Bestune T77 czy SWM G05? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Bestune T77 (Benzyna, Business), od 89 900 zł oraz SWM G05 (Benzyna, 1.5 turbo 7DCT), od 99 900 zł.

  • Bestune T77 jest tańszy o 10 000 zł.
  • Bestune T77 zużywa energię za 210 zł mniej rocznie.
  • Bestune T77 ma większą moc o 10 KM.
  • SWM G05 ma większy zasięg o 70 km.

Bestune T77 czy SWM G05

Cena od najtańszego

  1. Bestune T77 Benzyna89 900 zł (najlepsza wartość)
  2. SWM G05 Benzyna99 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Bestune T77 Benzyna160 KM (najlepsza wartość)
  2. SWM G05 Benzyna150 KM

Zasięg od najdalszego

  1. SWM G05 Benzyna612 km (najlepsza wartość)
  2. Bestune T77 Benzyna542 km

Bestune T77 czy SWM G05: pełne porównanie

  • NajtańszyBestune T77 Benzyna89 900 złprzewaga nad drugim: 10 000 zł
  • Najniższy koszt energiiBestune T77 Benzyna8 715 złprzewaga nad drugim: 210 zł rocznie
  • NajmocniejszyBestune T77 Benzyna160 KMprzewaga nad drugim: 10 KM
  • Najdalszy zasięgSWM G05 Benzyna612 kmprzewaga nad drugim: 70 km
ParametrBenzynaBestune T77Benzyna · Business89 900 złBenzynaSWM G05Benzyna · 1.5 turbo 7DCT99 900 zł
Cena i koszty
Cena od89 900 zł (najlepsza wartość)Wyprzedaż rocznika 2025, do wyczerpania puli aut; cennik nie podaje daty końca ani liczby sztuk99 900 zł+10 000 złObniżka 20 000 zł, rocznik 2025, do wyczerpania zapasu, bez daty końca; potwierdź w salonie dostępność egzemplarza
Cena katalogowa89 900 zł (najlepsza wartość)119 900 zł
Energia: koszt rocznie8 715 zł (najlepsza wartość)8 925 zł+210 zł
Energia: koszt 100 km58 zł (najlepsza wartość)60 zł
Osiągi i napęd
Moc160 KM (najlepsza wartość)150 KM
Moment obrotowy258 Nm (najlepsza wartość)212 Nm
0–100 km/h11,0 swg katalogubrak danych
Prędkość maksymalna190 km/hbrak danych
Układ napędowyFWDFWD
Masa własnabrak danych1 595 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny542 kmz baku i spalania612 km (najlepsza wartość)z baku i spalania
Zużycie (katalog)8,3 l/100 km8,5 l/100 km
Miejsce i ładowność
Miejsca57
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja5 lat / 150 000 km5 lat / 100 000 km
Assistance3 lata3 lata (tylko Polska)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Bestune T77 czy SWM G05?

Bestune T77 jest tańszy o 10 000 zł. Dane: Bestune T77: 89 900 zł, SWM G05: 99 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Bestune T77 czy SWM G05?

Bestune T77 zużywa energię za 210 zł mniej rocznie. Dane: Bestune T77: 8 715 zł, SWM G05: 8 925 zł.

Który ma większą moc: Bestune T77 czy SWM G05?

Bestune T77 ma większą moc o 10 KM. Dane: Bestune T77: 160 KM, SWM G05: 150 KM.

Który ma większy zasięg: Bestune T77 czy SWM G05?

SWM G05 ma większy zasięg o 70 km. Dane: Bestune T77: 542 km, SWM G05: 612 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę