Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
Miejski SUV hybrydowy · rocznik modelowy 2025 i 2026Hybryda bez wtyczki · kompaktowy SUV

Chery Tiggo 4.950 kilometrów bez ładowarki.

Najmniejszy i najtańszy model Chery w Polsce, a zarazem jedyny z dwoma równoległymi cennikami z tego samego dnia — dla rocznika modelowego 2025 i 2026, w tej samej cenie. Napęd to hybryda uzupełniająca baterię samodzielnie, bez gniazda ładowania, o mocy systemowej 163 koni. Nadwozie ma 4320 milimetrów, czyli wypada powyżej średniej swojej klasy. Zobacz wszystkie modele Chery.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 40 salonach
Chery Tiggo 4 HEV — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Dwa cenniki jedna cena.

Cztery pytaniaCenniki z październikaKtóry rocznik wybrać
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · najtańszy model marki

Cztery pytania przed wizytą w salonie.

Przy tym aucie najwięcej nieporozumień bierze się z ceny i z rodzaju napędu.

Dlaczego widzę dwa cenniki tego samego auta?

Bo importer wydał pierwszego października 2026 dwa dokumenty: osobny dla rocznika modelowego 2025 (Essential i Prestige) i osobny dla rocznika modelowego 2026 (Comfort i Premium). Ceny są takie same, napęd i osiągi też. Nowszy rocznik ma w standardzie kilka dodatków, których starszy nie ma — rozkładamy to w osobnej sekcji.

Czy tę hybrydę się ładuje?

Nie ma takiej możliwości i nie ma takiej potrzeby. Bateria o pojemności 1,83 kilowatogodziny ładuje się podczas jazdy: z pracy silnika benzynowego i z energii odzyskiwanej przy zwalnianiu. Do auta wlewa się wyłącznie benzynę, a efektem współpracy obu silników jest 5,3 litra na sto kilometrów.

Sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę to nie za mało?

To najniższa prędkość maksymalna w całej gamie Chery i najniższa wśród hybryd, które opisujemy. Na polskiej autostradzie z limitem stu czterdziestu zostaje dziesięć kilometrów zapasu. Rozkładamy tę liczbę osobno, bo dla części kupujących będzie rozstrzygająca, a dla części zupełnie obojętna.

Jak wygląda gwarancja?

Cennik tego modelu — w odróżnieniu od cenników większych Tiggo — nie zawiera rozpisanej tabeli, a jedynie hasło o siedmiu latach pełnej ochrony. Warunki znane z pozostałych dokumentów tej marki podajemy w sekcji gwarancji, zaznaczając wyraźnie, czego akurat ten cennik nie potwierdza.

Cena · dwa cenniki z 1 października 2026

Cena, którą taka sama w obu cennikach.

Pierwszego października 2026 Chery wydało dla tego modelu dwa cenniki: dla rocznika modelowego 2025 (wersje Essential i Prestige) i dla rocznika modelowego 2026 (Comfort i Premium). Ceny w obu są identyczne i nie ma w nich rabatu gotówkowego, za to ubezpieczenie OC/AC i GAP kosztują 1 zł do końca października 2026. Napęd i dane techniczne się nie różnią, lista wyposażenia — w kilku pozycjach tak. Rozliczamy to niżej.

od 98 200 zł

wersja Essential, cennik nr 4 z 1 października 2026 — bez rabatu gotówkowego

Ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł obowiązuje do 31 października 2026

Wersja Prestige z tego samego cennika kosztuje 107 900 zł. Sześć lakierów bez dopłaty: Moonlight Silver, Black Pearl, Cool Grey, Harmony Grey, Rich Red i Pearl White.

Co importer dokłada do ceny
do 31.10.2026Ubezpieczenie OC/AC/NNW za 1 złPakiet na pierwszy rok użytkowania, który importer wycenia na 2 949 zł. To dodatek do zakupu, nie obniżka ceny auta.
do 31.10.2026Ochrona GAP na trzy lata za 1 złWyrównuje różnicę między odszkodowaniem z autocasco a wartością auta z dnia zakupu, gdy dojdzie do szkody całkowitej albo kradzieży. Dostawcą jest Autoprotect Polska, u dealera można ją przedłużyć do pięciu lat.
w cenieLakier metalizowany bez dopłatyCennik wymienia to na okładce jako osobną korzyść: za kolor nadwozia nie płacisz nic ekstra, także za perłowy.
RRSO 0%FinansowanieChery Flex Pay z oprocentowaniem od 0% przy wpłacie własnej co najmniej jednej czwartej ceny (do 60 miesięcy), pożyczka 3x33 oraz pożyczka 50/50 z RRSO 0%. Przykłady importera w cenniku z 1 października 2026 obowiązują do 31.10.2026.
Rocznik modelowy · dwa dokumenty z tego samego dnia

Ta sama cena, kilka dodatków więcej.

Pierwszego października 2026 producent wydał dwa cenniki tego modelu. Pierwszy (nr 4) dotyczy rocznika modelowego 2025 i wersji Essential oraz Prestige, drugi (nr 3) — rocznika modelowego 2026 i wersji Comfort oraz Premium. Cena obu wersji jest w nich identyczna, a napęd, osiągi i spalanie wyglądają tak samo.

Cennik nr 4 · rocznik modelowy 2025

Essential

98 200 zł

Komplet asystentów, dwa ekrany i klimatyzacja dwustrefowa, ale bez podgrzewanych foteli, bez kierownicy w ekoskórze i ze zwykłą przednią szybą. Wersja Prestige kosztuje 107 900 zł i ma kamery 360°.

Cennik nr 3 · rocznik modelowy 2026

Comfort

98 200 zł

Cena ta sama, a w wersji podstawowej dochodzą podgrzewane przednie fotele, kierownica wykończona ekoskórą i przednia szyba z izolacją akustyczną. Wyższa wersja nazywa się Premium, kosztuje 107 900 zł i ma kamery 540° zamiast 360° oraz podgrzewaną przednią szybę.

Zestawienie tabel wyposażenia z cennika nr 4 (rocznik modelowy 2025) i cennika nr 3 (rocznik modelowy 2026), obu z 1 października 2026. Cena nie zależy od rocznika modelowego, więc o wyborze rozstrzyga lista wyposażenia i to, który rocznik faktycznie stoi w salonie. Tabele danych technicznych są identyczne, ale identyczna tabela nie dowodzi identycznego auta.

Essential albo Prestige — dziesięć tysięcy.

Dwie wersjeWyposażenie
Rozdział 2 z 5
Dwie wersje · dziesięć tysięcy różnicy

Essential czy Prestige?

Napęd, osiągi i spalanie identyczne. Dopłata dotyczy wyłącznie wnętrza i widoczności przy manewrowaniu. Ceny podajemy z cenników z 1 października 2026 — w obu rocznikach modelowych są takie same.

PodstawaEssential98 200 złcennik z 1.10.2026 · bez rabatu
  • Fotelemateriał, regulacja ręczna
  • Kameracofania
  • Audio4 głośniki
  • Czujnikitylko z tyłu
  • Felgi17″

Ma komplet asystentów, oba ekrany i klimatyzację dwustrefową. Oszczędności widać w fotelach, audio i braku czujników z przodu.

WyższaPrestige107 900 złcennik z 1.10.2026 · bez rabatu
  • Foteleekoskóra, elektryczne, podgrzewane
  • Kameradookólna 360°
  • Audio6 głośników
  • Czujnikiprzód i tył
  • Felgi17″

Za niecałe dziesięć tysięcy dokłada podgrzewane i elektrycznie regulowane fotele, widok dookoła auta, przyciemniane tylne szyby, oświetlenie nastrojowe i gniazdo USB dla pasażerów z tyłu. Przy aucie użytkowanym codziennie w mieście to sensowna dopłata.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4320 mm i rozstawie osi 2610 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z podwójnym ekranem 12,3 cala.

Chery Tiggo 4 HEV bok
Lewy bok
Chery Tiggo 4 HEV przód
Przód
Chery Tiggo 4 HEV prawy profil
Prawy profil
Chery Tiggo 4 HEV tył
Tył
Chery Tiggo 4 HEV lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wersja Essential

Co dostajesz w najtańszej wersji.

Wyposażenie seryjne wersji podstawowej według cennika nr 4 (rocznik modelowy 2025, Essential). Rocznik modelowy 2026 dokłada w wersji podstawowej kilka pozycji — wymieniamy je w sekcji o dwóch cennikach.

AsystenciDwadzieścia cztery systemyCennik podaje tę liczbę wprost już przy wersji podstawowej — w aucie za niecałe sto tysięcy to rzadkość.
EkranyDwa razy 12,3 calaWyświetlacz centralny i cyfrowe zegary tej samej wielkości, z bezprzewodowym Android Auto i Apple CarPlay.
Napęd163 KM z dwóch silnikówBenzynowy o mocy 95 koni i elektryczny o mocy 204 koni, połączone przekładnią hybrydową DHT. Moment systemowy 260 Nm.
KlimatyzacjaAutomatyczna, dwustrefowaOsobne ustawienia dla obu stron kabiny — w tej półce cenowej częściej spotyka się klimatyzację jednostrefową.
Nadwozie4320 mm długościProducent zestawia tę wartość ze średnią klasy, którą podaje jako 4263 milimetry. Rozstaw osi wynosi 2610 mm.
LakierSześć kolorów bez dopłatŻaden z dostępnych lakierów nie jest dodatkowo płatny, łącznie z perłowymi.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne wersji Essential.

Zestawienie z cennika nr 4 Chery Polska z 1 października 2026 (rocznik modelowy 2025). Cennik rocznika modelowego 2026 ma w wersji podstawowej dodatkowo podgrzewane przednie fotele, kierownicę wykończoną ekoskórą i przednią szybę z izolacją akustyczną.

Bezpieczeństwo i asystenci4 poz.
  • pakiet 24 systemów ADAS
  • kamera cofania
  • tylne czujniki parkowania
  • system bezkluczykowy
Multimedia4 poz.
  • ekran dotykowy 12,3 cala
  • cyfrowy zestaw wskaźników 12,3 cala
  • bezprzewodowy Android Auto/CarPlay
  • system audio 4 głośniki
Komfort4 poz.
  • klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
  • lusterka elektryczne
  • fotel kierowcy manualny, regulacja 6-kierunkowa
  • tapicerka materiałowa
Światła i nadwozie3 poz.
  • reflektory LED
  • felgi aluminiowe 17 cali
  • 6 kolorów lakieru bez dopłat
Napęd4 poz.
  • hybryda samoładująca 163 KM systemowo
  • skrzynia DHT
  • bateria 1,83 kWh NMC
  • napęd na przednią oś (FWD)

Sto sześćdziesiąt trzy konie i pięć i trzy litra.

Dane techniczneSpalanie i zasięgPrędkość maksymalna
Rozdział 3 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Układhybryda samoładująca · bez gniazda ładowania
Silnik spalinowy1.5 · 95 KM · 125 Nm
Silnik elektryczny204 KM · 310 Nm
Moc systemowa163 KM · 260 Nm
Przekładniahybrydowa DHT · napęd przedni
0–100 km/h8,9 s
Prędkość maksymalna150 km/h
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria1,83 kWh · NMC
Wymiary i praktyczność
Długość / rozstaw osi4320 mm / 2610 mm
Bagażnik430 l · 1190 l po złożeniu kanapy
Masa własna1550 kg
Spalanie i zasięg na baku · z cennika

Pięć i trzy dziesiąte litra.

Spalanie WLTP (mieszane)

5,3 l/100 km

Wartość w cyklu mieszanym WLTP, przy emisji 120 gramów dwutlenku węgla na kilometr. To najniższe spalanie w całej gamie Chery — niższe nawet niż w większej hybrydzie Tiggo 7 HEV, która pali 5,7 litra przy mocy wyższej o sześćdziesiąt jeden koni. Różnicę tłumaczą mniejsze nadwozie i mniejszy silnik benzynowy.

Zasięg na baku · zbiornik 51 l

~950 km

Dziewięćset pięćdziesiąt kilometrów podaje producent jako zasięg maksymalny i wartość ta zgadza się z prostym rachunkiem: pięćdziesiąt jeden litrów przy spalaniu 5,3 litra na sto kilometrów daje 962 kilometry. To rzadki przypadek, w którym deklaracja producenta nie wymaga korekty w dół — przy większości modeli zasięg katalogowy bywa liczony optymistyczniej.

Prędkość maksymalna · najniższa w gamie

Sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę.

Ta liczba wyróżnia się w tabeli, bo pozostałe modele marki jeżdżą do stu siedemdziesięciu pięciu albo stu osiemdziesięciu. Dla części kupujących nie znaczy nic, dla części przesądza o wyborze — dlatego rozkładamy ją osobno.

150 km/h

Na polskiej autostradzie obowiązuje limit stu czterdziestu kilometrów na godzinę. Zapas wynosi więc dziesięć kilometrów — auto pojedzie zgodnie z przepisami, ale bez rezerwy na wyprzedzanie z prędkością wyraźnie wyższą od potoku.

Ograniczenie wynika z konstrukcji napędu hybrydowego, w którym przy wyższych prędkościach pracuje głównie silnik benzynowy o mocy dziewięćdziesięciu pięciu koni. Deklarowane 163 konie systemowe są dostępne wtedy, gdy oba silniki pracują razem — czyli przy przyspieszaniu, nie przy stałej jeździe autostradą.

Do jazdy miejskiej i po drogach krajowych z limitem dziewięćdziesięciu kilometrów na godzinę parametr ten nie ma znaczenia. Przyspieszenie do setki w 8,9 sekundy jest zupełnie przyzwoite i to ono decyduje o wrażeniu z jazdy w codziennym ruchu.

Dla porównania w gamie marki: hybrydowe Tiggo 7 jedzie do stu siedemdziesięciu pięciu, a wszystkie pozostałe modele do stu osiemdziesięciu kilometrów na godzinę.

Prędkości maksymalne z tabel danych technicznych cenników poszczególnych modeli Chery. Wyjaśnienie roli silnika benzynowego przy wysokich prędkościach wynika z ogólnej zasady działania przekładni hybrydowej typu DHT — producent nie opisuje tego w cenniku wprost.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywaleGwarancja
Rozdział 4 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Zasięg i spalanie na czele klasy
950 km zasięgu maksymalnego i 5,3 l/100 km WLTP bez konieczności ładowania — wobec 7 l/100 km w benzynowym Omodzie 5 (147 KM) czy 8,65 l/100 km w BAIC 3. Napęd hybrydowy samoładujący sam się bilansuje w mieście i trasie.
Bogata baza z 24 systemami ADAS
Essential ma już pakiet 24 systemów wspomagania kierowcy, ekran multimedialny 12,3 cala z cyfrowymi zegarami tej samej wielkości oraz bezprzewodowy Android Auto/CarPlay — bez dopłat i bez konieczności wyboru wyższej wersji.
Cena blisko najtańszych hybryd
Essential z cennika z 1 października 2026 kosztuje 98 200 zł — o 9300 zł więcej niż MG ZS Hybrid+ w promocji do 31.12.2026 (88 900 zł; katalogowo 98 900 zł) i o 21 300 zł mniej niż Jaecoo 5 Hybrid (119 500 zł).
Największy rozstaw osi w klasie B-SUV
2610 mm rozstawu osi — tyle samo co w większym MG ZS Hybrid+ (4430 mm długości) — mimo że Tiggo 4 mierzy tylko 4320 mm. Przekłada się na miejsce na nogi w drugim rzędzie, mimo kompaktowych gabarytów zewnętrznych.

Do sprawdzenia 4

Dwa cenniki naraz, łatwo o pomyłkę
Od 1 października 2026 równolegle obowiązują cennik rocznika modelowego 2025 (Essential i Prestige) i rocznika modelowego 2026 (Comfort i Premium). Ceny są takie same, ale lista wyposażenia różni się w kilku pozycjach. Trzeba ustalić z dealerem, który rocznik faktycznie stoi w salonie — dokumenty tego nie rozstrzygają.
Gwarancja bez rozpisanych warunków w tym cenniku
Cennik modelu ogranicza się do hasła „7 lat pełnej ochrony” bez tabeli warunków — w przeciwieństwie do cenników Tiggo 7/8/9. Pełne warunki (limit km, próg SOH baterii, zakres perforacji) trzeba zweryfikować w dokumencie marki lub bezpośrednio u dealera.
Brak wyniku Euro NCAP i liczby poduszek
Oficjalne materiały nie podają wyniku zderzeniowego Euro NCAP ani dokładnej liczby poduszek powietrznych — tylko pakiet 24 systemów ADAS. Kto kupuje głównie pod kątem bezpieczeństwa biernego, powinien dopytać dealera przed decyzją.
Bagażnik i przyspieszenie w środku stawki
430 l bagażnika (1190 l po złożeniu foteli) i 8,9 s do setki to wyniki przeciętne dla segmentu — MG ZS Hybrid+ przyspiesza szybciej (8,7 s) przy większym bagażniku (443/1457 l), choć jest droższy i dłuższy o 110 mm.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca miejski i dojeżdżający do pracy w trasie 30-80 km dziennie, który chce niskiego spalania bez instalowania wallboksa i planowania ładowania — hybryda samoładująca tankuje się jak zwykłe auto benzynowe. Także rodzina szukająca najtańszego wejścia w segment hybrydowych B-SUV-ów, dla której 163 KM systemowej mocy w pełni wystarcza do codziennej jazdy.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Osoby, dla których liczy się udokumentowany wynik Euro NCAP przed zakupem — Chery go nie podaje, trzeba pytać dealera. Również kierowcy z dużym bagażem (rowery, wózek, sprzęt sportowy) — 430 l to przeciętny wynik klasy, a rywale jak MG ZS Hybrid+ oferują więcej przestrzeni. I ci, którzy chcą podpisać umowę bez wątpliwości co do rocznika i warunków gwarancji — tu warto wymusić pisemne potwierdzenie od dealera.

Na tle rywali · kompaktowe hybrydy bez wtyczki

Jak wypada wśród hybryd do 120 tysięcy.

ModelCena odMocSpalanie0–100 km/h
Chery Tiggo 4 HEV
ten model · punkt odniesienia
98 200 zł163 KM5,3 l8,9 s
kompaktowy SUV · inna grupa kapitałowa
Ponad dziewięć tysięcy taniej w promocji do końca 2026 roku (katalogowo 98 900 zł), o trzydzieści cztery konie mocniejszy i oszczędniejszy o trzy dziesiąte litra, z przewagą dwóch dziesiątych sekundy do setki. Najpoważniejszy rywal tego auta w kategorii cena za moc.
88 900 zł197 KM5,0 l8,7 s
kompaktowy SUV · ta sama grupa kapitałowa
O 14 700 zł drożej, ale z mocniejszym układem o mocy 224 koni i nadwoziem dłuższym o sto dwadzieścia siedem milimetrów. Ta sama grupa kapitałowa, wyżej pozycjonowana marka.
112 900 zł224 KM5,3 l7,9 s
kompaktowy SUV · ta sama grupa kapitałowa
Najdroższy z zestawienia, z tym samym mocniejszym układem co Omoda i nadwoziem o sześćdziesiąt milimetrów dłuższym od naszego. Trzecia marka tego samego koncernu w tej samej klasie.
119 500 zł224 KM5,3 l7,9 s
Nasza kwota to cena Essential z cennika z 1 października 2026, bez rabatu gotówkowego. Pozostałe ceny to kwoty wejścia z cenników tych modeli w dniu przeglądu: MG ZS Hybrid+ to cena promocyjna do 31.12.2026, a Omoda 5 Hybrid — cena promocyjna z cennika z 1 września 2026, bez podanej daty końca (katalogowo 119 500 zł).Porównaj szczegółowo
Porównania z udziałem Chery Tiggo 4 HEV
Gwarancja · uwaga na zakres dokumentu

Siedem lat ochrony, ale bez rozpisanej tabeli.

Cenniki tego modelu deklarują siedem lat pełnej ochrony jednym zdaniem, bez rozbicia na elementy — inaczej niż dokumenty większych Tiggo, które podają cztery osobne okresy. Rozdzielamy więc to, co ten cennik potwierdza wprost, od tego, co wiemy z pozostałych dokumentów marki.

Pojazd7 latwprost w cennikuJedyna deklaracja gwarancyjna, jaką zawiera cennik tego modelu. Limitu kilometrów w tym miejscu nie podano.
Limit przebiegu150 tys. kmz innych cenników markiWszystkie pozostałe modele Chery mają w tabeli zapis o siedmiu latach albo 150 tysiącach kilometrów, z możliwością wyboru wariantu trzyletniego bez limitu. Cennik akurat tego auta tego nie powtarza — potraktuj to jako wskazówkę do sprawdzenia, nie jako pewnik.
Perforacja nadwozia12 latz innych cenników markiDeklaracja obowiązująca w pozostałych modelach tego importera.
Lakier3 lataz innych cenników markiJak wyżej — nie ma tego w dokumencie Tiggo 4.
Pomoc drogowa3 lata34 krajeProgram Chery Assistance obejmuje całą gamę marki, więc ten akurat zapis dotyczy modelu bez wątpliwości. Obsługuje go AWP Polska.
Druga strona · czego nie potwierdza dokument

Trzy rzeczy do wyjaśnienia u dealera.

Przy tym modelu luka dokumentacyjna jest większa niż przy pozostałych autach marki i uczciwiej jest ją nazwać, niż przepisać warunki z sąsiedniego cennika.

  • Brak rozpisanej tabeli gwarancyjnejHasło o siedmiu latach pełnej ochrony nie mówi, czy chodzi o siedem lat bez ograniczeń, czy o siedem lat z limitem przebiegu. Przy pozostałych modelach marki obowiązuje limit stu pięćdziesięciu tysięcy kilometrów — poproś o wskazanie odpowiedniego zapisu w książce gwarancyjnej.
  • Brak informacji o bateriiModele z układem Super Hybrid mają osobną, ośmioletnią gwarancję na baterię, silnik i elektronikę. Ten model ma inny układ hybrydowy i cennik nie mówi, czy ta klauzula go obejmuje. Bateria jest tu wprawdzie mała, ale nadal jest elementem napędu.
  • Brak harmonogramu i cennika przeglądówŻaden z dostępnych dokumentów marki nie podaje, co ile kilometrów wypada obsługa okresowa ani ile kosztuje. Utrzymanie gwarancji zwykle zależy od terminowych przeglądów.

Cenniki Chery zawierają standardowe zastrzeżenie, że same w sobie nie stanowią udzielenia gwarancji — wiążący jest dokument gwarancyjny przekazywany przy sprzedaży przez autoryzowanego dealera. Numer pomocy drogowej: +48 22 123 66 88.

Gdzie go zobaczyć na żywo.

40 salonówKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i zapytaj o rocznik modelowy.

Przy tym modelu jazda testowa ma jeszcze jeden cel poza sprawdzeniem auta: ustalenie, z którego rocznika modelowego pochodzą egzemplarze stojące u dealera na placu — od tego zależy lista wyposażenia, choć cena jest ta sama. Marka ma w Polsce czterdzieści punktów rozsianych po trzydziestu dwóch miastach.

48 salonów Chery · 39 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Chery3Poznań3Warszawa2Gdańsk2Kraków2Łódź2Szczecin2WrocławBiałystokBielsko-BiałaBydgoszcz3Katowice i okoliceCzęstochowaGliwiceGorzów WielkopolskiKielceKrosnoLubinLublinŁomżaŁukanowiceNowy SączOlsztynOpatówek k/KaliszaOpolePłockRadomRybnikRzeszówSiedlceSłupskStare BieliceŚwidnicaToruńWłocławekWólka KosowskaZduńska WolaZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 48 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Katowice, Chorzów, Lublin, Kielce, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Lubin, Łomża).Pełna mapa i wszystkie salony →
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Chery Tiggo 4 w 2026 roku?
Według cenników z 1 października 2026: Essential 98 200 zł, Prestige 107 900 zł (w cenniku rocznika modelowego 2026 te wersje nazywają się Comfort i Premium i kosztują tyle samo). Nie ma rabatu gotówkowego, a ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł importer podaje do 31.10.2026.
Jaki napęd ma Chery Tiggo 4 i ile pali?
To hybryda samoładująca (bez ładowania z gniazdka) — silnik spalinowy 95 KM/125 Nm współpracuje z elektrycznym 204 KM/310 Nm, dając moc systemową 163 KM i 260 Nm przez skrzynię DHT. Spalanie WLTP wynosi 5,3 l/100 km, a przy baku 51 litrów zasięg maksymalny sięga 950 km. Bateria ma pojemność 1,83 kWh.
Czym różnią się wersje Essential i Prestige?
Essential ma pakiet 24 systemów ADAS, ekran multimedialny i cyfrowe zegary po 12,3 cala, bezprzewodowy Android Auto/CarPlay, klimatyzację dwustrefową, kamerę cofania i felgi 17 cali. Prestige (dopłata 9700 zł) dokłada tapicerkę ze skóry ekologicznej, elektrycznie regulowany i podgrzewany fotel kierowcy, kamerę 360°, przednie czujniki parkowania i przyciemniane tylne szyby.
Jaką gwarancję ma Chery Tiggo 4?
Cennik modelu deklaruje wprost „7 lat pełnej ochrony”, ale nie rozpisuje warunków w tabeli — w odróżnieniu od cenników Tiggo 7/8/9. Z dokumentacji marki Chery wynika standard 7 lat / 150 tys. km na pojazd lub 3 lata bez limitu przebiegu (zależnie od interpretacji), lakier 3 lata, perforacja 12 lat. Przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne potwierdzenie warunków dla tego konkretnego modelu.
Czy dopłacam za lakier lub wyposażenie dodatkowe?
Nie — Chery komunikuje to wprost hasłem „u nas za lakier nie dopłacasz”. Cennik z 1 października 2026 podaje sześć kolorów bez dopłat: cztery metalizowane i dwa perłowe (m.in. Moonlight Silver, Black Pearl, Rich Red, Pearl White).
Czy cennik Tiggo 4 pozwala porównać finansowanie?
Częściowo. Cennik z 1 października 2026 podaje przykłady reprezentatywne dla wersji Prestige (cena 107 900 zł): pożyczka Chery Flex Pay z RRSO 0% (wpłata 32 370 zł, 24 raty po około 3147 zł), pożyczka 3x33 z RRSO 0% (wpłata 36 038,60 zł, dwie raty balonowe po 35 930,70 zł) i pożyczka 50/50 z RRSO 0% (wpłata 53 950 zł) — przykłady obowiązują do 31.10.2026. Dla wybranej wersji i wkładu poproś finansującego o formularz informacyjny.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Tiggo 4 HEV? Zapytaj, z którego rocznika modelowego są auta.

To jedyny model marki, przy którym warto zacząć rozmowę od pytania o rocznik modelowy — cena jest ta sama, ale od rocznika zależy lista wyposażenia.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Chery Tiggo 4 HEV

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
98 200 złEssential 98 200 zł · OC/AC i GAP za 1 zł do 31.10.2026