BAIC 5 czy Bestune T90? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: BAIC 5 (Benzyna, LUXURY), od 114 400 zł oraz Bestune T90 (Benzyna, 1.5 Business), od 109 900 zł.
- Bestune T90 jest tańszy o 4 500 zł.
- Bestune T90 zużywa energię za 315 zł mniej rocznie.
- BAIC 5 ma większą moc o 17 KM.
- Bestune T90 ma większy zasięg o 116 km.
BAIC 5 czy Bestune T90
Cena od najtańszego
Bestune T90 Benzyna109 900 zł (najlepsza wartość)
BAIC 5 Benzyna114 400 zł
Moc od najmocniejszego
BAIC 5 Benzyna177 KM (najlepsza wartość)
Bestune T90 Benzyna160 KM
Zasięg od najdalszego
Bestune T90 Benzyna779 km (najlepsza wartość)
BAIC 5 Benzyna663 km
BAIC 5 czy Bestune T90: pełne porównanie
- NajtańszyBestune T90 Benzyna109 900 złprzewaga nad drugim: 4 500 zł
- Najniższy koszt energiiBestune T90 Benzyna8 085 złprzewaga nad drugim: 315 zł rocznie
- NajmocniejszyBAIC 5 Benzyna177 KMprzewaga nad drugim: 17 KM
- Najdalszy zasięgBestune T90 Benzyna779 kmprzewaga nad drugim: 116 km
| Parametr | BenzynaBAIC 5Benzyna · LUXURY114 400 zł | BenzynaBestune T90Benzyna · 1.5 Business109 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 114 400 złTylko bez LPG za 1 zł, ubezpieczenia za 1 zł i finansowania promocyjnego; katalogowo 129 900 zł | 109 900 zł (najlepsza wartość)−4 500 złWyprzedaż rocznika 2025, ograniczona liczba aut, bez daty końca. Cennik łączy tę cenę z 2.0 Business Plus (245 KM): zapytaj, które auto stoi. |
| Cena katalogowa | 129 900 zł | 129 900 zł |
| Energia: koszt rocznie | 8 400 zł | 8 085 zł (najlepsza wartość)−315 zł |
| Energia: koszt 100 km | 56 zł | 54 zł (najlepsza wartość) |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 177 KM (najlepsza wartość) | 160 KM |
| Moment obrotowy | 305 Nm (najlepsza wartość) | 258 Nm |
| 0–100 km/h | 7,8 s | brak danych |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h | 200 km/h |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | 1 550 kg | brak danych |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 663 kmz baku i spalania | 779 km (najlepsza wartość)z baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 8,0 l/100 km | 7,7 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | brak danych | 560 l |
| Miejsca | brak danych | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 100 000 km | 5 lat / 150 000 km |
| Assistance | 3 lata (zakres warunkowy) | 3 lata (Polska, holowanie do 100 km) |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
BAIC 5 BenzynaLUXURY · od 114 400 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Bestune T90 Benzyna1.5 Business · od 109 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: BAIC 5 czy Bestune T90?
Bestune T90 jest tańszy o 4 500 zł. Dane: BAIC 5: 114 400 zł, Bestune T90: 109 900 zł.
Który zużywa mniej energii: BAIC 5 czy Bestune T90?
Bestune T90 zużywa energię za 315 zł mniej rocznie. Dane: BAIC 5: 8 400 zł, Bestune T90: 8 085 zł.
Który ma większą moc: BAIC 5 czy Bestune T90?
BAIC 5 ma większą moc o 17 KM. Dane: BAIC 5: 177 KM, Bestune T90: 160 KM.
Który ma większy zasięg: BAIC 5 czy Bestune T90?
Bestune T90 ma większy zasięg o 116 km. Dane: BAIC 5: 663 km, Bestune T90: 779 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę