Bestune T90 czy JAC JS6? Liczby obok siebie.
Porównujemy wersje startowe: Bestune T90 (Benzyna, 1.5 Business), od 109 900 zł oraz JAC JS6 (Benzyna, JS6), od 109 900 zł.
- Bestune T90 zużywa energię za 389 zł mniej rocznie.
- JAC JS6 ma większą moc o 14 KM.
- Bestune T90 ma większy zasięg o 97 km.
- Bestune T90 ma większy bagażnik o 70 l.
Bestune T90 czy JAC JS6
Cena od najtańszego
Bestune T90 Benzyna109 900 zł
JAC JS6 Benzyna109 900 zł
Moc od najmocniejszego
JAC JS6 Benzyna174 KM (najlepsza wartość)
Bestune T90 Benzyna160 KM
Zasięg od najdalszego
Bestune T90 Benzyna779 km (najlepsza wartość)
JAC JS6 Benzyna682 km
Bestune T90 czy JAC JS6: pełne porównanie
- Najniższy koszt energiiBestune T90 Benzyna8 085 złprzewaga nad drugim: 389 zł rocznie
- NajmocniejszyJAC JS6 Benzyna174 KMprzewaga nad drugim: 14 KM
- Najdalszy zasięgBestune T90 Benzyna779 kmprzewaga nad drugim: 97 km
- Największy bagażnikBestune T90 Benzyna560 lprzewaga nad drugim: 70 l
| Parametr | BenzynaBestune T90Benzyna · 1.5 Business109 900 zł | BenzynaJAC JS6Benzyna · JS6109 900 zł |
|---|---|---|
| Cena i koszty | ||
| Cena od | 109 900 złWyprzedaż rocznika 2025, ograniczona liczba aut, bez daty końca. Cennik łączy tę cenę z 2.0 Business Plus (245 KM): zapytaj, które auto stoi. | 109 900 zł109 900 zł: oferta do 31.10.2026. Z finansowaniem (kredyt 50/50 albo leasing dla firm) cena 115 900 zł, rocznik 2026, do wyczerpania zapasów |
| Cena katalogowa | 129 900 zł | 119 900 zł (najlepsza wartość) |
| Energia: koszt rocznie | 8 085 zł (najlepsza wartość) | 8 474 zł+389 zł |
| Energia: koszt 100 km | 54 zł (najlepsza wartość) | 57 zł |
| Osiągi i napęd | ||
| Moc | 160 KM | 174 KM (najlepsza wartość) |
| Moment obrotowy | 258 Nm | 280 Nm (najlepsza wartość) |
| 0–100 km/h | brak danych | 9,6 s |
| Prędkość maksymalna | 200 km/h (najlepsza wartość) | 180 km/h |
| Układ napędowy | FWD | FWD |
| Masa własna | brak danych | 1 665 kg |
| Zasięg i ładowanie | ||
| Zasięg łączny | 779 km (najlepsza wartość)z baku i spalania | 682 kmz baku i spalania |
| Zużycie (katalog) | 7,7 l/100 km | 8,07 l/100 km |
| Miejsce i ładowność | ||
| Bagażnik | 560 l (najlepsza wartość) | 490 l1080 l po złożeniu kanapy |
| Miejsca | 5 | 5 |
| Gwarancja i bezpieczeństwo | ||
| Gwarancja | 5 lat / 150 000 km | 5 lat / 150 000 km |
| Assistance | 3 lata (Polska, holowanie do 100 km) | brak danych |
najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto
Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie
Bestune T90 Benzyna1.5 Business · od 109 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
JAC JS6 BenzynaJS6 · od 109 900 złZapytaj o ofertęZobacz stronę modelu
Jak liczymy koszt energii
Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.
Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.
Najczęstsze pytania o porównywanie
Który jest tańszy: Bestune T90 czy JAC JS6?
W tym porównaniu mają tyle samo. Dane: Bestune T90: 109 900 zł, JAC JS6: 109 900 zł.
Który zużywa mniej energii: Bestune T90 czy JAC JS6?
Bestune T90 zużywa energię za 389 zł mniej rocznie. Dane: Bestune T90: 8 085 zł, JAC JS6: 8 474 zł.
Który ma większą moc: Bestune T90 czy JAC JS6?
JAC JS6 ma większą moc o 14 KM. Dane: Bestune T90: 160 KM, JAC JS6: 174 KM.
Który ma większy zasięg: Bestune T90 czy JAC JS6?
Bestune T90 ma większy zasięg o 97 km. Dane: Bestune T90: 779 km, JAC JS6: 682 km.
Wiesz już, które auto wygrywa?
Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.
Zapytaj o ofertę