Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV hybryda plug-in · rok modelowy 2025/2026Hybryda plug-in · 943 km zasięgu łącznego

Geely Starray EM-i.943 kilometry na jednym baku i ładowaniu.

Osiemdziesiąt trzy kilometry na prądzie i dziewięćset czterdzieści trzy w sumie, z baterią CATL ładowaną od trzydziestu do osiemdziesięciu procent w dwadzieścia minut. Cena wyjściowa wygląda przy tym wyjątkowo dobrze — ale zanim uznasz ją za rabat trzydziestu tysięcy, warto przeczytać oba cenniki tego auta, bo mówią różne rzeczy. Zobacz wszystkie modele Geely.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 18 salonach
Geely Starray EM-i — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Dwa cenniki jedno auto.

Cztery pytaniaCennikIle wynosi rabat
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · cztery pytania

Co sprawdzić przy tej hybrydzie.

Auto ma jedne z lepiej udokumentowanych danych technicznych w tej klasie. Kilka rzeczy wymaga jednak dopytania w salonie.

Który cennik dotyczy auta, które kupuję?

To pierwsze pytanie do dealera. Ulotka wyprzedażowa opisuje rocznik 2025, cennik majowy — „rok produkcji 2026”, przy czym sam dokument zaznacza, że dotyczy pojazdów rocznika modelowego 2025 wyprodukowanych w 2026 roku. Oba mogą więc opisywać ten sam rocznik modelowy, różniąc się jedynie kampanią cenową. Rozkładamy to w osobnej sekcji.

Ile realnie wynosi rabat?

Wobec ceny odniesienia podanej w tej samej ulotce — piętnaście tysięcy dziesięć złotych, nie trzydzieści tysięcy. Sprzedawca ma obowiązek podać najniższą cenę z trzydziestu dni przed obniżką i w tym dokumencie ją podał: 134 910 złotych. Trzydzieści tysięcy to różnica wobec innego cennika, a nie wobec ceny, od której liczy się obniżkę.

Jaka jest gwarancja?

Broszura podaje trzy okresy — osiem lat lub sto pięćdziesiąt tysięcy kilometrów, sześć lat lub sto pięćdziesiąt tysięcy i sześć lat na samochód — ale nie przypisuje żadnego z nich do konkretnego podzespołu. Nie zgadujemy, który dotyczy baterii. To pytanie do dealera, najlepiej z prośbą o odpowiedź na piśmie.

Ile pali, gdy bateria jest pusta?

Sześć i dwie dziesiąte litra na sto kilometrów w cyklu mieszanym. Podawane wszędzie dwa i cztery dziesiąte to wartość ważona według WLTP, uwzględniająca jazdę elektryczną — czyli liczba, której nie zobaczysz na komputerze pokładowym po wyczerpaniu baterii.

Cennik · dwa dokumenty, dwie kwoty

Cena, którą za to samo auto.

Ten model ma w obiegu dwa cenniki wydane w odstępie trzech tygodni: kwietniową ulotkę „wyprzedaż rocznika 2025” i majowy cennik „rok produkcji 2026”. Różnica dla wersji Pro wynosi trzydzieści tysięcy złotych — ale to nie jest wysokość rabatu.

119 900 zł

wersja Pro w wyprzedaży rocznika 2025 · cena odniesienia Omnibus 134 910 zł

Żaden z dwóch cenników nie zawiera oferty finansowania ani cen przeglądów

Ceny brutto. Sześć kolorów nadwozia bez wskazanych dopłat w warstwie tekstowej dokumentów; karmelowy brąz nadwozia i wnętrza dostępny wyłącznie w wersji Max.

Cztery kwoty z dwóch cenników
119 900 złPro — wyprzedaż 2025Cena promocyjna z ulotki obowiązującej od 10 kwietnia 2026. Ten sam dokument podaje cenę odniesienia 134 910 złotych jako najniższą z trzydziestu dni przed obniżką.
149 900 złPro — rocznik 2026Cena z cennika obowiązującego od 1 maja 2026, opisanego jako „rok produkcji 2026”. Trzydzieści tysięcy więcej niż w ulotce sprzed trzech tygodni.
150 210 złMax — wyprzedaż 2025Cena promocyjna wersji wyższej. Cena odniesienia podana w tym samym dokumencie to 166 900 złotych.
166 900 złMax — rocznik 2026Dokładnie tyle, ile wynosi cena odniesienia wersji Max w ulotce wyprzedażowej. Dwie różne role tej samej kwoty w dwóch dokumentach.
Rabat · ile naprawdę schodzi z ceny

Trzydzieści tysięcy różnicy, piętnaście tysięcy obniżki.

Te dwie liczby nie są sprzeczne — opisują co innego. Pierwsza to odległość między dwoma cennikami, druga to obniżka w rozumieniu przepisów o informowaniu o cenach.

Cennik „rok produkcji 2026”, od 1 maja149 900 zł
Cena odniesienia z ulotki wyprzedażowej134 910 zł
Cena promocyjna, od 10 kwietnia119 900 zł

Zestawienie ulotki „wyprzedaż rocznika 2025” obowiązującej od 10 kwietnia 2026 z cennikiem „rok produkcji 2026” obowiązującym od 1 maja 2026, oba wydane przez polskiego importera marki, dla wersji Pro. Ulotka wyprzedażowa podaje wprost cenę odniesienia 134 910 złotych, opisaną jako najniższa cena z trzydziestu dni przed obniżką — to wymóg unijnej dyrektywy Omnibus, wdrożonej w Polsce ustawą o informowaniu o cenach. Realna obniżka wynosi więc 15 010 złotych, a nie 30 000. Osobna sprawa to rocznik: cennik majowy nosi nagłówek „rok produkcji 2026”, ale w adnotacji zaznacza, że dotyczy pojazdów rocznika modelowego 2025 wyprodukowanych w 2026 roku. Oba dokumenty mogą więc opisywać ten sam rocznik modelowy, różniąc się wyłącznie kampanią cenową i datą obowiązywania. Praktyczny wniosek: pytaj nie o rocznik z ulotki, tylko o datę produkcji konkretnego egzemplarza z numeru VIN i o to, który z dwóch cenników wpisano do umowy.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4740 mm i rozstawie osi 2755 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z trzema trybami jazdy do wyboru.

Geely Starray EM-i bok
Lewy bok
Geely Starray EM-i przód
Przód
Geely Starray EM-i prawy profil
Prawy profil
Geely Starray EM-i tył
Tył
Geely Starray EM-i lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie z broszury

Co jest w wersji Pro czyli w tej z ceną z okładki.

Pozycje seryjne wersji wejściowej — identyczne w obu cennikach, bo różnią się one wyłącznie kwotami.

NapędUkład 11in1 E-DHT, 262 KMSilnik spalinowy 1.5 o mocy około stu koni połączony z elektrycznym o mocy 217 koni. Trzy tryby jazdy: elektryczny, hybrydowy i Power.
AsystenciPełny pakiet ADAS w standardzieTempomat adaptacyjny, inteligentne wspomaganie tempomatu, hamowanie awaryjne, utrzymanie pasa z korektą toru, martwe pole, ostrzeganie przed otwarciem drzwi, ruch poprzeczny z tyłu z hamowaniem, rozpoznawanie znaków i asystent zmiany pasa.
WidocznośćKamera 360 stopniW obu wersjach, razem z czujnikami parkowania z tyłu. Wersja Max dokłada czujniki przednie.
Bagażnik428 litrów, po złożeniu 2065Broszura opisuje go jako wiodący w klasie i podaje dodatkowy schowek pod podłogą. Głębokość przestrzeni po złożeniu to 1537 milimetrów.
ZasilanieFunkcje V2V i V2LAuto może zasilać urządzenia zewnętrzne, a także przekazać energię innemu pojazdowi. W praktyce oznacza to gniazdo sieciowe na biwaku albo pomoc przy rozładowanym elektryku.
FoteleElektryczne i podgrzewane z przoduW standardzie w obu wersjach, razem ze skórzaną kierownicą wielofunkcyjną, klimatyzacją automatyczną i tapicerką ekologiczną.
Pełna lista z broszury

Wyposażenie seryjne według dokumentu producenta.

Wykaz z broszury tego modelu ze specyfikacją z 13 stycznia 2026, ułożony tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci12 poz.
  • adaptacyjny tempomat (ACC)
  • inteligentny tempomat (ICC)
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • asystent utrzymania pasa ruchu (LKA/ELKA)
  • monitoring martwego pola (BSD)
  • ostrzeganie o wyjściu z pojazdu (DOW)
  • asystent ruchu poprzecznego z tyłu (RCTA/RCTB)
  • rozpoznawanie znaków drogowych (TSI)
  • asystent zmiany pasa (LCA)
  • kamera 360°
  • system monitorowania kierowcy (DMS)
  • mocowania fotelików ISOFIX
Komfort7 poz.
  • dwustrefowa klimatyzacja automatyczna
  • fotel kierowcy i pasażera regulowane elektrycznie
  • podgrzewane fotele przednie
  • skórzana kierownica wielofunkcyjna
  • tapicerka ekologiczna
  • czujniki parkowania z tyłu
  • felgi aluminiowe 18 cali
Multimedia i łączność3 poz.
  • Apple CarPlay
  • nagłośnienie 6 głośników
  • 3 tryby jazdy: elektryczny, hybrydowy, Power
Napęd i ładowanie5 poz.
  • hybrydowy układ plug-in 11in1 E-DHT (262 KM systemowo)
  • bateria CATL LFP 18,4 kWh
  • ładowanie DC 30-80% w 20 minut
  • funkcje V2V i V2L (samochód jako źródło zasilania)
  • napęd na przednią oś (FWD)
Dostępne tylko w wersji Max11 poz.
  • felgi aluminiowe 19 cali
  • czujniki parkowania z przodu
  • dach panoramiczny elektryczny
  • wyświetlacz head-up (HUD)
  • nagłośnienie Flyme Sound, 16 głośników
  • ładowarka bezprzewodowa do telefonu
  • pamięć ustawień foteli
  • fotel kierowcy wentylowany
  • podgrzewane siedzenia drugiego rzędu
  • elektryczna klapa bagażnika
  • inteligentne oświetlenie ambientowe

Dziewięćset czterdzieści trzy kilometry.

WyposażenieDane techniczneZasięg
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

ParametrProMax
Napęd i osiągi
Napędhybryda plug-in 11in1 E-DHT · przednie koła
Moc układu193 kW · 262 KM / 262 Nm
Silnik spalinowy1.5 · 73 kW / 125 Nm
Osiągi0–100 km/h w 8,1 s · 170 km/h
Bateria, zasięg i ładowanie
BateriaCATL LFP 18,4 kWh · DC 30–80% w 20 min
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV · 4740 × 1905 × 1685 mm · prześwit 172 mm
Rozstaw osi2755 mm
Bagażnik428 l · 2065 l po złożeniu
Masa własna1730 kg ▲1770 kg

▲ lepszy wynik w wierszu

Zasięg · dwa liczniki naraz

Ile realnie przejedziesz na prądzie i w sumie.

Zasięg WLTP

Na baterii83 km
Łącznie z paliwem943 km

Osiemdziesiąt trzy kilometry z baterii 18,4 kilowatogodziny i dziewięćset czterdzieści trzy kilometry łącznie — obie wartości w cyklu mieszanym WLTP. Ta pierwsza decyduje o codziennych dojazdach, druga o tym, jak rzadko trzeba się zatrzymać na trasie. Uwaga do drugiej liczby: po wyczerpaniu baterii auto pali sześć i dwie dziesiąte litra na sto kilometrów, a nie dwa i cztery dziesiąte — ta druga wartość jest ważona według WLTP i uwzględnia jazdę elektryczną.

Ładowanie DC 30–80%

20 min

Bateria CATL w technologii litowo-żelazowo-fosforanowej, testowana przez producenta w bazie pod Everestem na wysokości 5200 metrów. Broszura opisuje tempo ładowania jako o czterdzieści pięć procent szybsze od konkurencji — to sformułowanie marketingowe bez wskazania, z czym dokładnie porównywano.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Zasięg całkowity na tle segmentu PHEV
943 km WLTP przy zużyciu ważonym 2,4 l/100 km — więcej niż BYD ATTO 2 DM-i (930 km) w niemal identycznej cenie (120 740 zł) i solidnie na tle Chery Tiggo 7 PHEV (1200 km, ale za 142 900 zł w wersji bazowej).
Szybkie ładowanie DC jak na PHEV
30-80% w 20 minut dzięki baterii CATL LFP — to tempo nietypowe dla plug-inów, gdzie wielu rywali oferuje wyłącznie ładowanie AC. BYD ATTO 2 DM-i ładuje się jedynie z gniazdka AC 3,3-6,6 kW.
Bogata baza bez gwiazdek
Już Pro ma pełen pakiet asystentów (ACC, ICC, AEB, LKA, ELKA, BSD, DOW, RCTA/RCTB, TSI, LCA), kamerę 360°, komplet poduszek, DMS, klimatyzację automatyczną, fotele elektryczne i podgrzewane z przodu oraz Apple CarPlay. Brak wymienionych osobno płatnych opcji poza wyborem koloru.
Duży bagażnik jak na SUV-a tej klasy
428 l (do 2065 l po złożeniu siedzeń) plus dodatkowy schowek pod podłogą — więcej niż BYD ATTO 2 DM-i (425 l) i w zbliżonej klasie do Chery Tiggo 7 PHEV (484 l).

Do sprawdzenia 4

Gwarancja z trzema okresami bez jasnego przypisania
Broszura podaje trzy równoległe okresy — 8 lat/150 tys. km, 6 lat/150 tys. km i 6 lat na samochód — ale żaden dokument nie precyzuje wprost, którego komponentu dotyczy który okres. Redakcyjne domniemanie (8 lat na baterię, 6 lat na układ hybrydowy, 6 lat na pojazd) wymaga potwierdzenia u importera przed podjęciem decyzji zakupowej.
Dwa cenniki w tym samym czasie
Cennik promocyjny "wyprzedaż rocznika 2025" (Pro 119 900 zł, Max 150 210 zł) obowiązuje równolegle z cennikiem "rok produkcji 2026" (149 900 i 166 900 zł) — różnica sięga 30 000 zł. Dokumenty nie wyjaśniają wprost, czy to dwa różne roczniki modelowe, czy jedynie kampania cenowa na te same egzemplarze.
Brak wyniku Euro NCAP i danych o finansowaniu
Ani broszura, ani cenniki nie podają wyniku testów zderzeniowych Euro NCAP, liczby poduszek powietrznych ani żadnej oferty kredytu czy leasingu z RRSO — w przeciwieństwie do części konkurencji (np. Chery z programem Flex Pay). Brak też cennika pakietów serwisowych.
Ograniczona dokumentacja modelu
Geely ma w bazie zaledwie 2 modele opracowane z pełną dokumentacją (na tle kilkunastu u BYD czy Chery), a karta ratunkowa dla siostrzanego modelu E5 jest nieczytelna. Dla Starray EM-i dane są kompletniejsze, ale wciąż brakuje specyfikacji AC/DC w kW, mocy silnika w niezależnych źródłach i potwierdzenia gwarancji poza jednym dokumentem.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca dojeżdżający do pracy 30-40 km dziennie, który może ładować w domu lub w firmie: 83 km zasięgu elektrycznego pokrywa taką trasę bez odpalania silnika spalinowego, a w dłuższej podróży 943 km zasięgu całkowitego eliminuje częste postoje na stacji. Także rodzina szukająca SUV-a z dużym bagażnikiem (428/2065 l) bez rezygnowania z możliwości jazdy na prądzie po mieście.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Osoby bez dostępu do ładowania w domu lub pracy — bez regularnego ładowania AC realny koszt eksploatacji zbliża się do zwykłej hybrydy, a spalanie przy pustej baterii (6,2 l/100 km) nie jest już wyróżnikiem. Również kupujący, dla których liczy się potwierdzony wynik Euro NCAP, jasna gwarancja na baterię lub dostępna oferta finansowania — tych informacji oficjalne materiały Geely nie podają wprost.

Na tle rywali · hybrydy plug-in

Jak wypada wśród SUV-ów z wtyczką.

ModelCena odMocZasięg EVBateria
Geely Starray EM-i
ten model · punkt odniesienia
119 900 zł262 KM83 km18,4 kWh
SUV plug-in · oferta w PL
Osiem tysięcy taniej i o czterdzieści cztery konie słabszy, przy niemal identycznym zasięgu elektrycznym.
111 900 zł218 KM86 km18,8 kWh
SUV plug-in 7-osobowy · oferta w PL
Osiem tysięcy drożej, siedemnaście koni więcej i trzy rzędy siedzeń. Za to jego producent nie publikuje warunków gwarancji w ogóle — nawet tych trzech nieopisanych okresów.
127 900 zł279 KM87 km17,52 kWh
SUV plug-in · oferta w PL
Dwadzieścia trzy tysiące drożej, mocniejszy o siedemnaście koni i z nieco dłuższym zasięgiem elektrycznym. Ma pełne warunki gwarancji rozpisane po polsku, z przypisaniem do podzespołów.
142 900 zł279 KM90 km18,3 kWh
Ceny promocyjne z cenników w dniu przeglądu. Nasza kwota pochodzi z ulotki wyprzedażowej rocznika 2025 — cennik rocznika 2026 podaje dla tej samej wersji 149 900 złotych, co przesunęłoby ten model powyżej wszystkich trzech rywali w tabeli.Porównaj szczegółowo
Porównania z udziałem Geely Starray EM-i

Trzy okresy bez etykiet.

GwarancjaCzego brak
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · trzy okresy bez etykiet

Trzy liczby i żadnego przypisania.

To jeden z nielicznych modeli w tej części rynku, którego broszura w ogóle podaje okresy gwarancji. Nie podaje jednak, którego podzespołu dotyczy który okres.

Pierwszy okres8 lat / 150 000 kmprzypisanie nieznaneNajdłuższy z trzech podanych okresów. W praktyce branżowej tak zwykle obejmuje się baterię wysokiego napięcia, ale dokument tego nie mówi — i my tego nie dopiszemy za producenta.
Drugi okres6 lat / 150 000 kmprzypisanie nieznaneTen sam limit przebiegu, krótszy czas. Typowo dotyczyłby układu napędowego lub komponentów hybrydowych, ale to nasze przypuszczenie, nie treść dokumentu.
Trzeci okres6 lat na samochódbez limitu przebieguJedyny z trzech opisany słowem, a nie samą liczbą: „na samochód”. To sugeruje gwarancję podstawową pojazdu, choć również bez potwierdzenia w warstwie tekstowej broszury.
Assistancebrak dokumentuW materiałach marki nie ma regulaminu pomocy drogowej — ani dla tego modelu, ani ogólnomarkowego. To warto zestawić z faktem, że trzy okresy gwarancyjne zostały podane.
Pakiety serwisowebrak cennikaŻaden z dwóch cenników nie zawiera kosztów przeglądów. Przy hybrydzie plug-in serwis obejmuje zarówno część spalinową, jak i elektryczną — warto poprosić o rozpiskę przed zakupem.
Czego dokumenty nie mówią

Pięć rzeczy do dopytania w salonie.

Ta sekcja nie wymienia sytuacji utraty gwarancji, bo warunków gwarancji nikt nie opublikował. Wymienia to, czego w dokumentach po prostu nie ma.

  • Który okres dotyczy bateriiTrzy okresy, zero etykiet. Przy hybrydzie plug-in bateria jest najdroższym podzespołem, więc to pytanie ma wymiar finansowy, nie formalny.
  • Warunki utrzymania gwarancjiDokumenty nie mówią nic o obowiązkowych przeglądach, autoryzowanym serwisie ani o tym, co gwarancję unieważnia. To standardowa treść warunków gwarancji, których tu nie ma.
  • Próg zachowania pojemności bateriiProducenci zwykle gwarantują, że po okresie ochrony bateria zachowa określony procent pojemności — najczęściej siedemdziesiąt. Ta liczba nie pada nigdzie.
  • Pomoc drogowa
  • Nazwa importeraCennik tego modelu wskazuje spółkę Jameel Motors Poland GEE, a cennik elektrycznego E5 tej samej marki — ALJ Motors Poland GEE. Nie ujednolicamy tego domysłem: to może być zmiana nazwy w czasie albo błąd w jednym z dokumentów, ale przy roszczeniu gwarancyjnym adresat ma znaczenie.

Trzy okresy gwarancyjne pochodzą wprost z broszury modelu ze specyfikacją z 13 stycznia 2026. Brak przypisania do podzespołów wynika najprawdopodobniej z tego, że etykiety są w dokumencie elementem grafiki bez warstwy tekstowej — nie oznacza to, że producent ich nie ma, tylko że z dostępnego pliku nie da się ich odczytać. Tym bardziej warto poprosić dealera o wydruk warunków, a nie o ustne zapewnienie.

Osiemnaście salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · osiemnaście salonów

Usiądź za kierownicą i poproś o oba cenniki.

Przy aucie z dwoma cennikami różniącymi się o trzydzieści tysięcy złotych warto mieć oba na stole. Marka ma osiemnaście punktów w szesnastu miastach, w tym dwa sklepy tymczasowe w galeriach handlowych.

20 salonów Geely · 19 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Geely3Warszawa i okoliceBiałystokDługołękaGdańskKaliszKatowiceKielceKrakówLublinŁódźOlsztynOpoleOsielskoRumiaRzeszówSwarzędzSzczecinToruńkółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 20 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Białystok, Bydgoszcz, Kalisz, Katowice, Kielce, Lublin, Olsztyn, Opole).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Geely Starray EM-i w 2026 roku?
Zależy od cennika. Promocyjny cennik "wyprzedaż rocznika 2025" (obowiązuje od 10.04.2026) podaje Pro za 119 900 zł i Max za 150 210 zł. Równolegle funkcjonuje cennik "rok produkcji 2026" (od 01.05.2026) z wyższymi cenami katalogowymi: Pro 149 900 zł, Max 166 900 zł. Dokumenty nie wyjaśniają wprost, czy dotyczą różnych roczników modelowych, czy tylko innej kampanii cenowej — warto zapytać dealera, który cennik obowiązuje w danym salonie.
Jaki zasięg WLTP deklaruje producent dla Geely Starray EM-i?
Według WLTP zasięg wyłącznie na prądzie wynosi 83 km, a zasięg całkowity (bateria plus paliwo) to 943 km. Zużycie paliwa ważone WLTP to 2,4 l/100 km, ale przy rozładowanej baterii silnik spalinowy sam zużywa 6,2 l/100 km. To wartości katalogowe — codzienny dojazd do 40-50 km w obie strony można pokonać niemal wyłącznie elektrycznie, jeśli auto ładuje się regularnie.
Jak szybko ładuje się Geely Starray EM-i?
Bateria CATL LFP 18,4 kWh ładuje się na złączu DC z 30 do 80% w 20 minut — tempo nietypowe dla plug-inów, gdzie wiele modeli ma wyłącznie wolne ładowanie AC. Broszura nie podaje mocy ładowarki AC ani czasu pełnego ładowania z domowego gniazdka, co utrudnia porównanie kosztów codziennego ładowania z innymi PHEV-ami.
Jaką gwarancję ma Geely Starray EM-i i jakie są warunki?
Broszura wymienia trzy równoległe okresy: 8 lat lub 150 tys. km, 6 lat lub 150 tys. km oraz 6 lat na samochód — ale dokument nie precyzuje wprost, którego komponentu dotyczy który okres. Redakcyjne domniemanie (8 lat na baterię, 6 lat na układ hybrydowy, 6 lat na nadwozie) wynika z typowej praktyki branżowej, nie z jawnego zapisu — przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne potwierdzenie przypisania.
Czym różnią się wersje Pro i Max?
Pro (119 900 zł) ma koła 18 cali, pełen pakiet ADAS, klimatyzację automatyczną, fotele elektryczne i podgrzewane z przodu oraz Apple CarPlay. Max (150 210 zł) dokłada koła 19 cali, czujniki parkowania z przodu, dach panoramiczny elektryczny, wyświetlacz head-up, 16-głośnikowe audio Flyme Sound (Pro: 6 głośników), ładowarkę bezprzewodową, pamięć ustawień foteli, fotel wentylowany, podgrzewane siedzenia drugiego rzędu, elektryczną klapę bagażnika i ambientowe oświetlenie.
Czy Geely Starray EM-i ma wynik Euro NCAP i ile ma mocy?
Układ hybrydowy 11in1 E-DHT łączy silnik spalinowy 1,5 l (99 KM) z silnikiem elektrycznym 217 KM, dając moc systemową 262 KM (193 kW) i 262 Nm — przyspieszenie 0-100 km/h w 8,1 s, prędkość maksymalna 170 km/h. Wyniku Euro NCAP oficjalne materiały Geely nie podają — podobnie jak liczby poduszek powietrznych czy szczegółów oferty finansowania. Warto potwierdzić te dane bezpośrednio u dealera przed zakupem.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Starray EM-i? Zapytaj, który cennik obowiązuje.

Dwie rzeczy warto mieć na piśmie: numer cennika wpisany do umowy i przypisanie trzech okresów gwarancyjnych do podzespołów.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Geely Starray EM-i

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
119 900 zł119 900 zł · 83 km na prądzie · 943 km łącznie