Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV terenowy 4WD · benzynaSUV terenowy · napęd na cztery koła

Jetour T2.Jedyny 4WD w portfolio marki.

Najmocniejszy i jedyny czterokołowo napędzany model w gamie Jetoura: silnik 2.0 turbo o mocy 254 koni i momencie 390 Nm, prześwit 183 milimetry i siedemdziesięciolitrowy zbiornik. Auto o wyraźnie terenowym charakterze — co czyni jedno z ograniczeń programu pomocy drogowej tej marki szczególnie istotnym. Zobacz wszystkie modele Jetour.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 23 punktach
Jetour T2 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto siedemdziesiąt pięć tysięcy za napęd 4x4.

Cztery pytaniaCenaGdzie kończy się pomoc
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · terenowy SUV z jednym haczykiem

Cztery pytania o auto do wyjazdów.

Ten model kupuje się z myślą o dalszych trasach i gorszych drogach — i dokładnie w tym kontekście warto przeczytać warunki pomocy drogowej.

Pomoc drogowa działa za granicą?

Nie działa. Ochrona z programu tej marki ograniczona jest do terytorium kraju i kończy się dokładnie na granicy. Przy aucie terenowym, kupowanym często właśnie z myślą o wyprawach, to ograniczenie zasługuje na osobną sekcję — i taką mu poświęcamy.

Ile realnie spala?

Producent deklaruje 11,5 litra na sto kilometrów. To najwyższa wartość wśród wszystkich benzynowych aut, które opisujemy. Przy siedemdziesięciolitrowym zbiorniku daje to około sześciuset kilometrów zasięgu — przyzwoicie jak na tę moc, ale rachunek za paliwo będzie odpowiednio wysoki.

Czy to prawdziwy teren, czy tylko wygląd?

Napęd na cztery koła i prześwit 183 milimetrów to konkrety, nie stylizacja. Producent nie podaje jednak ani kątów natarcia i zejścia, ani głębokości brodzenia, ani obecności blokad mechanizmów różnicowych — a to one rozstrzygają o możliwościach poza asfaltem. Bez tych danych trudno ocenić, jak daleko można się nim zapuścić.

Co z gwarancją?

Pięć lat na pojazd i lakier oraz dwanaście lat lub czterysta tysięcy kilometrów na przerdzewienie nadwozia — najdłużej w całym naszym zestawieniu. Przy aucie jeżdżącym po solonych i błotnistych drogach ta akurat pozycja ma realną wartość.

Cena · najdroższy model marki

Cena, którą i jedyny z napędem na obie osie.

Sto siedemdziesiąt cztery tysiące dziewięćset złotych. To o sześćdziesiąt dwa tysiące więcej niż kompaktowy Dashing i o pięćdziesiąt tysięcy więcej niż siedmiomiejscowy X70 Plus — a różnicę tłumaczy przede wszystkim napęd na cztery koła i silnik o niemal sto koni mocniejszy.

174 900 zł

wersja z silnikiem 2.0 turbo i napędem na obie osie

Dopłata do lakieru metalizowanego wynosi 3 400 zł — najwyższa w gamie marki

Pozostałe modele Jetoura mają napęd wyłącznie na przednią oś i silniki o mocy od 116 do 197 koni. Ten jest jedyny z prześwitem przekraczającym 180 milimetrów.

Za co płacisz różnicę wobec reszty gamy
jedyny w gamieNapęd na cztery kołaPozostałe trzy modele marki napędzają wyłącznie przednią oś. Przy aucie kupowanym z myślą o gorszych nawierzchniach to różnica konstrukcyjna, nie kosmetyczna.
254 KMSilnik 2.0 turboMoment 390 Nm i skrzynia dwusprzęgłowa siedmiobiegowa. Najmocniejsza jednostka w gamie — o pięćdziesiąt siedem koni więcej niż najmocniejszy wariant Dashinga.
najwyższyPrześwit 183 mmWartość minimalna podana przez producenta. Przy zjazdach z asfaltu i wysokich krawężnikach to ona decyduje, nie sama obecność napędu na cztery koła.
70 lWiększy zbiornikO trzynaście litrów więcej niż w pozostałych modelach marki — co przy spalaniu 11,5 litra na sto kilometrów jest raczej koniecznością niż luksusem.
Pomoc drogowa · dokładnie tam, gdzie się kończy

Assistance działa tylko w Polsce.

Auto z napędem na cztery koła i prześwitem 183 milimetrów kupuje się zwykle z myślą o dalszych wyjazdach. Tymczasem program pomocy drogowej tej marki kończy się na granicy państwa — i to jest ograniczenie warte poznania przed, a nie po zakupie.

  • Zasięg terytorialny: wyłącznie PolskaDokument programu określa go jednoznacznie. Dla porównania: Chery obejmuje pomocą trzydzieści cztery kraje, Maxus również działa poza krajem. Awaria w Chorwacji albo w Alpach oznacza tu organizowanie holowania na własną rękę.
  • Sto kilometrów holowania łącznieLimit obejmuje oba holowania razem — na miejsce naprawy i z powrotem. Przy dwudziestu trzech punktach serwisowych w kraju i awarii w rejonie górskim albo na wschodzie kraju ten limit potrafi się okazać ciasny.
  • Za to zakres w kraju jest konkretnyNaprawa na miejscu awarii, a jeśli nie da się jej wykonać tego samego dnia — do wyboru auto zastępcze na trzy dni, hotel na trzy doby albo powrót do domu. Definicja awarii obejmuje również rozładowany akumulator, co bywa wyłączane u konkurencji.
  • Czterdzieści osiem godzin na zgłoszeniePo tym czasie świadczenie nie przysługuje. Numer całodobowy to +48 22 558 60 48.
  • Gwarancja producenta działa szerzej niż assistanceSama gwarancja przewiduje procedurę naprawy w zagranicznym autoryzowanym serwisie marki, o ile taki w danym kraju istnieje. To dwie różne rzeczy: naprawa może być objęta, ale dojazd do warsztatu już nie.

Warunki z dokumentu Jetour Assistance — produktu ubezpieczeniowego AWP P&C S.A. z grupy Allianz, obowiązującego od 15 października 2025 roku, w którym ubezpieczającym jest importer marki. Ochrona trwa trzy lata od daty początku gwarancji pojazdu, czyli pokrywa pierwsze trzy z pięciu lat. Praktyczna wskazówka dla kogoś, kto planuje wyjazdy zagraniczne: policz koszt osobnego ubezpieczenia assistance z rozszerzeniem terytorialnym i wlicz go w budżet utrzymania auta. Przy tym modelu, ze względu na jego charakter, to wydatek raczej konieczny niż opcjonalny.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4612 mm (4785 mm z osłoną koła zapasowego) i rozstawie osi 2800 mm — sylwetka z widocznym prześwitem, przód, tył z kołem zapasowym i wnętrze z ekranem 15,6 cala.

Jetour T2 bok
Lewy bok
Jetour T2 przód
Przód
Jetour T2 prawy profil
Prawy profil
Jetour T2 tył
Tył
Jetour T2 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie

Co jest w cenie najdroższego modelu marki.

Pozycje z polskiej dokumentacji tego modelu.

Napęd254 KM na cztery kołaSilnik 2.0 turbo o momencie 390 Nm, skrzynia dwusprzęgłowa siedmiobiegowa. Jedyny wariant z napędem na obie osie w całej gamie.
Prześwit183 milimetryWartość minimalna według producenta — najwyższa w gamie marki i wyraźnie powyżej typowego SUV-a miejskiego.
EkranWyświetlacz 15,6 calaNajwiększy w gamie Jetoura i jeden z większych w tej półce cenowej.
KołaFelgi 20 caliW standardzie. Przy aucie o terenowych ambicjach opony o niskim profilu są kompromisem — na wyprawy częściej dobiera się mniejsze felgi z wyższą oponą.
Zbiornik70 litrówPrzy deklarowanym spalaniu daje to około sześciuset kilometrów między tankowaniami.
Nadwozie4612 mm, rozstaw osi 2800Krótsze niż siedmiomiejscowy X70 Plus, ale z rozstawem osi dłuższym o osiemdziesiąt milimetrów — auto pięciomiejscowe, za to przestronniejsze w kabinie.
Pełna lista

Wyposażenie seryjne tego modelu.

Wykaz z polskich materiałów Jetour, uporządkowany tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci10 poz.
  • monitorowanie martwego pola (BSD)
  • ostrzeganie o niezamierzonej zmianie pasa (LDW)
  • asystent utrzymania pasa ruchu (LKA)
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • ostrzeganie o kolizji czołowej (FCW)
  • ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA)
  • monitorowanie martwego pola z tyłu przy otwieraniu drzwi (DOW)
  • asystent jazdy w korku (TJA)
  • kontrola hamowania w zakrętach (CBC)
  • kamera panoramiczna 360°
Napęd i tryby terenowe7 poz.
  • Real Time 4WD
  • centralny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu
  • elektronicznie sterowany mechanizm różnicowy tylnej osi
  • tryby jazdy: Sport / Eco / Standard / Snow / Sediment / Rock / X Smart Mode
  • tryb pełzania 7-15 km/h (Rock, Sediment)
  • wyświetlacz off-road
  • czujniki brodzenia
Komfort8 poz.
  • klimatyzacja dwustrefowa automatyczna z filtrem PM2.5
  • podgrzewana szyba przednia i dysze wycieraczek
  • fotele przednie podgrzewane, wentylowane, z pamięcią ustawień
  • podgrzewana tylna kanapa
  • podgrzewana kierownica z łopatkami zmiany biegów
  • elektrycznie domykana klapa bagażnika
  • szyby wielowarstwowe wygłuszające
  • tapicerka skórzana ekologiczna lub Nubuk + skóra ekologiczna
Multimedia5 poz.
  • ekran dotykowy 15,6 cala
  • cyfrowe zegary 10,25 cala
  • jednostka multimedialna Qualcomm Snapdragon 8155
  • nagłośnienie 12 głośników + subwoofer w bagażniku
  • redukcja szumów Bluetooth
Napęd i osiągi6 poz.
  • silnik 2.0T, 254 KM (187 kW), 390 Nm
  • skrzynia 7DCT
  • napęd Real Time 4WD
  • zbiornik paliwa 70 l
  • opony 255/55 R20
  • koło zapasowe dojazdowe z osłoną

Dwieście pięćdziesiąt cztery konie i 183 mm prześwitu.

Dane techniczneSpalanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik2.0 turbo · 254 KM / 390 Nm · benzyna
Skrzyniadwusprzęgłowa 7DCT
Napędna cztery koła
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa70 l
Wymiary i praktyczność
Prześwit183 mm (minimalny)
NadwozieSUV · 4612 mm
Rozstaw osi2800 mm
Masa własna1880 kg
Wyposażenie i ekrany
Ekran15,6 cala
Spalanie · najwyższe w zestawieniu

Jedenaście i pół litra na sto kilometrów.

Spalanie WLTP (mieszane)

11,5 l/100 km

To najwyższa deklarowana wartość spośród wszystkich benzynowych samochodów w naszej bazie. Przy 254 koniach, napędzie na cztery koła i masie 1880 kilogramów nie jest zaskoczeniem, ale trzeba ją wliczyć w koszt utrzymania: przy piętnastu tysiącach kilometrów rocznie to ponad tysiąc siedemset litrów benzyny.

Zasięg na baku · zbiornik 70 l

~610 km

Wyliczenie z deklarowanego spalania i pełnego zbiornika. Siedemdziesiąt litrów to najwięcej w gamie marki i właśnie ta pojemność ratuje zasięg — przy mniejszym baku auto wymagałoby postoju co czterysta pięćdziesiąt kilometrów. Na trasie poza asfaltem realne zużycie będzie wyraźnie wyższe.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Jedyny prawdziwy 4WD w cenie SUV-a miejskiego
Real Time 4WD z elektronicznie sterowanym mechanizmem różnicowym na tylnej osi i centralnym mechanizmem o ograniczonym poślizgu — konkurenci w podobnej cenie (Hongqi HS5 za 167 900 zł) też mają AWD, ale bez trybów terenowych Rock/Sediment czy czujników brodzenia.
Najdłuższa gwarancja na perforację w zestawieniu
12 lat / 400 tys. km z jawnym limitem przebiegu — rzadkość na rynku, gdzie większość marek (BYD, Chery, Changan) daje 12 lat, ale bez ograniczenia kilometrów lub z krótszym okresem jak BAIC (10 lat, wymóg corocznego płatnego przeglądu antykorozyjnego).
Bogaty pakiet ADAS i multimediów bez dopłat
Jednostka Qualcomm Snapdragon 8155, ekran 15,6 cala, cyfrowe zegary 10,25 cala, kamera panoramiczna 360°, kontrola hamowania w zakrętach (CBC) i pełen zestaw asystentów (BSD, LDW, LKA, AEB, FCW, RCW, RCTA, DOW, TJA) — wszystko w jedynej dostępnej wersji, bez wyższego wariantu do dopłacenia.
Komfort na poziomie droższych aut
Podgrzewana kierownica, podgrzewana i wentylowana kanapa przednia z pamięcią ustawień, podgrzewana tylna kanapa, podgrzewana szyba przednia i dysze spryskiwaczy, klimatyzacja dwustrefowa z filtrem PM2.5 — komplet bez konieczności wybierania wyższej wersji.

Do sprawdzenia 4

Brak wyniku Euro NCAP i danych o liczbie poduszek
Ani cennik, ani dostępne materiały nie podają wyniku testów zderzeniowych ani dokładnej liczby poduszek powietrznych. Przy imporcie spoza głównych, dużych sieci ASO to informacja, o którą warto zapytać dealera przed podpisaniem umowy.
Spalanie 11,5 l/100 km i brak danych o przyspieszeniu
Deklarowane zużycie paliwa to 11,5 l/100 km — sporo jak na segment. Zbiornik 70 l pozwala oszacować zasięg na podstawie katalogowego zużycia, ale nie zastępuje niezależnego pomiaru. Cennik nie podaje czasu przyspieszenia 0-100 km/h ani prędkości maksymalnej poza wartością 180 km/h, co utrudnia porównanie osiągów z konkurencją wprost.
Brak pakietów serwisowych i finansowania w dokumentach
Cennik T2 nie zawiera kompletnego przykładu kredytu lub leasingu ani cennika przeglądów okresowych. Koszt finansowania i utrzymania trzeba ustalić dla konkretnej wersji przed podpisaniem umowy.
Assistance ograniczone wyłącznie do Polski
JETOUR Assistance (AWP P&C/Allianz) działa tylko na terenie Polski i obejmuje jedynie pierwsze 3 z 5 lat gwarancji na pojazd. Kto planuje wyjazdy zagraniczne autem terenowym, powinien dokupić osobne ubezpieczenie assistance na te trasy — siostrzana marka DFSK w tym samym imporcie ma szerszy zasięg terytorialny.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca, który realnie korzysta z napędu na cztery koła — dojazd w teren, drogi gruntowe zimą, przyczepa lub łódka do wyciągnięcia z pochyłego zjazdu. Także osoba szukająca SUV-a z pełnym pakietem ADAS i komfortu w jednej, niezmiennej cenie, bez żmudnego wybierania wersji wyposażenia.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kierowca miejski, który nigdy nie zjeżdża z asfaltu — bez korzyści z 4WD i trybów Rock/Sediment przepłaca względem czysto miejskich SUV-ów z FWD w tej samej cenie (np. Changan CS75 Plus za 141 400 zł). Także ktoś, kto potrzebuje przed zakupem twardych danych o bezpieczeństwie (Euro NCAP) lub planuje częste podróże zagraniczne — tu Assistance kończy się na granicy Polski.

Na tle rywali · SUV-y z napędem 4x4

Jak wypada wśród aut z napędem na obie osie.

ModelCena odMocNapędPerforacja
Jetour T2
ten model · punkt odniesienia
174 900 zł254 KM4x412 lat / 400 tys.
SUV terenowy · oferta w PL
Czterdzieści pięć tysięcy drożej i o dwadzieścia koni słabszy, ale to konstrukcja z prawdziwym osprzętem terenowym: reduktorem i skrzynią rozdzielczą. Inna liga poza asfaltem, choć na drodze mniej wygodna i z krótszą o dwa lata ochroną przed perforacją.
219 900 zł234 KM4x410 lat
SUV średniej klasy · oferta w PL
Trzydzieści dwa tysiące taniej w wersji z napędem na cztery koła, ale o sto siedem koni słabszy i bez terenowych ambicji. Za to spala o 3,6 litra mniej i ma siedmioletnią gwarancję na pojazd.
142 900 zł147 KM4x412 lat
siedmiomiejscowy SUV · ta sama marka
Pięćdziesiąt tysięcy taniej i z trzecim rzędem foteli, ale z napędem wyłącznie na przód i silnikiem o dziewięćdziesiąt osiem koni słabszym. Ta sama gwarancja i ta sama pomoc drogowa ograniczona do Polski.
124 900 zł156 KMprzedni12 lat / 400 tys.
Ceny wejścia z cenników w dniu przeglądu; przy Chery Tiggo 7 podajemy cenę wersji Premium AWD, jedynej z napędem na cztery koła i jedynej w cenniku z 1 października 2026. Kolumnę z ochroną przed perforacją zachowujemy, bo to główny atut tej marki.Porównaj szczegółowo

Dwanaście lat na blachę.

GwarancjaWarunki terenowe
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · z Ogólnych Warunków Gwarancji

Czterysta tysięcy kilometrów ochrony przed rdzą.

Przy aucie przeznaczonym na gorsze drogi ochrona nadwozia liczy się bardziej niż w samochodzie miejskim. Tutaj jest najdłuższa, jaką znaleźliśmy w jakimkolwiek cenniku.

Perforacja nadwozia12 lat / 400 tys. kmrekord w naszej baziePrzerdzewienie blachy na wylot. Przy jeździe po solonych zimą drogach i po błocie to pozycja, która przy tym akurat modelu ma szansę zostać realnie wykorzystana.
Pojazd5 lat / 150 tys. kmz warunków gwarancjiStandardowy okres dla marek tego importera. Przy aucie o terenowym charakterze warto pamiętać, że warunki wyłączają jazdę poza możliwości konstrukcyjne pojazdu.
Lakier5 lat / 150 tys. kmbez dodatkowych warunkówW odróżnieniu od siostrzanej marki Bestune, Jetour nie uzależnia ochrony lakieru od corocznej kontroli nadwozia w serwisie.
Wyciszenie kabiny3 lata / 100 tys. kmOsobna pozycja dla elementów tłumiących hałas.
Pomoc drogowa3 latawyłącznie w PolsceOsobny produkt ubezpieczeniowy z grupy Allianz. Przy aucie kupowanym na wyprawy to ograniczenie rozliczamy w osobnej sekcji.
Druga strona · terenowy charakter a warunki

Gdzie kończą się możliwości konstrukcyjne.

Przy aucie z napędem na cztery koła dwa zapisy z warunków gwarancji nabierają znaczenia, którego nie mają w samochodzie miejskim.

  • Jazda poza możliwości konstrukcyjne pojazduWarunki wyłączają szkody powstałe wskutek użytkowania przekraczającego przeznaczenie auta. Problem w tym, że producent nie publikuje kątów natarcia, zejścia ani dopuszczalnej głębokości brodzenia — więc granica, o której mówi ten zapis, nie jest nigdzie zdefiniowana liczbowo.
  • Przeciążenie pojazduWymienione osobno wśród wyłączeń. Przy wyprawach z pełnym bagażnikiem i bagażnikiem dachowym warto znać dopuszczalną masę całkowitą — dokumentacja jej dla tego modelu nie podaje.
  • Serwis poza autoryzowaną sieciąNaprawa wykonana poza siecią Jetour wyłącza gwarancję na wady, które przez to powstały lub się pogłębiły. Przy dwudziestu trzech punktach w kraju warto sprawdzić odległość do najbliższego, zanim wybierzesz się w dłuższą trasę.
  • Udział w rajdach i próbach szybkościowychWyłączony zarówno z gwarancji, jak i z pomocy drogowej. Dotyczy również treningów.
  • Modyfikacje pojazduWyposażenie niezalecane przez producenta i zmiany konstrukcyjne wyłączają ochronę. Przy aucie terenowym oznacza to, że popularne doposażenie — orurowanie, wyciągarka, inne opony — wymaga wcześniejszego uzgodnienia.

Zapisy z Ogólnych Warunków Gwarancji Jetour, publikowanych po polsku przez importera Asian Automotive Distribution Center. Tolerancja przy przeglądach okresowych wynosi pięćset kilometrów i dwanaście dni kalendarzowych. Naruszenie licznika przebiegu albo brak możliwości jego odczytania wyłącza gwarancję na cały pojazd.

Dwadzieścia trzy punkty w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i zapytaj o dane terenowe.

Kąty natarcia i zejścia, głębokość brodzenia oraz obecność blokad mechanizmów różnicowych to dane, których producent nie publikuje, a które przy tym aucie decydują o wszystkim. Sieć marki liczy w Polsce dwadzieścia trzy salony w dwudziestu jeden miastach.

26 salonów Jetour · 22 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Jetour2Kielce2Kraków2Siedlce3Warszawa i okoliceBiałystok2Sosnowiec i okoliceCzęstochowa-PoczesnaGdańskGdynia-RumiaJawornikKaliszLublinLubońŁódźMikołówOlsztynOpoleRadomRzeszów - KrasneWrocławkółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 26 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Kalisz, Kraków, Gdańsk, Częstochowa, Chorzów, Białystok, Kielce, Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Jetour T2 i czy są różne wersje wyposażenia?
Jetour T2 ma jedną wersję wyposażenia — 2.0 7DCT Real Time 4WD za 174 900 zł. To najdroższy model w portfolio Jetour (obok Dashing i X70 Plus) i jedyny z napędem 4WD. Dopłata za lakier metalizowany wynosi 3400 zł (biały lakier jest bezpłatny); do wyboru srebrny, biały lub czarny.
Czy Jetour T2 ma realny napęd terenowy, czy to tylko oznaczenie AWD?
System Real Time 4WD ma elektronicznie sterowany mechanizm różnicowy na tylnym moście, centralny mechanizm o ograniczonym poślizgu i siedem trybów jazdy: Sport, Eco, Standard, Snow, Sediment, Rock oraz X Smart Mode. W trybach Rock i Sediment dostępny jest tryb pełzania 7-15 km/h, a do tego wyświetlacz off-road i czujniki brodzenia — zestaw funkcji rzadko spotykany w tej cenie.
Jaką gwarancję ma Jetour T2?
Pojazd i lakier: 5 lat / 150 tys. km. Perforacja nadwozia: 12 lat / 400 tys. km — z jawnym limitem przebiegu, co wyróżnia Jetour na tle marek dających 12 lat bez limitu km (BYD, Chery) lub krócej (BAIC: 10 lat z wymogiem corocznego płatnego przeglądu antykorozyjnego). Serwis poza ASO formalnie nie unieważnia gwarancji, ale ciężar dowodu prawidłowej obsługi spoczywa na właścicielu.
Co obejmuje Assistance w Jetour T2?
JETOUR Assistance to osobny produkt ubezpieczeniowy AWP P&C S.A. (grupa Allianz), ważny przez 3 lata od daty gwarancji pojazdu i wyłącznie na terenie Polski. Obejmuje naprawę na miejscu, holowanie do najbliższego ASO (limit 100 km łącznie) oraz — jeśli naprawa tego samego dnia nie jest możliwa — samochód zastępczy na 3 dni, transport zastępczy lub hotel. Zgłoszenie awarii musi nastąpić w ciągu 48 godzin (infolinia: +48 22 558 60 48).
Ile pali Jetour T2 i jaki ma zasięg na baku?
Deklarowane zużycie paliwa to 11,5 l/100 km w cyklu mieszanym — sporo jak na segment SUV-ów, choć to typowe dla auta z napędem 4WD i silnikiem 2.0T o mocy 254 KM. Zbiornik paliwa ma pojemność 70 litrów, co daje szacunkowo około 600 km na jednym tankowaniu przy katalogowym zużyciu; nie jest to wynik niezależnego testu.
Czy Jetour T2 ma wynik Euro NCAP?
Dostępne materiały — cennik i ogólne warunki gwarancji — nie podają wyniku testów zderzeniowych Euro NCAP ani dokładnej liczby poduszek powietrznych. Auto ma za to pełny pakiet ADAS (BSD, LDW, LKA, AEB, FCW, RCW, RCTA, DOW, TJA) w standardzie. Przed zakupem warto poprosić dealera o potwierdzenie wyniku NCAP na piśmie.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o T2? Zapytaj o dane terenowe i DMC.

Trzy liczby decydują przy tym aucie o wszystkim, a żadnej z nich nie ma w dokumentacji: kąty natarcia i zejścia, głębokość brodzenia oraz dopuszczalna masa całkowita.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Jetour T2

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt