Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
PHEV SUV 6/7-osobowy · import prywatnyBEZ OFICJALNEJ DYSTRYBUCJI · tylko import prywatny

Denza B8.612 KM bez polskiego cennika.

Ramowy SUV terenowy o mocy sześciuset dwunastu koni, przyspieszający do setki w cztery i osiem dziesiątych sekundy mimo masy własnej przekraczającej trzy tony trzysta. W Polsce nie ma go w oficjalnej ofercie i nie kupisz go w salonie — trafia tu wyłącznie z importu prywatnego, często pod inną nazwą. Do tego ma dopuszczalną masę całkowitą, która wykracza poza zwykłe prawo jazdy. Zobacz wszystkie modele Denza.

Nie występuje w polskiej ofercie marki
Denza B8 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Prawie cztery tony i brak dystrybucji.

Masa całkowitaCztery pytania
Rozdział 1 z 5
Dopuszczalna masa całkowita · sprawdź to najpierw

Powyżej progu zwykłego prawa jazdy.

Prawo jazdy kategorii B uprawnia w Polsce do prowadzenia pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do trzech i pół tony. Specyfikacja tego modelu podaje wartość wyższą — o czterysta czterdzieści siedem kilogramów.

3947 kg

Przy takiej wartości prowadzenie wymagałoby uprawnień kategorii C1, obejmującej pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej trzech i pół tony. To nie jest kwestia formalności do załatwienia po zakupie — bez odpowiedniej kategorii samochodu nie wolno prowadzić, niezależnie od tego, jak bardzo przypomina zwykłego SUV-a.

Dwie rzeczy trzeba jednak sprawdzić w dokumentach konkretnego egzemplarza, zanim uznasz tę liczbę za rozstrzygającą. Po pierwsze, wartość pochodzi ze specyfikacji filipińskiego oddziału marki — auto sprowadzone z innego kraju może mieć inną. Po drugie, producenci czasem ograniczają dopuszczalną masę całkowitą na rynkach, gdzie próg trzech i pół tony ma znaczenie handlowe, więc wersja europejska, gdyby powstała, mogłaby mieć wpisaną wartość niższą.

Wartość z tabeli mas w specyfikacji technicznej filipińskiego oddziału marki: masa własna 3305 kilogramów, dopuszczalna masa całkowita 3947 kilogramów. Dla porównania siostrzany model B5, zapowiedziany dla Polski oficjalnie, ma w tej samej dokumentacji dopuszczalną masę całkowitą 3497 kilogramów — czyli mieszczącą się pod progiem, i to z zapasem zaledwie trzech kilogramów, co samo w sobie sugeruje, że wartość ta bywa projektowana pod wymagania prawne. Praktyczny wniosek: przy tym konkretnym aucie kategoria prawa jazdy jest pierwszą rzeczą do ustalenia, przed ceną, przed kosztami sprowadzenia i przed pytaniem o serwis. Sprawdź ją w dowodzie rejestracyjnym albo świadectwie zgodności egzemplarza, który rozważasz — a nie w materiałach marketingowych, które tej liczby zwykle nie eksponują.

Zanim sprowadzisz · cztery pytania

Co sprawdzić przy aucie z importu prywatnego.

Ten model nie jest częścią startowej oferty marki w Polsce. Kupno oznacza więc sprowadzenie auta na własną rękę — z konsekwencjami, które warto znać wcześniej.

Czy do prowadzenia wystarczy prawo jazdy kategorii B?

Według specyfikacji, którą dysponujemy, dopuszczalna masa całkowita wynosi 3947 kilogramów — czyli powyżej progu trzech i pół tony, który wyznacza granicę kategorii B. Przy takiej wartości prowadzenie wymagałoby kategorii C1. To najważniejsza rzecz do sprawdzenia przed sprowadzeniem auta i rozkładamy ją w osobnej sekcji, bo wartość pochodzi z dokumentacji spoza Europy.

Dlaczego to auto bywa nazywane inaczej?

Bo na części rynków sprzedawane jest jako BYD Leopard 8. Denza i marka Leopard należą do tej samej grupy, a modele bywają wprowadzane pod różnymi szyldami zależnie od kraju. Szukając ogłoszeń albo części, warto sprawdzać obie nazwy — inaczej połowa wyników pozostanie niewidoczna.

Kto obsłuży gwarancję i serwis?

To pytanie otwarte. Marka uruchamia w Polsce cztery punkty — wszystkie mają dziś status przed otwarciem — ale ich zakres obejmuje modele z oficjalnej oferty, do której ten samochód nie należy. Przed zakupem trzeba ustalić na piśmie, czy i na jakich zasadach auto z importu zostanie przyjęte do serwisu.

Skąd pochodzą podawane parametry?

Z dokumentacji filipińskiego oddziału marki: specyfikacji technicznej i instrukcji obsługi. Nie ma europejskiej karty homologacyjnej tego modelu, więc każda liczba na tej stronie opisuje wersję z innego rynku. Egzemplarz sprowadzony do Polski będzie miał parametry ze swojego kraju pochodzenia i to one trafią do dowodu rejestracyjnego.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia dużego trzyrzędowego SUV-a o długości 5195 mm i rozstawie osi 2920 mm.

Denza B8 bok
Lewy bok
Denza B8 przód
Przód
Denza B8 prawy profil
Prawy profil
Denza B8 tył
Tył
Denza B8 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · według dokumentacji filipińskiej

Co opisuje specyfikacja wydana na innym rynku.

Pozycje z materiałów tamtejszego oddziału marki. To obraz modelu, a nie lista wyposażenia auta, które sprowadzisz — ta zależy od rynku pochodzenia konkretnego egzemplarza.

NapędTrzy silniki i 612 koniSpalinowy dwulitrowy o mocy 245 koni pracujący w układzie hybrydowym, elektryczny przedni 272 konie i tylny 408 koni. Moment łączny 760 niutonometrów, napęd na cztery koła.
TerenBlokady mechanizmu różnicowegoTylna blokada w obu wersjach, przednia wyłącznie w wersji Premium. To różnica o realnym znaczeniu w trudnym terenie, a nie kosmetyczna.
WersjeSześć albo siedem miejscWariant Dynamic w układzie 2+2+2, wariant Premium w układzie 2+3+2 albo 2+2+2 do wyboru. Specyfikacja techniczna obu jest identyczna.
BateriaBlade o pojemności 36,9 kWhOgniwa litowo-żelazowo-fosforanowe, ładowanie prądem stałym do stu dwudziestu kilowatów i przemiennym do jedenastu na trzech fazach.
Zasięg1040 km łącznie według NEDCZ czego sto piętnaście kilometrów na samym prądzie, również w cyklu NEDC. Zbiornik paliwa mieści dziewięćdziesiąt jeden i pół litra.
RozmiarOpony 275/55 R20 i masa 3305 kgNadwozie o długości 5195 milimetrów przy rozstawie osi 2920. Promień skrętu sześć metrów.
Lista z dokumentacji zagranicznej

Wyposażenie według materiałów z innego rynku.

Wykaz ze specyfikacji filipińskiego oddziału marki. Auto z importu prywatnego może mieć inną konfigurację — obowiązuje to, co widnieje w jego własnych dokumentach.

Bezpieczeństwo i asystenci7 poz.
  • adaptacyjny tempomat (ACC)
  • inteligentny tempomat (ICC)
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • system ostrzegania o kolizji z przodu (FCW)
  • monitorowanie martwego pola (BSD)
  • kamera 360°
  • mocowania fotelików ISOFIX
Napęd i ładowanie7 poz.
  • silnik 2,0 l benzynowy 245 KM + silniki elektryczne przedni i tylny
  • moc systemowa 612 KM / 760 Nm
  • napęd 4x4 (EHS Electric Hybrid System)
  • bateria BYD Blade (LFP) 36,864 kWh
  • ładowanie AC do 11 kW (3-fazowe)
  • ładowanie DC do 120 kW
  • funkcja V2L — zasilanie urządzeń zewnętrznych
Komfort i nadwozie7 poz.
  • elektrycznie otwierany dach panoramiczny
  • podwójne szyby wygłuszające
  • przyciemniane tylne szyby
  • elektrycznie składane, podgrzewane lusterka
  • stały próg boczny
  • koło zapasowe pełnowymiarowe
  • felgi 275/55 R20
Multimedia i wnętrze7 poz.
  • ekran centralny 17,3 cala (zawieszony, Ultra-HD)
  • cyfrowe zegary 7,3 cala
  • system czterostrefowego sterowania głosem
  • Apple CarPlay i Android Auto
  • Wi-Fi w samochodzie i łączność 4G
  • aktualizacje OTA
  • bezprzewodowe ładowanie telefonu 50 W (2 miejsca z przodu)
Wyłącznie w wersji Premium7 poz.
  • 7. miejsce, układ 2+3+2 lub 2+2+2
  • wyświetlacz przezierny W-HUD
  • system nocnego widzenia
  • zawieszenie DiSus-P ze zmiennym tłumieniem
  • audio Devialet, 18 głośników
  • fotele ze skóry naturalnej z masażem, wentylacją i pamięcią ustawień
  • przednia elektroniczna blokada dyferencjału

Sześćset dwanaście koni w terenówce.

WyposażenieDane techniczneZasięg
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Napędhybryda plug-in · 4×4
Moc układu450 kW · 612 KM / 760 Nm
Silnik spalinowy2,0 l · 180 kW / 380 Nm
Osiągi0–100 km/h w 4,8 s
Bateria, zasięg i ładowanie
BateriaBYD Blade LFP 36,864 kWh
ŁadowanieAC do 11 kW · DC do 120 kW
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV terenowy · 5195 × 1994 × 1905 mm
Masywłasna 3305 kg · dopuszczalna 3947 kg
Cena i status w Polsce
Status w Polscebrak oficjalnej dystrybucji
Zasięg · uwaga na cykl pomiarowy

Ile realnie deklaruje producent na innym rynku.

Zasięg WLTP

Na prądzie (NEDC)115 km
Łącznie z paliwem (NEDC)1040 km

Obie wartości podano w cyklu NEDC — metodzie wycofanej w Unii Europejskiej ze względu na wyniki oderwane od realnej jazdy. Przy aucie o masie własnej przekraczającej trzy tony trzysta różnica między laboratorium a drogą będzie tym większa. Nie przeliczamy tych liczb na WLTP, bo przelicznik zależy od konkretnego pojazdu, a takie oszacowanie byłoby zmyśleniem. Zbiornik paliwa mieści dziewięćdziesiąt jeden i pół litra, co przy takiej masie ma znaczenie dla rzeczywistego zasięgu bardziej niż deklarowany dystans.

Ładowanie DC

120 kW

Sto dwadzieścia kilowatów prądem stałym z baterii Blade o pojemności blisko trzydziestu siedmiu kilowatogodzin. Czasu ładowania od dziesięciu do osiemdziesięciu procent dokumentacja nie podaje, więc go nie wpisujemy. Prądem przemiennym do jedenastu kilowatów na trzech fazach.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 3

Najmocniejszy silnik w tym zestawieniu
612 KM systemowej mocy i 760 Nm momentu obrotowego to więcej niż w jakimkolwiek PHEV-owym SUV-ie z realnym polskim cennikiem — Omoda 9 ma 537 KM, Jaecoo 8 i Chery Tiggo 9 po 428 KM. Napęd 4x4 z przednim i tylnym silnikiem elektrycznym dokłada osiągi bez pracy silnika spalinowego przy niskich prędkościach.
Trzy rzędy foteli i duży bagażnik po ich złożeniu
Wersja Premium oferuje 7 miejsc w konfiguracji 2+3+2 lub 2+2+2. Bagażnik przy pełnym obłożeniu to 147 l, ale po złożeniu tylnych rzędów rośnie do 633 l — więcej niż w mniejszym Denza B5 (470/1064 l w układzie 5-osobowym).
Bogata lista bezpieczeństwa i wyposażenia w specyfikacji
Dokumentacja wymienia adaptacyjny tempomat, autonomiczne hamowanie awaryjne, monitorowanie martwego pola, kamerę 360°, a w wersji Premium dodatkowo tryb nocnego widzenia i W-HUD. Audio Devialet z 18 głośnikami i ekran 17,3 cala plasują wnętrze w segmencie premium — przynajmniej na papierze producenta.

Do sprawdzenia 4

Brak jakiejkolwiek oficjalnej ceny w Polsce
Denza B8 nie jest częścią oficjalnej polskiej gamy producenta. Dostępne liczby pochodzą z bieżących ofert prywatnego importu „BYD Leopard 8 (Denza B8)”; zależą od egzemplarza i nie są ceną autoryzowanego salonu ani polskim cennikiem Denza.
Zero danych o gwarancji dla polskiego klienta
Instrukcja obsługi opisuje wyłącznie wyłączenia — uszkodzenia po montażu nieoryginalnych części, holowaniu przyczepy czy rozładowaniu baterii wysokiego napięcia do zera na dłużej niż 7 dni nie są objęte ochroną. Pełnych tabel okresów gwarancji (lata/km na pojazd, baterię, powłokę lakierniczą) w dostępnych dokumentach nie ma — przy imporcie prywatnym trzeba założyć brak gwarancji producenta na polskim rynku.
Brak wyniku Euro NCAP i danych o zużyciu w cyklu WLTP
Zagraniczna specyfikacja podaje zużycie paliwa w cyklu NEDC, nie WLTP, a wyniku crash-testu Euro NCAP nie ma w żadnym z dostępnych źródeł. Przy aucie o masie 3305 kg i mocy 612 KM to informacja, której przed zakupem importowanym brakuje najbardziej.
Dynamic i Premium różnią się tylko wyposażeniem
Obie wersje mają identyczny układ napędowy, baterię i osiągi — Premium dopłaca za trzeci rząd w układzie 2+3+2, W-HUD, nocne widzenie, audio Devialet i zawieszenie DiSus-P (ekran 17,3 cala mają obie wersje), a nie za lepsze osiągi. Bez polskiego cennika nie da się ocenić, czy różnica w wyposażeniu jest warta różnicy w cenie.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Osoby zdecydowane na duży, mocny PHEV SUV z trzecim rzędem siedzeń, które akceptują ścieżkę importu prywatnego, brak gwarancji producenta w Polsce i konieczność samodzielnej weryfikacji stanu prawnego i technicznego auta przed zakupem — najlepiej z pomocą niezależnego rzeczoznawcy.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kupujący, którzy oczekują autoryzowanego serwisu, jasnej gwarancji i wiążącego polskiego cennika — dla nich lepszym wyborem będzie model faktycznie sprzedawany przez oficjalnego dystrybutora, choćby z mniejszą mocą, jak Chery Tiggo 9, Jaecoo 8 czy Omoda 9. Także ci, dla których wynik Euro NCAP jest warunkiem zakupu — B8 tej informacji dziś nie ma.

Na tle rywali · duże terenowe hybrydy

Jak wypada w tej samej kategorii.

ModelCena odMocDługośćDostępność w PL
Denza B8
ten model · punkt odniesienia
brak ceny w PL612 KM5195 mmtylko import prywatny
Denza B5
ramowy SUV terenowy · ta sama marka
Siedemdziesiąt pięć koni mocniejszy i o trzydzieści centymetrów krótszy, za to zapowiedziany dla Polski oficjalnie. Ma też niższą dopuszczalną masę całkowitą, co przy kategorii prawa jazdy bywa rozstrzygające.
cena nieogłoszona687 KM4890 mmzapowiedź
terenowy SUV plug-in · zapowiedź dla PL
Ta sama moc co B5 i podobna kategoria auta, również zapowiedziany bez ceny. Dziewięćdziesiąt pięć milimetrów krótszy od tego modelu.
cena nieogłoszona687 KM5100 mmzapowiedź
elektryczny SUV 7-osobowy · oferta w PL
Inna klasa auta — bez ambicji terenowych i w pełni elektryczny — ale z tej samej grupy kapitałowej i, co najważniejsze, dostępny od ręki z polskim cennikiem i gwarancją.
320 000 zł517 KMbrak danychw sprzedaży
Kolumna dostępności jest tu istotniejsza od pozostałych: dwa auta z tabeli są zapowiedziami bez ceny, jedno jest w sprzedaży, a model opisywany na tej stronie nie ma w Polsce oficjalnej dystrybucji w ogóle. Ceny dla trzech pierwszych pozycji nie istnieją, więc kolumny nie wypełniamy szacunkiem.Porównaj szczegółowo

Import i jego koszty.

GwarancjaKoszty
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · przy imporcie prywatnym

Nie ma polskiego dokumentu ani oczywistego adresata roszczeń.

Przy aucie spoza oficjalnej dystrybucji gwarancja przestaje być formalnością i staje się najtrudniejszym elementem transakcji.

Gwarancja producentazależna od rynku zakupudo ustaleniaGwarancja udzielana jest zwykle na rynku pierwszej rejestracji i jej uznawanie w innym kraju nie jest automatyczne. Przed zakupem trzeba ustalić, czy i gdzie da się z niej skorzystać.
Serwis w Polscepoza oficjalną ofertąpytanie otwarteCztery punkty marki w Polsce mają status przed otwarciem, a ich zakres obejmuje modele z oficjalnej oferty. Ten samochód do niej nie należy — przyjęcie go do serwisu wymaga potwierdzenia.
Części zamienneprzez dwie nazwypraktyczna wskazówkaModel funkcjonuje na części rynków jako BYD Leopard 8. Przy szukaniu części warto sprawdzać obie nazwy — katalogi bywają prowadzone osobno.
Homologacja europejskabrak dla tego modeluSprowadzenie auta wymaga przeprowadzenia procedury rejestracyjnej według dokumentów rynku pochodzenia. To odrębny koszt i odrębne ryzyko, którego nie da się oszacować z góry.
Prawa konsumentainne niż przy zakupie w salonieZakup od podmiotu zagranicznego albo od pośrednika oznacza inny reżim odpowiedzialności niż nabycie u autoryzowanego dealera w Polsce. To rzecz do sprawdzenia przed wpłatą, nie po.
Import prywatny · pięć kosztów, których nie widać w cenie

Cena z ogłoszenia to nie jest cena auta.

Przy sprowadzeniu samochodu spoza oficjalnej dystrybucji na kwotę końcową składa się znacznie więcej pozycji niż przy zakupie w salonie.

  • Kategoria prawa jazdyPrzy dopuszczalnej masie całkowitej podanej jako 3947 kilogramów prowadzenie wymagałoby uprawnień kategorii C1. Koszt kursu i egzaminu to pozycja, o której przy zakupie samochodu osobowego zwykle się nie myśli.
  • Rejestracja i badaniaAuto bez europejskiej homologacji przechodzi procedurę opartą na dokumentach rynku pochodzenia. Zakres i koszt zależą od kraju i konfiguracji pojazdu.
  • UbezpieczeniePojazd spoza oficjalnej dystrybucji, o wysokiej mocy i nietypowej masie, bywa wyceniany przez ubezpieczycieli inaczej niż odpowiednik z salonu. Warto uzyskać wycenę przed zakupem, nie po.
  • Serwis i częściBez umowy z autoryzowanym serwisem naprawy odbywają się na zasadach ustalanych indywidualnie. Czas oczekiwania na części sprowadzane spoza Europy bywa liczony w tygodniach.
  • OdsprzedażAuto bez oficjalnej dystrybucji ma węższy krąg nabywców i trudniej je wycenić, bo brak punktu odniesienia w postaci polskiego cennika.

Zestawienie na podstawie statusu modelu w Polsce ustalonego 31 lipca 2026 roku oraz specyfikacji technicznej filipińskiego oddziału marki. Nie odradzamy importu prywatnego — dla części kupujących to jedyna droga do konkretnego auta i bywa uzasadniona. Zwracamy natomiast uwagę, że rachunek przy takiej transakcji domyka się później i szerzej niż przy zakupie w salonie, a najpoważniejszą pozycją jest tu nie koszt, tylko kwestia formalna: dopuszczalna masa całkowita powyżej trzech i pół tony. Tę wartość trzeba sprawdzić w dokumentach konkretnego egzemplarza, bo pochodzi z dokumentacji spoza Europy, a producenci bywają zmuszeni ograniczać ją na rynkach, gdzie próg prawa jazdy ma znaczenie handlowe.

Cztery adresy bez tego modelu.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
4
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Czy Denza B8 jest oficjalnie sprzedawana w Polsce?
Nie. Oficjalna polska strona Denza pokazuje Z9GT, D9, BAO 5 i Z, ale nie B8. Zweryfikowana oferta w Polsce pochodzi od prywatnego importera i występuje jako „BYD Leopard 8 (Denza B8)”. Kupujący powinien uzyskać na piśmie warunki homologacji, serwisu i gwarancji importera.
Ile kosztuje Denza B8 (BYD Leopard 8) w Polsce?
Oficjalnej ceny Denza Polska nie ma, bo model nie figuruje w krajowej gamie producenta. Prima-Auto publikuje bieżące oferty konkretnych egzemplarzy, ale ich kwoty są cenami prywatnego importu, nie cennikiem autoryzowanej dystrybucji. Ostateczny koszt zależy od rocznika, wersji i warunków umowy z importerem.
Jakie osiągi ma Denza B8?
Moc systemowa to 612 KM (450 kW) i 760 Nm momentu obrotowego, dzięki połączeniu silnika 2,0 l benzynowego (245 KM) z przednim silnikiem elektrycznym 200 kW i tylnym 300 kW. Przyspieszenie 0-100 km/h zajmuje 4,8 s. Napęd 4x4 rozdziela moc między obie osie niezależnie od pracy jednostki spalinowej.
Jaki jest zasięg Denza B8 na prądzie i łącznie?
Producent deklaruje 115 km zasięgu na samym napędzie elektrycznym (bateria 36,864 kWh) oraz 1040 km zasięgu łącznego z pełnym bakiem (91,5 l) i naładowaną baterią. Wartości pochodzą z zagranicznej dokumentacji technicznej i nie są jednoznacznie opisane jako wynik testu WLTP, więc realne zużycie w Polsce może odbiegać od deklaracji.
Czym różnią się wersje Dynamic i Premium?
Specyfikacja techniczna — silniki, bateria, napęd 4x4, moc 612 KM — jest identyczna w obu wersjach. Dynamic ma 6 miejsc w układzie 2+2+2. Premium dodaje 7. miejsce (układ 2+3+2 lub 2+2+2), wyświetlacz W-HUD, tryb nocnego widzenia, zawieszenie DiSus-P ze zmiennym tłumieniem, audio Devialet z 18 głośnikami oraz fotele ze skóry naturalnej z masażem i wentylacją. Ekran centralny 17,3 cala mają obie wersje.
Jaką gwarancję ma Denza B8 i czy ma wynik Euro NCAP?
Pełnych warunków gwarancji (lata/km na pojazd, baterię, lakier) dostępne dokumenty nie podają — instrukcja obsługi wymienia tylko wyłączenia, np. brak ochrony przy uszkodzeniach po montażu nieoryginalnych części czy holowaniu przyczepy. Wyniku Euro NCAP w żadnym ze źródeł nie ma. Przy imporcie prywatnym oba te braki trzeba traktować jako ryzyko, a nie formalność do doczytania później.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o B8? Zapytaj o obsługę auta z importu.

Zanim sprowadzisz samochód spoza oficjalnej oferty, warto mieć na piśmie, kto go przyjmie do serwisu.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Denza B8

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
—Brak dystrybucji w PL · DMC 3947 kg