koszt przejazdu
01 · Koszty
Denza BAO 5 (B5) cena: zakup, prąd i benzyna.
Ustaw roczny przebieg i sposób ładowania, a policzymy zakup, prąd i benzynę. Cena to katalogowe 359 040 zł (Elegance) albo 402 160 zł (Ultimate), z lakierem Snow White. Koszt benzyny jest przybliżony, bo importer nie podał zużycia paliwa. Nie liczymy ubezpieczenia, serwisu ani utraty wartości.
Założenia rachunku
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 398 550 zł
zakup paliwo i prąd
zakupenergia / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Plug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4 kosztuje łącznie 398 550 zł: zakup 359 040 zł i energia 39 510 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz bez tankowania?
Wpisz długość trasy. Pokażemy koszt prądu i benzyny oraz miejsce na stację. Zasięg łączny to wartość importera, a zużycie paliwa po rozładowaniu baterii to nasze założenie.
03 · Wyposażenie
Denza BAO 5 (B5) wyposażenie: Ultimate to wersja do terenu i do tylnej kanapy.
Obie wersje mają ramę, blokady i masaż foteli z przodu. Ultimate dokłada zawieszenie hydrauliczne, prześwit do 310 mm, brodzenie 790 mm i skórę Nappa. Pełna lista to 27 pozycji, ale importer nie podaje wszystkiego.
Ultimate +43 120 zł · 5 dodatków
- + Zawieszenie hydrauliczne DiSus-P
- + Pełna osłona koła zapasowego
- + Skóra Nappa
- + Wentylacja foteli tylnych
- + Cyfrowe lusterko wsteczne
✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
| ✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga | ||
| Wyposażenie | PHEVPlug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4Elegance | PHEVPlug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4Ultimate |
|---|---|---|
| Teren | ||
| Zawieszenie hydrauliczne DiSus-PTylko Ultimate: skok regulacji 140 mm. Strona modelu opisuje DiSus-P ogólnie, konfigurator tylko przy Ultimate. | — | ✓ |
| Prześwit do 310 mmTylko Ultimate (z DiSus-P). Dla Elegance importer nie podaje prześwitu. | ? | ✓ |
| Brodzenie do 790 mmTylko Ultimate. Dla Elegance brak danych, więc wody nie testuj bez pytania. | ? | ✓ |
| Pełna osłona koła zapasowegoTylko Ultimate; koło wisi na tylnych drzwiach. | — | ✓ |
| Wysuwane stopnie boczneUltimate: elektryczne. Co jest w Elegance, konfigurator nie mówi. | ? | ✓ |
| Nadwozie i światła | ||
| FelgiElegance 18 cali, Ultimate 20 cali. | 18 cali | 20 cali |
| Wnętrze i komfort | ||
| Skóra NappaTylko Ultimate. Czym obite są fotele Elegance, importer nie podaje. | — | ✓ |
| Wentylacja foteli tylnychTylko Ultimate; podgrzewanie z tyłu jest w obu. | — | ✓ |
| Ładowarki bezprzewodowe 2 x 50 WUltimate. Dla Elegance konfigurator milczy. | ? | ✓ |
| Multimedia i bezpieczeństwo | ||
| Cyfrowe lusterko wsteczneTylko Ultimate: obraz z kamery zamiast lustra. | — | ✓ |
W standardzie w każdej wersji (13)
Teren
- Trzy blokady dyferencjałów
- V2L do 3 kW
Multimedia i bezpieczeństwo
- 11 poduszek powietrznych
- Rozbudowany system ADAS (zakres nieopublikowany)
Nadwozie i światła
- Panoramiczny dach otwierany elektrycznie z roletą
- Automatyczne światła LED i wycieraczki
- Reflektory Matrix LED
- Przyciemniane szyby
Wnętrze i komfort
- Fotele przednie: podgrzewanie, wentylacja, masaż
- Fotele tylne podgrzewane
- Podgrzewana skórzana kierownica wielofunkcyjna
- Dwustrefowa klimatyzacja z nawiewem z tyłu
- Elektryczny selektor biegów z wysuwanymi uchwytami na napoje
Cennik nie rozstrzyga (4)
Importer nie podał, czy to jest w standardzie, więc niczego tu nie zgadujemy. Zapytaj o to w salonie przed podpisaniem umowy.
- Relingi dachowe
- Chłodziarko-podgrzewacz w konsoli
- Audio Devialet, 18 głośników
- Ekrany: centralny, pasażera i head-up (wg prasy)
Źródło: konfigurator PL importera (denza.com/car/denza/pl/CX206002.json) i strona modelu denza.com/pl, sprawdzone 8.10.2026. Lakier metalizowany kosztuje 8 800 zł, Matte Mineral Purple 15 400 zł; Snow White jest w cenie.
Teren w liczbach
Denza BAO 5 (B5) w terenie: co mówi katalog.
Liczby z katalogu importera, bez naszego pomiaru. Dane wersji Ultimate.
- 310 mmPrześwit
- 790 mmBrodzenie
- Trzy: przód, środek, tyłBlokady mechanizmów różnicowych
04 · Wnętrze
Denza BAO 5 (B5) wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.
Zdjęcia z materiałów Denzy: przód, bok, tył, ujęcie z góry i kokpit. Nie mamy zdjęć gniazda ładowania ani wnętrza konkretnej wersji.
Denza BAO 5 (B5): kokpit z dużym ekranem i panelem przycisków terenowych na tunelu.
05 · Opinie z testów
Denza BAO 5 (B5) opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Testu jazdy ani wyniku Euro NCAP dla polskiej wersji nie znaleźliśmy. Prasa pisze o cenie, ramie i mocy 544 KM na podstawie materiałów prasowych, a jakość jazdy zostaje do sprawdzenia na jeździe próbnej.
4 plusy5 uwag
Co chwalą
- Rama i blokady. Strona modelu importera opisuje platformę DMO z trzema blokadami mechanizmu różnicowego, a elektromobilni.pl dodaje konstrukcję ramową i niezależne zawieszenie na podwójnych wahaczach.
Więcej · 2 źródła
To opis z materiałów prasowych, bez jazdy w terenie.
Źródła: Strona modelu: Denza BAO 5, elektromobilni.pl: BAO 5 wyceniony w Polsce 08.2026
- Teren w Ultimate. Konfigurator wymienia przy Ultimate zawieszenie hydrauliczne DiSus-P (skok 140 mm), prześwit do 310 mm i brodzenie do 790 mm.
Więcej · 1 źródło
To deklaracje importera, nie pomiary.
Źródła: Konfigurator PL importera: Denza BAO 5
Pokaż pozostałe (2)
- Cena na tle rywali. Interia podaje, że Elegance jest o 49 860 zł tańsza od dużej terenówki z napędem diesla (od 408,9 tys. zł, 205 KM) i o blisko 60 tys. zł od terenówki plug-in (ponad 418 tys. zł, 404 KM).
1 źródło
Źródła: Interia: Denza BAO 5 w polskiej przedsprzedaży
- V2L. Strona modelu importera podaje zasilanie sprzętu z baterii mocą do 3 kW (V2L), co przydaje się na kempingu i działce.
Więcej · 1 źródło
Zakres sprzętu zależy od złącza, o które zapytaj w salonie.
Źródła: Strona modelu: Denza BAO 5
Na co uważać
- Brak testu. Nie znaleźliśmy testu drogowego wersji polskiej ani wyniku Euro NCAP.
Więcej · 2 źródła
Teksty z sierpnia 2026 to relacje z prezentacji i zestawienia danych, nie jazdy.
Źródła: Euro NCAP: wyniki testów, Auto Świat: Denza BAO 5 debiutuje w Polsce 08.2026
- Luki w danych importera. Konfigurator i strona modelu nie podają holowania, masy, zużycia paliwa ani energii.
Więcej · 1 źródło
Dla terenówki na ramie holowanie i masa to pierwsze pytania do salonu.
Źródła: Konfigurator PL importera: Denza BAO 5
Pokaż pozostałe (3)
- Mała bateria. Bateria 31,8 kWh i 90 km WLTP oznaczają, że poza krótkimi dojazdami auto jedzie na silniku 1,5 T.
Więcej · 1 źródło
To nasz wniosek z danych importera, bo spalania po rozładowaniu importer nie podał.
Źródła: Konfigurator PL importera: Denza BAO 5
- Elegance w terenie. Prześwit i brodzenie są podane tylko przy Ultimate, a DiSus-P nie ma w liście wyposażenia Elegance.
Więcej · 1 źródło
Jeśli teren ma znaczenie, porównuj Ultimate.
Źródła: Konfigurator PL importera: Denza BAO 5
- Prasa się rozjeżdża. Przyspieszenie 4,8 s importer podaje dla modelu, a Interia dzieli je na wersje: 4,8 s dla Elegance i 5,0 s dla Ultimate.
Więcej · 3 źródła
Audio Devialet Auto Świat przypisuje Ultimate, konfigurator go nie wymienia.
Źródła: Strona modelu: Denza BAO 5, Interia: Denza BAO 5 w polskiej przedsprzedaży, Auto Świat: Denza BAO 5 debiutuje w Polsce 08.2026
Co to znaczy dla Ciebie
Jedź na próbę Ultimate, jeśli teren ma znaczenie, i zapytaj o holowanie, masę i zużycie przed podpisem (gwarancja: auto 5 lat, bateria 8 lat).
Więcej
Opinie z prasy dają cenę i opis techniki, nie wynik jazdy.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
!Uwaga
Karty techniczne B5 z Brazylii i Filipin opisują starszą konfigurację (505 kW, 687 KM, cykl NEDC), więc nie używamy ich jako danych polskiej wersji.
Więcej · 1 źródło
Dla Polski obowiązuje 400 kW (544 KM) ze strony importera.
Źródła: Strona modelu: Denza BAO 5
!Uwaga
Otomoto (10.07.2026, przed ogłoszeniem cen) ocenia, że BAO 5 stawia na wyposażenie i technikę, a nie na niską cenę, i że jakość pokaże dopiero test na drodze.
1 źródło
Źródła: Otomoto: nowa Denza BAO 5 07.2026
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
Euro NCAP, C-NCAP ani ANCAP: w wyszukiwaniu 8.10.2026 nie znaleziono wyniku dla BAO 5 ani B5.
Więcej · 1 źródło
To brak wpisu, nie zerowy wynik.
Źródła: Euro NCAP: wyniki testów
Pokaż pozostałe (3)
?Nie wiemy
Gwarancja na perforację i książka gwarancyjna, holowanie, masa własna, zużycie WLTP paliwa i energii oraz reduktor: importer nie podaje.
1 źródło
Źródła: Konfigurator PL importera: Denza BAO 5
?Nie wiemy
Kąty natarcia 39° i zejścia 34° podają Otomoto i elektromobilni.pl; importer ich nie potwierdza, a prasa różnie przypisuje je wersjom.
2 źródła
Źródła: Otomoto: nowa Denza BAO 5 07.2026, elektromobilni.pl: BAO 5 wyceniony w Polsce 08.2026
?Nie wiemy
Termin dostaw i przyjmowanie zamówień: prasa pisze o przedsprzedaży i egzemplarzach pokazowych od końca września 2026, importer terminu nie podaje.
1 źródło
Źródła: Interia: Denza BAO 5 w polskiej przedsprzedaży
Źródła opinii (7), stan na 08.10.2026
Testy i artykuły prasowe
Importer: cenniki i komunikaty
06 · Nasz werdykt
Czy Denza BAO 5 (B5) to dobry wybór? Dla kogo jest ta terenówka z wtyczką.
Rozważ Ultimate, jeśli chcesz chińskiej terenówki na ramie z wtyczką i akceptujesz młodą markę. Nie kupuj w ciemno, jeśli ciągniesz przyczepę albo mieszkasz daleko od salonu: holowania i serwisu importer nie opisał. Elegance ma w terenie za mało danych.
Terenówka z wtyczką za 359 040 zł: rama i moc tak, dane o holowaniu i zużyciu do ustalenia
Za 359 040 zł dostajesz ramę, napęd 4x4, trzy blokady i 90 km na prądzie. Za 43 120 zł więcej Ultimate dokłada hydrauliczne zawieszenie, prześwit do 310 mm i brodzenie 790 mm: to ta wersja jest do terenu.
Dlaczego tak
- Rama, 4x4 i trzy blokady mechanizmów różnicowych w obu wersjach (strona modelu importera)
- Ultimate: prześwit do 310 mm, brodzenie do 790 mm i zawieszenie hydrauliczne DiSus-P z konfiguratora
- 90 km na prądzie (WLTP, „do”) i V2L do 3 kW na kemping
Na co uważać
- Gwarancja to 5 lat / 100 000 km na auto i 8 lat / 160 000 km na baterię, ale importer nie podał holowania, masy ani zużycia paliwa: wpisz je do umowy przed zamówieniem
- Elegance nie ma opublikowanego prześwitu ani brodzenia, a zawieszenia hydraulicznego nie ma w liście wyposażenia
- Bateria 31,8 kWh to 90 km WLTP, więc dłuższa trasa to głównie silnik 1,5 T, a jego zużycia nikt nie podał; brak też wyniku Euro NCAP
07 · Rywale
Terenówki i duże SUV-y za 300-360 tys. zł: ile kosztują alternatywy.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Denza BAO 5 (B5) (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Denza BAO 5 (B5), pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zDenza BAO 5 (B5) Elegance · 359 040 zł (katalogowa)PHEV

BAIC BJ60
- Cena od
- 299 900 zł−59 140 zł
- Moc
- 256 KM−288 KM
Więcej
Terenówka na ramie z reduktorem i siedmioma miejscami, ale bez wtyczki i z niższej półki. Reduktora BAO 5 importer nie wymienia. Cena katalogowa wg cennika importera.

Voyah Free
- Cena od
- 359 000 zł−40 zł
- Moc
- 489 KM−55 KM
Więcej
Chińskie premium w tej samej cenie: elektryczne, AWD, ale samonośne, bez ramy. Wybór, jeśli teren cię nie interesuje, a ładowanie masz w domu.

GWM Tank 300
- Cena od
- brak ceny w PL
- Moc
- brak danych PL
Więcej
Jedyny chiński rywal z tą samą techniką: terenówka na ramie z hybrydą plug-in. W Polsce to na razie zapowiedź bez ceny, terminu i polskiej specyfikacji, więc nie ma z czym porównać liczb. Obserwuj, jeśli wolisz poczekać.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja Denza BAO 5 (B5): 5 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.
Auto: 5 lat lub 100 000 km, bateria wysokonapięciowa: 8 lat lub 160 000 km. Importer nie opublikował książki gwarancyjnej na stronie, więc poproś o nią na piśmie przed podpisem. Rękojmia ustawowa od sprzedawcy to osobna ochrona.
Pojazd
5 lat lub 100 000 km
Dla aut kupowanych w Polsce przyjmujemy 5 lat lub 100 000 km na auto (informacja od Marka Bochenka, 9.10.2026).
Szczegóły
Książki gwarancyjnej importer nie opublikował na stronie, więc poproś o nią przed podpisem: okres, limit przebiegu i warunki przeglądów.
Bateria
8 lat lub 160 000 km
Bateria wysokonapięciowa 31,8 kWh ma gwarancję 8 lat lub 160 000 km (warunki dla Polski wg Marka, 9.10.2026).
Szczegóły
Dopuszczalnego spadku pojemności nie znamy, więc poproś o próg w umowie.
Lakier i perforacja
brak danych
Okresu gwarancji na lakier i perforację nadwozia importer nie podaje.
Szczegóły
Zapytaj o niego i o to, czy wymaga płatnych kontroli w ASO.
Serwis
sieć w budowie
Marka Denza dopiero buduje sieć w Polsce (2026).
Szczegóły
W naszej bazie są dwa salony Denza (Warszawa i Gdańsk, ten drugi z oznaczeniem „otwarcie wkrótce”); adresów serwisu importer nie podaje.
Assistance
brak danych
Importer nie opisuje pomocy drogowej ani auta zastępczego.
Szczegóły
Zapytaj, kto holuje auto z dala od salonu.
09 · Salony i jazda próbna
Jazda próbna Denza BAO 5 (B5): salony blisko Ciebie.
Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adres i telefon salonu Denza: wybierz punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 1 salon w 1 miastach.
1 salon Denza1 miasto
Lista salonów
Salony Denza: adres, telefon, jazda próbna.
1 salon w 1 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Warszawa 1 salon
DENZA Warszawa
Polczynska 10, 01-378, Warszawa
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
Denza BAO 5 (B5) pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Cena i dopłata do Ultimate, co z terenem w Elegance, gwarancja (auto 5 lat, bateria 8 lat), holowanie i dostawy: odpowiedzi z konfiguratora importera i wprost, czego Denza jeszcze nie podała.
Ile kosztuje Denza BAO 5 w Polsce?
Elegance kosztuje 359 040 zł, a Ultimate 402 160 zł brutto (konfigurator importera, lakier Snow White). Lakier metalizowany to 8 800 zł więcej, Matte Mineral Purple 15 400 zł. Cena obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów, wiąże umowa.
Czy Denza B5 to to samo co BAO 5?
W Polsce importer sprzedaje model jako DENZA BAO 5. Nazwa B5 pochodzi ze starszych materiałów i z kart Brazylii oraz Filipin, które opisują inną konfigurację (687 KM). Dla Polski liczą się 544 KM z konfiguratora. Czy to ten sam model co BYD Leopard 5, importer nie potwierdza.
Elegance czy Ultimate: co daje dopłata 43 120 zł?
Ultimate dokłada hydrauliczne zawieszenie DiSus-P, prześwit do 310 mm, brodzenie do 790 mm, felgi 20 cali, skórę Nappa i wentylację foteli tylnych. Napęd i bateria są takie same, pełna lista jest w tabeli wyposażenia. Do terenu bierz Ultimate.
Czy Denza BAO 5 jest już w sprzedaży i kiedy dostawy?
Importer opublikował ceny i konfigurator, prasa pisze o przedsprzedaży i egzemplarzach pokazowych od końca września 2026. Terminu dostaw Denza nie podaje. Zapytaj salon o datę dostawy i wpisz ją do umowy.
Czy BAO 5 to prawdziwa terenówka?
Ma ramę, napęd 4x4 i trzy blokady mechanizmów różnicowych, a Ultimate prześwit do 310 mm i brodzenie 790 mm. Reduktora importer nie wymienia, holowania nie podaje. Elegance nie ma opublikowanych danych terenowych.
Czy Denzę BAO 5 trzeba ładować z gniazdka?
Nie musisz: to hybryda plug-in, bez ładowania jedzie na silniku 1,5 T i prąd z baterii 31,8 kWh zużywa na początku trasy. Wtyczka daje do 90 km na prądzie wg WLTP. Zużycia po rozładowaniu importer nie podał, więc spalanie sprawdź na jeździe próbnej.
Ile ładuje się Denza BAO 5?
Konfigurator podaje ładowanie prądem stałym do 100 kW. Moc ładowania AC 11 kW podaje prasa, importer jej nie potwierdza. Przy 11 kW pusta bateria 31,8 kWh napełni się orientacyjnie w ok. 3 godziny, bez strat ładowania. Czasu ładowania DC importer nie opublikował.
Ile miejsc i ile bagażnika ma BAO 5?
Auto ma pięć miejsc, więc jeśli potrzebujesz siedmiu, zajrzyj do BAIC BJ60 albo Denzy D9. Bagażnik to według Interii i elektromobilni.pl 475 l do półki i 1069 l po złożeniu kanapy, ale importer tych liczb nie podał. Zmierz bagaż na miejscu.
Ile przejedzie na prądzie i na pełnym baku?
Wg WLTP do 90 km na prądzie i do 835 km łącznie (wartości „do” z konfiguratora). Bateria ma 31,8 kWh, więc zimą i na autostradzie zasięg elektryczny będzie mniejszy. Pojemności baku importer nie podał.
Ile pali Denza BAO 5?
Nie wiadomo: importer nie opublikował zużycia paliwa ani energii (WLTP). Nie wstawiamy liczb z innych rynków, bo opisują inną konfigurację. Sprawdź spalanie po rozładowaniu baterii na jeździe próbnej.
Jaka jest gwarancja i ile Denza BAO 5 może holować?
Dla aut kupowanych w Polsce: auto 5 lat lub 100 000 km, bateria wysokonapięciowa 8 lat lub 160 000 km (warunki wg Marka Bochenka, 9.10.2026). Importer nie opublikował książki gwarancyjnej, gwarancji na perforację ani dopuszczalnej masy holowanej. To pytania do salonu: poproś o odpowiedzi na piśmie przed podpisaniem umowy.
Gdzie obejrzeć Denzę BAO 5?
W naszej bazie są dwa salony Denza: Warszawa i Gdańsk (ten drugi z oznaczeniem „otwarcie wkrótce”). Zadzwoń przed wizytą i zapytaj, czy jest egzemplarz pokazowy BAO 5 i jazda próbna.
Czy BAO 5 jest w klasie dużych terenówek?
Prasa zestawia go z dużą terenówką z napędem diesla (od 408 900 zł, 205 KM) i terenówką plug-in (ponad 418 tys. zł, 404 KM), bo ma ramę i podobną klasę cenową, a kosztuje mniej (ceny wg Interii). Tamte marki mają znane sieci serwisowe, a Denza w Polsce dopiero zaczyna. Porównanie z autami z naszych danych jest w sekcji rywali.
Czy Denza BAO 5 ma wynik Euro NCAP?
Nie znaleźliśmy wyniku Euro NCAP, C-NCAP ani ANCAP (sprawdzone 8.10.2026), to brak wpisu, nie zerowy wynik. Importer deklaruje 11 poduszek powietrznych i nie podaje oceny gwiazdkowej.
Z tej marki: inne modele Denza
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Plug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4 Elegance: Cena cennikowa 359 040 zł — warunek: Przedsprzedaż: importer nie podał terminu dostaw, wiąże umowa. Cena z lakierem Snow White, metalik +8 800 zł.
- Plug-in 1,5 T + 2 silniki, 4x4 Ultimate: Cena cennikowa 402 160 zł — warunek: Przedsprzedaż: importer nie podał terminu dostaw, wiąże umowa. Cena z lakierem Snow White, metalik +8 800 zł.
Ceny z konfiguratora importera to brutto z VAT i akcyzą, w kolorze Snow White. Lakier metalizowany kosztuje 8 800 zł więcej, Matte Mineral Purple 15 400 zł. Cena obowiązuje do odwołania lub wyczerpania zapasów, a wiążąca jest umowa.
Dokumenty
- Strona modelu: Denza BAO 5 (denza.com/pl)
- Konfigurator PL importera (dane wersji i cen)
- elektromobilni.pl: BAO 5, 544 KM i rama za 359 tys. zł
- Interia: Denza BAO 5 w polskiej przedsprzedaży
Pozostałe dokumenty (1)
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o Denza BAO 5 (B5). Napisz albo umów jazdę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…