Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV kompaktowy · benzyna 1.5T · rok modelowy 2026SUV benzynowy · jedna wersja wyposażenia

Forthing T-FIVE.177 KM i 480 litrów bagażnika.

Kompaktowy SUV z turbodoładowanym silnikiem 1.5 o mocy 177 koni i skrzynią dwusprzęgłową. Sprzedawany bez podziału na wersje wyposażenia — cała lista jest seryjna. Komplikacją nie jest tu więc wybór pakietu, tylko rocznik: w obiegu są równolegle trzy, a różnią się nie tylko ceną, ale i zestawem systemów bezpieczeństwa. Zobacz wszystkie modele Forthing.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 23 punktach
Forthing T-FIVE — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Trzy roczniki w jednej ofercie.

Cztery pytaniaCztery dokumenty, trzy cenyCo się zmieniało
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · trzy roczniki w jednej ofercie

Cztery pytania przed rozmową z dealerem.

Przy tym modelu najwięcej zależy od tego, z którego rocznika jest konkretny egzemplarz.

Czy rocznik naprawdę ma znaczenie, skoro nazwa ta sama?

Ma, i to duże. Auta z rocznika 2024 nie mają hamowania awaryjnego, asystenta utrzymania pasa ani asystenta jazdy w korku, a ekrany są w nich o dwa cale mniejsze. Te systemy weszły dopiero od rocznika 2025. Zestawiamy różnice w osobnej sekcji.

Czy dostanę cenę 115 900 zł?

Tylko na auto z rocznika 2025 i tylko dopóki takie stoją na placu. Cennik rocznika 2026 tej ceny nie zna — tam obowiązuje 135 900 zł. Dwadzieścia tysięcy różnicy to przy tym modelu prawie osiemnaście procent ceny.

Jak wygląda gwarancja?

Producent nie podaje jej w żadnym dokumencie. Z zestawień branżowych wynika pięć lat na pojazd, ale tylko trzy lata na silnik, skrzynię i zawieszenie. To rozróżnienie jest ważniejsze niż sama liczba pięć.

Gdzie będę serwisować?

Sieć liczy dwadzieścia trzy punkty w dwudziestu dwóch miastach — najmniejsza spośród marek, które opisujemy poza Maxusem. Nie ma punktu we Wrocławiu ani w Szczecinie, co przy mieszkańcach zachodniej Polski oznacza dojazd do Zielonej Góry albo Opola.

Cena · cztery dokumenty, trzy różne kwoty

Cena, którą zależnie od tego, który cennik czytasz.

Cena promocyjna 115 900 zł występuje dokładnie w jednym z czterech dokumentów, jakie mamy dla tego modelu. Pozostałe trzy podają 129 900 zł dla najstarszego rocznika albo 135 900 zł bez żadnej wzmianki o rabacie. Podajemy tę najniższą, bo pochodzi z aktualnie obowiązującego cennika, ale trzeba wiedzieć, że dotyczy wyłącznie egzemplarzy rocznika 2025.

od 115 900 zł

cena promocyjna rocznika 2025, według cennika obowiązującego od 23 kwietnia 2026

Rocznik 2026 kosztuje 135 900 zł — jego cennik nie przewiduje żadnego rabatu

Najstarszy dostępny cennik, z września 2024, podaje dla rocznika 2024 kwotę 129 900 zł. Trzy roczniki oznaczają trzy różne poziomy wyposażenia — szczegóły w osobnej sekcji.

Skąd biorą się różnice między dokumentami
115 900 złCennik rocznika 2025Jedyny dokument z ceną promocyjną. Obowiązuje od 23 kwietnia 2026 — a więc od tej samej daty co cennik nowszego rocznika, co sugeruje równoległą sprzedaż: wyprzedaż starszych aut obok pełnej ceny nowych.
135 900 złCennik rocznika 2026Bez rabatu i bez wzmianki o promocji. To cena, którą zapłacisz za auto z bieżącej produkcji.
129 900 złCennik rocznika 2024Z września 2024. Auto było wtedy tańsze niż dziś rocznik 2026, ale miało też uboższe wyposażenie.
135 900 złMateriał o mocnych stronachDokument marketingowy rocznika 2025 podaje cenę katalogową bez rabatu — czyli inną niż cennik tego samego rocznika.
Roczniki · to samo auto, inne wyposażenie

Co dokładnie zmieniło się między rocznikami.

Nazwa jest ta sama od 2024 roku, ale zawartość nie. Największy skok nastąpił między rocznikiem 2024 a 2025 i dotyczył systemów, które hamują za kierowcę. Poniżej różnice, których cennik nie zestawia w jednym miejscu.

2024 → 2025Doszło hamowanie awaryjneSystem AEB, samodzielnie zatrzymujący auto przed przeszkodą, pojawił się dopiero w roczniku 2025. W egzemplarzach z 2024 go nie ma i nie da się go dołożyć.
2024 → 2025Doszedł asystent utrzymania pasaRocznik 2024 miał wyłącznie ostrzeganie o zjeżdżaniu z pasa; aktywne korygowanie toru jazdy weszło rok później. Wtedy też dodano asystenta jazdy w korku.
2024 → 2025Ekrany urosły o dwa caleZ dwóch wyświetlaczy po 10,25 cala na dwa po 12,25 cala. Wtedy też pojawiły się bezprzewodowe Android Auto i Apple CarPlay oraz ładowarka indukcyjna.
2024 → 2025Fotel kierowcy dostał wentylację i masażWcześniej był wyłącznie podgrzewany. Dodano również tempomat adaptacyjny, utrzymujący odstęp od poprzedzającego pojazdu.
2025 → 2026Doszły dwa systemy ostrzegawczeAsystent zmiany pasa oraz ostrzeganie przed otwarciem drzwi w stronę nadjeżdżającego pojazdu. Zmiana wyraźnie mniejsza niż rok wcześniej.
Bez zmianNapęd przez wszystkie trzy rocznikiSilnik 1.5 turbo o mocy 177 koni, skrzynia dwusprzęgłowa i napęd na przód pozostały te same. Różnice dotyczą wyposażenia, nie mechaniki.

Zestawienie czterech dokumentów: cenników roczników 2024, 2025 i 2026 oraz materiału o mocnych stronach rocznika 2025. Listy wyposażenia porównaliśmy pozycja po pozycji. Praktyczny wniosek: przy aucie używanym albo z placu rocznik 2024 to inna propozycja niż nowsze — brak hamowania awaryjnego jest różnicą w bezpieczeństwie, nie w komforcie. Sprawdź rok produkcji na tabliczce znamionowej, nie tylko w ogłoszeniu.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4565 mm i rozstawie osi 2715 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z podwójnym ekranem 12,25 cala.

Forthing T-FIVE bok
Lewy bok
Forthing T-FIVE przód
Przód
Forthing T-FIVE prawy profil
Prawy profil
Forthing T-FIVE tył
Tył
Forthing T-FIVE lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie seryjne

Co jest w cenie rocznika 2026.

Model nie ma wersji wyposażenia, więc poniższa lista dotyczy każdego egzemplarza z bieżącej produkcji.

Napęd1.5 turbo i skrzynia 7DCTJednostka o mocy 177 koni i momencie 260 Nm, konstrukcji Mitsubishi, ze skrzynią dwusprzęgłową o siedmiu przełożeniach.
FoteleKierowcy wentylowany, z masażemRegulacja elektryczna w ośmiu kierunkach, podgrzewanie po obu stronach. Funkcja masażu w tej cenie należy do rzadkości.
KołaFelgi 19 caliW standardzie, bez dopłaty — rywale w tej klasie częściej dają osiemnastki.
AsystenciPełen zestaw od rocznika 2025Hamowanie awaryjne, utrzymanie pasa, asystent jazdy w korku, martwe pole, ruch poprzeczny z tyłu, kamery dookólne. Sześć poduszek powietrznych.
EkranyDwa razy 12,25 calaCyfrowe zegary i multimedia, z bezprzewodowym Android Auto i Apple CarPlay oraz ładowarką indukcyjną.
UwagaKlimatyzacja jednostrefowaZ nawiewem na tylny rząd i filtrem cząstek stałych, ale bez podziału na strefy — w tej cenie rywale zwykle mają dwustrefową.
Pełna lista z cennika

Wyposażenie seryjne bieżącego rocznika.

Zestawienie z cennika rocznika 2026, pogrupowane tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci7 poz.
  • 6 poduszek powietrznych (przednie, boczne, kurtynowe I i II rząd)
  • ABS z EBD, ESP i ASR
  • tempomat adaptacyjny (ACC)
  • pakiet ADAS: BSD, FCW, LDW/LKA, LCA, TJA, RCTA, DOW, AEB
  • kamera cofania HD i system kamer 360° (2D/3D)
  • czujniki parkowania przednie i tylne
  • punkty ISOFIX na tylnej kanapie
Światła i widoczność4 poz.
  • reflektory LED z automatycznym przełączaniem świateł drogowych
  • światła do jazdy dziennej i tylne lampy LED
  • czujnik zmierzchu i czujnik deszczu
  • lusterka elektrycznie składane i podgrzewane
Komfort7 poz.
  • dach panoramiczny sterowany elektrycznie
  • klimatyzacja automatyczna z filtrem PM 2,5
  • fotel kierowcy elektryczny w 8 kierunkach, podgrzewany i wentylowany z funkcją masażu
  • fotel pasażera elektryczny w 4 kierunkach, podgrzewany
  • podgrzewana kierownica wielofunkcyjna
  • elektryczna klapa bagażnika
  • system dostępu bezkluczykowego i przycisk Start/Stop
Multimedia6 poz.
  • ekran dotykowy 12,25 cala
  • cyfrowe zegary 12,25 cala
  • bezprzewodowe CarPlay i Android Auto
  • ładowarka indukcyjna do smartfonów
  • radio FM/AM/DAB+ z RDS
  • 6 głośników, Bluetooth z zestawem głośnomówiącym
Napęd i podwozie5 poz.
  • silnik 1.5T DVVT+GDi, 177 KM / 260 Nm
  • skrzynia automatyczna 7-biegowa DCT z trybem manualnym
  • napęd na przednie koła
  • felgi aluminiowe 19 cali
  • hamulce tarczowe wentylowane z przodu

Sto siedemdziesiąt siedem koni i siedem litrów.

Dane techniczneSpalanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Silnik1.5 T-GDi · benzyna · turbodoładowanie
Moc / moment177 KM / 260 Nm
Skrzyniadwusprzęgłowa 7DCT · napęd przedni
0–100 km/h9,0 s · w innym dokumencie 9,5 s
Prędkość maksymalna180 km/h
Paliwo i emisja
Zbiornik paliwa55 l
Wymiary i praktyczność
Długość / rozstaw osi4565 mm / 2715 mm
Bagażnik480 l · 1480 l po złożeniu kanapy
Masa własna1550 kg · w innym dokumencie 1625 kg
Spalanie i zasięg · dwie wartości w źródłach

Siedem i cztery dziesiąte litra. Albo siedem i siedem.

Spalanie WLTP (mieszane)

7,4 l/100 km

Dokumenty tego modelu podają dwie różne wartości: 7,4 oraz 7,7 litra na sto kilometrów. Różnica jest niewielka, ale znamienna — przy tej marce rozbieżności między dokumentami są regułą, nie wyjątkiem. Podajemy niższą jako wiodącą, bo pochodzi z aktualnego cennika, i pokazujemy obie, żeby nikt nie był zaskoczony.

Zasięg na baku · zbiornik 55 l

~740 km

Wyliczenie z niższej wartości spalania i pełnego zbiornika. Przy wyższej z podawanych wartości zasięg spada do około 715 kilometrów. Zbiornik pięćdziesięciu pięciu litrów to rozmiar typowy dla tej klasy.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Najmocniejszy silnik w tej półce cenowej
177 KM i 260 Nm to o 30 KM więcej niż w Jaecoo 7 czy Chery Tiggo 8 przy tej samej koncepcji turbobenzyny z automatem dwusprzęgłowym. Cena katalogowa T-FIVE wynosi 135 900 zł.
Bogaty standard bez pakietów za dopłatą
Dach panoramiczny, kamera 360° (2D/3D HD), tempomat adaptacyjny, bezprzewodowe CarPlay/Android Auto, ładowarka indukcyjna i fotel kierowcy z funkcją masażu — wszystko w jedynej wersji. Jedyne dopłaty to kolor nadwozia (do 5400 zł) i wnętrze camel (1500 zł).
Rozbudowany pakiet ADAS od MY2025
BSD, FCW, LDW/LKA, LCA, TJA, RCTA, DOW i AEB — komplet systemów wspomagających, którego brakowało jeszcze w roczniku MY2024. Do tego 6 poduszek powietrznych i punkty ISOFIX na tylnej kanapie.
Alternatywa w gamie: wersja HEV droższa, ale taniej w eksploatacji
Forthing ma też T-FIVE HEV (170 KM, 155 900 zł) ze spalaniem 6,1 zamiast 7,4 l/100 km. Dopłata względem katalogowej ceny benzynowego T-FIVE wynosi 20 000 zł.

Do sprawdzenia 4

Starsza promocja nie ma aktualnego terminu
Kwota 115 900 zł pojawia się wyłącznie w starszym materiale. Cennik MY2026 podaje 135 900 zł katalogowo, dlatego niższej wartości nie przedstawiamy jako bieżącej oferty.
Rozbieżne dane techniczne między dokumentami
Przyspieszenie 0-100 km/h to 9,0 s według cennika MY2024 i materiału "mocne strony", ale 9,5 s według danych technicznych MY2026. Masa własna waha się między 1550 a 1625 kg, a spalanie między 7,4 a 7,7 l/100 km w zależności od dokumentu tego samego rocznika.
Zero danych o gwarancji, serwisie i finansowaniu
Żaden z czterech dokumentów źródłowych nie zawiera warunków gwarancji (okres, przebieg, zakres), cen przeglądów ani ofert leasingowo-kredytowych — tylko standardowe zastrzeżenie prawne, że materiały "nie stanowią udzielenia gwarancji". To trzeba wyjaśnić bezpośrednio u dystrybutora przed podpisaniem umowy.
Brak wyniku Euro NCAP i niewielki bagażnik jak na SUV-a
Oficjalne materiały nie podają wyniku testów zderzeniowych. Bagażnik 480 l jest przeciętny wobec Jaecoo 7 (564 l) i wyraźnie mniejszy niż w Changan CS75 Plus (725 l) w zbliżonej cenie.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca, który szuka mocnego, klasycznie spalinowego SUV-a bez elektryfikacji i chce więcej koni niż dają rywale w tej cenie — 177 KM wobec 147 KM w Jaecoo 7 czy Tiggo 8. Także osoba gotowa samodzielnie zweryfikować u dealera cenę, gwarancję i dane techniczne, bo oficjalne materiały producenta są w tych punktach niespójne.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kupujący, dla których pisemna gwarancja i jasne warunki serwisu są warunkiem podpisania umowy — Forthing nie podaje tych danych w żadnym z czterech dokumentów cennikowych. Również rodziny potrzebujące dużego bagażnika (Changan CS75 Plus ma 725 l) albo osoby, które chcą znać wynik Euro NCAP przed zakupem — ta informacja w materiałach T-FIVE po prostu nie występuje.

Na tle rywali · benzynowe SUV-y kompaktowe

Jak wypada wśród chińskich SUV-ów bez baterii.

ModelCena odMoc0–100 km/hGwarancja
Forthing T-FIVE
ten model · punkt odniesienia
115 900 zł177 KM9,0 s5 lat / 150 tys.
duży SUV · oferta w PL
Szesnaście tysięcy taniej, ta sama moc i wyraźnie szybszy do setki. Gwarancja tej samej długości, za to udokumentowana w polskich ogólnych warunkach, których u tej marki brakuje.
99 900 zł177 KM7,8 s5 lat / 100 tys.
duży SUV · oferta w PL
Szesnaście tysięcy taniej i z gwarancją dłuższą o dwa lata. Słabszy o siedem koni i minimalnie wolniejszy, ale z siecią serwisową ponad dwukrotnie większą.
99 900 zł170 KM9,4 s7 lat / 150 tys.
SUV średniej klasy · oferta w PL
Dziewięć tysięcy taniej, choć wyraźnie słabszy i wolniejszy. Nadrabia gwarancją siedmioletnią rozpisaną wprost w cenniku oraz siecią czterdziestu salonów.
106 900 zł147 KM10,3 s7 lat / 150 tys.
Nasza kwota to cena promocyjna rocznika 2025; rocznik 2026 kosztuje 135 900 zł i wtedy różnica wobec całej trójki rośnie do trzydziestu tysięcy. Warunki gwarancji tej marki pochodzą spoza dokumentów producenta, u pozostałych trzech — wprost z ich cenników.Porównaj szczegółowo

Pięć lat — ale nie na wszystko.

GwarancjaCzego nie wiemy
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · UWAGA: nie z dokumentów producenta

Pięć lat, ale nie na wszystko.

Dokumenty tej marki nie zawierają warunków gwarancji w ogóle. To, co udało się ustalić poza nimi, układa się w obraz mniej jednolity, niż sugerowałaby liczba w reklamie.

Pojazd5 lat / 150 tys. kmźródło zewnętrzneZgodnie w obu sprawdzonych zestawieniach branżowych. Dwa lata krócej niż u większości rywali z tej półki.
Silnik, skrzynia, elektryka, zawieszenie3 lata / 100 tys. kmhaczykPodzespoły, które realnie się psują, mają krótszą ochronę niż sam pojazd. To rozróżnienie ginie w haśle o pięcioletniej gwarancji, a decyduje o kosztach w czwartym i piątym roku.
Perforacja nadwozia5 lat / 150 tys. kmźródło zewnętrznePrzerdzewienie blachy na wylot.
Lakier3 lata / 100 tys. kmźródło zewnętrzneNietypowo z limitem przebiegu — powłoka lakiernicza zwykle rozliczana jest wyłącznie w latach.
Akumulator rozruchowy 12 V3 lata / 20 tys. kmniski limitDwadzieścia tysięcy kilometrów to przy typowym użytkowaniu niewiele ponad rok jazdy.
Druga strona · czego nie ustalisz przed zakupem

Trzy pytania bez odpowiedzi w dokumentach.

Ta sekcja zwykle wymienia wyłączenia z warunków gwarancji. Tutaj wymienia braki, bo warunków po prostu nie ma.

  • Pełna treść gwarancjiStrona producenta blokuje pobieranie dokumentu, a żaden cennik go nie zawiera. Znamy okresy z opracowań branżowych, ale nie znamy wyłączeń ani warunków utrzymania ochrony.
  • Czy jest pomoc drogowaNie wiemy. Wszystkie inne marki w naszym zestawieniu wymieniają program assistance wprost w cenniku, wraz z zasięgiem terytorialnym i limitami.
  • Ile kosztują przeglądyJedyna liczba, jaką znaleźliśmy, pochodzi spoza dokumentów producenta i mówi o przeglądach tego modelu od 850 zł. Harmonogramu — co ile kilometrów i co obejmuje — nie mamy.

Żaden dokument producenta — ani cennik, ani karta danych technicznych, ani materiał o mocnych stronach — nie zawiera warunków gwarancji. Powyższe pochodzi z dwóch niezależnych zestawień branżowych z 2025 roku, zgodnych ze sobą co do każdej pozycji. Poproś dealera o książkę gwarancyjną przed podpisaniem umowy.

Dwadzieścia trzy punkty w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i sprawdź rocznik na tabliczce.

Rocznik produkcji decyduje tu o cenie i o wyposażeniu w systemy bezpieczeństwa, więc to pierwsza rzecz do ustalenia na miejscu. Marka prowadzi dwadzieścia trzy punkty, ale żadnego we Wrocławiu ani Szczecinie.

25 salonów Forthing · 23 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami Forthing2Kraków2RzeszówBaranowoBogumiłowiceCzłuchówGliwiceGorzów WielkopolskiGrudziądz2Katowice i okoliceKielceKoszalinLublin2Warszawa i okoliceŁódź2Radom i okoliceRumiaTarnowskie GóryToruńWrocławZielona Górakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 25 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 16 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Łódź, Gliwice, Toruń, Zielona Góra, Katowice, Sosnowiec, Kielce, Lublin, Rzeszów, Opole, Koszalin, Grudziądz, Rumia, Gorzów Wielkopolski).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
07.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje Forthing T-FIVE w 2026 roku?
Publikujemy 135 900 zł katalogowo za jedyną wersję 1.5 T-GDi 177 KM. Kwota promocyjna 115 900 zł pochodzi ze starszego cennika i nie ma aktualnego terminu, więc nie traktujemy jej jako bieżącej oferty.
Jaki silnik ma Forthing T-FIVE i ile pali?
Turbodoładowany silnik benzynowy 1.5 T-GDi (bazujący na jednostce Mitsubishi 4A95TD) o mocy 177 KM i momencie 260 Nm, ze skrzynią automatyczną 7-biegową DCT i napędem na przednie koła. Spalanie w cyklu mieszanym to 7,4 l/100 km według większości dokumentów, choć jeden z nich (cennik MY2026) podaje 7,7 l/100 km — różnica prawdopodobnie wynika z metodyki pomiaru.
Czy Forthing T-FIVE ma gwarancję?
Żaden z czterech dostępnych dokumentów cennikowych i technicznych nie podaje warunków gwarancji — okresu, limitu przebiegu ani zakresu ochrony. Znajduje się tam wyłącznie standardowe zastrzeżenie prawne, że materiały informacyjne "nie stanowią udzielenia gwarancji". Przed zakupem trzeba wyjaśnić te warunki bezpośrednio z dystrybutorem (Asian Automotive Distribution Center Sp. z o.o.).
Ile miejsca ma bagażnik w T-FIVE?
480 litrów przy tylnej kanapie w pozycji pionowej i do 1480 litrów po jej złożeniu. To wynik przeciętny w segmencie kompaktowych SUV-ów — Jaecoo 7 oferuje 564 l, a Changan CS75 Plus aż 725 l w zbliżonej cenie.
Czym różni się T-FIVE od T-FIVE HEV i T-FIVE REEV?
To trzy odrębne warianty napędowe tego samego nadwozia. Opisywany T-FIVE to benzynowy 1.5T 177 KM za 135 900 zł katalogowo. T-FIVE HEV ma napęd hybrydowy 170 KM i kosztuje 155 900 zł, a T-FIVE REEV z przedłużaczem zasięgu ma 163 KM i kosztuje 159 900 zł.
Czy dane techniczne T-FIVE są w pełni spójne między dokumentami?
Nie. Przyspieszenie 0-100 km/h to 9,0 s według cennika MY2024 i materiału "mocne strony MY2025", ale 9,5 s według osobnego dokumentu danych technicznych MY2026. Masa własna waha się między 1550 a 1625 kg, a spalanie między 7,4 a 7,7 l/100 km w zależności od dokumentu. Pozostałe wymiary (długość, rozstaw osi, moc, moment, bagażnik) są identyczne we wszystkich czterech źródłach.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o T-FIVE? Zapytaj o rocznik i o gwarancję.

Dwie rzeczy, których nie ustalisz z dokumentów: z którego rocznika są auta dostępne od ręki i jak brzmią pełne warunki gwarancji.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: Forthing T-FIVE

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
115 900 złOd 115 900 zł · rocznik decyduje o wyposażeniu