Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV plug-in hybrid · rok modelowy 2026Plug-in hybryda · 90 km na prądzie

Chery Tiggo 7 CSH.1200 kilometrów bez szukania stacji.

Tiggo 7 CSH to ta sama karoseria co benzynowe Tiggo 7, ale z baterią dziesięć razy większą niż w wersji hybrydowej i z gniazdem ładowania. Dziewięćdziesiąt kilometrów na samym prądzie wystarcza na tydzień dojazdów do pracy bez uruchamiania silnika, a po wyczerpaniu baterii zostaje sześćdziesięciolitrowy bak i łącznie tysiąc dwieście kilometrów. Zobacz wszystkie modele Chery.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 40 salonach
Chery Tiggo 7 CSH / PHEV — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto czterdzieści trzy tysiące i ubezpieczenie za złotówkę.

Cztery pytaniaCena bez rabatuDwie wersje
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · plug-in bez ładowarki w domu

Cztery pytania o auto z wtyczką.

Plug-in ma sens tylko wtedy, kiedy realnie się go ładuje. Odpowiadamy na to, co decyduje o tym rachunku.

Nie mam gdzie ładować. Czy to auto ma wtedy sens?

Ograniczony. Bez ładowania wozisz stale trzysta kilogramów baterii i jeździsz jak zwykłą hybrydą — cennik podaje wtedy sześć litrów na sto kilometrów. To nadal przyzwoity wynik dla auta o mocy 279 koni, ale za samą baterię i wtyczkę dopłacasz osiemnaście tysięcy wobec hybrydy bez gniazda (Tiggo 7 HEV od 124 900 zł). Zwrot z tej dopłaty przychodzi wyłącznie z tanio ładowanego prądu.

Jak długo trwa ładowanie?

Z ładowarki prądu stałego o mocy czterdziestu kilowatów: dwadzieścia minut od trzydziestu do osiemdziesięciu procent. Z domowego gniazda albo wallboxa o mocy 6,6 kilowata: trzy godziny i dwa kwadranse na ten sam zakres. Możliwość szybkiego ładowania prądem stałym jest w plug-inach rzadka — większość przyjmuje wyłącznie prąd zmienny.

Czy bateria wystarczy na dojazdy?

Dziewięćdziesiąt kilometrów zasięgu elektrycznego to przy typowym dojeździe do pracy rzędu piętnastu kilometrów w jedną stronę trzy dni jazdy bez benzyny. Ładowanie raz na dwa albo trzy dni z domowego gniazda w zupełności wystarczy.

Czego cennik nie podaje?

Zużycia energii elektrycznej na sto kilometrów — a to liczba, bez której nie policzysz kosztu jazdy na prądzie. Wyliczamy ją niżej z pojemności baterii i deklarowanego zasięgu i pokazujemy, jak to zrobiliśmy.

Cena · cennik nr 3 z 1 października 2026

Cena, którą bez rabatu, z ubezpieczeniem za złotówkę.

Cennik z 1 października 2026 nie przewiduje rabatu gotówkowego: Select kosztuje 142 900 zł, Premium 154 900 zł. Różnica między wersjami to dwanaście tysięcy złotych, a tańsza z nich dostała nową listę wyposażenia — dwa ekrany po 12,3 cala, audio na sześć głośników i tapicerkę materiałową. Ubezpieczenie OC/AC i GAP kosztują 1 zł do końca października 2026.

od 142 900 zł

wersja Select, cennik z 1 października 2026 — bez rabatu gotówkowego

Roczne OC/AC oraz GAP po złotówce — importer podaje termin 31 października 2026

Wersja Premium kosztuje 154 900 zł. Lakier metalizowany jest w cenie — cennik wymienia go na okładce jako osobną korzyść.

Co importer dokłada do ceny
do 31.10.2026Pakiet OC, AC i NNW za złotówkęNa pierwszy rok użytkowania. Cennik nie podaje wartości tego pakietu w złotych, więc to dodatek do zakupu, a nie obniżka ceny auta.
3 lataOchrona GAP za złotówkęDopłaca różnicę między odszkodowaniem z autocasco a wartością auta z dnia zakupu przy szkodzie całkowitej lub kradzieży. Promocja trwa do 31.10.2026, a u dealera ochronę da się przedłużyć do pięciu lat.
w cenieLakier metalizowany bez dopłatyZa kolor nadwozia nie płacisz nic ekstra — to hasło z okładki cennika, a nie rabat od ceny katalogowej.
RRSO 0%Finansowanie bez odsetekPrzykład z cennika dla Select (142 900 zł): pożyczka Chery Flex Pay z wpłatą 42 870 zł i 24 ratami po około 4168 zł oraz pożyczka 3x33 z wpłatą 47 728,60 zł i dwiema ratami balonowymi po 47 585,70 zł — obie z RRSO 0%. Propozycje obowiązują do 31.10.2026.

Prąd czy benzyna — rachunek na Twoich stawkach.

Kalkulator kosztu
Rozdział 3 z 5
Koszt jazdy · policz na swoich stawkach

Ile kosztuje sto kilometrów na prądzie, a ile na benzynie?

Przy plug-inie to jedyne pytanie, które naprawdę rozstrzyga o opłacalności. Zużycie energii wyliczyliśmy sami, bo cennik go nie podaje — pojemność baterii podzielona przez deklarowany zasięg elektryczny. Stawki wpisz własne, żadnego dokumentu producenta z cenami prądu i paliwa nie ma.

zł/kWh
km/rok
l/100 km
zł/l
Tiggo 7 CSH · jazda na baterii
—zł / 100 km
—
Tiggo 7 CSH / PHEV · rocznie
—
Spalinowy · rocznie

Różnica: — rocznie. Dopłata do wersji z wtyczką wobec hybrydy bez gniazda (18 000 zł) to równowartość — takich oszczędności.

Zużycie 20,3 kWh na sto kilometrów to nasze wyliczenie: 18,3 kilowatogodziny pojemności podzielone przez dziewięćdziesiąt kilometrów deklarowanego zasięgu. Prawdziwe zużycie będzie wyższe, bo rachunek nie uwzględnia strat przy ładowaniu ani rezerwy, której układ nie pozwala wykorzystać. Spalanie 6,0 l/100 km pochodzi z tabeli WLTP w cenniku nr 3 z 1 października 2026. Wyliczenie pomija ubezpieczenie, serwis i opłaty za ładowarki publiczne.

Dwie wersje · dwanaście tysięcy różnicy

Select czy Premium?

Napęd, bateria i osiągi identyczne. Dopłata kupuje wyłącznie komfort i wygodę, nie technikę.

PodstawaSelect142 900 złcennik z 1.10.2026 · bez rabatu
  • Dachblaszany
  • Fotelepodgrzewane, regulacja ręczna
  • Klapaotwierana ręcznie
  • Audio6 głośników
  • Kamera540°

Ma już kamerę dookólną, dwa ekrany 12,3 cala, podgrzewane fotele i pełny pakiet asystentów. Rzeczy, których brakuje, to elementy wygody, nie bezpieczeństwa ani osiągów.

WyższaPremium154 900 złcennik z 1.10.2026 · bez rabatu
  • Dachpanoramiczny
  • Foteleelektryczne, podgrzewane i wentylowane
  • Klapaelektryczna
  • AudioSony, 8 głośników
  • Kamera540°

Dwanaście tysięcy dokłada panoramiczny dach, skórę ekologiczną, elektryczną regulację i wentylację foteli, pamięć ustawień kierowcy, audio Sony, ładowarkę indukcyjną i elektryczną klapę bagażnika.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4553 mm i rozstawie osi 2670 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z dużym wyświetlaczem multimediów.

Chery Tiggo 7 CSH / PHEV bok
Lewy bok
Chery Tiggo 7 CSH / PHEV przód
Przód
Chery Tiggo 7 CSH / PHEV prawy profil
Prawy profil
Chery Tiggo 7 CSH / PHEV tył
Tył
Chery Tiggo 7 CSH / PHEV lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wersja Select

Co jest w cenie tańszej wersji.

Wyposażenie seryjne wersji Select według cennika z 1 października 2026. To ta sama karoseria co w benzynowym Tiggo 7, a wnętrze ma dwa ekrany po 12,3 cala.

EkranyDwa razy 12,3 calaWyświetlacz centralny z nawigacją i cyfrowe zegary tej samej wielkości, z bezprzewodowym Android Auto i Apple CarPlay.
Napęd279 KM z trzech źródełSilnik 1.5 turbo o mocy 143 KM, silnik trakcyjny 204 KM i rozrusznik-generator ISG, spięte przekładnią 1DHT. Moment systemowy 365 Nm.
ŁadowanieDwa przewody w komplecieW standardzie obu wersji jest przewód do zwykłego gniazdka 230 V i kabel typu 2 do ładowania z wallboxa — nie trzeba ich dokupować.
WidocznośćKamera 540 stopniObraz dookoła auta razem z podglądem tego, co znajduje się pod przednim zderzakiem. W wersji Select seryjnie, nie za dopłatą.
FotelePodgrzewane już w SelectPrzednie fotele z podgrzewaniem siedziska i oparcia są w tańszej wersji standardem, przy ręcznej regulacji i tapicerce materiałowej. Elektryczna regulacja, ekoskóra i wentylacja zaczynają się od Premium.
AudioSześć głośnikówSystem audio z sześcioma głośnikami w Select; markowe audio Sony z ośmioma głośnikami wchodzi dopiero w Premium.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne wersji Select.

Spis z cennika nr 3 Chery Polska z 1 października 2026, ułożony tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci5 poz.
  • pakiet 24 systemów ADAS
  • czujniki parkowania przód i tył
  • system kamer 540°
  • mocowania fotelików ISOFIX
  • bezkluczykowy dostęp
Światła i widoczność3 poz.
  • reflektory LED
  • lusterka elektrycznie składane i podgrzewane
  • przednia szyba z izolacją akustyczną
Komfort5 poz.
  • dwustrefowa automatyczna klimatyzacja
  • podgrzewane przednie fotele
  • tapicerka materiałowa
  • kierownica wykończona ekoskórą, podgrzewana
  • felgi aluminiowe 18 cali
Multimedia5 poz.
  • ekran multimedialny 12,3 cala z nawigacją
  • cyfrowy zestaw wskaźników 12,3 cala
  • system audio z 6 głośnikami
  • asystent głosowy w języku polskim
  • bezprzewodowy Android Auto i Apple CarPlay
Napęd i ładowanie6 poz.
  • układ Chery Super Hybrid (CSH): 1,5 T-GDi + silnik elektryczny
  • bateria trakcyjna LFP 18,3 kWh
  • ładowarka pokładowa AC 6,6 kW
  • ładowanie DC do 40 kW
  • przewody do ładowania: 230 V i typu 2
  • napęd na przednią oś (FWD)

Dwieście siedemdziesiąt dziewięć koni z trzech źródeł.

Dane techniczneSpalanie i zasięg
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Układhybryda plug-in · ładowana z gniazda
Silnik spalinowy1.5 T-GDi · 143 KM · 215 Nm
Silnik elektryczny204 KM · 295 Nm
Moc systemowa279 KM · 365 Nm
0–100 km/h8,4 s
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria18,3 kWh · LFP
Zasięg elektryczny90 km
ŁadowanieDC 40 kW · AC 6,6 kW
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa60 l
Wymiary i praktyczność
Bagażnik484 l · 1269 l po złożeniu kanapy
Długość / rozstaw osi4553 mm / 2670 mm
Spalanie i zasięg łączny · z cennika

Sześć litrów po rozładowaniu baterii.

Spalanie WLTP (mieszane)

6,0 l/100 km

To wartość w cyklu mieszanym WLTP — czyli tyle spala, kiedy bateria jest już pusta i auto pracuje jak zwykła hybryda. Przy naładowanej baterii pierwsze dziewięćdziesiąt kilometrów przejeżdża bez uruchamiania silnika, więc realne spalanie zależy od tego, jak często ładujesz — i dokładnie po to jest kalkulator niżej.

Zasięg na baku · zbiornik 60 l

~1200 km

Tysiąc dwieście kilometrów podaje cennik jako zasięg łączny: dziewięćdziesiąt na baterii plus reszta z pełnego, sześćdziesięciolitrowego zbiornika. Na samej benzynie, przy katalogowym spalaniu, wychodzi tysiąc kilometrów — to najdłuższy dystans między postojami w całej gamie Chery, dłuższy nawet niż w droższym o sześćdziesiąt siedem tysięcy Tiggo 9.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywaleGwarancja
Rozdział 4 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Zasięg łączony na poziomie droższych modeli
1200 km maksymalnego zasięgu (90 km EV plus reszta na benzynie) to więcej niż w większym Tiggo 8 PHEV za 169 900 zł (1100 km) i wyraźnie więcej niż w Tiggo 7 HEV bez ładowania z gniazdka (880 km).
Cena poniżej segmentu PHEV SUV
142 900 zł za Select to mniej niż Deepal S05 PHEV Pro (149 900 zł, o 7000 zł) i Jaecoo 7 Super Hybrid (159 900 zł katalogowo, o 17 000 zł) — przy porównywalnym zasięgu elektrycznym.
Bogata baza bez dopłat za kolor
Już Select ma pakiet 24 systemów ADAS, czujniki parkowania przód i tył, kamerę 540°, dwa ekrany 12,3 cala, podgrzewane fotele i klimatyzację dwustrefową. Lakier metalizowany jest w cenie — bez dopłaty za kolor.
Gwarancja na układ hybrydowy z limitem 160 tys. km
8 lat / 160 tys. km na akumulator, silnik elektryczny i elektronikę CSH oraz 12 lat na perforację nadwozia. Sam pojazd chroniony jest 7 lat / 150 tys. km albo 3 lata bez limitu przebiegu — do wyboru korzystniejszy wariant.

Do sprawdzenia 4

Nowy cennik zmienił wersje i wyposażenie
Cennik nr 3 z 1 października 2026 nie zawiera rabatu gotówkowego: Select kosztuje 142 900 zł, a Premium 154 900 zł. Zmieniły się też nazwy wersji i lista wyposażenia najtańszej z nich (inne ekrany i audio, tapicerka materiałowa), więc porównując oferty, sprawdzaj, z którego cennika pochodzą ceny i wyposażenie.
Wolne ładowanie z obu stron
Ładowarka AC ma tylko 6,6 kW, więc pełne uzupełnienie baterii 18,3 kWh z gniazdka zajmuje ok. 3 godzin, a na szybkiej ładowarce DC moc ogranicza się do 40 kW. Deepal S05 PHEV oferuje AC 11 kW i DC 55 kW przy podobnej pojemności baterii — Tiggo 7 CSH wypada tu wyraźnie słabiej.
Brak wyniku Euro NCAP i szczegółów systemów ADAS
Ani cennik, ani broszura Chery nie podają wyniku testów zderzeniowych ani pełnej listy funkcji ADAS (poza ogólnym hasłem 'ADAS' w standardzie) — brakuje informacji o liczbie poduszek powietrznych, systemie utrzymania pasa ruchu czy rozpoznawaniu znaków. To trzeba zweryfikować bezpośrednio u dealera.
Dane doposażenia i pakietów serwisowych nieczytelne w źródle
Sekcja akcesoriów w dokumentacji producenta jest nieczytelna (subset fontu w PDF), a publicznego cennika przeglądów okresowych brak — to typowa luka dla marek niszowych w Polsce, ale utrudnia oszacowanie kosztów utrzymania na starcie.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca dojeżdżający do pracy na dystansie do 90 km, który może ładować auto w domu lub pod biurem choćby raz dziennie — większość codziennych tras pokona bez spalania paliwa, a w długą trasę zabiera zapas do 1200 km łącznie. Także rodzina szukająca SUV-a PHEV poniżej 145 000 zł z bogatym wyposażeniem w bazowej wersji, bez dopłacania za kolor czy podstawowe funkcje.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kierowca bez dostępu do ładowarki, dla którego liczy się wyłącznie szybkość uzupełniania energii — 6,6 kW AC i 40 kW DC to wynik poniżej średniej segmentu, a bez ładowania z gniazdka auto traci główny atut cenowy tej wersji. Także ktoś, kto przed zakupem chce znać wynik Euro NCAP lub pełną specyfikację systemów bezpieczeństwa — tych danych oficjalne materiały Chery nie podają.

Na tle rywali · plug-iny do 170 tysięcy

Jak wypada wśród SUV-ów z wtyczką.

ModelCena odMocZasięg EVŁadowanie DC
Chery Tiggo 7 CSH / PHEV
ten model · punkt odniesienia
142 900 zł279 KM90 km40 kW
większy SUV · ta sama grupa kapitałowa
Ta sama moc systemowa i praktycznie ta sama bateria, w nadwoziu dłuższym o sto siedem milimetrów — za 25 000 zł więcej. To największa różnica cenowa w tej tabeli.
167 900 zł279 KM90 km40 kW
SUV średniej klasy · ta sama grupa
O 17 000 zł drożej przy tej samej mocy systemowej 279 KM i tej samej baterii. Zasięg elektryczny dłuższy tylko o 1 km (91 km).
159 900 zł279 KM91 km40 kW
duży SUV · inna grupa kapitałowa
Około dwóch i pół tysiąca drożej, z baterią większą o trzy kilowatogodziny i zasięgiem elektrycznym dłuższym o dziesięć kilometrów. Alternatywa spoza koncernu, warta rozważenia przy podobnym budżecie.
145 500 zł272 KM100 kmbrak danych
Wszystkie kwoty to ceny wejścia obowiązujące w dniu przeglądu cenników. Nasza pozycja to cena Select z cennika z 1 października 2026, bez rabatu, a cena MG to kwota po rabacie promocyjnym do 31.12.2026. Omoda 7 stoi z ceną promocyjną wersji Luxury z cennika z 1 września 2026, bez podanej daty końca (katalogowo 179 900 zł), a Jaecoo 7 Super Hybrid z ceną Select bez rabatu.Porównaj szczegółowo
Gwarancja · z tabeli w cenniku

Osiem lat na to, co najdroższe.

Bateria trakcyjna jest w plug-inie najdroższym pojedynczym elementem, więc od niej zaczynamy.

Bateria, silnik i elektronika8 lat / 160 tys. kmukład Super HybridWspólna klauzula dla całego układu hybrydowego. Osiemnastokilowatogodzinne ogniwa w technologii LFP są z natury odporniejsze na starzenie od popularnych ogniw niklowo-kobaltowych.
Pojazd7 lat / 150 tys. kmalbo 3 lata bez limituWybór między dłuższym okresem z limitem przebiegu a krótszym bez żadnego limitu — formuła powtarzająca się we wszystkich cennikach tego importera.
Perforacja nadwozia12 latbez limitu kmRdza przechodząca przez blachę na wylot.
Lakier3 lataSama powłoka, rozliczana niezależnie od blachy.
Części zamienne2 latabez limitu kmOd dnia montażu w autoryzowanym serwisie.
Druga strona medaluTrzy pytania do dealera
Druga strona · czego dokumenty nie mówią

Trzy luki, które domknij u dealera.

Cennik podaje długość ochrony, ale nie jej warunki — te są w osobnym dokumencie gwarancyjnym, wydawanym dopiero przy sprzedaży. Poniżej, o co konkretnie zapytać.

  • Przy jakim spadku pojemności przysługuje wymiana bateriiOsiem lat ochrony nie znaczy nic, dopóki nie wiadomo, jaki poziom zużycia producent uznaje za usterkę. Ten cennik żadnego progu nie podaje — a w tej samej grupie kapitałowej marka Jaecoo rozpisuje aż trzy progi rozłożone w czasie.
  • Czy szybkie ładowanie prądem stałym wpływa na gwarancjęMożliwość ładowania mocą czterdziestu kilowatów jest atutem, ale część producentów zastrzega w warunkach gwarancji, że częste korzystanie z ładowarek prądu stałego przyspiesza zużycie ogniw. Sprawdź, czy taki zapis jest w książce gwarancyjnej.
  • Jak liczy się limit przebiegu przy jeździe elektrycznejAuto pokonujące dziewięćdziesiąt kilometrów dziennie na prądzie zbiera kilometry bez pracy silnika spalinowego. Limit stu pięćdziesięciu tysięcy dotyczy przebiegu całkowitego, więc dla silnika benzynowego oznacza znacznie mniej godzin pracy — o rozliczaniu tego w gwarancji dokument milczy.

Program pomocy drogowej obejmuje trzy lata i trzydzieści cztery kraje, z autem zastępczym do siedmiu dni przy awarii. Numer całodobowy: +48 22 123 66 88. Świadczenia dodatkowe przysługują wyłącznie przy awarii — po stłuczce zostaje holowanie.

Gdzie go zobaczyć na żywo.

40 salonówKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i sprawdź, czy zdążysz naładować.

Przy plug-inie warto na jeździe testowej sprawdzić dwie rzeczy: czy gniazdo ładowania jest w wygodnym miejscu i jak auto zachowuje się po wyczerpaniu baterii. Sieć Chery to czterdzieści punktów w trzydziestu dwóch miastach.

48 salonów Chery · 39 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Chery3Poznań3Warszawa2Gdańsk2Kraków2Łódź2Szczecin2WrocławBiałystokBielsko-BiałaBydgoszcz3Katowice i okoliceCzęstochowaGliwiceGorzów WielkopolskiKielceKrosnoLubinLublinŁomżaŁukanowiceNowy SączOlsztynOpatówek k/KaliszaOpolePłockRadomRybnikRzeszówSiedlceSłupskStare BieliceŚwidnicaToruńWłocławekWólka KosowskaZduńska WolaZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 48 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin, Łódź, Gdańsk, Katowice, Gliwice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Opole, Zielona Góra, Płock, Siedlce).Pełna mapa i wszystkie salony →
2
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Chery Tiggo 7 CSH / PHEV w 2026 roku?
Według cennika nr 3 z 1 października 2026 r. wersja Select kosztuje 142 900 zł, a Premium — 154 900 zł, bez rabatu gotówkowego. Ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł importer podaje do 31.10.2026, a pożyczki 3x33 i 50/50 w cenniku mają RRSO 0%.
Jaki zasięg deklaruje producent dla Chery Tiggo 7 CSH?
Producent deklaruje 90 km zasięgu na samym napędzie elektrycznym oraz do 1200 km zasięgu maksymalnego (bateria plus 60-litrowy bak benzyny). Spalanie w cyklu WLTP to 6,0 l/100 km. Wartości katalogowe warto traktować jako górną granicę — zimą i przy większym obciążeniu wynik będzie niższy.
Jak długo ładuje się Chery Tiggo 7 CSH?
Z domowego gniazdka AC o mocy 6,6 kW uzupełnienie baterii 18,3 kWh od 30 do 80% zajmuje 182 minuty. Na szybkiej ładowarce DC (do 40 kW) ten sam zakres to już tylko 20 minut. To wolniej niż w konkurencyjnym Deepalu S05 PHEV, który oferuje AC 11 kW i DC 55 kW.
Jaką gwarancję ma Chery Tiggo 7 CSH i jakie są warunki?
Pojazd chroniony jest przez 7 lat / 150 tys. km albo 3 lata bez limitu przebiegu — do wyboru korzystniejszy wariant. Akumulator, silnik elektryczny i elektronika układu Super Hybrid mają gwarancję 8 lat / 160 tys. km. Lakier: 3 lata, perforacja nadwozia: 12 lat, części zamienne: 2 lata bez limitu km. Dokumenty nie precyzują progu SOH dla baterii.
Czym różnią się wersje Select i Premium?
Select (142 900 zł) ma już pakiet 24 systemów ADAS, felgi 18 cali, kamerę 540°, dwa ekrany 12,3 cala z nawigacją, podgrzewane fotele, audio na 6 głośników i tapicerkę materiałową. Premium (154 900 zł) dokłada dach panoramiczny, przyciemniane tylne szyby, podgrzewaną przednią szybę, elektryczną klapę bagażnika, tapicerkę z ekoskóry, elektryczne fotele z pamięcią kierowcy i wentylacją, audio Sony oraz ładowarkę indukcyjną.
Czy Chery Tiggo 7 CSH ma wynik Euro NCAP i jakie ma osiągi?
Układ Super Hybrid (silnik 1,5 T-GDi 143 KM plus elektryczny 204 KM) daje moc systemową 279 KM i 365 Nm, z przyspieszeniem 0-100 km/h w 8,4 s i prędkością maksymalną 180 km/h. Wyniku Euro NCAP oficjalne materiały Chery nie podają — podobnie jak szczegółowej listy funkcji ADAS. Przed zakupem warto poprosić dealera o potwierdzenie tych danych.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Tiggo 7 CSH / PHEV? Zapytaj o ładowarkę i o ładowanie.

Przy tym modelu dwie rzeczy warto ustalić przed wizytą: jaką ładowarkę do domu poleca dealer i czy przewód typu 2 jest w komplecie, bo od tego zależy, ile naprawdę kosztuje start z plug-inem.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Chery Tiggo 7 CSH / PHEV

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt