Forthing V-TOUR HEV.Siedem miejsc, jeden bak, zero ładowarki.
Największy samochód osobowy, jaki opisujemy: pięć metrów dwadzieścia pięć długości i rozstaw osi przekraczający trzy metry. Siedem foteli w układzie dwa plus dwa plus trzy, bagażnik rosnący do 2792 litrów i hybrydowy napęd bez gniazda ładowania. Auto pomyślane do wożenia ludzi i rzeczy, nie do parkowania w centrum. Zobacz wszystkie modele Forthing.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Pięć i ćwierć metra auta.
Cztery pytania o pięć i ćwierć metra.
Przy tej długości część problemów pojawia się poza jazdą — na parkingu, w garażu i przy wjeździe do bramy.
Nie w całości. Miejsca postojowe projektuje się zwykle na pięć metrów długości, a to auto ma 5251 milimetrów. Ćwierć metra będzie wystawać poza linię, co w garażach podziemnych i na parkingach z barierkami bywa problemem realnym, nie teoretycznym. Rozkładamy wymiary w osobnej sekcji.
Cennik podaje 8,4 litra na sto kilometrów, a osobna karta danych technicznych — 6,5. Różnica prawie dwóch litrów przy jednym wariancie silnikowym. Podajemy wyższą, bo pochodzi z obu cenników i jest ostrożniejsza. Przy masie przekraczającej dwie tony i nadwoziu tej wielkości bliższa prawdy wydaje się właśnie ona.
Do jazdy z rodziną i bagażem tak — dziewięć i osiem dziesiątych sekundy do setki to wynik przyzwoity. Ale przy pełnym obciążeniu, pod górę i z przyczepą rezerwy mocy będzie niewiele. Ten napęd jest dobrany do spokojnego wożenia ludzi, nie do dynamicznej jazdy.
Tak jak w całej marce: producent nie publikuje warunków. Z zestawień branżowych wynika pięć lat na pojazd i trzy lata na silnik, przekładnię oraz zawieszenie. Przy aucie za dwieście dwadzieścia tysięcy to informacja, którą warto mieć na piśmie przed podpisaniem umowy.
Cena, którą i to rzadkość w tej marce.
Dwieście dziewiętnaście tysięcy dziewięćset złotych podają zgodnie wszystkie trzy dokumenty, jakie mamy dla tego modelu — cenniki obu roczników i materiał marketingowy. Przy marce, w której inne modele mają po trzy różne ceny w trzech dokumentach, ta zgodność jest warta odnotowania.
jedyna wersja wyposażenia, siedem miejsc w standardzie
Nie ma tańszego wariantu ani wersji pięcioosobowej. Odmiana z wtyczką kosztuje 229 900 zł, czyli dziesięć tysięcy więcej.
Obejrzyj z każdej strony.
Cztery ujęcia dużego vana o długości 5251 mm i rozstawie osi 3018 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z trzema ekranami 12,3 cala.





Co jest w cenie jedynej wersji.
Cennik nie dzieli tego auta na pakiety, więc wszystko poniżej dostajesz niezależnie od tego, który egzemplarz wybierzesz.
Wyposażenie seryjne w komplecie.
Wykaz z cenników obu roczników tego modelu, zgodnych ze sobą w tym zakresie.
Bezpieczeństwo i asystenci9 poz.
- poduszki powietrzne przednie, boczne i kurtynowe (2. i 3. rząd)
- AEB — autonomiczne hamowanie awaryjne
- LDP — zapobieganie niezamierzonej zmianie pasa
- BSD — monitorowanie martwego pola
- RCTA — monitorowanie ruchu poprzecznego z tyłu
- DOW — ostrzeganie o pojeździe przy otwieraniu drzwi
- system kamer panoramicznych 360°
- czujniki parkowania przednie i tylne
- ISOFIX w 2. i 3. rzędzie
Komfort i fotele8 poz.
- fotele 2. rzędu 'lotnicze': elektryczna regulacja w 10 kierunkach, masaż, podgrzewanie, wentylacja, elektryczny podnóżek
- fotel kierowcy: regulacja elektryczna 10-kierunkowa z pamięcią ustawień
- fotele przednie podgrzewane, wentylowane, z funkcją masażu
- tempomat adaptacyjny
- elektryczny hamulec postojowy z Auto Hold
- bezkluczykowy dostęp
- elektrycznie sterowane drzwi tylne (przesuwne, obustronnie)
- elektrycznie sterowana klapa bagażnika
Multimedia6 poz.
- trzy ekrany 12,3 cala (zestaw wskaźników, ekran centralny, ekran pasażera)
- bezprzewodowe CarPlay/Android Auto
- radio FM/AM z DAB i RDS
- 8 głośników
- ładowarka bezprzewodowa do smartfonów
- porty USB szybkoładujące (18W) przy każdym rzędzie
Styl i wykończenie5 poz.
- dach panoramiczny sterowany elektrycznie
- felgi aluminiowe 18" (opony 225/55)
- ambientowe podświetlenie wnętrza (64 kolory)
- tapicerka ekoskóra
- roleta bagażnika
Napęd5 poz.
- silnik spalinowy 1.5T DVVT, 170 KM, 280 Nm
- silnik elektryczny wspomagający, 177 KM, 300 Nm
- skrzynia E-CVT (automatyczna + tryb manualny)
- napęd na przednie koła
- zbiornik paliwa 60 l
Dwie tony i siedem foteli.
Parametry, które warto znać.
Najdłuższe auto osobowe w naszej bazie.
Spośród 196 modeli, które opisujemy, dłuższe są wyłącznie pickupy i samochody dostawcze. Poniżej ta długość zestawiona z autami, które ktoś realnie rozważa obok — i z typowym miejscem postojowym.
- 5251 mm — o 251 mm dłużej niż typowe miejsce postojoweStanowiska parkingowe projektuje się zwykle na pięć metrów. Ćwierć metra wystające poza linię bywa problemem w garażach podziemnych ze słupami i barierkami, przy szlabanach oraz na parkingach prostopadłych przy wąskiej jezdni manewrowej. Zmierz swoje miejsce, zanim podpiszesz umowę.
- Najdłuższe auto osobowe spośród 196, które opisujemyDłuższe są wyłącznie pickupy i samochody dostawcze. Dla skali: terenowy BAIC BJ60 ma 5040 mm, flagowy Chery Tiggo 9 — 4810 mm, a siedmiomiejscowe Chery Tiggo 8 — 4725 mm. Ta różnica idzie wprost w przestrzeń dla pasażerów.
- Rozstaw osi 3018 mm oznacza duży promień skrętuPonad trzy metry między osiami to najwięcej w całej naszej bazie aut osobowych. Zawracanie na typowej ulicy osiedlowej wymaga wtedy manewru w dwóch ruchach — to rzecz do sprawdzenia na jeździe testowej, nie w tabeli.
- Ta sama długość daje 593 litry bagażnika przy siedmiu osobachTam, gdzie siedmiomiejscowe SUV-y zostawiają dwieście albo trzysta litrów, tutaj mieści się kilkakrotnie więcej. To jest właśnie to, za co płaci się rozmiarem — i jedyny powód, dla którego ma on sens.
Długości i rozstawy osi z tabel danych technicznych producentów poszczególnych aut. Typowa długość stanowiska postojowego to punkt odniesienia przyjęty przez nas, nie dana producenta — wymiary konkretnego parkingu czy garażu trzeba zmierzyć samemu.
Osiem i cztery dziesiąte litra.
Spalanie WLTP (mieszane)
Karta danych technicznych tego samego rocznika podaje 6,5 litra. Przy hybrydzie ważącej ponad dwie tony i mierzącej pięć i ćwierć metra niższa z tych wartości byłaby wynikiem wybitnym, wyższa — normalnym. Przyjmujemy tę z cenników, bo powtarzają ją zgodnie dwa dokumenty, a rozbieżność odnotowujemy zamiast wybierać korzystniejszą liczbę.
Zasięg na baku · zbiornik 60 l
Wyliczenie z wartości cennikowej i pełnego, sześćdziesięciolitrowego zbiornika. Przy niższej z podawanych liczb zasięg sięgałby 920 kilometrów. Różnica ponad dwustu kilometrów między tymi wariantami jest przy planowaniu wyjazdu wakacyjnego istotna, więc warto sprawdzić realne zużycie na jeździe testowej.
Bilans i trzej rywale.
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 4
Do sprawdzenia 4
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
Rodzina lub firma potrzebująca realnych 7 miejsc do codziennego przewozu ludzi, bez chęci przyzwyczajania się do ładowania z gniazdka — kierowca, który jeździ głównie po mieście i trasach krajowych, tankuje na stacji jak dotychczas, a HEV docenia za niższe spalanie od czystej benzyny. Także ci, którzy szukają dużego bagażnika (593-2792 l) przy zachowaniu miejsc dla całej rodziny w konfiguracji 2+2+3.
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Kupujący, dla których gwarancja na pojazd i baterię jest warunkiem decyzji — Forthing nie publikuje tych danych, więc trzeba je wynegocjować osobno i spisać na piśmie. Również osoby, które chcą przed zakupem znać dokładne spalanie i osiągi bez rozbieżności w dokumentach producenta, oraz ci, dla których liczy się potwierdzony wynik Euro NCAP.
Jak wypada wśród aut do wożenia siedmiu osób.
| Model | Cena od | Długość | Bagażnik przy 7 osobach | Moc |
|---|---|---|---|---|
Forthing V-TOUR HEV ten model · punkt odniesienia | 219 900 zł | 5251 mm | 593 l | 170 KM |
flagowy SUV plug-in · oferta w PL Dziesięć tysięcy taniej i o 258 koni mocniejszy, z napędem na cztery koła i możliwością ładowania z gniazda. Krótszy o 441 milimetrów, a bagażnik przy komplecie pasażerów ma cztery razy mniejszy. | 209 900 zł | 4810 mm | 143 l | 428 KM |
duży SUV terenowy · oferta w PL Osiemdziesiąt tysięcy drożej, za to z terenowym charakterem i napędem na cztery koła. Bagażnik przy rozłożonych fotelach większy o 379 litrów, ale całe auto jest o wiele mniej praktyczne w mieście. | 299 900 zł | 5040 mm | 972 l | 256 KM |
siedmiomiejscowy plug-in · oferta w PL Pięćdziesiąt tysięcy taniej, z wtyczką i mocą wyższą o 109 koni, ale wyraźnie mniejszy — krótszy o ponad pół metra i z bagażnikiem trzykrotnie skromniejszym przy komplecie pasażerów. | 169 900 zł | 4725 mm | 193 l | 279 KM |
Pięć lat i cztery niewiadome.
Dwieście dwadzieścia tysięcy i żadnych warunków w cenniku.
To najdroższe auto tej marki, jakie opisujemy, i jego cennik również nie zawiera warunków gwarancji. Poniższe pochodzi z dwóch zgodnych zestawień branżowych.
Cztery rzeczy do ustalenia przed zakupem.
Przy aucie za ponad dwieście tysięcy każda z tych niewiadomych ma wymierną wartość pieniężną.
- Spalanie: 8,4 czy 6,5 litraPrawie dwa litry różnicy między cennikiem a kartą techniczną. Przy dwudziestu tysiącach kilometrów rocznie to około 2 300 zł w skali roku.
- Masa własna: 2195 czy 2120 kilogramówSiedemdziesiąt pięć kilogramów różnicy wpływa na to, ile wolno załadować — a przy siedmiu pasażerach limit i tak jest napięty.
- Prześwit: 160 czy 165 milimetrówRóżnica niewielka, ale przy aucie tej długości kąt zejścia i wjazd na wysoki krawężnik są bardziej wrażliwe niż w krótszych konstrukcjach.
- Warunki gwarancji i pomoc drogowaNie ma ich w żadnym dokumencie producenta. Przy aucie tej wielkości holowanie wymaga lawety odpowiedniej klasy, więc zakres ewentualnego assistance jest pytaniem realnym.
Pary wartości pochodzą z cenników i karty danych technicznych Forthing dla tego modelu. Warunki gwarancji ustalone z dwóch zestawień branżowych z 2025 roku, zgodnych ze sobą co do każdej pozycji.
Zmierz garaż przed decyzją.
Usiądź za kierownicą i zmierz swoje miejsce parkingowe.
Przy aucie o długości pięciu i ćwierć metra pierwsza rzecz do sprawdzenia jest poza salonem: własny garaż, miejsce postojowe i brama wjazdowa. Sieć marki liczy dwadzieścia trzy punkty.
6 rzeczy, które warto wiedzieć.
Ile kosztuje Forthing V-TOUR HEV w 2026 roku?
Ile pali Forthing V-TOUR HEV?
Czy V-TOUR HEV trzeba ładować z gniazdka?
Ile miejsc ma Forthing V-TOUR HEV i jak wygląda konfiguracja?
Jaką gwarancję ma Forthing V-TOUR HEV?
Jakie ma osiągi i czy jest szybki w rozpędzaniu?
Masz pytanie o V-TOUR HEV? Zapytaj o spalanie i gwarancję.
Przy różnicy dwóch litrów między dokumentami i braku warunków gwarancji obie rzeczy warto mieć potwierdzone na piśmie.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.