Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV 7-osobowy 1.5T · rok modelowy 2026Siedmiomiejscowy SUV · benzyna

Forthing U-TOUR.Siedem miejsc za 133 900 zł.

Duży, siedmiomiejscowy SUV o długości 4850 milimetrów, z nietypowym jak na tę klasę układem foteli: w drugim rzędzie siedzą dwie osoby na osobnych fotelach, a trzy miejsca są dopiero z tyłu. Napęd to znany z mniejszego T-Five silnik 1.5 turbo o mocy 177 koni ze skrzynią dwusprzęgłową. Od rocznika 2026 jest też wersja pięciomiejscowa, bez trzeciego rzędu. Zobacz wszystkie modele Forthing.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 23 punktach
Forthing U-TOUR — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Siedem miejsc za sto czterdzieści sześć tysięcy.

Cztery pytaniaCena i trzy napędyUkład foteli
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · siedem miejsc na co dzień

Cztery pytania o duże auto rodzinne.

Przy siedmiomiejscowym SUV-ie decydują rzeczy, których nie widać w tabeli osiągów.

Czym różni się układ 2+2+3 od zwykłego 2+3+2?

Tym, że drugi rząd to dwa osobne fotele z przejściem między nimi, a trzy miejsca obok siebie są dopiero w trzecim rzędzie. Do tylnego rzędu wchodzi się więc środkiem, bez składania czegokolwiek. Rozkładamy ten układ osobno, bo zmienia sposób korzystania z auta bardziej niż jakikolwiek dodatek z listy wyposażenia.

Ile realnie zabiorę na pokład?

Czterysta siedemdziesiąt kilogramów — tyle wynosi różnica między dopuszczalną masą całkowitą 2260 kilogramów a masą własną 1790. To wyraźnie więcej niż w sedanie tej marki i wystarcza na siedem osób oraz bagaż podręczny, choć nie na siedem osób z pełnym wyposażeniem wakacyjnym.

Ile spala?

Dokumenty podają trzy różne wartości: 7,8, 7,1 oraz 6,6 litra na sto kilometrów. Podajemy najwyższą, bo pochodzi z obu obowiązujących cenników i jest ostrożniejsza wobec kupującego. Rozpiętość między skrajnymi liczbami sięga jednak 1,2 litra i nie da się jej wyjaśnić metodyką pomiaru.

Jak wygląda gwarancja?

Producent nie publikuje jej warunków. Z zestawień branżowych wynika pięć lat na pojazd, ale tylko trzy lata i sto tysięcy kilometrów na silnik, skrzynię i zawieszenie. Przy aucie rodzinnym, które pokonuje duże przebiegi, to rozróżnienie ma znaczenie praktyczne.

Cena · cenniki dwóch roczników

Cena, którą wyznaczają rocznik i liczba miejsc.

Importer ma dwa cenniki. Rocznik 2025, wyłącznie siedmiomiejscowy, kosztuje w promocji 133 900 zł. Rocznik 2026 to 139 900 zł za wersję pięciomiejscową i 143 900 zł za siedmiomiejscową — obie potaniały w sierpniu 2026 o dziesięć tysięcy. Dziesięć tysięcy różnicy między siedmiomiejscowymi autami dotyczy więc roku produkcji, nie wyposażenia.

od 133 900 zł

cena promocyjna rocznika 2025, wersja 7-miejscowa

Rocznik 2026: 139 900 zł za 5 miejsc, 143 900 zł za 7 miejsc

Silnik i wyposażenie są jedne — wybierasz rocznik i liczbę miejsc. Wersja pięciomiejscowa nie ma trzeciego rzędu, za to przy komplecie pasażerów zostawia 1086 litrów bagażnika zamiast 234.

Trzy warianty napędu w tym samym nadwoziu
133 900 złBenzyna — ten modelSilnik 1.5 turbo, skrzynia dwusprzęgłowa, spalanie deklarowane na 7,8 litra.
161 900 złHybryda U-Tour HEVDwadzieścia osiem tysięcy więcej za układ hybrydowy bez gniazda ładowania i spalanie niższe o litr.
179 900 złPlug-in U-Tour PHEVCzterdzieści sześć tysięcy więcej, za to 119 kilometrów jazdy na samym prądzie i moc wyższa o dwadzieścia siedem koni.
zależyCo z tego wybraćPrzy przebiegu poniżej dziesięciu tysięcy kilometrów rocznie dopłata do żadnej z odmian elektryfikowanych się nie zwróci. Powyżej tej granicy liczy się przede wszystkim to, czy masz gdzie ładować.
Układ 2+2+3 · rzadki w tej klasie

Dwa fotele w środku, trzy z tyłu.

Większość siedmiomiejscowych SUV-ów ustawia fotele w układzie 2+3+2: trzy miejsca w środku i dwa na końcu. Tutaj jest odwrotnie i to zmienia sposób korzystania z auta bardziej niż cokolwiek z listy wyposażenia.

WejściePrzejście środkiem do trzeciego rzęduMiędzy dwoma fotelami drugiego rzędu zostaje wolna przestrzeń. Do tylnych miejsc wchodzi się nią wprost, bez składania i przesuwania czegokolwiek.
FotelikDziecko w foteliku nie blokuje dostępuPrzy klasycznym układzie fotelik zamontowany w drugim rzędzie trzeba zdejmować za każdym razem, gdy ktoś chce usiąść z tyłu. Tutaj drugi fotel i przejście pozostają wolne.
KomfortOsobne fotele zamiast kanapyDwie osoby w drugim rzędzie mają własne siedzenia z podłokietnikami zamiast dzielonej kanapy — wygodniej na długiej trasie, ale nie da się posadzić tam trzeciego pasażera.
KompromisSześć wygodnych miejsc zamiast siedmiuW praktyce to auto sześcioosobowe z siódmym miejscem na środku tylnej kanapy. Jeśli regularnie wozisz siedem osób, klasyczny układ da więcej użytecznych miejsc.
BagażTrzeci rząd zajmuje bagażnikPrzy komplecie pasażerów zostaje 234 litry — mniej niż w kompaktowym hatchbacku. Złożenie tylnego rzędu daje 1086 litrów, a obu rzędów — 2032.
WsiadaniePrześwit i wysokość proguDokumenty podają dwie różne wartości prześwitu, 160 i 125 milimetrów, więc wysokość wsiadania warto sprawdzić osobiście — zwłaszcza jeśli autem mają jeździć starsze osoby albo małe dzieci.

Układ miejsc i pojemności bagażnika z tabel danych technicznych obu cenników, zgodnych w tym zakresie. Praktyczne konsekwencje układu opisujemy z samej geometrii rozmieszczenia foteli — producent nie komentuje ich w materiałach. Rozbieżność prześwitu rozliczamy osobno w sekcji o rozbieżnościach dokumentów.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4850 mm i rozstawie osi 2900 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z podwójnym ekranem 12,25 cala.

Forthing U-TOUR bok
Lewy bok
Forthing U-TOUR przód
Przód
Forthing U-TOUR prawy profil
Prawy profil
Forthing U-TOUR tył
Tył
Forthing U-TOUR lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie seryjne

Co jest w cenie każdej wersji.

Wyposażenie jest jedno dla obu roczników. Wersja pięciomiejscowa różni się tylko brakiem trzeciego rzędu foteli.

MiejscaSiedem foteli, układ 2+2+3Dwa osobne fotele w drugim rzędzie z przejściem między nimi i trzyosobowa kanapa z tyłu. W standardzie, bez dopłaty.
Napęd1.5 turbo i skrzynia 7DCTSto siedemdziesiąt siedem koni i 260 Nm dostępne w szerokim zakresie od 1500 do 4000 obrotów, przez dwusprzęgłową skrzynię siedmiobiegową.
PrzestrzeńRozstaw osi 2900 mmO 185 milimetrów więcej niż w mniejszym T-Five, co przekłada się na miejsce na nogi w drugim i trzecim rzędzie.
BagażnikOd 234 do 2032 litrówPrzy komplecie pasażerów zostaje 234 litry, po złożeniu trzeciego rzędu 1086, a po złożeniu obu tylnych rzędów przestrzeń rośnie do 2032 litrów.
WidocznośćKamery dookólneObraz 360 stopni i czujniki parkowania z obu stron — przy nadwoziu o długości 4850 milimetrów raczej konieczność niż luksus.
UwagaZawieszenie tylne na belceBelka wleczona zamiast układu wielowahaczowego. Rozwiązanie prostsze i tańsze w serwisie, ale gorzej radzące sobie z nierównościami przy obciążonym aucie.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne obu roczników.

Wykaz z cenników rocznika 2025 i 2026, które w tym zakresie są ze sobą zgodne.

Bezpieczeństwo i asystenci8 poz.
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • tempomat adaptacyjny
  • asystent utrzymania pasa ruchu (LKA) i zmiany pasa (LCA)
  • monitorowanie martwego pola (BSD) i ruchu poprzecznego z tyłu (RCTA)
  • ostrzeganie o nadjeżdżającym pojeździe przy otwieraniu drzwi (DOW)
  • kamery panoramiczne 360°
  • 8 poduszek powietrznych, w tym kurtyny dla wszystkich trzech rzędów
  • uchwyty ISOFIX dla dwóch fotelików dziecięcych
Światła i widoczność4 poz.
  • reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej
  • automatyczne przełączanie świateł mijania/drogowe (IHC)
  • czujniki parkowania przednie i tylne
  • lusterka zewnętrzne elektryczne, podgrzewane, składane, z pamięcią ustawień
Komfort8 poz.
  • dach panoramiczny sterowany elektrycznie
  • fotele przednie elektryczne, podgrzewane, wentylowane, z masażem
  • fotel kierowcy z pamięcią ustawień
  • fotele 2. rzędu elektryczne, podgrzewane i wentylowane
  • 3. rząd składany 60:40, na równo z podłogą bagażnika
  • elektryczna klapa bagażnika
  • elektryczny hamulec postojowy z Auto Hold
  • dostęp bezkluczykowy
Multimedia6 poz.
  • cyfrowy zestaw wskaźników 12,25 cala
  • centralny ekran multimedialny 12,25 cala
  • bezprzewodowe CarPlay / Android Auto
  • ładowarka bezprzewodowa do smartfonu
  • radio FM/AM z DAB i RDS
  • porty USB w każdym rzędzie siedzeń
Napęd i podwozie5 poz.
  • silnik 1.5T DVVT+GDI, 177 KM, 260 Nm
  • skrzynia 7-biegowa dwusprzęgłowa (7DCT)
  • napęd na przednie koła (FWD)
  • felgi aluminiowe 18 cali z oponami 215/55
  • zbiornik paliwa 55 l

Sto siedemdziesiąt siedem koni na 1790 kilogramów.

Dane techniczneSpalanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik1.5 T-GDi · benzyna · turbodoładowanie
Moc / moment177 KM (130 kW) / 260 Nm
Skrzyniadwusprzęgłowa 7DCT · napęd przedni
Prędkość maksymalna180 km/h
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa55 l
Wymiary i praktyczność
Miejsca7 · układ 2+2+3 (rocznik 2026 także 5 · układ 2+3)
Długość / rozstaw osi4850 mm / 2900 mm
Bagażnik234 l · 1086 l · 2032 l (wersja 5-miejscowa: 1086 l · 2032 l)
Masa własna / dopuszczalna1790 kg / 2260 kg (wersja 5-miejscowa: 1725 kg / 2025 kg)
Podwozie i koła
Zawieszenie tylnebelka wleczona
Spalanie · trzy wartości w dokumentach

Siedem i osiem dziesiątych litra.

Spalanie WLTP (mieszane)

7,8 l/100 km

Tę wartość podają zgodnie oba obowiązujące cenniki i ją przyjmujemy. Karta danych technicznych tego samego rocznika deklaruje jednak 7,1 litra, a materiał marketingowy — 6,6. Trzy liczby dla jednego, jedynego wariantu silnikowego. Wybieramy najwyższą, bo przy planowaniu kosztów lepiej się rozczarować w drugą stronę.

Zasięg na baku · zbiornik 55 l

~700 km

Wyliczenie z wartości cennikowej i pełnego zbiornika. Gdyby prawdziwa okazała się najniższa z podawanych liczb, zasięg sięgałby około 830 kilometrów. Przy siedmiu osobach i bagażu na dachu realny wynik będzie w każdym wariancie niższy.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Siedem miejsc w cenie kompaktowego SUV-a
133 900 zł za auto 2+2+3 to niewiele więcej niż za 5-osobowego Jaecoo 7 Urban (130 900 zł) i mniej niż za Changana CS75 Plus (5-osobowy, 725 l bagażnika, 141 400 zł). U-TOUR dokłada trzeci rząd kosztem pojemności bagażnika przy pełnym obłożeniu.
Kompletne wyposażenie bez dopłat za pakiety
Jedno wyposażenie oznacza, że tempomat adaptacyjny, kamery 360°, fotele przednie z masażem i wentylacją, dach panoramiczny oraz 12 systemów asystujących (AEB, LKA, LCA, BSD, RCTA i inne) są standardem. Jedyne opcje to kolor nadwozia (do 5400 zł) i jasne wnętrze (1500 zł).
Elastyczny bagażnik na trzy tryby użycia
234 l przy siedmiu osobach na pokładzie, 1086 l po złożeniu trzeciego rzędu, 2032 l po złożeniu drugiego i trzeciego. To pozwala zamienić auto rodzinne w transportowe bez dodatkowych zabiegów — oparcia składają się na równo z podłogą.
Rodowód silnika od sprawdzonego dostawcy
Jednostka 1.5T DVVT+GDI (Mitsubishi 4A95TD) w parze z 7-biegowym DCT to nie w pełni własna konstrukcja Forthinga, a licencjonowany silnik japońskiego producenta — potencjalnie łatwiejszy w serwisowaniu niż mniej znane jednostki innych chińskich marek niszowych.

Do sprawdzenia 4

Rozbieżne dane techniczne w oficjalnych dokumentach
Cztery dokumenty producenta podają trzy różne wartości spalania WLTP (7,8 / 7,1 / 6,6 l/100 km), dwie wartości przyspieszenia 0-100 km/h zdublowane w tej samej tabeli (10,2 i 7,0 s) oraz rozbieżny prześwit (160 mm w cennikach vs 125 mm w osobnym dokumencie danych technicznych). Żadnej z wartości nie da się jednoznacznie zweryfikować bez kontaktu z dealerem.
Brak danych o gwarancji, serwisie i finansowaniu
Żaden z czterech dostępnych dokumentów nie zawiera warunków gwarancji (okres, przebieg, zakres), cennika przeglądów ani ofert leasingowych czy kredytowych. Jedyna wzmianka o gwarancji to zastrzeżenie prawne, że podane informacje "nie stanowią udzielenia kupującemu gwarancji" — same warunki trzeba ustalić bezpośrednio u dealera.
Brak wyniku Euro NCAP i danych ADAS
Materiały producenta nie podają wyniku zderzeniowego Euro NCAP ani szczegółowej klasyfikacji systemów wspomagania kierowcy — mimo że lista funkcji (AEB, LKA, BSD, RCTA) sugeruje bogate wyposażenie asekuracyjne. Kupujący musi zaufać samej liście, bez potwierdzenia w niezależnym teście.
Cenniki zmieniają się często
W ciągu trzech miesięcy importer dwa razy zmienił ceny: rocznik 2025 potaniał z 145 900 do 133 900 zł (27.07.2026), a rocznik 2026 z 153 900 do 143 900 zł (25.08.2026). Wcześniejsze wydania obu cenników nosiły tę samą datę mimo różnych cen. Przed zakupem warto poprosić dealera o aktualny cennik i ofertę na piśmie.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Rodzina z dziećmi lub para z dziadkami, która regularnie potrzebuje siódmego i ósmego miejsca (np. na wakacyjne wyjazdy) i akceptuje kompaktowy bagażnik 234 l w zamian za elastyczność składanych rzędów. Także kupujący, dla których jedna, w pełni wyposażona wersja bez dopłat za pakiety jest wygodniejsza niż wybieranie między poziomami osprzętu.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kierowca, który jeździ głównie w pięć osób: dla niego lepsza będzie wersja 5-miejscowa (1086 l bagażnika) albo krótszy SUV, bo trzeci rząd zostawia przy pełnym obłożeniu tylko 234 l. Również ktoś, kto przed zakupem chce znać dokładne dane spalania i warunki gwarancji — przy obecnym stanie dokumentacji trzeba je ustalać osobno z dealerem.

Na tle rywali · siedmiomiejscowe SUV-y benzynowe

Jak wypada wśród aut z trzecim rzędem.

ModelCena odMocDługośćUkład miejsc
Forthing U-TOUR
ten model · punkt odniesienia
133 900 zł177 KM4850 mm2+2+3
siedmiomiejscowy SUV · oferta w PL
Trzy tysiące taniej i z siedmioletnią gwarancją rozpisaną wprost w cenniku. Krótszy o 125 milimetrów i z klasycznym układem foteli, w którym do trzeciego rzędu trzeba się przeciskać.
130 900 zł147 KM4725 mm2+3+2
siedmiomiejscowy SUV · oferta w PL
Dziewięć tysięcy taniej przy podobnej długości nadwozia. Słabszy o dwadzieścia jeden koni, ale z udokumentowaną gwarancją pięcioletnią z limitem 150 tysięcy kilometrów.
124 900 zł156 KM4724 mm2+3+2
siedmiomiejscowy SUV · oferta w PL
Czternaście tysięcy taniej i z tą samą mocą na papierze, ale najsłabiej udokumentowany z całej czwórki — dla tego modelu nie mamy ani warunków gwarancji, ani danych o bagażniku.
119 900 zł177 KM4720 mmbrak danych
Nasza kwota to cena promocyjna rocznika 2025; rocznik 2026 w wersji siedmiomiejscowej kosztuje 143 900 zł i wtedy dystans do rywali rośnie. Układ miejsc podajemy, bo to przy tej klasie aut różnica ważniejsza niż kilka koni mocy.Porównaj szczegółowo

Pięć lat i pięć rozbieżności.

GwarancjaSprzeczne dane
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · UWAGA: nie z dokumentów producenta

Pięć lat na nadwozie, trzy na mechanikę.

Warunki gwarancji nie występują w żadnym dokumencie tej marki. Poniższe pochodzi z dwóch zgodnych ze sobą zestawień branżowych i przy aucie rodzinnym warto przeczytać je uważnie.

Pojazd5 lat / 150 tys. kmźródło zewnętrzneAuto siedmiomiejscowe rzadko stoi w garażu, więc limit przebiegu może się tu wyczerpać wcześniej niż okres.
Silnik, skrzynia, elektryka, zawieszenie3 lata / 100 tys. kmhaczykPrzy tym modelu do kategorii objętej krótszą ochroną należy skrzynia dwusprzęgłowa — element, którego naprawa bywa jednym z najdroższych zdarzeń w cyklu życia auta.
Perforacja nadwozia5 lat / 150 tys. kmźródło zewnętrzneRdza przechodząca przez blachę na wylot.
Lakier3 lata / 100 tys. kmźródło zewnętrznePowłoka lakiernicza, nietypowo z limitem kilometrów.
Akumulator rozruchowy 12 V3 lata / 20 tys. kmbardzo niski limitPrzy aucie rodzinnym dwadzieścia tysięcy kilometrów to często niecały rok użytkowania.
Druga strona · rozbieżności w dokumentach

Pięć liczb, co do których dokumenty się nie zgadzają.

Zebraliśmy sprzeczności znalezione w czterech dokumentach tego modelu. Nie są to wady auta — to rzeczy, których z papierów nie da się ustalić.

  • Spalanie: 7,8, 7,1 albo 6,6 litraTrzy wartości dla jednego wariantu silnikowego, w trzech dokumentach tego samego producenta.
  • Przyspieszenie: 10,2 albo 7,0 sekundyOba cenniki zawierają tę pozycję dwukrotnie, z dwiema różnymi wartościami pod tą samą etykietą. Wygląda to na dwie kolumny oryginalnej tabeli sklejone w jedną przy konwersji dokumentu, ale nie da się odtworzyć, która odnosi się do sprzedawanej wersji.
  • Prześwit: 160 albo 125 milimetrówTrzydzieści pięć milimetrów różnicy. Karta techniczna podaje niższą wartość z adnotacją „przy pełnym obciążeniu”, ale materiał marketingowy używa tej samej adnotacji przy wartości wyższej — więc metodyka pomiaru tego nie tłumaczy.
  • Wysokość: 1725 albo 1715 milimetrówSprzeczność wewnątrz tego samego dokumentu: tabela danych podaje jedną wartość, rysunek wymiarowy kilka stron dalej — inną. Powtórzona identycznie w obu rocznikach.
  • Felgi: 18 czy 19 caliCzęść cennikowa mówi o osiemnastkach z oponami 215/55, nagłówek materiału marketingowego — o dziewiętnastkach z oponami 235/55. Trzy źródła z czterech wskazują na osiemnastki.

Wszystkie pary wartości pochodzą z dokumentów Forthing dla tego modelu. Rozstrzyga świadectwo homologacji konkretnego egzemplarza — poproś o wgląd, zanim podpiszesz umowę, zwłaszcza jeśli któraś z tych liczb jest dla Ciebie istotna.

Dwadzieścia trzy punkty w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i wejdź do trzeciego rzędu.

Wybierz województwo albo kliknij miasto na mapie. Pokażemy salony Forthing, w których zapytasz o auto demonstracyjne i wolny termin jazdy.

25 salonów Forthing · 23 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Forthing2Kraków2RzeszówBaranowoBogumiłowiceCzłuchówGliwiceGorzów WielkopolskiGrudziądz2Katowice i okoliceKielceKoszalinLublin2Warszawa i okoliceŁódź2Radom i okoliceRumiaTarnowskie GóryToruńWrocławZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 25 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Gliwice, Tarnów, Grudziądz, Katowice, Sosnowiec, Kielce, Lublin, Rzeszów, Opole, Toruń, Koszalin, Zielona Góra, Rumia).Pełna mapa i wszystkie salony →
2
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Forthing U-TOUR w 2026 roku?
Rocznik 2025 (7 miejsc) kosztuje w promocji 133 900 zł — cennik obowiązuje od 27 lipca 2026 r. Rocznik 2026 kosztuje 139 900 zł w wersji 5-miejscowej i 143 900 zł w 7-miejscowej — cennik od 25 sierpnia 2026 r.; obie ceny są o 10 000 zł niższe niż przed obniżką. Ceny zmieniały się w tym roku kilka razy, więc przed zakupem warto poprosić dealera o potwierdzenie aktualnej kwoty.
Ile miejsc ma Forthing U-TOUR i jak działa bagażnik?
Auto ma 7 miejsc w układzie 2+2+3, a od rocznika 2026 także wersję 5-miejscową (2+3). W wersji 7-miejscowej bagażnik przy wszystkich siedzeniach w użyciu to 234 l, po złożeniu trzeciego rzędu rośnie do 1086 l, a po złożeniu drugiego i trzeciego rzędu — do 2032 l. Wersja 5-miejscowa ma 1086 l na stałe i 2032 l po złożeniu kanapy. Oparcia 3. rzędu dzielą się 60:40 i składają na równo z podłogą bagażnika, co ułatwia przewóz długich przedmiotów.
Jaki silnik ma Forthing U-TOUR i ile pali?
Jednostka 1.5T DVVT+GDI (Shenyang Mitsubishi 4A95TD) o mocy 177 KM (130 kW) i momencie 260 Nm, ze skrzynią 7-biegową DCT i napędem na przednie koła. Spalanie WLTP w cyklu mieszanym jest podane niespójnie w czterech dokumentach producenta: 7,8, 7,1 lub 6,6 l/100 km — różnica zbyt duża, by uznać ją za błąd zaokrąglenia. Rekomendujemy zapytać dealera o wartość z aktualnej homologacji.
Jak szybko przyspiesza Forthing U-TOUR do 100 km/h?
Aktualny cennik rocznika 2026 (z 25 sierpnia 2026 r.) podaje 10,2 s do 100 km/h. Wcześniejsze wydania cenników miały to pole zdublowane z dwiema wartościami (10,2 s i 7,0 s), a osobny dokument danych technicznych podawał 9,5 s. Prędkość maksymalna jest spójna we wszystkich źródłach: 180 km/h.
Jaką gwarancję ma Forthing U-TOUR?
Żaden z czterech dostępnych dokumentów producenta (dwa cenniki, arkusz danych technicznych, materiał "mocne strony") nie zawiera warunków gwarancji — okresu, limitu przebiegu ani zakresu ochrony. Jedyna wzmianka to standardowe zastrzeżenie prawne, że podane informacje "nie stanowią udzielenia kupującemu gwarancji". Warunki gwarancji trzeba ustalić bezpośrednio z dealerem Forthing przed podpisaniem umowy.
Czym różni się Forthing U-TOUR od wersji HEV i PHEV?
Baza U-TOUR (od 133 900 zł) ma tylko silnik benzynowy 1.5T. U-TOUR HEV (161 900 zł promocyjnie) dokłada napęd hybrydowy, ale dokumenty producenta podają dla niego sprzeczne dane mocy silnika elektrycznego (130 kW/177 KM vs 75 KM) i masy (1925 vs 1790 kg). U-TOUR PHEV (179 900 zł) to wersja plug-in do ładowania z gniazdka, bez ujawnionych danych o gwarancji na baterię. Wszystkie trzy dzielą tę samą karoserię 2+2+3 i bagażnik 234 l.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o U-TOUR? Zapytaj o rocznik i homologację.

Cena zależy od rocznika, a część danych technicznych rozstrzyga dopiero homologacja konkretnego auta.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Forthing U-TOUR

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
133 900 złOd 133 900 zł · siedem miejsc w układzie 2+2+3