Bestune T90 czy Jetour Dashing? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Bestune T90 (Benzyna, 1.5 Business), od 109 900 zł oraz Jetour Dashing (Benzyna, 1.5T 6DCT), od 112 900 zł.

  • Bestune T90 jest tańszy o 3 000 zł.
  • Bestune T90 zużywa energię za 2 730 zł mniej rocznie.
  • Bestune T90 ma większą moc o 13 KM.
  • Bestune T90 ma większy zasięg o 226 km.
  • Bestune T90 ma większy bagażnik o 74 l.

Bestune T90 czy Jetour Dashing

Cena od najtańszego

  1. Bestune T90 Benzyna109 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Jetour Dashing Benzyna112 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Bestune T90 Benzyna160 KM (najlepsza wartość)
  2. Jetour Dashing Benzyna147 KM

Zasięg od najdalszego

  1. Bestune T90 Benzyna779 km (najlepsza wartość)
  2. Jetour Dashing Benzyna553 km

Bestune T90 czy Jetour Dashing: pełne porównanie

  • NajtańszyBestune T90 Benzyna109 900 złprzewaga nad drugim: 3 000 zł
  • Najniższy koszt energiiBestune T90 Benzyna8 085 złprzewaga nad drugim: 2 730 zł rocznie
  • NajmocniejszyBestune T90 Benzyna160 KMprzewaga nad drugim: 13 KM
  • Najdalszy zasięgBestune T90 Benzyna779 kmprzewaga nad drugim: 226 km
  • Największy bagażnikBestune T90 Benzyna560 lprzewaga nad drugim: 74 l
ParametrBenzynaBestune T90Benzyna · 1.5 Business109 900 złBenzynaJetour DashingBenzyna · 1.5T 6DCT112 900 zł
Cena i koszty
Cena od109 900 zł (najlepsza wartość)Wyprzedaż rocznika 2025, ograniczona liczba aut, bez daty końca. Cennik łączy tę cenę z 2.0 Business Plus (245 KM): zapytaj, które auto stoi.112 900 zł+3 000 złImporter: 109 900 zł z finansowaniem (leasing 101% lub kredyt 50/50, RRSO 0%); rocznik 2025 (ograniczona liczba) od 97 300 zł. Za gotówkę zapytaj salon.
Cena katalogowa129 900 zł112 900 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie8 085 zł (najlepsza wartość)10 815 zł+2 730 zł
Energia: koszt 100 km54 zł (najlepsza wartość)72 zł
Osiągi i napęd
Moc160 KM (najlepsza wartość)147 KM
Moment obrotowy258 Nm (najlepsza wartość)230 Nm
Prędkość maksymalna200 km/h (najlepsza wartość)180 km/h
Układ napędowyFWDFWD
Masa własnabrak danych1 553 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny779 km (najlepsza wartość)z baku i spalania553 kmz baku i spalania
Zużycie (katalog)7,7 l/100 km10,3 l/100 km
Miejsce i ładowność
Bagażnik560 l (najlepsza wartość)486 l977 l po złożeniu kanapy
Miejsca55
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja5 lat / 150 000 km7 lat / 150 000 km
Assistance3 lata (Polska, holowanie do 100 km)3 lata (tylko w Polsce, holowanie do 100 km)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Bestune T90 czy Jetour Dashing?

Bestune T90 jest tańszy o 3 000 zł. Dane: Bestune T90: 109 900 zł, Jetour Dashing: 112 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Bestune T90 czy Jetour Dashing?

Bestune T90 zużywa energię za 2 730 zł mniej rocznie. Dane: Bestune T90: 8 085 zł, Jetour Dashing: 10 815 zł.

Który ma większą moc: Bestune T90 czy Jetour Dashing?

Bestune T90 ma większą moc o 13 KM. Dane: Bestune T90: 160 KM, Jetour Dashing: 147 KM.

Który ma większy zasięg: Bestune T90 czy Jetour Dashing?

Bestune T90 ma większy zasięg o 226 km. Dane: Bestune T90: 779 km, Jetour Dashing: 553 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę