i klimatyzacjaAutomatyczna klimatyzacja, tempomat, ekran siedmiocalowy z Apple CarPlay, radio cyfrowe DAB i kamera cofania.
BezpieczeństwoCztery poduszki i ESPPoduszki czołowe i boczne przednie, układ stabilizacji, asystent ruszania pod górę, automatyczne hamowanie awaryjne i czujniki parkowania z tyłu.
Osiągi120 km/h i 12 s do setkiPrędkość ograniczona do stu dwudziestu — dla auta miejskiego bez znaczenia, ale na autostradzie odczuwalna.
HolowanieDo 1030 kg z hamulcemPrzy maksymalnej masie zestawu 2525 kilogramów. Przyłącze elektryczne pod hak jest w standardzie.
Pełne wyposażenie standardowe

Kompletna lista z cennika.

Wyposażenie seryjne wersji Tech+, pogrupowane tematycznie, z polskiego cennika Maxus eDeliver 3.

Furgon SWB Tech+3 poz.
  • Przestrzeń 4,8 m³.
  • 4555 mm długości, 1780 mm szerokości i 1900 mm wysokości.
  • Cena 109 900 zł netto / 135 177 zł brutto.
Napęd i energia3 poz.
  • 160 KM, 225 Nm i napęd FWD.
  • Tabela: 50,23 kWh; opis: 51,5 kWh.
  • 238 km WLTP; DC 20–80% w 45 minut.
Warunki do potwierdzenia3 poz.
  • Moc ładowania AC i wartość pojemności netto/brutto.
  • Termin 120 dni lub dłuższy oraz ważność ceny.
  • Gwarancja 5 lat / 100 000 km i bateria 8 lat / 160 000 km z SOH 70%.

238 kilometrów a ile na zmianie?

Dane techniczneZasięg i ładowanieCzy zrobię dniówkę
Rozdział 3 z 5
Ładowność · granica, której nie wolno przekroczyć

910 kilogramów i ani grama więcej.

W aucie dostawczym ładowność jest ważniejsza od mocy i zasięgu razem wziętych. Warto też wiedzieć, że jej przekroczenie ma konsekwencje nie tylko drogowe — warunki gwarancji Maxusa wymieniają przeciążenie wprost wśród wykluczeń.

  • 910 kg dopuszczalnego ładunkuPrzy masie własnej 1615 kilogramów i dopuszczalnej całkowitej 2525. Auto mieści się w kategorii prawa jazdy B, bo nie przekracza trzech i pół tony.
  • 4,8 metra sześciennego przestrzeniWnętrze oddzielone od kabiny przegrodą ładunkową w standardzie. Tylne drzwi otwierają się na 180 stopni, co ułatwia załadunek z rampy.
  • Przeciążenie wyłącza gwarancjęWarunki gwarancyjne wymieniają je obok wyścigów i niewłaściwego użycia. To nie jest zapis martwy — przy szkodzie w zawieszeniu albo nadwoziu waga ładunku bywa pierwszą rzeczą, o którą pyta serwis.
  • Ładowność maleje z każdą zabudowąRegały, podłoga, chłodnia — wszystko to waży i odejmuje się od 910 kilogramów. Przy planowaniu zabudowy licz od masy własnej, nie od dopuszczalnej.
  • Przyczepa do 1030 kg z hamulcemBez hamulca 750 kilogramów. Instalacja elektryczna pod hak jest fabrycznie przygotowana, więc montaż nie wymaga ingerencji w wiązkę.
  • Obciążenie osi też ma limitPrzednia oś przyjmuje do 1180 kilogramów, tylna do 1460. Przy nierównomiernym załadunku można przekroczyć limit osi, mieszcząc się w dopuszczalnej masie całkowitej.

Wszystkie wartości z tabeli danych technicznych w cenniku Maxus eDeliver 3. Zapis o przeciążeniu z Warunków gwarancji fabrycznej samochodów Maxus.

Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Napędelektryczny · przednie koła · 2 miejsca
Moc nominalna / szczytowa50 kW / 118 kW
Moment100 Nm nominalnie · 225 Nm maksymalnie
Prędkość maksymalna120 km/h · 0–100 w 12 s
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria50,23 kWh (cennik podaje też 51,5 kWh)
Zasięg WLTP238 km · zużycie 22,9 kWh/100 km
ŁadowanieDC 57 kW · 20–80% w 45 min · AC 5–100% w 5,6 h
Wymiary i praktyczność
Ładowność910 kg · przestrzeń 4,8 m³
Masywłasna 1615 kg · dopuszczalna 2525 kg
Wymiary4555 × 1780 × 1900 mm · rozstaw osi 2910 mm
Zasięg i ładowanie · dane z cennika

Ile realnie przejedziesz na jednym ładowaniu.

Zasięg WLTP

Cykl mieszany WLTP238 km

Jeden słupek, bo cennik podaje jedną wartość — bez rozbicia na cykl miejski. Znamy natomiast zużycie energii: 22,9 kilowatogodziny na sto kilometrów. W dostawczaku ta liczba zmienia się mocno wraz z ładunkiem, więc przy pełnym załadunku licz się z krótszym dystansem niż katalogowy.

Ładowanie DC — 20 → 80%

45 min

Maksymalna moc przyjmowana z ładowarki prądu stałego to 57 kW. Pełne ładowanie prądem przemiennym, od pięciu do stu procent, trwa 5,6 godziny — mieści się w nocnym postoju w bazie. Kabel 32 A jest w standardzie.

Zasięg w praktyce · Twoja dniówka

238 km w tabelce. A ile robisz na zmianie?

Kupujący dostawczaka nie pyta o wyjazd w Bieszczady, tylko o to, czy auto wyrobi dzień pracy bez ładowania w trasie. Wpisz swój dzienny przebieg i sprawdź, jak wypada wobec katalogowego zasięgu.

km
Zapas 168 kmZasięg w tych warunkach: 238 km

Zmiana zamknięta bez ładowania — zostaje ok. 168 km zapasu. Ładowanie w bazie od pięciu do stu procent trwa 5,6 godziny, więc nocny postój wystarcza z zapasem.

Podstawą jest 238 km zasięgu WLTP z cennika. Korekty −15% dla pełnego ładunku i −30% dla zimy to NASZE szacunki oparte na typowym zachowaniu elektryków dostawczych, a nie dane producenta. Profile dzienne są przykładowe — wpisz własny przebieg, bo tylko on się liczy.

Czy mnie zawiedzie? Bilans, rywale, gwarancja.

WerdyktNa tle rywaliPięć lat i dziesięć na perforację
Rozdział 4 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Kompaktowa bryła użytkowa
SWB 4,8 m³ oraz wymiary 4555 × 1780 × 1900 mm pomagają planować miejskie postoje i wjazdy. Rozstaw osi wynosi 2910 mm.
Znane parametry napędu
160 KM i 225 Nm przy FWD są potwierdzone. Dane nie ograniczają się do ogólnego określenia „elektryczny van”.
Gwarancja z progiem baterii
Pojazd ma zapis 5 lat / 100 000 km, bateria 8 lat / 160 000 km, a poziom SOH 70%. Szczegóły warunków nadal wymagają dokumentu gwarancyjnego.

Do sprawdzenia 3

Niespójna pojemność
50,23 i 51,5 kWh występują w tym samym materiale. Bez wyjaśnienia nie można porównywać auta wyłącznie po jednej z tych liczb.
Dostawa nie jest szybka
120 dni lub więcej oznacza konieczność zabezpieczenia aktualnego auta oraz zapisania w umowie, co stanie się przy przesunięciu terminu.
Brak potwierdzonego ładowania AC
Karta nie dopisuje mocy pokładowej ładowarki bez źródła. Dla nocnego cyklu floty parametr AC jest równie ważny jak deklarowane 57 kW DC.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

e-Deliver 3 pasuje do operatora lekkich tras miejskich, który potrzebuje 4,8 m³ i może ładować auto w stałej bazie. Powinien wcześniej sprawdzić dzienny przebieg z obciążeniem, moc przyłącza oraz zaakceptować produkcyjny termin dostawy.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Nie jest to zakup do zamknięcia na podstawie 238 km WLTP bez testu. Jeśli trasa nie ma zapasu, infrastruktura AC jest nieznana lub samochód jest potrzebny natychmiast, obecne ryzyka mogą być ważniejsze niż cena promocyjna.

Na tle rywali · elektryczne vany dostawcze

Jak wypada wśród chińskich dostawczaków w Polsce.

ModelCena odŁadownośćZasięg WLTPPrzestrzeń
Maxus e-Deliver 3
ten model · punkt odniesienia
135 177 zł910 kg238 km4,8 m³
Farizon SV (V6E)
van elektryczny · oferta w PL
Tańszy o blisko trzydzieści tysięcy brutto i lżejszy, ale z krótszym zasięgiem. Wybór między nimi sprowadza się do tego, czy ważniejsze są kilometry, czy cena wejścia.
105 775 złbrak danych195 kmbrak danych
Maxus eDeliver 5
większy van tej samej marki
Droższy o piętnaście tysięcy brutto, za to z zasięgiem dłuższym o niemal sto kilometrów. Jeśli dniówka nie mieści się w 238 kilometrach, to pierwszy kierunek do sprawdzenia.
149 937 złbrak danych335 kmbrak danych
spalinowy odpowiednik
Tańszy o dziewiętnaście tysięcy brutto i bez ograniczeń zasięgu, ale z kosztem paliwa i bez dostępu do stref czystego transportu. Dla tras nieregularnych bywa rozsądniejszy.
116 727 złbrak danychspalinowybrak danych
Ceny podane brutto, żeby dało się porównać z resztą serwisu — w cennikach dostawczych figurują wartości netto. Ładowności i pojemności rywali nie podajemy tam, gdzie nie mamy ich potwierdzonych w dokumentach.Porównaj szczegółowo
Gwarancja · warunki dla tego modelu

Pięć lat na auto, dziesięć na perforację.

Dokument gwarancyjny Maxusa ma osobne sekcje dla poszczególnych modeli i wartości faktycznie się różnią — poniższe dotyczą konkretnie tego auta, nie całej marki.

Pojazd5 lat / 100 000 kmCo nastąpi wcześniejPrzy aucie dostawczym robiącym czterdzieści tysięcy rocznie limit kilometrów wyczerpie się po dwóch i pół roku, na długo przed upływem pięciu lat.
Bateria8 lat / 160 000 kmPróg 70% pojemnościWymiana przysługuje, gdy pojemność spadnie poniżej siedemdziesięciu procent wartości początkowej. To jedna konkretna liczba, łatwa do zweryfikowania pomiarem.
Perforacja10 latBez limitu przebieguDotyczy przerdzewienia blachy nadwozia od wewnątrz. Dokument nie stawia tu warunku corocznych przeglądów nadwozia, w odróżnieniu od niektórych innych marek.
Korozja powierzchniowa3 lataTylko wybrane obszaryOchrona obejmuje wyłącznie strefy zaznaczone na schemacie w dokumencie — nie całą karoserię. Akumulator 12 V ma osobną, krótszą gwarancję: dwa lata.
Druga strona medaluCo ochronę wyłącza
Druga strona gwarancji · szczególnie ważne przy aucie zarobkowym

Co ochronę wyłącza.

Warunki gwarancji fabrycznej Maxusa to dokument polski, wydany przez producenta i obsługiwany w kraju przez RSA Polska. Wybraliśmy zapisy, które przy pojeździe użytkowym mają realne konsekwencje finansowe.

  • Przeciążenie pojazduWymienione wprost wśród wykluczeń, obok wyścigów i niewłaściwego użycia. Przekroczenie ładowności 910 kilogramów to nie tylko ryzyko mandatu.
  • Zabudowa bez zgody producentaPrzebudowa i doposażenie, w tym modyfikacje karoserii, podwozia i instalacji elektrycznej, wyłączają gwarancję na powiązane elementy. Przed montażem regałów czy chłodni ustal to z dealerem na piśmie.
  • Przestój nie jest rekompensowanyGwarancja nie pokrywa strat z nieużywania auta, kosztów najmu zastępczego, przechowywania ani utraconego wynagrodzenia. Dla firmy jednoautowej to najdroższa pozycja na tej liście.
  • Rozładowanie akumulatorów przy postojuUszkodzenia z niewłaściwego przechowywania, w tym rozładowania baterii wysokonapięciowej i akumulatora 12 V, są wyłączone. Przy dłuższym postoju producent każe sprawdzać napięcie co miesiąc.
  • Serwis poza siecią bez zgodyPrzeglądy u nieautoryzowanego usługodawcy bez zgody producenta mogą pozbawić ochrony. Brak przeglądów według harmonogramu wyłącza ją wprost.
  • Samodzielne regulacjeZbieżność kół, wyważenie opon i regulacja drzwi wykonane poza serwisem są wymienione jako przyczyny wyłączenia odpowiedzialności.

Przy postoju dłuższym niż miesiąc producent zaleca utrzymywanie naładowania baterii na poziomie 53–55 procent i comiesięczną kontrolę akumulatora 12 V. To warunek zachowania gwarancji, nie dobra rada.

Gdzie go zobaczyć na żywo.

25 punktówKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · przed decyzją flotową

Usiądź za kierownicą z Twoim ładunkiem.

Przy dostawczaku oględziny mają konkretny cel: sprawdź, czy to, co wozisz, faktycznie wchodzi. Zabierz typową paletę albo skrzynię i zmierz przestrzeń na miejscu. Zapytaj też o terminy — auto jest sprowadzane na zamówienie i to od dostępności zależy, czy zdążysz z wymianą floty.

27 salonów Maxus · 27 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami MaxusBiała PodlaskaBilczaBoguchwałaBorek WielkopolskiBydgoszczGliwiceKaliszKatowiceKrakówKurzętnikLesznoLublinŁódźOpolePoczesnaPoznańPszczynaRedaStalowa WolaSzczecinTomaszów MazowieckiWarszawaWielogłowyWielogóraWłocławekWojniczWrocławkółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 27 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Kraków, Poznań, Katowice, Lublin, Rzeszów, Kielce, Opole, Gliwice, Częstochowa, Kalisz, Leszno, Radom, Nowy Sącz, Stalowa Wola, Reda, Kurzętnik).Pełna mapa i wszystkie salony →
3
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje e-Deliver 3?
109 900 zł netto w oficjalnym cenniku, czyli 135 177 zł brutto po VAT 23%. Kwota brutto jest obliczeniem i nie powinna zastępować datowanej oferty.
Jaką pojemność ma bateria?
Tabela techniczna podaje 50,23 kWh, natomiast opis wersji 51,5 kWh. Serwis zachowuje obie informacje jako konflikt i używa 50,23 kWh w danych tabelarycznych.
Jaki zasięg podaje homologacja?
238 km WLTP. Wynik dotyczy cyklu homologacyjnego; przebieg przy ładunku i w określonej temperaturze trzeba ocenić w próbie operacyjnej.
Jak szybko ładuje się e-Deliver 3?
Dane wskazują 57 kW DC i 20–80% w 45 minut. Moc AC nie została potwierdzona w tej karcie, więc należy ją uzyskać przed projektem nocnego ładowania.
Jaki jest termin dostawy?
Cennik opisuje sprowadzenie na zamówienie z terminem 120 dni lub dłuższym. Umowa powinna wskazywać datę graniczną i zasady utrzymania ceny.
Skąd pochodzi fotografia?
Podpis materiału brzmi: MAXUS eDELIVER 3 — zdjęcie prasowe producenta. Fot. MAXUS Motors Austria. Zdjęcie jest ilustracyjne.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o e-Deliver 3? Napisz — odpowiemy konkretem.

Pytanie do redakcji trafia do NowoczesneAuta. Zapytanie o ofertę, jazdę próbną lub finansowanie trafia tylko do salonów, które sam wybierzesz.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Maxus e-Deliver 3

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
135 177 złVan elektryczny · 910 kg ładowności · 238 km