Porównaj auta

SUV 7-miejscowy, benzyna turbo

Benzyna

Jetour X70 Plus.

7 miejsc w standardzie, bagażnik do sprawdzenia.

Dane sprawdzone: · Źródła

Jetour X70 Plus to SUV 4,72 m z siedmioma miejscami, napędem na przód i benzyną turbo: 1.5T (147 KM) albo 1.6T (190 KM). Trzeci rząd można wyjąć. Importer nie podaje bagażnika, a hamowanie awaryjne ma tylko 1.6T.

Cena od124 900 zł* Cena z cennika; lakier inny niż biały +2 900 zł. Z finansowaniem (leasing 101%, kredyt 50/50) importer pokazuje 119 900 zł; za gotówkę pytaj salon.
Galeria · 7 zdjęć
Jetour X70 PlusBenzyna 1.5T 6DCT · 124 900 złUmów jazdę próbnąZapytaj o ofertę z 26 salonów

01 · Koszty

Jetour X70 Plus cena i paliwo: ile kosztuje 7 miejsc na benzynie.

Ustaw przebieg, a przeliczymy zakup i paliwo. Cennik podaje 9,5 l/100 km dla 1.5T i 10,5 l dla 1.6T, a strona importera 7,5 l, więc te liczby się nie zgadzają. Przełącz na zużycie z testu, żeby zobaczyć rachunek 1.6T bliższy życiu.

Wyposażenie
Zużycie paliwa
Porównuję na
Założenia rachunku

Jak liczymy koszty

Co porównujemy
Zakup i energię dla wybranej wersji. Wynik zmienia się razem z Twoimi ustawieniami.
Ceny energii
PB95 7,00 zł/l (średnia z 6.10.2026 to 7,16; od 3.10 do 31.12.2026 działa pakiet CPN, po nim ceny mogą wrócić w okolice 8 zł). Prąd w domu 1,20 zł/kWh (taryfa G11 z opłatami stałymi). Ceny możesz zmienić w „Założeniach rachunku”.
Zużycie katalogowe (Cennik)
9,5 l/100 km (1.5T) i 10,5 l (1.6T) to deklaracje z cennika importera z 2.07.2026; cennik nie podaje cyklu pomiaru. Strona importera podaje dla modelu 7,5 l/100 km, a CO2 1.5T (180 g/km) odpowiada wg naszego wyliczenia ok. 7,6 l. Cennik sam sobie przeczy, więc zapytaj importera, która liczba jest prawdziwa.
Zużycie realne (testy prasowe)
Dla 1.6T liczymy 11,0 l/100 km: to wynik testu chinskiesamochody.pl z 12.05.2026 w mieście (zwykle ok. 11 l, nie mniej niż 10 l). W trasie autor widział od ok. 8 l, z pełnym załadunkiem 10–12 l. Dla 1.5T nie mamy polskiego testu, więc tryb „z testów” liczy go z cennika.
Czego nie liczymy
Ubezpieczenia, serwisu i wartości odsprzedaży.

Twój rachunek

Koszt po 5 latach: 174 775 zł

Benzyna

zakup paliwo

zakuppaliwo / rokna 100 kmzużycie
Z czego to się składa?

Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Benzyna kosztuje łącznie 174 775 zł: zakup 124 900 zł i energia 49 875 zł.

02 · Trasa

Czy dojedziesz bez tankowania?

Wpisz, ile kilometrów masz przed sobą. Pokażemy koszt przejazdu i miejsce, w którym trzeba stanąć na stacji. Bak ma 57 l.

koszt przejazdu

Jak liczymy zasięg

Zasięg użyteczny
Zasięg z pełnego baku to nasze obliczenia: 57 l ÷ 9,5 l/100 km ≈ 600 km dla 1.5T wg cennika (importer nie podaje zasięgu). Przy ok. 11 l/100 km z testu 1.6T wychodzi ok. 520 km. Stację planujemy po 90% tej wartości, żeby zostawić rezerwę.
Realny zasięg
Zależy od stylu jazdy, temperatury i prędkości. Przełącznik „Realne” w kalkulatorze używa wartości z testów.

03 · Wyposażenie

Jetour X70 Plus wyposażenie: co kupuje dopłata do 1.6T.

Obie wersje mają 7 miejsc, panoramiczny dach i kamerę panoramiczną. 1.6T dokłada hamowanie awaryjne i resztę pakietu asystentów, trzystrefową klimatyzację i wentylowane fotele. Pełna lista 69 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.

1.6T 7DCT +20 000 zł · 15 dodatków

  • + Hamowanie awaryjne (AEBS)
  • + Ostrzeganie o kolizji (FCW)
  • + Ruch poprzeczny z tyłu (RCTA)
  • + Asystent zmiany pasa (LCA)
  • + Fotele przednie podgrzewane i wentylowane
  • + Czujniki parkowania z przodu
  • + Ładowarka indukcyjna
  • + Automatyczne światła mijania/drogowe
  • i 7 więcej w tabeli

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga

✓ w standardzie · „do wyboru” bez dopłaty · — brak · ? cennik nie rozstrzyga
WyposażenieBenzynaBenzyna1.5T 6DCTBenzynaBenzyna1.6T 7DCT
Komfort
Tempomat1.5T ma zwykły, 1.6T adaptacyjny, który sam trzyma odstęp.zwykłyadaptacyjny
Fotele przednie podgrzewane i wentylowaneTylko w 1.6T.—✓
Klimatyzacja1.6T ma trzecią strefę: osobne ustawienie dla drugiego rzędu.2 strefy3 strefy
Tryby jazdy1.5T ma Eco i Sport, 1.6T dokłada tryb Komfort.Eco, SportEco, Komfort, Sport
Łopatki przy kierownicy—✓
Fotel pasażera elektryczny (4 kierunki)—✓
Fotel kierowcy: lędźwie elektrycznie i pamięć—✓
Bezpieczeństwo
Hamowanie awaryjne (AEBS)Tylko w 1.6T. 1.5T ma martwe pole i ostrzeganie o zmianie pasa, ale nie hamuje samo.—✓
Ostrzeganie o kolizji (FCW)Tylko w 1.6T, razem z hamowaniem awaryjnym.—✓
Ruch poprzeczny z tyłu (RCTA)Tylko w 1.6T. Ostrzega przy cofaniu z parkingu.—✓
Asystent zmiany pasa (LCA)Tylko w 1.6T.—✓
Kamera panoramicznaW obu wersjach; 1.6T ma szerszy obraz (540° wobec 360°).360°540°
Czujniki parkowania z przoduTylko w 1.6T. Z tyłu są w obu wersjach.—✓
Automatyczne światła mijania/drogowe—✓
Technologia
Nagłośnienie1.6T ma dwa głośniki więcej.6 głośników8 głośników
Ładowarka indukcyjnaTylko w 1.6T.—✓
Ambient 7 kolorów—✓
Styl
Chromowane klamki—✓
Napęd
Fabryczne LPGImporter podaje je dla 1.6, bez ceny i bez opisu wpływu na bagażnik. Zapytaj przed zamówieniem.?do wyboru
Widoczność
Lusterka pochylane przy cofaniu z pamięcią—✓
Czujnik zmierzchu i deszczu—✓
Takie same w każdej wersji (46)

Komfort

  • Trzeci rząd
  • Nawiewy na tylny rząd
  • Filtr przeciwpyłowy
  • Fotel kierowcy elektryczny (6 kierunków)
  • Podłokietnik z ogrzewanym/chłodzonym schowkiem
  • 2. rząd 60:40, przesuwany, regulowany kąt oparcia
  • Kierownica regulowana w 2 płaszczyznach
  • Dostęp i start bezkluczykowy
  • Elektryczna pokrywa bagażnika
  • Szyby jednym dotknięciem z ochroną przed przytrzaśnięciem

Styl

  • Dach panoramiczny
  • Tapicerka ze skóry ekologicznej
  • Kierownica i podłokietnik pokryte skórą
  • Relingi dachowe
  • Tylne szyby przyciemniane
  • Osłony przeciwsłoneczne z lusterkami
  • Felgi aluminiowe 20" (255/45 R20)
  • Kolor wnętrza: czarny lub czarny z czerwonym

Technologia

  • CarPlay i Android Auto
  • Wyświetlacz multimediów 10,25″
  • Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25″
  • Bluetooth, DAB+
  • Ambient monochromatyczny
  • Porty USB (3)
  • Gniazdo 12 V z przodu

Bezpieczeństwo

  • Przednie poduszki powietrzne
  • Przednie boczne poduszki powietrzne
  • Kurtyny powietrzne (pasażerowie tylnej kanapy)
  • ABS z EBD, BAS, TCS, ESC
  • HHC i HDC (ruszanie i zjazd ze wzniesienia)
  • RMI (ochrona przed dachowaniem)
  • LDWS (ostrzeganie o zmianie pasa)
  • BSD (martwe pole)
  • TPMS (ciśnienie w oponach)
  • Czujniki zapięcia pasów (wszystkie miejsca)
  • ISOFIX na tylnej kanapie
  • Immobiliser
  • Kamera cofania
  • E-call
  • Przystosowanie do alkomatu
  • Czujniki parkowania tył

Widoczność

  • LED reflektory przednie i dzienne
  • LED światła tylne
  • Lusterka elektryczne, podgrzewane, składane
  • Lusterka z kierunkowskazami

Do wyboru, bez dopłaty

Lakier metalizowany +2 900 zł (biały bezpłatnie)

Cennik importera 2025/2026 z 2.07.2026 (s. 4–6). „?” oznacza, że cennik pozycji nie rozstrzyga: zapytaj w salonie. Pozycje z różnicą tekstową (kamera, głośniki, fotele, tryby jazdy: 1.5T Eco i Sport, 1.6T także Komfort) wg cennika. Lakier inny niż biały kosztuje 2 900 zł.

04 · Wnętrze

Jetour X70 Plus wnętrze i zdjęcia: tak wygląda Twój wybór.

Zdjęcia z materiałów importera. Trzeciego rzędu i bagażnika na nich nie ma: obejrzyj je w salonie, najlepiej z całą rodziną i walizkami.

Jetour X70 Plus 1.5T: czarne wnętrze z dużym ekranem multimediów.

05 · Opinie z testów

Jetour X70 Plus opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.

Polski test 1.6T z 05.2026 chwali wyposażenie i kokpit, ale opisuje szarpiącą skrzynię w mieście (w aucie z dodatkową instalacją LPG), ok. 11 l/100 km i sztuczne wspomaganie. Importer nie podaje bagażnika, a wyniku Euro NCAP nie znaleźliśmy.

1.6T w mieścieok. 11 l/100 kmcennik 10,5; test z 12.05.2026

3 plusy3 uwagi

Co chwalą

  • Wyposażenie Test 1.6T opisuje cyfrowy kokpit z dwoma ekranami 10,25″, CarPlay i Android Auto, panoramiczny dach, trzystrefową klimatyzację, wentylowane fotele z pamięcią i ambient w siedmiu kolorach.
    Więcej · 1 źródło

    Autor widzi w tym rekompensatę za kompromisy mechaniczne.

    Źródła: chinskiesamochody.pl: test Jetour X70 Plus 1.6 T 190 KM 7DCT 05.2026

  • Układ siedzeń Trzeci rząd to dwa osobne fotele 50:50, składane i wyjmowane, a drugi rząd ma osobne sterowanie klimatyzacją (test i cennik).
    2 źródła

    Źródła: chinskiesamochody.pl: test Jetour X70 Plus 1.6 T 190 KM 7DCT 05.2026, Cennik Jetour X70 Plus 2025/2026 07.2026

  • Gwarancja Pojazd ma 7 lat lub 150 000 km gwarancji wg OWG z 23.03.2026; test podaje to samo.
    2 źródła

    Źródła: Ogólne warunki gwarancji Jetour 03.2026, chinskiesamochody.pl: test Jetour X70 Plus 1.6 T 190 KM 7DCT 05.2026

Na co uważać

  • Skrzynia W mieście skrzynia 7DCT daje „festiwal irytujących, twardych szarpnięć” i głuche stuki.
    Więcej · 1 źródło

    Autor wiąże część problemu z dodatkową instalacją LPG w testowanym aucie, więc nie wiemy, jak jest bez niej ani w 1.5T z 6DCT. Zrób jazdę próbną w korku.

    Źródła: chinskiesamochody.pl: test Jetour X70 Plus 1.6 T 190 KM 7DCT 05.2026

  • Spalanie Zużycie w mieście nie spada poniżej 10 l/100 km i zwykle wynosi ok. 11 l (cennik 10,5); w trasie od ok. 8 l, z pełnym załadunkiem 10–12 l.
    2 źródła

    Źródła: chinskiesamochody.pl: test Jetour X70 Plus 1.6 T 190 KM 7DCT 05.2026, Cennik Jetour X70 Plus 2025/2026 07.2026

  • Prowadzenie Wspomaganie kierownicy jest „bardzo sztucznie i dziwnie zestrojone”, bez informacji o kontakcie kół z drogą.
    Więcej · 1 źródło

    Test dotyczył 1.6T; nie wiadomo, czy 1.5T ma to samo.

    Źródła: chinskiesamochody.pl: test Jetour X70 Plus 1.6 T 190 KM 7DCT 05.2026

Co to znaczy dla Ciebie

Licz 1.6T na ok. 11 l/100 km w mieście, a trzeci rząd sprawdź osobiście, zanim zamówisz auto.

Więcej

Na jeździe próbnej sprawdź skrzynię w korku.

Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy

Dobrze

Oba silniki mają w cenniku kurtyny powietrzne obejmujące pasażerów tylnej kanapy, ESC, ochronę przed dachowaniem, martwe pole, kamerę panoramiczną, ISOFIX i eCall.

Więcej · 1 źródło

Liczby poduszek importer nie podaje.

Źródła: Cennik Jetour X70 Plus 2025/2026 07.2026

Pokaż pozostałe (2)

Uwaga

Hamowanie awaryjne (AEBS), ostrzeganie o kolizji, RCTA, asystent zmiany pasa i tempomat adaptacyjny są tylko w 1.6T. 1.5T ma zwykły tempomat.

1 źródło

Źródła: Cennik Jetour X70 Plus 2025/2026 07.2026

Uwaga

Baza usterek AutoCentrum nie ma zgłoszeń dla X70 Plus.

Więcej · 1 źródło

Przy małym parku aut to brak danych, nie dowód niezawodności.

Źródła: AutoCentrum: usterki Jetour X70 Plus 10.2026

Czego jeszcze nie wiemy

Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.

Nie wiemy

Brak niezależnych testów polskich lub europejskich poza jednym polskim testem 1.6T: nie mamy testu 1.5T ani pomiaru bagażnika i trzeciego rzędu.

1 źródło

Źródła: chinskiesamochody.pl: test Jetour X70 Plus 1.6 T 190 KM 7DCT 05.2026

Pokaż pozostałe (5)

Nie wiemy

Euro NCAP (ani ANCAP, C-NCAP, Global NCAP): nie znaleźliśmy oceny X70 Plus (8.10.2026).

Więcej · 1 źródło

To nie znaczy, że testu nie było.

Źródła: Euro NCAP: wyniki testów

Nie wiemy

Importer nie podaje w cenniku ani na stronie pojemności bagażnika, masy holowanej ani przyspieszenia 0–100 km/h.

2 źródła

Źródła: Cennik Jetour X70 Plus 2025/2026 07.2026, Jetour X70 Plus: strona modelu 10.2026

Nie wiemy

Zużycie: cennik 9,5 / 10,5 l/100 km, strona importera 7,5 l, a CO2 1.5T (180 g/km) pasuje do ok. 7,6 l wg naszego wyliczenia.

Więcej · 2 źródła

Nie wiemy, która liczba jest właściwa dla 1.5T.

Źródła: Cennik Jetour X70 Plus 2025/2026 07.2026, Jetour X70 Plus: strona modelu 10.2026

Nie wiemy

Fabryczne LPG: strona importera pisze o instalacji dostępnej przy zakupie 1.6, ale testowane auto miało instalację dodatkową.

Więcej · 2 źródła

Nie ma ceny, zbiornika ani wpływu na bagażnik.

Źródła: Jetour: instalacja LPG 10.2026, chinskiesamochody.pl: test Jetour X70 Plus 1.6 T 190 KM 7DCT 05.2026

Nie wiemy

Na stronie ofert importera przy X70 Plus stoi „Cena od 109 900 zł”, a cennik podaje 124 900 i 144 900 zł.

Więcej · 2 źródła

Kwota 109 900 zł równa się leasingowi 101% Dashinga 1.5T, więc może to być kwota Dashinga; ofertę X70 Plus z finansowaniem (119 900 zł) potwierdź w salonie.

Źródła: Cennik Jetour X70 Plus 2025/2026 07.2026, Jetour: oferty finansowe 10.2026

Źródła opinii (8), stan na 08.10.2026
Policz koszt w swoim przebiegu

06 · Dla kogo, a dla kogo nie

Czy Jetour X70 Plus to dobry wybór? tak, jeśli zmierzysz bagażnik i trzeci rząd.

X70 Plus ma jeden napęd i dwie wersje. Wybierasz więc nie silnik, tylko to, czy trzeci rząd i bagażnik, którego importer nie opisał, wystarczą rodzinie, a potem czy potrzebujesz pakietu bezpieczeństwa z 1.6T.

Dużo miejsc i wyposażenia, ale z pytaniami bez odpowiedzi

X70 Plus kosztuje od 124 900 zł (1.5T) albo 144 900 zł (1.6T) i ma 7 miejsc w standardzie. Pasuje rodzinie, która jeździ w kilka osób i zmierzy bagażnik oraz trzeci rząd w salonie; nie pasuje temu, kto potrzebuje znanego wyniku Euro NCAP, napędu 4x4 albo płynnej skrzyni w korku.

Dlaczego tak

  • Siedem miejsc, panoramiczny dach i kamera panoramiczna w standardzie obu wersji
  • 1.6T za 20 000 zł dokłada hamowanie awaryjne, tempomat adaptacyjny, asystenta zmiany pasa i 43 KM
  • Gwarancja 7 lat lub 150 000 km na pojazd (skrzynia 4 lata)

Na co uważać

  • Importer nie podaje bagażnika, holowania ani 0–100 km/h, a wyniku Euro NCAP nie znaleźliśmy: dopytaj o litry z trzecim rzędem i bez
  • Test 1.6T: szarpiąca skrzynia w mieście (auto z dodatkową instalacją LPG) i ok. 11 l/100 km wobec 10,5 w cenniku: zrób jazdę próbną w korku
  • Napęd tylko na przód, prześwit 145 mm; gwarancja na lakier i perforację wymaga corocznego płatnego przeglądu w ASO

07 · Rywale

Czym jeszcze pojedziesz za około 130 tys. zł.

Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle Jetour X70 Plus (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż Jetour X70 Plus, pomarańczowa — gorzej.

Porównujesz zJetour X70 Plus 1.5T 6DCT · 124 900 zł (cena z cennika)Benzyna

Porównaj szczegółowo

08 · Gwarancja i serwis

Gwarancja Jetour X70 Plus: 7 lat i co warto wiedzieć.

Pojazd ma 7 lat, ale skrzynia, wiele podzespołów i lakier mają krótsze okresy, a lakier i perforacja wymagają płatnego corocznego przeglądu w ASO.

Pojazdlat albo km, co pierwsze
7 lat / 150 000 km
Perforacja nadwoziaz corocznym przeglądem
7 lat / 150 000 km
Skrzynia biegówkrócej niż pojazd
4 lata / 100 000 km
Instalacja LPGstrona importera
5 lat / 100 000 km
Lakierz corocznym przeglądem
3 lata / 60 000 km
Turbo, wtryski, multimediawybrane podzespoły
3 lata / 60 000 km

Skrzynia biegów

4 lata / 100 000 km

Skrzynia ma krótszą gwarancję niż samochód.

Szczegóły

Skrzynia dwusprzęgłowa ma 4 lata lub 100 000 km, a pojazd 7 lat. Test 1.6T opisuje szarpnięcia w mieście, więc zapytaj w salonie, co dokładnie obejmuje gwarancja skrzyni i co z częściami zużywalnymi.

OWG importera, pkt 3.3 a

Wybrane podzespoły

3 lata / 60 000 km

Turbosprężarka i multimedia mają 3 lata lub 60 000 km.

Szczegóły

Gwarancja 3 lata lub 60 000 km obejmuje m.in. turbosprężarkę, wtryski, katalizator, kompresor klimatyzacji, alternator, rozrusznik, sterownik silnika, multimedia i głośniki, ABS/ESC oraz część zawieszenia. Pełny wykaz jest w OWG.

OWG importera, pkt 3.3 b

Lakier i perforacja

3 lata i 7 lat z warunkiem

Bez wpisanego przeglądu tracisz ochronę lakieru i blachy.

Szczegóły

Lakier ma 3 lata lub 60 000 km, perforacja nadwozia 7 lat lub 150 000 km. Oba wymagają corocznej płatnej kontroli w ASO z wpisem w książce; bez wpisu tracisz uprawnienia. Doliczaj koszt tych kontroli.

OWG importera, pkt 3.3 d, e

Części eksploatacyjne

3 mies. / 5 000 km

Klocki, tarcze i akumulator 12 V mają bardzo krótką ochronę.

Szczegóły

Geometria zawieszenia, tarcze i klocki hamulcowe, szyby i akumulator 12 V są objęte gwarancją tylko 3 miesiące lub 5 000 km.

OWG importera, pkt 3.3 c

Assistance

3 lata, tylko Polska

Holowanie do 100 km, tylko w Polsce.

Szczegóły

Wg umowy od 15.10.2025: 3 lata od początku gwarancji, tylko w Polsce, holowanie do 100 km łącznie, bez kosztów części. Warunków nie sprawdzaliśmy po zmianie OWG z 2026, więc poproś o aktualne.

umowa assistance importera (15.10.2025)

Instalacja LPG

5 lat / 100 000 km

Importer podaje LPG, ale nie podaje ceny ani zbiornika.

Szczegóły

Strona importera mówi o instalacji LPG dostępnej przy zakupie (dla 1.6) z gwarancją 5 lat lub 100 000 km i zachowaniem gwarancji producenta. Nie ma ceny, pojemności zbiornika ani wpływu na bagażnik: zapytaj o to przed zamówieniem.

strona importera /instalacja-lpg

09 · Salony i jazda próbna

Jazda próbna Jetour X70 Plus: salony blisko Ciebie.

Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 26 salonów Jetour: wybierz miasto albo punkt na mapie.

Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 26 salonów w 23 miastach.

26 salonów Jetour23 miasta

Lista salonów

Salony Jetour: adres, telefon, jazda próbna.

26 salonów w 23 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.

Warszawa 3 salony

Kraków 2 salony

Białystok 1 salon

Bydgoszcz 1 salon

Chorzów 1 salon

Częstochowa-Poczesna 1 salon

Gdańsk 1 salon

Gdynia-Rumia 1 salon

Jawornik 1 salon

Kalisz 1 salon

Kielce 1 salon

Lublin 1 salon

Luboń 1 salon

Łódź 1 salon

Marki 1 salon

Mikołów 1 salon

Olsztyn 1 salon

Opole 1 salon

Radom 1 salon

Rzeszów - Krasne 1 salon

Siedlce 1 salon

Sosnowiec 1 salon

Wrocław 1 salon

Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.

10 · Pytania kupujących

Jetour X70 Plus pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.

Bagażnik, trzeci rząd, różnica między 1.5T a 1.6T, spalanie i gwarancja Jetour X70 Plus: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący.

Ile kosztuje Jetour X70 Plus i czym różni się 1.5T od 1.6T?

124 900 zł (1.5T) i 144 900 zł (1.6T) z cennika importera z 2.07.2026, różnica 20 000 zł. Za dopłatę 1.6T dokłada 43 KM, hamowanie awaryjne, tempomat adaptacyjny, trzystrefową klimatyzację i wentylowane fotele. Lakier inny niż biały +2 900 zł.

Ile mieści bagażnik X70 Plus przy 7 osobach?

Nie wiemy: importer nie podaje pojemności ani w cenniku, ani na stronie. Zmierz walizkami w salonie.

Czy trzeci rząd nadaje się dla dorosłych?

Importer podaje tylko układ: dwa fotele 50:50, składane i wyjmowane. Wsiądź tam z całą rodziną, zanim zamówisz auto.

Ile pali Jetour X70 Plus?

Cennik podaje 9,5 l/100 km (1.5T) i 10,5 l (1.6T), strona importera 7,5 l. Test 1.6T w mieście: zwykle ok. 11 l, w trasie od ok. 8 l. Przy 15 000 km rocznie cennik 1.6T daje ok. 11 025 zł paliwa.

Czy 1.5T ma automatyczne hamowanie awaryjne?

Nie. Hamowanie awaryjne, ostrzeganie o kolizji, RCTA, asystent zmiany pasa i tempomat adaptacyjny są tylko w 1.6T. 1.5T ma martwe pole, ostrzeganie o zmianie pasa i zwykły tempomat.

Źródła danych

Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.

Jak czytamy ceny
  • Benzyna 1.5T 6DCT: Cena cennikowa 124 900 zł — warunek: Cena z cennika; lakier inny niż biały +2 900 zł. Z finansowaniem (leasing 101%, kredyt 50/50) importer pokazuje 119 900 zł; za gotówkę pytaj salon.
  • Benzyna 1.6T 7DCT: Cena cennikowa 144 900 zł — warunek: Cena z cennika; lakier inny niż biały +2 900 zł. Z finansowaniem (leasing 101%, kredyt 50/50) importer pokazuje 139 900 zł; za gotówkę pytaj salon.

Ceny z cennika importera z 2.07.2026 (rocznik 2025/2026); lakier inny niż biały kosztuje 2 900 zł. Kredyt 50/50 (RRSO 0%), leasing 101% i wynajem dla firm (od 1 199 zł netto miesięcznie za 1.5T, 24 miesiące) to oferty finansowe z warunkami w salonie. Ich ceny (119 900 zł za 1.5T i 139 900 zł za 1.6T) obowiązują tylko z finansowaniem, więc nie liczymy ich jako ceny zakupu. Na stronie ofert importera przy X70 Plus stoi też „Cena od 109 900 zł”: tyle samo kosztuje w leasingu 101% Dashing 1.5T rocznik 2026, więc może to być kwota Dashinga. Zapytaj salon.

Dokumenty

Pozostałe dokumenty (1)

Kontakt · odpowiedź w 1 dzień

Zapytaj o Jetour X70 Plus. Napisz albo umów jazdę.

Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, którą wersją jesteś zainteresowany — salon pokaże różnice na jednym aucie.

  • Doradzamy, nie sprzedajemy
  • Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
  • Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem

Ładujemy formularz zapytania…

Umów jazdę próbnąZapytaj o ofertęz 26 salonów