Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV benzynowy 7-miejscowy · rok modelowy 2025SUV benzynowy · siedem miejsc

DFSK FX600.Siedem miejsc za 119 900 zł.

Siedmiomiejscowy SUV o długości 4720 milimetrów, z turbodoładowanym silnikiem 1.5 o mocy stu siedemdziesięciu siedmiu koni i sześciobiegowym automatem, za sto dziewiętnaście tysięcy dziewięćset złotych. Dwieście milimetrów prześwitu i sześćdziesięciolitrowy — a właściwie pięćdziesięcioośmiolitrowy — zbiornik. Jednej liczby producent jednak nie podaje wcale, a przy aucie benzynowym akurat tej brakuje najbardziej. Zobacz wszystkie modele DFSK.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 12 punktach
DFSK FX600 — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto dziewiętnaście tysięcy za siedem miejsc.

Cztery pytaniaCennikCztery miesiące
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · cztery pytania

Co sprawdzić przy tej cenie.

Siedem miejsc i sto siedemdziesiąt siedem koni za sto dwadzieścia tysięcy brzmi dobrze. Warto tylko wiedzieć, co w tej wersji jest, a czego nie ma.

Ile to auto pali?

Producent nie podaje. Ani katalog z lipca, ani cennik z listopada 2025 nie zawierają wartości zużycia paliwa — dlatego nie ma tu sekcji o spalaniu, bo nie mielibyśmy czego w niej napisać. Dla orientacji: rywale o zbliżonej masie i mocy deklarują od siedmiu i czterech dziesiątych do dziewięciu i pół litra, ale to ich liczby, nie tego auta.

Czy tańsza wersja ma światła LED?

Z przodu nie. Reflektor LED zespolony i światła dzienne LED cennik przypisuje wyłącznie wersji Prestige — Comfort ma przy obu pozycjach wykluczenie. Tylne światło zespolone LED jest w obu. Rozkładamy tę różnicę w osobnej sekcji, bo w aucie z 2025 roku brak LED-ów z przodu zaskakuje.

Czy jest kamera cofania?

Tak, i to w obu wersjach — inaczej niż w hybrydowym E5 tej samej marki, gdzie tańsza wersja nie ma żadnej kamery. Tutaj Comfort dostaje system kamer cofania i tylne czujniki parkowania; Prestige dokłada czujniki przednie i widok panoramiczny.

Jaka jest gwarancja?

Nieopublikowana. Marka nie wydaje dokumentu z warunkami gwarancji dla żadnego modelu — oba cenniki zawierają wyłącznie zastrzeżenie, że informacje o gwarancji nie stanowią jej udzielenia. Trzy pozostałe marki tego samego importera publikują pełne warunki po polsku.

Cennik · dwa dokumenty, jedna cena

Cena, którą i dwadzieścia tysięcy rabatu.

Ten model ma w materiałach producenta dwa dokumenty z cenami — katalog obowiązujący od lipca i cennik od listopada 2025. Ceny promocyjne są w obu identyczne, co przy czteromiesięcznym odstępie mówi o tej ofercie więcej niż samo słowo „promocja”.

119 900 zł

wersja Comfort w promocji · cena cennikowa 139 900 zł

Żaden z dwóch dokumentów nie zawiera oferty finansowania ani cen przeglądów

Ceny brutto. Lakier jasnoszary bez dopłaty; śnieżnobiały, szary i czarny jako metalizowane kosztują 2500 złotych. Tapicerka dostępna wyłącznie w czerni.

Dwie wersje w cenniku
119 900 złComfortCena cennikowa 139 900 złotych, rabat 20 000. Cztery poduszki, opony 225/55 R18, bez reflektorów LED z przodu i bez systemów z grupy martwego pola.
131 900 złPrestigeCena cennikowa 151 900 złotych, ten sam rabat 20 000. Sześć poduszek, reflektory i światła dzienne LED, pełny pakiet asystentów, opony 235/50 R19.
2500 złLakier metalizowanyJedyna dopłata w obu dokumentach. Bez niej pozostaje kolor jasnoszary — co warto sprawdzić, zanim porówna się cenę z rywalem w innym kolorze bazowym.
spalanieCzego w cenniku nie maAni katalog, ani cennik nie podają zużycia paliwa. Przy benzynowym SUV-ie ważącym swoje i wożącym siedem osób to brak, który realnie utrudnia porównanie.
Promocja · dwa dokumenty, jedna kwota

Tyle dzieli dwa cenniki z identyczną ceną promocyjną.

Katalog tego modelu obowiązuje od pierwszego lipca 2025, cennik od pierwszego listopada 2025. W obu cena promocyjna wersji Comfort wynosi dokładnie sto dziewiętnaście tysięcy dziewięćset złotych, a wersji Prestige sto trzydzieści jeden tysięcy dziewięćset.

4 miesiące

Cena „promocyjna”, która nie zmienia się przez cztery miesiące, przestaje być okazją ograniczoną w czasie, a staje się po prostu ceną. Ma to praktyczne konsekwencje przy negocjacjach: argument „trzeba się spieszyć, bo promocja się kończy” jest w tym wypadku słabo umocowany w dokumentach producenta.

Warto natomiast zwrócić uwagę na drugą rzecz: to katalog z lipca w ogóle nie podaje ceny cennikowej, tylko promocyjną — z hasłem „już od” na okładce. Dopiero listopadowy cennik pokazuje obie kwoty naraz i pozwala policzyć, że rabat wynosi dwadzieścia tysięcy złotych na obu wersjach.

Zestawienie katalogu produktowego DFSK FX600 obowiązującego od 1 lipca 2025 z cennikiem obowiązującym od 1 listopada 2025, oba wydane przez polskiego importera marki. Nie twierdzimy, że cena nie zmieni się w przyszłości — stwierdzamy tylko, że w dwóch dokumentach oddalonych o cztery miesiące jest identyczna, i że dopłata do lakieru metalizowanego wynosi w obu 2500 złotych. Przy porównywaniu ofert warto poprosić dealera o aktualny cennik z datą, bo dokument z lipca nadal krąży w sieci jako materiał marketingowy i nie zawiera cen cennikowych, co utrudnia ocenę realnej wysokości rabatu.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia dużego SUV-a o długości 4720 mm i rozstawie osi 2785 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z ekranem multimedialnym 12,3 cala.

DFSK FX600 bok
Lewy bok
DFSK FX600 przód
Przód
DFSK FX600 prawy profil
Prawy profil
DFSK FX600 tył
Tył
DFSK FX600 lewy profil
Lewy profil

Dwie wersje i jedna różnica w światłach.

WyposażenieComfort kontra PrestigeDane techniczne
Rozdział 2 z 5
Na pokładzie · wyposażenie z cennika

Co jest w obu wersjach niezależnie od ceny.

Pozycje wspólne dla Comfort i Prestige, wprost z cennika obowiązującego od listopada 2025.

Napęd1.5 turbo, 177 KM i 300 NmSilnik z wtryskiem bezpośrednim, podwójnym zmiennym rozrządem i cyklem Millera, połączony z sześciobiegowym automatem. Napęd na przednią oś.
WidocznośćSystem kamer cofaniaW standardzie w obu wersjach, razem z tylnymi czujnikami parkowania i automatyczną wycieraczką przednią.
EkranSystem audio 12,3 calaMenu po polsku, CarPlay i Android Auto. Zestaw wskaźników to osobny wyświetlacz siedmiocalowy.
StabilizacjaPełny pakiet elektroniki podwoziaESP, ABS z rozdziałem siły hamowania, wspomaganie nagłego hamowania, kontrola trakcji, asystent ruszania pod górę, automatyczne utrzymanie hamulca, asystent zjazdu ze wzniesienia i alarm hamowania awaryjnego.
DostępBezkluczykowy system PEPSW obu wersjach — inaczej niż w hybrydowym E5, gdzie jest zarezerwowany dla wersji droższej. Do tego tempomat i wybór trybów jazdy.
PodwoziePrześwit 200 mm i tył wielowahaczowyZawieszenie przednie McPhersona, tylne wielowahaczowe, hamulce tarczowe na obu osiach, elektroniczny hamulec postojowy.
Dwie wersje · co dzieli 12 000 złotych

Tańsza wersja jeździ bez LED-ów z przodu.

Większość różnic między wersjami tego SUV-a dotyczy wygody. Jedna dotyczy tego, jak auto widzi drogę i jak jest widziane — i to ona zaskakuje najbardziej w samochodzie z 2025 roku.

Wersja wejściowa

Comfort · 119 900 zł

bez reflektorów LED

Cennik stawia wykluczenie przy dwóch pozycjach oświetlenia przedniego: reflektor LED zespolony i światła dzienne LED. Do tego cztery poduszki zamiast sześciu, żadnego z systemów monitorowania martwego pola i ruchu poprzecznego, czujniki parkowania tylko z tyłu, brak elektrycznej regulacji foteli przednich, mały szyberdach zamiast panoramicznego, cztery głośniki i opony 225/55 R18. Kamera cofania jest — to akurat w standardzie.

Wersja droższa

Prestige · 131 900 zł

pełne oświetlenie LED

Reflektory i światła dzienne w technologii LED, do tego automatyczny przełącznik świateł i światło nastrojowe w siedmiu kolorach. Sześć poduszek, pełny pakiet asystentów martwego pola, czujniki z przodu i z tyłu z widokiem panoramicznym, elektryczna regulacja obu przednich foteli, panoramiczny szyberdach otwierany, elektryczna klapa bagażnika, osiem głośników ze wzmacniaczem i subwooferem oraz opony 235/50 R19.

Zestawienie z tabeli wyposażenia w cenniku DFSK FX600 obowiązującym od 1 listopada 2025. Brak reflektorów diodowych w wersji wejściowej nie oznacza, że auto jest gorzej doświetlone z definicji — dobrze ustawione reflektory halogenowe potrafią świecić przyzwoicie, a producent nie podaje parametrów żadnego z dwóch rozwiązań. Znaczenie ma jednak coś innego: światła dzienne LED są dziś elementem, po którym auto rozpoznaje się z daleka za dnia, i ich brak w samochodzie z rocznika 2025 wpływa zarówno na widoczność w ruchu, jak i na późniejszą wartość odsprzedaży. Cennik nie przewiduje możliwości dokupienia oświetlenia LED do wersji Comfort — jedyną dopłatą wymienioną w dokumencie jest lakier metalizowany za 2500 złotych. Różnica dwunastu tysięcy między wersjami obejmuje przy tym znacznie więcej niż same światła, więc rachunek warto zrobić na całej liście, a nie na jednej pozycji.

Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne według dokumentu producenta.

Wykaz przepisany z tabeli wyposażenia w listopadowym cenniku tego modelu, pogrupowany tematycznie. Pozycje przypisane wyłącznie wersji Prestige są w dokumencie oznaczone osobno.

Bezpieczeństwo i asystenci10 poz.
  • ABS z EBD
  • ESP / kontrola trakcji ECC
  • EBA/BAS wspomaganie hamowania awaryjnego
  • ASR/TCS kontrola trakcji
  • system wspomagania ruszania pod górę (HAC)
  • Auto-hold
  • asystent zjazdu ze wzniesienia (HDC)
  • kamera cofania
  • alarm hamowania awaryjnego
  • 4 poduszki powietrzne (Prestige: 6)
Komfort8 poz.
  • klimatyzacja półautomatyczna (Prestige: automatyczna)
  • kierownica wielofunkcyjna
  • PEPS — dostęp bezkluczykowy
  • tempomat
  • tryby jazdy
  • ogrzewanie tylnej szyby
  • elektryczna regulacja lusterek zewnętrznych
  • gniazdo 12V, USB
Multimedia i łączność4 poz.
  • ekran multimedialny 12,3 cala
  • wyświetlacz kierowcy 7 cali
  • Apple CarPlay / Android Auto z polskim menu
  • system audio z 4 głośnikami (Prestige: 8 głośników z subwooferem)
Oświetlenie3 poz.
  • tylne światła zespolone LED
  • tylne światło przeciwmgielne
  • wycieraczka przednia automatyczna
Napęd i konstrukcja7 poz.
  • silnik 1.5T GDI 177 KM / 300 Nm (HD15M1A)
  • 6-biegowa skrzynia automatyczna
  • napęd na przednią oś (FWD)
  • zawieszenie przód McPherson / tył wielowahaczowe
  • hamulec postojowy elektroniczny
  • opony 225/55 R18 (Prestige: 235/50 R19)
  • 7 miejsc, prześwit min. 200 mm
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik1.5 TGDI · 177 KM / 300 Nm · benzyna
Skrzyniaautomatyczna 6-biegowa · napęd przedni
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa58 l · norma Euro 6e
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV 7-miejscowy · 4720 × 1865 × 1710 mm
Rozstaw osi2785 mm
Prześwitmin. 200 mm
Podwozie i koła
Zawieszenieprzód McPherson · tył wielowahaczowe
Hamulcetarczowe przód i tył · postojowy elektroniczny

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Duża moc w niskiej cenie
177 KM i 300 Nm z turbodoładowanego 1.5T GDI za 119 900 zł. Chery Tiggo 8 ma słabszy silnik (147 KM) za wyższą cenę 130 900 zł, a Jetour X70 Plus (156 KM, 124 900 zł) też ustępuje mocą przy zbliżonym gabarycie.
7 miejsc w segmencie, gdzie to rzadkość
Przy długości 4720 mm i rozstawie osi 2785 mm FX600 oferuje trzeci rząd siedzeń — konkurenci w tej cenie (Jetour X70 Plus, Chery Tiggo 8) to typowo 5-miejscowe SUV-y o zbliżonych wymiarach zewnętrznych.
Bogatsza baza niż w wielu tańszych SUV-ach
Już Comfort ma ABS+EBD, ESP, system Auto-hold, asystenta zjazdu ze wzniesienia (HDC), kamerę cofania, tempomat, klimatyzację i ekran multimedialny 12,3 cala z CarPlay/Android Auto w polskim menu.
Promocja potwierdzona w dwóch niezależnych dokumentach
Ceny promocyjne 119 900 / 131 900 zł są identyczne w cenniku z listopada 2025 i broszurze z lipca 2025 — to sugeruje trwałą obniżkę względem cen katalogowych (139 900 / 151 900 zł), a nie jednorazową akcję marketingową.

Do sprawdzenia 4

Brak osobnego dokumentu gwarancji
Dla marki DFSK/Seres nie znaleziono odrębnych warunków gwarancji — ani na pojazd, ani na powłokę lakierniczą czy perforację nadwozia. Przed zakupem trzeba wprost zapytać dealera o okres i limit przebiegu na piśmie.
Brak wyniku Euro NCAP i części parametrów technicznych
Dokumenty DFSK nie podają wyniku testów zderzeniowych, masy własnej ani pojemności bagażnika. Znane jest jedynie 6 poduszek powietrznych w wersji Prestige (Comfort ma 4) — to mniej danych niż w kartach katalogowych większości konkurentów z tego segmentu.
Comfort bez elektrycznej regulacji foteli i LED-ów z przodu
Wersja bazowa nie ma przednich reflektorów LED, świateł dziennych LED ani elektrycznej regulacji fotela kierowcy — te elementy są zarezerwowane dla Prestige za 131 900 zł, czyli 12 000 zł więcej.
Tylko jeden kolor tapicerki i ograniczona paleta lakierów
Dostępna wyłącznie czarna tapicerka. Lakier bazowy to jasnoszary bez dopłaty, a śnieżnobiały, szary i czarny metalik kosztują dodatkowo 2500 zł — mniej wyboru niż u części konkurentów w tym przedziale cenowym.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Rodzina potrzebująca 7 miejsc i dużego SUV-a na benzynę, bez ambicji na elektryfikację i bez potrzeby ładowania — z akceptacją, że dokumentacja marki (gwarancja, NCAP, masa) jest skromniejsza niż u bardziej rozpoznawalnych producentów. Także kupujący szukający najmocniejszego silnika (177 KM) w klasie cenowej do 135 000 zł.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Osoby, dla których pisemna gwarancja na pojazd i baterię jest warunkiem zakupu — DFSK/Seres nie publikuje osobnego dokumentu warunków gwarancji. Również ci, którzy przed zakupem chcą znać wynik Euro NCAP, masę własną czy pojemność bagażnika: żadnej z tych liczb oficjalne materiały nie podają.

Na tle rywali · siedmiomiejscowe SUV-y benzynowe

Jak wypada wśród aut dla siedmiu osób.

ModelCena odMocSpalanieDługość
DFSK FX600
ten model · punkt odniesienia
119 900 zł177 KMnie podano4720 mm
SUV benzynowy 7-osobowy · oferta w PL
Jedenaście tysięcy drożej i o trzydzieści koni słabszy, za to z podanym spalaniem i pełną dokumentacją gwarancyjną po polsku. Nadwozie praktycznie tej samej długości.
130 900 zł147 KM7,8 l4725 mm
SUV benzynowy 7-osobowy · oferta w PL
Pięć tysięcy drożej, dwadzieścia jeden koni mniej i wyraźnie wyższe deklarowane spalanie. Marka tego samego importera — z opublikowanymi warunkami gwarancji, w przeciwieństwie do tej.
124 900 zł156 KM9,5 l4724 mm
SUV benzynowy 7-osobowy · oferta w PL
Dokładnie ta sama moc i dwadzieścia sześć tysięcy drożej, ale o trzynaście centymetrów dłuższy, co przy trzecim rzędzie siedzeń nie jest różnicą kosmetyczną.
145 900 zł177 KM7,8 l4850 mm
Ceny z cenników w dniu przeglądu. Kolumna spalania jest tu najbardziej wymowna: wszyscy trzej rywale podają zużycie paliwa w swoich dokumentach, a producent tego modelu nie podaje go w żadnym z dwóch.Porównaj szczegółowo

Assistance zamiast gwarancji.

GwarancjaWyłączenia
Rozdział 4 z 5
Gwarancja i assistance

Warunków gwarancji brak, pomoc drogowa opisana co do złotówki.

Ta sama sytuacja co w całej gamie marki: żadnego dokumentu gwarancyjnego, za to szczegółowy regulamin assistance obejmujący także wyjazdy za granicę.

Warunki gwarancjibrak dokumentuluka potwierdzonaOba dokumenty cenowe — katalog z lipca i cennik z listopada 2025 — zawierają wyłącznie zastrzeżenie, że informacje o gwarancji nie stanowią jej udzielenia. Dwa dokumenty, ta sama luka.
Assistance3 lata · także za granicąz repatriacjąProgram przewiduje sprowadzenie auta do Polski, jeśli naprawa za granicą potrwa dłużej niż dziesięć dni, do kwoty dwustu pięćdziesięciu euro, oraz koszt dojazdu po naprawiony pojazd.
Zgłoszenie awarii24 godzinyTermin liczony od wystąpienia zdarzenia — po jego upływie świadczenie nie przysługuje.
Auto zastępczemaks. 2 dniPod warunkiem, że naprawa ma potrwać dłużej niż dobę. Przy aucie rodzinnym dwa dni bez samochodu to realne utrudnienie, które warto wziąć pod uwagę.
Numer alarmowy22 558 60 30całodobowyProgram prowadzi AWP P&C z grupy Allianz na zlecenie importera. Ochrona trwa trzy lata od początku gwarancji — której warunków nie ma na piśmie.
Druga strona · granice assistance

Pięć sytuacji, w których pomoc nie zadziała.

Skoro assistance jest tu jedynym opisanym zabezpieczeniem, jego wyłączenia zasługują na uwagę.

  • Zgłoszenie po dwudziestu czterech godzinachTermin nieprzekraczalny, dwa razy krótszy niż w programie siostrzanego Jetoura prowadzonym przez tego samego ubezpieczyciela.
  • Nieważny przegląd technicznyJeśli stan techniczny miał związek ze zdarzeniem, a badanie było nieważne, świadczenie nie przysługuje.
  • Powtórzona usterka w ciągu 28 dniKolejne wezwanie do awarii, która nie została trwale usunięta przy poprzedniej interwencji, może nie zostać pokryte.
  • Ubezpieczyciel nie zastępuje służb ratowniczychKlauzula obecna wprost w warunkach tej marki. Przy siedmiomiejscowym aucie rodzinnym warto o niej pamiętać: w sytuacji zagrożenia dzwoni się pod numer alarmowy, nie na infolinię assistance.
  • Alkohol, wyścigi, siła wyższaStandardowy katalog: udział w rajdach, kierowanie pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, działania wojenne, promieniowanie, cyberatak.

Ograniczenia pochodzą z regulaminu DFSK Assistance przyjętego uchwałą ubezpieczyciela numer 005/2025 i obowiązującego od 7 maja 2025 roku; ubezpieczającym jest importer marki. Praktyczna uwaga do tego modelu: skoro trzyletni okres assistance wiąże się z początkiem gwarancji, a gwarancji nikt nie opisał na piśmie, warto poprosić dealera o wpisanie daty startu obu ochron do dokumentów wydania auta.

Dwanaście punktów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i sprawdź światła po zmroku.

Przy wersji Comfort dwie rzeczy trzeba obejrzeć osobiście: reflektory, bo nie są diodowe, i trzeci rząd siedzeń, którego cennik nie opisuje wymiarami. Marka ma dwanaście punktów w dwunastu miastach.

12 salonów DFSK · 12 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami DFSKAgatówkaBoguchwałaBogumiłowiceGorzów WielkopolskiKaliszKatowiceLublinOpolePszczynaSzczecinTarnowskie GóryWielogóra k.Radomiakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 12 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 12 punktów w Polsce (Katowice, Gorzów Wielkopolski, Pszczyna, Opole, Lublin, Kalisz, Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje DFSK FX600 w 2026 roku?
Ceny promocyjne: Comfort 119 900 zł, Prestige 131 900 zł. To wartości potwierdzone identycznie w cenniku obowiązującym od 1 listopada 2025 r. i w broszurze z 1 lipca 2025 r. Ceny katalogowe (bez promocji) to odpowiednio 139 900 i 151 900 zł. Dopłata do lakieru metalizowanego wynosi 2500 zł niezależnie od wersji.
Jaki silnik ma DFSK FX600 i ile ma mocy?
Benzynowy 1.5T GDI (oznaczenie HD15M1A) o mocy 177 KM (130 kW) i 300 Nm momentu obrotowego, z bezpośrednim wtryskiem, podwójnym VVT i turbosprężarką, w cyklu Millera. Współpracuje z 6-biegową skrzynią automatyczną, napęd na przednią oś (FWD). Dane o przyspieszeniu 0-100 km/h i prędkości maksymalnej nie zostały podane w dostępnych dokumentach.
Czym różni się wersja Prestige od Comfort?
Prestige (131 900 zł) dokłada m.in. 6 poduszek powietrznych (Comfort: 4), przednie reflektory LED i światła dzienne LED (Comfort: brak), panoramiczny szyberdach otwierany (Comfort: mały, stały), elektryczną klapę bagażnika, elektryczną regulację foteli przednich, radar parkowania przód i tył (Comfort: tylko tył) oraz systemy BSD/LCA/RCTA wykrywania pojazdów w martwym polu, których Comfort nie ma wcale. Różnica w cenie to 12 000 zł.
Ile miejsc ma DFSK FX600 i jakie są jego wymiary?
FX600 to 7-miejscowy SUV o długości 4720 mm, szerokości 1865 mm, wysokości 1710 mm i rozstawie osi 2785 mm. Prześwit minimalny wynosi 200 mm, a zbiornik paliwa ma pojemność 58 litrów. Dokumenty nie podają masy własnej ani pojemności bagażnika.
Jaką gwarancję ma DFSK FX600?
Dostępne materiały marki DFSK/Seres nie zawierają osobnego dokumentu z warunkami gwarancji na pojazd, lakier ani perforację nadwozia — to potwierdzona luka w dokumentacji. Przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne potwierdzenie okresu gwarancyjnego i limitu przebiegu, zamiast polegać wyłącznie na ustnych deklaracjach.
Czy DFSK FX600 ma wynik testów zderzeniowych Euro NCAP?
Nie — żaden z dostępnych dokumentów (cennik, broszura) nie podaje wyniku Euro NCAP ani liczby testowanych wariantów wyposażenia. Wiadomo jedynie, że wersja Prestige ma 6 poduszek powietrznych, a Comfort — 4. Kupujący, dla których wynik NCAP jest istotny, powinni dopytać dealera lub importera wprost.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o FX600? Zapytaj o spalanie i o gwarancję.

Dwóch liczb nie ma w żadnym dokumencie producenta: zużycia paliwa i okresu gwarancji. Obie warto dostać na piśmie.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: DFSK FX600

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt