Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV plug-in hybrid · 7 miejsc · rok modelowy 2025Siedmiomiejscowy plug-in · 279 KM

Chery Tiggo 8 CSH.1100 kilometrów na jednym baku i ładowaniu.

To samo nadwozie co w benzynowym Tiggo 8, ale z baterią 18,3 kilowatogodziny pod podłogą i mocą wyższą o sto trzydzieści dwa konie. Dziewięćdziesiąt kilometrów przejeżdża bez uruchamiania silnika, a po rozładowaniu baterii zostaje sześćdziesięciolitrowy bak. Za wtyczkę i ogniwa płaci się jednak nie tylko w cenniku — także na wadze. Zobacz wszystkie modele Chery.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 40 salonach
Chery Tiggo 8 CSH / PHEV — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto siedemdziesiąt tysięcy za siedem miejsc i wtyczkę.

Cztery pytaniaCennik z październikaDwie wersje
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · plug-in dla siedmiu osób

Cztery pytania o ciężkiego hybrydowca.

Największy plug-in w gamie i zarazem najcięższe auto marki bez napędu na cztery koła. To ma konsekwencje.

Ile realnie spala, skoro cennik podaje 2,5 litra?

Tyle nie spala nigdy. To wartość ważona z procedury homologacyjnej, która zakłada, że auto rusza w trasę z pełną baterią, i rozkłada zużycie paliwa na dystans obejmujący także jazdę elektryczną. Realny rachunek wygląda inaczej i rozkładamy go w osobnej sekcji.

Czy dwie tony masy nie zjadają zalet napędu?

Masa własna 1991 kilogramów to o 243 więcej niż w benzynowym Tiggo 8. Mimo to auto przyspiesza do setki w dziewięć sekund zamiast w 10,8 — moment obrotowy silnika elektrycznego z nawiązką pokrywa przyrost masy. Koszt widać gdzie indziej: w zużyciu opon, w drodze hamowania i w tym, ile jeszcze można dołożyć na pokład.

Czy da się naładować w rozsądnym czasie?

Szybciej, niż w plug-inach bywa. Ten model przyjmuje prąd stały o mocy czterdziestu kilowatów i uzupełnia baterię z trzydziestu do osiemdziesięciu procent w dwadzieścia minut — czyli w czasie postoju na kawę przy trasie. W domu, z gniazda o mocy 6,6 kilowata, ten sam zakres zajmuje trzy godziny i dwa kwadranse, co spokojnie mieści się w nocy. Warto wiedzieć, że obsługa ładowarek prądu stałego jest w hybrydach z wtyczką raczej wyjątkiem.

Czy to auto dla kogoś, kto nie ma gdzie ładować?

Raczej nie. Bez regularnego ładowania wozisz stale baterię i jej masę — o dwieście czterdzieści trzy kilogramy więcej niż w benzynowym Tiggo 8 o tym samym nadwoziu — a wtyczkę masz wliczoną w cenę. Sensowniejsza bywa wtedy hybryda bez wtyczki albo zwykły silnik spalinowy.

Cena · cennik nr 4 z 1 października 2026

Cena, którą i jedyna dopłata w całym cenniku.

Cennik z 1 października 2026 podaje 169 900 zł za Comfort i 179 900 zł za Prestige, bez rabatu gotówkowego. Za tę kwotę dostajesz baterię 18,3 kWh, wtyczkę i 279 KM w nadwoziu identycznym jak w benzynowym Tiggo 8. Dopłata do wtyczki zwraca się wyłącznie wtedy, gdy auto realnie jeździ na prądzie — a przy siedmiomiejscowym samochodzie rodzinnym warto policzyć to trzeźwo. Do końca października 2026 roczne OC/AC i trzyletni GAP importer liczy po złotówce.

od 169 900 zł

wersja Comfort, cennik z 1 października 2026 — bez rabatu gotówkowego

Ubezpieczenie i ochrona GAP po 1 zł — termin podany przez importera: 31 października 2026

Wersja Prestige kosztuje 179 900 zł. Lakiery metalizowane i perłowe są bez dopłat, ale matowy Mystic Grey kosztuje dodatkowe 4 000 zł — to jedyny kolor w całej gamie tego modelu wyceniony osobno.

Co importer dokłada do ceny
do 31.10.2026Pakiet OC, AC i NNW za złotówkęUbezpieczenie na pierwszy rok użytkowania. Cennik nie podaje jego wartości w złotych, więc to dodatek do zakupu, nie obniżka ceny auta.
3 lataOchrona GAP za złotówkęWyrównuje odszkodowanie z autocasco do wartości z dnia zakupu przy szkodzie całkowitej albo kradzieży. Obowiązuje do 31.10.2026, a u dealera można ją przedłużyć do pięciu lat.
w cenieLakier metalizowany bez dopłatyDopłata dotyczy wyłącznie matowego Mystic Grey za 4 000 zł; pozostałe kolory, także perłowe, są w cenie auta.
RRSO 0%Finansowanie bez odsetekPrzykład z cennika dla Prestige (179 900 zł): pożyczka Chery Flex Pay z wpłatą 53 970 zł i 24 ratami po około 5247 zł oraz pożyczka 50/50 z wpłatą 89 950 zł — obie z RRSO 0%. Propozycje obowiązują do 31.10.2026.
Dwie wersje · dziesięć tysięcy różnicy

Comfort czy Prestige?

Bateria, napęd i zasięg elektryczny identyczne. Różnica dotyczy wyposażenia kabiny, w tym ochrony bocznej tylnych rzędów.

PodstawaComfort169 900 złcennik z 1.10.2026 · bez rabatu
  • Poduszkisiedem, bez bocznych z tyłu
  • Dachblaszany
  • Foteleelektryczne, bez wentylacji
  • AudioSony, 8 głośników
  • Tapicerkaskóra czarna

Ma pełen napęd, kamerę dookólną, duży ekran i markowe audio. Przy tej cenie i tym przeznaczeniu to sensowny punkt wejścia.

WyższaPrestige179 900 złcennik z 1.10.2026 · bez rabatu
  • Poduszkiboczne również z tyłu
  • Dachpanoramiczny
  • Fotelepodgrzewane, wentylowane, z masażem
  • Audio12 głośników
  • Tapicerkaczarna albo brązowa

Dokłada boczne poduszki dla tylnych rzędów, podgrzewaną kanapę i kierownicę, podgrzewaną przednią szybę, fotel pasażera z masażem i podparciem łydek oraz wyświetlacz na szybie. Dwa głośniki siedzą w zagłówkach.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4725 mm i rozstawie osi 2710 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z ekranem 15,6 cala oraz audio Sony.

Chery Tiggo 8 CSH / PHEV bok
Lewy bok
Chery Tiggo 8 CSH / PHEV przód
Przód
Chery Tiggo 8 CSH / PHEV prawy profil
Prawy profil
Chery Tiggo 8 CSH / PHEV tył
Tył
Chery Tiggo 8 CSH / PHEV lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wersja Comfort

Co jest w cenie tańszej wersji.

Wyposażenie seryjne wersji Comfort. Karoseria i liczba miejsc jak w benzynowym Tiggo 8 — różnice dotyczą napędu i tego, co za nim idzie.

Napęd279 KM z dwóch silnikówBenzynowy 1.5 turbo o mocy 143 KM i trakcyjny elektryczny o mocy 204 KM, spięte przekładnią 1DHT. Moment systemowy 365 Nm.
Bateria18,3 kWh w technologii LFPOgniwa litowo-żelazowo-fosforanowe — mniej gęste energetycznie od niklowo-kobaltowych, ale trwalsze przy częstym ładowaniu do pełna.
Prąd na zewnątrzZasilanie V2L 3,3 kWAuto oddaje prąd do urządzeń zewnętrznych. Wymaga adaptera, którego cennik nie wymienia wśród wyposażenia.
EkranWyświetlacz 15,6 calaTen sam pionowy panel co w benzynowej wersji, z audio Sony na ośmiu głośnikach.
MiejscaSiedem foteli, bez dopłatyUkład dwa plus trzy plus dwa w standardzie. Pojemność bagażnika w trzech konfiguracjach podajemy w danych technicznych.
WidocznośćKamera 540 stopniWidok dookoła auta z podglądem strefy pod przednim zderzakiem — przy nadwoziu o długości 4725 milimetrów realnie przydatny.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne wersji Comfort.

Wykaz z cennika Chery Polska z 1 października 2026, w grupach tematycznych.

Bezpieczeństwo i asystenci4 poz.
  • system wspomagania kierowcy ADAS
  • 7 poduszek powietrznych
  • system kamer 540°
  • czujniki parkowania z przodu i z tyłu
Komfort6 poz.
  • tapicerka skórzana (czarna)
  • fotel kierowcy elektryczny, regulacja 6-kierunkowa
  • dwustrefowa automatyczna klimatyzacja
  • lusterka boczne elektrycznie podgrzewane
  • ładowarka indukcyjna do smartfona 50 W
  • felgi aluminiowe 19 cali
Multimedia3 poz.
  • ekran dotykowy 15,6 cala
  • nagłośnienie Sony, 8 głośników
  • łączność multimedialna
Napęd i ładowanie6 poz.
  • silnik 1,5 T-GDi 143 KM + silnik elektryczny 204 KM (moc systemowa 279 KM)
  • bateria LFP 18,3 kWh
  • skrzynia 1DHT
  • ładowarka AC 6,6 kW, DC do 40 kW
  • funkcja V2L (zasilanie urządzeń zewnętrznych, 3,3 kW)
  • napęd na przednią oś (FWD)
Dostępne wyłącznie w wersji Prestige11 poz.
  • dach panoramiczny
  • elektryczna klapa bagażnika
  • podgrzewana przednia szyba
  • tapicerka do wyboru: czarna lub brązowa
  • fotel kierowcy z pamięcią ustawień i regulacją lędźwiową
  • fotel pasażera elektryczny z funkcją masażu
  • fotele przednie i tylne podgrzewane, przednie wentylowane
  • podgrzewana tylna kanapa i kierownica
  • wyświetlacz HUD
  • nagłośnienie 12 głośników (w tym 2 w zagłówkach)
  • boczne poduszki powietrzne z tyłu

Dwie tony i dwieście siedemdziesiąt dziewięć koni.

Dane techniczneIle waży bateriaZasięg i spalanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Układhybryda plug-in · ładowana z gniazda
Silnik spalinowy1.5 T-GDi · 143 KM · 215 Nm
Silnik elektryczny204 KM · 295 Nm
Moc systemowa279 KM · 365 Nm
0–100 km/h9,0 s
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria18,3 kWh · LFP
Zasięg elektryczny90 km
ŁadowanieDC 40 kW · AC 6,6 kW
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa60 l
Wymiary i praktyczność
Miejsca7 · układ 2+3+2
Bagażnik193 l · 889 l · 1930 l
Masa własna1991 kg
Masa · co bateria dokłada do tego samego nadwozia

Dwieście czterdzieści trzy kilogramy różnicy.

Benzynowy Tiggo 8 i ten model mają identyczną karoserię, ten sam rozstaw osi i tę samą liczbę foteli. Różni je napęd — i to widać na wadze. Poniżej masa własna obu wersji według ich cenników.

Tiggo 8 benzynowy1748 kg masy własnej
Tiggo 8 CSH z wtyczką1991 kg masy własnej
Różnica243 kg masy własnej

Masy własne z tabel danych technicznych cenników: benzynowego Tiggo 8 z lipca 2026 i Tiggo 8 CSH z 1 października 2026. Dwieście czterdzieści trzy kilogramy to mniej więcej tyle, ile ważą trzy dorosłe osoby — a więc ubytek, który przy siedmiomiejscowym aucie warto mieć z tyłu głowy przy pakowaniu. Dokładnej ładowności nie policzymy, bo cennik nie podaje dopuszczalnej masy całkowitej ani dla jednej, ani dla drugiej wersji; to pierwsze pytanie do dealera, jeśli auto ma wozić komplet pasażerów z bagażem. Dodatkowa masa nie zaszkodziła przyspieszeniu — do setki jest o 1,8 sekundy szybciej niż w wersji benzynowej — ale wpływa na drogę hamowania i zużycie opon.

Spalanie i zasięg łączny · z cennika

Tysiąc sto kilometrów na baterii i baku.

Spalanie WLTP (mieszane)

2,5 l/100 km · wartość ważona

Ta liczba to wynik procedury homologacyjnej, nie prognoza kosztów. Obok niej cennik podaje 6,0 litra przy rozładowanej baterii i 0,4 litra przy naładowanej. Ile naprawdę zatankujesz, zależy wyłącznie od proporcji między kilometrami na prądzie a kilometrami na benzynie — rozkładamy to w osobnej sekcji.

Zasięg na baku · zbiornik 60 l

~1100 km

Zasięg łączny podany przez producenta: dziewięćdziesiąt kilometrów z baterii plus reszta z pełnego zbiornika. To o sto kilometrów mniej niż w mniejszym Tiggo 7 z tym samym napędem i tym samym bakiem — różnicę tłumaczą większa masa i wyższe opory powietrza.

Liczba homologacyjna kontra rachunek za paliwo

Skąd bierze się „2,5 litra”.

W tabeli tego modelu widnieje spalanie ważone 2,5 litra na sto kilometrów. Żaden plug-in tyle nie pali w codziennym użyciu i warto rozumieć, dlaczego ta liczba w ogóle się pojawia.

  • To średnia z jazdy elektrycznej i spalinowejProcedura homologacyjna startuje z pełną baterią i rozkłada zużyte paliwo na cały przejechany dystans — łącznie z tym pokonanym na prądzie. Im dłuższy zasięg elektryczny, tym niższa wychodzi ta średnia, choć silnik spala dokładnie tyle samo.
  • Liczba zależy od przyjętych założeńProcedura homologacyjna waży zużycie na prądzie i na benzynie według z góry założonego udziału jazdy elektrycznej. To nie jest wariant wyposażenia ani tryb jazdy, tylko sposób liczenia, który nie musi pasować do twoich tras.
  • Liczba, która naprawdę coś mówiPrzy pustej baterii ten napęd pracuje jak zwykła hybryda, a cennik podaje wtedy 6,0 litra na sto kilometrów — tyle samo co dla lżejszego Tiggo 7 CSH z identycznym układem. To liczba, od której warto zacząć rachunek na długich trasach.
  • Jak policzyć własny rachunekZsumuj kilometry, które faktycznie przejedziesz na naładowanej baterii, i odejmij je od miesięcznego przebiegu. Reszta pójdzie na benzynie. Przy dojazdach krótszych niż dziewięćdziesiąt kilometrów dziennie i ładowaniu w domu benzyna schodzi na rolę paliwa wyjazdowego.

Wartość ważona (2,5 l/100 km), zużycie przy rozładowanej baterii (6,0 l/100 km) i przy naładowanej (0,4 l/100 km) z tabeli danych technicznych cennika nr 4 z 1 października 2026.

Ile naprawdę spala — i bilans.

Liczba ważonaWerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Najwyższa moc systemowa w segmencie cenowym
279 KM i 365 Nm to więcej niż BYD Sealion 5 DM-i (212 KM, 149 990 zł) czy Deepal S05 PHEV (190 KM, 149 900 zł), choć oba kosztują mniej niż Tiggo 8 CSH. Ten sam układ napędowy dzieli z siostrzaną Omodą 7 Super Hybrid, która w cenie promocyjnej wersji Luxury kosztuje 167 900 zł i ma tylko pięć miejsc.
7 miejsc tam, gdzie rywale dają 5
Układ 2+3+2 z bagażnikiem VDA 193/889/1930 l wyróżnia Tiggo 8 CSH na tle BYD Sealion 5 DM-i, Deepal S05 PHEV czy Jaecoo 7 Super Hybrid — wszystkie to pięcioosobowe SUV-y w zbliżonej cenie.
Gwarancja z alternatywą bez limitu kilometrów
7 lat / 150 tys. km LUB 3 lata bez limitu przebiegu — korzystne dla kierowców pokonujących duże roczne przebiegi. Do tego 8 lat / 160 tys. km na akumulator, silnik i elektronikę układu hybrydowego oraz 12 lat na perforację nadwozia.
Ubezpieczenie OC/AC i GAP za złotówkę
Cennik z 1 października 2026 dodaje roczny pakiet OC/AC/NNW i trzyletnią ochronę GAP po 1 zł każdy, do 31.10.2026. To dodatek do ceny, nie obniżka: rabatu gotówkowego w tym cenniku nie ma, a pożyczki Flex Pay i 50/50 mają RRSO 0%.

Do sprawdzenia 4

Brak wyniku Euro NCAP i szczegółów systemów ADAS
Oficjalne materiały Chery nie podają wyniku testu zderzeniowego ani pełnej listy asystentów kierowcy — cennik wymienia ADAS ogólnikowo, bez rozbicia na konkretne funkcje (np. rozpoznawanie znaków, asystent pasa ruchu). Przed zakupem warto zapytać dealera o szczegóły.
Wolne ładowanie AC, umiarkowane DC
Ładowarka pokładowa AC ma tylko 6,6 kW — pełne ładowanie zajmuje 182 minuty (ponad 3 godziny). Na złączu DC do 40 kW uzupełnienie trwa 20 minut, ale to i tak mniej niż w niektórych rywalach segmentu z szybszym DC.
Dopłata do jednego koloru i brak rabatu
Lakier matowy Mystic Grey kosztuje dodatkowo 4000 zł, a pozostałe kolory są bez dopłaty. Cennik z 1 października 2026 podaje ceny katalogowe 169 900 i 179 900 zł i nie przewiduje rabatu gotówkowego.
Ograniczona dokumentacja pakietów serwisowych
Dane o kosztach przeglądów i pakietach serwisowych są nieczytelne w dostępnym cenniku (subset fontu w PDF) — nie da się dziś porównać kosztów utrzymania z konkurencją na podstawie oficjalnych materiałów. To zresztą luka wspólna dla większości marek chińskich w Polsce, nie tylko Chery.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Rodzina potrzebująca realnie siedmiu miejsc w SUV-ie plug-in hybrid, a nie tylko awaryjnego trzeciego rzędu — z możliwością ładowania w domu lub pod biurem (90 km zasięgu elektrycznego starcza na codzienne dojazdy) i rezerwą 1100 km na dłuższą trasę bez szukania ładowarki. Także kierowca, który ceni wysoką moc systemową (279 KM) w rozsądnej cenie i akceptuje wolniejsze ładowanie AC w zamian za niższy koszt zakupu.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kierowca szukający najszybszego ładowania AC do jazdy głównie na prądzie — 6,6 kW i 182 minuty to wynik poniżej czołówki segmentu. Również ci, dla których wynik Euro NCAP jest warunkiem zakupu — Chery tej informacji oficjalnie nie publikuje. I osoby liczące na pełną przejrzystość kosztów utrzymania (przeglądy, pakiety serwisowe) przed podpisaniem umowy — tych danych obecny cennik nie zawiera.

Na tle rywali · plug-iny z trzecim rzędem

Jak wypada wśród siedmiomiejscowych aut z wtyczką.

ModelCena odMocMiejsca0–100 km/h
Chery Tiggo 8 CSH / PHEV
ten model · punkt odniesienia
169 900 zł279 KM79,0 s
siedmiomiejscowy SUV · oferta w PL
Czterdzieści dwa tysiące taniej przy identycznej deklarowanej mocy systemowej. Dokumentacja tego modelu jest jednak w naszych źródłach znacznie uboższa — nie mamy dla niego ani czasu przyspieszenia, ani warunków gwarancji.
127 900 zł279 KM7brak w źródłach
duży SUV siedmioosobowy · oferta w PL
Dziesięć tysięcy drożej i o siedemdziesiąt pięć koni słabszy, ale za to szybszy do setki i wyraźnie większy — nadwozie dłuższe o sto dwadzieścia pięć milimetrów.
179 900 zł204 KM77,0 s
pięciomiejscowy SUV · ta sama grupa kapitałowa
Ten sam układ napędowy o tej samej mocy, ale w krótszym, pięciomiejscowym nadwoziu i za dwa tysiące mniej. Wybór między nimi sprowadza się do pytania, czy trzeci rząd foteli jest potrzebny.
167 900 zł279 KM58,5 s
Kwoty to ceny wejścia z cenników w dniu przeglądu; nasza to cena Comfort z cennika z 1 października 2026, bez rabatu. Omoda 7 stoi z ceną promocyjną wersji Luxury z cennika z 1 września 2026 (katalogowo 179 900 zł). Przy DFSK wpisaliśmy brak danych zamiast szacować — parametru nie ma w materiałach, którymi dysponujemy.Porównaj szczegółowo

Osiem lat na napęd.

GwarancjaCzego brakuje
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · z tabeli w cenniku

Najdłuższa ochrona dotyczy napędu.

Układ hybrydowy ma dłuższy okres niż reszta auta — i to on jest najdroższy w ewentualnej naprawie.

Bateria, silnik i elektronika8 lat / 160 tys. kmukład Super HybridJedna klauzula dla trzech elementów naraz. Producent nie podaje jednak progu zużycia pojemności, przy którym bateria kwalifikowałaby się do wymiany.
Pojazd7 lat / 150 tys. kmalbo 3 lata bez limituStandardowy wybór w cennikach tego importera. Auto rodzinne rzadko wyczerpuje limit przebiegu przed upływem siedmiu lat, więc w praktyce liczy się ta dłuższa opcja.
Perforacja nadwozia12 latbez limitu kmOchrona przed przerdzewieniem blachy na wylot.
Lakier3 lataSama powłoka — także ta matowa, za którą dopłaca się cztery tysiące.
Części zamienne2 latabez limitu kmOd dnia montażu w autoryzowanej stacji obsługi.
Druga strona · o co dopytać przed podpisem

Cztery rzeczy, których dokument nie rozstrzyga.

Cennik podaje długości okresów, ale warunki są w osobnej książce gwarancyjnej wydawanej przy sprzedaży. Poniżej luki istotne akurat przy tym aucie.

  • Dopuszczalna masa całkowita i ładownośćCennik podaje masę własną 1991 kilogramów, ale nie podaje dopuszczalnej masy całkowitej. Bez niej nie da się policzyć, ile wolno dołożyć — a przy siedmiu fotelach i najcięższym aucie w gamie to pytanie przestaje być akademickie.
  • Próg zużycia bateriiOsiem lat ochrony bez podanego progu pojemności oznacza, że kryterium kwalifikacji do wymiany zna wyłącznie producent.
  • Dopuszczalna masa przyczepyNie ma jej w tabeli danych technicznych. Skoro bagażnik przy komplecie pasażerów mieści niecałe dwieście litrów, przyczepa bywa naturalnym rozwiązaniem — i tym bardziej trzeba to sprawdzić.
  • Wpływ szybkiego ładowania na gwarancjęAuto przyjmuje prąd stały o mocy czterdziestu kilowatów, ale część producentów zastrzega w warunkach, że częste ładowanie tą metodą przyspiesza zużycie ogniw.

Pomoc drogowa działa przez trzy lata w trzydziestu czterech krajach, pod całodobowym numerem +48 22 123 66 88. Auto zastępcze przysługuje wyłącznie przy awarii i maksymalnie na siedem dni; dokument nie zobowiązuje do podstawienia pojazdu o tej samej liczbie miejsc.

Gdzie go zobaczyć na żywo.

40 salonówKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i sprawdź, jak prowadzi się dwie tony.

To najcięższe auto marki bez napędu na cztery koła. Na jeździe testowej warto zwrócić uwagę na zachowanie w zakrętach z obciążoną tylną częścią i na pracę hamulców przy zjeździe. Sieć to czterdzieści punktów w trzydziestu dwóch miastach.

48 salonów Chery · 39 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Chery3Poznań3Warszawa2Gdańsk2Kraków2Łódź2Szczecin2WrocławBiałystokBielsko-BiałaBydgoszcz3Katowice i okoliceCzęstochowaGliwiceGorzów WielkopolskiKielceKrosnoLubinLublinŁomżaŁukanowiceNowy SączOlsztynOpatówek k/KaliszaOpolePłockRadomRybnikRzeszówSiedlceSłupskStare BieliceŚwidnicaToruńWłocławekWólka KosowskaZduńska WolaZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 48 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Katowice, Sosnowiec, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Radom, Płock, Opole, Zielona Góra).Pełna mapa i wszystkie salony →
2
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Chery Tiggo 8 CSH w 2026 roku?
Według cennika nr 4 z 1 października 2026 r. Comfort kosztuje 169 900 zł, a Prestige 179 900 zł — bez rabatu gotówkowego. Ubezpieczenie OC/AC i GAP za 1 zł importer podaje do 31.10.2026.
Jaki zasięg deklaruje producent dla Chery Tiggo 8 CSH?
W trybie czysto elektrycznym auto przejeżdża do 90 km na baterii LFP 18,3 kWh. Z pełnym bakiem 60 litrów zasięg całkowity (bateria + paliwo) sięga 1100 km. Spalanie ważone wynosi 2,5 l/100 km, a przy rozładowanej baterii 6,0 l/100 km — to wartości katalogowe, w codziennej jeździe warto założyć wynik nieco wyższy.
Jak szybko ładuje się Tiggo 8 CSH?
Ładowarka pokładowa AC ma moc 6,6 kW, więc pełne naładowanie baterii zajmuje około 182 minut (ponad 3 godziny) z domowego źródła. Na stacji DC o mocy do 40 kW uzupełnienie trwa 20 minut. Auto ma też funkcję V2L (3,3 kW) — można z niego zasilić urządzenia zewnętrzne, np. na kempingu.
Jaką gwarancję ma Chery Tiggo 8 CSH?
Gwarancja mechaniczna: 7 lat / 150 tys. km lub 3 lata bez limitu kilometrów — do wyboru, w zależności od tego, co wygaśnie pierwsze przy dużym rocznym przebiegu. Układ hybrydowy Chery Super Hybrid (akumulator, silnik elektryczny, elektronika) ma osobną gwarancję 8 lat / 160 tys. km. Lakier chroniony jest 3 lata, a perforacja nadwozia — 12 lat.
Czym różnią się wersje Comfort i Prestige?
Comfort (169 900 zł) ma już ADAS, 7 poduszek powietrznych, felgi 19 cali, kamery 540°, tapicerkę skórzaną i ekran 15,6 cala z audio Sony. Prestige (179 900 zł) dokłada dach panoramiczny, elektryczną klapę bagażnika, podgrzewaną przednią szybę, wyświetlacz HUD, fotele podgrzewane i wentylowane oraz fotel pasażera z funkcją masażu.
Czy Tiggo 8 CSH ma 7 miejsc i jak duży jest bagażnik?
Tak, układ foteli to 2+3+2 — auto jest w standardzie siedmiomiejscowe, co odróżnia je od większości PHEV-ów SUV w tej cenie (zwykle 5 miejsc). Bagażnik VDA wynosi 193 l przy wszystkich rozłożonych rzędach, 889 l po złożeniu trzeciego rzędu i do 1930 l po złożeniu drugiego i trzeciego rzędu.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Tiggo 8 CSH / PHEV? Zapytaj o ładowność i o hak.

Przy najcięższym aucie w gamie dwie liczby decydują o tym, czy auto nadaje się do tego, do czego je kupujesz — a żadnej z nich nie ma w cenniku.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Chery Tiggo 8 CSH / PHEV

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt