GAC Emkoo.232 KM za 144 900 zł.
Hybrydowy SUV z silnikiem dwulitrowym i mocą systemową 232 koni, który deklaruje 4,8 litra na sto kilometrów. Wśród hybryd o mocy powyżej dwustu koni to najniższe zużycie paliwa, jakie spotykamy w naszej bazie. Do tego bagażnik na 638 litrów — największy w całej gamie marki, także wobec elektryków o dłuższym nadwoziu. Zobacz wszystkie modele GAC.
Jedno zapytanie, Ty wybierasz salony. Odpowiedź e-mailem lub telefonem, bez konta.

Sto czterdzieści pięć tysięcy za hybrydę.
Cztery pytania o spalanie i o gwarancję.
Przy tym modelu główny argument jest jeden i bardzo konkretny — reszta wymaga sprawdzenia u dealera.
To deklaracja producenta z broszury. Jest niska nawet jak na hybrydę — konkurenci o zbliżonej mocy podają od 5,3 do 5,7 litra. Broszura nie precyzuje jednak cyklu pomiarowego, co przy tak wyróżniającej się liczbie warto odnotować. Realne zużycie zależy od stylu jazdy bardziej niż w aucie spalinowym.
Nie ma gniazda ładowania. Bateria napełnia się podczas jazdy — z pracy silnika spalinowego i z odzysku energii przy zwalnianiu. To rozwiązanie dla kogoś, kto chce niższego spalania bez zmiany przyzwyczajeń i bez szukania ładowarki.
Broszura zawiera zdanie o pięcioletniej gwarancji, ale bez limitu przebiegu, zakresu i wyłączeń. Najtańszy model marki deklaruje przy tym osiem lat, a najdroższy nie wspomina o gwarancji wcale. Rozbieżność w obrębie jednej gamy rozliczamy przy modelu Aion UT.
Sześćset trzydzieści osiem litrów to wartość wyraźnie powyżej średniej w tej klasie — dla porównania kompaktowe SUV-y konkurencji mieszczą zwykle od 440 do 500 litrów. Przy rodzinie z dwójką dzieci to różnica odczuwalna przy każdym wyjeździe.
Cena, którą między benzyną a elektrykiem.
Sto czterdzieści cztery tysiące dziewięćset złotych. To dokładnie tyle, ile kosztuje wyżej wyposażona wersja najtańszego elektryka marki — a dwadzieścia tysięcy więcej niż benzynowy Emzoom. Za tę różnicę kupujesz układ hybrydowy, o sześćdziesiąt dwa konie więcej i bagażnik większy o 297 litrów.
hybryda samoładująca, bez gniazda ładowania
W gamie marki to cena pośrednia: benzynowy Emzoom kosztuje 124 900 zł, elektryczny Aion UT od 129 900 zł, a Aion V od 178 900 zł.
Obejrzyj z każdej strony.
Cztery ujęcia SUV-a o długości 4680 mm i rozstawie osi 2750 mm — sylwetka, przód, tył i wnętrze z ekranem multimedialnym 10,1 cala.





Co jest w cenie hybrydowego SUV-a.
Pozycje z broszury modelu. Dokument nie dzieli wyposażenia na wersje.
Wyposażenie według dokumentu marki.
Wykaz z broszury GAC Emkoo, ułożony tematycznie.
Bezpieczeństwo i asystenci10 poz.
- autonomiczne hamowanie awaryjne (FCW/AEB)
- adaptacyjny tempomat (ACC)
- asystent świateł drogowych (HBA)
- system rozpoznawania znaków (TSR)
- monitorowanie martwego pola (BSD)
- ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu (RCTA, RCW)
- asystent utrzymania pasa ruchu (LDW/LKA)
- system Autohold i wspomaganie ruszania na wzniesieniu (HHC/HDC)
- monitorowanie ciśnienia w oponach (TPMS)
- mocowania fotelików ISOFIX
Światła i widoczność2 poz.
- reflektory LED z automatycznym włączaniem
- koła aluminiowe 19 cali
Komfort6 poz.
- dach panoramiczny z elektryczną roletą
- klimatyzacja automatyczna
- tapicerka ze skóry ekologicznej
- fotele przednie wentylowane
- elektryczna klapa bagażnika
- koło dojazdowe
Multimedia5 poz.
- ekran multimedialny 10,1 cala
- cyfrowy komputer pokładowy 7 cali
- Apple CarPlay
- ładowarka indukcyjna do telefonu
- nagłośnienie 6 głośników z auto-regulacją głośności do prędkości
Napęd4 poz.
- silnik 2.0ATK + jednostka elektryczna (HEV)
- przekładnia hybrydowa wielobiegowa (DHT)
- napęd na przednią oś (FWD)
- zbiornik paliwa 50 l
Cztery i osiem dziesiątych litra.
Parametry, które warto znać.
Cztery i osiem dziesiątych litra.
Spalanie WLTP (mieszane)
Wśród hybryd o mocy powyżej dwustu koni w naszej bazie to wynik najniższy. Dla porównania: MG HS Hybrid+ przy 224 koniach deklaruje 5,5 litra, Chery Tiggo 7 HEV przy tej samej mocy 5,7, a Omoda 5 Hybrid 5,3. Niższą wartość podaje tylko MG3 Hybrid+ — 4,4 litra, ale przy mocy 195 koni i w aucie o klasę mniejszym. Broszura nie precyzuje cyklu pomiarowego.
Zasięg na baku · zbiornik nie podano
Broszura nie podaje pojemności zbiornika paliwa, więc zasięgu nie da się wyliczyć z dokumentu. Przy spalaniu 4,8 litra i typowej dla tej klasy pojemności około pięćdziesięciu litrów wychodziłoby ponad tysiąc kilometrów — ale to szacunek oparty na klasie pojazdu, nie dana producenta.
Cztery i osiem wobec konkurencji.
Deklaracja 4,8 litra przy mocy 232 koni jest na tyle nietypowa, że warto ją zobaczyć obok innych hybryd z tej samej półki mocy. Wszystkie wartości pochodzą z dokumentów producentów.
Wartości deklarowane przez producentów w cennikach i broszurach. Praktyczna skala różnicy: przy piętnastu tysiącach kilometrów rocznie i benzynie po sześć złotych dwadzieścia za litr, przewaga 0,7 litra nad najbliższym rywalem daje około sześciuset pięćdziesięciu złotych rocznie. To niewiele wobec różnicy dwudziestu dwóch tysięcy w cenie zakupu — czyli sam argument oszczędności nie uzasadnia dopłaty. Uzasadnia ją dopiero razem z bagażnikiem większym o 131 litrów i mocą wyższą o osiem koni. Zastrzeżenie: broszura GAC nie precyzuje cyklu pomiarowego, a różne procedury dają wyniki rozbieżne nawet o kilkanaście procent. Jeśli spalanie jest dla Ciebie kryterium rozstrzygającym, poproś dealera o wartość ze świadectwa homologacji — tylko ona jest porównywalna między markami.
Bilans i trzej rywale.
Uczciwy bilans — na plus i do sprawdzenia.
Mocne strony 4
Do sprawdzenia 4
To auto jest dla Ciebie, jeśli…
Kierowca miejsko-trasowy, który nie chce ładować z gniazdka: hybryda HEV sama zarządza baterią, a spalanie 4,8 l/100 km i 50-litrowy bak dają realnie po tankowaniu więcej niż zasięg elektryka na jednym ładowaniu. Dobra też dla kogoś, kto chce mocnego napędu (232 KM, 0-100 w 8,0 s) bez dopłat za pakiet — bo dach panoramiczny, wentylowane fotele i pełny ADAS są w jedynej wersji Luxury seryjnie. Także rodzina, dla której liczy się duży bagażnik (638-1586 l) przy kompaktowych wymiarach nadwozia (4680 mm).
Poszukaj czegoś innego, jeśli…
Osoby, dla których liczy się udokumentowany, konkretny zakres gwarancji (limit km, wyłączenia) — tu dostępne jest tylko marketingowe hasło „5 lat”. Również ci, którzy chcą znać wynik Euro NCAP przed zakupem albo wolą markę z gęstszą siecią serwisową — 12 salonów GAC w Polsce to najmniej spośród porównywanych tu marek.
Jak wypada wśród hybryd samoładujących.
| Model | Cena od | Moc | Spalanie | Bagażnik |
|---|---|---|---|---|
GAC Emkoo ten model · punkt odniesienia | 144 900 zł | 232 KM | 4,8 l | 638 l |
duży SUV · oferta w PL Dwadzieścia siedem tysięcy taniej, o osiem koni słabszy i spalający o 0,7 litra więcej. Ma za to siedmioletnią gwarancję rozpisaną w cenniku wraz z limitem przebiegu — czyli dokładnie to, czego przy tej marce brakuje. | 117 900 zł | 224 KM | 5,5 l | 507 l |
SUV średniej klasy · oferta w PL Dwadzieścia tysięcy taniej, o osiem koni słabszy i spalający o 0,9 litra więcej. Nadrabia pełną tabelą gwarancyjną w cenniku, w tym ośmioletnią ochroną baterii i elektroniki. | 124 900 zł | 224 KM | 5,7 l | 500 l |
kompaktowy SUV · oferta w PL O 32 000 zł taniej, o osiem koni słabszy, ale o klasę mniejszy — bagażnik ma o 266 litrów skromniejszy. Gwarancja siedmioletnia. | 112 900 zł | 224 KM | 5,3 l | 372 l |
Pięć lat bez szczegółów.
Pięć lat bez żadnych szczegółów.
Broszura zawiera zdanie o pięcioletniej gwarancji sformułowane jako hasło marketingowe. Nie ma przy nim ani jednej liczby więcej.
Cztery pytania specyficzne dla tego napędu.
Przy hybrydzie samoładującej lista niewiadomych wygląda inaczej niż przy aucie spalinowym — dochodzi bateria i przekładnia hybrydowa.
- Czy bateria hybrydowa ma osobną gwarancjęWiększość producentów obejmuje ogniwa dłuższym okresem niż resztę pojazdu. Dokumenty tej marki nie mówią o tym nic — ani tutaj, ani przy modelach elektrycznych.
- W jakim cyklu zmierzono spalaniePrzy wartości tak wyróżniającej się na tle konkurencji procedura pomiaru ma znaczenie. Broszura jej nie podaje, więc porównanie z rywalami obarczone jest niepewnością.
- Pojemność zbiornika paliwaNie ma jej w dokumencie, więc zasięgu — głównego argumentu przy aucie tak oszczędnym — nie da się policzyć.
- Limit przebiegu w gwarancjiPięć lat bez limitu to zupełnie inna oferta niż pięć lat ze stu tysiącami kilometrów. Bez tej liczby deklaracji nie da się porównać.
Deklaracja gwarancyjna pochodzi z broszury GAC Emkoo i ma formę zdania marketingowego, nie warunków. Żaden dokument marki nie zawiera limitu przebiegu, zakresu ochrony ani wyłączeń dla któregokolwiek z pięciu modeli. Importerem jest Jameel Motors Poland GAAC.
Dwanaście salonów w Polsce.
Usiądź za kierownicą i sprawdź realne spalanie.
Wybierz województwo albo kliknij miasto na mapie. Pokażemy salony GAC, w których zapytasz o auto demonstracyjne i wolny termin jazdy.
6 rzeczy, które warto wiedzieć.
Ile kosztuje GAC Emkoo w 2026 roku?
Jaki napęd ma GAC Emkoo i ile pali?
Jaką gwarancję ma GAC Emkoo?
Co wchodzi w standardowe wyposażenie GAC Emkoo?
Czy GAC Emkoo ma wynik Euro NCAP?
Ile jest salonów GAC w Polsce i jak wygląda serwis?
Masz pytanie o Emkoo? Zapytaj o zbiornik i homologację.
Dwie liczby, których nie ma w broszurze, a które decydują o zasięgu i o porównywalności spalania.
Doradzamy, nie sprzedajemy. Nie zakładamy konta i nie wysyłamy newslettera.