Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
sedany elektryczne · porównanie 1:1statusy i ceny · stan danych 10.2026

BYD Seal czy Xpeng P7 — porównanie

Elektryczne sedany dla osób, które stawiają osiągi i zasięg ponad praktyczność nadwozia SUV.

01 — Tabela różnicΔ = bezwzględna wielkość różnicy

Dane BYD Seal i XPeng P7. Wiersz po wierszu.

parametrBYD SealXPeng P7Δ różnica
Cena prezentowana217 400 złcena katalogowa od216 900 złcena katalogowa od500 zł
Rodzaj napęduelektryczny (EV)elektryczny (EV)bez różnicy
Układ napędowyRWD/AWDRWDróżne zapisy
Moc systemowa313 KM276 KM37 KM
0–100 km/h5,9 s6,7 s0,8 s
Zasięg WLTP570 km576 km6 km
Zasięg elektryczny570 kmbrak danychnieporównywalne
Pojemność baterii82,5 kWh86,2 kWh3,7 kWh
Ładowanie DC150 kW175 kW25 kW
Ładowanie AC11 kW11 kW0 kW
Zużycie energii WLTP16,6 kWh/100 km16,8 kWh/100 km0,2 kWh/100 km
Bagażnik485 l440 l45 l
Gwarancja pojazdu6 lat / 150 000 km5 lat / 120 tys. kmróżne zapisy
Gwarancja baterii8 lat / 250 000 km8 lat / 160 tys. kmróżne zapisy
Próg SOH70%70%bez różnicy
wartości nie są automatyczną rekomendacją zakupuΔ — różnica między modelamipaski — proporcja wartości w wierszu
  • Brak danych oznacza, że wartości nie ma w aktualnym zestawie dokumentów; nie zastępujemy jej estymacją.
02 — Ceny i wersjestatus i rodzaj ceny · stan 10.2026

BYD Seal i XPeng P7. Ceny i wersje obok siebie.

BYD Seal: 2 wersje; XPeng P7: 2 wersje. Status rynku i rodzaj ceny pochodzą z tych samych danych co karty modeli; wygasłe promocje nie obniżają bieżącej ceny katalogowej.

BYD Seal

Oficjalna oferta w Polscecena katalogowa od
217 400 zł
status rynku sprawdzony 07.10.2026
Design217 400 zł
Excellence AWD239 900 zł

XPeng P7

Oficjalna oferta w Polscecena katalogowa od
216 900 zł
status rynku sprawdzony 13.07.2026
RWD Long Range216 900 zł
AWD Performance241 900 zł
03 — Do sprawdzenia w obuBYD Seal vs XPeng P7

Zanim podpiszesz. Sprawdź to w salonie.

Punkty, w których dokumenty BYD Seal i XPeng P7 są niejasne, rozbieżne albo niekompletne — spisane przy weryfikacji cenników.

BYD Seal

Te punkty wynikają z niepełnych, warunkowych albo rozbieżnych zapisów w danych przypisanych do modelu.

  • 01Rok modelowy i produkcji należy ustalić oddzielnie: MY2026 występuje w PDF RP2025 i RP2026. 485/72 l dotyczy MY2026; starsza broszura podaje 400/53 l.
  • 02Importer podaje sprzeczne dane: cennik z 1.10.2026 i konfigurator mają dla rocznika 2026 Design 191 350 zł i Excellence AWD 196 710 zł, a strona oferty i landing — wersję i kwoty, których cennik nie potwierdza. Karta oferty rocznika 2025: 177 100 / 181 700 zł.
  • 03Najnowsze PDF podają przyczepę z hamulcem Design 750 kg; starszy lipcowy dokument 1000 kg. Potwierdź limit homologacyjny konkretnego auta.
  • 04Euro NCAP: 5 gwiazdek, ocena 2023; karta obejmuje Design i Excellence AWD, nie jest to nowy test MY2026.
  • 05Parametry bazowe dla Design: 313 KM, 360 Nm, 570 km mieszane WLTP; AWD 530 KM, 670 Nm, 520 km.

Przed podpisaniem umowy potwierdź aktualny cennik, wyposażenie wersji, termin dostawy i pełne warunki gwarancji.

+1 kolejne punkty — pełna lista na stronie modelu

XPeng P7

Te punkty wynikają z niepełnych, warunkowych albo rozbieżnych zapisów w danych przypisanych do modelu.

  • 01Model wygaszany ('last call') w ofercie PL. Cennik był skanem bez warstwy tekstowej — dane odzyskane przez OCR (macOS Vision); dokument zawiera zastrzeżenie 'Wstępne dane. Podlegają ostatecznej certyfikacji.'
  • 02Przypisanie zużycia energii (16,8/19,2 kWh/100km) i zasięgu WLTP (576/505 km) do wersji RWD/AWD jest logicznie uzasadnione (mniejsze zużycie+większy zasięg dla lżejszej RWD), ale NIE jest dosłownie potwierdzone nagłówkiem w tabeli źródłowej OCR — do weryfikacji.
  • 03Brak dedykowanego dokumentu gwarancyjnego dla P7 — przyjęto warunki z książki EU G6 jako roboczy punkt odniesienia (niepotwierdzone wprost dla P7). Cennik OCR nie zawiera hasła marketingowego o gwarancji w ogóle.
  • 04AWD Performance: moc 348 kW (473 KM, przód 145+tył 203 kW), moment 757 Nm, przyspieszenie 4,1 s, DMC 2570 kg — podano wartości dla wersji bazowej (RWD Long Range) w polach głównych.
  • 05Tabela wyposażenia w OCR miała spłaszczone znaczniki Standard/Opcja/Brak — część przypisań do wersji niepewna.

Przed podpisaniem umowy potwierdź aktualny cennik, wyposażenie wersji, termin dostawy i pełne warunki gwarancji.