Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Sedan elektryczny · model wygaszany (last call)Elektryczny sedan · model wygaszany

XPeng P7.Sedan na 576 kilometrów, znikający z cennika.

Pięćset siedemdziesiąt sześć kilometrów zasięgu z baterii osiemdziesięciu sześciu kilowatogodzin, hamulce Brembo na obu osiach i najniższy w klasie współczynnik oporu powietrza. To auto ma jednak dwie cechy, o których trzeba wiedzieć przed zakupem: schodzi z polskiej oferty i ładuje się wyraźnie wolniej niż jego młodsze rodzeństwo. Zobacz wszystkie modele XPeng.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 6 salonach
XPeng P7 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Model schodzący z oferty.

Cztery pytaniaCennikMoc ładowania
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · cztery pytania

Co sprawdzić przy modelu schodzącym z oferty.

Kupowanie auta wygaszanego ma swoje zalety i swoje ryzyka. Warto znać jedne i drugie.

Dlaczego ładuje się wolniej niż nowsze modele marki?

Bo ma inną architekturę elektryczną. Moc ładowania prądem stałym wynosi tu sto siedemdziesiąt pięć kilowatów, a ładowanie od dziesięciu do osiemdziesięciu procent trwa około dwudziestu dziewięciu minut. Pozostałe modele marki, oparte na architekturze ośmiusetwoltowej, robią to w dwanaście minut przy mocy od trzystu pięćdziesięciu wzwyż. Rozkładamy to w osobnej sekcji.

Czy wygaszanie modelu to problem?

To argument w negocjacjach i jednocześnie rzecz do sprawdzenia. Po stronie kupującego: mniejsza konkurencja o egzemplarz i większa gotowość sprzedawcy do rozmowy o cenie. Po stronie ryzyka: wolniejsza utrata wartości bywa iluzją przy modelu, którego już się nie sprzedaje, a dostępność części i oprogramowania warto potwierdzić na piśmie.

Czy dane w cenniku są pewne?

Z zastrzeżeniami. Dokument producenta był skanem bez warstwy tekstowej i odczytaliśmy go rozpoznawaniem znaków. Wartości zużycia energii i zasięgu w odczytanej tabeli nie mają jednoznacznych nagłówków wersji — przypisanie ich do konkretnego napędu jest naszym odczytem kolejności, nie pewnikiem. Sam cennik dodaje przy tym, że dane są wstępne.

Co dostaję za te pieniądze?

Najdłuższy zasięg wśród sedanów marki, hamulce Brembo z wentylowanymi tarczami na obu osiach, zawieszenie z podwójnymi wahaczami z przodu i wielowahaczowe z tyłu oraz pełny pakiet asystentów z procesorem NVIDIA. To auto z solidną częścią mechaniczną — starzeje się w nim głównie elektronika ładowania.

Cennik · dwie wersje na wyjściu

Cena, którą i dwadzieścia pięć tysięcy między nimi.

Cennik tego modelu jest w materiałach producenta skanem bez warstwy tekstowej — odczytaliśmy go rozpoznawaniem znaków. Zawiera dwie wersje napędu i zastrzeżenie, że podane dane są wstępne i podlegają ostatecznej certyfikacji.

216 900 zł

wersja RWD Long Range · cena z cennika odczytanego OCR-em

Model opisany w materiałach jako wygaszany z polskiej oferty — to zmienia sposób negocjacji

Cen promocyjnych dokument nie zawiera. Nie ma w nim także oferty finansowania ani cennika pakietów serwisowych.

Dwie wersje i jedna uwaga
216 900 złRWD Long Range276 koni, 440 niutonometrów, zasięg 576 kilometrów i sześć i siedem dziesiątych sekundy do setki. Napęd na tylne koła, silnik synchroniczny z magnesami trwałymi.
241 900 złAWD Performance473 konie i 757 niutonometrów, cztery i jedna dziesiąta sekundy do setki, zasięg 505 kilometrów. Silnik indukcyjny z przodu i synchroniczny z tyłu.
wygaszanyStatus modeluMateriały producenta opisują go jako model schodzący z polskiej oferty. Przy takim statusie warto pytać nie tylko o cenę, ale też o dostępność części i o to, ile egzemplarzy zostało.
dane wstępneZastrzeżenie w dokumencieCennik zawiera adnotację, że podane dane są wstępne i podlegają ostatecznej certyfikacji. Przy modelu wygaszanym oznacza to, że część parametrów mogła nie zostać już zaktualizowana.
Moc ładowania · pięć modeli jednej marki

Najwolniej ładujące się auto w całej gamie.

Wszystkie nowsze modele tej marki korzystają z architektury ośmiusetwoltowej z węglikiem krzemu i ładują się od dziesięciu do osiemdziesięciu procent w dwanaście minut. Ten model powstał wcześniej — i to widać w jednej liczbie.

XPeng P7 — ten model175 kW
XPeng P7+350 kW
XPeng G6382 kW
XPeng G9445 kW
XPeng X9537 kW

Maksymalne moce ładowania prądem stałym z polskich cenników pięciu modeli marki, dla wersji wejściowych. Wartości dotyczą mocy szczytowej, nie średniej podczas całego ładowania — realny czas zależy od ładowarki, temperatury baterii i stanu naładowania. Praktyczne przełożenie: ten model potrzebuje około dwudziestu dziewięciu minut na uzupełnienie baterii od dziesięciu do osiemdziesięciu procent, pozostałe cztery — dwunastu. Przy jednym postoju to siedemnaście minut różnicy, przy dwóch na dłuższej trasie ponad pół godziny. Trzeba jednak dodać dwie rzeczy dla równowagi. Po pierwsze, ładowarek zdolnych oddać trzysta pięćdziesiąt kilowatów i więcej jest w Polsce znacznie mniej niż stupięćdziesięciokilowatowych, więc na wielu stacjach przewaga nowszych modeli w ogóle się nie ujawni — a sto siedemdziesiąt pięć kilowatów wykorzystasz niemal wszędzie. Po drugie, to auto ma najdłuższy zasięg wśród sedanów marki, więc rzadziej wymaga postoju. Jeśli jeździsz głównie w promieniu, który mieści się w jednym ładowaniu, ta różnica pozostanie teoretyczna.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia sedana o długości 4888 mm i rozstawie osi 2998 mm — sylwetka z drzwiami bezramkowymi, przód, tył i wnętrze z cyfrowym kokpitem 14,96 cala.

XPeng P7 bok
Lewy bok
XPeng P7 przód
Przód
XPeng P7 prawy profil
Prawy profil
XPeng P7 tył
Tył
XPeng P7 lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie z cennika

Co jest w tym aucie według odczytanego dokumentu.

Pozycje potwierdzone w cenniku. Tabela wyposażenia po rozpoznaniu znaków ma spłaszczone oznaczenia standardu i opcji, więc wymieniamy tylko to, co dało się odczytać jednoznacznie.

HamulceBrembo, tarcze wentylowaneNa obu osiach. Droga hamowania ze stu kilometrów na godzinę to trzydzieści trzy metry — wartość na poziomie nowszych modeli marki.
ZawieszeniePodwójne wahacze z przoduZ tyłu układ wielowahaczowy, oba niezależne. To rozwiązanie droższe konstrukcyjnie niż kolumny McPhersona stosowane w tej klasie.
AsystenciXPILOT 2.5 z procesorem NVIDIA Orin-XDwanaście radarów i czujników, kamera przestrzenna i kamera wysokiej percepcji. Pełen zestaw asystentów łącznie z automatycznym parkowaniem drugiej generacji i widokiem przezroczystego nadwozia.
AerodynamikaOpór powietrza 0,236Wartość niska jak na sedana tej wielkości. Do tego aktywne zamykanie wlotu powietrza, ukryte klamki i drzwi bezramkowe.
ZasilanieGniazdo 230 V o mocy 3,3 kWFunkcja zasilania urządzeń zewnętrznych z baterii. Dokument gwarancyjny marki wyklucza jednak używanie auta jako stacjonarnego źródła prądu.
KlimatPompa ciepła X-HP2.0Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa z nawiewem na tylną kanapę i oczyszczaniem powietrza z filtrem cząstek stałych.
Lista z odczytanego cennika

Wyposażenie w granicach czytelności dokumentu.

Wykaz odczytany z cennika, który w materiałach producenta jest skanem. Tam, gdzie rozpoznanie znaków nie pozwoliło odróżnić standardu od opcji, nie zgadujemy.

Bezpieczeństwo i asystenci (XPILOT 2.5)6 poz.
  • autonomiczny hamulec awaryjny (AEB)
  • adaptacyjny tempomat (ACC) i tempomat ze wspomaganiem skrętu (ATC)
  • utrzymywanie pasa ruchu (LCC) i asystent utrzymania pasa (LKA)
  • wykrywanie martwego pola (BSD) i ostrzeżenie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA)
  • monitorowanie stanu kierowcy (DSM)
  • mocowania fotelików ISOFIX na tylnej kanapie
Napęd i multimedia6 poz.
  • system NVIDIA Orin-X z 12 radarami/czujnikami ultradźwiękowymi
  • chipset Qualcomm Snapdragon 8155
  • cyfrowy kokpit 14,96 cala i ekran centralny 10,25 cala
  • Apple CarPlay i Android Auto
  • aktualizacje OTA
  • asystent głosowy 4-strefowy
Komfort7 poz.
  • dach panoramiczny szklany
  • dwustrefowa automatyczna klimatyzacja z pompą ciepła (X-HP 2.0)
  • drzwi bezramkowe z ukrytymi klamkami
  • elektryczna klapa bagażnika
  • podgrzewana kierownica wielofunkcyjna
  • fotel kierowcy z regulacją 8-kierunkową i pamięcią ustawień
  • podgrzewane przednie fotele
Ładowanie i akumulator5 poz.
  • bateria 86,2 kWh (netto 82,7 kWh)
  • ładowarka pokładowa AC 11 kW (3-fazowa)
  • ładowanie DC do 175 kW (złącze CCS2)
  • funkcja V2L — zasilanie urządzeń zewnętrznych (3,3 kW)
  • napęd na tylną oś (RWD) w wersji bazowej
Wyposażenie zewnętrzne5 poz.
  • reflektory LED z czujnikiem zmierzchu i animacją świateł
  • podgrzewane lusterka boczne z pamięcią ustawień
  • przyciemniana tylna szyba
  • felgi aluminiowe 18 cali (opcjonalnie 19 cali)
  • hamulce Brembo

Pięćset siedemdziesiąt sześć kilometrów.

WyposażenieDane techniczneZasięg
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Moc473KM+197 KM wobec RWD
Przyspieszenie4,1s−2,6 s wobec RWD
Zasięg WLTP505km−71 km wobec RWD
Zużycie WLTP19,2kWh/100 km+2,4 kWh wobec RWD
ParametrRWD Long Rangeod 216 900 złAWD Performanceod 241 900 zł
Napęd i osiągi
Napędelektryczny · tylne kołaelektryczny · cztery koła
Silnikisynchronicznyindukcyjny z przodu, synchroniczny z tyłu
Moc276 KM (203 kW)473 KM ▲
Moment obrotowy440 Nm757 Nm ▲
Przyspieszenie6,7 s (0–100 km/h)4,1 s (0–100 km/h) ▲
Prędkość maksymalna200 km/h—
Bateria, zasięg i ładowanie
BateriaNCM 86,2 kWh brutto · 82,7 kWh netto
Ładowanie DCdo 175 kW (10–80% ok. 29 min)
Ładowanie AC11 kW
Zasięg WLTP576 km ▲505 km
Zużycie WLTP16,8 kWh/100 km ▲19,2 kWh/100 km
Wymiary i praktyczność
Nadwoziesedan · 4888 × 1896 × 1450 mm · Cd 0,236
Rozstaw osi2998 mm
Bagażnik440 l
Podwozie i koła
HamulceBrembo · tarcze wentylowane przód i tył

▲ lepszy wynik w wierszu

Zasięg i ładowanie · dane z cennika

Ile realnie przejedziesz i ile potrwa postój.

Zasięg WLTP

RWD Long Range576 km
AWD Performance — napęd na cztery koła505 km

Pięćset siedemdziesiąt sześć kilometrów dla wersji z napędem na tył i pięćset pięć dla wersji z napędem na cztery koła, przy wspólnym pakiecie baterii 86,2 kilowatogodziny brutto. Zastrzeżenie do tych liczb: w odczytanej tabeli wiersze zasięgu i zużycia nie miały jednoznacznych nagłówków wersji, więc przypisanie wynika z kolejności kolumn, a nie z wyraźnego oznaczenia. Przed zakupem warto poprosić dealera o wydruk specyfikacji z czytelną tabelą.

Ładowanie DC 10–80%

29 min

Około dwudziestu dziewięciu minut przy mocy do stu siedemdziesięciu pięciu kilowatów. Prądem przemiennym pełne ładowanie zajmuje około dziesięciu godzin, a od trzydziestu do osiemdziesięciu procent — pięć godzin sześć minut. To wartości typowe dla architektury czterystuwoltowej i wyraźnie słabsze od reszty gamy marki.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Najdłuższy zasięg wśród porównywalnych sedanów
576 km WLTP w wersji RWD Long Range wobec 570 km BYD Seal Design i 455 km XPenga P7+ w niższej cenie. To wartości katalogowe; dla P7 RWD dokument podaje zużycie 16,8 kWh/100 km i baterię 86,2 kWh.
Szybkie ładowanie DC
Do 175 kW na złączu CCS2 i czas 10-80% w około 29 minut — szybciej niż BYD Seal (150 kW, 37 minut) i wyraźnie szybciej niż Deepal S07 (93 kW).
Duży bagażnik jak na sedana
440 l w standardzie i do 915 l po złożeniu tylnej kanapy 60/40 — więcej niż BYD Seal (485 l) i Deepal S07 (510 l), choć mniej niż XPeng P7+ (573 l).
Wyraźny skok osiągów w wersji AWD
Performance AWD: 473 KM, 757 Nm i 4,1 s do 100 km/h za 241 900 zł — dwucyfrowy wzrost mocy względem RWD (276 KM, 6,7 s) za dopłatę 25 000 zł.

Do sprawdzenia 4

Cennik odzyskany z nieczytelnego skanu
Dokument źródłowy był rastrowym skanem bez warstwy tekstowej — dane odtworzyliśmy przez OCR (macOS Vision). Cennik zawiera zastrzeżenie „Wstępne dane. Podlegają ostatecznej certyfikacji” — przed zakupem warto poprosić dealera o świeży, oficjalny dokument.
Przypisanie zużycia i zasięgu do wersji niepewne
Wartości 16,8 kWh/100 km i 576 km (RWD) oraz 19,2 kWh/100 km i 505 km (AWD) są logicznie uzasadnione, ale w tabeli OCR nie miały jednoznacznego nagłówka wersji przy tym konkretnym wierszu — do potwierdzenia.
Brak dedykowanej książki gwarancyjnej dla P7
W dokumentacji nie znaleziono osobnej książki gwarancyjnej modelu — warunki (5 lat / 120 tys. km na pojazd, 8 lat / 160 tys. km na baterię z progiem 70% SOH) przyjęto na podstawie ogólnej książki EU dla G6, nie dokumentu wprost dedykowanego P7. Krótszy limit przebiegu na baterię niż w BYD Seal (200 tys. km).
Model wygaszany — niepewna dostępność
P7 figuruje w dokumentach handlowych jako „last call”. Nie wiadomo, ile egzemplarzy zostało w sieci dealerskiej ani czy część funkcji (np. przypisanie wyposażenia do wersji, spłaszczone w tabeli OCR) da się jeszcze zweryfikować przed wycofaniem modelu z oferty.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca szukający najdłuższego zasięgu wśród elektrycznych sedanów w tym przedziale cenowym i gotowy działać szybko, zanim model zniknie z oferty — zwłaszcza jeśli ważne jest szybkie ładowanie DC (175 kW) na trasie. Także osoba, która chce wyraźnego skoku osiągów (AWD Performance, 4,1 s) bez przechodzenia do wyższej klasy cenowej.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kupujący, którzy potrzebują w pełni zweryfikowanej dokumentacji przed podpisaniem umowy — cennik P7 pochodzi z OCR, część przypisań do wersji jest oznaczona jako niepewna, a osobnej książki gwarancyjnej dla tego modelu nie znaleziono. Również ci, dla których liczy się długoterminowa dostępność serwisu i części — status „last call” oznacza, że model wypada z bieżącej oferty.

Na tle rywali · elektryczne sedany

Jak wypada wśród elektryków tej wielkości.

ModelCena odZasięgBateriaŁadowanie DC
XPeng P7
ten model · punkt odniesienia
216 900 zł576 km86,2 kWh175 kW
elektryczny sedan · ta sama marka
Dziewiętnaście tysięcy taniej, ze znacznie mniejszą baterią i krótszym zasięgiem, ale z architekturą ośmiusetwoltową — ładuje się dwukrotnie szybciej i zużywa mniej energii. To realna alternatywa dla tego auta w tym samym salonie.
197 900 zł455 km61,7 kWh350 kW
elektryczny sedan · oferta w PL
Trzynaście tysięcy taniej i o czterdzieści sześć kilometrów krótszy zasięg, przy podobnej mocy ładowania. Model aktywnie sprzedawany, bez statusu wygaszania.
203 900 zł530 km77 kWh144 kW
elektryczny sedan · oferta w PL
Pięćset złotych drożej, z zasięgiem krótszym o sześć kilometrów i mniejszą baterią. Najbliższy odpowiednik cenowy w tym zestawieniu.
217 400 zł570 km82,5 kWh150 kW
Ceny z cenników w dniu przeglądu. Zasięg tego auta jest najdłuższy w zestawieniu, ale przewaga topnieje w praktyce, gdy trzeba doładować: dwadzieścia dziewięć minut postoju wobec dwunastu w siostrzanym P7+ to różnica, która przy dwóch postojach zjada godzinę.Porównaj szczegółowo
Porównania z udziałem XPeng P7

Gwarancja i dostępność części.

GwarancjaDo ustalenia
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · dokument ogólnounijny

Osiem lat na baterię, pięć na resztę auta.

Producent wydaje jedną książkę gwarancyjną na Unię Europejską. Osobnego dokumentu dla tego modelu w materiałach nie ma — poniższe warunki pochodzą z egzemplarza pobranego przy modelu G6.

Bateria, silnik, moduł mocy8 lat / 160 000 kmmin. 70% pojemnościPrzy ogniwach typu NCM, jak w tym aucie, kwestia utrzymania pojemności bywa bardziej wrażliwa niż przy chemii litowo-żelazowo-fosforanowej stosowanej w nowszych modelach marki. Tym większe znaczenie ma zapis o progu siedemdziesięciu procent.
Gwarancja podstawowa5 lat / 120 000 kmreszta pojazduSześćdziesiąt miesięcy na pozostałe oryginalne części.
Model wygaszany a serwisdo potwierdzeniapytanie do dealeraGwarancja obowiązuje niezależnie od tego, czy model jest nadal w sprzedaży. Warto natomiast potwierdzić deklarowany okres dostępności części zamiennych i wsparcia dla oprogramowania — dokument gwarancyjny tej kwestii nie reguluje.
Antykorozja i lakier12 lat / 3 lataAntykorozja obejmuje wyłącznie perforację od środka na zewnątrz, bez limitu przebiegu. Lakier — trzydzieści sześć miesięcy.
Cennik bez hasła o siedmiu latachwarto odnotowaćNagłówek o siedmiu latach gwarancji, obecny na cennikach G6, P7+ i X9, w dokumencie tego modelu nie występuje.
Druga strona · pytania przy modelu wygaszanym

Pięć rzeczy do ustalenia przed podpisem.

Część z nich dotyczy każdego auta tej marki, część wynika wprost ze statusu tego modelu.

  • Okres dostępności częściPrzy modelu schodzącym z oferty to pytanie numer jeden. Przepisy nakładają obowiązki na producenta, ale konkretny deklarowany okres warto mieć na piśmie od importera.
  • Wsparcie dla aktualizacji oprogramowaniaAuto ma aktualizacje bezprzewodowe i systemy asystujące zależne od oprogramowania. Czy model wygaszany będzie je nadal otrzymywał — dokumenty tego nie rozstrzygają.
  • Brak dokumentów serwisowychDokument gwarancyjny wymienia niemożność przedstawienia zapisów i rachunków jako podstawę odmowy roszczenia.
  • Serwis wyłącznie autoryzowanySieć marki liczy w Polsce sześć punktów. Przy warunku serwisowania wyłącznie w autoryzowanym centrum warto sprawdzić odległość do najbliższego.
  • Naturalny spadek pojemności bateriiWyłączony z ochrony powyżej progu siedemdziesięciu procent. Przy ogniwach NCM i aucie kupowanym na dłużej to zapis wart uwagi.

Okresy i wyłączenia pochodzą z jedynej książki gwarancyjnej, jaką producent udostępnia na Unię Europejską — wydanej przez XPENG European Holding B.V. i pobranej przy modelu G6. Przypisanie ich do tego auta wynika z zakresu deklarowanego w samym dokumencie, a nie z osobnego potwierdzenia importera. Status wygaszania pochodzi z materiałów producenta i nie oznacza wycofania modelu z serwisu ani utraty gwarancji; oznacza wyłącznie, że nie jest już aktywnie wprowadzany do oferty.

Sześć salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · sześć salonów

Usiądź za kierownicą i zapytaj, ile sztuk zostało.

Przy modelu schodzącym z oferty rozmowa w salonie ma inny charakter niż zwykle: liczy się dostępność konkretnych egzemplarzy i gotowość do negocjacji. Marka ma sześć punktów, dwa prowadzi grupa Inchcape.

6 salonów XPeng · 6 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami XPengBydgoszczGdańskKatowiceOpoleSwadzimWarszawakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 6 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 6 punktów w Polsce (Warszawa, Poznań, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz, Opole).Pełna mapa i wszystkie salony →
3
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje XPeng P7 w 2026 roku?
Według cennika odzyskanego z dokumentu marki wersja RWD Long Range kosztuje 216 900 zł, a AWD Performance — 241 900 zł, czyli 25 000 zł więcej. Dokument nie wymienia cen promocyjnych ani rabatów gotówkowych — w przeciwieństwie do części innych modeli marki. Warto potwierdzić aktualność tych cen u dealera, bo model jest określany jako wygaszany.
Jakie wartości zasięgu WLTP podaje dokument dla XPeng P7?
Według WLTP wersja RWD Long Range z baterią 86,2 kWh przejeżdża do 576 km przy zużyciu 16,8 kWh/100 km — to najdłuższy zasięg wśród porównywalnych sedanów w tym zestawieniu. AWD Performance ma do 505 km przy zużyciu 19,2 kWh/100 km. Przypisanie tych wartości do konkretnej wersji w źródłowym dokumencie nie było jednoznacznie podpisane nagłówkiem — logicznie zgodne z układem napędu, ale warto poprosić dealera o potwierdzenie.
Jak szybko ładuje się XPeng P7?
Ładowanie DC (złącze CCS2) osiąga do 175 kW, a uzupełnienie 10-80% zajmuje około 29 minut — szybciej niż w BYD Seal (150 kW, 37 minut). Ładowarka pokładowa AC ma 11 kW (3-fazowe), a pełne ładowanie 0-100% z wallboxa trwa około 10 godzin. System zarządzania ciepłem X-HP 2.0 z pompą ciepła wspiera efektywność zimą.
Jaką gwarancję ma XPeng P7?
Osobnej książki gwarancyjnej dla P7 nie znaleziono w dokumentacji marki — warunki przyjęto na podstawie ogólnej książki EU (wydawca XPeng European Holding B.V.), tego samego dokumentu stosowanego dla G6: pojazd 5 lat / 120 tys. km, bateria trakcyjna 8 lat / 160 tys. km z progiem minimalnej pojemności 70%, perforacja nadwozia 12 lat. Cennik P7 nie zawiera hasła marketingowego o gwarancji obecnego w materiałach innych modeli marki — przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne potwierdzenie warunków dla tego konkretnego modelu.
Czym różnią się wersje RWD Long Range i AWD Performance?
RWD Long Range (216 900 zł) ma jeden silnik synchroniczny (276 KM, 440 Nm) i zasięg do 576 km. AWD Performance (241 900 zł) dokłada drugi silnik z przodu, łącznie 473 KM i 757 Nm, przyspieszenie 4,1 s zamiast 6,7 s — kosztem zasięgu (505 km) i wyższego zużycia energii. Tabela wyposażenia w dostępnym dokumencie nie pozwoliła jednoznacznie rozdzielić różnic w wyposażeniu między wersjami poza napędem i osiągami.
Czy XPeng P7 nadal jest dostępny w salonach i czy ma wynik Euro NCAP?
Dokumenty handlowe określają P7 jako model „last call” — kończący sprzedaż w Polsce, więc dostępność egzemplarzy warto sprawdzić bezpośrednio u dealera. Wyniku Euro NCAP oficjalne materiały marki nie podają. Dane osiągowe (moc, moment, przyspieszenie) potwierdziliśmy w niezależnych bazach po odczytaniu cennika metodą OCR — oryginalny plik PDF był skanem bez warstwy tekstowej.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o P7? Zapytaj o części i o egzemplarze.

Przy modelu wygaszanym liczą się dwie rzeczy, o które nie pyta się przy autach z bieżącej oferty: ile sztuk zostało i jak długo będą części.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: XPeng P7

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt