Bestune T90 czy Omoda 5? Liczby obok siebie.

Porównujemy wersje startowe: Bestune T90 (Benzyna, 1.5 Business), od 109 900 zł oraz Omoda 5 (Benzyna, Essential), od 107 900 zł.

  • Omoda 5 jest tańszy o 2 000 zł.
  • Omoda 5 zużywa energię za 735 zł mniej rocznie.
  • Bestune T90 ma większą moc o 13 KM.
  • Bestune T90 ma większy zasięg o 50 km.
  • Bestune T90 ma większy bagażnik o 118 l.

Bestune T90 czy Omoda 5

Cena od najtańszego

  1. Omoda 5 Benzyna107 900 zł (najlepsza wartość)
  2. Bestune T90 Benzyna109 900 zł

Moc od najmocniejszego

  1. Bestune T90 Benzyna160 KM (najlepsza wartość)
  2. Omoda 5 Benzyna147 KM

Zasięg od najdalszego

  1. Bestune T90 Benzyna779 km (najlepsza wartość)
  2. Omoda 5 Benzyna729 km

Bestune T90 czy Omoda 5: pełne porównanie

  • NajtańszyOmoda 5 Benzyna107 900 złprzewaga nad drugim: 2 000 zł
  • Najniższy koszt energiiOmoda 5 Benzyna7 350 złprzewaga nad drugim: 735 zł rocznie
  • NajmocniejszyBestune T90 Benzyna160 KMprzewaga nad drugim: 13 KM
  • Najdalszy zasięgBestune T90 Benzyna779 kmprzewaga nad drugim: 50 km
  • Największy bagażnikBestune T90 Benzyna560 lprzewaga nad drugim: 118 l
ParametrBenzynaBestune T90Benzyna · 1.5 Business109 900 złBenzynaOmoda 5Benzyna · Essential107 900 zł
Cena i koszty
Cena od109 900 złWyprzedaż rocznika 2025, ograniczona liczba aut, bez daty końca. Cennik łączy tę cenę z 2.0 Business Plus (245 KM): zapytaj, które auto stoi.107 900 zł (najlepsza wartość)−2 000 złRabat dla aut z rocznika 2026, do wyczerpania ograniczonej puli; cennik nie podaje daty końca
Cena katalogowa129 900 zł115 500 zł (najlepsza wartość)
Energia: koszt rocznie8 085 zł7 350 zł (najlepsza wartość)−735 zł
Energia: koszt 100 km54 zł49 zł (najlepsza wartość)
Osiągi i napęd
Moc160 KM (najlepsza wartość)147 KM
Moment obrotowy258 Nm275 Nm (najlepsza wartość)
0–100 km/hbrak danych10,1 s
Prędkość maksymalna200 km/h (najlepsza wartość)195 km/h
Układ napędowyFWDFWD
Masa własnabrak danych1 455 kg
Zasięg i ładowanie
Zasięg łączny779 km (najlepsza wartość)z baku i spalania729 kmz baku i spalania
Zużycie (katalog)7,7 l/100 km7,0 l/100 km
Miejsce i ładowność
Bagażnik560 l (najlepsza wartość)442 l1149 l po złożeniu kanapy
Miejsca5brak danych
Gwarancja i bezpieczeństwo
Gwarancja5 lat / 150 000 km7 lat / 150 000 km lub 3 lata bez limitu km
Assistance3 lata (Polska, holowanie do 100 km)3 lata (plus 4 lata przy przeglądach wg harmonogramu)
Euro NCAPbrak danych5 gwiazdek (2022)

najlepsza wartość, gdy wygrywa jedna wersja · — brak danych w cenniku importera · cena i koszty w złotych brutto

Wybrałeś? Zapytaj o cenę w salonie

Jak liczymy koszt energii

Dla wszystkich aut te same założenia, żeby wyniki dało się zestawić: 15 000 km rocznie, benzyna 7,00 zł za litr, prąd 1,20 zł za kWh, plug-in jedzie 50 % kilometrów na prądzie. Zużycie bierzemy z katalogu importera (WLTP). Na stronie każdego modelu ustawisz własne założenia.

Cena od to cena po rabacie gotówkowym z cennika importera. Gdy zależy od warunku, pokazujemy go pod ceną.

Najczęstsze pytania o porównywanie

Który jest tańszy: Bestune T90 czy Omoda 5?

Omoda 5 jest tańszy o 2 000 zł. Dane: Bestune T90: 109 900 zł, Omoda 5: 107 900 zł.

Który zużywa mniej energii: Bestune T90 czy Omoda 5?

Omoda 5 zużywa energię za 735 zł mniej rocznie. Dane: Bestune T90: 8 085 zł, Omoda 5: 7 350 zł.

Który ma większą moc: Bestune T90 czy Omoda 5?

Bestune T90 ma większą moc o 13 KM. Dane: Bestune T90: 160 KM, Omoda 5: 147 KM.

Który ma większy zasięg: Bestune T90 czy Omoda 5?

Bestune T90 ma większy zasięg o 50 km. Dane: Bestune T90: 779 km, Omoda 5: 729 km.

Wiesz już, które auto wygrywa?

Powiedz nam, czego szukasz. Zapytamy salony o aktualną cenę i dostępność, a Ty wybierasz najlepszą ofertę.

Zapytaj o ofertę