Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV elektryczny · rok modelowy 2026Elektryczny SUV · zasięg 510 km

GAC Aion V.SUV za 178 900 zł z zasięgiem 510 km.

Największy zasięg w gamie GAC i jedyny model marki z aktywnie komunikowaną ofertą finansowania. Bateria 75,3 kilowatogodziny daje 510 kilometrów, a ładowarka prądu stałego o mocy stu osiemdziesięciu kilowatów należy do najszybszych w tej półce cenowej. Przy finansowaniu z zerowym oprocentowaniem importer dopłaca trzydzieści tysięcy złotych rabatu. Zobacz wszystkie modele GAC.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 12 salonach
GAC Aion V — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Sto siedemdziesiąt dziewięć tysięcy — albo mniej.

Cztery pytaniaCenaTrzy drogi zakupu
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · elektryk z rabatem trzydziestu tysięcy

Cztery pytania o cenę i o zasięg.

Przy tym modelu największą zmienną jest sposób finansowania — potrafi zmienić rachunek o jedną szóstą.

Czy rabat trzydziestu tysięcy dostanę przy zakupie za gotówkę?

Nie. Broszura wiąże go z pożyczką 50/50 o zerowym oprocentowaniu. To rozwiązanie korzystne, jeśli i tak planujesz finansowanie, ale przy płatności gotówką cena pozostaje katalogowa. Porównując z konkurencją, licz całkowity koszt, nie samą kwotę z cennika.

Co zostaje z pięciuset dziesięciu kilometrów zimą i na autostradzie?

To wartość WLTP przy zużyciu 16,7 kilowatogodziny na sto kilometrów. Zimą i na autostradzie realny dystans spadnie o jedną czwartą do jednej trzeciej — czyli do trzystu pięćdziesięciu, może trzystu osiemdziesięciu kilometrów. To nadal najwięcej w gamie tej marki.

Jak szybko się ładuje?

Sto osiemdziesiąt kilowatów mocy maksymalnej to wynik wysoki w tej półce cenowej i dwukrotnie lepszy niż w tańszym Aionie UT. Broszura nie podaje jednak czasu uzupełnienia baterii od trzydziestu do osiemdziesięciu procent, więc długości postoju nie da się z dokumentu ustalić.

Jaka jest gwarancja?

Broszury tego modelu nie zawierają zdania o gwarancji, choć mają tę samą strukturę co dokumenty Emkoo i Emzooma, gdzie mowa o pięciu latach. Najtańszy model marki deklaruje osiem lat. Żaden dokument nie podaje limitu przebiegu ani wyłączeń — rozliczamy to przy modelu Aion UT.

Cena · i dwie drogi jej obniżenia

Cena, którą rabat albo najem.

Sto siedemdziesiąt osiem tysięcy dziewięćset złotych w cenniku, ale to model, przy którym marka najmocniej pracuje ceną. Broszura z lutego 2026 opisuje pożyczkę z zerową rzeczywistą roczną stopą i rabatem importera trzydziestu tysięcy złotych; majowa dokłada wariant najmu długoterminowego za osiemset pięćdziesiąt złotych netto miesięcznie.

od 178 900 zł

wersja Premium z baterią 75,3 kWh; wyższa Luxury kosztuje 187 900 zł

Rabat 30 000 zł przysługuje wyłącznie przy finansowaniu pożyczką 50/50 — nie przy zakupie za gotówkę

Broszura z maja 2026 podaje przy wariancie najmu cenę auta po rabacie: 139 882 zł brutto. To jedyny model marki, dla którego dokumenty opisują konkretne oferty finansowania.

Dwie oferty opisane w broszurach
RRSO 0%Pożyczka 50/50 z rabatemSantander Consumer Financial Solutions, warianty dwunasto- i dwudziestoczteromiesięczne, oba z zerowym oprocentowaniem. Importer dopłaca przy tym trzydzieści tysięcy złotych rabatu — ale wyłącznie przy tej formie finansowania.
850 zł nettoNajem długoterminowyMasterlease, trzydzieści sześć miesięcy, wpłata wstępna trzydzieści tysięcy złotych netto, roczny przebieg dziesięć tysięcy kilometrów. Rata nie obejmuje serwisu.
warunekNa co uważać przy rabacieTrzydzieści tysięcy to kwota znacząca — jedna szósta ceny auta — ale przypisana do konkretnego produktu finansowego. Przy zakupie za gotówkę oferta nie obowiązuje, więc porównując z konkurencją, porównuj całkowity koszt, nie samą cenę katalogową.
terminCzego dokumenty nie mówiąBroszury nie podają daty zakończenia żadnej z tych ofert ani liczby aut nimi objętych.
Finansowanie · jedyny model marki z ofertą

Trzy sposoby i trzy różne rachunki.

GAC opisuje oferty finansowania tylko przy tym modelu — pozostałe cztery broszury nie zawierają ich wcale. Zestawiamy warianty, bo różnica w całkowitym koszcie jest tu większa niż różnica między wersjami wyposażenia.

Gotówka178 900 zł, bez rabatuCena katalogowa wersji Premium. Rabat importera nie obowiązuje, bo jest przypisany do produktu finansowego — to najważniejsze zastrzeżenie w całej tej ofercie.
Pożyczka 50/50Rabat 30 000 zł przy RRSO 0%Santander Consumer Financial Solutions, warianty na dwanaście albo dwadzieścia cztery miesiące, oba z zerowym oprocentowaniem. Połowa ceny płatna z góry, połowa na koniec okresu.
Najem850 zł netto miesięcznieMasterlease, trzydzieści sześć miesięcy, wpłata wstępna trzydzieści tysięcy netto, roczny limit dziesięć tysięcy kilometrów. Broszura podaje przy tym wariancie cenę auta po rabacie: 139 882 zł brutto.
UwagaLimit kilometrów w najmieDziesięć tysięcy rocznie to mało jak na auto z zasięgiem pięciuset kilometrów. Przekroczenie limitu zwykle oznacza dopłatę — jej stawki broszura nie podaje.
UwagaBrak terminu ważności ofertŻaden z dokumentów nie mówi, do kiedy obowiązują. Przy rabacie sięgającym jednej szóstej ceny warto mieć to potwierdzone przy rezerwacji.
KontekstPozostałe modele marki bez ofertBroszury Emkoo, Emzooma i Aiona UT nie zawierają żadnych propozycji finansowania. Nie znaczy to, że ich nie ma — znaczy, że trzeba o nie zapytać.

Warunki z broszur GAC Aion V z lutego i maja 2026. Wszystkie kwoty przepisane z dokumentów; rata najmu i wpłata wstępna podane jako wartości netto, cena auta po rabacie — brutto. Praktyczna wskazówka: przy porównywaniu z konkurencją zestawiaj całkowity koszt w tym samym okresie, a nie ceny katalogowe. Rabat trzydziestu tysięcy przy zerowym oprocentowaniu realnie zmienia pozycję tego auta w segmencie, ale wyłącznie dla kupującego, który i tak planował finansowanie.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4605 mm i rozstawie osi 2775 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z ekranem multimedialnym 14,6 cala.

GAC Aion V bok
Lewy bok
GAC Aion V przód
Przód
GAC Aion V prawy profil
Prawy profil
GAC Aion V tył
Tył
GAC Aion V lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wersja Premium

Co jest w cenie podstawowej wersji.

Pozycje z broszury z lutego 2026. Wersja Luxury kosztuje o dziewięć tysięcy więcej.

Bateria75,3 kWh, zasięg 510 kmNajwiększa pojemność i największy zasięg w gamie marki. Zużycie energii 16,7 kilowatogodziny na sto kilometrów.
ŁadowanieDo 180 kW prądem stałymPonad dwukrotnie szybciej niż w tańszym Aionie UT, który przyjmuje osiemdziesiąt siedem kilowatów.
Napęd204 KM na przedniej osiMoment 210 Nm, przyspieszenie do setki w 7,9 sekundy. Ta sama moc co w mniejszym modelu marki, przy masie wyższej o 325 kilogramów.
Nadwozie4605 mm, rozstaw osi 2775Bagażnik mieści 427 litrów — o trzynaście mniej niż w krótszym Aionie UT, co przy różnicy 335 milimetrów długości jest zaskakujące.
EkranWyświetlacz 14,6 calaFormat wspólny dla większości modeli marki.
Masa1995 kilogramówBlisko dwie tony — o 325 kilogramów więcej niż w mniejszym elektryku marki, głównie za sprawą większej baterii.
Pełna lista z broszury

Wyposażenie wersji Premium.

Wykaz z broszury GAC Aion V z lutego 2026, ułożony tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci10 poz.
  • 7 poduszek powietrznych
  • autonomiczne hamowanie awaryjne (AEB)
  • adaptacyjny tempomat (ACC)
  • system ostrzegania o kolizji (FCW)
  • rozpoznawanie znaków drogowych (TSR)
  • ostrzeganie o zjeździe z pasa (LDW) i asystent utrzymania pasa (ELKA)
  • monitorowanie martwego pola (BSD) i ostrzeganie o ruchu poprzecznym (RCTA, RCW)
  • monitorowanie stanu kierowcy (DMS)
  • kamera cofania 360°
  • e-call
Komfort5 poz.
  • dach panoramiczny z elektryczną roletą
  • czterostrefowe klimatyzacja z pompą ciepła
  • elektryczna klapa bagażnika
  • felgi 19 cali
  • reflektory LED z automatycznym włączaniem
Multimedia5 poz.
  • ekran multimedialny 14,6 cala
  • cyfrowy komputer pokładowy 8,88 cala
  • Apple CarPlay
  • czterostrefowe sterowanie głosowe
  • nagłośnienie 9 głośników
Wersja Luxury (dodatkowo)5 poz.
  • tapicerka skóra naturalna
  • masaż foteli przednich (8-punktowy)
  • składany stolik w drugim rzędzie
  • lodówka samochodowa
  • czujnik pyłów PM2,5
Ładowanie i napęd5 poz.
  • bateria LFP 75,3 kWh
  • pompa ciepła w standardzie
  • ładowarka pokładowa AC 11 kW
  • ładowanie DC do 180 kW (złącze CCS2/Type 2)
  • napęd na przednią oś (FWD)

Pięćset dziesięć kilometrów zasięgu.

WyposażenieDane techniczneZasięg i ładowanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Napędelektryczny · na przednią oś
Moc / moment204 KM / 210 Nm
0–100 km/h7,9 s
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria75,3 kWh
Zasięg WLTP510 km
Zużycie energii16,7 kWh/100 km
Ładowanie DCdo 180 kW
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV · 4605 mm
Rozstaw osi2775 mm
Bagażnik427 l
Masa własna1995 kg
Zasięg i ładowanie · z broszury 02/2026

Ile realnie przejedziesz i jak szybko naładujesz.

Zasięg WLTP

WLTP mieszany510 km

Pięćset dziesięć kilometrów to najwięcej w gamie GAC — o osiemdziesiąt więcej niż w tańszym Aionie UT i o sześćdziesiąt pięć więcej niż w droższym Hyptecu HT. Zużycie 16,7 kilowatogodziny na sto kilometrów przy masie bliskiej dwóm tonom jest wynikiem dobrym. Zimą zakładaj spadek rzędu jednej czwartej do jednej trzeciej.

Ładowanie DC — moc maksymalna

180 kW

Najwyższa moc ładowania w gamie marki i wartość wysoka jak na tę półkę cenową — dla porównania Leapmotor B05 za sto dwanaście tysięcy przyjmuje sto pięćdziesiąt sześć kilowatów, a większość elektryków w tym przedziale mieści się między sześćdziesięcioma a stu trzydziestoma. Broszura nie podaje jednak czasu ładowania od trzydziestu do osiemdziesięciu procent, więc realnej długości postoju nie znamy.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Kompletny pakiet bezpieczeństwa od bazy
Już Premium ma 7 poduszek powietrznych, kamerę 360°, adaptacyjny tempomat (ACC), autonomiczne hamowanie (AEB), monitorowanie martwego pola (BSD/RCTA) i monitorowanie kierowcy (DMS) — komplet bez dopłat, deklarowane 5 gwiazdek Euro NCAP.
Szybkie ładowanie DC jak w droższym segmencie
180 kW i 18 minut na uzupełnienie 30-80% to wynik wyraźnie lepszy niż Geely E5 (100 kW) czy Deepal S05 Pro (200 kW, ale z mniejszą baterią), choć w tyle za XPengiem G6 (382 kW), który jest jednak droższy — 194 900 zł.
Duży bagażnik po złożeniu foteli
427 l w standardzie i 1600 l po złożeniu tylnej kanapy — więcej niż Deepal S05 Pro (492/1250 l) czy Geely E5 (461/1877 l, choć tu z odwrotną proporcją). Do tego elektryczna klapa bagażnika w obu wersjach.
Cena wejścia niższa niż u części rywali
178 900 zł za Premium to mniej niż BYD ATTO 3 EVO (181 600 zł) czy XPeng G6 (194 900 zł) przy podobnym zasięgu WLTP (510 km wobec 510 i 480 km). Droższy Luxury za 187 900 zł nadal mieści się w tym przedziale.

Do sprawdzenia 4

Gwarancja bez podanych warunków
Broszury GAC wspominają tylko hasło "5-letnia gwarancja" — bez limitu kilometrów, zakresu komponentów czy wykluczeń. Brak osobnego dokumentu z warunkami dla baterii trakcyjnej, co u rywali (Deepal: 8 lat/200 tys. km, BYD: 8 lat/250 tys. km) jest standardem. Warto wymusić pisemne potwierdzenie u dealera przed zakupem.
Reklamowane promocje finansowe już wygasły
Pożyczka 50/50 z RRSO 0% i rabatem importera 30 000 zł kończyła się 31 marca 2026, a najem długoterminowy Masterlease za 850 zł netto/mies. — 30 czerwca 2026. Broszury nie wskazują następcy tych ofert — status finansowania trzeba sprawdzić bezpośrednio u dealera.
Niespójność cennika Premium/Luxury między broszurami
Nowsza broszura z maja 2026 pokazuje w sekcji cen wyłącznie wersję Premium, mimo że tabela wyposażenia w tym samym dokumencie nadal rozróżnia kolumny Premium i Luxury. Nie wiadomo, czy to błąd redakcyjny, czy sygnał wycofywania wariantu Luxury z oferty.
Brak danych o dopłatach za kolor i opcje
Broszura nie podaje cen dopłat za lakier inny niż bazowy — sekcja kolorów jest wyłącznie graficzna, bez warstwy tekstowej z cenami. Podobnie brak informacji o pakietach serwisowych i przeglądach — to trzeba ustalić bezpośrednio u dealera.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca miejski i podmiejski, który ładuje głównie w domu (AC 11 kW, pełne ładowanie w 8,5 h) i docenia kompletny pakiet asystentów już w bazowej wersji Premium. Także rodzina szukająca SUV-a z dużym bagażnikiem po złożeniu kanapy (1600 l) w cenie poniżej 190 000 zł, dla której liczy się szybkie ładowanie DC (180 kW) w trasie.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Osoby, dla których pisemne warunki gwarancji na baterię są warunkiem zakupu — GAC na razie podaje tylko marketingowe hasło "5 lat" bez limitu przebiegu. Również ci, którzy liczą na promocyjne finansowanie widziane w reklamach — oferty 0% RRSO i najmu za 850 zł/mies. wygasły, a nowych na ich miejsce broszury nie potwierdzają.

Na tle rywali · elektryki z zasięgiem powyżej 480 km

Jak wypada wśród elektryków do 220 tysięcy.

ModelCena odZasięg WLTPBateriaŁadowanie DC
GAC Aion V
ten model · punkt odniesienia
178 900 zł510 km75,3 kWh180 kW
elektryczny SUV · oferta w PL
Szesnaście tysięcy drożej, z baterią mniejszą o niecałe siedem kilowatogodzin i zasięgiem krótszym o trzydzieści kilometrów. Nadrabia tempem ładowania: 382 kilowaty to jedna z najwyższych wartości na rynku i ponad dwukrotnie więcej niż tutaj.
194 900 zł480 km68,5 kWh382 kW
duży SUV elektryczny · oferta w PL
Prawie piętnaście tysięcy drożej w cenie promocyjnej, z baterią pojemniejszą o siedem kilowatogodzin, ale zasięgiem krótszym o dwadzieścia osiem kilometrów. Warunki gwarancji rozpisane w cenniku.
193 550 zł482 km82,5 kWh150 kW
elektryczny SUV premium · ta sama marka
Czterdzieści cztery tysiące drożej za nadwozie dłuższe o 330 milimetrów i napęd na tylną oś, ale z zasięgiem krótszym o sześćdziesiąt pięć kilometrów i wyższym zużyciem energii.
222 900 zł445 km72,7 kWh163 kW
Ceny wejścia z cenników i broszur w dniu przeglądu. Nasza kwota jest katalogowa — przy finansowaniu pożyczką z rabatem importera realna cena spada o trzydzieści tysięcy, czego przy pozostałych modelach w tabeli nie uwzględniamy, bo ich producenci takich ofert w dokumentach nie opisują.Porównaj szczegółowo

Dokument milczy o gwarancji.

GwarancjaNa co uważać
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · dokument milczy

Broszura tego modelu nie mówi o gwarancji.

To nie jest przeoczenie z naszej strony — dokumenty Aiona V mają tę samą strukturę co broszury Emkoo i Emzooma, ale nie zawierają zdania o gwarancji, które tam występuje.

Deklaracja dla tego modelubrak w dokumencielukaBroszury z lutego i maja 2026 nie wspominają o gwarancji fabrycznej. Emkoo i Emzoom mówią o pięciu latach, a najtańszy Aion UT o ośmiu — rozbieżność w obrębie gamy rozliczamy przy tamtym modelu.
Limit przebiegubrak danychlukaŻaden dokument marki nie podaje, ile kilometrów obejmuje deklarowany okres. Bez tej liczby oferty nie da się porównać z konkurencją, która limity publikuje wprost.
Zakres i wyłączeniabrak danychlukaNie ma dokumentu opisującego, które komponenty są objęte ochroną, jakie są wyłączenia ani czy warunkiem jej utrzymania jest serwis w autoryzowanej sieci.
Pomoc drogowabrak danychlukaMarka nie publikuje żadnych materiałów opisujących program assistance dla któregokolwiek modelu.
Pakiety serwisowebrak danychlukaNie ma cennika przeglądów ani informacji o ich częstotliwości.
Druga strona · na co uważać przy rabacie

Trzydzieści tysięcy z warunkiem.

Przy tym modelu najważniejsze zastrzeżenia dotyczą nie gwarancji, lecz konstrukcji oferty cenowej.

  • Rabat jest przypisany do finansowaniaTrzydzieści tysięcy złotych przysługuje przy pożyczce 50/50 z zerowym oprocentowaniem, nie przy zakupie za gotówkę. To istotna różnica przy porównywaniu ofert — auto reklamowane jako tańsze o jedną szóstą pozostaje w cenie katalogowej, jeśli płacisz od razu.
  • Brak daty zakończenia ofertAni rabat, ani najem nie mają w broszurach podanego terminu obowiązywania. Warto uzyskać potwierdzenie na piśmie przy rezerwacji auta.
  • Najem bez serwisu w racieOsiemset pięćdziesiąt złotych netto miesięcznie przy trzydziestu sześciu miesiącach i wpłacie wstępnej trzydziestu tysięcy netto. W ofercie najmu droższego Hyptec HT serwis jest wliczony w ratę — tutaj dokument tego nie wskazuje.
  • Limit przebiegu w najmieDziesięć tysięcy kilometrów rocznie. Przy elektryku kupowanym do codziennych dojazdów to wartość, którą łatwo przekroczyć — a przekroczenie zwykle wiąże się z dopłatą.
  • Warunki gwarancjiNieopublikowane dla żadnego modelu marki. Przy aucie elektrycznym brak informacji o ochronie baterii jest najpoważniejszą luką.

Oferty finansowania pochodzą z broszur GAC Aion V z lutego i maja 2026. Pożyczkę obsługuje Santander Consumer Financial Solutions, najem — Masterlease. Wszystkie kwoty podane tak, jak w dokumentach; przy racie najmu są to wartości netto.

Dwanaście salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i policz obie formy zakupu.

Przy tym modelu warto poprosić dealera o porównanie trzech wariantów: gotówki, pożyczki z rabatem i najmu. Różnice w całkowitym koszcie sięgają tu kilkudziesięciu tysięcy. Marka ma dwanaście punktów w dwunastu miastach.

16 salonów GAC · 16 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami GACBilczaGdańskKaliszKatowiceKrakówLublinŁódźOsielskoPoznańRumiaRzeszówSzczecinToruńWarszawaWrocławWrzosowakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 16 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 12 punktów w Polsce (Warszawa, Katowice, Szczecin, Lublin, Kalisz, Rumia, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje GAC Aion V w 2026 roku?
Według broszury obowiązującej od 1 lutego 2026 r. wersja Premium kosztuje 178 900 zł, a Luxury — 187 900 zł. Nowsza broszura z maja 2026 pokazuje w sekcji cen tylko Premium, choć tabela wyposażenia nadal wymienia obie wersje — status Luxury warto potwierdzić u dealera przed zakupem.
Jaki zasięg WLTP deklaruje producent dla GAC Aion V?
Według WLTP w cyklu mieszanym Aion V przejeżdża 510 km na baterii LFP 75,3 kWh przy zużyciu 16,7 kWh/100 km. W cyklu miejskim producent podaje nawet 708 km. To wartości katalogowe — zimą i na autostradzie trzeba założyć wynik zauważalnie niższy.
Jak szybko ładuje się GAC Aion V?
Na ładowarce DC (do 180 kW, złącze CCS2) uzupełnienie 10-80% trwa 24 minuty, a 30-80% — 18 minut. Ładowarka pokładowa AC ma 11 kW, więc pełne ładowanie 0-100% z domowego wallboxa zajmuje 8,5 godziny — jedna noc wystarczy.
Jaką gwarancję ma GAC Aion V?
Broszury GAC wspominają wyłącznie hasło marketingowe "5-letnia gwarancja" — bez podanego limitu kilometrów, zakresu ochrony baterii trakcyjnej czy wykluczeń. To istotna luka w porównaniu z rywalami, którzy jawnie deklarują np. 8 lat/200 tys. km na baterię. Przed zakupem warto poprosić dealera o pisemne warunki.
Czym różnią się wersje Premium i Luxury?
Obie mają identyczny napęd (204 KM, FWD), baterię 75,3 kWh i pakiet bezpieczeństwa. Luxury (187 900 zł) dokłada tapicerkę ze skóry naturalnej, 8-punktowy masaż foteli przednich, składany stolik w drugim rzędzie, lodówkę samochodową i czujnik pyłów PM2,5. Premium (178 900 zł) ma tapicerkę wyłącznie ekologiczną, bez tych dodatków.
Czy dostępne jest promocyjne finansowanie GAC Aion V?
Broszury opisują dwie oferty, obie już wygasłe: pożyczkę konsumencką 50/50 z RRSO 0% i rabatem importera 30 000 zł (ważna do 31 marca 2026) oraz najem długoterminowy Masterlease za 850 zł netto/miesiąc (kampania do 30 czerwca 2026, wersja Premium, wpłata wstępna 30 000 zł netto). Dokumenty nie potwierdzają nowej oferty na ich miejsce — aktualność trzeba sprawdzić u dealera.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Aion V? Poproś o porównanie trzech wariantów.

Gotówka, pożyczka z rabatem i najem dają przy tym aucie zupełnie różne rachunki — warto zobaczyć je obok siebie.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: GAC Aion V

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt
178 900 zł178 900 zł · 510 km, rabat 30 tys. przy finansowaniu