Changan CS75 Plus.Automat 8-biegowy i 725 litrów bagażnika.
Changan CS75 Plus to większy z dwóch benzynowych SUV-ów marki: 725 litrów bagażnika, nadwozie dłuższe o 220 mm od CS55 Plus i 8-biegowy automat klasyczny (8AT) zamiast dwusprzęgłowego. Różnica w cenie to 18 800 zł — sprawdź, czy większy samochód mieści się tam, gdzie go zaparkujesz. Poznaj polską gamę marki Changan.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Zacznij od tego, gdzie je zaparkujesz.
6 pytań o większego SUV-a Changana.
Model bez wieloletniej historii w Polsce budzi inne pytania niż auto sprzedawane od lat. Odpowiadamy na podstawie polskiego cennika, specyfikacji i warunków gwarancyjnych publikowanych przez markę w Europie.
CS75 Plus jest dłuższy o 220 mm od CS55 Plus i ma rozstaw osi 2800 mm — zmierz swoje miejsce postojowe i bramę garażu, zanim ocenisz 725 litrów bagażnika, które przydadzą się głównie przy dłuższych trasach i większym bagażu.
CS75 Plus ma 8-biegowy automat klasyczny (8AT), a CS55 Plus dwusprzęgłowy 7-biegowy (7DCT). Różnicę poczujesz przy ruszaniu z miejsca i przy cofaniu pod górę — to zostaw do sprawdzenia na jeździe próbnej, nie do oceny po samej nazwie skrzyni.
Cennik nie precyzuje, w jakim języku działa sterowanie głosowe. Poproś o pokaz w salonie i sprawdź, czy rozpoznaje polskie polecenia, zanim ocenisz wygodę obsługi na co dzień.
Changan Automobile to jeden z 4 chińskich koncernów motoryzacyjnych kontrolowanych przez państwo. Krajowym dystrybutorem jest kazachska spółka Astana Motors, a sprzedażą i serwisem zajmują się 3 niezależne grupy dealerskie na wspólnym portalu importera.
Cennik CS75 Plus nie podaje ani kosztu, ani częstotliwości przeglądów. Poproś o harmonogram serwisowy i wycenę pierwszych 3 przeglądów na piśmie, zanim podpiszesz umowę.
Changan sprzedaje się w Polsce od maja 2026, więc publikowanej wartości rezydualnej jeszcze nie ma. To ryzyko, które bierzesz świadomie przy każdej nowej marce — równoważy je 7-letnia gwarancja, którą warto wycenić razem z autem.
Zobacz różnicę między katalogiem a promocją.
Ile kosztuje Changan CS75 Plus? Potwierdź tę kwotę w salonie na piśmie.
Jedna linia wyposażenia, jedna cena z dwiema etykietami: 141 400 zł w promocji „Premier Edition” i 149 900 zł katalogowo. To nie dwie różne wersje auta — różnica to 8500 zł.
Premier Edition · CS75 Plus
Polski cennik dotyczy jedynej linii wyposażenia CS75 Plus — bez wariantów Comfort, Elegance czy Premium do wyboru.
Co znaczy „Premier Edition”?
4 fakty o cenie, zanim zapytasz o rabat w salonie.
- To nazwa promocji na start sprzedaży, nie osobna wersjaAuto pod nazwą Premier Edition jest identyczne z katalogowym CS75 Plus — ten sam silnik, ta sama lista wyposażenia.
- Skąd 8500 zł różnicy do ceny katalogowej149 900 zł to cena katalogowa, 141 400 zł to cena z rabatem Premier Edition. Strona importera nazywa różnicę „oszczędzasz 8500 zł” — to nie osobna opłata.
- Cena jest spójna we wszystkich sprawdzonych źródłach149 900 zł katalogowo i 141 400 zł w Premier Edition to te same liczby w cenniku, na stronie głównej importera i w prasie z lipca 2026 — bez rozbieżności, jakie zdarzają się przy innych modelach.
- Pakiet OC, AC, NNW i pomocy drogowej (Assistance) za 1 zł to ubezpieczenie, nie gwarancja producentaObejmuje pierwszy rok eksploatacji nowego auta. To polisa, a nie program pomocy drogowej Changan.Zapytaj o warunki pakietu
Polski cennik Changan CS75 Plus.
Przymierz 725 litrów do swojego bagażu.
Obejrzyj Changan CS75 Plus z każdej strony.
5 ujęć nadwozia z zewnątrz. Wnętrza w tej galerii nie pokazujemy — wygląd i wyposażenie konkretnego egzemplarza potwierdź podczas oględzin.





Przymierz CS75 Plus u siebie.
4 wymiary, które warto sprawdzić taśmą, zanim wpłacisz zaliczkę.
Wymiary, pojemność bagażnika i zbiornika: polski cennik Changan CS75 Plus.
Co dostajesz w CS75 Plus?
Wybrane elementy z polskiego cennika. W CS75 Plus warto przetestować przede wszystkim przestrzeń i obsługę kabiny, zamiast oceniać je po liczbie ekranów.
Jakie wyposażenie potwierdzają dokumenty?
Lista dotyczy jedynej dostępnej linii wyposażenia CS75 Plus — panoramiczny dach, elektrycznie regulowane fotele i drugi ekran dla pasażera są w standardzie.
Bezpieczeństwo i asystenci — polski cennik7 poz.
- automatyczne hamowanie awaryjne (AEB)
- śledzenie, zatrzymywanie i ruszanie
- zintegrowany adaptacyjny tempomat (IACC)
- asystent jazdy w korku (TJA) i asystent utrzymania pasa ruchu (LKA)
- ostrzeganie o opuszczeniu pasa (LDW) i o bezpiecznej odległości (SDW)
- kamery 540° i czujniki ciśnienia w oponach (TPMS)
- mocowania fotelików ISOFIX z tyłu
Światła i widoczność — polski cennik5 poz.
- reflektory LED z automatyczną regulacją wysokości i włączaniem
- światła do jazdy dziennej LED
- tylne lampy LED
- spojler ze światłem stop
- podgrzewane, elektrycznie składane lusterka boczne
Komfort — polski cennik7 poz.
- panoramiczny dach z elektryczną osłoną
- fotel kierowcy elektryczny (6 kierunków), fotel pasażera elektryczny (4 kierunki)
- przednie fotele podgrzewane
- kierownica ze skóry wegańskiej, podgrzewana
- elektryczna klapa bagażnika
- podgrzewana szyba przednia z dyszami
- otwieranie bez kluczyka (system keyless)
Multimedia — polski cennik8 poz.
- ekran dotykowy 14,6 cala
- dodatkowy ekran dla pasażera 12,3 cala
- cyfrowe zegary 10,25 cala
- nagłośnienie 14 głośnikami
- bezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto
- bezprzewodowa ładowarka do telefonu 15 W
- nawigacja GPS online, radio cyfrowe DAB+
- sterowanie głosowe w języku angielskim — według polskiej specyfikacji producenta
Napęd i podwozie — polski cennik5 poz.
- silnik benzynowy 1.5T BlueCore, 181 KM (133 kW), 280 N·m
- skrzynia automatyczna 8-biegowa (8AT)
- napęd na przednią oś (FWD)
- zawieszenie McPherson z przodu, wielowahaczowe z tyłu
- felgi 19-calowe aluminiowe (opcja 20 cali)
Parametry, które warto znać.
Oblicz koszt paliwa, nie tylko litry na 100 km.
Za 18 800 zł więcej — co dokładnie dostajesz?
Ten sam silnik 1.5T i ta sama moc 181 KM w dwóch rozmiarach nadwozia. Różnica sprowadza się do miejsca, skrzyni biegów i jednego dodatkowego ekranu.
Changan CS55 Plus
Premier Edition · automat dwusprzęgłowy 7-biegowy (7DCT)122 600 zł475 l bagażnika, nadwozie 4550 mm, spalanie 7,6 l/100 km. Lepszy wybór do miasta i ciaśniejszych miejsc postojowych.
Changan CS75 Plus
Premier Edition · automat klasyczny 8-biegowy (8AT)141 400 złZa 18 800 zł więcej dostajesz bagażnik większy o 250 l (725 l), nadwozie dłuższe o 220 mm, automat klasyczny zamiast dwusprzęgłowego (porównaj ruszanie i cofanie pod górę na jeździe próbnej) i drugi ekran multimedialny dla pasażera.
Ile pali CS75 Plus?
Spalanie WLTP · polski cennik
Cennik podaje 7,4 l/100 km w cyklu mieszanym WLTP, a specyfikacja na europejskiej stronie marki — 7,68. Różnica jest większa niż w CS55 Plus; realne zużycie sprawdź na własnej jeździe próbnej.
Zasięg na baku · zbiornik 58 l
Nasz rachunek: 58 l podzielone przez 7,4 l/100 km, razy 100 — bez rezerwy. Planując podróż, uwzględnij rezerwę i rzeczywiste zużycie w swoich warunkach.
Kalkulator / Twoje założenia
Ile kosztuje Twoje 100 kilometrów?
Startowe 7,4 l/100 km to wynik WLTP z polskiego cennika CS75 Plus, przy stawce 7,61 zł za litr. Obok liczy się mniejszy CS55 Plus z tym samym silnikiem i spalaniem 7,6 l/100 km — zobaczysz różnicę kosztu paliwa przy Twoim przebiegu. Cenę paliwa i roczny przebieg zmień na własne.
1. Ustaw swoje założenia
2. Porównaj koszt jazdy
Symulacja dla 15 000 km rocznie
Changan CS75 Plus · benzyna 1.5T: niższy koszt paliwa w tej symulacji.
Zdecyduj i umów jazdę próbną.
Co sprawdzić podczas jazdy CS75 Plus?
Lista rzeczy do sprawdzenia podczas jazdy próbnej Changan CS75 Plus.
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 3
Do sprawdzenia 3
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
Dla rodziny, która potrzebuje 5 miejsc i największego bagażnika w gamie Changana, ma miejsce na samochód długości 4770 mm i chce porównać pracę 8-biegowego automatu z mniejszym CS55 Plus.
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Jeśli potrzebujesz 7 miejsc, napędu na cztery koła, hybrydy albo potwierdzonej oceny Euro NCAP, sprawdzany polski CS75 Plus 1.5T FWD tego nie da.
Jak wypada wśród SUV-ów w tej cenie.
| Model | Cena | Moc | Spalanie | Długość | Gwarancja |
|---|---|---|---|---|---|
Changan CS75 Plus ten model · punkt odniesienia | 141 400 zł | 181 KM | 7,4 l | 4770 mm | 7 lat / 160 000 km |
SUV benzynowy · oferta w PL Tańszy o 10 500 zł i spala mniej, ale ma o 34 KM mniej mocy, jest krótszy o 270 mm i ma mniejszy bagażnik: 564 l wobec 725 l tutaj. | 130 900 zł | 147 KM | 7,0 l | 4500 mm | 7 lat / 150 000 km |
SUV benzynowy · oferta w PL Tańszy o 5400 zł i niemal tak samo mocny, ale spala najwięcej w zestawieniu i ma najkrótszą gwarancję: 5 lat / 100 000 km wobec 7 lat / 160 000 km tutaj. | 136 000 zł | 177 KM | 8,4 l | 4745 mm | 5 lat / 100 000 km |
SUV benzynowy · oferta w PL Najtańszy w zestawieniu i spala tyle samo, ale ma o 11 KM mniej mocy i gwarancję do niższego limitu przebiegu: 150 000 zamiast 160 000 km. | 117 900 zł | 170 KM | 7,4 l | 4655 mm | 7 lat / 150 000 km |
Euro NCAP i asystenci z cennika.
Ocena niezależnego testu i realny pakiet asystentów kierowcy — stan na 17 września 2026.
Polski cennik Changan CS75 Plus i wyniki testów Euro NCAP marki Changan Deepal, stan na 17 września 2026.
7 lat na cały samochód — z zastrzeżeniami.
Changan daje 7 lat lub 160 000 km gwarancji na cały samochód i 12 lat na perforację nadwozia, ale pełne warunki poznasz dopiero w salonie — programu pomocy drogowej producenta nie ma, pomoc dostajesz w pakiecie ubezpieczenia.
Kiedy tę ochronę tracisz.
Pełne warunki gwarancji Changan nie są opublikowane — poniższe zasady to zapis ze strony europejskiej marki i standard rynku; potwierdź je w salonie i poproś o książkę gwarancyjną.
- Zarobkowy przewóz osóbTaxi, wynajem i przewóz osób są wprost wyłączone z gwarancji w warunkach, które importer opublikował dla modeli Deepal — potwierdź w salonie, że to samo dotyczy Changana, i ustal zasady na piśmie, jeśli auto ma tak pracować.
- Pominięty albo spóźniony przeglądImporter nie publikuje planu przeglądów — zapisz terminy z książki serwisowej, bo przegląd po terminie standardowo przerywa ochronę na elementy, które wtedy zawiodą.
- Naprawa poza autoryzowaną sieciąSerwis poza siecią Changan przerzuca na Ciebie dowód, że usterka nie wynika z obcej naprawy — przy młodej sieci zapytaj, który salon będzie Cię obsługiwał i jak daleko jest.
- Ingerencja w silnik, skrzynię lub elektronikęChiptuning, przeróbki układu dolotowego albo naprawa skrzyni poza siecią kończą ochronę tych podzespołów — także po naprawie powypadkowej poza siecią.
- Części i akcesoria spoza katalogu producentaZamienniki i akcesoria bez homologacji Changan wyłączają odpowiedzialność za usterki, które spowodują — dotyczy też haków, bagażników dachowych i felg montowanych poza siecią.
- Brak wpisów w książce gwarancyjnejBez pieczątek z przeglądów i kontroli nadwozia nie udowodnisz historii serwisowej — pilnuj wpisu przy każdej wizycie, bo warunki szczegółowe importer pokazuje tylko w salonie.
Sama gwarancja nie obejmuje kosztów zastępczych ani utraconych korzyści — pomoc w trasie dostajesz przez pierwszy rok w pakiecie ubezpieczenia OC/AC/NNW/Assistance za 1 zł, opisanym wyżej.
Zanim podpiszesz, poproś o to na piśmie.
8 rzeczy, o które warto zapytać, zanim wpłacisz zaliczkę na CS75 Plus.
- Cena, do kiedy obowiązuje, i rocznik egzemplarza na piśmieCennik nie podaje terminu końca promocji Premier Edition. Poproś o pisemne potwierdzenie ceny 141 400 zł, daty jej ważności oraz numeru nadwozia (VIN) i roku produkcji konkretnego egzemplarza.
- Ile dziś kosztują felgi 20 caliCennik wciąż wspomina promocję „felgi gratis”, ograniczoną do zamówień z czerwca 2026. Zapytaj o aktualną cenę tej opcji.
- Czy cena promocyjna łączy się z pożyczką 0%Pożyczka 50/50 i 3×33 w przykładach importera liczone są od ceny 141 400 zł, ale zasady łączenia rabatu z pożyczką potwierdź bezpośrednio w salonie.
- Koszt i interwał pierwszych przeglądówImporter nie publikuje cennika przeglądów. Poproś o wycenę na piśmie i o to, co obejmuje serwis marki.Zobacz, co wiadomo o serwisie marki Changan
- Książka gwarancyjna z pełnymi warunkamiPełne warunki i wykluczenia dostajesz dopiero w salonie — poproś o nią przed podpisaniem umowy.
- Brak osobnej gwarancji na lakierDokumenty importera nie wspominają odrębnego zakresu ochrony lakieru — poproś o pisemne potwierdzenie, co dokładnie obejmuje gwarancja na nadwozie.
- Lista wyposażenia podpisana przez dealeraCennik oficjalny i cennik dealerski różnią się przy części asystentów. Poproś o listę zgodną z konkretnym egzemplarzem.Napisz, sprawdzimy dostępność
- Czy salon pokazał Ci też ofertę CS55 PlusWarto zapytać wprost — CS55 Plus tej samej marki kosztuje 18 800 zł mniej, kosztem mniejszego bagażnika i skrzyni dwusprzęgłowej zamiast klasycznej.Zobacz stronę CS55 Plus
Polski cennik Changan CS75 Plus i strona serwisowa gwarancji marki Changan w Europie.
Usiądź za kierownicą CS75 Plus przed zakupem.
Sprawdź na miejscu pracę automatu i różnicę względem mniejszego brata w tej samej gamie — tego nie rozstrzygniesz z tabeli.
Pytania, które warto zadać przed zakupem.
Ile kosztuje Changan CS75 Plus?
Czy CS75 Plus ma napęd 4×4?
Kiedy odbiorę zamówiony samochód?
Jakiego rocznika jest sprzedawany egzemplarz?
Ile kosztuje lakier inny niż podstawowy?
Czy da się zamontować hak holowniczy?
Co dokładnie obejmuje pakiet ubezpieczenia za 1 zł?
Masz pytanie o CS75 Plus? Zapytaj o CS75 Plus.
W zapytaniu wskaż swoje miasto oraz to, co chcesz sprawdzić na jeździe próbnej — na przykład automat 8-biegowy albo drugi ekran dla pasażera.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.