MHERO M817.Dwie wersje. Ta sama moc.
M817 to pięciomiejscowy PHEV z napędem AWD, mocą 687 KM i akumulatorem LFP 31,7 kWh. Polska oferta obejmuje E0 za 289 000 zł oraz E1+α za 319 000 zł. Dopłata zmienia przede wszystkim podwozie i komfort: droższa wersja ma pneumatykę, skrętną tylną oś oraz wentylowane fotele z masażem. Poznaj markę MHERO.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

E0 czy E1+α? Porównaj konkretne różnice.
Różnica wynosi 30 000 zł. E1+α ma w polskiej liście pneumatykę, skrętną tylną oś, tryb kraba, wentylację i masaż przednich foteli, lodówkę, W-HUD oraz Dynaudio. Obie wersje mają 687 KM.
Polska tabela podaje 110 km WLTC i 140 km CLTC. Słowacki PDF Q3 podaje 93 km zasięgu mieszanego w tabeli WLTP, ale dotyczy innego rynku. Nie zamieniamy tych wyników w jedną liczbę WLTP dla Polski.
Polska strona wymienia sterowanie głosem w czterech strefach, ale nie podaje języków. Nie potwierdzamy polskich komend ani działania usług Huawei bez demonstracji w samochodzie.
Polskie ceny
Od 289 000 zł. E1+α za 319 000 zł.
Na polskiej stronie MHERO są już ceny brutto z VAT: 289 000 zł za E0 oraz 319 000 zł za E1+α. Zastępują wcześniejszą prognozę redakcyjną. Termin odbioru i dostępność konkretnego samochodu wymagają potwierdzenia w salonie.
E0 · brutto z VAT · polska oferta
E1+α kosztuje o 30 000 zł więcej. Odczyt cen 11.09.2026.
E0 czy E1+α
E0 i E1+α. 30 tys. zł różnicy.
Obie konfiguracje mają ten sam deklarowany napęd i akumulator. Wyposażenie podwozia oraz kabiny należy powiązać z wersją na zamówieniu.
- Moc687 KM
- Prześwit222 mm
- Koła18 cali
M-SOUND 12 głośników, kamera 360°, ogrzewana kierownica i tylna kanapa według PL.
- Moc687 KM
- Prześwit228 / 333 mm
- Koła20 cali
Pneumatyka, skrętna tylna oś, wentylacja i masaż przednich foteli, lodówka oraz Dynaudio.
Obejrzyj MHERO M817.
Oficjalne ilustracje M817 z polskiej strony; szczegóły wyposażenia zależą od E0 lub E1+α.





Dopłata zmienia podwozie. Moc pozostaje taka sama.
Dobierz wersję do manewrów, komfortu pasażerów i sposobu używania samochodu.
Wyposażenie zależy od wersji. E0 oraz E1+α.
Zdjęcia i ogólna prezentacja technologii nie potwierdzają wszystkich funkcji w każdym samochodzie.
W obu wersjach według PL6 poz.
- 687 KM i 848 Nm, napęd AWD
- Ekran centralny 15,6 cala i wskaźniki 10,25 cala
- Apple CarPlay i Android Auto — tryb połączenia do sprawdzenia
- Podgrzewana kierownica i tylna kanapa
- Dwustrefowa klimatyzacja
- Kamera 360°, ACC i AEB według tabel wyposażenia
E04 poz.
- Koła 18 cali, opony 265/65 R18
- Audio M-SOUND z 12 głośnikami
- Prześwit 222 mm
- Deklarowany promień zawracania 6,2 m
E1+α — różnice7 poz.
- Pneumatyka i skrętna tylna oś ±10°
- Tryb jazdy krabem
- Wentylacja, ogrzewanie i masaż przednich foteli
- Lodówka w kabinie
- W-HUD i tylny ekran sterujący
- Dynaudio: 18 głośników według polskiej listy
- Koła 20 cali, opony 275/60 R20
Zasięg i dane
110, 140 czy 93 km? Liczy się opis pomiaru.
Nie ustawiamy tych wartości w rankingu od najlepszej do najgorszej: dotyczą różnych cykli albo rynku.
Polska strona M817
110 WLTC / 140 CLTCKilometry na samym prądzie. Zasięg łączny to odpowiednio 1113 i 1300 km według strony; nie jest to deklaracja WLTP.
Słowacki PDF Q3
93 km · mieszanyTabela WLTP dla E0 i E1+α. Miejski zasięg elektryczny wynosi 110 / 103 km. To odniesienie dla rynku SK, nie potwierdzenie polskiej homologacji.
Polska strona M817 i słowacki cennik ważny 1.07–30.09.2026, zachowane 11.09.2026.
Parametry, które warto znać.
▲ lepszy wynik w wierszu
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 3
Do sprawdzenia 3
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
Dla użytkownika potrzebującego pięciomiejscowego SUV-a PHEV z napędem AWD, który chce korzystać z ładowania i porównać terenowe podwozie E0 z komfortowymi dodatkami E1+α.
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Jeżeli potrzebujesz siedmiu miejsc lub potwierdzonego europejskiego zasięgu polskiej konfiguracji, sama strona produktowa nie zamyka decyzji. Nie zastępuj dokumentacji homologacyjnej liczbą CLTC z reklamy.
Jak wypada M817 na tle 917?
| Model | Napęd | Moc | Długość |
|---|---|---|---|
MHERO M817 ten model · punkt odniesienia | PHEV | 687 KM | 5100 mm |
Cztery silniki elektryczne, pięć miejsc | EV | 1088 KM | 4987 mm |
15 minut szybkiego ładowania. Od 20 do 80%.
Strona podaje czasy, ale nie moc ładowania AC/DC. Nie obliczamy z nich mocy maksymalnej.
Szybkie ładowanie
15 min · 20–80%Deklaracja bez opisanej temperatury akumulatora i warunków testu.
Wolne ładowanie
4,3 h · 20–100%Zakres kończy się przy pełnej baterii. Polski opis wymienia europejskie CCS2.
MHERO Polska, specyfikacja E0/E1+α; odczyt 11.09.2026.
Warunki dla M817. Potrzebny polski dokument.
Usiądź za kierownicą Obejrzyj wybraną wersję.
Wybierz województwo albo kliknij miasto na mapie. Pokażemy salony MHERO, w których zapytasz o auto demonstracyjne i wolny termin jazdy.
6 rzeczy, które warto wiedzieć.
Co daje dopłata do E1+α?
Czy M817 kosztuje już konkretną kwotę w Polsce?
Jaki jest zasięg na samym prądzie?
Ile trwa ładowanie?
Czy E0 ma skrętną tylną oś i pneumatykę?
Czy obsługa głosowa działa po polsku?
Masz pytanie o M817? Zapytaj o M817.
Wskaż E0 albo E1+α i poproś o cenę egzemplarza, termin odbioru, polskie warunki gwarancji oraz dokumentację zasięgu i holowania.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.