koszt przejazdu
01 · Koszty
MHERO M817 cena: ile płacisz za auto i za jazdę.
Ustaw przebieg i udział jazdy na prądzie. Liczymy z ceny katalogowej 289 000 zł (E0) i 319 000 zł (E1+α); importer nie opisuje rabatów. Nie liczymy ubezpieczenia, serwisu ani utraty wartości.
Założenia rachunku
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 317 170 zł
zakup paliwo i prąd
zakupenergia / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Plug-in 1.5 turbo, 4x4 kosztuje łącznie 317 170 zł: zakup 289 000 zł i energia 28 170 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz bez tankowania?
Wpisz długość trasy. Pokażemy koszt i miejsce na stację. Bak ma 84 l, a importer podaje zasięg łączny 1 113 km (WLTC).
03 · Wyposażenie
MHERO M817 wyposażenie: co daje dopłata za E1+α.
Dwie wersje w jednej tabeli. Pełna lista 100 pozycji ze strony importera jest w tabeli niżej; przy akcesoriach cena i dostępność nie są znane.
E1+α +30 000 zł · 18 dodatków, 1 mniej
- + Zawieszenie pneumatyczne
- + Regulacja wysokości o 150 mm
- + Skrętna tylna oś
- + Tryb jazdy krabem
- + Wykrywanie brodzenia
- + Boczne poduszki w 2. rzędzie
- + Fotele ze skóry Nappa
- + Fotele z pamięcią i wentylacją
- i 10 więcej w tabeli
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| ✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga | ||
| Wyposażenie | PHEVPlug-in 1.5 turbo, 4x4E0 | PHEVPlug-in 1.5 turbo, 4x4E1+α |
|---|---|---|
| Komfort i funkcjonalność | ||
| Zawieszenie pneumatyczneAuto podnosi się i obniża, a tłumienie dopasowuje się do drogi. | — | ✓ |
| Regulacja wysokości o 150 mmPrześwit rośnie do 333 mm w terenie, a do auta łatwiej wsiąść po obniżeniu. | — | ✓ |
| Skrętna tylna ośPromień zawracania 5,2 m zamiast 6,2 m, łatwiej w mieście i na wąskiej ścieżce. | — | ✓ |
| Tryb jazdy krabemAuto przesuwa się ukośnie, przydatne przy parkowaniu i ciasnym terenie. | — | ✓ |
| Blokady mechaniczne przód i tyłWg listy PL tylko E0. Zapytaj, czy E1+α blokuje oba mosty. | ✓ | — |
| Fotele ze skóry NappaSkóra Nappa wg listy PL tylko w E1+α; materiału foteli E0 lista nie podaje. | — | ✓ |
| Fotele z pamięcią i wentylacjąWentylowane fotele przednie, przydatne w upale. | — | ✓ |
| Masaż przednich foteliWygoda na długiej trasie. | — | ✓ |
| LodówkaChłodzi napoje; w E0 jej nie ma. | — | ✓ |
| Systemy wsparcia kierowcy | ||
| Wykrywanie brodzeniaSystem pomaga ocenić głębokość wody; E1+α ma deklarowane brodzenie 900 mm. | — | ✓ |
| Radary parkowaniaOsiem czujników zamiast czterech ułatwia manewry dużym autem. | 4 czujniki | 8 czujników |
| Noktowizor (kamera termowizyjna) | — | ? |
| Bezpieczeństwo | ||
| Boczne poduszki w 2. rzędzieDwie dodatkowe poduszki dla pasażerów z tyłu wg listy PL; cennik SK podaje 8 poduszek w obu wersjach. | — | ✓ |
| Multimedia | ||
| Wyświetlacz W-HUDPrędkość i nawigacja na szybie. | — | ✓ |
| Ekran dla pasażerów z tyłuKlimatyzacja i multimedia z tylnej kanapy. | — | ✓ |
| System audioE1+α dokłada system Dynaudio i więcej głośników. | M-SOUND, 12 głośników | Dynaudio, 18 głośników |
| Dostęp bezkluczykowy | ✓ | ? |
| Oświetlenie ambientowe LED (256 kolorów) | — | ✓ |
| Nadwozie | ||
| Dach panoramiczny z roletąWięcej światła w kabinie; E0 nie ma go na liście. | — | ✓ |
| Reflektory matrycowe ADBŚwiatła drogowe nie oślepiają innych kierowców. | — | ✓ |
| Stopnie boczneElektrycznie wysuwany stopień ułatwia wsiadanie do wysokiego auta; wg SK w E0 to opcja. | stały | elektrycznie wysuwany |
| Drzwi z miękkim domykaniem (5 drzwi) | — | ✓ |
| Elektrycznie domykana klapa bagażnika | ✓ | ? |
| Podświetlany grill | — | ✓ |
| Tylne szyby termoizolacyjne, przyciemniane | — | ✓ |
| Zderzak w stylu terenowym | ✓ | ? |
W standardzie w każdej wersji (68)
Bezpieczeństwo
- 3-punktowe pasy w drugim rzędzie
- Automatyczne blokowanie po opuszczeniu pojazdu
- Kurtyny powietrzne na całej długości (2)
- Mocowania ISOFIX
- Przednie boczne poduszki powietrzne (2)
- Przednie pasy z napinaczem i ogranicznikiem
- Przednie poduszki powietrzne (2)
- Płyta ochronna podwozia
- System TPMS
Komfort i funkcjonalność
- 12-kierunkowa regulacja fotela kierowcy (lędźwie)
- Asystent jazdy terenowej przy niskiej prędkości
- Dwustrefowa automatyczna klimatyzacja
- Elektryczna regulacja fotela pasażera
- Filtracja i monitoring PM2.5
- Inteligentna blokada E-Lock Mengshi
- Kierownica regulowana w 4 kierunkach
- Kierownica wielofunkcyjna
- MATS™ inteligentny system terenowy
- Manetka w stylu lotniczym
- Podgrzewana kierownica
- Podgrzewanie tylnej kanapy
- Podsufitka
- Przedni i tylny hak holowniczy
- System kontroli ruchu pojazdu
- System oczyszczania powietrza
- Tryb pełzania
- Tryby terenowe (śnieg/błoto/skały/piasek/brodzenie)
- Wielofunkcyjny filtr z węglem aktywnym
Systemy wsparcia kierowcy
- Adaptacyjny tempomat (ACC)
- Automatyczne hamowanie awaryjne (AEB)
- Inteligentna kontrola ograniczenia prędkości (ISLC)
- Inteligentny asystent jazdy z tempomatem (ICA)
- Kamera HD do percepcji
- Moduł kamer (4 szt.)
- Monitor martwego pola (BSD)
- Ostrzeganie o kolizji czołowej (FCW)
- Ostrzeganie o kolizji tylnej (RCW)
- Ostrzeganie przy otwarciu drzwi (DOW)
- Ostrzeganie zmiany pasa (LDW)
- Przezroczysty widok podwozia
- Radar fal milimetrowych (3 szt.)
- Ruch poprzeczny z tyłu (RCTA/B)
- System kamer 360° (AVM)
Multimedia
- Apple CarPlay / Android Auto
- Bezprzewodowa ładowarka 50 W (chłodzona)
- Bluetooth w pojeździe
- Centralny ekran dotykowy 15,6"
- Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25"
- DAB (cyfrowe radio)
- Elektroniczna redukcja hałasu (ENC)
- Gniazdo 12 V / 220 V
- Inteligentne sterowanie głosem w 4 strefach
- Inteligentny kluczyk (2 szt.)
- Lusterko wsteczne z obrazem strumieniowym
- Pokrętło wyboru trybów w stylu lotniczym
- Porty USB typu A / C
- V2L (zasilanie zewnętrzne)
Nadwozie
- Lusterka bezramkowe (regulacja/składanie/podgrzewanie/pamięć)
- Podgrzewane dysze spryskiwaczy
- Przednie reflektory LED
- Regulacja wysokości świateł
- Relingi dachowe
- Szyba przednia i szyby boczne termoizolacyjne
- Szyby elektryczne one-touch (zabezpieczenie)
- Tylna szyba przyciemniana, elektrycznie podgrzewana
- Tylne lampy zespolone LED
- Tylne światło przeciwmgielne LED
- Zewnętrzny schowek montowany z tyłu
Cennik nie rozstrzyga (6)
Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.
- Boczna drabinka i siatka bagażowa
- Dachowy bagażnik ładunkowy
- Dodatkowe dachowe światła drogowe
- Pakiet holowniczy (homologacja 3,5 t)
- Wyciągarka wysokonapięciowa z PDU
- Zestaw koła zapasowego (pełnowymiarowe)
Lista wyposażenia na stronie importera m-hero.com.pl/mhero-ii-m817 (odczyt 8.10.2026); porównanie z cennikiem MHERO Slovensko Q3 2026. Strona nie rozdziela akcesoriów od standardu, więc pozycje sporne oznaczono jako niepewne.
Teren w liczbach
MHERO M817 w terenie: co mówi katalog.
Liczby z katalogu importera, bez naszego pomiaru.
- 222 mmPrześwit
- 700 mmBrodzenie
- 30°Kąt natarcia
- 19°Kąt rampowy
- 30°Kąt zejścia
- Przód i tył wg listy PLBlokady mechanizmów różnicowych
Inne wersje, różnice: E1+α: prześwit 333 mm, brodzenie 900 mm, kąt natarcia 37,7°, kąt rampowy 27,3°, kąt zejścia 37°.
04 · Wnętrze
MHERO M817 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.
Zdjęcia z oficjalnych stron importerów: studyjne renderingi z Polski, ujęcie w terenie i wnętrze ze strony słowackiej. Kolor tapicerki zależy od wersji i rynku.
MHERO M817: wnętrze z ekranem multimediów; kolor tapicerki zależy od wersji i rynku.
05 · Co wiemy
MHERO M817: co wiemy z dokumentów importera i czego jeszcze nie wiemy.
W Polsce ani w Europie nie znaleźliśmy niezależnego testu MHERO M817 (wyszukiwanie do 9.10.2026). Opieramy się na danych importera w Polsce i na Słowacji; to deklaracje producenta, bez pomiaru niezależnego.
Mocne strony
- Moc i przyspieszenie. Importer deklaruje 687 KM, 848 Nm i 5,2 s do 100 km/h.
Więcej · 1 źródło
To dane katalogowe bez pomiaru niezależnego.
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026
- Dane terenowe. E1+α ma wg importera prześwit do 333 mm, brodzenie 900 mm i kąt natarcia 37,7° po podniesieniu zawieszenia (E0: 222 mm, 700 mm, 30°).
Więcej · 1 źródło
Są to deklaracje producenta.
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026
- Elektronika terenowa. W obu wersjach lista PL wymienia tryb pełzania, tryby śnieg, błoto, skały, piasek i brodzenie oraz kamery 360° z widokiem podwozia.
1 źródło
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026
Na co uważać
- Zasięg na prądzie. Importer PL podaje 110 km (WLTC) i 140 km (CLTC), cennik SK 93 km w mieszanym WLTP.
Więcej · 2 źródła
To różne cykle, więc nie porównuj 110 km z wynikami WLTP innych aut.
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026, Cennik MHERO M817, Słowacja 07.2026
- Zużycie. Cennik SK podaje 4,68 l/100 km i 35,3 kWh/100 km (WLTP, średnia ważona).
Więcej · 1 źródło
Zużycia po rozładowaniu baterii nie znamy, a auto waży 2 817–2 909 kg.
Źródła: Cennik MHERO M817, Słowacja 07.2026
Pokaż pozostałe (2)
- Holowanie. Strona PL pisze o 2,5 t w opisie i o pakiecie z homologacją 3,5 t wśród akcesoriów, cennik SK o 3 500 kg hamowanej i 750 kg niehamowanej przyczepy.
Więcej · 2 źródła
Wartość dla Polski wpisze dowód rejestracyjny egzemplarza.
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026, Cennik MHERO M817, Słowacja 07.2026
- Reduktor i blokady. Żaden dokument nie wymienia reduktora.
Więcej · 2 źródła
Blokady: lista PL podaje mechaniczne przód i tył w E0, cennik SK E-Lock jako opcję E0 (4 449 EUR) i brak w E1+α.
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026, Cennik MHERO M817, Słowacja 07.2026
Co to znaczy dla Ciebie
Na jeździe próbnej sprawdź zużycie z pustą baterią, szum wiatru, ładowanie przy niskiej temperaturze i opony.
Więcej
Gwarancję, holowanie i blokady uzgodnij z importerem na piśmie.
Na co jeszcze warto zwrócić uwagę
!Uwaga
Euro NCAP.
Strona importera nie podaje wyniku Euro NCAP, a niezależnej bazy z wynikiem nie znaleźliśmy.
Więcej · 1 źródło
To brak wpisu, nie zero gwiazdek.
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dokumenty importera, a niezależnych testów jeszcze nie ma. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Niezależne testy w Polsce i Europie.
Brak niezależnych testów polskich/europejskich do 9.10.2026.
Więcej · 1 źródło
Testy zagraniczne, które znaleźliśmy, dotyczą rynków pozaeuropejskich i nie są tu użyte.
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026
Pokaż pozostałe (3)
?Nie wiemy
Ładowanie.
Importer PL podaje czasy (20–80% w 15 min, 20–100% w 4,3 h) bez mocy w kW.
Więcej · 1 źródło
Niezależnego pomiaru mocy ładowania nie mamy.
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026
?Nie wiemy
Usługi Huawei.
Strona opisuje kokpit na HarmonyOS, ale nie potwierdza języka głosu ani działania usług w Polsce.
1 źródło
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026
?Nie wiemy
Zużycie po rozładowaniu baterii.
Nie ma niezależnego pomiaru zużycia paliwa przy rozładowanej baterii dla wersji sprzedawanej w Polsce.
1 źródło
Źródła: MHERO II, strona importera w Polsce 10.2026
Źródła opinii (2), stan na 09.10.2026
Importer: cenniki i komunikaty
06 · Nasz werdykt
Czy MHERO M817 to dobry wybór? Ile terenu potrzebujesz?
Obie wersje mają 687 KM, więc wybierasz podwozie, nie moc. E1+α to wyższy prześwit, ciaśniejszy zawrót i komfort. Do ciężkiego terenu może pasować lepiej tańsza E0, bo tylko ona ma na liście PL blokady mechaniczne (cennik SK mówi co innego).
E0
Terenowa baza za 289 000 zł
Dostajesz 687 KM, napęd na cztery koła i bagażnik od 828 l na zawieszeniu klasycznym: prześwit 222 mm, kąt natarcia 30°, brodzenie 700 mm. To o 30 000 zł mniej niż E1+α, przy tej samej mocy i baterii. Dla kogo: do terenu ciężkiego, gdzie ważniejsze są blokady niż komfort. Dla kogo nie: do ciasnych miejskich parkingów, bo zawracasz w 6,2 m.
Dlaczego tak
- Blokady mechaniczne przód i tył są na liście PL (cennik SK: płatna opcja za 4 449 EUR, więc potwierdź w umowie)
- Ta sama moc, napęd i bateria co w droższej wersji
- Tryb pełzania oraz przedni i tylny hak holowniczy na liście PL
Na co uważać
- Bez zawieszenia pneumatycznego, tylnej osi skrętnej i trybu kraba: promień zawracania 6,2 m
- Lista PL pokazuje 6 poduszek, cennik SK 8: zapytaj o liczbę w aucie, które kupujesz
- Kąty i brodzenie to deklaracje producenta, bez pomiaru niezależnego
E1+α
Dopłata za podwozie i komfort
Za 30 000 zł więcej dostajesz inne podwozie: zawieszenie pneumatyczne z regulacją 150 mm, tylną oś skrętną i tryb kraba. Prześwit rośnie do 333 mm, brodzenie do 900 mm, a w kabinie dochodzą masaż, wentylacja foteli, lodówka i audio Dynaudio. Dla kogo: do długich tras, brodów i wąskich dróg. Dla kogo nie: do terenu, w którym liczą się blokady obu mostów, dopóki importer ich nie potwierdzi.
Dlaczego tak
- Kąt natarcia 37,7° i prześwit 333 mm po podniesieniu auta (E0: 30° i 222 mm)
- Promień zawracania 5,2 m zamiast 6,2 m dzięki skrętnej tylnej osi
- Boczne poduszki w 2. rzędzie, 8 czujników parkowania, reflektory matrycowe
Na co uważać
- Lista PL nie wymienia blokad mechanicznych, tylko E-Lock Mengshi: zapytaj, czy zablokujesz oba mosty
- Masa własna 2 909 kg (E0: 2 817 kg): zapytaj o DMC i ładowność w dowodzie rejestracyjnym
- Kąty 37,7° i 37° oraz prześwit 333 mm dotyczą auta po podniesieniu; na co dzień prześwit to 228 mm
07 · Rywale
Terenowy plug-in za 289–319 tys. zł co jeszcze możesz kupić.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle MHERO M817 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż MHERO M817, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zMHERO M817 E0 · 289 000 zł (Cena katalogowa)PHEV

BAIC BJ60
- Cena od
- 299 900 zł+10 900 zł
- Moc
- 256 KM−431 KM
Więcej
Najbliższa terenówka w tej cenie: rama, reduktor i blokady w standardzie, ale bez wtyczki i z 7 miejscami. Droższy o 10 900 zł, słabszy o 431 KM, z gwarancją 5 lat lub 100 tys. km.

Denza B5
- Cena od
- 359 040 zł+70 040 zł
- Moc
- 544 KM−143 KM
Więcej
Najbliższy rywal z wtyczką: też rama, plug-in 4x4 i 31,8 kWh, z trzema blokadami różnic. Droższy o 70 040 zł (Elegance) i słabszy o 143 KM. Zasięg na prądzie 90 km wg WLTP importera.

BYD Tang
- Cena od
- 320 000 zł+31 000 zł
- Moc
- 517 KM−170 KM
Więcej
Duży SUV w cenie E1+α, ale elektryczny i bez cech terenowych: 530 km zasięgu i ładowanie DC 170 kW. Droższy o 31 000 zł, słabszy o 170 KM, z gwarancją 6 lat lub 150 tys. km.

Jaecoo 8
- Cena od
- 219 900 zł−69 100 zł
- Moc
- 428 KM−259 KM
Więcej
Ten sam rodzaj napędu, ale miejski SUV bez cech terenowych. Tańszy o 69 100 zł, słabszy o 259 KM, z gwarancją 7 lat lub 150 tys. km.


+Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja MHERO M817: importer jej nie publikuje, więc zapytaj o nią przed zamówieniem.
Importer w Polsce nie podaje gwarancji na M817. Zapytaj o okres, limit kilometrów i warunki dla baterii, zanim podpiszesz umowę.
Pojazd
Brak informacji
Gwarancji producenta w Polsce nie podano.
Szczegóły
Strona importera nie podaje okresu, limitu kilometrów ani zakresu gwarancji na M817. Nie przenosimy tu 5 lat z MHERO 917 ani warunków ze Słowacji. Zapytaj AFG Electric Motors lub salon o dokument i poproś o kopię.
Bateria
Brak informacji
Gwarancji baterii nie podano.
Szczegóły
Okres gwarancji baterii LFP 31,7 kWh i próg utraty pojemności nie są podane. Przy plug-inie to pierwsze pytanie: poproś o zapis na piśmie.
Punkt odniesienia: Słowacja
2 + 6 lat
Słowacja ma 2 + 6 lat; dla Polski to nie jest gwarancja.
Szczegóły
Cennik MHERO na Słowacji (Q3 2026) podaje 2 lata plus 6 lat albo 200 000 km i promocję 2 + 8 lat bez limitu km do 31.03.2027, z warunkami. To rynek słowacki, nie polska gwarancja; pokazujemy, żeby wiedzieć, o co pytać.
Rękojmia
2 lata
Konsument ma 2 lata rękojmi sprzedawcy.
Szczegóły
Konsument ma wobec sprzedawcy rękojmię za wady fizyczne przez 2 lata, niezależnie od gwarancji producenta. W umowie z firmą rękojmię można ograniczyć, więc sprawdź zapisy.
09 · Salony i jazda próbna
Jazda próbna MHERO M817: salony blisko Ciebie.
Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 3 salonów MHERO: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 3 salony w 3 miastach.
3 salony MHERO3 miasta
Lista salonów
Salony MHERO: adres, telefon, jazda próbna.
3 salony w 3 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Pruszcz Gdański 1 salon
MHERO Pruszcz Gdański (Dongfeng, Grupa Janisz)
Batalionów Chłopskich 5, 83-000, Pruszcz Gdański
Rzeszów 1 salon
MHERO Rzeszów (Dongfeng Rzeszów)
Ludwika Chmury 4, 35-213, Rzeszów5,03 opinie w Google
Warszawa 1 salon
MHERO Warszawa (Dongfeng Warszawa Praga)
Białowieska 6, 04-063, Warszawa4,719 opinii w Google
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
MHERO M817 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Czym różnią się E0 i E1+α, ile naprawdę jedzie na prądzie, co z reduktorem, holowaniem i gwarancją: odpowiedzi z cennika PL i tabeli SK, z wyraźnym oznaczeniem braków.
Ile kosztuje MHERO M817 w Polsce i czym różni się E0 od E1+α?
E0 kosztuje 289 000 zł, E1+α 319 000 zł (ceny katalogowe brutto; rabatów importer nie opisuje). Różnica 30 000 zł dotyczy podwozia i komfortu, nie mocy: obie wersje mają 687 KM.
Co dostaję za dopłatę do E1+α?
Zawieszenie pneumatyczne z regulacją 150 mm, tylną oś skrętną ±10°, tryb kraba, koła 20 cali, masaż i wentylację foteli, lodówkę, W-HUD i audio Dynaudio. Pełna lista jest w tabeli wyposażenia.
Jaki jest zasięg na prądzie i dlaczego liczby się różnią?
Importer PL podaje 110 km wg WLTC i 140 km wg CLTC, cennik na Słowacji 93 km wg WLTP. To trzy różne cykle, więc z innymi plug-inami porównuj WLTP, czyli 93 km.
Ile trwa ładowanie?
Importer podaje 20–80% w 15 min i 20–100% w 4,3 h. Mocy ładowania w kW nie podaje, więc zapytaj o nią w salonie, zanim kupisz ładowarkę domową.
Ile pali po rozładowaniu baterii?
Dla polskiej wersji tego nie zmierzono ani nie podaje tego importer. Cennik SK podaje 4,68 l/100 km jako średnią ważoną WLTP (przy regularnym ładowaniu; po rozładowaniu baterii auto o masie 2,8 t spali więcej). Zbiornik ma 84 l, a zasięg łączny wg WLTC to 1 113 km.
Czy M817 ma reduktor i blokady dyferencjałów?
Reduktora nie wymienia żaden dokument. Blokady mechaniczne przód i tył są na liście PL tylko w E0; cennik SK ma E-Lock jako opcję E0. Zapytaj o pisemną konfigurację wybranej wersji.
Ile M817 może holować?
Dokumenty się różnią: strona PL pisze o 2,5 t, pakiet holowniczy ma homologację 3,5 t, a cennik SK podaje 3 500 kg przyczepy hamowanej. Obowiązuje wpis w dowodzie rejestracyjnym egzemplarza.
Jaka jest gwarancja na MHERO M817?
Importer w Polsce jej nie podaje. Nie przenosimy warunków z MHERO 917 ani ze Słowacji (2 + 6 lat). Poproś o dokument gwarancyjny, w tym warunki dla baterii, przed podpisem.
Czy to prawdziwa terenówka: prześwit, kąty, brodzenie?
E0 deklaruje prześwit 222 mm, kąt natarcia 30° i brodzenie 700 mm. E1+α po podniesieniu zawieszenia 333 mm, 37,7° i 900 mm. To dane producenta, bez testu niezależnego.
Czy zmieści się w garażu i na parkingu?
Auto ma 5 100 mm długości, 1 998 mm szerokości, 1 899 mm wysokości i rozstaw osi 3 005 mm. Promień zawracania to 6,2 m w E0 i 5,2 m w E1+α dzięki skrętnej tylnej osi.
Ile zmieści bagażnik i ile jest miejsc?
Jest 5 miejsc w dwóch rzędach, bez trzeciego. Bagażnik ma od 828 do 2 112 l po złożeniu kanapy (dane importera).
Czy kokpit Huawei działa po polsku?
Strona importera opisuje system HarmonyOS i ekran 15,6 cala, ale nie potwierdza języka sterowania głosem ani usług w Polsce. Sprawdź to na jeździe próbnej.
Czy M817 ma ocenę Euro NCAP?
Nie znaleźliśmy wyniku Euro NCAP ani na stronie importera, ani w wynikach wyszukiwania (9.10.2026). To brak wpisu, nie zero gwiazdek. Zapytaj salon o udokumentowane wyposażenie bezpieczeństwa: lista PL podaje 6 poduszek w E0 i 8 w E1+α.
Gdzie obejrzeć M817 i umówić jazdę próbną?
Lista salonów MHERO jest niżej. Formularz importera wymienia 29 miast, ale to dealerzy kilku marek, więc zapytaj, czy dany salon ma egzemplarz.
E0 czy E1+α do prawdziwego terenu?
Jeśli jeździsz po błocie, piachu i koleinach, zacznij od blokad: lista PL ma mechaniczne przód i tył tylko w E0, a E1+α tylko E-Lock Mengshi. E1+α daje za to prześwit do 333 mm i brodzenie 900 mm (deklaracje producenta, po podniesieniu zawieszenia). Dla wąskich leśnych dróg liczy się też promień zawracania 5,2 m zamiast 6,2 m.
Czy M817 to auto na co dzień, czy tylko w teren?
Ma 5,1 m długości i waży 2,8–2,9 t, więc w mieście będzie duży i ciężki. Plug-in z baterią 31,7 kWh pojedzie 93–110 km na prądzie, zależnie od cyklu pomiaru, co wystarcza na dojazdy bez paliwa, jeśli masz gdzie ładować. Po rozładowaniu baterii spali wyraźnie więcej niż katalogowe 4,68 l/100 km, ale niezależnego pomiaru nie mamy.
Gdzie serwisować MHERO M817 w Polsce?
Importer nie opisuje sieci serwisowej na stronie modelu. Zanim kupisz, zapytaj salon, kto wykonuje przeglądy i naprawy, jak długo czeka się na części i kto odpowiada za baterię trakcyjną.
Z tej marki: inne modele MHERO
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Plug-in 1.5 turbo, 4x4 E0: Cena cennikowa 289 000 zł — warunek: Cena katalogowa brutto ze strony importera; rabatów i promocji w Polsce nie opisano.
- Plug-in 1.5 turbo, 4x4 E1+α: Cena cennikowa 319 000 zł — warunek: Cena katalogowa brutto ze strony importera; rabatów i promocji w Polsce nie opisano.
Importer nie podaje rabatów ani terminów dostaw, więc liczymy z cen katalogowych ze strony m-hero.com.pl (odczyt 8.10.2026). Zużycie paliwa i zasięg elektryczny WLTP pochodzą z cennika na Słowacji, bo strona polska ich nie podaje.
Dokumenty
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o MHERO M817. Napisz albo umów jazdę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…