Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
kompaktowe SUV-y elektryczne · porównanie 1:1statusy i ceny · stan danych 10.2026

BYD Atto 2 czy Leapmotor B10 — porównanie

Dwa kompaktowe SUV-y elektryczne dla osób szukających pierwszego auta na prąd w zbliżonym budżecie.

01 — Tabela różnicΔ = bezwzględna wielkość różnicy

Dane BYD ATTO 2 i Leapmotor B10 EV. Wiersz po wierszu.

parametrBYD ATTO 2Leapmotor B10 EVΔ różnica
Cena prezentowana129 900 złcena katalogowa od111 900 złcena promocyjna od18 000 zł
Rodzaj napęduelektryczny (EV)elektryczny (EV)bez różnicy
Układ napędowyFWDRWDróżne zapisy
Moc systemowa177 KM218 KM41 KM
0–100 km/h7,9 s8 s0,1 s
Zasięg WLTP312 km361 km49 km
Zasięg elektryczny312 km361 km49 km
Zasięg łącznybrak danych361 kmnieporównywalne
Pojemność baterii45,1 kWh56,2 kWh11,1 kWh
Ładowanie DC65 kW140 kW75 kW
Ładowanie AC11 kWbrak danychnieporównywalne
Zużycie energii WLTP16 kWh/100 km17,3 kWh/100 km1,3 kWh/100 km
Bagażnik400 l455 l55 l
Gwarancja pojazdu6 lat / 150 000 km4 lata / 100 000 kmróżne zapisy
Gwarancja baterii8 lat / 250 000 km — deklaracja BYD; dostępny PDF: 200 000 km8 lat / 160 000 kmróżne zapisy
Próg SOH70% — próg w PDF warunkówbrak danychróżne zapisy
wartości nie są automatyczną rekomendacją zakupuΔ — różnica między modelamipaski — proporcja wartości w wierszu
  • Brak danych oznacza, że wartości nie ma w aktualnym zestawie dokumentów; nie zastępujemy jej estymacją.
02 — Ceny i wersjestatus i rodzaj ceny · stan 10.2026

BYD ATTO 2 i Leapmotor B10 EV. Ceny i wersje obok siebie.

BYD ATTO 2: 3 wersje; Leapmotor B10 EV: 5 wersji. Status rynku i rodzaj ceny pochodzą z tych samych danych co karty modeli; wygasłe promocje nie obniżają bieżącej ceny katalogowej.

BYD ATTO 2

Oficjalna oferta w Polscecena katalogowa od
129 900 zł
status rynku sprawdzony 07.10.2026
Active129 900 zł
Boost141 000 zł
Comfort156 900 zł

Leapmotor B10 EV

Oficjalna oferta w Polscecena promocyjna od
111 900 zł
status rynku sprawdzony 07.10.2026
Hybrid EV Life111 900 zł
EV Pro Life113 900 zł
Hybrid EV Design117 900 zł
EV ProMax Life123 500 zł
EV ProMax Design129 900 zł
03 — Do sprawdzenia w obuBYD ATTO 2 vs Leapmotor B10 EV

Zanim podpiszesz. Sprawdź to w salonie.

Punkty, w których dokumenty BYD ATTO 2 i Leapmotor B10 EV są niejasne, rozbieżne albo niekompletne — spisane przy weryfikacji cenników.

BYD ATTO 2

Te punkty wynikają z niepełnych, warunkowych albo rozbieżnych zapisów w danych przypisanych do modelu.

  • 01Dane bazowe opisują Active: 45,1 kWh, 312 km WLTP i ekran 10,1 cala. Comfort ma 64,8 kWh, 430 km, DC 155 kW i bagażnik 450 l — pełne różnice w wersjach.
  • 02Aktualny cennik podaje 45,1 kWh dla Active/Boost; strona oferty podaje 44,9 kWh. Nie przypisano tej różnicy pojemności netto/brutto.
  • 03Oferta i ikona aktualnego cennika deklarują baterię 8 lat / 250 000 km. PDF warunków Atto 2 pobrany 13.09.2026 nadal zawiera 200 000 km i próg 70% SOH. Aktualne warunki dla VIN trzeba potwierdzić.
  • 04Zasięg WLTP i czasy ładowania są deklaracjami producenta w określonych warunkach. Nie są gwarancją dystansu ani czasu każdej podróży.
  • 05Time Grey bez dodatkowej opłaty; pozostałe kolory 3400 zł.

Przed podpisaniem umowy potwierdź aktualny cennik, wyposażenie wersji, termin dostawy i pełne warunki gwarancji.

Leapmotor B10 EV

Te punkty wynikają z niepełnych, warunkowych albo rozbieżnych zapisów w danych przypisanych do modelu.

  • 01Cennik ma rocznik modelowy MY25, ale produkcja 2026 — pole 'year' ustawiono na 2026 (data cennika/produkcji), oznaczenie handlowe to MY25.
  • 02Dane techniczne (moc/moment/zasięg/zużycie/wymiary/masa/bagażnik) dotyczą wariantu EV Pro — ceny w polu 'price' i 'versions' odzwierciedlają wszystkie 3 warianty napędowe (Hybrid EV REEV 18,8 kWh, EV Pro 57,2/56,2 kWh, EV ProMax 67,1 kWh), ale pola techniczne (power/battery/range itd.) dotyczą tylko EV Pro — dane Hybrid EV (REEV) i EV ProMax różnią się istotnie (patrz risks szczegółowe).
  • 03Wariant Hybrid EV (REEV): silnik elektryczny 160 kW/240 Nm + spalinowy 65 kW (88 KM)/125 Nm, bateria 18,8 kWh, zasięg łączny 900 km (w tym EV: 86 km), zużycie 17,0-12,0 kWh/100km + spalanie 2,3-2,4 l/100km, CO2 52-54 g/km, ładowanie DC maks. 46 kW, masa 1760 kg, bagażnik 330 l/1600 l, zbiornik paliwa 50 l.
  • 04Wariant EV ProMax: bateria 67,1 kWh, zasięg WLTP 434 km, zużycie 17,2 kWh/100km, ładowanie DC maks. 168 kW, masa 1845 kg.
  • 05Bagażnik EV Pro podany rozbieżnie: 430 l wg broszury EN vs 455 l wg cennika PL (w tym frunk 25 l) — przyjęto wartość z cennika PL.

Przed podpisaniem umowy potwierdź aktualny cennik, wyposażenie wersji, termin dostawy i pełne warunki gwarancji.

+3 kolejne punkty — pełna lista na stronie modelu