koszt przejazdu
01 · Koszty
MHERO 917: ile kosztuje rok jazdy na prądzie.
Ustaw przebieg, a policzymy zakup i prąd z gniazdka po 1,20 zł za kWh. Kalkulator startuje w trybie „Realne”: 31,7 kWh/100 km to nasz rachunek z baterii i zasięgu, bo 22,0 kWh/100 km z samej strony importera do nich nie pasuje. Przełącznik pokazuje obie wartości. Nie liczymy ubezpieczenia, serwisu, utraty wartości ani szybkiej ładowarki publicznej, która jest droższa. Cen opcji (hak, akcesoria) importer nie podaje.
Założenia rachunku
Twój rachunek
Koszt po 5 latach: 818 800 zł
zakup prąd
zakupprąd / rokna 100 kmzużycie5Z czego to się składa?
Przy 15 000 km rocznie po 5 latach Elektryk kosztuje łącznie 818 800 zł: zakup 799 000 zł i energia 19 800 zł.
02 · Trasa
Czy dojedziesz bez ładowania?
Wpisz długość trasy. Pokażemy koszt prądu i miejsce, w którym trzeba ładować. Zasięg 450 km to deklaracja WLTP ze strony importera; niezależnych pomiarów jazdy nie znaleźliśmy, więc przy szybkiej jeździe i zimą zapytaj o doświadczenia właścicieli.
03 · Wyposażenie
MHERO 917 wyposażenie: jedna wersja, teren w standardzie.
917 ma jedną wersję, więc wszystko poniżej jest w cenie, poza hakiem (opcja bez podanej ceny). Zaczynamy od tego, co decyduje o terenie. Pełna lista 45 pozycji jest pod przyciskiem „Wszystko”.
W standardzie
Systemy terenowe
- Zawieszenie pneumatyczne AeroRide
- Trzy blokady
- Skrętna tylna oś, tryb „krab”
- 6 trybów terenowych
- Pomiar poziomu brodzenia
- Opony terenowe Pirelli Scorpion
- Zasilanie z akumulatora (V2L)
- Funkcja przetaczania
- Elektroniczna blokada dyferencjału osi przedniej i tylnej
- Dynamiczna regulacja tłumienia zawieszenia
- Hamulce Brembo
- Tempomat zjazdu HDC i asystent podjazdu
Komfort
- Skóra Nappa i masaż
- Pompa ciepła
- Fotele przednie: elektryczna regulacja 16/14 kierunków, pamięć, ogrzewanie, wentylacja, masaż
- Fotele tylne: regulacja 8 kierunków, ogrzewanie, wentylacja, masaż, ISOFIX
- Tylna kanapa 40/20/40, elektrycznie składane oparcia
- Automatyczna klimatyzacja z oczyszczaniem powietrza, aromatyzacja i jonizator
- Ładowarka indukcyjna do telefonu
Multimedia
- Dynaudio, 16 głośników
- Head-Up Display
- Apple CarPlay
- Wirtualny kokpit
- Wyświetlacz centralny
- Wyświetlacz pasażera
- Ekran w tylnym podłokietniku
- Cyfrowe lusterko wsteczne
- Nawigacja
- System bezkluczykowy
- WiFi / Bluetooth
- Zintegrowany wideorejestrator
- Oświetlenie ambientowe 64 kolory
Nadwozie
- Dwa szyberdachy
- Pełne oświetlenie LED
- Kufer na tylnej klapie
Bezpieczeństwo
- Kamera 360°
- Kamera Night Vision z oznaczaniem pojazdów/pieszych
- Aktywny tempomat ACC (pełny zakres prędkości)
- Asystent jazdy w korku TJA i autostradowy HJA
- Hamowanie awaryjne AEB i ostrzeganie o kolizji czołowej FCW
- Monitorowanie martwego pola BSD
- Ostrzeżenie o opuszczaniu pasa LDW i asystent utrzymania pasa LKA
- Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym przód/tył (FCTA/RCTA)
- Ostrzeżenie o otwieraniu drzwi (dookoła pojazdu)
Cennik nie rozstrzyga
Hak holowniczy
Strona importera m-hero.com.pl/mhero-i-917, sekcje Wyposażenie i Specyfikacja, odczyt 8.10.2026. Prześwit w opisie, Interia 2025 (34 cm) i Auto Świat 11.06.2025 (23/33,5 cm): inne niż tabela importera.
Teren w liczbach
MHERO 917 w terenie: co mówi katalog.
Liczby z katalogu importera, bez naszego pomiaru.
- 900 mmBrodzenie
- 37°Kąt natarcia
- 28°Kąt rampowy
- 37°Kąt zejścia
- Centralnego dyferencjału oraz osi przedniej i tylnej (elektroniczne)Blokady mechanizmów różnicowych
04 · Wnętrze
MHERO 917 wnętrze i zdjęcia: tak wygląda w środku.
Zdjęcia z materiałów producenta i importera. Brakuje ujęcia z boku i z tyłu oraz szczegółów. Ekrany na części zdjęć mają niemiecki lub chiński interfejs, a kolory wnętrza z renderów mogą nie być dostępne w Polsce. Kliknij zdjęcie, żeby je powiększyć.
MHERO 917: kokpit z dużym ekranem środkowym, panelem pasażera i szyberdachem.
05 · Opinie z testów
MHERO 917 opinie z testów: co chwalą, a co krytykują.
Niezależnych testów redakcyjnych MHERO 917 z pomiarem zużycia, jazdy i jakości w Polsce nie znaleźliśmy. Są pierwsza jazda terenowa w Szwajcarii (bez krytyki) i relacje z targów, w których zasięg i zużycie importera uznano za mało wiarygodne.
3 plusy3 uwagi
Co chwalą
- Teren. Autosprint.ch (pierwsza jazda, tor terenowy TCS Hinwil, rynek szwajcarski, 22.04.2024): auto pokonało skały, osypisko, stoki i pnie.
Więcej · 1 źródło
Tekst nie zawiera krytyki, więc to sygnał, nie niezależny test.
Źródła: Autosprint.ch: pierwsza jazda MHero 1 na torze terenowym 04.2024
- Wyposażenie. Strona importera: masaż także z tyłu, Head-Up Display, Dynaudio 16 głośników, dwa szyberdachy, pompa ciepła i kamera 360° w jednej wersji.
Więcej · 1 źródło
To deklaracja producenta, jakości wykonania nie sprawdzono w polskich testach.
Źródła: MHERO Polska: strona modelu 917 10.2026
- Cena na tle rynku. Auto Świat (23.08.2026) stawia 917 na pierwszym miejscu listy najdroższych chińskich aut dostępnych w Polsce.
Więcej · 1 źródło
To pozycja rynkowa, nie ocena jakości.
Źródła: Auto Świat: 10 najdroższych chińskich aut w Polsce 08.2026
Na co uważać
- Zasięg i zużycie. Interia (Poznań Motor Show 2025) o zasięgu 450 km WLTP i zużyciu 22 kWh/100 km: obie wartości można raczej włożyć między bajki.
Więcej · 2 źródła
To opinia z targów, bez pomiaru, ale zbieżna z naszym rachunkiem: 142,7 kWh na 450 km to ok. 31,7 kWh/100 km.
Źródła: Interia Motoryzacja: relacja z Poznań Motor Show, MHERO Polska: strona modelu 917 10.2026
- Niespójne dane. Masa własna: 3410 kg (importer, Autosprint.ch) albo 3293 kg (autokatalog.pl, Touchit.sk).
Więcej · 5 źródeł
Prędkość maksymalna: 185 km/h (importer) albo 200 km/h (Auto Świat, 2025). Gwarancja na pojazd 5 lat i 150 tys. km (importer) albo 100 tys. km (Auto Świat, 2025). Obowiązuje strona importera, ale zapytaj o dokument egzemplarza.
Źródła: MHERO Polska: strona modelu 917 10.2026, Autosprint.ch: pierwsza jazda MHero 1 na torze terenowym 04.2024, autokatalog.pl: MHERO 917, dane techniczne 10.2026, Auto Świat: premiera w Warszawie 06.2025, Touchit.sk: przegląd MHERO 917 na trasie terenowej 04.2025
- Ładowanie. Importer: DC maks. 100 kW, 30–80% w 47 min.
Więcej · 2 źródła
Przy baterii 142,7 kWh to średnio ok. 91 kW w tym zakresie (nasz rachunek: 50% pojemności w 47 min); czasu 10–80% i 0–100% importer nie podaje. Touchit.sk (rynek słowacki) podaje 30–80% w ok. 37 min, więc zapytaj, jaka wersja trafia do Polski.
Źródła: MHERO Polska: strona modelu 917 10.2026, Touchit.sk: przegląd MHERO 917 na trasie terenowej 04.2025
Co to znaczy dla Ciebie
Jedź próbnie tylko po uzyskaniu od salonu DMC i dokumentu masy (CoC), terminu dostawy i informacji, czy egzemplarz jest dostępny.
Więcej
Do czasu pierwszych polskich testów traktuj zasięg i zużycie jako deklarację.
Na co jeszcze zwracają uwagę testerzy i użytkownicy
✓Dobrze
Premiera w Polsce: Auto Świat opisał model na pokazie w Warszawie (11.06.2025), a Interia na Poznań Motor Show 2025.
Więcej · 2 źródła
Nazwy: MHERO 1, MHERO I 917, Dongfeng MHERO.
Źródła: Auto Świat: premiera w Warszawie 06.2025, Interia Motoryzacja: relacja z Poznań Motor Show
!Uwaga
Importer w Polsce: AFG Electric Motors, wspólna sieć z Dongfengiem i Voyahem.
Więcej · 1 źródło
Formularz jazdy próbnej wymienia 29 miast, ale nie pokazuje, który punkt ma egzemplarz 917.
Źródła: MHERO Polska: strona modelu 917 10.2026
Czego jeszcze nie wiemy
Tego nie potwierdzają dostępne testy ani dokumenty. Wolimy napisać to wprost, niż zgadywać.
?Nie wiemy
DMC i ładowność w Polsce: importer podaje masę 3410 kg i ładowność do 585 kg, ale nie DMC.
Więcej · 3 źródła
Autosprint.ch podaje DMC 3920 kg (Szwajcaria), autokatalog.pl 3800 kg i ładowność 507 kg. Nasz rachunek 3410 + 585 daje ok. 3995 kg. Poproś o dowód lub CoC egzemplarza.
Źródła: MHERO Polska: strona modelu 917 10.2026, Autosprint.ch: pierwsza jazda MHero 1 na torze terenowym 04.2024, autokatalog.pl: MHERO 917, dane techniczne 10.2026
Pokaż pozostałe (4)
?Nie wiemy
Kategoria prawa jazdy: w Szwajcarii auto prowadzi się na kategorii B dzięki przepisom dla napędów alternatywnych (Autosprint.ch).
Więcej · 1 źródło
Dla Polski tego nie potwierdziliśmy, więc zapytaj importera i wydział komunikacji przed zakupem.
Źródła: Autosprint.ch: pierwsza jazda MHero 1 na torze terenowym 04.2024
?Nie wiemy
Euro NCAP i C-NCAP: nie znaleźliśmy wyniku dla MHERO 917 (sprawdzone 8.10.2026).
Więcej · 1 źródło
Nie wiemy dlaczego i nie zgadujemy.
Źródła: Euro NCAP: wyniki testów
?Nie wiemy
Realne zużycie, czas ładowania DC 10–80%, moc V2L, ceny haka i akcesoriów (wyciągarka, stopnie, platforma dachowa są oznaczone „wkrótce”), terminy dostaw i cena netto: importer nie podaje.
1 źródło
Źródła: MHERO Polska: strona modelu 917 10.2026
?Nie wiemy
Serwis i części: model jest w Polsce niszowy, a niezależnych danych o niezawodności i utracie wartości nie znaleźliśmy.
Więcej · 1 źródło
Zapytaj salon o czas napraw i dostępność części.
Źródła: MHERO Polska: strona modelu 917 10.2026
Źródła opinii (8), stan na 09.10.2026
Testy i artykuły prasowe
- Interia Motoryzacja: relacja z Poznań Motor Show (nie test)
- Auto Świat: premiera w Warszawie (nie test) 11.06.2025
- Auto Świat: 10 najdroższych chińskich aut w Polsce (zestawienie) 23.08.2026
- Autosprint.ch (Szwajcaria): pierwsza jazda MHero 1 na torze terenowym 22.04.2024
- Touchit.sk (Słowacja): przegląd MHERO 917 na trasie terenowej 10.04.2025
Importer: cenniki i komunikaty
Katalogi techniczne
06 · Dla kogo
Czy MHERO 917 to dobry wybór? Jedna wersja: sprawdź masę, zużycie i ładowanie, zanim zapłacisz.
917 ma jeden napęd i jedną wersję, więc nie wybierasz wyposażenia, tylko decydujesz, czy akceptujesz masę, ładowanie 100 kW i dane, które importer podaje niespójnie.
Terenówka na prąd: dla kogoś, kto sprawdzi masę, zużycie i ładowanie
Pasuje, jeśli masz garaż o szerokości ponad 2,1 m z własnym ładowaniem AC, jeździsz w teren i chcesz auta, które nie wygląda jak nic innego: cztery silniki (1088 KM), pneumatyka i trzy blokady w jednej wersji za 799 000 zł. Nie pasuje, jeśli często jeździsz w trasy: DC 100 kW to ok. 47 min postoju na 30–80%. Importer nie podaje DMC ani cennika, a zużycie nie pasuje do baterii i zasięgu, więc wyjaśnij to na piśmie przed umową.
Dlaczego tak
- Teren w standardzie: prześwit 230–335 mm wg tabeli importera, blokada centralna i obu osi, tryb „krab” i 6 trybów terenowych
- Jedna wersja bez dopłat do wyposażenia: masaż także z tyłu, Head-Up Display, Dynaudio i dwa szyberdachy (hak jest opcją)
- Holowanie do 2500 kg wg importera oraz gwarancja 5 lat na pojazd i 8 lat na akumulator i napęd
Na co uważać
- Importer podaje 22,0 kWh/100 km, ale 450 km na baterii 142,7 kWh to ok. 31,7 kWh/100 km. Rocznie przy 15 000 km to 3 960 zł prądu z gniazdka przy założeniach kalkulatora (tryb „Realne”). Zapytaj właścicieli o pomiary
- Masa 3410 kg i brak DMC: nasz rachunek z ładownością daje ok. 3995 kg. Poproś o CoC i potwierdź kategorię prawa jazdy. DC 100 kW (30–80% w 47 min) przy tej baterii to wolne postoje w trasie, a szerokość 2,08 m bez lusterek utrudnia garaż
- Odpuść, jeśli potrzebujesz wyniku Euro NCAP (nie znaleźliśmy), cennika z opcjami, niezależnych testów albo pewności serwisu: model jest w Polsce niszowy, a egzemplarz w salonie trzeba potwierdzić
07 · Rywale
Co jeszcze dużego możesz kupić z Chin.
Przesuwaj karty: na każdej widzisz rywala i jego liczby na tle MHERO 917 (kreska na pasku). Zielona różnica to lepiej niż MHERO 917, pomarańczowa — gorzej.
Różnice liczymy od MHERO 917 BEV · 799 000 zł (cena ze strony importera)

Denza Z9 GT
- Cena od
- 562 870 zł−236 130 zł
- Moc
- 1156 KM+68 KM
- 0–100 km/h
- 2,7 s−1,5 s
Więcej
Wysoka półka cenowa, ale nie terenowy: pięć miejsc i nadwozie typu shooting brake. Wybierzesz go dla osiągów i luksusu na asfalcie. Cena EV pochodzi z mediów, importer podaje tylko wersję DM.

BYD Tang
- Cena od
- 320 000 zł−479 000 zł
- Moc
- 517 KM−571 KM
- 0–100 km/h
- 4,9 s+0,7 s
Więcej
Podobna długość, ale rodzinny SUV na siedem osób, nie terenówka. Wybierzesz go, gdy chcesz szybciej ładować (do 170 kW wg cennika BYD) i zapłacić 2,5 raza mniej.

BAIC BJ60
- Cena od
- 299 900 zł−499 100 zł
- Moc
- 256 KM−832 KM
- 0–100 km/h
- 10,5 s+6,3 s
Więcej
Terenówka na ramie z reduktorem i blokadami obu osi, ale spalinowa (miękka hybryda), na siedem miejsc. Pokazuje, ile kosztuje teren z reduktorem bez baterii. Cena katalogowa; importer pokazuje niższą bez jasnych warunków.

Voyah Free
- Cena od
- 359 000 zł−440 000 zł
- Moc
- 489 KM−599 KM
- 0–100 km/h
- 4,4 s+0,2 s
Więcej
Elektryczny SUV z napędem na cztery koła z tej samej sieci sprzedaży. Wybierzesz go do miasta i trasy, bez terenowych ambicji 917. Zasięg importer podaje bez nazwy normy, więc nie porównujemy go w tabeli.



Wybierz własny zestaw do porównania
Nie ma tu auta, które Cię interesuje? Zestaw własne porównanie.
Porównaj własny zestaw08 · Gwarancja i serwis
Gwarancja MHERO 917: 5 lat na auto, do 8 lat na baterię i co warto wiedzieć.
Importer podaje 5 lat lub 150 000 km na pojazd oraz 8 lat lub 160 000 km na akumulator i napęd. Perforacji, lakieru, progu utraty pojemności baterii i assistance nie znaleźliśmy: poproś o książkę gwarancyjną przed podpisaniem umowy.
Pojazd
5 lat lub 150 000 km
Tyle podaje strona importera, do pierwszego z limitów.
Szczegóły
Dokumentu z warunkami (przeglądy, elementy zużywające się, lakier, perforacja) nie znaleźliśmy, więc zapytaj o nie w salonie.
Akumulator i napęd
8 lat lub 160 000 km
Importer podaje okres, ale nie podaje progu utraty pojemności baterii (SoH) ani warunków.
Szczegóły
Poproś o ten zapis na piśmie, bo bateria 142,7 kWh to największy koszt tego auta.
Perforacja, lakier, assistance
Brak danych
Perforacja, lakier i assistance: importer nie podaje.
Szczegóły
Importer nie podaje okresu perforacji nadwozia, gwarancji lakieru ani pomocy drogowej. Nie zgadujemy: zapytaj o te trzy pozycje, zanim podpiszesz umowę.
09 · Salony i jazda próbna
Jazda próbna MHERO 917: salony blisko Ciebie.
Zobacz auto na żywo i przejedź się nim. Poniżej adresy i telefony wszystkich 3 salonów MHERO: wybierz miasto albo punkt na mapie.
Wybierz miasto, żeby zobaczyć salony na mapie. W sumie 3 salony w 3 miastach.
3 salony MHERO3 miasta
Lista salonów
Salony MHERO: adres, telefon, jazda próbna.
3 salony w 3 miastach. Od miast z największą liczbą salonów.
Pruszcz Gdański 1 salon
MHERO Pruszcz Gdański (Dongfeng, Grupa Janisz)
Batalionów Chłopskich 5, 83-000, Pruszcz Gdański
Rzeszów 1 salon
MHERO Rzeszów (Dongfeng Rzeszów)
Ludwika Chmury 4, 35-213, Rzeszów5,03 opinie w Google
Warszawa 1 salon
MHERO Warszawa (Dongfeng Warszawa Praga)
Białowieska 6, 04-063, Warszawa4,719 opinii w Google
Żaden salon nie pasuje do wpisanego tekstu. Sprawdź pisownię albo wyczyść pole.
Salon potwierdzi termin i to, którymi autami pojedziesz.
10 · Pytania kupujących
MHERO 917 pytania i odpowiedzi: zanim zapytasz dealera.
Zużycie i zasięg, masa i prawo jazdy, garaż, teren, firma i VAT, serwis: odpowiedzi na to, o co pytają kupujący elektrycznej terenówki MHERO 917.
Ile kosztuje MHERO 917?
799 000 zł brutto ze strony importera, jedna wersja. Importer nie publikuje cennika PDF, promocji ani cen opcji (hak jest opcją). Cena bez VAT to ok. 649 600 zł przy 23% VAT (nasz rachunek, nie cennik).
Ile realnie przejedzie MHERO 917 na jednym ładowaniu?
Importer podaje 450 km WLTP i 22 kWh/100 km, ale te liczby nie pasują do baterii 142,7 kWh: 450 km to ok. 31,7 kWh/100 km (nasz rachunek). Pomiarów jazdy nie znaleźliśmy.
Ile trwa ładowanie MHERO 917?
Prądem stałym do 100 kW: 30–80% w 47 min wg importera. Czasu 10–80% i 0–100% nie podaje. Z AC 11 kW pełna bateria to w teorii ok. 13 godzin (nasz rachunek, bez strat), więc potrzebujesz własnego ładowania.
Ile waży MHERO 917 i na jakie prawo jazdy?
Importer: 3410 kg masy własnej i do 585 kg ładowności, ale bez DMC. Razem ok. 3995 kg (nasz rachunek). W Szwajcarii auto prowadzi się na kat. B (Autosprint.ch), w Polsce nie potwierdziliśmy: poproś o CoC i zapytaj importera.
Czy MHERO 917 zmieści się w garażu?
Ma 4987 mm długości (5096 mm ze schowkiem na klapie), 2080 mm szerokości bez lusterek i 1935 mm wysokości (wg importera, wysokość zależy od zawieszenia). Zmierz wjazd, bramę i szlaban z zapasem.
Czy MHERO 917 ma reduktor i blokady?
Blokady są trzy: centralna oraz elektroniczne osi przedniej i tylnej. Skrzynia jest dwubiegowa, ale importer nie opisuje reduktora, więc nie piszemy, że go ma ani że go nie ma. Zapytaj w salonie.
Jaki prześwit i brodzenie ma MHERO 917?
Tabela importera: 230–335 mm (pneumatyka) i brodzenie 900 mm. Opis na tej samej stronie mówi o 36 cm, Interia o 34 cm. Brodzenie to deklaracja: warunki podaje instrukcja egzemplarza.
Jak jeździ MHERO 917 w terenie?
Autosprint.ch (22.04.2024) opisał pewną jazdę po skałach i osypisku na torze TCS Hinwil w Szwajcarii. To pierwsza jazda bez krytyki, nie test polskiego egzemplarza.
Czy firma odliczy VAT od MHERO 917?
Nie podajemy limitów ani zasad z pamięci. Cena 799 000 zł jest brutto, a o rozliczenie, leasing i limity amortyzacji zapytaj doradcę podatkowego i salon.
Czy MHERO 917 uciągnie przyczepę?
Importer podaje masę holowaną do 2500 kg, a hak holowniczy jest opcją bez podanej ceny. Nośność dachu: 150 kg statycznie i 100 kg w ruchu.
Jaka jest gwarancja MHERO 917?
5 lat lub 150 000 km na pojazd i 8 lat lub 160 000 km na akumulator i napęd (strona importera). Perforacji, lakieru, progu utraty pojemności baterii i assistance importer nie podaje.
Czy MHERO 917 ma wynik Euro NCAP?
Nie znaleźliśmy wyniku Euro NCAP ani C-NCAP (sprawdzone 8.10.2026). To nie znaczy, że testu nie ma. W standardzie jest m.in. hamowanie awaryjne AEB, martwe pole i kamera 360°.
Gdzie obejrzeć i kupić MHERO 917?
Importer to AFG Electric Motors, a formularz jazdy próbnej wymienia 29 miast wspólnej sieci z Dongfengiem i Voyahem. Konfigurator nie działa, więc wybierz salon MHERO z listy na dole i potwierdź, że ma 917 do obejrzenia.
Czy MHERO 917 nadaje się w długą trasę?
Zasięg to 450 km WLTP wg importera, więc przy zapasie 10% planujesz ok. 400 km (nasz rachunek). Ładowanie DC do 100 kW: 30–80% w 47 min wg importera, co przy baterii 142,7 kWh oznacza długie postoje. Pomiarów jazdy w trasie nie znaleźliśmy.
Czym MHERO 917 różni się od MHERO M817?
917 jest elektryczny, ma cztery silniki, 1088 KM i kosztuje 799 000 zł. M817 to tańszy plug-in 687 KM od 289 000 zł i 5,10 m długości; osobna strona opisuje go dokładnie.
Czy MHERO 917 ma koło zapasowe?
Importer koła zapasowego nie wymienia. Kufer na tylnej klapie ma 20 l i nie jest kołem. Zapytaj w salonie, jak rozwiązano awarię opony 275/65 R20.
Z tej marki: inne modele MHERO
Źródła danych
Dane sprawdziliśmy ; aktualną cenę potwierdź w salonie.
Jak czytamy ceny
- Elektryk BEV: Cena cennikowa 799 000 zł — warunek: Cena brutto ze strony importera; brak cennika PDF, promocji i cen opcji.
Cena 799 000 zł brutto pochodzi ze strony importera (stan 8.10.2026). Importer nie publikuje cennika PDF, cen opcji ani promocji. Konfigurator nie działa, a przycisk zamówienia jest wyłączony, więc kupno wymaga kontaktu z salonem.
Dokumenty
Zobacz też
- Szukasz elektryka z wyższej półki za mniej niż pół ceny 917?Exlantix ET Elektryczny 100 kWh AWDod 349 900 zł
- Szukasz rodzinnego elektryka za ułamek ceny, bez terenowych ambicji?BYD Sealion 7 Elektrycznyod 193 550 zł
- Szukasz terenówki na każdy dzień bez ceny sięgającej 800 tys. zł?Jetour T2 Benzynaod 174 900 zł
Kontakt · odpowiedź w 1 dzień
Zapytaj o MHERO 917. Napisz albo umów jazdę.
Zapytanie trafia do NowoczesneAuta.pl, a my kierujemy je do salonów, które wybierzesz. Napisz też, kiedy chcesz przyjechać — umówimy jazdę próbną.
- Doradzamy, nie sprzedajemy
- Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera
- Wybierasz salony — dostajesz odpowiedź e-mailem lub telefonem
Ładujemy formularz zapytania…