Największa baza salonów chińskich aut w PolsceJeden klik — i pytasz je wszystkieDoradzamy, nie sprzedajemyDane z oficjalnych cenników
SUV elektryczny · rok modelowy 2025Elektryczny SUV premium · napęd na tył

GAC Hyptec HT.22 głośniki i jedna wersja wyposażenia.

Flagowiec GAC i jedyny model marki z napędem na tylną oś. Blisko pięć metrów długości, rozstaw osi 2935 milimetrów i bagażnik na 670 litrów — największy w całej gamie. Dokument tego auta ma jednak cechę, której nie sposób pominąć przy cenie dwustu dwudziestu trzech tysięcy: nie wspomina o gwarancji ani słowem. Zobacz wszystkie modele GAC.

Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Do obejrzenia w 12 salonach
GAC Hyptec HT — ujęcie okładkoweUjęcie okładkowe

Dwieście dwadzieścia trzy tysiące za flagowca.

Cztery pytaniaCena i najemCzego brak w dokumencie
Rozdział 1 z 5
Zanim kupisz · flagowiec za dwieście dwadzieścia trzy tysiące

Cztery pytania przy tej kwocie.

Im wyżej w cenniku, tym mocniej ciąży to, czego marka nie publikuje — a przy tym modelu nie publikuje najwięcej.

Jaka jest gwarancja?

Nie wiadomo. Broszura dealerska tego modelu, w odróżnieniu od dokumentów trzech innych aut marki, nie zawiera ani zdania o gwarancji fabrycznej. Nie ma nawet hasła marketingowego, którym pozostałe modele się posługują. Przy aucie za dwieście dwadzieścia trzy tysiące złotych to najpoważniejszy brak informacyjny, jaki spotkaliśmy w tej klasie cenowej.

Co daje napęd na tylną oś?

Lepsze wyważenie i większą swobodę manewrowania — przednie koła zajmują się wyłącznie skręcaniem. Zimą wymaga jednak większej ostrożności przy ruszaniu na śliskiej nawierzchni. To jedyny model marki z takim rozwiązaniem; pozostałe cztery napędzają przód.

Czy 445 kilometrów wystarczy przy tej cenie?

To najkrótszy zasięg wśród elektryków tej marki — tańszy o czterdzieści cztery tysiące Aion V jedzie o sześćdziesiąt pięć kilometrów dalej z mniejszej baterii. Powodem jest masa: 2080 kilogramów i wyższe zużycie energii, 18,8 kilowatogodziny na sto kilometrów wobec 16,7.

Ile realnie zmieści bagażnik?

Sześćset siedemdziesiąt litrów — najwięcej w gamie marki i wartość wyraźnie powyżej średniej w klasie. To razem z rozstawem osi 2935 milimetrów jest głównym argumentem tego auta wobec tańszego Aiona V.

Cena · szczyt oferty marki

Cena, którą z jedyną czytelną tabelą dopłat.

Dwieście dwadzieścia dwa tysiące dziewięćset złotych. To o czterdzieści cztery tysiące więcej niż Aion V, który jeździ o sześćdziesiąt pięć kilometrów dalej — różnicę tłumaczą rozmiar, napęd na tylną oś i wyposażenie. Ten model jako jedyny w gamie ma w dokumencie czytelną tabelę dopłat za lakier oraz ofertę najmu z serwisem wliczonym w ratę.

222 900 zł

cena z broszury dealerskiej z listopada 2025

Dokument tego modelu nie zawiera żadnej wzmianki o gwarancji fabrycznej

Dopłata do lakieru mieści się w przedziale od zera do ośmiu tysięcy złotych — to jedyny model marki z rozpisaną tabelą kolorów.

Oferta najmu opisana w dokumencie
1 138 zł nettoRata z serwisem w cenieDwadzieścia cztery miesiące, wpłata wstępna trzydzieści tysięcy złotych netto. To jedyna oferta najmu w gamie marki, w której obsługa serwisowa jest wliczona w ratę — przy Aionie V rata 850 zł netto jej nie obejmuje.
MasterleaseDostawcaTen sam podmiot, który obsługuje najem przy Aionie V. Wspólna struktura obu ofert — wpłata wstępna trzydziestu tysięcy netto i roczny limit dziesięciu tysięcy kilometrów — sugeruje standardowy program marki, nie jednorazową promocję.
wymaga sprawdzeniaMożliwa dotacjaBroszura wspomina o możliwości skorzystania z rządowego programu dopłat do aut elektrycznych. Aktualność samego programu i warunki trzeba potwierdzić u dealera, bo dokument pochodzi z listopada 2025.
kredytCzego brakDokument nie opisuje oferty kredytu ani rabatu przy finansowaniu — takie warunki marka komunikuje wyłącznie przy modelu Aion V.
Dokument · czego w nim nie ma

Najdroższy model marki bez słowa o gwarancji.

Przejrzeliśmy broszurę tego auta w całości. Zawiera szczegółową tabelę dopłat za lakier, precyzyjnie opisaną ofertę najmu z kwotami netto — i ani jednej wzmianki o gwarancji fabrycznej. Przy cenie dwustu dwudziestu trzech tysięcy złotych to zestawienie warto zobaczyć wprost.

  • Co dokument opisuje precyzyjnieRatę najmu 1 138 zł netto miesięcznie przez dwadzieścia cztery miesiące, wpłatę wstępną trzydziestu tysięcy netto, roczny limit dziesięciu tysięcy kilometrów oraz obsługę serwisową wliczoną w ratę. To jedyna oferta najmu w gamie marki z serwisem w cenie.
  • I tabelę dopłat za koloryOd zera do ośmiu tysięcy złotych, rozpisaną czytelnie — czego nie ma w dokumentach czterech pozostałych modeli marki.
  • Czego nie zawiera: gwarancjiAni okresu, ani limitu, ani nawet hasła marketingowego. Trzy inne modele marki mają w broszurach zdanie o pięciu albo ośmiu latach; ten nie ma nic.
  • Ani warunków dla bateriiPrzy aucie elektrycznym z ogniwami o pojemności 72,7 kilowatogodziny to najkosztowniejsza niewiadoma. Nie znamy okresu, limitu ani progu utraty pojemności.
  • Ani czasu ładowaniaPodana jest moc maksymalna — sto sześćdziesiąt trzy kilowaty — ale nie czas uzupełnienia baterii od trzydziestu do osiemdziesięciu procent. To liczba, która przy elektryku opisuje realną wygodę w trasie lepiej niż sama moc.

Analiza broszury dealerskiej GAC Hyptec HT z listopada 2025 — jedynego dokumentu tego modelu w naszych źródłach. Wnioski są ograniczone do tego dokumentu: nie twierdzimy, że auto nie ma gwarancji, tylko że jej warunków nie da się poznać przed rozmową z dealerem. Praktyczna wskazówka przy tej kwocie: poproś o warunki gwarancji mailem, przed wizytą, i porównaj je z ofertami konkurencji, która publikuje je wprost. Przy elektryku w tej cenie różnica między pięcioletnią a ośmioletnią ochroną baterii może być warta kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Sylwetka · galeria modelu

Obejrzyj z każdej strony.

Cztery ujęcia SUV-a o długości 4935 mm i rozstawie osi 2935 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z ekranem multimedialnym 14,6 cala.

GAC Hyptec HT bok
Lewy bok
GAC Hyptec HT przód
Przód
GAC Hyptec HT prawy profil
Prawy profil
GAC Hyptec HT tył
Tył
GAC Hyptec HT lewy profil
Lewy profil
Na pokładzie · wyposażenie

Co jest w cenie flagowca marki.

Pozycje z broszury dealerskiej z listopada 2025. Dokument nie dzieli modelu na wersje wyposażenia.

Napęd244 KM na tylnej osiMoment 309 Nm, przyspieszenie do setki w siedem sekund. Jedyny model marki z napędem na tył.
Bagażnik670 litrówNajwiększy w gamie GAC i wyraźnie powyżej średniej w segmencie elektrycznych SUV-ów tej wielkości.
PrzestrzeńRozstaw osi 2935 mmPrzy długości 4935 milimetrów daje przestrzeń w drugim rzędzie na poziomie aut z wyższej półki cenowej.
ŁadowanieDo 163 kW prądem stałymWartość wysoka, choć niższa niż 180 kilowatów w tańszym Aionie V. Ile trwa uzupełnienie baterii od trzydziestu do osiemdziesięciu procent — tego dokument nie precyzuje.
Bateria72,7 kWh, zasięg 445 kmZużycie 18,8 kilowatogodziny na sto kilometrów — najwyższe w gamie, co przy masie 2080 kilogramów jest zrozumiałe.
LakierDopłata od 0 do 8 000 złJedyny model marki z czytelną tabelą dopłat za kolory nadwozia w dokumencie.
Pełna lista z broszury

Wyposażenie według dokumentu dealerskiego.

Wykaz z broszury GAC Hyptec HT z listopada 2025, ułożony tematycznie.

Bezpieczeństwo i asystenci6 poz.
  • pełny pakiet ADAS: AEB, ACC, ICA, FCW, LDW/LOW, BSD, DOW, RCTA, RCW
  • kamera cofania 360°
  • czujniki parkowania przód/tył
  • system wspomagania hamowania HBA i kontroli zjazdu HHC+HOC
  • poduszki powietrzne przednie, boczne i centralna w I rzędzie
  • mocowania fotelików ISOFIX
Światła i widoczność6 poz.
  • reflektory LED z automatycznym włączaniem
  • światła do jazdy dziennej i przeciwmgielne LED
  • ukryte klamki drzwi
  • podgrzewana tylna szyba
  • lusterka elektrycznie składane, podgrzewane, z pamięcią pozycji
  • lusterko wewnętrzne samościemniające się
Komfort10 poz.
  • dach panoramiczny z elektryczną roletą
  • tapicerka ze skóry Nappa
  • 12-stopniowa elektryczna regulacja fotela kierowcy, 10-stopniowa fotela pasażera
  • podgrzewane i wentylowane fotele przednie z pamięcią ustawień
  • 8-punktowy masaż fotela kierowcy i pasażera
  • podgrzewane siedzenia II rzędu z regulacją oparcia do 143°
  • składany stolik i podłokietnik centralny w II rzędzie
  • dwustrefowa klimatyzacja automatyczna z nawiewami dla II rzędu
  • elektryczna klapa bagażnika
  • felgi aluminiowe 19 cali
Multimedia8 poz.
  • ekran multimedialny 14,6 cala
  • komputer pokładowy 8,88 cala
  • radio FM/DAB
  • Apple CarPlay
  • zestaw głośnomówiący Bluetooth
  • nagłośnienie 22 głośników (7.1.2 Dolby Atmos)
  • ładowarka bezprzewodowa do telefonu
  • porty USB-A/USB-C w I rzędzie, USB-A w II rzędzie
Ładowanie i napęd5 poz.
  • bateria LFP 72,7 kWh
  • ładowarka pokładowa AC 11 kW
  • ładowanie DC do 163 kW (złącze CCS2)
  • napęd na tylną oś (RWD)
  • silnik elektryczny 244 KM (180 kW), 309 Nm

Czterysta czterdzieści pięć kilometrów zasięgu.

WyposażenieDane techniczneZasięg i ładowanie
Rozdział 2 z 5
Dane techniczne · jeden standard

Parametry, które warto znać.

Napęd i osiągi
Napędelektryczny · na tylną oś
Moc / moment244 KM / 309 Nm
0–100 km/h7,0 s
Bateria, zasięg i ładowanie
Bateria72,7 kWh
Zasięg WLTP445 km
Zużycie energii18,8 kWh/100 km
Ładowanie DCdo 163 kW
Wymiary i praktyczność
NadwozieSUV · 4935 mm
Rozstaw osi2935 mm
Bagażnik670 l
Masa własna2080 kg
Zasięg i ładowanie · z broszury 11/2025

Ile realnie przejedziesz i jak szybko naładujesz.

Zasięg WLTP

WLTP mieszany445 km

Czterysta czterdzieści pięć kilometrów przy zużyciu 18,8 kilowatogodziny na sto kilometrów — najwyższym w gamie marki. Powodem jest masa: 2080 kilogramów wobec 1995 w Aionie V i 1670 w Aionie UT. Tańszy Aion V z baterią mniejszą o 2,6 kilowatogodziny przejeżdża o sześćdziesiąt pięć kilometrów więcej.

Ładowanie DC — moc maksymalna

163 kW

Sto sześćdziesiąt trzy kilowaty to wynik wysoki, choć niższy niż sto osiemdziesiąt w tańszym Aionie V. Broszura nie podaje czasu uzupełnienia baterii od trzydziestu do osiemdziesięciu procent, więc realnej długości postoju przy ładowarce nie da się z dokumentu ustalić — a przy aucie o tej cenie i tym przeznaczeniu byłaby to informacja podstawowa.

Bilans i trzej rywale.

WerdyktRywale
Rozdział 3 z 5
Werdykt redakcji · z liczb, nie z folderu

Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.

Mocne strony 4

Wyposażenie bez kompromisów w jednej cenie
Skóra Nappa, masaż 8-punktowy foteli kierowcy i pasażera, podgrzewane siedzenia II rzędu z regulacją oparcia do 143°, dach panoramiczny z elektryczną roletą i ładowarka bezprzewodowa do telefonu — wszystko w cenie 222 900 zł, bez pakietów opcjonalnych do wyboru.
Nagłośnienie i multimedia na tle segmentu
22 głośniki w układzie 7.1.2 Dolby Atmos to więcej niż typowe rozwiązania konkurencji w tym przedziale cenowym — ekran multimedialny 14,6 cala i komputer pokładowy 8,88 cala uzupełniają kokpit.
Pełny pakiet ADAS w standardzie
Kamera 360°, ACC, AEB, FCW, BSD, DOW, RCTA i inteligentny tempomat ICA są częścią wyposażenia bazowego — bez konieczności dopłacania za pakiet bezpieczeństwa, jak bywa u części rywali.
Bagażnik rozkładany do 1802 litrów
670 l przy złożonych oparciach tylnej kanapy i do 1802 l po ich rozłożeniu — więcej niż u BYD Sealion 7 (520 l) i XPeng G6 (571 l), choć w konfiguracji 5-osobowej.

Do sprawdzenia 4

Brak jakiejkolwiek informacji o gwarancji fabrycznej
Dokument cennikowy nie zawiera ani słowa o standardowej gwarancji na pojazd czy baterię — w odróżnieniu od innych modeli GAC (Aion V, Emkoo, Emzoom mają zapis '5 lat', Aion UT '8 lat'). To luka komunikacyjna, którą trzeba wyjaśnić u dealera przed podpisaniem umowy.
Jedna wersja wyposażenia — brak wariantu tańszego
Elite za 222 900 zł to jedyna opcja w cenniku. Kto szuka niższego progu wejścia w SUV-a elektrycznego GAC, musi sięgnąć po Aion V (178 900 zł), ale z mniejszym bagażnikiem i słabszym silnikiem (204 KM zamiast 244 KM).
Zasięg i zużycie energii poniżej rywali
445 km WLTP przy zużyciu 18,8 kWh/100 km ustępuje BYD Sealion 7 (482 km) i Deepalowi S05 (485 km za 169 900 zł) — mimo zbliżonej lub wyższej ceny. Masa własna 2080 kg prawdopodobnie zjada część zasięgu.
Anomalia w dokumencie i niepewny status oferty finansowania
Stopka prawna cennika odnosi się do modelu 'GAC Hyptec TC' zamiast HT — prawdopodobna literówka producenta, ale obniża zaufanie do reszty dokumentu. Do tego promocyjna rata najmu Masterlease (1138 zł netto/mies.) obowiązywała formalnie tylko do 31.12.2025 — jej aktualny status wymaga potwierdzenia u dealera.
Komu pasuje

To auto jest dla Ciebie, jeśli…

Kierowca miejski i podmiejski, dla którego liczy się komfort tylnej kanapy (podgrzewane fotele, składany stolik, regulacja oparcia) bardziej niż maksymalny zasięg czy najszybsze ładowanie DC — na przykład rodzina wożąca dzieci lub starszych pasażerów na tylnej ławce. Także osoba, która ceni rozbudowane nagłośnienie i nie chce dopłacać za pakiety, bo w Hyptecu HT wszystko jest w jednej cenie.

Komu nie

Poszukaj czegoś innego, jeśli…

Kupujący, dla których pisemna gwarancja fabryczna jest warunkiem podpisania umowy — tu dokument źródłowy milczy, więc trzeba to wyjaśnić osobno z dealerem. Również ci, którzy jeżdżą długie trasy i liczą na najdłuższy zasięg lub najszybsze ładowanie DC w segmencie — tu Hyptec HT wypada słabiej niż BYD Sealion 7 czy XPeng G6.

Na tle rywali · duże elektryki powyżej 200 tysięcy

Jak wypada wśród elektrycznych SUV-ów.

ModelCena odZasięg WLTPBagażnikNapęd
GAC Hyptec HT
ten model · punkt odniesienia
222 900 zł445 km670 ltylny
duży SUV elektryczny · oferta w PL
Trzydzieści tysięcy drożej, o sto siedem koni mocniejszy i z ładowaniem prawie trzykrotnie szybszym — 445 kilowatów wobec 163. Krótszy o czterdzieści cztery milimetry.
252 900 złbrak danychbrak danychbrak danych
duży SUV elektryczny · oferta w PL
Prawie trzydzieści tysięcy taniej w cenie promocyjnej, z zasięgiem dłuższym o trzydzieści siedem kilometrów i baterią pojemniejszą o dziesięć kilowatogodzin. Warunki gwarancji rozpisane w cenniku, łącznie z ochroną baterii.
193 550 zł482 kmbrak danychtylny
elektryczny SUV · ta sama marka
Czterdzieści cztery tysiące taniej, z zasięgiem dłuższym o sześćdziesiąt pięć kilometrów mimo mniejszej baterii — powodem jest niższa masa. Bagażnik ma jednak o 243 litry mniejszy i napęd na przednią oś.
178 900 zł510 km427 lprzedni
Ceny wejścia z cenników i broszur w dniu przeglądu. Przy XPengu G9 producent nie publikuje w naszych źródłach zasięgu ani pojemności bagażnika — nie uzupełniamy tych pól szacunkami.Porównaj szczegółowo

Milczenie zamiast warunków.

GwarancjaPięć pytań
Rozdział 4 z 5
Gwarancja · dokument milczy

Dwieście dwadzieścia trzy tysiące i ani słowa o gwarancji.

To najdroższy model marki i jedyny, którego dokument nie zawiera nawet hasła o gwarancji — podczas gdy trzy tańsze auta takie zdanie mają. Odnotowujemy to wprost, bo przy tej kwocie milczenie dokumentu jest samo w sobie informacją.

Gwarancja fabrycznabrak wzmiankiw całym dokumencieBroszura dealerska z listopada 2025 nie porusza tematu gwarancji w żadnym miejscu. Dla porównania: Emkoo i Emzoom deklarują pięć lat, a Aion UT osiem — choć również bez limitów i wyłączeń.
Bateria trakcyjnabrak danychprzy tej cenie krytyczneSiedemdziesiąt dwie i siedem dziesiątych kilowatogodziny ogniw stanowi znaczną część wartości auta. Nie wiemy, na jak długo producent za nie odpowiada ani jaki próg utraty pojemności uprawnia do naprawy.
Lakier i perforacjabrak danychprzy dopłacie do 8 000 złDokument rozpisuje tabelę dopłat za kolory sięgających ośmiu tysięcy złotych, ale nie mówi, na jak długo powłoka jest objęta ochroną.
Pomoc drogowabrak danychlukaMarka nie publikuje materiałów opisujących program assistance dla żadnego ze swoich aut.
Co jest w dokumencienajem z serwisemjedyne konkretyRata 1 138 zł netto miesięcznie przez dwadzieścia cztery miesiące, z obsługą serwisową wliczoną w cenę i wpłatą wstępną trzydziestu tysięcy netto. To jedyna precyzyjnie opisana pozycja w całej broszurze.
Druga strona · lista pytań przy tej cenie

Pięć rzeczy do ustalenia przed zakupem.

Przy aucie za ponad dwieście dwadzieścia tysięcy, którego dokument nie wspomina o gwarancji, rozmowa z dealerem musi zastąpić lekturę.

  • Czy ten model w ogóle ma gwarancję fabrycznąBrzmi absurdalnie, ale skoro dokument milczy, a trzy inne modele marki deklarują różne okresy, jest to pierwsze pytanie, jakie należy zadać — i poprosić o odpowiedź na piśmie.
  • Okres i limit przebieguJeżeli gwarancja obowiązuje, to na ile lat i ilu kilometrów. Żadna z liczb komunikowanych przy innych modelach marki — pięć ani osiem lat — nie ma podanego limitu.
  • Warunki dla akumulatora trakcyjnegoOkres, limit i próg utraty pojemności. Przy elektryku z baterią tej wielkości to pozycja o największej wartości finansowej.
  • Ochrona lakieruSkoro za kolor dopłaca się do ośmiu tysięcy złotych, warto wiedzieć, na jak długo producent za tę powłokę odpowiada.
  • Aktualność dotacji wspomnianej w broszurzeDokument pochodzi z listopada 2025 i odwołuje się do rządowego programu dopłat. Jego obowiązywanie i warunki trzeba potwierdzić.

Wszystkie stwierdzenia o braku informacji dotyczą broszury dealerskiej GAC Hyptec HT z listopada 2025 — jedynego dokumentu tego modelu, jakim dysponujemy. Nie oznacza to, że gwarancji nie ma; oznacza, że jej warunków nie da się sprawdzić przed rozmową z dealerem. Warunki najmu pochodzą z tego samego dokumentu, kwoty podane jako wartości netto.

Dwanaście salonów w Polsce.

SiećKontakt
Rozdział 5 z 5
Zobacz na żywo · jazda testowa

Usiądź za kierownicą i poproś o gwarancję na piśmie.

Przy aucie, którego dokument nie wspomina o gwarancji, wizyta w salonie ma jeden nadrzędny cel: uzyskanie warunków w formie pisemnej. Marka prowadzi dwanaście punktów w dwunastu miastach.

16 salonów GAC · 16 miast · stan na 2026-09-08
Mapa Polski z salonami GACBilczaGdańskKaliszKatowiceKrakówLublinŁódźOsielskoPoznańRumiaRzeszówSzczecinToruńWarszawaWrocławWrzosowakółko = miasto · liczba = salony
Cała Polska · 16 salonów
Numer telefonu pokazujemy po kliknięciu. Trasa otwiera Mapy Google z adresem salonu. Serwis: 12 punktów w Polsce (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Łódź, Szczecin, Lublin, Bydgoszcz, Kalisz, Rumia).Pełna mapa i wszystkie salony →
1
źródła
0
konflikty
10.2026
przegląd
Źródła danych i daty weryfikacji
Jak weryfikujemy
Pytania kupujących · zanim zapytasz dealera

6 rzeczy, które warto wiedzieć.

Ile kosztuje GAC Hyptec HT w 2026 roku?
Według cennika dealerskiego obowiązującego od 1 sierpnia 2025 r. jedyna wersja Elite kosztuje 222 900 zł. Do tego dopłaty za lakier: od 0 zł (Polar White) do 8000 zł (Hyptec Orange), pośrednio 4000 zł za Shadow Black, Dark Red i Liquid Silver. Ceny w cenniku są rekomendacją producenta dla dealerów i mogą się różnić u konkretnego salonu.
Jaki zasięg WLTP deklaruje producent dla GAC Hyptec HT?
Według WLTP w cyklu mieszanym Hyptec HT przejeżdża 445 km przy zużyciu 18,8 kWh/100 km, a w cyklu miejskim nawet 577 km przy niższym zużyciu 14,3 kWh/100 km. To wartości katalogowe — w praktyce, zwłaszcza zimą i przy wyższych prędkościach, trzeba liczyć się z wynikiem niższym niż deklarowany.
Jak szybko ładuje się GAC Hyptec HT?
Na ładowarce DC (złącze CCS2) o mocy do 163 kW uzupełnienie 30-80% trwa 28 minut. Pokładowa ładowarka AC ma 11 kW, więc naładowanie 30-80% z wallboksa zajmuje 4,2 godziny. To wyniki solidne, ale nie rekordowe — XPeng G6 w podobnej cenie ładuje DC dwa razy szybciej.
Jaką gwarancję ma GAC Hyptec HT?
Dostępny dokument cennikowy nie zawiera żadnej informacji o standardowej gwarancji fabrycznej — ani na pojazd, ani na baterię trakcyjną. To wyjątek na tle innych modeli GAC w Polsce: Aion V, Emkoo i Emzoom mają zapisane '5 lat' gwarancji, a Aion UT — '8 lat'. Przed zakupem warto wymusić na dealerze pisemne potwierdzenie warunków gwarancyjnych dla Hypteca HT.
Czy GAC Hyptec HT ma tylko jedną wersję wyposażenia?
Tak, dostępny cennik i broszura potwierdzają wyłącznie wersję Elite za 222 900 zł. Nie ma tańszego wariantu bazowego ani droższego z dodatkowym silnikiem czy napędem na obie osie — model oferowany jest w Polsce w jednej konfiguracji technicznej i wyposażeniowej.
Czy dostępne jest finansowanie GAC Hyptec HT?
Zebrana kampania najmu zakończyła się 31 grudnia 2025 i nie jest bieżącą ofertą. Nie znaleźliśmy późniejszego, kompletnego dokumentu finansowego, dlatego nie pokazujemy raty. Aktualny koszt trzeba porównać na podstawie formularza informacyjnego dla konkretnej wersji.
Kontakt · odpowiadamy w 1 dzień roboczy

Masz pytanie o Hyptec HT? Poproś o gwarancję przed wizytą.

Przy aucie, którego dokument milczy o warunkach ochrony, mail z pytaniem jest tańszy niż wizyta zakończona brakiem odpowiedzi.

Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.

Napisz do nas

Odpowiadamy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego. Bez konta i bez zobowiązań.

W jakiej sprawie piszesz?

Czego dotyczy sprawa?

Dołączymy informację, że piszesz ze strony: GAC Hyptec HT

Jak się z Tobą skontaktować?

Podaj telefon, e-mail albo oba.

Wiadomość trafi do redakcji NowoczesneAuta.pl.

Zostało: opis sprawy · kontakt