Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV plug-in hybrid · 7 miejscHybryda plug-in · siedem miejsc

DFSK E5 PHEV.Siedem miejsc za 127 900 zł.

Siedmiomiejscowy SUV z napędem plug-in za sto dwadzieścia siedem tysięcy dziewięćset złotych — w kategorii, w której siedem miejsc i wtyczka naraz zwykle kosztują dwa razy tyle. Osiemdziesiąt siedem kilometrów na samym prądzie, sześćdziesięciolitrowy zbiornik na dalszą drogę. Zanim jednak spojrzysz na tę cenę, sprawdź, która wersja za nią stoi — różnica między nimi jest większa, niż sugeruje nazwa. Zobacz wszystkie modele DFSK.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 12 punktach
DFSK E5 PHEV — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto dwadzieścia siedem tysięcy za siedem miejsc.

Cztery pytaniaCennikDwie wersje
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · cztery pytania

Co sprawdzić przy siedmiomiejscowej hybrydzie.

Plug-in z trzema rzędami siedzeń w tej cenie to rzadkość — tym uważniej warto przeczytać, co dokładnie jest w środku.

Czy tańsza wersja to to samo auto?

Nie. Comfort nie ma żadnej kamery — ani cofania, ani panoramicznej. Nie ma też ani jednego systemu z grupy monitorowania martwego pola i ruchu poprzecznego, a poduszek powietrznych ma cztery zamiast sześciu. Rozkładamy tę listę w osobnej sekcji, bo jest dłuższa, niż wygląda z nazwy wersji.

Jaka jest gwarancja na baterię?

Nie wiadomo — i to najpoważniejsza luka przy tym konkretnym modelu. Marka nie publikuje warunków gwarancji w żadnej formie, więc nie ma także zapisu o baterii wysokiego napięcia. Przy hybrydzie plug-in bateria jest najdroższym pojedynczym podzespołem, a jej ochrona pozostaje nieudokumentowana.

Ile realnie przejadę na prądzie?

Producent deklaruje osiemdziesiąt siedem kilometrów z baterii 17,52 kilowatogodziny. To wartość wystarczająca na typowe dojazdy w tygodniu, pod warunkiem regularnego ładowania — a to trwa cztery godziny z ładowarki prądu przemiennego o mocy 6,6 kilowata. Ładowania prądem stałym cennik nie wymienia.

Czy siedem miejsc jest użyteczne?

Nadwozie ma 4760 milimetrów długości przy rozstawie osi 2785 — to proporcje SUV-a średniej klasy, nie vana. Trzeciego rzędu cennik nie opisuje wymiarami, więc przed zakupem warto go rozłożyć i posadzić w nim osobę, która ma nim jeździć naprawdę.

Cennik · dwie wersje, dwa auta

Cena, którą i dwadzieścia sześć tysięcy rabatu.

Cennik obowiązujący od pierwszego listopada 2025 podaje dla obu wersji zarówno kwotę cennikową, jak i promocyjną. Rabat jest identyczny — dwadzieścia sześć tysięcy złotych — więc różnica między wersjami zostaje ta sama: dwadzieścia cztery tysiące.

127 900 zł

wersja Comfort w promocji · cena cennikowa 153 900 zł

Cennik nie zawiera żadnej oferty finansowania — ani kredytu, ani leasingu, ani RRSO

Ceny brutto z cennika obowiązującego od 1 listopada 2025. Lakier śnieżnobiały bez dopłaty; metalizowane — ciemnoszary, wenecka zieleń i onyksowa czerń — kosztują 2500 złotych w obu wersjach.

Dwie wersje w cenniku
127 900 złComfortCena cennikowa 153 900 złotych, rabat 26 000. Wersja wejściowa z czterema poduszkami, bez kamery i bez systemów wspomagania z grupy martwego pola.
151 900 złPrestigeCena cennikowa 177 900 złotych, ten sam rabat 26 000. Sześć poduszek, kamera 360 stopni, pełny pakiet asystentów, panoramiczny szyberdach i dwanaście głośników.
2500 złLakier metalizowanyJedyna dopłata wymieniona w cenniku, identyczna dla obu wersji. Bez dopłaty dostępny jest wyłącznie kolor śnieżnobiały.
finansowanieCzego w cenniku nie maDokument nie zawiera oferty kredytu ani leasingu, nie podaje też pakietów serwisowych ani cen przeglądów.
Dwie wersje · co dzieli 24 000 złotych

Czego nie ma tańsza wersja.

Comfort i Prestige dzieli w promocji dwadzieścia cztery tysiące złotych. Poniżej wyłącznie pozycje, które cennik przypisuje wersji droższej — z pominięciem tego, co obie mają wspólne.

BezpieczeństwoCztery poduszki zamiast sześciuWersja Prestige ma sześć poduszek powietrznych, Comfort cztery. Cennik nie precyzuje, których dwóch brakuje.
BezpieczeństwoŻadnego systemu z grupy martwego polaPrestige ma monitorowanie martwego pola, asystenta zmiany pasa, ostrzeganie o pojeździe z tyłu, ruch poprzeczny przy cofaniu i ostrzeganie przed otwarciem drzwi. Comfort nie ma żadnego z nich.
WidocznośćBrak jakiejkolwiek kameryNie tylko panoramicznej. Wersja Comfort nie ma nawet kamery cofania — przy manewrach zostają czujniki tylne. Prestige ma kamerę cofania i system 360 stopni w wysokiej rozdzielczości.
BateriaBrak zarządzania temperaturą akumulatoraSystem termostatowania baterii cennik przypisuje wyłącznie wersji Prestige. Przy hybrydzie plug-in temperatura wpływa na tempo ładowania zimą i na trwałość ogniw — to pozycja ważniejsza, niż sugeruje jej miejsce na liście.
KomfortKlimatyzacja półautomatycznaPrestige ma automatyczną, z inteligentnym oczyszczaniem powietrza. Do tego panoramiczny szyberdach, bezkluczykowy dostęp, bezprzewodowe ładowanie telefonu i rejestrator jazdy — w wersji Comfort nie ma żadnej z tych rzeczy.
WnętrzeCztery głośniki zamiast dwunastuPrestige dostaje dwanaście głośników z niezależnym wzmacniaczem, tapicerkę z mikrofibry z PVC i wybór brązowego wnętrza. Comfort — cztery głośniki, sam PVC i tylko czarne wnętrze.

Zestawienie różnic z cennika DFSK E5 PHEV obowiązującego od 1 listopada 2025. Wniosek praktyczny: nazwa „Comfort” sugeruje wersję uboższą o wygody, tymczasem realna różnica leży przede wszystkim w bezpieczeństwie — dwie poduszki, brak kamery i cały pakiet asystentów po stronie droższej wersji. Do tego dochodzi zarządzanie temperaturą baterii, które jest kwestią techniczną, a nie komfortową. Jeśli budżet pozwala tylko na wersję wejściową, warto wiedzieć, że kupuje się auto z czujnikami parkowania jako jedyną pomocą przy manewrach i bez ostrzeżeń o pojazdach w martwym polu. Cennik nie przewiduje możliwości dokupienia tych systemów do wersji Comfort — jedyną wymienioną dopłatą jest lakier metalizowany za 2500 złotych.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia 7-miejscowego SUV-a o długości 4760 mm i rozstawie osi 2785 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z ekranem audio 12,3 cala.

DFSK E5 PHEV bok
Lewy bok
DFSK E5 PHEV przód
Przód
DFSK E5 PHEV prawy profil
Prawy profil
DFSK E5 PHEV tył
Tył
DFSK E5 PHEV lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie z cennika

Co jest w obu wersjach niezależnie od ceny.

Pozycje wspólne dla Comfort i Prestige, wprost z cennika producenta.

EkranSystem audio 12,3 calaMenu po polsku, CarPlay i Android Auto. Zestaw wskaźników to osobny wyświetlacz LCD o przekątnej siedmiu cali.
FoteleOgrzewanie i wentylacja z przoduObie funkcje w standardzie także w tańszej wersji — to rzadkie w tym przedziale cenowym.
StabilizacjaPełny pakiet elektroniki podwoziaESP, ABS z rozdziałem siły hamowania, wspomaganie nagłego hamowania, kontrola trakcji, asystent ruszania pod górę, automatyczne utrzymanie hamulca i asystent zjazdu ze wzniesienia.
ŚwiatłaReflektory i światła dzienne LEDW obu wersjach — inaczej niż w benzynowym FX600 tej samej marki, gdzie tańsza wersja ma je wykluczone.
ŁadowanieŁadowarka pokładowa 6,6 kWPełne naładowanie baterii prądem przemiennym zajmuje cztery godziny. Cennik nie wymienia ładowania prądem stałym.
ParkowanieCzujniki z tyłuW wersji Prestige dodatkowo z przodu. W wersji Comfort czujniki tylne są jedyną pomocą przy manewrach — kamery nie ma wcale.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne według dokumentu producenta.

Wykaz z cennika obowiązującego od 1 listopada 2025, ułożony tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci9 poz.
  • ABS z EBD
  • ESP/ESC
  • EBA/BAS/BA (wspomaganie hamowania awaryjnego)
  • ASR/TCS (kontrola trakcji)
  • HAC/HHC/HSA (asystent ruszania na wzniesieniu)
  • Auto-hold/AVH
  • HDC (kontrola zjazdu ze wzniesienia)
  • 4 poduszki powietrzne
  • czujniki parkowania z tyłu
Komfort i wnętrze6 poz.
  • ogrzewanie i wentylacja przednich foteli
  • klimatyzacja półautomatyczna
  • tapicerka PVC
  • zestaw wskaźników LCD 7 cali
  • tempomat
  • wybór trybu jazdy
Multimedia2 poz.
  • system audio 12,3 cala
  • Apple CarPlay / Android Auto (menu w języku polskim)
Oświetlenie2 poz.
  • reflektory LED
  • światła dzienne LED
Napęd i ładowanie6 poz.
  • silnik spalinowy 1.5 wolnossący F31A (102 KM/75 kW, 135 Nm)
  • silnik elektryczny TZ220XYL (177 KM/130 kW, 300 Nm)
  • bateria 17,52 kWh
  • skrzynia automatyczna E-CVT
  • ładowarka AC (pełne ładowanie ok. 4 h)
  • napęd na przednią oś (FWD)

Osiemdziesiąt siedem kilometrów na prądzie.

WyposażenieDane techniczneZasięg
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Napędhybryda plug-in · przednie koła
Silnik spalinowy1.5 wolnossący · 102 KM / 135 Nm
Silnik elektryczny130 kW · 177 KM / 300 Nm
Skrzyniaautomatyczna E-CVT · sprzęgło mokre wielotarczowe
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria17,52 kWh · zasięg elektryczny 87 km
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa60 l · norma Euro 6
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV 7-miejscowy · 4760 × 1865 × 1710 mm
Rozstaw osi2785 mm
Podwozie i koła
Zawieszenieprzód McPherson · tył wielowahaczowe
Zasięg elektryczny i ładowanie · dane producenta

Ile realnie przejedziesz na samym prądzie.

Zasięg WLTP

Na baterii87 km

Osiemdziesiąt siedem kilometrów z baterii o pojemności 17,52 kilowatogodziny. To dystans obliczony na codzienne dojazdy: przy typowym przebiegu do czterdziestu kilometrów dziennie auto może przez cały tydzień nie uruchomić silnika spalinowego. Po wyczerpaniu baterii zostaje sześćdziesięciolitrowy zbiornik paliwa i zwykła jazda hybrydowa — bez planowania postojów. Cennik nie podaje jednak ani spalania w trybie spalinowym, ani zasięgu łącznego, więc rachunku dla dłuższej trasy nie da się z niego wyliczyć.

Ładowanie AC

4 h

Pełne ładowanie z ładowarki pokładowej o mocy 6,6 kilowata. Ładowania prądem stałym cennik nie wymienia, co przy tej wielkości baterii nie zaskakuje — nocne ładowanie w domu w zupełności wystarcza. Uwaga praktyczna: system zarządzania temperaturą akumulatora cennik przypisuje wyłącznie wersji Prestige, a temperatura wpływa na tempo ładowania zimą i na trwałość ogniw.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

7 miejsc tam, gdzie rywale mają 5
Ani Geely Starray EM-i (119 900 zł), ani BYD ATTO 2 DM-i (120 740 zł), ani Chery Tiggo 7 PHEV (142 900 zł) nie oferują trzeciego rzędu siedzeń. E5 PHEV w cenie promocyjnej 127 900 zł wypada pod tym względem unikalnie w segmencie.
Bogatszy pakiet w wersji Prestige za niewielką dopłatę
Za 24 000 zł różnicy (151 900 zł vs 127 900 zł) Prestige dokłada 6 poduszek powietrznych zamiast 4, kamerę cofania z widokiem 360°, panoramiczny szyberdach, klimatyzację automatyczną, bezkluczykowy dostęp PEPS i systemy BSD/LCA/RCTA — których Comfort nie ma w ogóle.
Zbiornik paliwa 60 l ogranicza częstotliwość tankowań
Przy zasięgu elektrycznym 87 km na baterii 17,52 kWh i dodatkowym baku 60 l, PHEV nadaje się zarówno do jazdy miejskiej na prądzie, jak i tras bez obaw o zasięg całkowity — choć DFSK nie podaje deklarowanego zasięgu łącznego.
CarPlay/Android Auto z polskim menu już w bazie
System audio 12,3 cala z obsługą CarPlay i Android Auto w języku polskim, tempomat i wybór trybu jazdy są standardem nawet w tańszej wersji Comfort — bez dopłat za multimedia podstawowe.

Do sprawdzenia 4

Brak dokumentu warunków gwarancji — także na baterię HV
DFSK/Seres jako jedyna z 4 marek importera AADC (obok Bestune, Hongqi, Jetour) nie publikuje osobnego dokumentu gwarancyjnego. Dla modelu PHEV to istotna luka: kupujący nie znajdzie oficjalnie potwierdzonych okresu ani limitu przebiegu ochrony na akumulator wysokiego napięcia. Trzeba wymusić pisemne potwierdzenie warunków u dealera przed podpisaniem umowy.
Najsłabszy zasięg elektryczny w zestawieniu PHEV
87 km na baterii 17,52 kWh to wynik zbliżony do BYD ATTO 2 DM-i (40 km w wersji Active, ale przy mniejszej baterii 7,8 kWh) i wyraźnie słabszy niż Chery Tiggo 7 PHEV (90 km, bateria 18,3 kWh) czy Geely Starray EM-i (83 km, bateria 18,4 kWh). Różnice są niewielkie, ale E5 PHEV nie wygrywa w żadnym z porównań zasięgu na prądzie.
Brak wyniku Euro NCAP i niepełne dane techniczne
Oficjalne materiały DFSK nie podają wyniku testów zderzeniowych ani szczegółów jak masa własna, moment obrotowy silnika elektrycznego w liczbach systemowych, pojemność bagażnika czy zużycie paliwa — część danych w dane.md oznaczona jest jako nieczytelna lub brakująca w źródle.
Brak ofert finansowania i pakietów serwisowych
Cennik nie zawiera żadnej propozycji kredytu, leasingu ani RRSO — w przeciwieństwie do części konkurentów (np. Chery oferuje RRSO 0% i promocje ubezpieczeniowe). Nie ma też publicznego cennika przeglądów, co utrudnia oszacowanie kosztów utrzymania na starcie.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Rodzina potrzebująca 7 miejsc w budżecie do 130-150 tys. zł, dla której priorytetem jest liczba foteli, a nie najdłuższy zasięg elektryczny — codzienne dojazdy do 87 km można pokonywać wyłącznie na prądzie, a bak 60 l zabezpiecza dłuższe trasy. Kupujący gotowy samodzielnie wyjaśnić u dealera warunki gwarancji na piśmie, zamiast polegać wyłącznie na materiałach marketingowych.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Osoby szukające najdłuższego możliwego zasięgu na samym prądzie — Chery Tiggo 7 PHEV i Geely Starray EM-i oferują porównywalny lub dłuższy zasięg elektryczny przy podobnej cenie. Również kupujący, dla których udokumentowana gwarancja na baterię wysokiego napięcia i wynik Euro NCAP są warunkiem koniecznym przed podpisaniem umowy — DFSK tych informacji oficjalnie nie publikuje.

Na tle rywali · hybrydy plug-in

Jak wypada wśród SUV-ów z wtyczką.

ModelCena odMocZasięg EVBateria
DFSK E5 PHEV
ten model · punkt odniesienia
127 900 zł279 KM87 km17,52 kWh
siedmiomiejscowy plug-in · oferta w PL
Najbliższy odpowiednik w polskiej sprzedaży: również siedem miejsc i dokładnie ta sama moc systemowa. Czterdzieści dwa tysiące drożej, ale z pełnymi warunkami gwarancji po polsku, łącznie z osobnym zapisem dla baterii.
169 900 zł279 KM90 km18,3 kWh
SUV plug-in · oferta w PL
Osiem tysięcy taniej, ale pięć miejsc zamiast siedmiu i siedemnaście koni mniej. Ma opublikowane warunki gwarancji, w tym dla baterii wysokiego napięcia.
119 900 zł262 KM83 km18,4 kWh
SUV hybrydowy z wtyczką · oferta w PL
Najtańszy w zestawieniu, o szesnaście tysięcy poniżej naszej ceny. Pięciomiejscowy, o sześćdziesiąt jeden koni słabszy, za to z niemal identycznym zasięgiem elektrycznym.
111 900 zł218 KM86 km18,8 kWh
Ceny z cenników w dniu przeglądu, u Chery i Leapmotor z cenników od 1 października 2026. Tylko jeden z rywali oferuje trzeci rząd siedzeń — i kosztuje o czterdzieści dwa tysiące więcej. Każdy z trzech ma natomiast opublikowane warunki gwarancji, czego o marce tego modelu powiedzieć nie można.Porównaj szczegółowo

Bateria bez dokumentu.

GwarancjaWyłączenia
Rozdział 4 z 5
Gwarancja i assistance

Baterii nikt nie objął na piśmie.

Przy hybrydzie plug-in pierwsze pytanie kupującego dotyczy zwykle baterii. Tu nie ma na nie odpowiedzi w żadnym dokumencie marki.

Gwarancja na bateriębrak dokumentuluka krytycznaMarka nie publikuje warunków gwarancji dla żadnego modelu, więc nie ma także zapisu o baterii wysokiego napięcia: ani okresu, ani limitu przebiegu, ani progu utrzymania pojemności. Przy najdroższym podzespole auta to najpoważniejsza luka w całej dokumentacji.
Gwarancja pojazdubrak dokumentuluka potwierdzonaCennik zawiera wyłącznie zastrzeżenie, że podane informacje na temat gwarancji nie stanowią jej udzielenia. To jedyna z czterech marek tego importera bez opublikowanych warunków.
Assistance3 lata · także za granicąz repatriacjąProgram obejmuje sprowadzenie auta do Polski, jeśli naprawa za granicą potrwa dłużej niż dziesięć dni, oraz koszt dojazdu po naprawiony pojazd.
Zgłoszenie awarii24 godzinyTermin liczony od wystąpienia zdarzenia, po jego upływie świadczenie nie przysługuje.
Numer alarmowy22 558 60 30całodobowyProgram prowadzi AWP P&C z grupy Allianz. Assistance obowiązuje trzy lata od początku gwarancji — której warunków marka nie publikuje.
Druga strona · wyłączenia assistance

Kiedy pomoc nie przyjedzie.

Skoro assistance jest tu jedynym opisanym na piśmie zabezpieczeniem, warto znać jego granice.

  • Doba na zgłoszenieDwadzieścia cztery godziny od zdarzenia. To dwa razy mniej niż w programie siostrzanej marki Jetour, prowadzonym przez tego samego ubezpieczyciela.
  • Nieważne badanie techniczneJeśli stan techniczny miał związek ze zdarzeniem, a przegląd był nieważny, świadczenie nie przysługuje.
  • Ta sama usterka w ciągu 28 dniPowtórne wezwanie do awarii, która nie została trwale usunięta, może nie zostać pokryte.
  • Rozładowana bateria trakcyjnaRegulaminy assistance zwykle traktują brak energii inaczej niż awarię. Ten dokument nie zawiera osobnej sekcji dla aut z wtyczką, więc przy hybrydzie plug-in warto o to zapytać wprost przed zakupem.
  • Alkohol, rajdy, siła wyższaStandardowy katalog wyłączeń: udział w wyścigach, kierowanie pod wpływem, działania wojenne, promieniowanie, cyberatak.

Warunki z Ogólnych Warunków Ubezpieczenia DFSK Assistance, uchwała nr 005/2025, obowiązujące od 7 maja 2025 roku. Punkt o baterii trakcyjnej jest naszą uwagą, a nie cytatem — dokument nie odnosi się do aut elektryfikowanych osobno, co przy modelu plug-in w gamie marki jest brakiem wartym zgłoszenia dealerowi na piśmie.

Dwanaście punktów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i usiądź w trzecim rzędzie.

Przy siedmiomiejscowym SUV-ie o długości niecałych czterech metrów osiemdziesięciu trzeci rząd jest tą częścią auta, której nie da się ocenić z tabeli. Marka ma dwanaście punktów w dwunastu miastach.

12 salonów DFSK · 12 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami DFSKAgatówkaBoguchwałaBogumiłowiceGorzów WielkopolskiKaliszKatowiceLublinOpolePszczynaSzczecinTarnowskie GóryWielogóra k.Radomiakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 12 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 12 punktów w Polsce (Katowice, Gorzów Wielkopolski, Pszczyna, Opole, Lublin, Kalisz, Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje DFSK E5 PHEV w 2026 roku?
Według cennika obowiązującego od 1 listopada 2025 r. wersja Comfort ma cenę katalogową 153 900 zł, ale w cenie promocyjnej kosztuje 127 900 zł. Prestige to odpowiednio 177 900 zł katalogowo i 151 900 zł promocyjnie. Dopłata do lakieru metalizowanego (ciemnoszary, wenecka zieleń, onyksowa czerń) wynosi 2500 zł w obu wersjach — lakier śnieżnobiały jest bez dopłaty.
Jaki jest zasięg elektryczny DFSK E5 PHEV?
Bateria 17,52 kWh pozwala przejechać 87 km wyłącznie na prądzie. To wynik zbliżony do rywali w segmencie, ale nie najlepszy — Chery Tiggo 7 PHEV oferuje 90 km z nieco większą baterią 18,3 kWh. Ładowanie AC zajmuje około 4 godzin. DFSK nie podaje oficjalnie deklarowanego zasięgu całkowitego z pełnym bakiem i naładowaną baterią.
Czym różnią się wersje Comfort i Prestige?
Prestige (151 900 zł) dokłada względem Comfort (127 900 zł): 6 poduszek powietrznych zamiast 4, kamerę cofania z widokiem panoramicznym 360° (Comfort nie ma żadnej kamery), panoramiczny szyberdach, klimatyzację automatyczną zamiast półautomatycznej, bezkluczykowy dostęp PEPS, bezprzewodowe ładowanie telefonu oraz systemy BSD/LCA/RCW/RCTA/DOW, których Comfort nie ma wcale. To realnie odrębny poziom bezpieczeństwa, nie tylko komfortu.
Jaką gwarancję ma DFSK E5 PHEV?
DFSK/Seres jako jedyna spośród czterech marek importera AADC (obok Bestune, Hongqi, Jetour) nie publikuje osobnego dokumentu z warunkami gwarancji — cennik zawiera wyłącznie ogólne zastrzeżenie, że informacje o gwarancji nie stanowią jej udzielenia. Nie ma potwierdzonych okresów ani limitów przebiegu, w tym dla baterii wysokiego napięcia. Przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne potwierdzenie warunków.
Czy DFSK E5 PHEV ma 7 miejsc i jaki napęd?
Tak, E5 PHEV ma układ 7-miejscowy, co wyróżnia go na tle konkurencyjnych PHEV-ów w tej cenie (Geely Starray EM-i, BYD ATTO 2 DM-i, Chery Tiggo 7 PHEV mają po 5 miejsc). Napęd to plug-in hybrid na przednią oś (FWD): silnik spalinowy 1.5 wolnossący (102 KM) współpracujący z silnikiem elektrycznym (177 KM), razem dającymi przybliżoną moc systemową 279 KM, ze skrzynią automatyczną E-CVT.
Czy DFSK E5 PHEV ma wynik Euro NCAP i ofertę finansowania?
Nie — oficjalne materiały DFSK nie podają wyniku testów zderzeniowych Euro NCAP ani żadnej oferty kredytu, leasingu czy RRSO. Cennik nie zawiera też publicznego cennika przeglądów serwisowych. To ograniczenia dokumentacyjne, które warto wyjaśnić bezpośrednio u dealera przed podjęciem decyzji zakupowej.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o E5 PHEV? Zapytaj o gwarancję baterii.

Przy hybrydzie plug-in bez opublikowanych warunków gwarancji to pytanie numer jeden — i warto poprosić o odpowiedź na piśmie.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: DFSK E5 PHEV

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt