Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Elektryczny SUV miejski · cennik od 16.03.2026Miejski elektryk · najtańszy model marki

GAC Aion UT.430 km zasięgu za 129 900 zł.

Elektryczny SUV o długości 4270 milimetrów z baterią sześćdziesięciu kilowatogodzin i zasięgiem 430 kilometrów. Najtańsze auto w gamie GAC, a zarazem jedyne, którego broszura mówi o ośmioletniej gwarancji — podczas gdy pozostałe modele marki komunikują pięć lat. Tę rozbieżność rozliczamy osobno, bo dotyczy całej oferty. Zobacz wszystkie modele GAC.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 12 salonach
GAC Aion UT — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto trzydzieści tysięcy za elektryka.

Cztery pytaniaCenaPięć czy osiem lat
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · elektryk za sto trzydzieści tysięcy

Cztery pytania o auto i o gwarancję.

Przy tym modelu najwięcej niejasności dotyczy nie samochodu, lecz tego, co marka o nim komunikuje.

Osiem lat gwarancji czy pięć?

Broszura tego modelu mówi o ośmiu latach. Broszury Emkoo i Emzooma zawierają zdanie o pięcioletniej gwarancji, a dokument najdroższego Hyptec HT nie wspomina o niej w ogóle. Nie wiemy, czy różnica wynika z segmentu, rocznika, czy z niespójności materiałów. Rozkładamy to w osobnej sekcji, bo dotyczy całej oferty marki.

Ile kilometrów obejmuje ta gwarancja?

Nie wiadomo. Żaden dokument marki — dla żadnego z pięciu modeli — nie podaje limitu przebiegu, zakresu komponentów ani wyłączeń. To hasła marketingowe, nie warunki. Przy zakupie auta elektrycznego brak informacji o ochronie baterii jest szczególnie dotkliwy.

Na ile kilometrów można liczyć poza cyklem WLTP?

To wartość w cyklu WLTP przy zużyciu 16,4 kilowatogodziny na sto kilometrów. Zimą i przy prędkości autostradowej realny dystans spadnie o jedną czwartą do jednej trzeciej, jak w każdym elektryku. Ładowanie prądem stałym mocą osiemdziesięciu siedmiu kilowatów to wynik przeciętny — droższy Aion V przyjmuje dwa razy tyle.

Gdzie będę serwisować?

Dwanaście punktów w dwunastu miastach — najmniejsza sieć spośród marek, które opisujemy z co najmniej pięcioma modelami. Importerem jest Jameel Motors Poland, spółka z międzynarodowej grupy dystrybucyjnej.

Cena · broszura z kwietnia 2026

Cena, którą za elektryka z zasięgiem 430 km.

Sto dwadzieścia dziewięć tysięcy dziewięćset złotych za wersję Premium. To najniższa cena wejścia w gamie marki i jednocześnie jedna z niższych wśród elektryków o zasięgu przekraczającym czterysta kilometrów. Broszura tego modelu nie zawiera jednak oferty finansowania, którą marka komunikuje przy droższym Aionie V.

od 129 900 zł

wersja Premium z baterią 60 kWh

Broszura tego modelu nie zawiera żadnej oferty kredytu, leasingu ani najmu

Wyżej wyposażona wersja Luxury kosztuje 144 900 zł, czyli tyle samo co hybrydowy Emkoo. Dokument nie podaje różnic w wyposażeniu między wersjami w formie tabeli.

Co wyróżnia ten model w gamie
129 900 złNajniższa cena wejściaPoniżej benzynowego Emzooma, który kosztuje 124 900 zł — z tą różnicą, że tam mówimy o aucie spalinowym o pięć tysięcy tańszym.
wyjątekDeklaracja ośmiu lat gwarancjiJedyny model marki, którego broszura podaje tę liczbę. Trzy inne mówią o pięciu latach, a najdroższy nie wspomina o gwarancji wcale.
16,4 kWh/100Zasięg 430 km z baterii 60 kWhZużycie energii niższe niż w większym Aionie V, mimo że tamten ma baterię o piętnaście kilowatogodzin pojemniejszą.
finansowanieCzego brakuje w dokumencieBroszury Emkoo, Emzooma i tego modelu nie zawierają żadnej propozycji finansowania — w odróżnieniu od Aiona V, gdzie marka komunikuje rabat trzydziestu tysięcy złotych i pożyczkę z zerową rzeczywistą roczną stopą.
Gwarancja w gamie GAC · trzy różne komunikaty

Pięć lat, osiem lat albo ani słowa.

Przejrzeliśmy dokumenty wszystkich pięciu modeli marki pod kątem gwarancji. Wynik jest na tyle niespójny, że trudno go przypisać do konkretnego auta — dlatego opisujemy go raz, na stronie modelu, którego deklaracja odbiega najbardziej.

  • Ten model: osiem latBroszura z kwietnia 2026 podaje ośmioletnią gwarancję. To najdłuższa deklaracja w gamie i jedyna, która wykracza poza pięć lat.
  • Emkoo i Emzoom: pięć latObie broszury zawierają identyczne zdanie o pięcioletniej gwarancji, sformułowane jako hasło marketingowe. Aion V ma tę samą strukturę dokumentu, choć bez tego zdania wprost.
  • Hyptec HT: brak wzmiankiDokument najdroższego modelu marki, kosztującego 222 900 zł, w ogóle nie porusza tematu gwarancji fabrycznej.
  • Żaden dokument nie podaje limitu przebieguAni zakresu komponentów, ani wyłączeń, ani warunków serwisowania. To hasła, nie warunki — i tak trzeba je czytać.
  • Nie wiemy, skąd różnicaMoże wynikać z segmentu, rocznika albo po prostu z tego, że materiały powstawały w różnym czasie i różnych działach. Producent tego nie wyjaśnia, a my nie zgadujemy.

Przegląd broszur wszystkich pięciu modeli GAC dostępnych w Polsce, w wydaniach od listopada 2025 do maja 2026. Praktyczna wskazówka: przy tej marce deklaracja z folderu nie zastąpi dokumentu. Przed podpisaniem umowy poproś o książkę gwarancyjną i sprawdź w niej trzy rzeczy: czy okres dotyczy całego pojazdu czy tylko baterii, jaki jest limit przebiegu oraz jaki próg utraty pojemności ogniw uprawnia do naprawy. Bez tych trzech liczb ani ośmiu, ani pięciu lat nie da się z niczym porównać.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia miejskiego SUV-a o długości 4270 mm i rozstawie osi 2750 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z ekranem multimedialnym 14,6 cala.

GAC Aion UT bok
Lewy bok
GAC Aion UT przód
Przód
GAC Aion UT prawy profil
Prawy profil
GAC Aion UT tył
Tył
GAC Aion UT lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wersja Premium

Co jest w cenie podstawowej wersji.

Pozycje z broszury modelu z kwietnia 2026. Dokument nie zawiera tabeli porównującej wersje, więc różnice wobec wersji Luxury trzeba ustalić u dealera.

Napęd204 KM na przedniej osiMoment 210 Nm, przyspieszenie do setki w 7,3 sekundy — szybciej niż w większym i droższym Aionie V, dzięki masie niższej o 325 kilogramów.
Bateria60 kWh, zasięg 430 kmPrzy zużyciu 16,4 kilowatogodziny na sto kilometrów. To najniższe zużycie wśród elektryków tej marki.
Bagażnik440 litrówWięcej niż w większym Aionie V, który mieści 427 litrów mimo nadwozia dłuższego o 335 milimetrów.
EkranWyświetlacz 14,6 calaFormat wspólny dla wszystkich modeli marki poza hybrydowym Emkoo, który ma ekran 10,1 cala.
Rozstaw osi2750 mmPrzy długości 4270 milimetrów daje to krótkie zwisy i dużo miejsca w kabinie względem gabarytów — typowe rozwiązanie w autach projektowanych jako elektryczne od podstaw.
ŁadowanieDo 87 kW prądem stałymWartość przeciętna w tej klasie. Broszura nie podaje czasu ładowania od trzydziestu do osiemdziesięciu procent.
Pełna lista z broszury

Wyposażenie wersji Premium.

Wykaz z broszury GAC Aion UT z kwietnia 2026, ułożony tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci5 poz.
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB) z wykrywaniem pieszych i rowerzystów (FCW)
  • adaptacyjny tempomat (ACC) i asystent utrzymania pasa (LKA, ELK, LDP)
  • monitorowanie martwego pola i ostrzeganie o ruchu poprzecznym (BSD, DOW, FCTA/FCTB, RCTA/RCTB, RCW)
  • kamera cofania i system 360°, czujniki parkowania przód/tył
  • e-call, immobilizer i alarm, mocowania fotelików ISOFIX
Światła i widoczność4 poz.
  • reflektory LED z automatycznym włączaniem
  • światła do jazdy dziennej LED
  • tylne światła LED i tylne światło przeciwmgielne
  • asystent świateł drogowych (IHBC)
Komfort6 poz.
  • tapicerka ze skóry ekologicznej
  • 6-kierunkowa elektryczna regulacja fotela kierowcy, podgrzewane fotele przednie
  • podgrzewana kierownica
  • klimatyzacja automatyczna z pompą ciepła i nawiewami dla II rzędu
  • podłokietnik centralny w II rzędzie
  • felgi aluminiowe 17 cali
Multimedia6 poz.
  • ekran dotykowy 14,6 cala
  • komputer pokładowy 8,88 cala
  • Apple CarPlay, Android Auto
  • nawigacja online i aplikacja mobilna
  • 6 głośników, zestaw głośnomówiący Bluetooth
  • radio FM/DAB
Ładowanie i napęd5 poz.
  • bateria LFP 60 kWh
  • pompa ciepła w standardzie
  • ładowarka pokładowa AC 11 kW
  • ładowanie DC do 87 kW (złącze CCS2)
  • napęd na przednią oś (FWD), silnik 204 KM / 210 Nm

Czterysta trzydzieści kilometrów zasięgu.

WyposażenieDane techniczneZasięg i ładowanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Napędelektryczny · na przednią oś
Moc / moment204 KM / 210 Nm
0–100 km/h7,3 s
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria60 kWh
Zasięg WLTP430 km
Zużycie energii16,4 kWh/100 km
Ładowanie DCdo 87 kW
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV · 4270 mm
Rozstaw osi2750 mm
Bagażnik440 l
Masa własna1670 kg
Zasięg i ładowanie · z broszury 04/2026

Ile realnie przejedziesz i jak szybko naładujesz.

Zasięg WLTP

WLTP mieszany430 km

Czterysta trzydzieści kilometrów przy zużyciu 16,4 kilowatogodziny na sto kilometrów — najniższym wśród elektryków tej marki. Większy Aion V z baterią o piętnaście kilowatogodzin pojemniejszą zużywa 16,7, a najdroższy Hyptec HT aż 18,8. Broszura nie podaje osobnej wartości dla cyklu miejskiego.

Ładowanie DC — moc maksymalna

87 kW

Osiemdziesiąt siedem kilowatów to wynik przeciętny w tej klasie cenowej i wyraźnie niższy niż w droższych modelach marki: Aion V przyjmuje 180 kilowatów, a Hyptec HT 163. Broszura nie podaje czasu uzupełnienia baterii od trzydziestu do osiemdziesięciu procent, więc długości postoju przy ładowarce nie da się z dokumentu ustalić.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Zasięg powyżej rywali w tej samej cenie
Deklarowane 430 km w warunkach modelowych wobec 312 km BYD ATTO 2 za identyczne 129 900 zł i 361 km Leapmotor B10 EV za 106 900 zł. Zużycie 16,4 kWh/100 km według WLTP jest przy tym zbliżone do ATTO 2 (16 kWh/100 km), a większy deklarowany zasięg Aion UT wynika z większej baterii — 60 kWh wobec 45,12 kWh.
Bogata baza bez dopłat za ADAS
Już Premium ma kamerę 360°, adaptacyjny tempomat, rozpoznawanie znaków, monitorowanie martwego pola i skrzyżowań z tyłu, e-call oraz komplet poduszek. Do tego podgrzewane fotele przednie, podgrzewana kierownica i klimatyzacja z pompą ciepła — rzadkość w tym przedziale cenowym.
Niższa cena wejścia niż u konkurencji o zbliżonym zasięgu
129 900 zł za 430 km zasięgu wypada korzystnie na tle Jaecoo E5 (139 900 zł, 402 km) i Omoda E5 (139 900 zł, 430 km) — Aion UT oferuje ten sam lub dłuższy zasięg za 10 000 zł mniej.
Duży ekran i kompletne multimedia w standardzie
Ekran multimedialny 14,6 cala, komputer pokładowy 8,88 cala, Apple CarPlay, Android Auto, nawigacja online i aplikacja mobilna — bez podziału na pakiety opcjonalne, identycznie w Premium i Luxury.

Do sprawdzenia 4

Gwarancja to hasło, nie dokument
Broszura deklaruje „8-letnią gwarancję”, ale nie podaje limitu kilometrów, zakresu komponentów ani wykluczeń — a siostrzane modele GAC (Aion V, Emkoo, Emzoom) mówią w swoich materiałach o „5 latach”. Ta rozbieżność w obrębie jednej marki nie jest nigdzie wyjaśniona; przed zakupem warto zażądać od dealera osobnego dokumentu warunków gwarancji na piśmie.
Brak wyniku Euro NCAP i szczegółów systemów ADAS
Broszura wymienia nazwy funkcji (AEB, LKA, BSD i kolejne kilkanaście skrótów), ale nie podaje wyniku zderzeniowego ani producenta czujników. Dla kupującego, który stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, to informacja do potwierdzenia u dealera, nie w materiałach marketingowych.
Ładowanie DC i zasięg ustępują lżejszym rywalom
87 kW maksymalnej mocy DC to mniej niż u Jaecoo E5 czy Omoda E5 (130 kW) — 32 minuty na 10-80% zamiast raportowanych tam 28 minut na 30-80%. Do tego brak oferty finansowania w tym dokumencie — podobna promocja u siostrzanego Aion V (pożyczka 50/50, RRSO 0%, rabat 30 000 zł) obowiązywała tylko do 31 marca 2026 i również już wygasła, więc żaden z modeli GAC nie ma dziś potwierdzonej aktywnej oferty finansowania.
Ceny w cenniku są tylko rekomendacją, nie ofertą wiążącą
Dokument wprost zastrzega, że 129 900 zł i 144 900 zł to cena rekomendowana dla dealerów — u konkretnego salonu może się różnić. Do tego dopłaty za lakier (6 kolorów) i tapicerkę wnętrza (3 warianty) nie mają podanych kwot w czytelnej formie tekstowej broszury.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca miejski i podmiejski, który szuka kompaktowego SUV-a do 4,3 metra z deklarowanym zasięgiem 430 km w warunkach modelowych i pełnym pakietem asystentów już w bazowej wersji — bez dopłacania za ACC czy kamerę cofania. Dobry wybór też dla tych, którzy porównują ceny 130-145 tys. zł i chcą więcej zasięgu za te same pieniądze niż w BYD ATTO 2.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Osoby, dla których wynik Euro NCAP jest warunkiem zakupu — GAC go nie publikuje. Również kierowcy pokonujący długie trasy autostradowe z częstym ładowaniem DC — 87 kW to wynik poniżej średniej segmentu, a rywale (Jaecoo E5, Omoda E5) ładują szybciej. I ci, którzy chcą jasnych warunków gwarancji na papierze przed podpisaniem umowy, a nie hasła „8 lat” bez limitu kilometrów.

Na tle rywali · elektryki z zasięgiem powyżej 400 km

Jak wypada wśród elektryków do 160 tysięcy.

ModelCena odZasięg WLTPBateriaŁadowanie DC
GAC Aion UT
ten model · punkt odniesienia
129 900 zł430 km60 kWh87 kW
kompaktowy elektryk · oferta w PL
Dziesięć tysięcy drożej, z baterią mniejszą o niecały kilowat i zasięgiem takim samym. Ładuje się jednak wyraźnie szybciej i ma siedmioletnią gwarancję rozpisaną w cenniku.
139 900 zł430 km61 kWh130 kW
kompaktowy elektryk · oferta w PL
Dziewiętnaście tysięcy drożej, z niemal identyczną baterią i zasięgiem krótszym o trzy kilometry. Warunki gwarancji podaje w cenniku, łącznie z ochroną przed perforacją.
149 000 zł427 km60,4 kWh88 kW
elektryczny SUV · oferta w PL
Dwadzieścia trzy tysiące taniej, ale z baterią mniejszą o niecałe trzy kilowatogodziny i zasięgiem krótszym o sześćdziesiąt dziewięć kilometrów. Ładuje się natomiast ponad półtora raza szybciej.
106 900 zł361 km57,2 kWh140 kW
Ceny wejścia z cenników i broszur w dniu przeglądu. Kolumnę z mocą ładowania dodajemy, bo przy elektryku decyduje ona o długości postoju w trasie bardziej niż sam zasięg.Porównaj szczegółowo

Hasło zamiast warunków.

GwarancjaPięć pytań
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · hasło, nie warunki

Osiem lat — ale bez ani jednej liczby więcej.

Broszura tego modelu podaje ośmioletnią gwarancję jako hasło marketingowe. Nie ma przy nim limitu przebiegu, zakresu ani wyłączeń — i nie ma ich w żadnym innym dokumencie marki.

Deklaracja z broszury8 lattylko ten modelJedyny dokument w całej gamie GAC, który mówi o ośmiu latach. Emkoo i Emzoom komunikują pięć, a najdroższy Hyptec HT nie wspomina o gwarancji w ogóle.
Limit przebiegubrak danychlukaNie wiadomo, czy to osiem lat bez limitu kilometrów, czy z ograniczeniem — a różnica między tymi wariantami bywa fundamentalna. Większość marek chińskich podaje limit wprost.
Bateria trakcyjnabrak danychprzy elektryku krytyczneŻaden dokument marki nie mówi, czy ogniwa mają osobną gwarancję, jaki jest próg utraty pojemności ani co obejmuje ochrona. Przy aucie, w którym bateria stanowi znaczną część wartości, to brak najpoważniejszy.
Wykluczenia i warunki serwisowaniabrak danychlukaNie ma dokumentu z zakresem komponentów, wyłączeniami ani wymogiem obsługi w autoryzowanej sieci.
Pomoc drogowabrak danychlukaMarka nie publikuje żadnych materiałów opisujących program assistance.
Druga strona · pytania do dealera

Pięć rzeczy do ustalenia przed zakupem.

Skoro dokumentów z warunkami nie ma, jedyną drogą jest rozmowa z dealerem — najlepiej mailem, żeby została odpowiedź na piśmie.

  • Czy osiem lat dotyczy pojazdu, czy tylko bateriiWiele marek stosuje dwa okresy: krótszy na auto i dłuższy, zwykle ośmioletni, na ogniwa. Jeśli tak jest i tutaj, hasło z broszury może odnosić się wyłącznie do baterii, a nie do całego samochodu.
  • Limit przebieguOsiem lat bez limitu to zupełnie inna oferta niż osiem lat ze 120 tysiącami kilometrów. Bez tej liczby deklaracji nie da się z niczym porównać.
  • Próg utraty pojemności bateriiPrzy jakim spadku producent uznaje ogniwa za wadliwe. Konkurencja podaje zwykle siedemdziesiąt procent.
  • Ochrona lakieru i przed perforacjąŻaden dokument marki ich nie wymienia.
  • Czy istnieje program pomocy drogowejI na jakich warunkach — brak jakiejkolwiek wzmianki w materiałach.

Deklaracja ośmiu lat pochodzi z broszury GAC Aion UT z kwietnia 2026. Rozbieżność między modelami marki jest udokumentowana: broszury Emkoo i Emzooma zawierają zdanie o pięcioletniej gwarancji, a dokument Hyptec HT nie porusza tematu. Importerem marki w Polsce jest Jameel Motors Poland GAAC.

Dwanaście salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i zapytaj o warunki gwarancji.

Skoro broszura podaje wyłącznie hasło, a nie warunki, wizyta w salonie służy głównie zdobyciu konkretów. Marka prowadzi w Polsce dwanaście punktów, po jednym w każdym z dwunastu miast.

16 salonów GAC · 16 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami GACBilczaGdańskKaliszKatowiceKrakówLublinŁódźOsielskoPoznańRumiaRzeszówSzczecinToruńWarszawaWrocławWrzosowakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 16 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 12 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Katowice, Szczecin, Lublin, Bydgoszcz, Kalisz, Rumia).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje GAC Aion UT w 2026 roku?
Według cennika obowiązującego od 16 marca 2026 r. wersja Premium kosztuje 129 900 zł, a Luxury — 144 900 zł. Dokument zastrzega, że to ceny rekomendowane dla dealerów, niewiążące — u konkretnego salonu mogą się różnić. Dopłaty za lakier (6 kolorów) i tapicerkę wnętrza (3 warianty) nie mają podanych kwot w czytelnej formie w broszurze.
Jaki zasięg deklaruje producent dla GAC Aion UT?
Producent podaje 430 km zasięgu z baterii LFP 60 kWh w warunkach modelowych; broszura nie opisuje tej wartości jako WLTP. Norma WLTP jest w dokumencie przypisana do zużycia energii 16,4 kWh/100 km i emisji, nie do zasięgu. Rzeczywisty wynik może się różnić zależnie od pogody, trasy, obciążenia i stylu jazdy.
Jak szybko ładuje się GAC Aion UT?
Na ładowarce DC (złącze CCS2) o mocy do 87 kW uzupełnienie 10-80% trwa 32 minuty, a 30-80% — 24 minuty. To wolniej niż u Jaecoo E5 czy Omoda E5 (130 kW). Ładowarka pokładowa AC ma 11 kW, więc pełne ładowanie 0-100% z wallboxa zajmuje 7 godzin — wystarczy noc w garażu.
Jaką gwarancję ma GAC Aion UT?
Broszura marketingowa mówi wprost o „8-letniej gwarancji”, ale nie podaje limitu kilometrów, zakresu komponentów ani wykluczeń — osobny dokument warunków gwarancji nie jest dostępny w materiałach producenta. Co więcej, inne modele GAC (Aion V, Emkoo, Emzoom) w swoich broszurach mówią o „5 latach” — rozbieżność niewyjaśniona. Przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne potwierdzenie limitu przebiegu i zakresu ochrony.
Czym różnią się wersje Premium i Luxury?
Premium (129 900 zł) ma już pełen pakiet ADAS, tapicerkę ze skóry ekologicznej, podgrzewane fotele i kierownicę, ekran 14,6 cala oraz manualnie składane lusterka. Luxury (144 900 zł) dokłada dach panoramiczny z elektryczną roletą, elektrycznie składane lusterka, wentylowany fotel kierowcy, ładowarkę bezprzewodową do telefonu, dodatkowy port USB-A w drugim rzędzie i elektryczną klapę bagażnika. Dane techniczne — moc, bateria, zasięg — są identyczne w obu wersjach.
Czy GAC Aion UT ma wynik Euro NCAP?
Nie — oficjalna broszura GAC nie podaje wyniku testu zderzeniowego Euro NCAP ani szczegółów technicznych systemów ADAS (np. producenta czujników). Lista funkcji bezpieczeństwa jest długa i kompletna na papierze, ale bez niezależnej weryfikacji zderzeniowej. Dla porównania konkurencyjny Omoda E5 ma potwierdzone 5 gwiazdek Euro NCAP.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Aion UT? Poproś o warunki na piśmie.

Przy deklaracji ośmiu lat bez podanego limitu przebiegu to jedyny sposób, żeby wiedzieć, co się kupuje.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: GAC Aion UT

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt