Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV plug-in hybrid 7-osobowy · rok modelowy 2026Siedmiomiejscowy SUV · plug-in

Forthing U-TOUR PHEV.Siedem miejsc za 179 900 zł.

Najmocniejsza i najszybsza odmiana U-Toura, a zarazem jedyna, którą da się ładować z gniazda. Sto dziewiętnaście kilometrów na samym prądzie w aucie z trzecim rzędem foteli to wynik, który wśród siedmiomiejscowych w naszej bazie ustępuje tylko autu o trzydzieści tysięcy droższemu. Zobacz wszystkie modele Forthing.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 23 punktach
Forthing U-TOUR PHEV — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto dziewiętnaście kilometrów na prądzie.

Cztery pytaniaDwie ceny w jednym cennikuZasięg w praktyce
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · plug-in dla siedmiu osób

Cztery pytania o auto z wtyczką i trzecim rzędem.

Przy najdroższej odmianie rodziny liczy się przede wszystkim to, czy da się z niej realnie korzystać.

Czy sto dziewiętnaście kilometrów wystarczy na codzienność?

Przy dojazdach do dwudziestu kilometrów w jedną stronę wystarcza na dwa albo trzy dni bez benzyny. To najdłuższy zasięg elektryczny w gamie tego producenta wśród aut z trzecim rzędem i drugi najdłuższy wśród wszystkich siedmiomiejscowych, jakie opisujemy — dłuższy ma tylko Chery Tiggo 9 za 209 900 zł.

Co jeśli nie mam gdzie ładować?

Wtedy ta dopłata nie ma sensu ekonomicznego. Wozisz stale baterię ważącą swoje, a auto pracuje jak zwykła hybryda. Przy braku ładowarki w domu albo w pracy sensowniejszym wyborem jest odmiana hybrydowa, tańsza o osiemnaście tysięcy.

Ile realnie zabiorę na pokład?

Masa własna wynosi 1950 kilogramów, czyli o sto sześćdziesiąt więcej niż w wersji benzynowej. Cennik nie podaje dla tej odmiany dopuszczalnej masy całkowitej, więc ładowności nie da się z dokumentów wyliczyć — w wersji benzynowej wynosi 470 kilogramów i tu będzie odpowiednio mniejsza.

Jaka jest gwarancja na baterię?

Nieznana, tak jak przy wszystkich autach tej marki. Przy baterii o pojemności dwudziestu kilowatogodzin to najpoważniejsza luka informacyjna przy tym zakupie i pierwsze pytanie do dealera.

Cena · okładka mówi co innego niż tabela

Cena, którą i różnica wynosi pięć tysięcy.

Strona tytułowa cennika reklamuje ten model kwotą „od 174 900 zł”, a jedyna pozycja w tabeli cenowej tego samego dokumentu opiewa na 179 900 zł. Model występuje w jednej wersji, więc nie ma tańszego wariantu, do którego niższa kwota mogłaby się odnosić. Podajemy tę z tabeli, bo to ona ma przypisaną konkretną specyfikację.

179 900 zł

jedyna wersja wyposażenia, cennik obowiązujący od 23 kwietnia 2026

Okładka tego samego cennika podaje „od 174 900 zł” — rozbieżność 5 000 zł do wyjaśnienia u dealera

To najdroższa odmiana U-Toura: wersja benzynowa kosztuje od 145 900 zł, hybrydowa od 161 900 zł. Za możliwość ładowania i 119 kilometrów jazdy elektrycznej dopłaca się więc trzydzieści cztery tysiące wobec benzyny.

Co dostajesz za dopłatę wobec pozostałych odmian
119 kmJazda elektrycznaPrzy typowym dojeździe do pracy i szkoły oznacza to tydzień bez uruchamiania silnika, o ile ładujesz w domu.
7,0 sNajlepsze osiągi w rodzinieO trzy sekundy szybciej do setki niż wersja benzynowa i o dwie niż hybryda, dzięki mocy 204 koni i momentowi 310 Nm.
14,6 calaNajwiększy ekranZamiast 12,25 cala w pozostałych odmianach U-Toura.
0 l bagażnikaCzego dopłata nie zmieniaBateria nie odbiera przestrzeni ładunkowej — pojemności pozostają takie same jak w wersji benzynowej. Nie zmienia się też układ ani liczba foteli.
Zasięg elektryczny · w aucie na siedem osób

Sto dziewiętnaście kilometrów bez kropli paliwa.

Zasięg elektryczny w siedmiomiejscowym SUV-ie rzadko przekracza sto kilometrów — bateria musi zmieścić się pod podłogą, nie zabierając miejsca trzeciemu rzędowi. Tutaj się udało i warto zobaczyć, co to znaczy w codziennym użyciu.

119 km

Przy dojeździe piętnaście kilometrów w jedną stronę to niecałe cztery dni jazdy bez uruchamiania silnika spalinowego. Odwożenie dzieci do szkoły, dojazd do pracy i zakupy mieszczą się w tym budżecie bez problemu.

Spośród wszystkich siedmiomiejscowych aut z wtyczką w naszej bazie dłuższy zasięg ma tylko Chery Tiggo 9 — 147,6 kilometra, ale za 209 900 złotych, czyli o trzydzieści tysięcy więcej. Siedmiomiejscowe plug-iny Chery Tiggo 8 PHEV i DFSK E5 zatrzymują się odpowiednio na dziewięćdziesięciu i osiemdziesięciu siedmiu.

Warunek jest jeden: trzeba mieć gdzie ładować. Bez własnego gniazda albo ładowarki w pracy bateria stanie się wyłącznie dodatkowymi kilogramami, za które zapłacono trzydzieści cztery tysiące dopłaty wobec wersji benzynowej.

Czego nie wiemy: cennik nie podaje mocy ładowania ani czasu potrzebnego na napełnienie baterii. Przy pojemności dwudziestu kilowatogodzin i typowym domowym gnieździe o mocy 3,7 kilowata pełne ładowanie zajęłoby około sześciu godzin, ale to nasze przybliżenie, nie deklaracja producenta.

Zasięg elektryczny i pojemność baterii z cennika obowiązującego od 23 kwietnia 2026. Porównanie z pozostałymi siedmiomiejscowymi autami z wtyczką na podstawie cenników ich producentów. Szacunek czasu ładowania to wyliczenie z pojemności i typowej mocy domowego przyłącza — producent tych wartości nie podaje.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia dużego SUV-a o długości 4850 mm i rozstawie osi 2900 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z 7 miejscami w układzie 2+2+3.

Forthing U-TOUR PHEV bok
Lewy bok
Forthing U-TOUR PHEV przód
Przód
Forthing U-TOUR PHEV prawy profil
Prawy profil
Forthing U-TOUR PHEV tył
Tył
Forthing U-TOUR PHEV lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie seryjne

Co jest w cenie jedynej wersji.

Model nie ma wariantów wyposażenia. Poniżej to, co odróżnia tę odmianę od tańszych wersji U-Toura.

Napęd204 KM z wtyczkąSilnik 1.5 wsparty jednostką elektryczną, moment systemowy 310 Nm. Najmocniejszy wariant rodziny U-Tour.
Bateria20,16 kWhPozwala przejechać 119 kilometrów bez uruchamiania silnika spalinowego. Ładowana z gniazda, w odróżnieniu od odmiany hybrydowej.
EkranWyświetlacz 14,6 calaO ponad dwa cale większy niż w benzynowej i hybrydowej wersji tego samego auta.
MiejscaSiedem foteli, układ 2+2+3Dwa osobne fotele w drugim rzędzie z przejściem do trzeciego — układ wspólny dla całej rodziny U-Tour.
BagażnikOd 234 do 2032 litrówBateria nie zabiera przestrzeni ładunkowej: pojemności identyczne jak w pozostałych odmianach.
OsiągiSiedem sekund do setkiNajszybsze auto w całej gamie Forthing poza sedanem S7 REEV, mimo masy przekraczającej 1950 kilogramów.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne odmiany z wtyczką.

Wykaz z cennika wersji plug-in obowiązującego od kwietnia 2026.

Bezpieczeństwo i asystenci7 poz.
  • system hamowania awaryjnego (AEB) i ostrzegania przed kolizją czołową (FCW)
  • ostrzeganie przed niezamierzoną zmianą pasa (LDW) i asystent zmiany pasa (LCA)
  • monitorowanie martwego pola (BSD) i ruchu poprzecznego z tyłu (RCTA, RCW)
  • ostrzeganie o nadjeżdżającym pojeździe przy otwieraniu drzwi (DOW)
  • kamera cofania HD i kamera 360°, czujniki parkowania przód i tył
  • tempomat adaptacyjny
  • uchwyty ISOFIX w drugim rzędzie
Światła i widoczność3 poz.
  • reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej
  • automatyczne przełączanie świateł mijania/drogowe
  • wycieraczki przednie z czujnikiem deszczu
Komfort6 poz.
  • dach panoramiczny sterowany elektrycznie z relingami dachowymi
  • klimatyzacja automatyczna jednostrefowa z nawiewem na drugi rząd
  • fotele przednie i drugiego rzędu: elektryczna regulacja, podgrzewanie i wentylacja
  • trzeci rząd 3-osobowy, oparcia dzielone 60:40, składane na równo z podłogą bagażnika
  • elektryczna klapa bagażnika
  • system dostępu bezkluczykowego z Auto Hold
Multimedia6 poz.
  • ekran centralny 14,6 cala
  • cyfrowy zestaw wskaźników 8,8 cala
  • bezprzewodowe CarPlay / Android Auto
  • 6 głośników
  • ładowarka bezprzewodowa do smartfonów
  • radio FM/AM z DAB i RDS, Bluetooth
Napęd i ładowanie5 poz.
  • silnik spalinowy 1,5 l (150 KM) + silnik elektryczny (204 KM)
  • bateria trakcyjna Li-NMC 20,16 kWh
  • ładowarka pokładowa AC 6,6 kW
  • napęd na przednie koła (FWD)
  • felgi aluminiowe 18 cali

Dwieście cztery konie i siedem sekund.

Dane techniczneZasięg łączny
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Układhybryda plug-in · ładowana z gniazda
Moc systemowa204 KM · 310 Nm
0–100 km/h7,0 s
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria20,16 kWh
Zasięg elektryczny119 km
Zasięg łączny980 km
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa50 l
Wymiary i praktyczność
Miejsca7 · układ 2+2+3
Długość / rozstaw osi4850 mm / 2900 mm
Bagażnik234 l · 1086 l · 2032 l
Masa własna1950 kg
Spalanie i zasięg łączny · z cennika

Dziewięćset osiemdziesiąt kilometrów łącznie.

Spalanie WLTP (mieszane)

1,0 l/100 km · wartość ważona

Jeden litr na sto kilometrów to liczba z procedury homologacyjnej, która zakłada start z pełną baterią i rozkłada zużyte paliwo na cały dystans, łącznie z tym przejechanym na prądzie. Realny rachunek zależy wyłącznie od proporcji: pierwsze sto dziewiętnaście kilometrów po naładowaniu jest praktycznie bezpaliwowe, potem auto pracuje jak hybryda. Cennik nie podaje osobno zużycia przy rozładowanej baterii, co jest brakiem istotnym przy planowaniu dłuższych tras.

Zasięg na baku · zbiornik 50 l

~980 km

Zasięg łączny deklarowany przez producenta: 119 kilometrów z baterii plus reszta z pięćdziesięciolitrowego zbiornika, mniejszego o pięć litrów niż w pozostałych odmianach U-Toura. Przy siedmiu pasażerach i bagażu realny dystans będzie zauważalnie krótszy.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Siedem miejsc w cenie poniżej 180 tys. zł
Układ 2+2+3 z trzecim rzędem i oparciami składanymi na płasko — tańsza propozycja niż MGS9 PHEV (172 900-181 900 zł) przy porównywalnym zasięgu elektrycznym i mocniejszym silnikiem elektrycznym (204 KM wobec danych MG).
Bogaty standard bez pakietów opcji
Jedyna wersja wyposażenia od razu ma panoramiczny dach, fotele przednie i drugiego rzędu podgrzewane i wentylowane, tempomat adaptacyjny, kamerę 360°, bezprzewodowe CarPlay/Android Auto i 14,6-calowy ekran. Dopłaca się wyłącznie za kolor nadwozia (do 5400 zł) i jasne wnętrze (1500 zł).
Spory zasięg całkowity, oszczędny tryb hybrydowy
980 km zasięgu łącznego przy zużyciu ważonym 1,0 l/100 km paliwa i 170 Wh/km energii elektrycznej. Ładowanie AC 6,6 kW napełnia baterię 10-100% w 3 godziny — wystarczy popołudniowy postój pod domem.
Kompletny pakiet asystentów bezpieczeństwa
AEB, LDW, LCA, DOW, RCTA, BSD i czujnik deszczu w standardzie — zestaw zbliżony do droższych rywali, mimo braku oficjalnego wyniku Euro NCAP.

Do sprawdzenia 4

Zero danych o gwarancji, serwisie i finansowaniu
Ani cennik, ani arkusz danych technicznych nie zawierają sekcji gwarancyjnej — jedyna wzmianka to ogólne zastrzeżenie prawne, bez okresu, przebiegu czy zakresu ochrony akumulatora. Dokumentacja milczy też o pakietach serwisowych i ofertach finansowania (kredyt, leasing) — cennik podaje wyłącznie cenę gotówkową brutto. Rywale podają gwarancję wprost: MGS9 PHEV ma 7 lat / 150 tys. km na pojazd, Chery Tiggo 9 dodatkowo 8 lat / 160 tys. km na baterię. U Forthing trzeba pytać dealera i domagać się potwierdzenia na piśmie.
Najmniejszy bagażnik w segmencie 7-osobowych PHEV
234 l przy wszystkich siedzeniach rozłożonych — mniej niż MGS9 PHEV (332 l) i wyraźnie mniej niż Chery Tiggo 9 z trzecim rzędem złożonym. Przy pełnej obsadzie 7 osób bagaż praktycznie się nie mieści.
Rozbieżność ceny na okładce cennika
Strona tytułowa cennika reklamuje cenę 'od' 174 900 zł, ale w tabeli jest tylko jedna cena — 179 900 zł. Różnica 5000 zł może być pozostałością szablonu albo błędem redakcyjnym — do wyjaśnienia przed złożeniem zamówienia.
Brak ładowania DC i danych o osiągach systemowych
Dokumentacja nie podaje mocy ani czasu ładowania DC — prawdopodobnie model go nie obsługuje, co przy 20,16 kWh baterii oznacza tylko wolne ładowanie z gniazda AC. Producent nie podaje też łącznej mocy systemowej PHEV, tylko osobno moc silnika spalinowego (150 KM) i elektrycznego (204 KM).
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Rodzina potrzebująca siedmiu miejsc i krótkich dojazdów na prądzie (do pracy, szkoły, zakupów w promieniu kilkudziesięciu kilometrów), która ładuje auto z gniazda AC w domu lub firmie i nie planuje częstych postojów na szybkich ładowarkach DC. Kupujący, dla których liczy się cena wejścia poniżej 180 tys. zł za trzeci rząd siedzeń, a kwestię gwarancji są gotowi wyjaśnić bezpośrednio z dealerem przed zakupem.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kierowcy pokonujący długie trasy autostradowe i liczący na szybkie ładowanie DC w trasie — dokumentacja go nie potwierdza. Rodziny z dużą ilością bagażu przy pełnej, siedmioosobowej obsadzie — 234 l to najmniej w tym zestawieniu. Także ci, dla których pisemna gwarancja na baterię i pojazd jest warunkiem zakupu — Forthing na razie takich danych publicznie nie podaje.

Na tle rywali · siedmiomiejscowe plug-iny

Jak wypada wśród aut z trzecim rzędem i wtyczką.

ModelCena odZasięg EVMoc0–100 km/h
Forthing U-TOUR PHEV
ten model · punkt odniesienia
179 900 zł119 km204 KM7,0 s
flagowy SUV plug-in · oferta w PL
Trzydzieści tysięcy drożej, ale z zasięgiem elektrycznym dłuższym o dwadzieścia dziewięć kilometrów, mocą wyższą o 224 konie i napędem na cztery koła. Do tego pełna tabela gwarancyjna w cenniku, z ośmioletnią ochroną baterii.
209 900 zł147,6 km428 KM5,4 s
siedmiomiejscowy plug-in · oferta w PL
Dziesięć tysięcy taniej, mocniejszy o siedemdziesiąt pięć koni, ale z zasięgiem elektrycznym krótszym o dwadzieścia dziewięć kilometrów i wolniejszy o dwie sekundy.
169 900 zł90 km279 KM9,0 s
siedmiomiejscowy plug-in · oferta w PL
Pięćdziesiąt dwa tysiące taniej i najmocniejszy w tej trójce na papierze, ale najsłabiej udokumentowany — nie mamy dla niego czasu przyspieszenia ani warunków gwarancji.
127 900 zł87 km279 KMbrak danych
Ceny wejścia z cenników w dniu przeglądu. Nasza kwota pochodzi z tabeli cennika; okładka tego samego dokumentu podaje 174 900 zł, co rozliczamy w sekcji o cenie.Porównaj szczegółowo

Bateria bez warunków.

GwarancjaBraki w cenniku
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · UWAGA: nie z dokumentów producenta

Dwadzieścia kilowatogodzin bez żadnych warunków.

Bateria jest w tej odmianie elementem najdroższym i jedynym, którego nie ma w tańszych wersjach. Jest też jedynym, o którym nie wiemy zupełnie nic.

Bateria trakcyjnabrak danychnajpoważniejsza lukaDwadzieścia kilowatogodzin ogniw bez podanego okresu ochrony, limitu przebiegu i progu utraty pojemności. Konkurencyjne marki podają dla porównywalnych baterii osiem lat i 160 tysięcy kilometrów.
Pojazd5 lat / 150 tys. kmźródło zewnętrzneUstalenie z dwóch zgodnych zestawień branżowych z 2025 roku.
Silnik, elektryka, zawieszenie3 lata / 100 tys. kmhaczykKrótsza ochrona podzespołów niż samego pojazdu — przy odmianie plug-in obejmuje to również sterowanie układem wysokiego napięcia.
Perforacja nadwozia5 lat / 150 tys. kmźródło zewnętrzneRdza przechodząca przez blachę.
Lakier3 lata / 100 tys. kmźródło zewnętrznePowłoka lakiernicza z limitem przebiegu.
Druga strona · trzy braki i jedna sprzeczność

Czego cennik nie rozstrzyga.

Przy najdroższym wariancie rodziny lista niewiadomych jest dłuższa niż przy tańszych, bo dochodzą pytania o baterię i ładowanie.

  • Cena: 174 900 czy 179 900 złotychOkładka cennika i tabela w tym samym dokumencie podają różne kwoty przy jednej wersji wyposażenia. Pięć tysięcy różnicy to nie jest szczegół redakcyjny.
  • Moc i czas ładowania bateriiCennik nie podaje, jaką mocą można ładować to auto ani ile trwa napełnienie baterii — a przy plug-inie to informacja decydująca o codziennej wygodzie.
  • Dopuszczalna masa całkowita
  • Zużycie paliwa przy pustej bateriiPodano wyłącznie wartość ważoną. Kierowca planujący trasę dłuższą niż zasięg elektryczny nie ma z czego wyliczyć kosztu.

Wszystkie braki dotyczą cennika tej odmiany, obowiązującego od 23 kwietnia 2026. Warunki gwarancji ustalone poza dokumentami producenta, z dwóch zestawień branżowych z 2025 roku.

Dwadzieścia trzy punkty w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i zapytaj o moc ładowania.

Cennik nie podaje, jak szybko ładuje się bateria — a przy plug-inie to informacja, która decyduje o tym, czy da się z niego korzystać zgodnie z przeznaczeniem. Sieć marki to dwadzieścia trzy punkty.

25 salonów Forthing · 23 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Forthing2Kraków2RzeszówBaranowoBogumiłowiceCzłuchówGliwiceGorzów WielkopolskiGrudziądz2Katowice i okoliceKielceKoszalinLublin2Warszawa i okoliceŁódź2Radom i okoliceRumiaTarnowskie GóryToruńWrocławZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 25 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Rumia, Koszalin, Gliwice, Sosnowiec, Kielce, Lublin, Rzeszów, Opole, Toruń, Grudziądz, Zielona Góra, Człuchów).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Forthing U-TOUR PHEV w 2026 roku?
Według cennika obowiązującego od 23.04.2026 r. jedyna dostępna wersja kosztuje 179 900 zł. Strona tytułowa dokumentu reklamuje cenę 'od' 174 900 zł, ale w tabeli cen występuje tylko jedna wartość — 179 900 zł. Tę rozbieżność 5000 zł warto wyjaśnić bezpośrednio u dealera przed złożeniem zamówienia.
Jaki zasięg elektryczny i łączny deklaruje producent dla Forthing U-TOUR PHEV?
Producent podaje 119 km zasięgu w trybie elektrycznym przy baterii 20,16 kWh oraz 980 km zasięgu całkowitego z bakiem 50 l, ale źródło nie przypisuje tym wartościom normy pomiarowej. Zużycie ważone to 1,0 l/100 km paliwa i 170 Wh/km energii — przy rozładowanej baterii spalanie rośnie do 5,1 l/100 km.
Jak szybko ładuje się bateria U-TOUR PHEV?
Pokładowa ładowarka AC ma moc 6,6 kW, a pełne ładowanie 10-100% trwa 3 godziny. Dokumentacja producenta nie podaje mocy ani czasu ładowania DC (szybkiego) — prawdopodobnie model go nie obsługuje, co jest częste przy niewielkich bateriach PHEV około 20 kWh, ale nie zostało to potwierdzone wprost w źródłach.
Jaką gwarancję ma Forthing U-TOUR PHEV?
Ani cennik, ani arkusz danych technicznych nie zawierają sekcji z warunkami gwarancji — nie podano okresu ochrony pojazdu, baterii trakcyjnej ani zakresu. Jedyna wzmianka to ogólne zastrzeżenie prawne, które nie opisuje faktycznych warunków. Przed zakupem warto uzyskać od dealera pisemne potwierdzenie długości i zakresu gwarancji, zwłaszcza na akumulator.
Ile miejsc ma Forthing U-TOUR PHEV i jak duży jest bagażnik?
To auto 7-osobowe w układzie 2+2+3, z oparciami drugiego i trzeciego rzędu składanymi na płasko. Bagażnik przy wszystkich siedzeniach rozłożonych wynosi 234 l, po złożeniu trzeciego rzędu — 1086 l, a po złożeniu obu tylnych rzędów — 2032 l. To najmniejszy bagażnik z pełną obsadą wśród porównywanych 7-osobowych SUV-ów PHEV w tym zestawieniu.
Czy Forthing U-TOUR PHEV ma wynik Euro NCAP i jakie ma osiągi?
Dane o osiągach pochodzą z oficjalnego arkusza technicznego: silnik spalinowy 1,5 l o mocy 150 KM współpracuje z silnikiem elektrycznym 204 KM (moc systemowa łączna nie została podana wprost). Przyspieszenie 0-100 km/h to 7,0 s, prędkość maksymalna 180 km/h. Wyniku Euro NCAP producent nie publikuje — podobnie jak w przypadku wielu modeli niszowych marek w tym segmencie, warto dopytać dealera.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o U-TOUR PHEV? Zapytaj o cenę i o ładowanie.

Przy dwóch różnych kwotach w jednym dokumencie i braku danych o ładowaniu warto ustalić jedno i drugie przed wizytą.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Forthing U-TOUR PHEV

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
179 900 zł179 900 zł · 119 km na prądzie, siedem miejsc